Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4443352 - 10/02/2011 14:46 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
No dobra koncepcja. Można polecić handi setowe @ 1,85 na Paire w betsafe to najwyżej na rynku w tej chwili i raczej już nie wzrośnie.
Zastanawiam się nad Kohlschreiberem +1,5 seta @ 2,2 w Unibecie. Kurs bardzo wartościowy. Niemiec ma świetny bilans z takimi serwismenami(pod kątem urywanych setów), nawet tymi którzy potrafią przebić w skuteczny sposób piłkę na drugą stronę siatki.

Do góry
Bonus: Unibet
#4443530 - 10/02/2011 17:25 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Ale się uparliście, żeby od początku sezonu grać przeciwko Ljubie wink O ile skuszę się na handi setowe, o tyle na zwycięstwo Francuza raczej nie postawię. Ljuba w zeszłym sezonie powiedział, że jest już w takim wieku, że nie da rady ogarnąć wszystkich turniejów w sezonie, które by chciał i że będzie się wybierał tylko na te najważniejsze dla niego. Przynajmniej ja tak zrozumiałem jego wypowiedź. Dlatego skoro przyjechał do Rotterdamu, to nie po to, by zapalić trawkę, tylko coś ugrać. A Paire ma tyle samo talentu, co i braku doświadczenia, a tym go może Chorwat stłamsić. Nie zachwycam się jego zwycięstwami nad Benkiem (mniej niż zero w tym sezonie) i Simonem (znamy jego podejście do niektórych meczów), ale patrzę na jego wszystkie występy w tym sezonie, a tu już tak różowo nie jest. To samo tyczy się meczu na AO pomiędzy tymi panami. Pisanie, że Paire wygrałby to spotkanie, gdyby nie kontuzja, to troszkę przesada, bo nawet dwa wygrane sety na szlemie w pięknym stylu jeszcze o niczym nie świadczą (patrz: Tsonga - Petzschner) i w każdej chwili sytuacja może się obrócić o 180 stopni. Do póki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć.
Ja w tym meczu zagram handi setowe na Francuza (mam tylko za 1.70), over 21.5 gema (1.72) i tie-break (2.62).

Co do typu na Kohlschreibera +1.5 seta, to w pełni popieram. Do tego na deser dokładam sobie over 20.5 gema po 1.72 i zastanawiam się nad zagraniem tie-breaka po kursie 3.00. Wydaje mi się, że będzie to zacięte spotkanie. Wszystkie 4 pojedynki pomiędzy tymi graczami były zacięte i w każdym z nich był tie-break. Pora na pierwsze zwycięstwo Szweda, ale Niemiec na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Do góry
#4443743 - 10/02/2011 18:55 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Mello - Andujar

Typ: Mello @ 1,71 - Pinnacle



Na razie Mello mnie nie zawodzi.Począwszy od meczu z Giraldo jaki

i w meczu z Montanesem zał zarobić dobre pieniądze i wszystko

wskazuje na to że po meczu z Andujarem wciąż będzie istniał w tym

turnieju rozgrywanym na jego ziemi. Dlaczego ? Po prostu jest w

bardzo dobrej dyspozycji , gra dobrze i pewnie.Wczoraj zniszczył

Montanesa i ma to swoją wymowę.Andujar wczorał dał pięknie

zarobić ale w dużej mierze swoje zwycięstwo zawdzięcza koledze z

kraju niż własnym umiejętnościom. Mello w formie , Mello pewny

siebie i mający wsparcie trybun więc Mello znowu będzie zwycięski



Edited by Fro_Lech (11/02/2011 23:17)

Do góry
#4445025 - 11/02/2011 02:05 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Bellucci - Chela

Typ: Bellucci @ 1,53 - Ladbrokes



Bellucci gra w tym turnieju z wielkim zaangażowaniem. Wczoraj

widziałem jego spotkanie z Berloqiem i zagrał naprawde dobry

solidny tenis. Swietnie mijal , solidnie serwował i cały mecz

miał pod kontrolą pomimo kilku przestojów w grze. Chela zagrał

długi i trudny mecz z Kubotem. Na swojej ziemi Brazylijczycy

graja bardzo dobrze i Bellucci tylko to potwierdzi. Obok Almagro

jest głównym faworytem do końcowego triumfu i największa szansą

gospodarzy na końcowy skalp.


