Strona 14 z 18 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#4343568 - 07/01/2011 03:43 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Cayman]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
show must go on boks boks hokej


Podhale NT - KTH Krynica

Do Nowego Targu przyjezdza druzyna, ktora ten rok zaczyna znacznie oslabiona. Od druzyny odszedl bramkarz Raszka do Cracovii, Jacek Dziegiel i najlepszy w punktacji kanadyjskiej Valusiak - ktory wydaje sie byc najwiekszym oslabieniem. Doszli do druzyny zawodnicy z Krakowa i Janowa, lecz czy te postaci beda duzymy wzmocnieniami ? Smiem w to watpic osobiscie. KTH zaskoczyla chyba wszystkich pregrywajac ostatnie spotkanie w Sanoku tylko 3-4, ale zawodnikiem spotkania byl zdecydowanie nowy bramkarz Krynicy - Elzbieciak. Pierwszy wystep, mega mobilizacja i wyszedl mecz sezonu - ciekawe co bedzie dalej. W tym skladzie Krynica drugiego tak dobrego meczu nie powinna rozegrac - ta druzyna na wyjazdach nie ma zadnych argumentow, no moze 2, jednym z nich jest wlasnie wspomniany Elzbieciak a drugim Karel Horny, ktory w Cracovii potrafil sam wygrywac spotkania - choc u nas mial z kim wspolpracowac, w KTH jest to trudniejsze na tle duzo silniejszych ligowcow.

Do góry
Bonus: Unibet
#4343570 - 07/01/2011 03:43 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
powyzszy post i ten do usuniecia, cos zle mi sie wcisnelo

Do góry
#4343580 - 07/01/2011 03:48 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
show must go on boks boks hokej


Podhale NT - KTH Krynica

Do Nowego Targu przyjezdza druzyna, ktora ten rok zaczyna znacznie oslabiona. Od druzyny odszedl bramkarz Raszka do Cracovii, Jacek Dziegiel i najlepszy w punktacji kanadyjskiej Valusiak - ktory wydaje sie byc najwiekszym oslabieniem. Doszli do druzyny zawodnicy z Krakowa i Janowa, lecz czy te postaci beda duzymy wzmocnieniami ? Smiem w to watpic osobiscie. KTH zaskoczyla chyba wszystkich pregrywajac ostatnie spotkanie w Sanoku tylko 3-4, ale zawodnikiem spotkania byl zdecydowanie nowy bramkarz Krynicy - Elzbieciak. Pierwszy wystep, mega mobilizacja i wyszedl mecz sezonu - ciekawe co bedzie dalej. W tym skladzie Krynica drugiego tak dobrego meczu nie powinna rozegrac - ta druzyna na wyjazdach nie ma zadnych argumentow, no moze 2, jednym z nich jest wlasnie wspomniany Elzbieciak a drugim Karel Horny, ktory w Cracovii potrafil sam wygrywac spotkania - choc u nas mial z kim wspolpracowac, w KTH jest to trudniejsze na tle duzo silniejszych ligowcow.

Po drugiej stronie stanie Podhale, ktore zagralo fantastyczny mecz w Gdansku - a kazdy wie jak ciezko sie gra na Stoczniowcu. Szopinski nie mogl sie nachwalic postawy Tomka Rajskiego i podkreslal swietna forme fizyczna calego swojego zespolu. Zawodnicy apeluja do swoich kibicow o doping i z duzym optymizmem weszli w ten rok. Ich celem nie jest medal ale spore namieszanie w lidze - co z tego wyjdzie to sie okaze, ale na pewno na Podhalu zbytnia presja nie ciazy. Bartek Gaj podczas ostatniego wywiadu zapewnil fanow o dobrej formie zespolu, bardzo duzej pracy na treningach i obiecal sporo lepsze wyniki zespolu w tej ostatniej fazie ligowej przed PO.

