Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4520973 - 11/03/2011 16:45 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
#10
6W\3L +410
11.03.11 18:00
Organika - Tauron
Typ : 2
Kurs : 1.8
Siatkowka, Plus Liga Kobiet

Ciekawie zapowiada sie spotkanie pomiedzy Organika Lodz a Tauronem Dabrowa Gornicza. Wg mnie lepszym zespolem jest Tauron. Jest on ostatnio na fali (3-1 z Rumia a przegrana 2:3 z Muszyna), wyeliminowanie Mulhouse w Pucharze Cev. Na 4 kolejki przed koncem rundy zasadniczej mamy ciekawa sytuacje. Tauron jest na 4 pozycji a Bielsko - Biala na 5. Jakby tak sie zakonczyla ta runda to w 1/4 finalu zagralyby ze soba obie te ekipy. Dlatego Tauron powinien dzisiaj wygrac a najlepiej za 3 punkty i awansowac na 3 pozycje w lidze. Aluprof gra w Sopocie, takze prawdopodbnie nie wzbogaci sie o kolejne oczka. Organika jest na 8 miejscu, potrzebuje punktow jak lania dzdzu. Ostatnie spotkanie w Muszynie przegraly 1-3, bedac zdecydowanie gorszym zespolem. Wczesniej 2 tygodnie temu we wlasnej hali Organika grala z Aluprofem i przegrywa juz 0-2 w setach i 17-20 w trzecim secie. Mimo wszystko podniosla sie i wygrala 3-2. Forma jednak Aluprofu i Organiki jest obecnie rozna. Aluprof(bez formy) na dobra sprawe powinien juz wtedy wygrac 3-0 i zapisac na swoim koncie 3 punkty a nie jeden. Tauron jest w gazie i bedzie sie bardziej cieszyc po koncowym gwizdku.

Do góry
Bonus: Unibet
#4521713 - 11/03/2011 21:49 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Organika-Dąbrowa 1
Jak dla mnie faworytem tego meczu są Łodzianki , ktore powoli wychodzą z kryzysu i uzyskują coraz lepsze wyniki.Bardzo dobre zawody ostatnio z Muszyną oraz pokonanie BKS ze stanu 0-2 o tym świadczą. Zespół posiada bardzo dobre zawodniczki i teraz w tym kluczowym momencie sezonu trzeba zacząc pokazywać swój potencjał.Zespół Dąbrowianek też ostatnio w gazie , ale jednak wyżej cenię umiejętnosci gospodyń , ktore ten mecz poprostu muszą wygrać.Wydaje się że do formy wraca Zaroślińska do tego dołozymy Kosek i powinno być dobrze.Na rozegraniu Dominikanka , ktora co raz lepiej zgrywa sięz zespołem , oraz do składu powraca dziś Joanna Mirek.

Stawiam na 3-1 dla Łodzianek

Do góry
#4521730 - 11/03/2011 21:57 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Cytat:
Bardzo dobre zawody ostatnio z Muszyną


Z tym bym się tak do końca nie zgodził. Dobrze, to może i one zagrały w I i w IV secie, ale II i III set to co pokazywały na parkiecie, to było tzw. 'gramy na trzepaku' - nie dało się na to patrzeć smile
Choć jak dziś musiałbym typować to również bym na siłę widział tutaj zwycięstwo Niemczyk... która ze spikera jest na ławce trenerskiej.. to dopiero mix tongue

Do góry
#4521731 - 11/03/2011 21:57 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Lodz - Dabrowa 1
Dabrowa moim zdaniem gra jak do tej pory ponad stan i musi przyjsc znizka formy bo od czasu gdy maja pelny sklad graja ponad kreska zdecydowanie. Lodzianki zupelnie w druga strone mecza sie okrutnie w tym sezonie ale jakby widac symtomy ku lepszej grze no i bardzo potrzebne punkty Lodziankom jak dla mnie to one sa dzis faworytkami i powinny wygrac to spotkanie dlatego stawiam wlasnie na nie!

