Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#4643547 - 05/05/2011 19:16 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy.

Villarreal - FC Porto

Już koledzy wyżej opisali dzisiejszy mecz w Lidze Europejskiej, aczkolwiek ja mam nieco odmienne zdanie do tego która drużyna zejdzie dzisiaj z placu boju zwycięska.
Sprawa awansu zdaje się być rozstrzygnięta, w Portugalii Porto rozbiło Villarreal aż 5:1 i dzisiaj jedni jak i drudzy na pewno nie zagrają na maximum swoich możliwości, przynajmniej ja tak uważam.
''Żółta łódź podwodna'' ma o co grać w lidze - zajmują 4 miejsce ze stratą trzech oczek do 3 w tabeli Valencii a jak wiemy, 3 miejsce w Hiszpanii daje możliwość grania w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, ciężki mecz w niedziele z Mallorcą na wyjeździe będzie na pewno priorytetowy dla dzisiejszych gospodarzy.
Prezes Alfonso otwarcie mówił, już przed pierwszym meczem, że dla niego najważniejsza jest liga a nie LE - o co wyszedł mały zgrzyt ponieważ trener jak i piłkarze uważali odwrotnie, ale teraz po porażce 1:5 w Porto, na pewno trzeba skupić się przede wszystkim na lidze.

Porto natomiast gra bardzo dobrze czy to na szczeblu europejskim czy ligowym - gdzie mimo zdobytego mistrzostwa nie zwalnia tempa i nadal wygrywa, tym samym pokazując swoją dominację w Portugalii.
Porto które jest w dobrej formie, które nie ma na co się oszczędzać, moim zdaniem dzisiaj wygra, nie tak pewnie jak przed tygodniem, ale wygra.

Lanbrokes, proponuje nam zakład - Porto wygra różnicą jednego gola @4,50 - moim zdaniem realne.

piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#4643908 - 05/05/2011 22:04 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
Villareal - Fc Porto
typ: over 2,75
kurs: 1.72

Przed pierwszym meczem obu drużyn trochę bałem się grać overka, bo obawiałem się trochę "kalkulacyjnej" gry Porto i wyniku na zero z tyłu. Jednak w rezultacie okazało się inaczej - po prostu obrona Villareal była jak sito. Sporo szkolnych błędów w kryciu zaawocował pakietem 5 brameczek.
W dzisiejszym meczu obie drużyny wyjdą na mniejszej presji. Dwumecz wydaje się być rozstrzygnięty i nie widzę powodów dlaczego nie miałyby sobie trochę postrzelać. Ponadto trener gospodarzy na konferencji prasowej zapowiedział że zespół wyjdzie i zagra ofensywnie. Gospodarze pokazali już że potrafią walczyć, pokonując u siebie Twente 5-1, więc jakaś wiara, nadzieja w sukces jest. Natomiast, jak groźne na wyjeździe jest Porto przekonał się Spartak Moskwa, dostając lanie 5-2.
6 ostatnich meczów Villareal i 4 ostatnie Porto to powyżej 2.5 bramki w każdym.
Villareal nie zagra bez kluczowego obrońcy Gonzalo. Jednak z przodu mają mocną siłę rażenia: Rossi, Nilmar, Cani.
Jak dla mnie 'open game" ze sporą ilością goli.
Przewiduję 2-2.

