Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#44708 - 16/07/2003 16:45 Re: Totomix Sa -paranoja
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Sc - dziwi Cię to ? Przecież to ta sama firma.

Warchol - bądź na to przygotowany w każdym punkcie totomixa
dardaw
P/S ostatnia pula na wygrane w totogolu - 590zł(słownie pięćset dziewięćdziesiąt) a w lidze angielskiej - 1730zł.

Do góry
Bonus: Unibet
#44709 - 16/07/2003 18:09 Re: Totomix Sa -paranoja
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
[qb] Sc [/qb] --> wygrałeś sporo kasy... mogę Cię pocieszyć (?) - w STS-ie też nie lubią wypłacać (czekałem 2 tygodnie na mniejszą kwotę)... mam pytanie --> czy Twój wkład w te wygrane kupony był duży i czy nie było problemu z przyjęciem dużych stawek ?

Do góry
#44710 - 16/07/2003 18:34 Re: Totomix Sa -paranoja
R.Sowinski Offline
enthusiast

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 394
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zibi:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb] Jesli delikwent pokaze kupon wygrany do 2.000 zł ... [/qb][/QUOTE]delikwent -"człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujacy kary, skazaniec, przestępca" ( "Słownik języka polskiego" PWN t.1")
To wyjaśnia wszystko

A poważnie: mógłbyś jazdun wyjaśnić czy właściciel punktu Mixa, rozliczający się prowizyjnie od obrotu, ma możliwość wypłaty wygranej np. paru kuponów do 2000zł ze środków własnych (zasilenie kasy) utrzymując tym samym ujemny rzeczywisty stan kasy przez kilka dni?
Leży to przecież w jego interesie, bo część gotówki zostanie u niego w postaci wysłanych kuponów i prowizji, a poważniejszy klient nie odejdzie w tym czasie do konkurencji.
pozdrawiam[/qb][/QUOTE] http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=9566

delikwent m IV, DB. -a, Ms. ~ncie; lm M. ~nci, DB. -ów

2. pot. «z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, np. o interesancie, kliencie»
Urzędnik zlitował się nad delikwentem i przyjął go poza kolejnością

Do góry
#44711 - 16/07/2003 19:02 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam

Wklady byly rozne czesto duze, i zawsze mniej przyjmowalo niz chcialem puscic ale nie narzekam nie moge dokladnie mowic co i jak ale np wklad byl 400 zl = 13 tys Tobol+Partizan ako ok 35 8 kuponow po 50 zl , albo inne npo po 3 tys na kupon , tak wiec dokladnie nie moge okrelsic a jesli ktos chcialby kupon to niech przyjdzie na irc mecz.pl jestem tam bardzo czesto wiec podam.

Nie zaklady nie byly przyjmowane w Punkcie na Gniewskiej... tam chcialem odebrac najpierw 6 tys to mi powiedzieli ze za 4 dni mam w tym punkcie (piatek po 14) oczywiscie bylem ale osoby z oddzialu nie bylo kasy nie przekazala wiec musialem znowu kawalem jechac w sobote gdzie w koncu odebralem pierwsze pieniadze , teraz juz all zalaatwiam przez warszawe

Pozdrawiam

P.S Jesli ktos ma jeszcze jakies pytania smialo prosze pytac

Do góry
#44712 - 16/07/2003 19:20 Re: Totomix Sa -paranoja
LordEgon Offline
member

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 103
Skąd: jawor
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]Witam

Wklady byly rozne czesto duze, i zawsze mniej przyjmowalo niz chcialem puscic ale nie narzekam nie moge dokladnie mowic co i jak ale np wklad byl 400 zl = 13 tys Tobol+Partizan ako ok 35 8 kuponow po 50 zl , albo inne npo po 3 tys na kupon , tak wiec dokladnie nie moge okrelsic a jesli ktos chcialby kupon to niech przyjdzie na irc mecz.pl jestem tam bardzo czesto wiec podam.

