Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4387631 - 21/01/2011 06:18 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
master.mk Offline
enthusiast

Meldunek: 18/01/2011
Postów: 215
Skąd: Opole
Czy mógłbyś ocenić moje typy na Asian Cup, bo widzę że jesteś w temacie ;)Byłbym wdzięczny :]

Uzbekistan - Jordan 1 1.9
Australia - Irak 1 1.65

AKO: 3,1
stawka: 100 zł
EWK: 310 zł

Do góry
Bonus: Unibet
#4388882 - 21/01/2011 19:56 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: master.mk]
xdmcx Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 134
Uzbekistan - Jordan

Kursy niestety już poleciały ale w sumie nie ma się co dziwić. Dla mnie zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest drużyna Uzbekistanu. Oglądałem ich 2 mecze, z Katarem i z Kuwejtem i w obydwu grali bardzo poprawnie i stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych. Groźni są ze stałych fragmentów gry, głównie z rzutów rożnych. Djeparov i Shatskikh to w tym momencie chyba najmocniejsze ogniwa reprezentacji Uzbekistanu. Naprzeciw im stanie reprezentacja Jordanii i samo to że są w ćwierćfinale już jest ich dużym osiągnięciem. Widziałem ich w meczu z Japonią i mimo że ten mecz zremisowali 1-1 to nie pokazali praktycznie nic nie istniejąc przez 90% meczu. Ale taka jest piłka. To że wygrali ze słabą Arabią Saudyjską i z podobnie słabą Syrią na mnie wrażenia nie robi i stawiam zdecydowanie na wygraną Uzbekistanu.

typ: 1
kurs: 1.83 Ladbrokes

Do góry
#4388952 - 21/01/2011 20:49 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: xdmcx]
białoczarny Offline
member

Meldunek: 17/01/2011
Postów: 153

Uzbekistan - Jordania + remis

Ćwierćfinał Pucharu Azji. Obie drużyny jeszcze bez porażki na turnieju w Katarze. W rankingu FIFA Jordania na miejscu 107 Uzbekistan na 108. Uzbekistan gra w każdym Pucharze Azji od 1996. Najlepsze miejsce to właśnie ćwiećfinał w 2004 i 2007 roku. Na obecnym turnieju wygrali z Katarem i Kuwejtem oraz zremisowali z Chinami.
Jordania dopiero drugi raz gra o Puchar Azji też najlepsze jej miejsce to ćwierćfinał. Również wygrali dwa mecze w pierwszej fazie z Syrią, Arabią Saudyjską i zremisowali z wysoko notowaną Japonią (mimo że Japończycy przeważali w tym meczy bramkę dającą remis strzelili w doliczonym czasie gry).
Oba zespoły rozegrały ze sobą 4 oficjalne mecze raz wygrał Uzbekistan i trzy razy padł wynik remisowy. Ostatnie spotkanie tych drużyn odbyło się 2 stycznia tego roku w meczy towarzyskim padł remis 2:2. Oba zespoły stają dzisiaj przed szansą osiągnięcia najlepszego w historii wyniku na Pucharze Azji także zapowiada się zacięty mecz.

Do góry
#4389695 - 22/01/2011 03:08 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: białoczarny]
master.mk Offline
enthusiast

Meldunek: 18/01/2011
Postów: 215
Skąd: Opole
Jednak 1, a ja zrezygnowalem z tego meczu i wrzucilem HSV jak na razie to jest zla decyzja ... Jutro co sądzicie o Australi 1 ?

Do góry
#4390048 - 22/01/2011 05:04 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: master.mk]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niestety dziś za późno na ocenę typów kolegi sorki nie miałem dostępu do klawiatury i nawet nie wiem jakie kursy były na dzisiejsze ćwierćfinały, tak to jest jak siostra pisze swoją pracę dyplomową, wracając do spotkań ładny mecz Kataru z Japonią gospodarzy trochę zal, bo postawili Japonii twarde warunki gry to dla Samurajów był najtrudniejszy mecz no i dopisało im szczęście grając ostatnie pół godziny w 10 wyszli ze stanu 2:1 na 3:2 to jakby nie było niezły wyczyn.
Katar podobał mi się w tym turnieju przynajmniej w tych spotkaniach na glównej antenie Eurosportu, Japonia w stredie medalowej, nadal maja szanse na grę w finale, jednak w półfinale będzie im jeszcze trudniej niż w tej fazie będą osłabieni brakiem tego zawodnika, który wyleciał z boiska, poza tym nie wiem kto będzie ich rywalem, niezależnie czy to bedzie Austalia, Iran, Korea czy Uzbekistan to o awans odbędzie sie batalia

