Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#44688 - 15/07/2003 18:15 Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam

Chcialbym tutaj poruszyc temat firmy totomix , powiem szczerze gdyby to nie byl lotek balbym sie u nich grac.Nie bede tu o niczym sciemnial ani sie chwalil ale opowiem wsyztsko wporst

Wygralem 24 tys w jednym punkcie i 6 tys w drugim,ale to co sie dzieje w totomix to ejst kpina , ile ja musialem sie nameczyc oraz moj ojciec zeby odzyskac najpierw te 6 tys , bo koles z oddzialu przyjezdzal i teraz musze brac zaswiadczenia za wygrane zeby mi nie wlepili podatku manekiny(kazdy kupon mam ponizej 2000)
No ale nic udalo sie i puscilem od razu kuponik jeszcze wpadlo 1000 , wczoraj puscilem za 4 tys weszlo 8 po 4 w roznych punktach i dzisiaj dzwonie do kolesia z oddzialu pomorskiego bo tak sie umawialismy na telefon we wtorek ze w srode wyplaci 24 tys + .... teraz jest ponad 28 + ponad 4 w innym punkcie ale o tym juz nawet nie wspominalem.Osoba z oddzialu powiedziala ze przelew z Warszawy nie doszedl :eek: i nie ma narazie pieniedzy , to poprosilem o numer do szefa totomixa to.... :eek: powiedzial ze da mi do ksiegowosci bo ksiegowosc w totomixie rzadzi a nie prezes Oczywiscie numer byl zly i jakas dziewczynka odebrala wiec musialem dzwonic jeszcze raz i pytac o prawidlwoy numer, w koncu sie udalo niestety Pani po drugiej stronie nic nie wiedziala i przelaczyla mnie do innej osoby , dana osoba oczywiscie znowu zaczela wypytywac czy to wygrana jest na jednym kuponie (juz chcieli z tym podatkiem bajerowac) ale .... przelaczyla mnie do innej osoby, tym razem mezczyzna ktory po ciezkim rozmowach powiedzial ze odzwwoni (na koniec jeszcze sie spytalem czy ponad tydzien czasu to za malo by przeslac pieniadze z Warszawy do Gdyni (powiedzial ze tak)lol

To co sie tam dzieje to paranoja i naprawde gdyby nie byl to lotek , nie bylo zaplecza balbym sie tam grac !!!

Przestrzegam przed totomixem i jesli ktos mialby kiedykolwiek jakies podobne problemuy niech sie odzewie , ja narazie przez to u nich przechodze wiec mysle ze przynajmniej po czesci bede mogl tez pomoc...

Pozdrawiam i Zycze powodzenia ( nie w totomixie)

Do góry
Bonus: Unibet
#44689 - 15/07/2003 18:19 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam

Jesli ktos moglby pomoc , nie wiem cos ich pogonic rowniez albo pracuje w totomixie ale tylko w Warszawie.... (scany kuponow wtedy moge pokazac) bylbym bardzo wdzieczny

Pozdrawim

Do góry
#44690 - 15/07/2003 18:30 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam jeszcze raz

No troche postep jest bowiem Pani ... nie bede podawal nazwiska Oddzwonila i ... Sie umowilem na wizyte do Warszawie , i jechac musze prezz pol Polski by odebrac wygrana , No nic syf

Pozdrawiam

Do góry
#44691 - 15/07/2003 19:00 Re: Totomix Sa -paranoja
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22206
Skąd: Saskatchewan
Gratuluje wygranej kolega kiedys mial problem z odebraniem zaledwie 500zl wygranej No ale w koncu mu wyplacili. To sa totalni amatorzy, ktorzy sadza ze ludzie tylko wtapiaja u bukow i nigdy nie sa przygotowani na "wieksze" wyplaty.
Pozdrawiam!