Do góry
#4521743 - 11/03/2011 22:02 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: AMATORnowicjusz]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: AMATORnowicjusz
Lodz - Dabrowa 1
Dabrowa moim zdaniem gra jak do tej pory ponad stan i musi przyjsc znizka formy bo od czasu gdy maja pelny sklad graja ponad kreska zdecydowanie. Lodzianki zupelnie w druga strone mecza sie okrutnie w tym sezonie ale jakby widac symtomy ku lepszej grze no i bardzo potrzebne punkty Lodziankom jak dla mnie to one sa dzis faworytkami i powinny wygrac to spotkanie dlatego stawiam wlasnie na nie!


a jednak się zdecydowałeś wink

ja stoję po drugiej stronie barykady i pobrałem Dąbrowianki. Zupełnie nie przekonuje mnie warsztat trenerski Niemczykowej, zaś Dąbrowianki wyglądają na optymalną formę i to one powinny wygrać to spotkanie.

Do góry
#4521754 - 11/03/2011 22:10 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
no pobralem ale raczej symbolicznie , a ja licze na wzrost formy Lodzianek i spadek Dabrowianek wink

Do góry
#4539823 - 18/03/2011 05:54 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
alex123 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2011
Postów: 323
jutro bardzo ciekawe spotkanie w naszej lidze,a kursy wystawione przez bukmacherów smieszne.Dojdzie do spotkania dąbrowy z bydgoszczą,dąbrowianki ostatnio maja maraton meczowy,11marca wygrały 3-0 w łodzi,15 marca 3-0 z krasnodarem,jutro graja u siebie z bydgoszczą,a w niedziele rewanzowe spotkanie w rosji.O 3 nad ranem w nocy z piatku na sobote jada autobusem do wiednia skad polecą do krasnodaru.Jak widzicie troche napiety plan,a więc trzeba coś odpuścić,długo niemysląc najlepiej spasowac jedno spotkanie w lidze bo w rosji otwiera sie szansa na najwiekszy sukces w historii klubu,dlatego proponuje na jutro centrostal po kursie 3,a mozna równiez grac dokładny wynik np.1-3 lub 0-3,dabrowianki beda chciały szybko zakończyć mecz bo niemaja czasu na ponad 2godzinne mecze na kilka godzin przed wyjazdem,a że zespół z bydgoszczy sie przeciez niepołozy przed nimi,a więc szybciej to MKs odpuści mecz niz bydgoszcz.Dodam że ostatni wyjazd bydgoszczy to wygrana w bielsku 3-0.W fortunie na 3-0 jest kurs 11,5 a na 3-1 8

Do góry
#4543336 - 19/03/2011 21:06 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
za kilkadziesiąt minut skromny meczyk Stal Mielec - Impel Gwardia. Z sympatia obserwuje kilkutygodniowy poscig za play offem mieleckiej druzyny. Zamiast grywać po 1.35 rozne pseudogwiazdeczki i potem wyklinać warto moim zdaniem zawierzyc solidną stawke tej druzynie po 1.85 w Unibecie. Niezmiernie rzadko zdarza się zeby ambitny zespol zaprzepascił cała miesięczną pracę u siebie, w dodatku z przeciętniakiem. Tak więc

Mielec - Gwardia typ 1 kurs 1.85 Unibet stawka 8/10

Zycze powodzenia

Do góry
#4545354 - 20/03/2011 09:11 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
muszyna - trefl
Mecz na szczycie o pierwsze miejsce w tabeli. Ja sklaniam sie dosc mocno w strone Muszyny do tego typu w glownej mierze sklania mnie ostatni mecz Trefla z drugim skladem Bielska ktory wygraly bo bardzo duzych meczarniach , starsze panie odcinajace kupony za gruba kase moim zdaniem sa zdecydowanie slabsza ekipa od Muszyny i nie zmienia mojego zdania nawet kontuzja Debby i Kasprzak mysle ze Klaudia spokojnie je zastapi dla mnei na kazdej pozycji przewaga Muszyny moze oprocz przyjecia gdzie mozna postawic znak rownosci. Moim zdaniem gazowane jutrzejszy mecz zakoncza wyrgana 3-1 lub 3-0 dlatego stawiam na nie w handicapie -1,5 seta! Dodam jeszce ze Muszyna przegrala w Gdyni 3-1 bedac jednak wtedy bo bardzo ciezkim wyjezdzie do Odnicova gdzie mecz byl w czwartek wygrany horor po 5 setach a mecz z treflem graly w niedziele dzis takiego problemu juz nie bedzie