Nie zaklady nie byly przyjmowane w Punkcie na Gniewskiej... tam chcialem odebrac najpierw 6 tys to mi powiedzieli ze za 4 dni mam w tym punkcie (piatek po 14) oczywiscie bylem ale osoby z oddzialu nie bylo kasy nie przekazala wiec musialem znowu kawalem jechac w sobote gdzie w koncu odebralem pierwsze pieniadze , teraz juz all zalaatwiam przez warszawe

Pozdrawiam

P.S Jesli ktos ma jeszcze jakies pytania smialo prosze pytac [/qb][/QUOTE]Niom to wiesz ja mam dla ciebie propozycje żebyś zaczoł podawać typy tak jak DJsosna na którym zarobiłem ładne pare $$
iwo:

Do góry
#44713 - 16/07/2003 19:20 Re: Totomix Sa -paranoja
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Ja kiedys postawilem 2zl w totomixie i wygralem 3,5zl(razem) No to akurat zachcialo mi sie napic PIWA wiec totomix niedaleko , mysle sobie odbiore wygrana akurat bedzie na Lecha ))))) a tu maz ci babo placek w kasie pustka bo jakis gosc wybral wszystko a ja akurat bylem przed zamknieciem ,mowie do babki zeby zastawila )) ale on sie bala zalozyc tak duzej wygranej ))))

Do góry
#44714 - 16/07/2003 19:33 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał LordEgon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]Witam

Wklady byly rozne czesto duze, i zawsze mniej przyjmowalo niz chcialem puscic ale nie narzekam nie moge dokladnie mowic co i jak ale np wklad byl 400 zl = 13 tys Tobol+Partizan ako ok 35 8 kuponow po 50 zl , albo inne npo po 3 tys na kupon , tak wiec dokladnie nie moge okrelsic a jesli ktos chcialby kupon to niech przyjdzie na irc mecz.pl jestem tam bardzo czesto wiec podam.

Nie zaklady nie byly przyjmowane w Punkcie na Gniewskiej... tam chcialem odebrac najpierw 6 tys to mi powiedzieli ze za 4 dni mam w tym punkcie (piatek po 14) oczywiscie bylem ale osoby z oddzialu nie bylo kasy nie przekazala wiec musialem znowu kawalem jechac w sobote gdzie w koncu odebralem pierwsze pieniadze , teraz juz all zalaatwiam przez warszawe

Pozdrawiam

P.S Jesli ktos ma jeszcze jakies pytania smialo prosze pytac [/qb][/QUOTE]Niom to wiesz ja mam dla ciebie propozycje żebyś zaczoł podawać typy tak jak DJsosna na którym zarobiłem ładne pare $$
iwo: [/qb][/QUOTE]Witam

Nie wiem , jakos zbytnio nie mam czasu , prowadzilem stronke kiedys www.scpicks.republika.pl ale do czasu w koncu mi sie odechcialo Pozatym brak motywacji do tego Zawsze jestem dostepny na gg badz msn wiec jak ktos chcialby sie wymienic informacjami badz opinia WELCOME

Jesli znasz sie na html i mozez mi zrobic ladna stronke hehe to z checia bym sie tym zajal

Pozdrawiam

Do góry
#44715 - 16/07/2003 20:06 Re: Totomix Sa -paranoja
jazdun Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2003
Postów: 260
Skąd: Elblag
<b>Zibi<b> ci ktorzy pracuja w TotoMixach na prowizjach dostaja prowizje od wplat graczy, a nie sald wplaty/wyplaty wiec spoko. A z tym delikwentem... to juz nie przesadzaj.