Do góry
#44692 - 15/07/2003 19:07 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Dzieki rymoholik

Zebys wiedzial ze tak jest , kiedy bylo spotkanie z osoba z Oddzialu , on mowil cos ze on musi sie tak zachowywac bo dajac przuyklad 19 kolektur ma + i nagle jedna OGROMNY - ... Ryzyko Biznesu , zawzse ktos wygrywa , ludzie wtapiaja tysiace , nagle ktos wygra i od razu sa problemu..

Pozdrawiam

Do góry
#44693 - 15/07/2003 19:46 Re: Totomix Sa -paranoja
Xanthos Offline
addict

Meldunek: 10/12/2002
Postów: 524
1700 zl odbieralem przez dwa tygodnie w Szczecinie...To bylo zenujace!

Do góry
#44694 - 16/07/2003 02:36 Re: Totomix Sa -paranoja
_gerg Offline
member

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 112
śmieszna firma........

kiedys słyszalem ze 20 zł nie mieli wypłacic

a pozatym lotto a totomix to dwie rozne firmy

Do góry
#44695 - 16/07/2003 02:40 Re: Totomix Sa -paranoja
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]śmieszna firma........

kiedys słyszalem ze 20 zł nie mieli wypłacic

a pozatym lotto a totomix to dwie rozne firmy[/qb][/QUOTE]błąd totomixa polega na tym że wygrane można odbierać w punkcie innym niż ten w którym się grało
dzięki temu punkty chcąc się wykazać wielkimi zyskami informują graczy że nie mają kasy na wypłatę odsyłając ich tym samym do konkurencyjnych punktów
innymi słowy kasa jest tyle że nie chcą jej dać

Do góry
#44696 - 16/07/2003 04:14 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]śmieszna firma........

kiedys słyszalem ze 20 zł nie mieli wypłacic

a pozatym lotto a totomix to dwie rozne firmy[/qb][/QUOTE]heheh zebys wiedzial , kiedys czekalem w kolejce by puscic kupony i przedemna odbierala osoba 63 zl , to osoba za lada otworzyla szeroko oczy i powiedziala " az tyle !? " looool smieszna firma smieszna, to jest firma ktora obojetnie co by bylo powinna od razu wyplacac wygrane obojetnie jakiej sumy , a nie musze jechac do Warszawy czy tez inni musza czekac tygodnie... , dobrze ze maja tam 60 czy 90 dni to poczekam teraz i jak pojade pod koniec sierpnia odebrac ze 100 tys to dopiero otworza oczy hehe

Pozdrowka

Pozdrowka

Do góry
#44697 - 16/07/2003 07:03 Re: Totomix Sa -paranoja
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Jakies niestworzone historie koledzy opowiadaja

Totomix ma bodajze 2 tygodnie na wyplate wygranej. Maja taki system, ze kazda wieksza wyplata niz 2tys musi isc pzrez Wawe (dla mojego miasta byl to wczesniej Poznan). Jak jest Totoliga to nie ma wiekszego problemu, gdy ktos chce na zaswiadczenie facet kseruje kupony > 2tys i faksuje do Wawy. Kilka minut i pieniadze przelewaja na podane konto, a gosc na zadanie da ci wydruk operacji. Jesli sa to mniejsze kwoty, tyle, ze poskladane musi wystapic o tzw. "dofinansowanie punktu" i wtedy sam udac sie do banku po te pieniadze. Z reguly procedura od telefonu do odbioru wygranej zajmuje mu wtedy tydzien czasu...

Do góry
#44698 - 16/07/2003 12:07 Re: Totomix Sa -paranoja
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Czesc Sc!

Przeczytaj priva.