Australia - Irak typ 1
Moim zdaniem Australia ma lepszy zespół, bardziej doświadczony i wielu ciekawych zawodników ogranych w lidze angielskiej, powinni sobie poradzić, doświadczonych w miedzynarodowych rozgrywkach Irak awansował z grupy z 6 pkt to drużyna nieobliczalna i groźna sprawiła sporo kłopotów Iranowi na poprzednich mistrzostwach była rewelacja nie lekceważył bym tego zespołu tym bardziej iż maja szansę na obronę tytułu szczerze powiem nie znam żadnego znaczącego piłkarza z druzyny irackiej oparta o zawodników z lig arabskich, wydaje mi się, że siłą tego zespołu jest młody kolektyw, grający zespołowo i bez respektu dla jakiegokolwiek przecwnika.
W ćwierćfinale jednak potrzebna jest dobra taktyka, doświadczenie i dwóch,trzech piłkarzy którzy są indywidualnościami w zespole jak dzis w reprezentacji Japonii Kagawa czy Okazaki, mogą przesądzić o końcowym wyniku.
Austalia takich piłkarzy posiada i to nie jednego lecz kilku Ognienovski Cahill, Emerton, Jedinak czy w bramce Schwarzer.
Australia ma też okazję by po raz pierwszy raz w swoim drugim występie w Pucharze Azji zagrać w strefie medalowej.
Teoretycznie wszystkie przesłanki przemawiaja za Kangurami,to jest jednak piłka i Irak może postawić trudne warunki Australii podobnie jak dziś gospodarze.

Iran -Korea Płd typ 2 postawił bym na Koreę Płd że awansują zaryzykuje iż 90 min może nie wystarczyć na to by wyłonić zwycięzcę.
Bardzo wyrównana para trudno wskazać faworyta bo go nie ma siła reprezentacji podobna chociaz personalnie Korea Płd ma silniejszy skład w rankigu azjatyckim trużyny z pierwszej piątki co rózni te zespoły to różne style gry Iran preferuje raczej pozycyjną piłkę Koreańczycy szybką, żywiołową i dobrą technicznie ja osobiście zaryzykuje remis po 90 min.
Mozna rozpisać kupony w dwóch kombinacjach 1 na Australię i 2 na Koreę lub 1 na Australię i remis w drugim spotkaniu jak sprawdzę wyniki bezośrednich spotkań i kursy to może jeszcze coś napisze w temacie Pozdrawiam i wszystkim powodzenia.

Do góry
#4391563 - 22/01/2011 19:26 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Przegladając wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy Australią i Irakiem to zespoły osiagały bardzo zbliżone wyniki wygrywał Irak, 2:0 i 3:1 z Australijczykami pózniej znowu Kangury odnosiły zwycięstwa w ostatnim pojedynku wygrał Irak, więc jeśli tradycja zostanie utrzymana to powinna zwyciężyć Australia.
W spotkaniu Koreii z Iranem też sporo spotkań w tym ze cztery remisy w Pucharze Azji, jeśli dochodziło do pojedynków to w fazie pucharowej,gdzie mecz rostrzygany był w karnych lub w extra time, myślę, że jest spora szansa by moje przewidywania się sprawdziły
Australia - Irak typ 1 może będzie z 1:0 kurs 1,70
Iran - Korea Płd typ X po 90 min kurs 2,95