Edited by Fro_Lech (11/02/2011 23:17)

Do góry
#4446182 - 11/02/2011 16:40 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
:tenis San Jose

Berankis - Raonic typ 2 @1.6

2 naprawde niezlych mlodych zawodnikow tyle ze Baranek ostatni mecz z Yungiem nie wiem czy dostal w prezencie czy on wiedzial ze go wygra czy co ... masa bledow sporo UE kompletnie serwis nie funkcjonowal ... po 2 stronie siatki Kanadyjczyk ktory nie mial problemow z odprawieniem Blake w 2 setach ... serwis gra pod siatka oraz wymiany dominowal we wszystkim ... nie wierze by mlody Litwin ugral tu cos wiecej niz max 1 seta choc i o to bedzie ciezko ...


Edited by Fro_Lech (12/02/2011 15:18)

Do góry
#4446191 - 11/02/2011 16:47 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: C18_adam]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
M Baghdatis vs I Ljubicic

Typ : Baghdatis

Typ konkursowy , dla zabawy.

Cypryjczyk swietnie gra w tym turnieju na dzien dobry ogral turniejowa 2 Murraya , wczoraj dosc pewnie pokonal Lopeza nie dajac w calym meczu rywalowi ani jednej szansy na bp.Mecz z Lopezem byl dobrym przetarciem przed meczem z Ljuba gdzie serwis to glowny atut Chorwata.Marcos pokazal ze potrafi grac z takimi rywalami i wydaje mi sie ze dzis udowodni to. Ljuba 50% 2 serwisu jak nie bedzie dobrze trafial 1 moze miec spore problemy z ofensywnie grajacym i biegajacym do wszystkich pilek Baghdatisem. W H2H 4-1 dla Marcosa wiec widac ze dobrze mu sie gra z rywalem.Wszystkie mecze bardzo wyrownane i to serwis wydaje mi sie bedzie mial kluczowe znaczenie .


Edited by Fro_Lech (11/02/2011 23:17)

Do góry
#4447753 - 12/02/2011 01:40 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Dyscyplina: Tenis ATP , Costa do Sauipe
Spotkanie: Ricardo Mello - Aleksandr Dolgopolov
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher:Ladbrokes
Godzina: 00:30


Analiza

Dzisiejszego wieczora na brazylijskich kortach w Bahia ulubieniec gospodarzy Ricardo Mello zrobi wszystko żeby osiągnąć swój życiowy wynik i awansować do wielkiego finału turnieju rozgrywanego pod egidą ATP. Mello gra tutaj swój życiowy tenis. Serwis funkcjonuje na najwyższym poziomie. Świetnie prezentuje się również z głębi kortu gdzie zmusza swoich kolejnych rywali do rozpaczliwej defensywy posyłając raz za razem efektowne i zabójcze bomby ze strony forehandowej. Pokonał już w tym turnieju Montanesa i Andujara nie tracąc nawet ani jednego seta w tych meczach.

Aleksandr Dołgopołov to jest zawodnik , który ma predyspozycje do tego aby uzyskac pozycję all court playera.Ale na dzien dzisiejszy to nie jest tak stabilny gracz żeby go stawiać w roli tak zdecydowanego faworyta.Na pewno będzie zmieniał tempo gry , dużo mieszał slajsami ale na Mello to nie zrobi większego wrażenia bo on będzie starał się atakować z każdej pozycji.


Edited by Fro_Lech (12/02/2011 15:18)

Do góry
#4448042 - 12/02/2011 03:22 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Amir Khan patrząc na wyniki z tego tygodnia Mello można odnieść wrażenie, że to rzeczywiście bardzo dobry grajek i ma sporą szansę na pokonanie Dolgopolova ale czy są ku temu podstawy?

Przede wszystkim Dolgopolov to niezwykle utalentowany i nieszablonowo grający zawodnik o solidnym serwisie, który dostarcza mu sporo łatwych punktów, świetnie się porusza mając przy tym żelazną kondycję. Zrobił w ostatnim roku ogromny postęp co pokazał niedawno na AO i moim zdaniem jest w tej chwili o klasę lepszy od Mello. Brazylijczyk w zeszłym tygodniu męczył się niemiłosiernie 3 godziny z przeciętnym Hidalgo a potem z Robredo oddał pierwszego seta do 0. Tutaj pokonał Giraldo, który tankował po finale w Santiago...Montanesa będącego kompletnie bez formy i Andujara, który był w 1/4 tylko dlatego, że Robredo miał już dość gry smile Także czy aby na pewno to życiowy tenis Mello i wcześniejsze mecze to pokazują hmm...oczywiście Ricardo będzie niezwykle zmotywowany bo mając 31 lat na karku już niewiele będzie miał szans na finał ATP a tym bardziej u siebie w ojczyźnie. Dopingiem pomogą mu kibice oraz to, że grają w sesji wieczornej trochę zwolni grę co może być dla niego jakimś handicapem. Chociaż ciężko będzie Mello narzucić swój styl gry jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach bo Ukrainiec gra szybciej i mocniej niż wcześniejsi przeciwnicy.