Do góry
#4643970 - 05/05/2011 22:55 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
raul73 Offline
addict

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 603
Dziś w spotkaniu rewanzowym polfinalu ligi europejskiej sporting braga na wlasnym stadionie podejmie benficę. W pierwszym spotkaniu w Lizbonie, gospodarze triumfowali 2-1. Sprawa awansu jest wiec caly czas otwarta. Faworytem jest jednak druzyna gosci. Benfica jednak nie musi wygrywac tego spotkania, wystarczy jej remis do awansu do finalu. Natomiast zespol Bragi bardzo czesto ostatnimi czasy remisuje. Na szesc ostatnich spotkan sporting braga zremisowal az cztery. Sadze, ze obydwie te druzyny sa na tyle wyrownane ze remis jest tutaj najbardziej prawdopodobny. Druzyne gosci z Lizbony, czyli Benfice bedzie w pelni satysfakcjonowal tutaj remis i napewno zawodnicy z Lizbony nie beda zbytnio forsowac w tym spotkaniu tempa. Sadze, ze druzyna gosci jest w stanie zremisowac w tym spotkaniu, a co za tym idzie to ona znajdzie sie w finale rozgrywek.

Do góry
#4673135 - 18/05/2011 13:13 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
Porto - Braga
typ: 1/1 (ht/ft)

TO co gra Porto to poezja. Sezon bez porazki w lidze i latwe przejscie do finalu LE. Pokonuja w polfionale Villareal bodajze 5-1 u siebie. Ten zespol jak sie rozkreci to pewnie z Barca by powalczyl. Maja jednak dzisiaj zdobyc ten puchar, gdyz ten sukces dopelni ich wspanialy sezon. Hulk i Falcao robi róznice dodatkowo swietny trener, ktory idealnie poukladal ten zespoł. Hulk podpisal nowa 5 letnia umowe wiec pewnie zespol raczej sie nie rozpadnie i powalczy w przyszlym roku w LM. Porto musi dzisiaj od poczatku siasc na Sporting, gdyz Braga potrafi jak nikt inny grac konsekwentnie w defensywie i czesto dociaga te 0-0 z duzo lepszymi ekipami. A wtedy moze decydowac juz troche przypadek. Krotko mowiac szybka bramka Porto na poczatku i puchar bedzie w odpowiednich rekach.

Do góry
#4673736 - 18/05/2011 19:51 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Porto - Sporting Braga 1 1,457 Pinnacle

Dzisiaj w finale nie doszukiwałbym się jakiś niespodzianek. Wielki faworyt jest jeden - Porto. Genialny sezon w lidze portugalskiej i mistrzostwo to torcik, zdobycie pucharu powinno być wisienką i przypieczętować doskonałe występy. Jak gra Porto każdy wie, świetne występy, łatwe i przyjemne pokonywanie rywali w Lidze Europejskiej. Drugi finalista nieco zadziwia swoją postawą, ale...
Moim zdaniem mieli sporo szczęścia, fakt pokonali faworytów Benficę, Kijów czy Liverpool, ale zawsze "czegoś" rywalom brakowało. Porto niczego nie brakuje.
Jako że to finał więc nie kombinuje z typami do przerwy. Wygrana w 90 minut mnie zadowala.

Do góry
#4673750 - 18/05/2011 19:58 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Stasiu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/03/2011
Postów: 9829
Stawianie na Porto po tak smiesznym kursie mija sie z celem smile Mysle, ze warto stawic:

FC Porto - Sporting Braga
Shots on goal (Poniżej/powyżej: 10.5)
Typ: powyżej 10.5
Kurs: 1.85
Tobet

smile


Edited by Platini (18/05/2011 22:38)

Do góry
#4673758 - 18/05/2011 20:05 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
zgadza sie smile porto gra dzis caly swiat.. portugalska Bwin liga cos namiesza ? laugh ale tak na serio to zaklad ciekawy do przemyslenia.. przejrze staty i pomysle.. Stasiek jaki buk?

Do góry
#4673774 - 18/05/2011 20:15 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Nie mogę się zgodzić Stasiu z Tobą że mija się z celem. Dla mnie kurs w sam raz i w zupełności odzwierciedla różnicę klas pomiędzy drużynami, a że finał pucharu.

Osobiście wolę takie rozwiązanie na to spotkanie.