Podhale jest lepsze kadrowo, zagra przed wlasnymi kibicami, z ktorymi ostatnio roznie bywalo wiec beda chcieli odzyskac zaufanie i pokazac sie z jak najlepszej strony, do tego swietna forma Rajskiego, wiara w druzynie i podtrzymywanie zawodnikow na duchu trenera Szopinskiego - przeciwnikiem bedzie Krynica ? Jakies atuty po stronie gosci ? Elzbieciak wypada gorzej przy Rajskim, Horny jest niestety "sam" a w Podhalu takich zawodnikow jak on jest kilku. Typ jest latwy do przewidzenia smile

Podhale 9/10
Podhale -1.0 5/10

Do góry
#4343596 - 07/01/2011 03:56 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
CRACOVIA - KH Sanok

Do Krakowa przyjezdza niespodziewany zdobywca Pucharu Polski, zespol z Sanoka - wiadomo, tuz po takim sukcesie warto takiego rywala pokonac by podniesc morale w zespole.

Ambicja Cracovii zostala podrazniona ostatnim wystepem w Oswiecimiu, bardzo ciezki boj z Unia i niefortunna porazka juz w pierwszym meczu wyrzucila Pasy z walki o trofeum - ktorego jeszcze w swojej historii Cracovia nie zdobyla.

Pod koniec grudnia do Cracovii doszlo kilku zawodnikow, o ktorych warto wspomniec. Najwiekszym wydarzeniem zdecydowanie jest powrot do naszej druzyny Piotra Sarnika - niewatpliwe bardzo duze wzmocnienie naszej ekipy. Do zespolu doszedl Raszka z KTH, brat Raszki z Frydek- Mistek oraz Wilczek z Unii Oswiecim - teraz jak na styczen kadra Pasow jest dosc bogata i pelna.

Po turnieju w Oswiecimiu, kazdy zawodnik oraz trener Rohacek byli pelni zlosci sportowej, podkreslali ze ta porazke powetuja sobie w lidze i odwdziecza swoim rywalom. Pierwsza okazja miala byc demolka dokonana na Janowie - do spotkania jednak nie doszlo, wiec w czasie gdy ligowcy walczyli o punkty Cracovia lapala swiezosc i "odpoczywala". Licze na to, ze Pasy wyjda na przeciwnika megazmobilizowane tak jak zapowiadaja, przyjezdza zdobycwa trofeum jak wspomnialem wiec na pewno "jest kogo pokonac". Dawno meczu w Krakowie nie bylo, wiec pewnie kibice rowniez dopisza. Glod gry w hokeja zapewne bedzie widoczny w Pasach - przy tak ustawionych kursach nie ma co sie zastanawiac tylko czym predzej brac Cracovie, kadrowo jestesmy ciut mocniejsi, zagramy u siebie do tego chyba ze zmeczonym Sanokiem, ktory zagral dwa mecze zakonczone dogrywkami w Oswiecimiu - w lidze ledwo ogral slabiutka Krynice u siebie, zas teraz pojedzie do Krakowa, do wypoczetej druzyny Cracovii - zwyciezca moze byc tylko jeden boks

Cracovia 8/10
Cracovia -1.0 3/10

Do góry
#4345355 - 08/01/2011 00:28 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Sabelius]
skh Offline
newbie

Meldunek: 21/02/2008
Postów: 26

19:00 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie Typ 2 ( kurs 2,30 w Unibet ).

W Zagłębiu zagra tylko 12 zawodników (doszły kontuzje Banaszczaka i Podsiadły). JKH musi gonić 4 w tabeli Ciarko KH Sanok. Jastrzębie ma patent na słabsze zespoły i liderów w drużynie jak Czesi Kral czy Lipina, którzy są w czołówce punktacji kanadyjskiej.

Relacja live ze spotkania prosto z lodowiska będzie prowadzona na portalu http://www.hokej.net . Powodzenia!