Do góry
#4394429 - 23/01/2011 17:01 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Ćwierćfinały w turnieju już za nami spotkanie Koreii Płd z Iranem obejrzalem na Eurosporcie, poziom jak na ćwiercfinał między tak uznawanymi firmami niezbyt wysoki, podyktowana taktyka Iran dobrze rozbijał ataki szybko grających Koreańczyków, tylko sił starczyło mu na 90 min meczu. Iran zagrał zbyt bojaźliwie w ofensywie przed stratą bramki, jeśli grali by bardziej odważnie w całym meczu jak przez ostatni kwadrans dogrywki to może strzelili by bramkę Koreii Płd.
Szkoda, że Irak zreemisował z Australią w drugim spotkaniu, statystyka tym razem zawiodła i skończyło się remisem dla mnie niezbyt korzystnie bo miałem 1 na swoim kuponie szkoda bo kurs był 5,00 i 135 zł uciekło.
Najlepszy ćwierćfinał moim zdaniem to spotkanie Katar - Japonia padło 5 bramek mecz był żywy prowadzenie zmieniało się co kwadrans olbrzymia dramarurgia w końcówce najładniejszy mecz w tym turnieju przynajmniej z tych transmitowanych.
Półfinały zapowiadają się niezwykle pasjonująco nie ma żadnego kraju z Zatoki Perskiej było ich az 8 w turnieju pozostał Uzbekistan i Australia dwa bardzo obiecujące zespoły w piłce azjatyckiej, które w przyśzłosci chciały by odgrywać znaczącą rolę na kontynencie.
W drugiej parze derby Azji Wschodniej sąsiedzki pojedynek pomiędzy Japonią i Korea Płd trudno na razie wskazać faworyta obie drużyny zagrały ciężkie mecze w ćwierćfinałach, Japończycy są w korzystniejszej sytuacji odpoczywali dłużej nie grali dogrywki pomimo iż awansowali z problemami.
Japonia w meczach z dotychczasowymi przeciwnikami wygrywali mniej lub bardziej zdecydowane, grali zdecydowanie dobrze taktycznie, jednak zdarzały sie im momenty dekoncentracji w grze obronnej to moze działać na niekorzyść Japonii, myslę, że Korea Płd nie jest bez szans w walce o finał, mają bardziej zdyscyplinowane poszczegłone formacje na boisku tylko czy wystarczy im skuteczności.

Do góry
#4399845 - 25/01/2011 05:45 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Japonia - Korea Płd transmisja Eurosport 14;15 kanał główny jak ktoś będzie mógł może sobie obejrzeć chociaz pora nieciekawa
W pierwszym półfinale Pucharu Azji faworytem wydają się byc Japończycy, jednak Korea Płd też ma ambicje zagrania w finale.
W poprzednim turnieju piłkarze rywalizowali w meczu o 3 niejsce,i wtedy na podium znależli sie piłkarze Koreańscy,lecz dopiero w dodatkowym czasie gry.
Osobiście przed turniejem uważałem,że Japonia zagra w finale i podtrzymuje swoją teorię,rewanżując sie Koreańczykom za ostatnią porażkę.
Japonia po meczach grupowych i ćwierćfinałach w korzystniejszej sytuacji grali o pół godziny mniej, niż Korea Płd, mieli więcej o jeden dzień na regeneracje sił, i zagrają bez zawodnika, który otrzymał czerwoną kartkę i popełnił dwa poważne blędy przy bramkach Kataru, był słabszym ogniwem może miał słabszy dzień, ale nie zagra dla Japonii w półfinale obie ekipy grają podobny futbol dobry technicznie i sa zdyscyplinowani w swych poczynaniach na boisku.
W ofensywie to bardziej groźni sa raczej piłkarze Koreii Płd niż Japonia, oba zespoły należą do czołówki futbolu na kontynencie.
Reasumując każdy wynik jest możliwy w tym meczu, nawet remis po 90 min i tym razem skłoniłbym się do kombinacji 1 na Japonie lub 1X.
Z punktu widzenia gracza jeśli zakladalibyśmy, że mecz nie rozstrzygnie sie w 90 min to oplaca się bardziej X2 na Koreę Płd

Uzbekistan - Australia to drugi jutrzejszy mecz zdecydowany faworyt do finału Australia kurs 2,05, chociaż nie wiem czy Uzbekistan nie namiesza w tym półfinale.
Australia nie potrafiła pokonać Iraku, skromnie pokonała Bahrajn 1:0 i zremisowała z Koreą Płd, więc o zwycięstwo będzie trudno tym bardziej Uzbekistan który miał być czarnym koniem tego Pucharu Azji, potwierdził swoje aspracje do zagrania o tytuł.
Co prawda to pierwszy turniej w którym Uzbekowie dotarli tak daleko bez większych problemów ograli wszystkich po drodze, łatwo Australii skóry nie oddadzą.
Zaróno Uzbekistan jak też Australia po raz pierwszy w półfinale,presja spora dla obu drużyn w ćwiercfinale Uzbekistan moim zdaniem miał łatwiejszego przeciwnika, co nie oznacza,że nie jest w stanie ograć Australii.
Uzbekistan -Australia typ 2 jeśli spotkanie mialo by potrwać dłużej to warto obstawić Uzbekistan 1X i liczyc na sprawienie niespodzianki, jednak w tej fazie rozgrywek niespodzianki zdarzają sie rzadko i najczęściej wygrywają zdecydowani faworyci, a w tej parze są tym razem Austalijczycy.
Jutro prawdopodobnie zagram sobie z dwie trzy kombinacje na te spotkania bo to już praktycznie końcówka turnieju spotkanie o 3 miejsce i finał to sobie tylko obejrzę dla przyjemności bez analizowania i typowania. Pozdrawiam

