Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#453554 - 19/12/2005 12:41 Re: SZKOŁA GRY
szast-prast Offline
journeyman

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 77
A Unibet ma jeszcze wiekszy na Osasune 1.95 - a to juz przegiecie na maksa.

Do grania singla rewelacja

Do góry
Bonus: Unibet
#453555 - 19/12/2005 19:59 Re: SZKOŁA GRY
Imeq Offline
addict

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 410
Quote:

Quote:


W bukmacherstwie liczy się przede wszystkim czas i wykorzystywanie jak najwyzszych kursów. Większość kursów dlatego pochodzi z Pointbetu, że oferują oni najbardziej opłacalne kursy na rynku. Moim zdaniem znacznie lepiej miec konto u jednego bukmachera czy nawet trzech i inwestować u nich pieniądze niż miec 10-12 kont w róznych firmach bukmacherskich.




Wykorzystywanie najwyższych kursów [co jest rzecz jasna zasadne] i fakt że lepiej mieć 1 konto niz 12, przy założeniu wykorzystywania najwyższych kursów. Trochę to się kłóci z całą filozofią gry w ten sposób. Co wtedy kiedy na karnten masz w pb -0.5 a za miedzą w 10bet -0.25, co jeśli na Groclin masz -1.5 w pb a -1.0 w 5D, to są spore straty na yieldzie nawet do 10%. Podkreślasz też, że liczy się czas. Czas na "przeanalizowanie" meczy czy "czas/szybkość" zagrania ?. Czas poświęcony na wyczekanie "świeżej oferty" ? W tym przypadku, przy filozofi Twojej gry, czyli najpierw analiza, później częstowanie się kursem, wtedy "świeża/nietknięta oferta" jest priorytetem. Zgadzam się ze wszystkim o czym tu piszesz, bo to w zasadzie nie jest nic nowego, a było wałkowane wiele razy, jednak trudno się zgodzić, że przy tym sposobie gry optymalnym jest 1 konto. Nie bierz tylko tego do siebie, doceniam Twoje wyniki czemu dałem już wyraz czy na PM czy on-line, tylko zastanawia mnie ta wypowiedź ktorą zacytowałem, a szczególnie dlaczego tak uważasz.

Pozdrawiam,
Ares96




Posiadam konta w trzech bukmacherach: 10bet, Pointbet i Pinnacle głównie ze względu na specyfikę gry jaką preferuję. Zdaje sobie sprawę, że da sie zarabiać również niezłe pieniadze u innych bukmacherów, którzy czasami popełnaja koszmarne wręcz pomyłki, ale bardzo często tez limitują graczy, począwszy na Betandwinie po Bet365 czy Noricbecie skonczywszy. U wielu bukamcherów można znaleźć "rodzynki" do gry w postaci opłacalnych typów. Tylko, że na wszystko potrzeba czasu, a po pewnym czasie dobrzy gracze i tak są limitowani. Zdecydowałem się wspólnie z moimi znajomymi na taki a nie inny sposób gry, preferujemy zdarzenia dwudrogowe i nie starcza nam czasu na wyszukiwanie value betów z koszykówki, tenisa czy hokeja, choc jest ich cała masa. Niestety człowiek jest tylko człowiekiem i nie jest sobie w stanie ze wszystkim poradzić Spać tez kiedyś trzeba Tak jak pisałem wczesniej, gram w trzech bukamcherach i dla mnie jest to najbardziej optymalny sposób gry, przynoszący zadowalające mnie efekty.

ImeqBets Team

Do góry
#453556 - 19/12/2005 20:04 Re: SZKOŁA GRY
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Sorki, że nie na temat, ale chyba lepiej będzie: "Posiadam konta u trzech bukmacherów" lub "Gram u trzech bukmacherów". Ale to tak na marginesie...

Do góry
#453557 - 21/12/2005 19:32 Re: SZKOŁA GRY
ziz99 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 276
Quote:

Interesuja mnie ciagi matematyczne.




No to za duzo nie zdradziles...

Co do pytania innego Kolegi odpowiem, ze pracuje nad modelami matematycznymi o charakterze liniowym z parametrami - najczesciej od kilku do kilkunastu parametrow. Efekty sa rozne i nie jest latwo cos dobrego wymyslic, niemniej chyba warto podumac.