Pozdrawiam

Krompa

Do góry
#44699 - 16/07/2003 13:55 Re: Totomix Sa -paranoja
jazdun Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2003
Postów: 260
Skąd: Elblag
Jesli delikwent pokaze kupon wygrany do 2.000 zł może otrzymac pieniadze z punktu dowolnego, o ile w punkcie jest kasa (bo pracownicy gdy uzbiera sie 2000 zł musza wplacic do banku dla bezpiecznestwa). Jesli np wygrales 2000 zł, a w punkcie nie ma wtedy pracownik umówi sie z toba na inny termin, zadzwoni do szeryfa by przyzwiozl kaske przy najblizszej okazji (w praktyce 2-3 dni ale mowa tutaj juz o kwotach 1000 - 2000 zł). Natomiast jesli wygrana jest wyzsza niz 2000 zł to wowczas pracownik podaje numer do Gdyni (w przypadku punktu w Elblagu) by szczesliwiec zadzwonil i sie dogadal. Wiem ze w Elblagu nie ma takich kosmicznych problemow, bo taki "zawodowy gracz" jak on sie okresla wygral 7.000 zł i nic nie marudzil. W sumie chcialbym miec taki problem ze musze wydac 10 zl na bilet PKP do Gdynii aby odebrac 7.000 zł .

Do góry
#44700 - 16/07/2003 14:38 Re: Totomix Sa -paranoja
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb] (...) W sumie chcialbym miec taki problem ze musze wydac 10 zl na bilet PKP do Gdynii aby odebrac 7.000 zł .[/qb][/QUOTE]10 zł? Na towarowy nie starczy.

Do góry
#44701 - 16/07/2003 14:56 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Witam

Jeszcze jedna sprawa jest, Osoba z odzdzialu w Gdyni (nie mowie ze nie znala regulaminu) ale caly czas sie wyklocala o to ze od razu chce odebrac cala kase , przeciez tlumaczylem ze moge wziasc ponad 20 osob z rodziny i isc do niego i odbierac ponizej 2280 na kupon bo kazdy taki mam(podateK)... a pozatym z regulaminu : Paragraf 11

Wygrane uzyskane w zakładach "TOTO - MIX" są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
-do kwoty 2.000 zł ( na jeden kupon ) od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku zdarzenia we wszystkich punktach przyjmowania zakładów,
-dla kwot wyższych niż 2.000 zł ( na jeden kupon ) po upływie dwóch dni roboczych od zgłoszenia wygranej przez uczestnika zakładów w miejscach określonych w ust. 2.

Moge isc do punktu i pokazywac co 10 minut kupon na ponizej 2000 zl.A na pozwyzsze wygrany jak widzimy 2 dni robocze... no nic nie dosc ze mialem problemu to musze jechac do Warszawy all odbierac ) Gdybym nie kochal totomixa za kursy dalbym sobie z nim spokoj

Pozdrowka

Do góry
#44702 - 16/07/2003 15:26 Re: Totomix Sa -paranoja
zibi Offline
member

Meldunek: 18/03/2001
Postów: 186
Skąd: Poznań
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb] Jesli delikwent pokaze kupon wygrany do 2.000 zł ... [/qb][/QUOTE]delikwent -"człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujacy kary, skazaniec, przestępca" ( "Słownik języka polskiego" PWN t.1")
To wyjaśnia wszystko

A poważnie: mógłbyś jazdun wyjaśnić czy właściciel punktu Mixa, rozliczający się prowizyjnie od obrotu, ma możliwość wypłaty wygranej np. paru kuponów do 2000zł ze środków własnych (zasilenie kasy) utrzymując tym samym ujemny rzeczywisty stan kasy przez kilka dni?
Leży to przecież w jego interesie, bo część gotówki zostanie u niego w postaci wysłanych kuponów i prowizji, a poważniejszy klient nie odejdzie w tym czasie do konkurencji.
pozdrawiam

Do góry
#44703 - 16/07/2003 15:38 Re: Totomix Sa -paranoja
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Sc nie chce mi sie wierzyc, ze w Gdyni nie maja faxu, telefonu i konta bankowego, zeby Warszawa mogla przelac tak ogromna sume i wyplacic ci wygrana... Jesli maja to zarty sobie robia z ciebie

Do góry
#44704 - 16/07/2003 16:18 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Ufo - nie