Do góry
#4401348 - 26/01/2011 02:20 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Pólfinały za nami pasjonujące spotkanie Japonii z Koreą Płd do przerwy remis 1:1 a pózniej pasjonujaca dogrywka karne naciągane przez tego saudyjskiego sędziego wydaje się, że wygrał zespół lepszy Japonia super dzień na zakończenie typowania w tym turnieju Japonia 1X i 2 na Australię fajnie weszły szczególnie ten drugi mecz 0:6 z Uzbekistanem, aż wierzyć mi się niechcialo jak zobaczyłem wynik muszę to obejrzeć na Eurosporcie obszerny skrót po 23:00 po fazie pucharowej mam kolejne 75 zł mimo że straciłem w sobotę 20 żl na kupon plus ten dzisiejszy z 1x na Uzbekistan, bo zagrałem na wszelki wypadek asekuracyjnie jakby nie weszła dwójka.
Dziś był dobry dzień dla mnie, chociaz sporo się niepokoiłem pod koniec pierwszego półfinału w końcówce, kiedy Koreańczycy przycisneli Japończyków by nie strzelili 2 bramki w regulaminowym czasie gry, byli bardzo blisko by odprawić Japończyków po 90 min na szczęscie tak sie nie stało i udalo się przewidzieć te dwa półfinały. hura piwo aplauz

Do góry
#4406550 - 28/01/2011 02:16 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
xdmcx Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 134
Uzbekistan - Korea Płd

Zdaję sobie sprawę, że mecz meczowi nierówny ale Uzbekistan to nie jest w tym momencie zespół który stać na podjęcie wyrównanej walki z najlepszymi drużynami na azjatyckim kontynencie a takimi są Japonia, Korea Płd i Australia (z którą w półfinale polegli 6-0). Korea Płd z tymi drużynami remisowała już podczas tych mistrzostw (1-1 z Australią w grupie i 2-2 w półfinale z Japonią). Dla Uzbekistanu i tak dotarcie do tej fazy turnieju to spory sukces ale duży wpływ na to miało ułożenie się dla nich przeciwników w grupie (słabo dysponowane Chiny, niezbyt mocny Kuwejt i spięci w 1 meczu gospodarze, Katar) jak i ćwierćfinał z Jordanią dla której wyjście z grupy było niewiarygodnym sukcesem. Korea Płd to doświadczony zespół z którego dużo zawodników gra w Europie i jest ograna w meczach o stawkę a takim jest ten mecz. Nie sądzę żeby Koreańczykom nie zależało na zdobyciu brązowych medali więc jeśli tylko zagrają na podobnym poziomie jak podczas całych mistrzostw to nie powinni mieć kłopotu z ograniem Uzbekistanu. Jak dla mnie nawet typ z handicapem jest godny polecenia.

typ: 2 1.57 ladbrokes

Do góry
#4407219 - 28/01/2011 08:14 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: xdmcx]
master.mk Offline
enthusiast

Meldunek: 18/01/2011
Postów: 215
Skąd: Opole
zgadzam się w pełni z Twoim typem. Korea powinna pokonać Uzbekistan bez dwóch zdań.

Co sądzisz o meczu Australia-Japonia. Kompletnie nie mam pojęcia kto wygra, ale chciałbym obstawić, że Australia zdobędzie 1-wszą bramkę w meczu. jak pokazują nam statystyki z tego turnieju, w większości meczów Japonia traci pierwsza gola, nadrabia zaległości by w końcówce wygrać spotkanie. Myślę, że kurs 2,0 na Australie to dobre rozwiązanie, czyż nie ?

Do góry
#4407223 - 28/01/2011 08:28 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: master.mk]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Japonia bez Kagawy wiec sporo traci.Australia gra bardzo ofensywnie.Harry i Cahil sieja spustoszenie w szeregach rywali.A to jak mocna na tle swoich rywali jest Australia niech swiadczy fakt ze Emerthon wchodzi z lawki.