Do góry
#4372858 - 16/01/2011 23:11 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: skh]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Typ: Zakład na zwycięstwo (tylko normalny czas gry)Stocznia czyli dnb
Kurs: 2,15
Buk: Bet365 Stawka: 2/10

PLH.
Sanok wygrał w piątek z Zagłębiem ale męczył się bardzo.Przyczyna:
"Choroby wpłynęły na postawę moich zawodników i cieszę się, że jednak wyjechali na lód - wyjaśnia trener Ciarko KH, Milan Jancuska.
Cała drużyna przechodzi grypę, było to dzisiaj widać. Graliśmy do ostatniej chwili na cztery piątki by wystarczyło nam sił. Mamy bardzo ciężką sytuacje przed dwoma spotkaniami. Do przerwy musimy wytrzymać i powalczyć o punkty w Gdańsku i u nas z Oświęcimiem. Na pewno nie będzie łatwo, tak jak dzisiaj. Nie było zawodnika który nie był chory na grypę, dlatego to wpłynęło na postawę moich zawodników i cieszę się, że jednak wyjechali na lód pomimo osłabienia organizmu. Grypa odbiera siły, a ona ciągnie się od meczu z Krakowem. Trzeba na to czasu, a my go nie mamy bo już jutro czeka nas po treningu wyjazd do Gdańska. Ciężka sytuacja, ale się nie poddamy."
No nie zazdroszczę kolesiom jazdy przez całą Polskę.Jak się jest zdrowym to jest to męczące ale jak się choruje to jest to masakra.Stocznia także zaliczyła podróż przez całą Polskę ale mecz w Janowie grała w piątek i wygrywając przełamała fatalną serię 6 porażek z rzędu.Do Gdańska wrócili w sobotę więc deczko dychnęli.Sanok natomiast schorowany,po podróży, hmm,warto pograć Stoczniowca.W 3 dotychczasowych spotkaniach tego sezonu: w Sanoku wygrywał Sanok 3:2 po dogrywce oraz 7:4,natomiast w Gdańsku górą była Stocznia 3:2.

Typ: Zakład na zwycięstwo: Krynica (tylko normalny czas gry) czyli dnb
Kurs: 3,50
Buk: Bet365 Stawka: 3/10

PLH
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli w kontekście walki o play-off.Zagłębie zajmuje 8 miejsce czyli ostatnie gwarantujące utrzymanie i udział w play-off i ma 10 pkt. przewagi nad krynicą na 8 kolejek do końca.Nie będę się powtarzał o problemach,wąskiej kadrze bo każdy kto czyta moje posty wie na ten temat już wszystko.Wspomnę tylko o ostatnich 3 meczach.Otóż w ubiegły piątek po zażartej walce Sosnowiczanie przegrali minimalnie u siebie z Jastrzębiem co też polecałem grać.Jednak spodziewałem się pewniejszej wygranej JKH. Zagłębie pokazało,że są walczakami i trudna sytuacja w klubie wpływa na nich niezwykle mobilizująco.OK.Przyszła niedziela i pojechaliśmy do niedalekiego Janowa po niezwykle ważne zwycięstwo.Naprzód ma swoje problemy i to wykorzystaliśmy ale... Dobrze,że w 1 tercji siedliśmy na nich i szybko strzeliliśmy 3 bramki.2 i 3 tercja to głównie ataki Janowa i gra obronna Zagłębia.Udało się dowieźć 6:4 ale był problem kondycyjny,zabrakło sił na 3 tercje.Po niedzieli było 5 dni odpoczynku i nadszedł piątek.Wyjazd do Sanoka i założenie było takie aby mecz rozegrać jak najmniejszym nakładem sił ponieważ w niedzielę czyli dzisiaj czeka nas arcyważny mecz z KTH.Tak więc zawodnicy mieli się "ślizgać", w połowie meczu pierwszy bramkarz miał być zmieniony.Jednak sytuacja w meczu ułożyła się tak,że w połowie było 2:2 i sztab szkoleniowy zmienił taktykę licząc,że uda się coś ugrać.Sanok miał problemy grypowe w zespole i zawodnicy grali słabiej niż zwykle więc Zagłębie chciało to wykorzystać.Nie udało się,Sanok wygrał 4:2.Zagłębie tak do końca nie "odpoczęło" i dzisiaj może pojawić się zmęczenie jak w Janowie.Co do Krynicy to spodziewałem się ,że po odejście bramkarza i najskuteczniejszego napastnika ligi,drużyna będzie otrzymywała bęcki. Jednak w 3 meczach z dużo silniejszymi zespołami Krynica przegrała ale po walce (wyjazdy z Sanokiem i Podhalem jedną bramką i u siebie z Cracovią 2 bramkami).Natomiast w piątek dostał już ostro po dupie u siebie z Tychami 1:9.W 3 spotkaniach tego sezonu 3 razy wygrała Krynica (u siebie 5:4 i 9:2 oraz w Sosnowcu po dogrywce 4:3 - na 5 minut przed końcem Zagłębie prowadziło 3:1 a wyrównanie nastąpiło na około 10 sekund przed końcem meczu).Krynica notuje fatalną serię 8 kolejnych przegranych spotkań a ponieważ nic nie trwa wiecznie a kurs jest znacznie przeszacowany to zachęcam do grania).Potencjał drużyn podobny z tym,że Zagłębie może zestawić tylko 3 piątki a krynica jeżeli wszyscy będą dysponowani może zagrać na 4 ataki.Polecam także under 7,5 po kursie 2 oraz handi +1,5 na Krynicę po kursie 1,83.