Do góry
#4548122 - 21/03/2011 17:56 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Bielsko Biała vs AZS Bialystok
typ: Bielsko Biała (-1.5)
kurs: 1.53 /// Ladbrokes

Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie. Dla gospodyń ponieważ wciąż walczą o jak najlepsze miejsce przed play-offami czytaj miejsca 4-5 by uniknąć walki w pierwszej fazie play-off z Muszynianką, Sopotem lub Dąbrową Górniczą. Obecnie do miejsc 4-5 tracą 3 oczka i jeżeli dzisiaj wygrać za 3 punkty zrównają się ilością punktów z Gwardią i Centrostalem. Dla Białostoczanek mecz jest ważny ponieważ wciąż walczą o miejsce w play-off czytaj uniknięcie walki o utrzymanie. Obecnie mają tylko punkt przewagi nad Stalą Mielec i Budowlanymi Łódź i na ich nieszczęście najgorszy grafik (po dzisiejszym meczu z Aluprofem jeszcze spotkania z Muszynianką i Dąbrową Górniczą).
Według mnie większe szansę na osiągniecie swojego celu są siatkarki Bielsko-Białej stąd też mój typ na zwycięstwo ich w dzisiejszym meczu za 3 punkty. Zespół Mariusza Wiktorowicza co prawda wciąż musi sobie radzić bez Natalii Bamber i Anny Werblińskiej ale mimo tych osłabień bardzo korzystnie zaprezentowały się w meczu z Treflem Sopot gdzie były nawet bliskie zdobycia punktu.
Podopieczne Wiesława Czai natomiast ostatni przegrały ze Stalą Mielec 2-3 z zespołem, który podobnie jak Białystok walczy o uniknięcie baraży. Ten mecz pokazał, że zespół jednak może mieć spore problemy z uniknięciem baraży. Mecz z Aluprofem jest dla nich bardzo ważny, można nawet rzec kluczowy ale wydaje mi się, że zawodniczki z Białegostoku mogą mieć problem z wytrzymaniem ciężaru gatunkowego tego spotkania i mecz według mnie może nawet zakończyć się w trzech szybkich setach.

