Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#447227 - 16/11/2005 08:13 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

Ja na dziś proponuję dwie "2" - wygrane Szwajcarów i Norwegów. Gram dwa singielki, przy jednym jestem ładnie do przodu.

Co do Szwajcarów to nie wiem dlaczego wszyscy robią z Turków mega faworytów, ich dobre lata już minęły, przecież gdyby nie dobry dla Turków układ gier - ostatnie dwa mecze grali - z Ukraina ktora juz awansowała oraz z Albania która powiedzmy nie była zainteresowana zwycięstwem - to by ich w ogóle w barażach nie było.Dla mnie dziś Szwajcarzy szybkimi kontrami zapewnią sobie awans na MŚ. A Norwegowie? To tak dla tradycji, coś czuję że Czesi zawalą znowu sprawę awansu i to u siebie, może nawet nie będzie dogrywki tylko 1-2 i po sprawie..

Pozdrawiam
Giertyszek




Szwajcaria jak najbardziej - sam zagram 2/10 na gołą dwójkę - ale szczerze mówiąc zamiast inwestować w kalekie i pozbawione płetw łososie lepiej przeznaczyć te piniążki na mniej lub bardziej agresywny za to bardziej wyszukany płyn .
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#447228 - 16/11/2005 08:25 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
lewarek Offline
stranger

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 3
Stawiam na Turkow, nie lekceważylbym faktu ze w Niemczech jest duza spolecznosc turecka, a wiadomo na mistrzostwach trzeba zarobic, moze dlatego sa w barazach

Do góry
#447229 - 16/11/2005 08:30 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Turcja - Szwajcaria (1)
Owszem Turcy w pierwszym meczu nic nie pokazali szczególnie w obronie bardzo, bardzo słabi, ale nic nie dzieje sie dwa razy. Szwajcarzy jednak mimo wszystko posiadają słabszy skład od Turków do tego dojcie nieprawdopodobny doping i myślę, że przynajmiej jedna bramke wcisną...może przy pomocy sędziego..ogolnie :
Typ 1 5/10 i X 4/10

Czechy - Norwegia (under)
Czesi to mistrzowie gry destrukcyjnej, raczej nie otworzą sie w tym meczu, bo i po co. Norwegowie w pierwszym meczu nie potrafili zagrozić bramce Czecha, inna sprawa, że boisko było fatalne...No ale mysle, że dzisiaj UNDEREK wejdzie.
UNDER 6/10

Australia - Urugwaj (1)
Ogladałem pierwszy mecz w Urugwaju i nie podzielam tego optymizmu na Pł.Amerykanów..oni owszem przeważali, ale raczej wynikało to taktyki Australijczyków, obronnej taktyki..a po za tym mam duże zaufanie do trenera Higinsa i to właściwie podstawa mojego typu...
1 5/10

Do góry
#447230 - 16/11/2005 12:03 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
Jak dlamnie Dzis Bomba jest typ na awans Bahrajnu...

Jak Wiadomo sa u Siebie bardzo grozni odprawili duzo bardzo dobrych druzyn u siebie..Nie duzo brakło a prawie pewny awans zapewnili by sobie w 1 meczu gdyby nie fantastyczny strzał białego murzyna z TiT sprawa była by juz załatwiona.

A stawka na awans bardzo ładna @1.50:)

Warto tez dodac ze Piłkarze Bahrajnu na 1 mecz z TiT przybyli prawie 2 tygodnie wczesniej aby sie dorbze zaaklimatyzowac a TiT ma tego czasu strasznie mało poniewaz od Soboty mineło zaledwie nie całe 5 dni.

Pozdrawiam

Do góry
#447231 - 16/11/2005 12:13 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Quote:

Ja wybrałem sobie 2 spotkania.