Do góry
#44716 - 16/07/2003 20:56 Re: Totomix Sa -paranoja
zibi Offline
member

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 186
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb]<b>Zibi<b> ci ktorzy pracuja w TotoMixach na prowizjach dostaja prowizje od wplat graczy, a nie sald wplaty/wyplaty wiec spoko. A z tym delikwentem... to juz nie przesadzaj.[/qb][/QUOTE]Z tym delikwentem to był żart, a że prowizja od wpłat to nigdy nie miałem wątpliwości.
Ale pytanie jest ciągle aktualne czy właściciel punktu musi wysyłać klienta do oddziału (gdzie czasami się po wygraną udaję ), czy legalnie może skredytować centralę wypłacając wygraną z własnych środków debetując kasę (do jakiej wielkości) by nie stracić klienta? Jeśli oczywiście ma takie możliwości finansowe i chce to zrobić. Nie chodzi mi o odkupienie kuponu, ale o zrealizowanie wygranej, przy fizycznym braku pieniędzy w kasie.

Do góry
#44717 - 17/07/2003 02:05 Re: Totomix Sa -paranoja
jazdun Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2003
Postów: 260
Skąd: Elblag
Jesli w kasie nie ma pieniedzy aby wyplacic to juz kwestia dobrej woli pracownika.

Do góry
#44718 - 17/07/2003 02:47 Re: Totomix Sa -paranoja
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb]Jesli delikwent pokaze kupon wygrany (...) wygrana jest wyzsza niz 2000 zł to wowczas podajemy numer do Gdyni by szczesliwiec zadzwonil i sie dogadal(...)
... wygral 7.000 zł i nic nie marudzil(...)

W sumie chcialbym miec taki problem ze musze wydac 10 zl na bilet PKP do Gdynii aby odebrac 7.000 zł .[/qb][/QUOTE]Wybrałem tylko fragmenty Twojej wypowiedzi, z której jednoznacznie wynika jak traktuje się klientów w Totoshit...
No cóż, jaka firma tacy pracownicy...

Osobiście Ci powiem, że słysząc ostatnie zdanie wypowiedziane przez Pracownika Firmy Totomix(shit)widzi się cały profesjonalizm tej zasranej firmy.
Takie jest moje zdanie. A jeśli ktoś się poczuł urażony to z góry przepraszam...

Do góry
#44719 - 17/07/2003 02:56 Re: Totomix Sa -paranoja
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
lub szefa ...
osobiscie kilka razy zdarzylo sie gdy w kasie TOTOMIXA byla chwilowo pustka (zwiazana z wplata kasy do banku)ze szef TOTOMIXA wBytomiu potrafil wyplacic kase z wlasnej kieszeni
tak ze ktory totomix sie stara ten ma klientow nie narzekajacych
ahoj

Do góry
#44720 - 17/07/2003 03:50 Re: Totomix Sa -paranoja
jazdun Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2003
Postów: 260
Skąd: Elblag
Ralph: Nie wyobrazam sobie swiata, w ktorym wszyscy ludzie mieli by na kazddy temat te same zdanie... nie bylo by klotni, wojen, nawet cichych dni . Ale do rzeczy.
Skoro po 4 zdaniach napisanych (bo nawet nie wymowionych w cztery oczy) juz poznales kolesia ktory je napisal to tylko pogratulowac tej niewatpliwej zdolnosci.
Gdy ktos wchodzi do Toto w E-gu nie zobaczy obojetnej i znudzonej twarzy kobiety, ktora ma go w dupie. Lecz pogodnego, zorientowanego w sporcie mlodego chlopaka z ktorym moze zamienic pare zdan na luzaku o dzisiejszych typach, o wczorajszym meczu itd itp. Nie chce mi sie rozpisywac, ale zakoncze ten watek jednym jakze znanym juz pytaniem... Kim ty jestes, ze oceniasz innych ?
Nie uwazam, ze TotoMix jest bez skazy, ale dajac kase na kupon wraz z cyferkami do wklepania zgadzasz sie na regulamin obowiazujacy w TotoMixie, ktory mowi gdzie mozesz odebrac kase wyzsza niz 2.000 zl.
Spazyl sie ktos raz na TotoMixie i robi wiele szumu, a ja gdy wygralem na STSach 1754,30 zł to otrzymalem ta kase rzutem na tasme (tylko dlatego ze byl poniedzialek czyli pierwszy dzien po weekendowym szalenstwie). Kupon mozecie sobie obejzec w dziale "BigWins" na jazdun.piwko.pl/bukm, ale to tak na marginiesie.