Typ: -3,5 Unia
Kurs: 1.90
Buk: Bet365 Stawka: 5/10

PLH
Dobry kurs na dobre handi. Unia jest zdecydowanym faworytem i nie widzę tutaj najmniejszych szans dla Janowa.Unia grając na swoim normalnym poziomie powinna spokojnie handi pokryć.Jest tutaj różnica dwóch klas pomiędzy tymi drużynami.O Janowie już sporo napisano,drużyna była bliska wycofania i dalej nie wiadomo co z nimi będzie.Dużo zawodników odeszło wcześniej a ostatnio w przerwie Noworocznej kolejnych 3 (pierwszy bramkarz,bardzo solidny obrońca i napastnik).Do tego 2 zawodników z podstawowego składu leczy kontuzje.Dotychczasowe spotkania tego sezonu: w Janowie Unia wygrywała 7:4 i 8:4,natomiast w Oświęcimiu było już 8:1.Mocny typ.Proponuję także overka.Janów to drużyna wybitnie overowa.
http://www.betexplorer.com/hockey/poland...on=ah-odds

Typ: under 6,5
Kurs:1,71
Buk: Bet365 Stawka: 4/10

PLH
Bramki to loteria ale w spotkaniach tych drużyn warto pokusić się o under. Wyśmienici bramkarze,dobra gra obronna,mecze na wysokim poziomie jak na naszą ligę,ich zaciętość,te czynniki powodują,że under jest najlepszą propozycją jaką można sobie założyć.Zagrają lider z viceliderem z tym,że drugie Tychy mają 4 pkt straty ale rozegrały mecz mniej.Do końca 8 kolejek i naprawdę jest to bardzo ważne spotkanie.Drużyny walczą o pozycje przed play-off oraz bonusy.W tym sezonie na razie jest 2:1 dla Cracovii i jeżeli Tychy chcą wyrównać ten bilans to muszą wygrać dzisiaj.Spodziewam się ostrożnej i uważnej gry z obydwu stron.Spodziewam się undera 4,5.