Australia @2.35... oglądałem pierwszy mecz..i gra kangurów wywarła na mnie duże wrażenie. Szczerze mówiąc przed meczem spodziewałem sie 2-3 bramkowe zwyciestwa gospodarzy. Skonczyło sie na skromnym 1-0. Patrzą z perespektywy Austrajczyków szkoda, że nie było 2-1 lub 3-2. Przed meczem wydawało mi się że Urugwaj bedzie w tym spotkaniu rządził i dzielil. Boiskowa rzeczywisotsc okazala sie jednak calkiem inna. Owszem podopowieczni Hiddinga byli nastawieni defensywnie, jednak trudno sobie wyobrazac aby przyjechali do Urugwaju i zagrali powiedzmy jak np. Brazylia. Kangury pomimo defensywnego nastawienia wyprowadzały bardzo grozne kontrataki. Duże zagrożenie pod bramką Cariniego stanowily stałe fragmenty gry wykonywane przez Viduke, Kewella czy też Harte. Urugwaj miał optyczną przewagę, jednak nie była ona, aż tak duża jakby sie tego mozna bylo spodziewac przed meczem. Przewaga technicza niewątpliwie po stronie graczy z Amerykii Południowej. Recoba, Forlan, Zalayeya to wirtuozii piłkarscy, którzy potrafią zachwycic nawet najwybredniejszego kibica. Jakie atuty ma Australia ? Genialnego tatyka i stratego na ławce , 20 rzemieślników, kibiców oraz głód awansu do MŚ. Baraże to takie specyficzne rozgrywki, które rządzą sie swoimi prawami. Na ogół w pierwszym meczu inicatywę ma gospodarz, natomiast w drugim spotkaniu w miarę uplywu czasu dominuję drużyna... której wynik dwumeczu nie satysfakcjonuje i nie promuje awansem. Podobnie będzie w tym przypadku. Ktoś może upierać sie przy typie na Urugwaj badz x2 twierdząc, że Urugwaj ma lepszą drużynę i wiekszy potencjal poszczegółnych zawodników. Bede mu musial przyznac rację. Ktoś tutaj napisał, że Hidding nie zbuduje nie dokona z Australią tego, co udało mu się z Koreą ? A dlaczego nie ? Czy Koreańczycy mają aż taki potencjał ? Nie... dyscyplina taktyczna oraz odpowiednie przygotowanie ... zapewniło Koreancowm czwórkę. Z Australią bedzie trudniej ... gdyz z nią najpierw trzeba wywalczyc sam awans. Hidding juz nie jednego pieca chleb jadł. Myśle, że na srodę przygotuje cos specjalnego, cos wyjątkowego, cos co zapewnie Australii zwycięstwo, a być moze i awans. Australia bedzie musiała w tym spotkaniu zaatakowac. Zapewne będą oni mieli wiele stałych fragmentów gry...a przy roslych zawodnikach jakich posiadają... do siatki juz niedaleko. Jeszcze jedno na co chcialem zwrocic uwage to reakcja obu zespołów...pod koniec spotkania w Urugwaju. Gospodarze byli wyrazni zaniepokojeni... jakby zdawali sobie sprawe, ze jedno bramkowa zaliczka to moze byc za malo aby awansowac. Australia widac ze konsekwetnie wykonywala polecenia taktyczne Hiddinga. Widać, że czują sie mocni u siebie... i to wlasnie w meczu u siebie upatrują szanse awansu. Reasumując... wierze w hiddinga, wierze w Australie..wierze w cud... jakim niewąpliwie bedzie awans kangurów do MŚ...........

Pozdro



Gratuluję Zabielany 87 , to jedna z najlepszych i co najwazniejsze skutecznych analiz, którą ostatnio czytałem na tym forum

Do góry
#447232 - 16/11/2005 12:48 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
A ja myślę, że Hiszpania mimo wysokiego zwycięstwa w pierwszym meczu dzisiaj nie odpuści.
Słowacy po pierwszym meczu wine za porażkę zrzucili na kiepskie i stronnicze sędziowanie, hiszpanie, żeby nie pozostawać dłuznym wypomnieli słowakom rasistowskie zachowanie na tym obiekcie wobec reprezentantów Anglii Heskeya i Cola, dokładając jeszcze pikantny fakt, ze na tym stadionie po raz ostatni zagrały swój mecz w 1942 roku faszystowskie Niemcy. Mozna więc się domysleć, ze nie bedzie to napewno mecz przyjaźni, a znając południowy temperament sadzę, ze Hiszpanie poczuli się urażeni i zrobia wszystko, żeby udowodnić kto jest lepszy, a potencjał mają bez porównania większy, potrzebna jest im tylko odrobina motywacji, a te słowne utarczki mozna za taką uznać. Domu na ten mecz nie ma co stawiać, ale dwójeczka za 2,20 do systemu jak znalazł...