Do góry
#4673798 - 18/05/2011 20:31 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Porto napewno bedzie druzyna ktora bedzie tu prowadzic gre.. pytanie jak dlugo Braga bedzie w stanie utrzymac korzystny wynik.. ich szansa to konty i stale fragmenty gry.. czysto teoretycznie dominacja Porto nie podlega dyskusji.. jakis czas temu pogralem Prto -1 AH i jakos dalej pomyslu nie mam.
Falcao, Hulk ? Jeden z nich powinnien strzelic, jesli nie obaj.
Z polecenia wzialem Miguela Garcii kartonik po 2.55

Do góry
#4674424 - 19/05/2011 01:11 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
donbagino Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2004
Postów: 866
Skąd: Białystok
To i ja coś dorzucę od siebie. Faworytem oczywiście Porto i handi azjatyckie (-1) za ok 1.90 można grać.

Innym zakładem który zagra jest, że więcej bramek padnie w II połowie. Pierwszy argument, to że jest to finał, a zwykle przy takich okazjach pierwsze minuty o wybadanie przeciwnika, choć myślę że Braga pewnie zagra z kontry. Nie mniej jednak, sądzę że ciężko będzie Porto od razu ustawić z korzyścią dla siebie. Braga pokazała że bronić potrafi, więcej rozstrzygnięcia (bramek) spodziewam się przede wszystkich w 2 połowie. Z racji, że ten typ uzależniam od postawy przede wszystkim Porto, skupię się na ich statsach w lidze europejskiej:
Sevilla - Porto 1:2 (3 bramki w 2 połowie)
Porto - Sevilla 1-0 (bramka w 2 połowie)
CSKA - Porto 0-1 (bramka w 2 połowie)
Porto - CSKA 2-1 (wszystkie w 1 połowie) :-(
Porto - Spartak 5-1 (1 w 1połowie, 5 w 2 połowie)
Spartak - Porto 2-5 (2 w 1połowie, 5 w 2 połowie)
Porto - Villareal 5-1 (1 w 1połowie, 5 w 2 połowie)
Villareal - Porto 3-2 (2 w 1połowie, 3 w 2 połowie)

W meczach Porto więcej pada zazwyczaj w 2 połowie.

Do góry
#4675516 - 19/05/2011 20:00 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp


Jak większość osób stawiało tak się stało - Porto wygrało 1-0 i puchar ich toast
Nie oglądałem całego meczu dokładnie, gdyż co innego działałem ale Porto wczoraj nie przypominało ekipy, która robiła demolkę z innymi.
Druga połowa bardzo słaba z tego co widziałem.

Ale główny bet gut, Riva widzę kartkę luzem wyhaczył piwo

Co jeszcze fajnego trafiliście na tym meczu? No i jakie wasze odczucia wink

Do góry
#4873369 - 25/08/2011 20:31 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Nie lubię ligi europejskiej(wcześniej pucharu UEFA) bo to specyficzne rozgrywki, niby jest o co grać (pieniądze i chwała) to jednak przez pewne kluby jest traktowany jako puchar europejski drugiej kategorii.Jednak coś tam pograłem dzisiaj, więc podzielę się moimi spostrzeżeniami tongue

PSV-Ried 1-1,20(0:0) kursik do jakiegoś tasiemca, bramkowy remis premiuje graczy Ried także nie ma mowy o niczym innym jak zwycięstwo graczy holenderskich.

AEK Larnaca-Rosenborg (0:0)osobiście dałem że gospodarze strzelą 1,25 do mojej mini tasiemki. Rosenborg jedzie osłabiony(z forum BA):
"Jon Inge H&#248;iland (Def 4/0), Simen Wangberg (Def 8/2), Michael Jamtfall (Mid/Att 4/1), Daniel Fredheim Holm (Att 9/1) and Boti Goa (Att 2/0) are injured.
Jim Larsen (Def 18/2) and Morten Moldskred (Att 11/3) are doubtful.
Star attacker Rade Prica (Att 16/11) got injured during the game against Haugesund, but will most likely be used due to the importance of attempting to reach the group stage in Europa League."