Do góry
#4372869 - 16/01/2011 23:14 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Sorki,źle mi się skopiowało.
1 mecz to Stoczniowiec - Sanok
2 mecz to Zagłębie - Krynica
3 mecz to Unia - Janów
4 mecz to Tychy - Cracovia

Do góry
#4376011 - 17/01/2011 17:51 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
No wczoraj było bajerancko,jeszcze gdyby Zagłębie przegrało w normalnym czasie gry to byłoby bajkowo (ale w sumie dobrze iż nie przegrało,dobro klubu przede wszystkim).
Stocznia wygrała,Zagłębie zwrot ale under i handi na Krynicę weszło,Unia rozniosła Janów i over także pokryty,tylko under w Tychach nie wszedł.Grałem single i różne rozpisy,dodałem także under 6,5 w Jastrzębiu oraz handi 2,5 na Podhale,zagrałem po dychu single na remisy we wszystkich meczach oprócz Unii z Janowem oraz rozpis 2 z 4 na te remisy.No po prostu dzień bajka.Dziękuję.Oby jutro było podobnie.Mam na jutro mocny typ ale zobaczymy jakie kursiwa będą.

Do góry
#4381840 - 19/01/2011 08:44 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Originally Posted By: bolo73
No wczoraj było bajerancko,jeszcze gdyby Zagłębie przegrało w normalnym czasie gry to byłoby bajkowo (ale w sumie dobrze iż nie przegrało,dobro klubu przede wszystkim).
Stocznia wygrała,Zagłębie zwrot ale under i handi na Krynicę weszło,Unia rozniosła Janów i over także pokryty,tylko under w Tychach nie wszedł.Grałem single i różne rozpisy,dodałem także under 6,5 w Jastrzębiu oraz handi 2,5 na Podhale,zagrałem po dychu single na remisy we wszystkich meczach oprócz Unii z Janowem oraz rozpis 2 z 4 na te remisy.No po prostu dzień bajka.Dziękuję.Oby jutro było podobnie.Mam na jutro mocny typ ale zobaczymy jakie kursiwa będą.


Siemka,

co to za perełka była ? grin

Do góry
#4383263 - 19/01/2011 21:44 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Cayman]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
nie miałem czasu,przepraszam.Wczoraj grałem win Podhala,Krynicy oraz Unii (perełka) bo Sanok zmordowany chorobami i podróżą do Gdańska oraz handi -1,5 i -2,5 Craxa (też perełka)bo Zagłębie pomimo tego,że gra naprawdę ambitnie i dobrze to w 14,15 nie ma szans aby grać co 2 dni.Już w niedzielę było widać w 3 tercji spore zmęczenie a wczoraj z tego co wiem sytuacja powtórzyła się. Ogólnie wczoraj plus ale nie taki jak w niedzielę.Najwięcej zainwestowałem w mecz Cracovii (singiel + handi).Jutro trzeba grać handi Tychy bo Janów też z wąską kadrą nie pociągnie co zresztą widać.

Do góry
#4407217 - 28/01/2011 07:53 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
hokej KTH Krynica - JKH GKS Jastrzębie

Do zakończenia rundy zasadniczej PLH pozostało jeszcze 5 kolejek. O 18:00 w Krynicy dojdzie do pojedynku miejscowego KTH z JKH GKS Jastrzębie. O formie obu ekip niech poświadczą liczby:
- bilans jedenastu ostatnich meczy KTH: 11 porażek, bilans bramkowy 22-66 => średnio na mecz 2:6.
- bilans sześciu ostatnich meczy JKH: 6 zwycięstw (w tym jedno po dogr.), bilans bramkowy 35-16 => średnio na mecz 5.8:2.66