Do góry
#447233 - 16/11/2005 13:04 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
ELDORADO thx

Jako, że Australia sprawiła mi takiego miłego psikusa , postanowiłem dolozyc jeszcze 2 typki to Turków.

Czechy - Norwegia
@1.95 na over 2.5 wygląda soczyście. Norwegia zapewne od początku ruszy do przodu. Czechy u siebie to zupelnie inny zespol niz na wyjazdach. Bramki, nawet pod nieobecnosc duzego Jana, to oni strzelac potrafią. Ja w przeciwienstwie do moich poprzedników nie szukam w tym spotkaniu sensacji. Spodziewam sie pewnego i gladkiego zwyciestwa naszych poludniowych sasaidów. Nie wiem dlaczego... ale za kazdym razem jak pomysle o tym spotkaniu mam przed oczami wynik 4-1... kurs @15... za 0.5/10 zagram... zeby pozniej ewentualnie nie żałować. Wczesniej wspomniaengo overa po kursie @1.95 biore za 3/10.

Drugi mecz Hiszpanów. To spotkanie rozpatruję bardziej w kategoriach spotkanie towarzyskiego, niz baraży. Juz w pierwszym meczu hiszpanie sobie zapewnili w 99% udzial na MŚ. Napewno rywala nie zlekcewaza, trzon zespolu pozostanie ten sam. Spodziewam sie ewentualnie kilku korekt... powiedzmy 3-4 zmiany na kilku pozycjach. W 1 meczu bylismy swiadkami spotkania do 1 bramki. Hiszpanie byli dominatorem... poprzez 1 zle podanie Lusia Garci Słowacy strzelili gola. Stakwa na ten mecz równiez nie moze byc wysoka, zwazyszwy na rezultat pierwszego spotkania. Co sie stanie jezeli Hiszpanie zremisuja... czy nawet przegrają to spotkanie 1 czy nawet 2 golami ? A no nic. Za kilka tygodni i tak niz nikt nie bedzie o tym pamietal. Liczę na to, ze hiszpanie podejde profesjonalie do tego spotkania. Zagraja o zwyciestwo... jezeli tak bedzie ... to nie widze innej mozliwosci jak wygrana. Mój typ? 2-1 dla Spain. 2/10

Do góry
#447234 - 16/11/2005 13:30 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Quote:

ELDORADO thx

Jako, że Australia sprawiła mi takiego miłego psikusa , postanowiłem dolozyc jeszcze 2 typki to Turków.

Czechy - Norwegia
@1.95 na over 2.5 wygląda soczyście. Norwegia zapewne od początku ruszy do przodu. Czechy u siebie to zupelnie inny zespol niz na wyjazdach. Bramki, nawet pod nieobecnosc duzego Jana, to oni strzelac potrafią. Ja w przeciwienstwie do moich poprzedników nie szukam w tym spotkaniu sensacji. Spodziewam sie pewnego i gladkiego zwyciestwa naszych poludniowych sasaidów. Nie wiem dlaczego... ale za kazdym razem jak pomysle o tym spotkaniu mam przed oczami wynik 4-1... kurs @15... za 0.5/10 zagram... zeby pozniej ewentualnie nie żałować. Wczesniej wspomniaengo overa po kursie @1.95 biore za 3/10.