Co nie oznacza że Norwegowie są bez szans na awans,ale trzeba popatrzeć obiektywnie że będzie to trudny mecz. Szczególnie Cypryjczycy mogli zaimponować eliminując rundę wcześniej Mlade Bolesław (remis 2:2 na wyjeździe by pokonać ją 3:0 u siebie). Dlatego też mój typ jest tak bardzo asekuracyjny-a dosyć pewny wink

Helsinborg-St.Liege (0-1) w tym meczu spodobał mi się kursik na over2.5-1,90 , a sądząc że będzie dużo walki to i linia goli powinna zostać pokryta.

Anderlecht-Bursaspor (2:1)może Belgowie nie mają tak silnego składu jak w poprzednich latach to i tak myślę że wygrają dziś 1-1,55. Turcy zazwyczaj na wyjazdach grają przeciętnie żeby nie powiedzieć fatalnie(o europejskie rozgrywki mi chodzi) do tego trzej ważni piłkarze nie wystąpią Sercan, Volkan, Ibrahim(BA forum). Do tego liga turecka jeszcze nie gra, a w belgijskiej mieliśmy już 4 kolejki także jest płynność w grze smile Dużo przemawia za gospodarzami, przynajmniej w moich oczach smile

Alkmaar-Allesund(1:2)w tym meczu widzę dwa rozwiązania over2.5-1.50 bądź awans 1-1,35. Czystej jedynki (1,30) moim zdaniem nie opłaca się w ogóle brać pod uwagę, gdyż będzie to mecz typu "wóz albo przewóz". Alkmaar początek ligi miał b.trudny a mimo to zaprezentował się korzystnie, szczególnie grając u siebie pokonał na otwarcie PSV 3-1, a w ostatniej kolejce zespół Nijmegen 4-0(w 2 kolejce uległ mistrzowi z Twente 2-0). Do tego trzeba zauważyć że spotykają się drużyny z lig gdzie średnia bramek na mecz w liczbie co najmniej 3-ech jest normą wink

Schalke-HJK (0:2)trudny wynik do odrobienia dla zdobywcy Pucharu Niemiec, ja do swojej tasiemki wybrałem over0,5 gola w pierwszej połowie 1,28i wydaje mi się to najrozsądniejsze rozwiązanie, bo przewidzieć jak się roztrzygnie ta rywalizacja jest bardzo trudne.

Oprócz tych typów interesujące wydają się:
Legia nie strzeli gola -2,0- typ wydaje mi się ciekawy zepsuć go może według mnie tylko wysokie prowadzenie Spartaka w meczu
Sevilla-Hannover(1:2) over2.5-1,55

Do góry
#4914104 - 13/09/2011 14:31 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Viktoria Pilzno - Bate Borisov
Typ: 1
Kurs: 2.07

Viktoria Pilzno doskonale spisała się w eliminacjach Ligi Mistrzów eliminując w świetnym stylu (aż 16 strzelonych i 5 straconych bramek) dwie doskonae skandynawskie drużyny (Rosenbrg Trondheim i FC Kopenhaga). Dobre przygotowanie do najważniejszych meczy w sezonie piłkarze z piwnego miast potwierdzili również w lidze, gdzie po słabym starcie ostatnio spisuja się bardzo dobrze. Z kolei Bate Borisov to już nie ta sama drużyna co rok, czy też dwa lata temu. Co prawda w eliminacjach do Ligi Mistrzów wyeliminowali Sturm Graz, jednak Austryjacy wyraźnie nie trafili z formą na te spotkania. Co wiecej białoruska drużyna w letnim okienku transferowym straciła kilku ważnych zawodników m.in. Nehajchika i Schitova, zaś z powodu kontuzji wypadli równie istotni piłkarze jak Rodionov i Jurevich (wszyscy to obecni reprezentanci Białorusi). Dlatego też spodziewam się, że gospodarze poradzą sobie i zdobęda niezwykle istotne trzy punkty albowiem grupa, w której występują wydaje się być zdominowana przez drużyny Milanu i Barcelony, podczas gdy Bate Borisov i Pilzno tak na dobrą sprawę walczyć będą o trzecie miejsce.