Jak widać drużyny te znajdują się na dwóch różnych biegunach. Krynica dość, że nigdy nie prezentowała się okazale w tym sezonie to dodatkowo musi sobie radzić bez najlepiej punktującego gracza. Mowa o Petrze Valusiaku, który pod pewnego czasu ponownie zasilił szeregi oświęcimskiej Unii. Ostatnio osiągane rezultaty przez gospodarzy nie mogą napawać optymizmem. Obok wspomnianych statystyk zwrócę uwagę na cztery ostatnie mecze Krynicy, które kończyły się wynikami: 1-9 z Tychami, 0-5 w Sosnowcu, 2-6 z Gdańskiem i 0-6 w Oświęcimiu. To ostatnie spotkanie miałem okazję oglądać. Dominacji niebieskich nie podlegała dyskusji i tylko od ich postawy i ambicji zależał wynik. Najbardziej druzgocąca była druga tercja zakończona wynikiem 0-4. W tej części gry sytuacja na lodzie przypominała atmosferę ostatnio rozgrywanego meczu tzw. Gwiazd. Zawodnicy Unii pozwalali sobie na różne sztuczki i zagrania których w innych meczach nigdy nie pokazywali.
Z kolei JKH od pewnego czasu prezentuje się rewelacyjnie. Nie wiem jak wygląda sytuacja wewnątrz klubu, ale drużyna cały czas ma szanse na zajęcie 3. miejsca w lidze. Osobiście bym tego nie chciał, ale... Jastrzębie traci do Unii 5 punktów, a do końca jak już wspomniałem pozostało 5 kolejek. Unia ma teraz ciężki weekend, bo najpierw wycieczka do Krakowa, a w niedzielę wizyta gości z Tychów. Jeżeli w tych meczach nie zapunktują, a JKH zdobędzie komplet punktów to może być różnie. Ale nie wybiegając tak daleko w przyszłość, nie przewidując wyników innych drużyn (zwłaszcza mam tu na myśli Unię Ośw.) ze względu na formę, dyspozycję, skład personalny itp. JKH powinno mecz w Krynicy wygrać.

Do góry
#4407250 - 28/01/2011 14:07 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Trewor]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Trewor małe sprostowanie.Mecz w Sosnowcu Krynica wygrała po dogrywce 4:3 ale wynik został zmieniony na w/o z powodu wystąpienia w meczu nieuprawnionego zawodnika.Druga sprawa. Jastrzębie generalnie ma słabe wyjazdy.U siebie leją każdego ale na wyjazdach jest już problem.Widziałem ich w Sosnowcu kiedy grałem i polecałem grać ich win.Mecz wygrali ale nie zachwycili a przebieg spotkania bardzo wyrównany.Krynica u siebie potrafi się postawić każdemu.Poza 1:9 z Tychami toczyła wyrównane mecze z całą czołówką łącznie z pamiętnym meczem z Unią kiedy to na początku 3 tercji przegrywali 2:6 a zdołali doprowadzić do remisu.Fakt,że strata Valusiaka jest ogromna,do tego nie grał w Oświęcimiu skuteczny obrońca Ovsak ale po takim kursie nie polecam tego grać chociaż nie twierdzę,że Jastrzębie tego meczu nie wygra.Po prostu wszystko może się zdarzyć.Passa dobra jak i zła nie może wiecznie trwać.

Do góry
#4407301 - 28/01/2011 15:17 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Zgadzam się z Bolo, JKH jest nadal drużyną własnego lodu (15 meczy 15 zwycięstw) i nie wiem czy ich "domowa" forma tak przełoży się na dzisiejszy wyjazd. Oczywiście, że przynajmniej jedna klasa dzieli dwie drużyny, ale KTH jak wejdzie dobrze w mecz to może stawić opór faworyzowanym przyjezdnym. Szacuje, że gdzieś po kursie 1.8-1.85 bym to widział do grania, natomiast po 1.5 czy cos w tym stylu to mnie to nie bawi. cool
Podsumowując, jeśli JKH nie strzeli ze 2-3 bramek w 1 tercji, to KTH uwierzy w możliwość urwania im punktów i może być ciekawie.

