Opcje tematu
#4416119 - 31/01/2011 19:17 Serie B Sezon 2010/2011
xdmcx Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 134
Frosinone - Atalanta

Jest to głównie typ grany z myślą o "typach dnia" gdzie na 1 i 2 miejsce nie ma już szans a zaryzykować trzeba żeby utrzymać 3 lokate smile
Tak więc do rzeczy. Naprzeciwko siebie staną drużyny z zupełnie innych biegunów ligowej tabeli. Niewątpliwie faworytem jest Atalanta, która po 2 ostatnich remisach musi gonić Novare i Sienę bo 2 pierwsze miejsca dają bezpośredni awans do Serie A.
Oto prawdopodobne składy w jakich wystąpią dziś drużyny:

Atalanta (4-4-2): Consigli, Bellini, Capelli, Talamonti, Peluso, Ferreira Pinto, Barreto, Carmona, Ceravolo, Marilungo, Tiribocchi.
Frosinone (4-3-1-2): Frison; Guidi, De Maio, Ben Djemia, Bianco; Biso, Beati, Pestrin; Lodi; Zigoni, Masucci (Sansone)

Stawiam w tym meczu na gości ale jako, że jest to "typ dnia" trochę go zmodyfikuję na bardziej ryzykowną wersje.

typ: połowa czasu/pełny czas 2/2 3.4 ladbrokes

Do góry
Bonus: Unibet
#4499936 - 02/03/2011 23:14 Re: Serie B Sezon 2010/2011 [Re: xdmcx]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Torino – Atalanta

Atalanta, to przede wszystkim świetna obrona (najlepsza w lidze) Rzadko tracą bramki, dość powiedzieć, że w tym roku w 8 meczach stracili jedną. Trwa ich seria 556 minut bez straconego gola. Wynik imponujący! W obecnym sezonie jest to rekord Serie B.
To właśnie na przerwaniu tej serii oparty jest mój typ. Dziś na Olimpico upatruję szansę na strzelenie bramki przez Torino i zwycięstwa nad Atalantą.

Torino, to zespół, który na własnym boisku jest groźny dla każdego. Mają dobrych graczy w ofensywie. Bianchi, Sgrigna czy Antenucci są w stanie przynajmniej raz pokonać bramkarza gości. A to mam nadzieję wystarczy do odniesienia zwycięstwa. Atalanta po za tym, że mało traci, to też mało strzela, więc wynik 1:0 wygląda dość rozsądnie i wydaje się prawdopodobny.

Za kartki dziś pauzuje najlepszy zawodnik Atalanty - Paragwajczyk - Edgar Barreto. Co też powinno mocno utrudnić zdobycie punktów przez Nerazzurrich.
U gospodarzy nie wystąpi zmagający się z gorączką pomocnik - Paolo Zanetti, ale to nie jest jakieś straszne osłabienie.

Toro po dwóch zwycięstwach mocno zmotywowane do odniesienia następnego.
Lerda zapowiada, że już błędu z pierwszego spotkania między tymi drużynami nie popełni (Torino przegrało na wyjeździe 1-2) Mówi: "Zagramy inaczej niż w tamtym meczu, przede wszystkim w pomocy zagramy w linii, a nie diamentem jak wtedy"
Hmm...czy akurat to miało znaczenie? Ja nie wiem, ale może on wie co robi grin

Przewidywane składy:
TORINO (4-4-2): Rubinho; D'Ambrosio, Rivalta, Ogbonna, Zavagno; Lazarevic, De Vezze, De Feudis, Sgrigna; Antenucci, Bianchi
ATALANTA (4-4-2): Consigli; Bellini, Capelli, Manfredini, Peluso; Padoin, Delvecchio, Carmona, Doni; Marilungo, Tiribocchi.

Typy:
Torino +0.0 1.85 bet365
under 2,5 1.5 bet365

Do góry
#4550236 - 22/03/2011 21:17 Re: Serie B Sezon 2010/2011 [Re: xdmcx]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy - LB

Ascoli - Vicenza

Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się bardziej meczowi z serie B. Walczące o utrzymanie Ascoli podejmować będzie na własnym terenie zespół który ma duże szanse na play-offy - 6 miejsce o czymś świadczy i jeśli dzisiaj Vicenza by wygrała awansuje na piątą lokatę w tabeli. Problem w tym, ze Ascoli poważnie myśli o utrzymaniu się w lidze - od 4 spotkań nie przegrali - dwa wygrali i dwa zremisowali. Vicenza to drużyna która słabo gra na wyjazdach - ma aż 9 porażek - i ma tylko dwa remisy na obcych terenach - Ascoli u siebie remisowa drużyna - 6 zgromadzonych remisów. Dzisiaj jest idealna okazja by Vicenza poprawiła dorobek remisów na wyjazdach bo gra z zespołem który u siebie potrafi remisować o czym pisałem wcześniej.
Dodam, że rok temu Ascoli u siebie zremisowało 1-1 z Vicenzą.

Pobawię się dzisiaj w X/X @4,50

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sony), 3330 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579824 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49