Do góry
#4918679 - 15/09/2011 16:39 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

LAZIO - VASLUI

Pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Europa. W ostatnich rundach eliminacyjnych Lazio pokonalo na wlasnym boisku Rabotnicki az 6:0 oraz na wyjezdzie 3:1, Vaslui natomiast awansowalo po wygranej na wlasnym boisku ze Sparta 2:0 oraz porazce w Pradze 0:1. W lidze Rumunom nie wiedzie sie na razie zbyt dobrze, po 6. kolejkach maja bilans 3-1-2 i az 5-ciokrotnie w ich meczach padaly minimum 3 bramki. Lazio lige zaczelo od dobrego wystepu na San Siro, remisujac z Milanem 2-2, a bramki strzelali nowi zawodnicy zespolu z Rzymu, tj. Miro Klose i Cisse. Biorac pod uwage forme obydwu druzyn, oraz roznice klas miedzy nimi, wydaje mi sie, ze Lazio nie powinno miec dzis zadnego problemu z wygrana. Oczywiscie ktos moze powiedziec, ze Lazio moze zlekcewazyc swojego rywala, ale czytalem dzis rano wypowiedz trenera, ktory mowi, ze sa w pelni gotowi i dysponuja wystarczajaco szeroka kadra, aby grac na 3 frontach. Mysle, ze podejda do tego pojedynku na 100% tez po to, aby pokazac, ze nie odpuszczaja meczow tak jak ich lokalny rywal Roma, ktory po prostu przeszedl obok meczu odpadajac ze Slovanem Bratyslava. Jesli tak sie stanie, to jest duza szansa, ze strzela dzisiejszym rywalom nawet te 3-4 bramki, a przeciez ponizszy typ wejdzie i przy wyniku 2-1 dla gospodarzy. Kurs warty spróbowania.

Typ: Lazio wygra i padna minimum 3 bramki w meczu
Kurs: 2.08

Redbet

Do góry
#4918809 - 15/09/2011 18:26 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
typ konkursowy

Shamrock Rovers vs Rubin Kazań

czyli spotkanie Davida z Goliatem. Kazań to dwukrotny mistrz Rosji w ostatnich 3 sezonach, klub który w zeszłym sezonie z powodzeniem walczył w LM, klub z kilkunastokrotnie większym budżetem dziś gospodarzem, a do tego klub z podrażnioną ambicją - po tym jak odpadli w el. LM w dwu meczu z Lyonem, po tym jak przegrali ostanio z Krasnojańskiem w lidze, wreszcie po tym, że Wyższej Lidze piastują dopiero 7 pozycję.
Dlatego wierzę, że grę w Lidze Europy potraktują serio, a zwycięstwo na początek będzie mile widziane. Dziś trafia się idealny przeciwnik na przełamanie. Przeciwnik ze słabiutkiej ligi irlandzkiej, przeciwnik podmęczony (będzie to 3 mecz Shamrocka w ciągu 6 dni), przeciwnik, który już i tak sporo namieszał sensacyjnie (po 2x 1:1 i dogrywce) wyeliminował Partizana. Shamrock przegrał u siebie w piątek w lidze, zremisował w poniedziałek ciężki wyjazdowy mecz, a już w czwartek przychodzi mierzyć się piłkarzom z Dublina z prawdopodobnie najlepszym przeciwnikem, z jakim przyszło im grać o stawkę w całej piłkarskiej karierze.
Czy sprostają zadaniu? Manager Michael O'Neill otwarcie się wypowiada, iż nie mają iluzji co klasy przeciwnika z jakim przyjdzie im się mierzyć. Wg niego kluczowe będzie zagęszczenie pola - jednakże tutaj, podobnie jak i w każdej innej formacji piłkarz Rubinu jest przynajmniej o klasę lepszy niż jego rywal z Shamrocka.
Pełny stadion, piłkarskie święto na trybunach, a także fakt, że Rosjanom na wyspach gra się trudno + underowe nastawienie gospodarzy sprawia, że nie decyduję się na zwycięstwo z HC (choć kurs ~2.40 kusi) i biorę "czystą dwójkę" po 1.55.
Okazaja na przełamanie Kazania idealna, jesli nie zlekceważą przeciwnika o wynik będę spokojny.