18/01/2011 Extraliga Krynica vs. Stoczniowiec P - 2:6
14/01/2011 Extraliga Krynica vs. Tychy P - 1:9
09/01/2011 Extraliga Krynica vs. Cracovia P - 1:3
05/12/2010 Extraliga Krynica vs. Naprzód P - 3:6
28/11/2010 Extraliga Krynica vs. Unia P - 3:4
23/11/2010 Extraliga Krynica vs. Zagłębie Z - 9:2
07/11/2010 Extraliga Krynica vs. Podhale Z - 4:4
5:4 (OT)
05/11/2010 Extraliga Krynica vs. Sanok P - 3:6
31/10/2010 Extraliga Krynica vs. Zagłębie Z - 5:4
24/10/2010 Extraliga Krynica vs. GKS J. Z - 4:3
17/10/2010 Extraliga Krynica vs. Stoczniowiec P - 3:10
10/10/2010 Extraliga Krynica vs. Tychy P - 1:3
08/10/2010 Extraliga Krynica vs. Cracovia P - 1:3
26/09/2010 Extraliga Krynica vs. Naprzód Z - 7:5
19/09/2010 Extraliga Krynica vs. Unia Z - 6:6 (OT) 7:6 (Po karnych)

Z drużynami z czołówki Kryniczanie wcale tak nie odstawali (może oprócz styczniowego meczu z tychami), pozostałe mecze - jeden z Tychami i dwa z Cracovią kończyły się wynikami 1-3. z Unia 3-4,6-6, z JKH 4-3 i z Sanokiem 3-6.
Wiadomo, wpadki dwukrotnie ze Stoczniowcem 2-6 laugh 3-10 laugh oraz z Janowem 3-6 laugh trzeba traktować nie wiem w jakiej kategorii, bo nie mieści mi się w głowie, że Janów jest mocniejszy na tą chwilę niż KTH (szczególnie jak teraz maja w składzie "Elę" w bramce).

Do góry
#4407794 - 28/01/2011 19:03 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Cayman]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Hokej, PLH, 18:00
KTH Krynica - JKH GKS Jastrzębie
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bet-at-home

Spotkanie 32 kolejki Polskiej Ligi Hokejowej, w którym zmierzą się KTH Krynica i JKH GKS Jastrzębie. Zespół gospodarzy zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów, odnieśli 8 zwycięstw (z czego 3 po dogrywce) oraz 23 porażki, bilans bramkowy -79 (95 strzelonych, 174 stracone). U siebie mają bilans 6 zwycięstw (z czego 2 po dogrywce) i 9 porażek, bilans bramkowy -19 (55 strzelonych, 74 stracone). Goście zajmują 4 miejsce z 60 punktami na koncie, odnieśli 20 zwycięstw (z czego 2 po dogrywce) oraz ponieśli 11 porażek (z czego 2 po dogrywce), bilans bramkowy +59 (145 strzelonych, 86 straconych), na wyjazdach odnieśli 5 zwycięstw i 11 porażek (z czego 2 po dogrywce), bilans bramkowy -4 (51 strzelonych, 55 straconych). Zdaję sobie sprawę z faktu że Jastrzębie jest zespołem przede wszystkim własnego lodowiska, na którym to są niepokonani, jednak decyduje się postawić się na gości ponieważ wydaje mi się że jest w tym momencie bardzo duża różnica jeśli chodzi o formę. Krynica w tym sezonie u siebie potrafiła powalczyć z drużynami z czołówki jednak ostatnio nawet u siebie nie wygląda to dobrze: 1:9 z Tychami i 2:6 ze Stoczniowcem. Natomiast Jastrzębie ostatnio w wysokiej dyspozycji, zwycięstwo goni zwycięstwo, nawet na wyjazdach zaczęło lepiej iść. Gospodarze nie mają już tak naprawdę szans na play-offy, zostało 5 kolejek a mają 11 punktów straty, grają od czasu odejścia Valusiaka słabiutko, przegrywają mecz za meczem, atmosfera w zespole nie jest zbyt dobra przez to. Powinien dziś zagrać Ovšák, ale wypadł ze składu Kostecki. Goście przyjeżdżają czując że 3 miejsce jest jeszcze w zasięgu, dodatkowo przegrali z Krynicą na wyjeździe 3:4 (wtedy jednak Krynica była mocniejsza kadrowo), więc dzisiaj na pewno będą chcieli zgarnąć pełną pulę. W meczach u siebie Jastrzębie dwukrotnie rozgromiło Krynicę 15:4 i 12:2. Podsumowując liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo gości smile