Do góry
#4548268 - 21/03/2011 19:24 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jesli Bielsko mysli o obronie mistrzostwa, a pewnie mysli, to ma ciezki orzech do zgryzienia. Mianowicie zajęcie miejsc 4-5 przed PO skazuje ich na granie juz w 2 rundzie z Muszynianka, a to moze oznaczac jedno - odpadniecie i walka tylko o brąz. Nie mowie, ze Mineralne sa nie do pokonania, ale watpie, aby ktos chcial z nimi grac wczesniej niz w finale, bo maja bardzo mocna paczke. Szczegolnie Bielsko, ktore dostalo 2 x lanie od nich powinno sie ich obawiac i omijac szerokim łukiem, bo na rywalizacje z nimi to one beda gotowe chyba tylko na samym koncu sezonu, jak wszystkie zawodniczki wroca po kontuzjach i dojda do w miare optymalnej dyspozycji. To jedna strona medalu. Z drugiej strony Bielsko moze zostac na miejscu 6 i z tej pozycji przystapic do PO. Miejsce to oznacza juz w 1 rundzie mecz z bardzo trudnym rywalem - Dabrową. Dabrowa gra fenomenalnie ostatnio, maja szeroka ławke i wartosciowe zawodniczki na niej. Sa w gazie i nic nie powinno im juz zabrac 3 lokaty - musialyby przegrac oba mecze bez zdobyczy punktowej, co jest dla mnie nierealne. Dabrowa jest mocna, ale nie tak mocna jak Muszyna, wiec teoretycznie moze warto zaryzykowac i powalczyc z nimi w 1 rundzie, zeby pozniej grac z Treflem - badz co badz rowniez slabszym niz Muszyna. Wszystko zalezy od tego jaki cel stawia sobie Bielsko, czy miejsce w czworce czy final. Bo jesli miejsce w 4 to zajmuja teraz 4-5 miejsce przed PO i pozniej out z Muszyna raczej, ale w 4 beda. Jesli final to ryzykuja i zostaja na 6 miejscu gdzie czeka ich mega trudna rywalizacja z Dabrowa, a pozniej z Treflem, mega trudna, ale mimo wszystko awans do finalu bardziej prawdopodobny niz w przypadku #1 opcji. Co one wymysla tego chyba nie wie nikt, ale wedlug mnie wybiorą #1 opcje. Opcja #1 ma oczywiscie jeszcze "podopcje" jaka jest zajecie 3 miejsca przed PO. Aby zajac 3 miejsce musza wygrac oba mecze teraz bez kalkulacji i liczyc, ze Dabrowa nie ugra zadnego punktu. Malo realny scenariusz, ale zawzse jest. Nawet jesli te 2 wygrane nie dadza im 3 miejsca to zagwarantuja im spokojne 4 miejsce i zaszczyt odpadniecia z Muszyna w 2 rundzie play off, a pozniej mecz z Dabrowa o braz.

Jak bedzie zobaczymy, jedno jest pewne, Bielsko jest w tym sezonie sredniakiem i wedlug mnie o obronie mistrzostwa moga zapomniec. Nie ma mowy, aby przeszly i Muszyne i Trefl/Dabrowe w play offach, bo sa po prostu na to za słabe i maja zbyt wiele problemow personalnych. Wczoraj Muszyna i Trefl pokazaly fragmentami kawal bardzo dobrej siatkowki i daly wszystkim sygnal kto sie w tym roku liczy - tylko one. Jedynie Dabrowa moze cos namieszac IMO, bo Bielsko i Bydgoszcz to sobie za przeproszeniem mogą ...

tongue

Do góry
#4548573 - 21/03/2011 21:23 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Mnie bardziej przekonuje jednak druga opcja.. ciekawsza opcja.. Czy beda chcieli pokombinowac? wydaje sie ze warto.. ja bym tak zrobil na miejscu trenera.. wiec nieomieszkam sprobowac dzis porazki BB po 4.25 np w Bet365.
sc 1-3 8:50, 2-3 8.00 Exp tez ciekawe.. jesli mecz bedzie czysty i BB nie bedzie kombinowac to pewnie skonczy sie za trzy punkty dla gospodyn, ale sprobowac trzeba grin

Do góry
#4549081 - 22/03/2011 01:31 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
chyba jednak jada na egzekucje do Muszyny, albo beda kombinowac w dwoch ost kolejkach tongue

Do góry
#4566792 - 29/03/2011 16:21 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Gwardia Wroclaw - Aluprof B-Biala 1 1.83 ladbrokes

Patrzac na obecna forme to wieksze szanse daje Gwardii oraz przewaga wlasnego parkietu gdyz bardzo dobrze graja u siebie Wroclawianki a ze kursy sa porowno to daje na Gwardie. W zespole Bielska dalej nie moga grac Werblinska i Bamber a doskonale wiemy jak wazne sa te zawodniczki...co prawda przelamaly sie w ostatnim meczu ale graly ze slabym Bialymstokiem wiec nie robi to na mnie wrazenia. Gwardia nie mysli z kim bedzie grala w playoff po prostu chce wygrac dzisiejsze spotkanie i zapewnic sobie czwarte miejsce dajace jej przewage wiecej meczy u siebie a zastanawia mnie bardzo Bielsko co zrobi...czy faktycznie bedzie walczylo o ta pozycje 4-5 czy dwa ostatnie mecze odpusci i zajma szoste miejsce omijajac tym samym Muszyne w pol finale. Jezeli to drugie to powinnismy zobaczyc dzisiaj zwyciestwo Gwardzistek za trzy punkty

Do góry
#4567131 - 29/03/2011 19:55 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
a tak mnie jakos tworczo natknęło na skrobnięcie czegoś tongue

więc ...