Najpierw wyplacili po 5 dniach 6 tysiecy ,w sobote , kiedy mieli mi w srode wyplacic 24 koles we wtorek powiedzial ze jeszcze kasa nie doszla no to powiedzialem ze to wsyztsko *******e potem byl wielki burdel , wiec zadzwonilem ostatecznie do Warszawy i tam zalatwie wsyztsko , ostatnia tym razem Pani ktora odebrala byla nadzwyczaj sympatyczna wiec teraz po prostu bede zbieral kupony a potem po miesiacu odbieral w Warszawie , to jest chyba najprostszy sposob
A jesli sugerujesz nie wiem moje oszustwo moge pokazac kupony

Pozdrawiam

Do góry
#44705 - 16/07/2003 16:25 Re: Totomix Sa -paranoja
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Ufo
Może u Was wygląda to tak różowo z wypłatami z Totoligi,niestety w odz.śląskim trwało to w moim przypadku trochę dłużej.
Udałem się z wygranym kuponem na oś.Witosa w Katowicach lecz niestety pocałowałem klamkę ponieważ kasa jest czynna raz w tygodniu przez trzy godziny.Tydzień później spotkałem się już z kasjerem,który stwierdził,że w/g ich wewnętrznego regulaminu po wyższe wygrane trzeba się umawiać tydzień wcześniej.(ta "wyższa" wygrana to niecałe 12 tys.)Nie pozostało mi nic innego jak udać się do Katowic po raz trzeci.Niestety nie przygotowano dla mnie pieniędzy bo ktoś coś zapomniał.Czwarta wizyta w Katowicach zakończyła się prawie pełnym sukcesem.Pieniądze otrzymałem gotówką (nie ma mowy o przelewie czy czekach) lecz niestety nie otrzymałem potwierdzenia wygranej po którą musiałem przyjechać jeszcze raz.
Na wszelkie słowa krytyki słyszałem tylko jedną odpowiedź - "jak Panu nie pasuje to proszę nie grać"
Skorzystałem z propozycji przedstawiciela Totoligi w Katowicach i rzeczywiście przestałem u nich grać.Nie powiem,trochę mi tego brakuje.W końcu grałem w piłkarskiego totka ponad dwadzieścia lat.
To co oni zrobili z zakładami piłkarskimi woła o pomstę do nieba.Skandalicznie niskie wpływy plus ręczne wprowadzanie kuponów definitywnie zdecydowały o tym,że u nich grać nie będę.
Z nostalgią wspominam czasy totolotka - wysokie wpływy a czek i potwierdzenie w Katowicach odbierało się w kwadrans.
Od niedawna podobno wypłacają wygrane gdzieś w Sosnowcu i z tego co słyszałem też z problemami.
Mnie pozostaje cicha nadzieja,że długo ta Totoliga już nie pociągnie.... i weźmie to w swoje ręce jakaś firma ,która ma jakieś pojęcie o robieniu pieniędzy.
pozdrawiam
dardaw

Do góry
#44706 - 16/07/2003 16:27 Re: Totomix Sa -paranoja
Sc Offline
enthusiast

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 341
Skąd: Gdynia
Dardaw : zebys wiedzial , na pytanie dlaczego tylko w totomixie sa takie problemy z wyplatami , ze kiedy czlowiek ciagle wtapia nic sie nie dzieje a nagle wygral i sa problemy odpowiedzial : " nie musi Pan u nas grac" i tyle...

Pozdrawiam

Do góry
#44707 - 16/07/2003 16:42 Re: Totomix Sa -paranoja
W.A.R.C.H.O.L Offline
old hand

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 919
Skąd: Gdynia
Sc jestem z Gdyni i mam pytanie.Czy to zdarzenie ktore mialo miejsce bylo w punkcie toto mixa w Chyloni ul.Gniewska czy gdzie indziej Bo gram wlasnie tam i chcialbym byc przygotowany na taki obrot zdarzen

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, VVega, 11kera11, alfa, ElNinho[mmdea], igea23, Józef Małolepszy), 3519 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49