Do góry
#4407797 - 28/01/2011 19:05 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: mln]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
1.5 w Ladbrokes do konkursu wink

Do góry
#4408269 - 28/01/2011 22:56 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: mln]
piko1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/07/2010
Postów: 244
Skąd: Łódź
Hm, zawsze mozna zagrac OVERA 7.5 na KTH Krynica - JKH GKS Jastrzębie. Na Expie zdaje sie widzialem 1.85...A obie druzyny lubia postrzelac..

Do góry
#4408332 - 28/01/2011 23:20 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: piko1981]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
dla mnie undery w Tychach i Krakowie oraz win Podhala,Tychów, Sanoka nie tykam bo kurs marny,o Krynicy się wypowiedziałem,jakbym miał uderzać to handi 1,5 na Krynicę,w Krakowie zagram dnb Unia bo Cracovia ma spore osłabienia w tym Laszka ma nie zagrać a w Unii wraca Jaros ale nie wiadomo czy Krajci zagra,bronił będzie Zborowski,który w meczach z Craxą gra rewelacyjnie

Do góry
#4408912 - 29/01/2011 02:29 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
hokej KTH Krynica - JKH GKS Jastrzębie 1:11 hura

"Miłe złego początki, a koniec żałosny" - I. Krasicki.
Patrząc od strony gospodarzy słowa Krasickiego idealnie pasują do przebiegu meczu w Krynicy. Podejrzewam, że spotkanie przypominało to z Oświęcimia. Różnica taka, że w drugiej tercji Jastrzębie bawiło się jeszcze lepiej, a na pewno skuteczniej niż Unia.
Obawy po tej kolejce budzi fakt, że Cracovia właśnie stara się wyrównać wynik z Krynicy smirk .

A już w niedzielę same hity w PLH: Unia Oświęcim - GKS Tychy, JKH GKS Jastrzębie - Cracovia Kraków i mecz na który wszyscy czekają Naprzód Janów - KTH Krynica.

Do góry
#4409254 - 29/01/2011 05:34 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Trewor]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
No brawo Panowie za typy, mój pomysł na Krynicę kompletnie się nie sprawdził, katastrofa crazy

Do góry
#4412683 - 30/01/2011 16:08 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Cayman]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
No graty dla Trewora i AG.Krynica żenada.Dzisiaj tak na szybko undery w Oświęcimiu i Jastrzębiu,w Gdańsku jeżeli Zagłębie nie padnie kondycyjnie to także under ale ponieważ mamy tylko 15 chłopa i gramy co 2 dni to obawiam się,że 3 tercja może under położyć.Zwycięstwo Stoczni raczej pewne.Zagłębie gra naprawdę ambitnie i walczą do końca,przy tym grają poukładany taktycznie hokej ale na 3 piątki nie można grać co dwa dni.Jeżeli Stocznia zagra normalny mecz a wierzę,że Tadek Obłój tego będzie wymagał to wygra to spotkanie.Handi 2,5 na Podhale biorę z pocałowaniem ręki.Co prawda Podhale w meczu z Zagłębiem nie zachwyciło ale podobnie Sanok z Janowem rewelacji nie grał.Do tego dochodzi aspekt mobilizacji "szarotek" na mecz z byłymi kolegami i trenerem.W Janowie wszystko może się zdarzyć chociaż więcej szans daję Naprzodowi i dobrze byłoby gdyby wygrał bo stwarzałoby to dla nas lepsze pole w następnych kolejkach.

Do góry
Strona 14 z 18 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Ojro, pacyfista, akagi, Kretol, Akhu, alfa, kemp, igea23, rafal08, VVega), 3587 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581741 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49