Do góry
#4412311 - 30/01/2011 04:38 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Amir_Khan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Puchar Azji dobiega powoli do końca pozostał mecz finałowy Australia i Japonia to dobre zespoły, myślę, że bedzie kolejny dobry mecz tym bardziej Japończycy oni zawsze w tym turnieju tworzą dramatyczne widowiska może kolejna dogrywka retransmisja spotkania dziś po 22 na Eurosporcie. Korea Pld zasłużenie zdobyła 3 miejsce i kolejną kwalifikację do kolejnego turnieju Uzbekistan też myślę usatysfakcjonowany pierwszy raz w czwórce najlepszych na kontynencie, byli zdecydowanie słabsi od Koreii i Australii nie wiem, czy kiedykolwiek osiagnał poziom tych trzech najsilniejszych reprezentacji w Azji.
Dobrze, że Eurosport pokazał ten turniej obszernie wiele spotkań na średnim poziomie, kilka bardzo dobrych dramatycznych jak spotkania Japonia - Korea Płd , Australia -Korea Płd, czy Katar- Japonia czy tez Korea Płd - Iran.
Jeśli Japonia zdobedzie tytuł mistrza Azji to po raz czwarty będzie tryumfatorem turnieju byłby to niezły wyczyn w tym dwukrotnie pod rząd byłby obroniony.
Australia drugi występ i już conajmniej drugie miejsce w inauguracyjnym występie ćwierćfinał, też dobre statystyka występów,
Jak Australia nie wygra w tym roku to w 2015r bedzie miała szansę się odegrać w roli gospodarza na kolejnych mistrzostwach Azji, dziś juz kończę bo transmisja właśnie sie zaczyna i miłego oglądania sobie i innym życzę.

Do góry
#4414189 - 30/01/2011 23:28 Re: Asian Cup 2011 - Katar [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Japonia została zwycięzcą turnieju,mecz finałowy taki sobie dużo walki i asekuracji w grze defensywnej.
Australia grała lepiej miala bardziej klarowne sytuacje po 90 min powinna wygrać z 3:1 gdyby nie bramkarz Kawasima.
Japonia miała sporo szczęścia w tym spotkaniu zagrały zespoły bardzo wyrównane, mimo to bardziej zdecydowanie grali Australijczycy co z tego,jak grali nieskutecznie w końcówkce drugiej połowy zdominowali Japończyków.
Zgodnie z przewidywaniami doszło do dogrywki w której żaden z zespołów nie wypracował sobie większej przewagi, natomiast wystarczył jeden błąd formacji obronnej Kangurów i Japonia rozstrzygneła spotkanie na własną korzyśc.
Końcówka dogrywki to umiejętna choć trochę rozpaczliwa obrona wyniku przez Japończyków,ale po raz czwarty wywalczyli tytuł Australii trochę szkoda no cóz taka ta piłka złośliwa czasem bywa.
Gol strzelony przez japońskiego zawodnika przepiękny podobnie jak akcja,były ozdobą tego spotkania.
Cóż turniej dobiegł do końca Japonia będzie reprezentować Azję w Pucharze Konfederacji Korea Płd i Austalia mają kwalifikację do następnego turnieju, historyczny wynik osiągneły drużyny Uzbekistanu i kopciuszka Jordanii dobra postawa gospodarza Kataru którzy odpadli po dobrym ćwierćfinale z Japonią.
Słabo wypadły druzyny z nad Zatoki Perskiej poza Jordanią to Iran i Irak wypadły nieźle, chociaż oczekiwano na lepszy wynik tych federacji, szczególnie Irak może odczuwać lekki niedosyt po odpadnieciu z Australią.
Bahrain, ZEA, Kuwejt i Arabia Saudyjska nie odagrały znaczącej roli w turnieju, Arabia Saudyjska to wręcz skompromitowała się najbardziej.
Chiny i Korea Płn też poniżej oczekiwań, drużyny nie dysponowały odpowiedniej wartości zawodnikami,grali bez wyrazu i jakiejś składnej myśli taktycznej, doświadczenia byli zbyt słabi by powalczyć o wyjście z grupy.
Tyle w podsumowaniu turnieju, kolejne turnieje przed nami w tym roku dodatkowo w marcu kolejne mecze eliminacji Euro 2012r będzie co analizować i typować na razie dziękuję za udział w temacie.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49