Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4596807 - 12/04/2011 15:42 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: michau13]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
PS. Nie dodałem jeszcze, że w pierwszym meczu rzutów rożnych było.. 8 piwo

Jakby któryś moderator mógł to wrzucić to postu wyżej. Dzięki.

Do góry
Bonus: Unibet
#4597800 - 13/04/2011 00:17 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: michau13]
panas7 Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2011
Postów: 94
Man Utd - Chelsea
typ: 2

Mimo tego iż w pierwszym meczu Machester wygrał 1:0 na Stamford Bridge, to szanse obu drużynna awans do półfinału są wyrównane, ten dwumecz napewno nie jest jeszcze rozstrzygnięty, jak w meczu Barcy z Shakhtarem. Manchester na Old Trafford jak każdy wie, jest niezwykle cięzki do pokonania. Ostatnia ich porażka miała miejsce rok temu 3 Kwietnia, właśnie z Chelsea. Myślę że od pierwszej minuty do ataku rzucą się gracze Carlo Ancelottiego, zapewne będą stwarzali sobie dużo sytuacji podbramkowych, jak to miało miejsce w pierwszym meczu, jeśli popracowali nad skutecznością wygrają dzisiejszy mecz, bo sytuacje napewno będą sobie stwarzać. Po cichu liczę na przełamanie się w dzisiejszym meczu Torresa, bo jak nie dzisiaj to kiedy...W drużynie Chelsea do dyspozycji będzie Alex, który wrócił po kontuzji. Podsumowując Chelsea powinna okazać się lepsza w dzisiejszym meczu i zejść z boiska jako półfinalista Champions League.

Do góry
#4597853 - 13/04/2011 00:41 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: panas7]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
MAN U I BARCELONA O KROK OD PÓŁFINAŁÓW

Po zmaganiach w krajowych rozgrywkach osiem europejskich zespołów stanie w szranki ze swoimi rywalami w rewanżowych spotkaniach Ligi Mistrzów. Wtorkowy wieczór wypełnią nam emocjami mecze Szachtara Donieck z Barceloną oraz Manchesteru United z Chelsea.


Szachtar - Barcelona

W pierwszym meczu na Camp Nou Barca rozbiła Szachtar 5:1 i rewanżowe spotkanie w Doniecku zdaje się być tylko formalnością. Tym samym drużyna Dumy Katalonii jest bardzo bliska awansu do kolejnej fazy LM, podobnie jak Real Madryt, a co za tym idzie w półfinale najprawdopodobniej ujrzymy wielkie Gran Derbi Europa. W perspektywie zbliżającej się serii spotkań z Królewskimi trener Guardiola da odpocząć swoim podstawowym zawodnikom, szczególnie, że w ostatnim ligowym meczu z Almerią stracił dwóch graczy. Te informacje podpowiadają nam, że bardzo możliwy jest remis na Ukrainie. Betclic proponuje Wam na taki zakład kurs 3,40, ale na uwagę zasługuje też zakład &#8222;Połowa/Cały&#8221; na remisy w obu połowach po kursie 6,00.

Manchester United - Chelsea

W ubiegłym tygodniu na Stamford Bridge Czerwone Diabły pokonały Chelsea 1:0. The Blues nie potrafili znaleźć drogi do bramki dobrze spisującego się tego dnia Edwina van der Saara, choć eksperci przyznają, iż sędzia nie podyktował dla gospodarzy ewidentnego rzutu karnego w końcówce spotkania. Faktem pozostaje jednak, że w lepszej sytuacji są gospodarze wtorkowego pojedynku, ale zanim postawicie &#8222;pewniaka&#8221; na awansą ManU, w Betclic po kursie 1,28, pamiętajcie jak krucha potrafi być jednobramkowa zaliczka. W Premiership także dużo lepiej prezentują się Czerwone Diabły. Europejskie puchary rządzą się jednak przeważnie własnymi prawami, więc tym z Was którzy wierzą w sukces londyńskiej ekipy Betclic w swojej bogatej ofercie szczególnie zwraca uwagę na wygraną gości 0:1 za 8,00 po bramce Didiera Drogby za 7,50

Do góry
#4598381 - 13/04/2011 03:39 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: moor6]
8gruzin8 Offline
stranger

Meldunek: 08/04/2011
Postów: 2
Widze kolega prawdziwy stary wyjadacz postawił na szachtar i zgarnął kupe siana haha dobrze2
No widzisz ja wiem co mówię, a Ty nie bardzo kumasz baze.
Pozdrawiam w dalszym poprawianiu tych co nie wiedzą co mówią
P.S. Łatwy szmal