Uważam, że jednak można tutaj oczekiwać w tej chwili po Ukraińcu pewnego poziomu po tym jak przetarciem w Brazylii był Hidalgo a następnie zwycięstwo z moim zdaniem lepszym od Mello, Włochem Starace. Aleksandr myśli pewnie o pierwszym tytule ATP a potencjalny finalista Almagro lub Chela zdecydowanie są w jego zasięgu i jego motywacja dziś też będzie wysoka. Uważam, że więcej argumentów przemawia w tej chwili za Dolgopolovem chociaż tego nie gram laugh ale jak będzie zobaczymy mimo to powodzenia:). Spróbuję natomiast lekko Berankisa po 2.55, który jest bardziej kompletnym i doświadczonym zawodnikiem od błyszczącego Raonica.

Do góry
#4448205 - 12/02/2011 04:25 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Ja również gram Mello, który trzeba podkreślić ograł gładko! Giraldo i Montanesa i wręcz zmiażdżył jak juniora Andujara, widać że jest w najwyższej formie, a Dolgopolova nie zachwycił mnie w meczach z RRH i Potito (zwłaszcza z tym pierwszym), odnosze wrażenie jakby nie zależało mu jakoś bardzo na tym turnieju (ale to może tylko moje wrażenie wink innym argumentem na korzyść Mello jest bilans Ukraińca z zawodnikami leworęcznymi, który wynosi 10-11, ale na poziomie turniejów ATP jest to 0-5 !

Główne argumenty na Mello tj. publika + gra u siebie w kraju + lewa ręka + znakomita forma przekonują mnie, że ma on duże szanse na zwycięstwo i kurs @3.15, który aktualnie mam na niego jest zdecydowanie przesadzony.

Do góry
#4448811 - 12/02/2011 15:09 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Tsonga - Ljubicic
1 @1,50 Ladbrokes

Ljubo pewnie wczoraj odetchnął, bo pod koniec meczu spuchł niesamowicie i przy 6-2* w TB jak później nie wchodziły 1szej serwisy, musiał przy 6-4* po niczym pójść do siatki, udało się, bo Marcos z łatwej pozycji BH posłał w siatkę. Dzisiaj rywal będzie na pewno cięższy, szczególnie, że Ljubicic jest po ciężkiej przeprawie, a Tsonga od 2 dni (wczoraj dostał w/o od Tomka) jedynie trenuje. Tsonga powinien też wyżej zawiesić poprzeczkę od Baghdatisa, który dużo piłek pakował w siatkę i przegrywał pełno wymian z Ljubo. Francuz po pierwszej secie z Llodrą serwował świetnie, prawie wszystkie 1sze serwisy to wygrane punkty, mocny FH i mniej błędów. Ljubo mimo wszystko z BH dużo wyrzuca i gubi się przy dłuższych wymianach, a po wczorajszym meczu może być jeszcze gorzej. 1,50 jak najbardziej.


Edited by Fro_Lech (14/02/2011 14:06)

Do góry
#4448815 - 12/02/2011 15:23 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
C18_adam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2010
Postów: 6439
Skąd: Kraków
typu nie neguje ... ale nie do konca sie zgodze ze Tsonga gral dobrze z Llodra to Llodra gral bardzo slabo i jak na moja ocene poprostu oddal ten mecz koledze ... Ljuba z Cypryjczykiem pokazal ze jest w formie nie liczac zastoju w 2 secie gdzie w TB juz dawno powinno byc po meczu w 3 secie spokojnie wygral juz TB ... osobiscie za @1.5 bym w Tsonge w tym meczu nie wchodzil ...

Do góry
#4453673 - 14/02/2011 06:10 Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 [Re: Goget]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Raonic - Verdasco

Typ: Raonic - @ 3,0 - Ladbrokes.


Z Raonicem trzeba naprawdę się liczyć bo to jest zawodnik ,który

posiada ogromny atut jakim jest potężny i agresywny serwis. W

warunkach takich jakie są w San Jose Kanadyjczyk jest w moim

odczuciu graczem , który stawi dzisiaj duży opór Verdasco. Na

pewno Hiszpan jest faworytem tego meczu ale czy aż takim jak

sugerują bukmacherzy ? Moim zdaniem nie , dlatego warto

zaryzykować zwycięstwo Kanadyjczyka i jego pierwszy turniejowy

triumf w poważnym tenisie.



Edited by Fro_Lech (14/02/2011 14:07)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08), 3455 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49