Wciaz zastanawiam sie jak podejsc do tego meczu, gdyz caly czas Bielsko nie odkrylo wszystkich kart i nie wiemy czego chcą. Walczą o to 4 miejsce czy raczej odpuszczają i koncza na 6? Jedno jest pewne, dowiemy się tego dopiero po meczu. Gdyby patrzec przez pryzmat czysto sportowej walki bez kalkulacje ze strony Bielska - bo Wroclaw nie bedzie kalkulowac, tego jestem w 100% pewny, Wroclaw walczy o 4 lokatę, dzis maja mecz o zycie, byc moze najwazniejszy w sezonie, bo za tydzien z Muszynianka chyba nie licza na wiecej niz 1 pkt. Takze jesli patrzec na aspekt czysto sportowy to wcale nie jestem zwolennikiem grania na Wroclaw dzisiaj, blizej mi do Bielska po @ 2,01 pinn niz do Wroclawia. Mecz oceniam jako ten "no bet" z lekkim wskazaniem na Bielsko, czyli jakies 55% szans im daje na wygraną. Dlaczego? Juz argumentuje. Moze i nie graly ostatnio dobrze, pasmo porazek, to nie napawalo optymizmem. Do tego te kontuzje. Lecz ostatnio jakby cos ruszylo, juz w Gdansku ruszyly do przodu ze swoja grą, a ostatnio z Mielcem w koncu przelamaly serie porazek. Sadze, ze to na pewno wplynie dobrze na ich samopoczucie. Kolejna sprawa to to, ze mimo tylu problemow kadrowych trener fajnie sobie poradził. Przestawienie Okniewskiej na 2 to strzal w 10. Z jej zasiegiem i motoryka zdawac sie moze, ze to jej wymarzona pozycja. Radzi sobie swietnie. Dziura na srodku, ktora powstala po "odejsciu" Okuniewskiej jest latana przez Wojtowicz - nadzieje polskiej siatkowki. A wiec brak Bamber (o ile naprawde nie zagra dzis) mamy w bardzo duzej czesci zrekompensowany. Kolejna nieobecna to Ania Baranska. Co do jej nieobecnosci to nie mozemy mowic tylko w kontekscie tego meczu, gdyz Ania od poczatku sezonu zagrala jakies 3 mecze. Bielsko caly czas musi sobie radzic z pozostalymi przyjmujacymi, a wiec jej brak jakos drastycznie nie wplywa na styl gry Bielska w tym sezonie. Dodatkowo na oficjalnej stronce klubu znajduje sie info odnosnie wlasnie braku w dzisiejszym meczu tych dwoch "wielkich" zawodniczek - Bamber i Baranskiej. Jednak na jednym z forum wyczytalem, ze moga jednak juz dzis zagrac, natomiast jeden potral siatkarski potwierdza to tylko po czesci, dodajac, ze dodatkowym smaczkiem bedzie to, ze i Bamber i Baranska graly we Wroclawiu kiedys i ze wroca tam w nastepnym sezonie. Kolejnym smaczkiem jest pojedynek dwoch siostr. Takze trzeba sie z duzym dystansem wypowiadac na temat tych dwóch "nieobecnosci", bo mozemy sie lekko zdziwic w trakcie meczu.

W tamtym sezonie Bielsko na 5 meczow 5 razy ogralo Wroclaw. W tym sezonie niespodziewanie gladko wroclawianki pokonaly Bielsko na ich terenie. Byla to duza sensacja jakby nie patrzec, Bielsko bylo wtedy troszke w dolku. Teraz niby nie jest lepiej, ale powoli z niego wychodza i teraz zaczęły sie wazne mecze, najwazniejsza czesc sezonu sie rozpoczyna. Bielsko ma doswiadczone babki w skladzie, ktore o tym dobrze wiedza. Nie mowie, ze Wroclaw nie ma doswiadczenia, bo ma w skladzie takie zawodniczki jak Mroczkowska chociazby, ktora rowniez jest bardzo doswiadczona i jest swietna zawodniczka. Ale trzeba przyznac, ze Bielsko tego doswiadczenia ma troszke wiecej. To procentuje wlasnie w takich momentach.

