Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#451827 - 27/11/2005 10:11 Re: Ligue 1 - 16. kolejka [25-27.XI]
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
20:45 Olympique de Marseille - AS Monaco 2.20 2.90 3.30 1.25 1.54


Jak zwykle Derby Lazurowego Wybrzeza beda emocjonujace, bowiem gospodarze dochodza do formy, a goscie po wygranym meczu z HSV w PUEFA (2:0) u siebie, takze lapia rytm. Tak wiec obie ekipy sa na fali i na pewno nie beda chcialy przegrac tego spotkania.
Monaco (7 miejsce) przyjedzie na Stade Velodrome bez Maicona, Chevantona, Gerarda, Squillaciego oraz Romy. To powazne oslabienia, ale nie od dzis trener Guidolin zmaga sie z nimi. Na pewno wygrana z mocnym w tym sezonie HSV dala im wiare na nadchodzace mecze. Wszak historia ostatnich lat mowi, ze druzynie z Ksiestwa dobrze gra sie w Marsylii, to ja bym nie byl tego taki pewnien, bo przeciez sezon temu czy chocby dwa Monaco bylo bardzo mocne. Mialo wielu znakomitych zawodnikow, a teraz... tylko pare osob zostalo z tamtych lat min., Evra, Zikos, Givet. Najwiecej zawodnikow odeszlo z przednich formacji, Ci ktrzy strzelali najwiecej goli. Sila ofensywna na pewno zmalala.
Co do gospodarzy, to do meczu przystapia w najsilniejszym skladzie, bez zadnych kontuzji i zawieszen. Trener Fernandez ma wiec pole do popisu. Goracy stadion Velodrome na pewno zapelni sie po brzegi. Kibice OM nie wyobrazaja sobie innego wyniku niz zwyciestwa ich ulubiencow, bedzie ciezko, bo derby rzadza sie swoimi prawami i kazdy wynik mnie nie zdziwi. Trudno wytypowac cos sensownego, dlatego zagram za mala stawke.


Marseille: Barthez (cap) - Beye, Dehu (ou Andre Luiz), Cesar, Taiwo - Lamouchi, Cana, Oruma, Ribery - Niang, Koke

Monaco: Warmuz - Cubilier, Modesto, Givet (cap), Evra - Zikos, Bernardi, Sorlin, Meriem - Plasil, Adebayor


x @2.90.... (3/10) ; under 2.5 @1.65.... (3/10)

-----------------------------------------------------------------------------------


18:00 FC Nantes Atlantique - RC Strasbourg 1.75 3.20 4.00 1.13 1.78


Gospodarze, ktorzy jak juz wczesniej pisalem lapia wiatr w zagle, mimo porazki przed tygodniem z Marseillia powinni pokonac zle spisujaca sie druzyne RCS. Goscie, ktorzy nie zaznali smaku wygranej w tym sezonie L1, beda na pewno chcieli to zmienic. Zadanie bedzie o tyle trudne, ze w tym meczu nie zagra paru wartosciowych zawodnikow, min. Haggui (O, 2 gole), Kante (O), Johansen (P), Le Pen (P, 1 gol), Devaux (O) oraz Si. Keita (P). A wiec jak widac, nie zagra dwoch zawodnikow, ktorzy strzelili razem trzy gole na piec w L1. Wniosek sam sie nasuwa. Dlatego sila razenia gosci jest na prawde bardzo mala i nie sadze, zeby oni strzelili chocby jednego gola. Do tego dochodzi zmeczenie po czwartkowym meczu i tak jak juz wielu zauwazylo, RCS gralo w tamtym meczu bardzo nie udolnie, nudno i bez polotu. Dzis moze byc to samo, tylko teraz mam nadzieje, ze Kanarki to wykorzystaja !