Pozdr, ziz99

Do góry
#453558 - 30/12/2005 10:29 Re: SZKOŁA GRY
Imeq Offline
addict

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 410
Links collection

Po wielu miesiącach żmudnej pracy oddajemy do Państwa dyspozycji narzędzie, które z pewnością pomoże w typowaniu wydarzeń sportowych.
Przygotowaliśmy kolekcję ponad 1500 tysiąca linków piłkarskich z całego świata, które powinny ułatwić wyszukiwanie informacji dotyczących kontuzji czy nastrojów w danej drużynie. Linki są podzielone w zależności od ligi, dzięki temu łatwo można uzyskać dostęp do strony federacji danej ligi czy stron poszczególnych zespołów.

Wielu ciekawych informacji powinny dostarczyć również linki do gazet sportowych czy portali internetowych, na których czasem można natknąć się na bardzo ciekawe wiadomości.

Każda liga posiada również zakładkę Livescore, dzięki której na bieżąco możemy śledzić zmagania w danej lidze.
Polecamy również zapoznanie się z informacjami dotyczącymi daty założenia poszczególnych klubów, nazwami stadionów oraz ich pojemnością.

Mamy nadzieję, że przygotowana kolekcja linków pomoże w podejmowaniu decyzji przy typowaniu oraz sprawi, że Państwa bogata wiedza o piłce nożnej wzbogaci się o kilka cennych informacji. Pragniemy poinformować, że kolekcja linków będzie stale rozbudowywana, już wkrótce pojawią się informacje dotyczące koszykówki, hokeja i innych sportów. Liczymy na Państwa uwagi, życząc jednocześnie miłej lektury.

Bezpośredni link do zbioru linków: http://www.imeqbets.com/index.php?page=links


ImeqBets Team

Do góry
#453559 - 30/12/2005 16:56 Re: SZKOŁA GRY
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Świetna sprawa z tymi linkami Imeq, nie mogę się doczekać na podobny zbiór jeśli chodzi o hokej, dzięki wielkie

Do góry
#453560 - 30/12/2005 17:04 Re: SZKOŁA GRY
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Świetna sprawa z tymi linkami Imeq, nie mogę się doczekać na podobny zbiór jeśli chodzi o hokej, dzięki wielkie




a ja o koszykówkę )))))))


Do góry
#453561 - 05/01/2006 13:23 Re: SZKOŁA GRY
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
czyzby ten dosyc ciekawy temat juz upadl?

Do góry
#453562 - 05/01/2006 14:26 Re: SZKOŁA GRY
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
też z dużym zainteresowaniem czytałem, to co piszą chłopaki, którzy juz trochę w tym wszystkim siędzą trochę dłuzej niż ja.

Do góry
#453563 - 17/02/2006 08:07 Re: SZKOŁA GRY
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Fantastyczna strona wielkie Dzięki, a te linki bomba:)

Do góry
#453564 - 22/02/2006 13:50 Re: SZKOŁA GRY
Imeq Offline
addict

Meldunek: 06/02/2005
Postów: 410
Basketball link colections

Koszykarski zawrót głowy na łamach serwisu ImeqBets.com. Nasza kolekcja linków wzbogaciła się o kolejną pozycję. Tym razem zadowoleni powinni być fani basketu.

Nasi koszykarscy eksperci przygotowali kolekcję linków ze świata koszykówki. Przypominamy, iż nasza kolekcja zawiera już prawie 3500 linków, które powinny ułatwić wyszukiwanie cennych informacji, pomocnych w zawieraniu zakładów bukmacherskich. W jej skład wchodzą linki z następujących dyscyplin:

- piłka nożna,
- hokej,
- koszykówka


Linki są podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo można uzyskać dostęp do stron federacji danej ligi czy stron poszczególnych zespołów.Wielu ciekawych informacje powinny dostarczyć również linki do gazet sportowych czy portali internetowych.

Mamy nadzieję, że przygotowana kolekcja linków pomoże w podejmowaniu decyzji przy typowaniu oraz sprawi, że Państwa bogata wiedza sportowa wzbogaci się o kilka cennych informacji. Liczymy na Państwa uwagi, życząc jednocześnie miłej lektury.

Bezpośredni link do zbioru linków: http://www.imeqbets.com/index.php?page=links

ImeqBets Team

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 1300 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49