Drugi mecz Hiszpanów. To spotkanie rozpatruję bardziej w kategoriach spotkanie towarzyskiego, niz baraży. Juz w pierwszym meczu hiszpanie sobie zapewnili w 99% udzial na MŚ. Napewno rywala nie zlekcewaza, trzon zespolu pozostanie ten sam. Spodziewam sie ewentualnie kilku korekt... powiedzmy 3-4 zmiany na kilku pozycjach. W 1 meczu bylismy swiadkami spotkania do 1 bramki. Hiszpanie byli dominatorem... poprzez 1 zle podanie Lusia Garci Słowacy strzelili gola. Stakwa na ten mecz równiez nie moze byc wysoka, zwazyszwy na rezultat pierwszego spotkania. Co sie stanie jezeli Hiszpanie zremisuja... czy nawet przegrają to spotkanie 1 czy nawet 2 golami ? A no nic. Za kilka tygodni i tak niz nikt nie bedzie o tym pamietal. Liczę na to, ze hiszpanie podejde profesjonalie do tego spotkania. Zagraja o zwyciestwo... jezeli tak bedzie ... to nie widze innej mozliwosci jak wygrana. Mój typ? 2-1 dla Spain. 2/10




Co do twojego overku w meczu Czechy-Norwegia tez upatruje overek ale 3:1 Norwegia jak dla mnie od tej pory co przegrała z Polakami nie za ostro sie prezentuje, sa tak słabi że szkoda ich ogladac i jak strzelą tego honorowego gola to bedzie dla nich wyczyn

A co do drugiego Słowacja - Hiszpania to dla mnei wynik w tym meczu 1:1 Hiszpania na luzie

A dalej to przewiduje awans Bahrajnu i Szwajcarii. pozdrawiam

Do góry
#447235 - 16/11/2005 13:59 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
a jednak Hudding znów tryumfuje,co za gośc...

Do góry
#447236 - 16/11/2005 19:04 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
saxxon Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 1233
Skąd: Sosnowiec
Hiszpania zagra dzis na luzie - dobrzez tylu i nie bedzie sie zbytnio rzucac do ataków
beda starali sie długo utrzymac wynik z tylu na zero
ale wiadomo ze dzieki temu beda sie trafialy swietne okazje do kontr - i wiezcie mi oni nie beda wtedy sie ogladac na nic tylko zagrywac te pilki do przodu - a tam maja zawodników z najwyzszej polki - wpadna ze 2 bramki jak nic i Hiszpania potwierdzi kto jest godny grania na Weltmaisterschaft

Do góry
#447237 - 16/11/2005 20:26 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

Turcja - Szwajcaria (1)
Owszem Turcy w pierwszym meczu nic nie pokazali szczególnie w obronie bardzo, bardzo słabi, ale nic nie dzieje sie dwa razy. Szwajcarzy jednak mimo wszystko posiadają słabszy skład od Turków do tego dojcie nieprawdopodobny doping i myślę, że przynajmiej jedna bramke wcisną...może przy pomocy sędziego..ogolnie :
Typ 1 5/10 i X 4/10

Czechy - Norwegia (under)
Czesi to mistrzowie gry destrukcyjnej, raczej nie otworzą sie w tym meczu, bo i po co. Norwegowie w pierwszym meczu nie potrafili zagrozić bramce Czecha, inna sprawa, że boisko było fatalne...No ale mysle, że dzisiaj UNDEREK wejdzie.
UNDER 6/10

Australia - Urugwaj (1)
Ogladałem pierwszy mecz w Urugwaju i nie podzielam tego optymizmu na Pł.Amerykanów..oni owszem przeważali, ale raczej wynikało to taktyki Australijczyków, obronnej taktyki..a po za tym mam duże zaufanie do trenera Higinsa i to właściwie podstawa mojego typu...
1 5/10



Brzydko sie chwalić ale...... Ja już jestem "Hapuśny"...jak narazie Czechy też OK wiec chyba..chyba...

Do góry
#447238 - 16/11/2005 21:12 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Quote:

A dla mnie dobrymi typami są Słowacja - Hiszpania X , Czechy - Norwegia 1, Turcja - SZwajcaria 1 (mysle ze Turcja wygra ale skromnie 1 i do finałów awansują Szwajcarzy ) to tyle

Może mógłbyś jeszcze napisać dlaczego wg Ciebie w/w typy są takie dobre?