Nantes: Landreau (cap) - Pierre, Cetto, Delhommeau, Signorino - Savinaud, Dimitrijevic, Da Rocha, Capoue - Keseru, M. Diallo

Strasbourg: Puydebois - Lacour, Schneider, Bellaid, Boka - Hosni, Krebs, P. Farnerud, Arrache - A. Farnerud, Pagis (cap)


1 @1.75.... (8/10) ; over 2.5 @2.65.... (3/10) ; Strasbourg nie strzeli gola @1.95.... (4/10)

-----------------------------------------------------------------------------------


20:00 Paris Saint Germain - Racing Club Lens 1.75 3.20 4.00 1.13 1.78


Gospodarze, ktorzy moim zdaniem zeszlotygodniowym wyjazdowym zwyciestwem nad Bordeaux potwierdzili swoje aspiracje na gre w LM. Pokazali duzy charaktek, bo pokonac Girondins na ich obiekcie, to w tym sezonie trudna sztuka. Nie maja wiekszych lub dlugotrwalych zawirowan w zespole, do tego trener Fournier potrafi dobrze poukladac swoich pilkarzy, morale w druzynie tez sa jak najbardziej wyskokie i to wszystko powoduje, ze PSG gra w tym sezonie bardzo dobrze i ma ogromne szanse na gre w Champions League. Paryzanie do tego meczu przystapia bez zadnych oslabien, nikt nie ma kontuzji oraz nikt nie jest zawieszony.
Goscie po czwartkowym remisie w PUEFA z Herta Berlin, przystapia do niedzielnego meczu tylko bez Benoit Assou-Ekot (O, grypa). Lens jak narazie w lidze ma tylko cztery zwyciestwa, jedna porazke i az 10 remisow ! To troche dziwne nawet jak na lige francuska. Gornicy powinni byc nieco zmeczeni po meczu z berlinczykami. Prawie caly sklad gral w tamtym spotkaniu.
PSG powinno miec znaczaca przewage, na pewno Lens bedzie sie czesciej bronic niz atakowac. Mam nadzieje, ze znow blysnie forma Paulety i strzeli gola w waznym meczu.

PSG: Letizi - B. Mendy (Pichot), Rozehnal, Yepes, Armand - M Bami, E. Cisse, Dhorasoo, Rothen - Kalou, Pauleta (cap)

Lens: Itandje - Demont, Hilton, Gillet, Lachor - A. Diarra, Se. Keita, J. Leroy (cap), Jussie - Thomert, D.Cousin


1 @1.75.... (5/10) ; under 2.5 @1.60.... (9/10)

-----------------------------------------------------------------------------------

Do góry
Bonus: Unibet
#451828 - 27/11/2005 19:31 Re: Ligue 1 - 16. kolejka [25-27.XI]
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Nie poznaje tej ligi 4:3 i 3:4, to chyba 4 liga polska... ja snie.....

Do góry
#451829 - 27/11/2005 21:12 Re: Ligue 1 - 16. kolejka [25-27.XI]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Bravo Les Canaris !!

Nie mogłem słuchać meczu bo akurat jechałem pociągiem - i będę tego chyba długo żałował - ale jestem dumny z FC Nantes i z tego, że jestem ich kibicem.

Nous sommes Nantais - c'est pour gagner!

Do góry
#451830 - 27/11/2005 23:08 Re: Ligue 1 - 16. kolejka [25-27.XI]
camey Offline
enthusiast

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 218
Skąd: W-WA
Quote:

Bravo Les Canaris !!

Nie mogłem słuchać meczu bo akurat jechałem pociągiem - i będę tego chyba długo żałował - ale jestem dumny z FC Nantes i z tego, że jestem ich kibicem.

Nous sommes Nantais - c'est pour gagner!



Prem troche brakuje Ciebie w tym temacie

Do góry
#451831 - 28/11/2005 11:14 Re: Ligue 1 - 16. kolejka [25-27.XI]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Dzięki camey... niestety tak jak Twoim zdaniem mnie brakuje w tym temacie, tak mnie brakuje ostatnio czasu... dlatego wolę już nie obiecywać, że się tu zjawię i opiszę kolejkę jak i tak potem z reguły nie jestem w stanie dotrzymać słowa...

Niemniej jednak zamierzam jeszcze "zaistnieć" w temacie o Ligue1 przed Nowym Rokiem

Pozdrawiam!

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, Sony, igea23, 11kera11, rafal08), 3638 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582081 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49