Odnosnie Wroclawia, walcza dzis o zycie, 3 punkty w tym meczu dają im pewne 4 miejsce. Dzisiejszy mecz jest, jak juz wczesniej wspominalem, najwazniejszy dla nich. W nast kolejce maja starcie z Muszyna - przyszlym mistrzem, a wiec nie ma co liczyc na wielkie zdobycze punktowe. Takze dzisiaj walcza o zycie. W tym sezonie graja naprawde fajnią siatkowke i nie jest niespodzianka ich wysokie miejsce.

Jednak Bielsko, jesli nie kalkuluje, rowniez dzis walczy o zycie, musi ugrac chociazby 1 punkt, aby byc w miare pewnym 4 miejsca. Chociaz ten 1 punkt moze okazac sie, ze to zbyt malo. Bielsko za tydzien mecz z Bialymstokiem, wiec powinny byc 3 punkty. Wroclaw wiadomo z kim. Jednak w ostatniej kolejce moze byc troszke kalkulacji. Muszyna nie jest "glupia" pomagajac Wroclawowi pomaga rowniez sobie, gdyz utrudnia drogę Bielsku. Takze trzeba czekac na rozwoj wydarzen. Dzisiejszy mecz odpowie nam na wiele pytan i watpliwosci.

Takze ja jesli mialbym grac ten mecz to Bielsko +1,5 @ 1,50. Inne opcje mnie jakos nie przekonuja. Overa nie polecam, bo takie sety jak 25-10 nie są rzadkoscią na polskich parkietach tongue

Bielsko +1,5 @ 1,50

po prostu wierze, ze chca zajac to 4 miejsce i nie beda kalkulować, jak bedzie zobaczymy

pozdro Wojtas grin

Do góry
#4567534 - 29/03/2011 23:16 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Gwardia - Bielsko 2
Ja ide jeszcze dalej i stawiam dzis na Bielszczanki nie sadze ze bede kalkulowaly co do polfinalow i nie trafienia na Muszyne. Dzis mecz o 4 miejsce i przewage parkietu w 1 rundzie kto wygra praktycznie zapewnia sobie 4 lokate. Bielsko z Okuniewska na ataku ostatni prezentuje sie coraz lepiej i jakby dziewczyny wychodzily z dolka do tego dochdzi podraznienie po pierwszym przegranym meczu u siebie i mysle ze bielszczanki zrobia dzis wszystko zeby wygrac to spotkanie i moim zdaniem tak wlasnie bedzie i to za 3pkt

Do góry
#4567925 - 30/03/2011 01:06 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
i zarowno Bamber jak i Baranska grają, takze Bielsko wraca do pelnego skladu powoli i dzis juz 1 pkt zdobyly we Wroclawiu, a moze beda nawet 3 pkt, wiec pewne 4 miejsce mają, nie kalkulowały i dobrze tongue

Do góry
#4568152 - 30/03/2011 01:48 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Bardzo dobrze bym nawet powiedzial po takim kursie cud miod malina na moje serce oby wiecej takich smile

Do góry
#4568181 - 30/03/2011 01:53 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
w 3 secie Gwardia prowadziła 17-11 -> 21-17 -> 23-25 grin byloby dziwne, jakby sie cos takiego w "kobiecym" meczu nie stało

Bielsko bez kalkulacji 3-0

Do góry
#4568291 - 30/03/2011 02:18 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
luvantes Offline
journeyman

Meldunek: 13/07/2009
Postów: 90
nawet bylo 18-12 i 22-18

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, Sensei, Igor, latajaca_holenderka, kemp, Akhu), 3447 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07