typ: away win
kurs: 1.55

Do góry
#4919688 - 15/09/2011 23:30 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
PSV-Legia
typ: x2


Czyżby Legia miała powtórzyć casus Lecha ? Skupiając się na rozgrywkach pucharowych a traktując po macoszemu ligę ? Podejście zawodników do meczu z Podbeskdziem pokazuje że wraca stary syndrom czyli gubienie punktów ze słabeuszami a spinka na lepsze zespoły. Zawodnicy po tym meczu dostali reprymendę oraz karę od zarządu. Jak sami podkreślają nie potrafią grać z drużynami które parkują autobusem we własnym polu karnym. Atak pozycyjny to element który mocno kuleje. Dzisiaj na całe szczęście nikogo nie potrzeba motywować oraz przeciwnik z całą pewnością nie będzie się tak bronił jak to czyni większość drużyn w lidze polskiej grając przeciwko Legii. Jeżeli zawodnicy Legii nie wyjdą na ten mecz z brązowymi getrami a pełni wiary we własne umiejętności to sądzę że można przywieźć z Holandii satysfakcjonujący rezultat. Legia w tej edycji Pucharowej nie przegrała jeszcze meczu. W meczu z Gaziantep i Spartakiem świetnie potrafiła zniwelować i zneutralizować główne atuty przeciwnika. Oblicze drużyny odmieniło przyjście Ljuboji i Żewłakowa którzy wnieśli sporo spokoju i doświadczenia. Chciałbym dziś zobaczyć Legię grająca z takim animuszem jak w "bitwie z Rosjanami". Jeżeli obejrzymy dziś obliczę Legii z meczu ze Spartakiem to powinniśmy przywieźć do Warszawy jakąś zdobycz punktową. To pozwoli zatrzeć złe wrażenie jakie Legioniści zostawili po meczu z Podbeskidziem. W samym mieście totalna panika-obawiają się najazdu Hunów i barbarzyńców ze wschodu. Burmistrz wprowadził "stan wyjątkowy".

Do góry
#4919777 - 15/09/2011 23:51 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Wisła Kraków - Odense
Typ:1
Kurs:2.02

Miała byc Liga Mistrzów, jest Liga Europejska, dla Wisły jak i Odense. Odense poległo z bardziej renomowanym klubem, jakim bez wątpienia jest Villareal.Wisła jak sie okazuje, nie przegrała z byle kim, Apoel wczoraj zaczął przygode wygrywając z mistrzem Rosji Zenitem 2-1 smile. Nie ma dramatu, Europejskie Puchary sa w Krakowie, jak i Odense. Co w przyszłości zaprocentuje na plus. Wisła dzis zagra bez Genkova, co dla mnie jest wzmocnieniem smile a nie strata, Biton robi dużo lepsze wrażenie. Odense pewnie z remisu byłoby zadowolone, ale nie Wisła. Wisła wyjdzie na boisko, tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Dzis w zespole gospodarzy, urodziny ma Kew Jaliens, mysle ze koledzy spawia mu miły prezent w postaci wygranej na co wszyscy licza w Krakowie.