Do góry
#4598403 - 13/04/2011 03:44 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: michau13]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
futbol Schalke 04 Gelsenkirchen - Inter Mediolan x2 1.45 Ladbrokes (typ konkursowy)
W szeregach Interu Mediolan ten mecz jest zapowiadany jako "90 minut na to, żeby dokonać niemożliwego". I faktycznie, niełatwo wyobrazić sobie, żeby nerazzurri byli w stanie odrodzić się po porażce 2:5 przed własną publicznością. Nic dziwnego, że po takiej klęsce Leonardo podał się do dymisji. Ta została jednak odrzucona, więc nie zostaje nic innego, jak spróbować odrobić straty. Nie zdziwię się, jeśli Schalke po prostu będzie czekało na to, co zrobią rywale, a samo nie zainteresuje się strzelaniem goli za wszelką cenę. Biorąc pod uwagę potencjał obydwu drużyn, uważam, że gości nie można stawiać na straconej pozycji. Liczę tylko, że nie nadzieją się zbyt szybko na kontrę, która podetnie im skrzydła.

Do góry
#4598950 - 13/04/2011 18:07 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: michau13]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy.

Schalke 04 Gelsenkirchen - Inter Mediolan

Dzisiaj znów czas pobawić się w rzuty rożne.
Każdy dzisiaj mówi, że Inter jeszcze powalczy, że nie jadą na wycieczkę, że zagrają dużo lepiej niż na San Siro, nawet Mourinho powiedział, że awansuje Inter. Tylko czy sam Inter wierzy w odrobienie strat? Według mnie nie mają szans, nie oszukujmy się, muszą strzelić cztery gole by awansować. Co oczywiście nie oznacza, że dzisiaj nie wygrają, ale zaznaczyć trzeba, że nie są w dobrej formie, przegrane derby 0:3 i strata 5 goli u siebie w LM o czymś świadczą.
Tak jak mówiłem wcześniej przeanalizowałem sobie rzuty rożne obu zespołów.

Schalke u siebie wykonuje dużo rzutów rożnych:

Benfica Lizbona - 6 [Wynik 2:0]
Hapoel Tel-Aviv - 7 [Wynik 3:1]
Lyon - 8 [Wynik 3:0]
Valencia - 7 [Wynik 3:1]

Natomiast popatrzmy na statystyki Interu na wyjazdach:

Twente - 4 [Wynik 2:2]
Tottenham - 4 [Wynik 1:3]
Werder - 1 [Wynik 0:3]
Bayern - 3 [Wynik 3:1]

W Landbrokes jest zakład - kto więcej rzutów rożnych - mój typ: Schalke @2,00

Nie zagrałbym tego gdyby w pierwszym meczu rozmiar zwycięstwa Schalke był niższy - a tak to sam nie wierze w siłę ognia Mediolańczyków - pewnie to oni będą prowadzić grę, ale kontry Schalke mogą być zabójcze i rogów dla gospodarzy też powinniśmy oglądać sporo. smile

Do góry
#4599419 - 13/04/2011 21:17 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: michau13]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
#10
0W/0L 0
13.04.2011 20:45
Tottenham - Real
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.61
Piłka nożna, Liga Mistrzów

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Realem. W pierwszym spotkaniu na Santiago Bernabeu Real wygrał 4:0 czy praktycznie zapewnił sobie awans do półfinału. Liczę jednak że w rewanżu na White Hart Line Tottenham będzie walczył o zwycięstwo, co powinno przełożyć się na ciekawy mecz ze sporą ilością bramek. Jak potoczy się mecz... dużo zależeć będzie od zespołu gospodarzy ponieważ Real przy takim wyniku będzie czekać na to co zrobi przeciwnik. Koguty pokazały już nie raz w tym roku na arenie międzynarodowej że potrafią grać odważnie, z polotem... Dziś w zespole gospodarzy zabraknie Palaciosa, Woodgete'a, Kinga, Huttona, Pienaara i Croucha, natomiast raczej zagra Lennon. W zespole gości na pewno zabraknie Gago, Benzemy i Pepe, ale mając tak równą kadrę, na uwadze fakt że przed sobą w sobotę Gran Derbi wytypowanie składu w jakim wystąpią graniczy z cudem, kto by jednak nie zagrał Real jest w stanie osiągnąć dziś dobry wynik, stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Hiszpańskie zespoły zdecydowanie nie leżą Tottenhamowi, dodając do tego fakt że Real na wyjeździe w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrał myślę że mecz ten może zakończyć się wynikiem w okolicach remisu 2:2. Myślę że to Tottenham będzie dzisiaj zespołem grającym piłką, przeważającym, powinno się to przełożyć na zdobycie bramek, Real zapewne cofnięty z kontry też powinien potrafić ukłuć wykorzystując swoją wspaniałą organizację gry, umiejętność szybkiego przejścia z obrony do ataku.

Do góry
#4599697 - 13/04/2011 23:07 Re: Liga Mistrzów - 1/4 finalu [Re: 8gruzin8]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Nie ma sprawy ,tak wyszełem na swoje bo under pograłem,a szaktar no cóz dał ciała frown

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 3427 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49