He he Moze ktoś skorzystał z moich typów Słowacja-Hiszpania 1:1 , Czechy-Norwegia 1:0, Turcja-Szwajcaria 4:2 pozdrawiam

Do góry
#447239 - 16/11/2005 22:51 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Guus Hiddink to jest niesamowity trener najpierw zbudował silną reprezentację Koreii Płd, która zagrała bardzo dobry turniej na MS 2002 pomijam fakt że trochę ciągneli ich sędziowie po wyjściu z grupy.
Dziś ta Korea bez Holendra awansowała do kolejnych mistrzostw i stanowi jeden z najsilnieszych zespołów piłki azjatyckiej.
Teraz z reprezentacją Australii po 32 latach osiagnąl historyczny sukces dla tego zespołu w którym nie ma wielu indywidualności nie licząc Viduki,Kewella,czy Alonsiego ale zgrany team złożony z piłkarzy głodnych sukcesów, gdzie odpowiedzialność za wynik rozkłada się na poszczególne jednostki na boisku.
Każdy zespół tego Holendra ma taki charakter i styl,a dzisiejszy mecz potwierdził wyższość gry zespołowej i kombinacyjnej nad popisami indywidualności, które nie zawsze tworzą zgrany zespół.
Bardzo dobrze, że Australia awansowała do mundialu bo Oceania bezskutecznie dotychczas pukała do drzwi światowej piłki, a że poziom w tej strefie nie należy do najwyższych no cóż ale uważam iż ta strefa powinna mieć przynajmniej jedno miejsce gwarantowane.
Z Ameryki Płd i tak są 4 zespoły wystarczy.
Najgorzej w barażowym meczu zagrał Bahrain który przegrał z Trynidadem 0:1 choć sędzia nie uznał bramki dla gospodarzy na 1:1 i nie wiadomo czy mecz nie zostanie powtórzony, bo Bahrain napewno złoży protest.
Sędziowie z Kolumbii byli niemiłosiernie słabi często nie dostrzegali brutalnych fauli z obu stron, dwóch zagrań ręką o spalonych już nie wspomnę. Dostosowali się do poziomu gry obu reprezentacji.
Jeśli Fifa po obejrzeniu tego meczu nie podejmnie decyzji o jego powtórzeniu to Trynidad będzie 4 reprezentantem Karaibów w finałach MŚ po Kubie, Haiti i Jamajce ogólnie dzięki słabej postawie arbitrów w końcówce meczu doszło do niepotrzebnych przepychanek i prawie bójki po której piłkarz Bahrainu wyleciał z boiska.
W strefie europejskiej obyło się bez niespodzianek szkoda mi tylko Turków którzy odpadli po wspaniałym meczu ze Szwajcarią.
Szwajcarzy to w następna niedziele powinni coś wrzucić na tacę w kościele bo ten awans to raczej dar niebios niż tylko zasługa samych Helwetów,a karnego w 35 sek meczu widziałem po raz pierwszy. Gdyby nie to że Turcja musiała strzelić po 1 min meczu 4 bramki to raczej Szwajcarzy obejrzeli by mistrzostwa w domu przed telewizorem na tym polegał ich fuks. Zawału można było dostać w tym spotkaniu zresztą kto oglądał to pewnie wie. No cóż taka ta piłka niesprawiedliwa przynajmniej w kontekście występów naszej kadry jeden silny zespół do ogrania mniej.
Z pozostałych 2 baraży awansowały drużyny które miały się tam znaleźć szczególnie cieszę się,że ta sztuka udała się wreszcie Republice Czech bo po rozpadzie Czechosłowacji nie zagrali ani razu w imprezie tej rangi.
Jek Fifa dokona podziału na koszyki to będzie można pogdybać nad rywalami dla naszej reprezentacji, a myślę, że przy dobrym losowaniu możemy z wieloma zespołami powalczyć o 3 pkt. Na razie to wszystko.

Do góry
#447240 - 18/11/2005 00:14 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
kiedy losowanie?

Do góry
#447241 - 18/11/2005 00:45 Re: E M Ś. --( BARAŻE - Rewanże) -- 16.11
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
09-12-2005 o ile pamietam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, Sony, rafal08, ElNinho[mmdea], _Lider, Szuman), 3534 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49