Do góry
#4945074 - 29/09/2011 14:39 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Legia Warszawa - Hapoel Tel Aviv


Mecz prawdy w Warszawie piszą gazety, i trudno sie z tym nie zgodzić.Hapoel trzy razy siegał po mistrza Izraela, w niedalekiej przyszłości grał w Lidze Mistrzów co od ładnych lat mażą Polskie kluby. Hapoel przystąpi bez ubytków kadrowych, co widać jest w nie najgorszej formie, ostatni mecz remis u siebie z Hapoel Haifa 0-0 czy to oznaka zawahania formy czy raczej oszczędzanie sił na batalie z Legia?. Legia po dramacie z Podbeskidziem doszła do siebie, w zespole panuje dobra atmosfera, po dwóch wygranych z Rozwojem i Bełchatowem. Legioniści przystąpią prawdopodobnie w najmocniejszym ustawieniu. Myślę że Legie stać na wygraną, atut boiska powinien byc bardzo ważny. Do tego fakt że Polskie kluby wychodzą na plus z Izraelskimi bilans mamy 3-1. Legia Home Win 2.1 i 1/1 3.55

Do góry
#4984403 - 19/10/2011 23:43 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Fulham jutro bez ZAMORY, DEMPSEYA i MURPHY'ego - 3ch podstawowych zawodnikow.

Do góry
#4985335 - 20/10/2011 05:36 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

STURM-ANDERLECHT

Anderlecht przyjezdza do Grazu w bardzo dobrych nastrojach. Sytuacje w grupie ma komfortowa, wygral na trudnym terenie w Moskwie 2-0 oraz przejechal sie po AEK ATENY na wlasnym boisku 4-1 i z 6 punktami jest oczywiscie liderem grupy. Ewentualna jutrzejsza wygrana praktycznie zapewni juz wyjscie z grupy Belgom. Do Austrii trener Anderlechtu przyjzdza z pelnym skladem, nie ma kontuzji w zespole, jedynie wątpliwy jest występ kapitan Lucasa Bigli, ale z tego co mowi sam gracz najprawdopodobnie wystąpi w jutrzejszym meczu. Zawodnicy otwarcie mowia, ze obecny Anderlecht to najlepsza ekipa od kilku sezonow i chyba trzeba sie z tym godzic, bo oprocz super dyspozycji w LE Anderlecht jest liderem rowniez w tabeli ligi belgijskiej, gdzie po 10 meczach ma 22 punkty, przegral tylko raz, a w ostatnia niedziele doslownie zdemolowal na wlasnym boisku Standard Liege az 5-0. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Anderlechtu odpowiadajac na pytania dziennikarzy czy planuje w jutrzejszym meczu dac pograc zmiennikom, odpowiedzial, ze dziwnym dla niego byloby zeby w polowie pazdziernika pilkarze byli zmęczeni..a jesli tak jest to chyba powinni poszukac innej pracy. Te słowa mówią chyba za siebie a jak juz wspomnialem pojechali do Austrii w najmocniejszym skladzie wiec zapowiada sie, ze na boisko w Grazu rowniez wyjdą w bardzo silnym zestawieniu.
Austriacy natomiast w obecnym sezonie spisuja sie dosyc slabo, w lidze maja bilans 3-5-3, w dodatku w ostatnim meczu z ogórkami z Mattersburgu stracili 2 bramki w.. doliczonym czasie gry, wiec nie wiem czy myslami byli juz przy dzisiejszym meczu ale za dobrze o tej ekipie to nie swiadczy. Ponadto ich sytuacja kadrowa jest.. fatalna, z kadry pierwszego zespolu brakuje przez kontuzje az 8 zawodnikow.. (Gratzei, Koch, Foda, Standfest, Neuhold, Stangl, Bukva, Weinberger), a występ George Popkhadze jest niepewny bo ma problemy z przywodzicielem.

Anderlecht 2.12

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, alfa, burbon, akagi, 11kera11, VVega, Sensei, igea23), 1145 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49