Na zakonczenie powiem Wam ze wszystkie trzy nasze bukmachery maja wady jak i male zalety, ktorymi walcza miedzy soba o klientow, jednak ludziom ktorzy chca sie pobawic naprawde w bukmacherstwo i jeszcze wyniesc z tego pare PeeLeNow polecam bukow internetowych.

Pozdrawiam

PS: Ostatnie zdanie, o tym PKP to byl taki maly zart, podziwiam twoja czujnosc na wszelkie proby... w sumie nie wiem o co mnie podejrzewales

Do góry
#44721 - 17/07/2003 13:02 Re: Totomix Sa -paranoja
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Z racji wykonywanego zawodu część swego życia spędzam poza domem. A wypada to w okolicy takiego małego miasta jakim jest Dębno Lubuskie (ok. 100km od Szczecina i 50 km od Gorzowa).
Jakaż była moja radość gdy ujrzałem ,że powstała tam Kolektura Totomixa...
Radość dodam przedwczesna. Przyzwyczajony do STS-a , rzadziej Profka musiałem przełknąć gorzką pigułkę oferty Totoshita. Ale szło to jeszcze jakoś przeżyć tym bardziej,że w pewnym momencie wszedł TotomixOpen.
Jednak jedna rzecz była nie do zaakceptowania i to zraziło mnie do Totoshita najbardziej.
Mowa o właścicielu punktu, który mieścił się (już tam go nie ma )w sklepie odzieżowym.
Ów Pan był też nałogowym graczem do tego tak wścibskim, że każdy wysyłany przeze mnie kupon jak i wszystkich innych grających za więcej niż 2 złote, pięć razy oglądał i zaczynał dyskusje na temat typów.
Poźniej zapamiętywał typy i wysyłał sam nie mając zielonego pojęcia o tym co robi. Kopiował typy "zawodowców" i o dziwo grał za większą kasę.
Najgorsze było to kiedy trafił. A zdarzyło mu się kilka razy po ok.2000 PLN wygrać.
Wtedy nie zważając na godziny otwarcia Chlał na umór, często się zdarzało że na****.y obsługiwał klientów a zamykanie punktu z "powodu choroby" stało się nagminne.
Mam więc wyrobione zdanie o tej firmie i wiem na co ją stać...
Nie pogniewaj się stary ale wspólczuję Ci ,że tam pracujesz.
Teraz tego punktu już nie ma, został przeniesiony i widzę że ktoś inny go prowadzi. Co z tego jak nowa właścicielka nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie ile kombinacji zawiera rozpis 5 z 7-miu.
No cóż tak już chyba musi być.
Ale na koniec coś ciepłego o Totoshit...
Jako jedyny naziemny buk mają w swojej ofercie polską lige żużla i to przyciąga mnie tam jeszcze od czasu do czasu...

Do góry
#44722 - 17/07/2003 13:51 Re: Totomix Sa -paranoja
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22225
Skąd: Saskatchewan
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Gratuluje wygranej kolega kiedys mial problem z odebraniem zaledwie 500zl wygranej No ale w koncu mu wyplacili. To sa totalni amatorzy, ktorzy sadza ze ludzie tylko wtapiaja u bukow i nigdy nie sa przygotowani na "wieksze" wyplaty.
Pozdrawiam! [/qb][/QUOTE]Wlasnie zapomnialem dodac, ze punkt Totomixa miescil sie jeszcze wtedy w sklepie z butami, ktorego juz nie ma Coz za profesjonalizm

Do góry
#44723 - 19/07/2003 15:27 Re: Totomix Sa -paranoja
yunior Offline
journeyman

Meldunek: 16/01/2001
Postów: 61
Skąd: Elbląg
Witajcie... Likwidacja Toto-Mix Classic (czyli tych starych totomixów) ma na celu poprawę nadszarpniętego wizerunku firmy. W chwili obecnej jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Problem wypłat... każdy chciałby mieć takie problemy

Do góry
#44724 - 08/08/2003 23:59 Re: Totomix Sa -paranoja
kiwka Offline
veteran

Meldunek: 10/12/2002
Postów: 1574
witam !
do dziś nie bardzo wiedziałem dlaczego Toto-mix nazywany jest totoshitem lub jeszcze Ładniej....
Z naziemnych buków preferuje Sts , w mixe miałem zagrać dziś dokładnie trzeci raz w życiu.
Poszedłem tam o 17( na kartce napisane jest wyrażnie czynne w powszednie do 18) pytam się czy przyjmie mi gość kupon ,tylko spojrzał
na moją kartkę z typami (dwa kupony po 5pln) i mówi że nie ....
powód : brak dostępu do netu -dlaczego ?brak prądu ? awaria sieci?
atak kosmicznych hakerów ?NIE!!!!
gość w piwnicy ma "internet caffe"(szyld na pół ściany)!
jeszcze krzyczał "ej chłopaki jesteście w internecie"
-jesteśmy!!!
pierd....dzwiami i wyszedłem.

jedna refleksja (przepraszam za wulgaryzm ,ale inaczj nie potrafię przekazać tego o co mi chodzi)

CH U J z takimi zakładami
..i takimi kawiararenkami co mają jeden komputer

Do góry
#44725 - 09/08/2003 13:42 Re: Totomix Sa -paranoja
mk Offline
enthusiast

Meldunek: 09/08/2003
Postów: 312
Witam.
Jestem na tym forum pierwszy raz i cieszę się że dołączyłem do rodziny forumowiczów.

Wydaje mi się, że Toto mix bardzo się poprawił od czasu likwidacji "clasica". Toto mix Open ma bardzo rozbudowaną ofertę. Natomiast jesli chodzi o punkty (kolektury) toto mixa to jest z tym różnie. W kolektórze w której jestem stałym klientem nigdy nie miałem problemów z wypłatą wygranej. Kiedys jak grałem w clasica z wygraną kasą było kiepsko (działy się cuda z wypłatą). Ostanio wpadł mi kupon systemowy na 350 zł. i nie było problemu z wypłatą. Jeśli chodzi o STS to gram tam od "urodzenia" kolektury w moim mieście.
Tylko że pracuje tam taką kobieta, która robi łaske ze przyjmuje zakłady. Jest tak kur''sko nieuprzejma ze nie chce sie grać. Wydaje mi sie że z tym toto mixem w obecnej formie nie jest tak źle...... Nie porównujmy clasica z Toto mix open.
Jeszce raz podkreśle wiele zależy od kolektury w której gramy!!! Nowe kolektury Toto mix open są OK.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
mk.

Do góry
#44726 - 09/08/2003 19:41 Re: Totomix Sa -paranoja
gillan Offline
enthusiast

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 229
Skąd: sosnowiec
Do Toto-Mixa chodzę rzadko , tylko wtedy gdy czuje że będzie jakaś niespodzianka ( mają tam zawsze najwyższe kursy ). Ale po ostatnim razie już chyba tam nie zajrzę . Osoby tam pracujące nie mają zbyt dużego pojęcia co tam robią . Gdy babka wydrukowała mi kupon i zauważyłem że wszystkie kursy są o wiele mniejsze niż na tablicach , to z trudem udało mi się ten kupon anulować . Gdy zwróciłem jej uwagę aby na tablicach zmieniała kursy , to wyskoczyła na mnie z gębą że ona nie ma na to czasu .
Niestety tej firmie nie wróżę nic dobrego .

Do góry
#44727 - 09/08/2003 21:16 Re: Totomix Sa -paranoja
B_Sosnowiec Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 78
Skąd: Sosnowiec
Gillan gdzie nie chcieli pisac na tablicach w centrum (słaba rybka ktora sie slini na kazdego kto wchodzi) czy na Pogoni (starsza niewidoma pani, ktorej szum rozmow o typach, przeszkadza w pracy:)?

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 2642 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581081 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49