Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#455872 - 13/12/2005 17:53 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
CA Batna - USM Blida(brak logo)

Batna z 18 punktami na koncie zajmuje obecnie ósmą lokatę w tabeli, USM natomiast jest przedostatni z dorobkiem 11 punktów. Kolejny raz będę się spierał o kursy? Oczywiście, 1.45 na gospodarzy to śmieszny kurs... Ich ostatnie mecze u siebie mówią chyba wszystko - 0-0 z MC Oranem, 0-1 z CABBem, 2-2 z Belouizdadem oraz skromne 1-0 z Algierem ma wystarczyć na zawsze ambitnych Blidyjczyków? Na ten zespół, który w ostatnich dwóch kolejkach nie stracił żadnego gola? Szczególnie ważny, ostatni mecz, zremisowany właśnie z USM Algier daje sporo do myślenia... Gdy dwie drużyny, które dopiero zaczynają swoją karierę w Division I, powracając do ligi po zeszłym sezonie, wszystko, naprawdę wszystko może się zdarzyć. No bet, być może X2, jednakże za małą stawkę...

CR Belouizdad - Aso Chlef(brak logo)

Wielu z was może się mnie zapytać, po co opisywać spotkania, których nie zagram? Ano może właśnie dlatego, by przybliżyć wam sytuację, z jaką mamy do czynienia, i co właśnie skłoniło mnie, by ten mecz zostawić. Tutaj jednak odważę się coś postawić, a to dlatego, że CR gra naprawdę świetne zawody ostatnimi czasy. Ważna wygrana z MC Algierem, po pięknym golu z rzutu wolnego, zdobytym przez Amrounego oraz pokonanie u siebie kolejno Tlemcenu, Annaby oraz Kabylie(1sza lokata z 27 punktami) to wróży naprawdę dobrze. A że ASO gra wyjazdy w kratkę, co ważniejsze, przegrywa z drużynami wyżej notowanymi raczej bez walki, nie powinna mieć szans w jutrzejszej konfrontacji. Historia mówi - wygrywali gospodarze, tak więc jutro zaryzykuję małą stawkę właśnie na nich.

CS Constantine - US Biskra

Pozostawię to bez komentarza, kurs 1.40 na gospodarzy jest po prostu idiotyczny, by się dla niego produkować...

Pardou AC - ES Setif

Tutaj mam pewien dylemat... Kurs 1.25, nijak będący wartościowy, wydaje się najbardziej pewny z kolejki. Pardou przecież gra świetnie na swoim boisku, Setif natomiast gra wyjazdy zupełnie inaczej, niż jutrzejsi przeciwnicy... Pozostawię to spotkanie waszej decyzji, może ktoś będzie miał coś do powiedzenia, na chwilę obecną mecz pozostawiam bez żadnego zakładu.

USM Alger - NA Hussein-Dey

Analiza dość krótka, jako, że każdy inny wynik niż wygrana Algieru wyda mi się dziwny. Pewne wygrane z Husseinem w zeszłym sezonie, dobra, nawet bardzo gra u siebie oraz katastrofalna postawa napastników NA, wszystko to skłania mnie do gry na czystą 1, jednakże po takim kursie mogę to zagrać tylko w jakimś AKO przy małej stawce.

Zostały 2 spotkania, może ktoś pokusi się o ich opisanie...? Zapraszam do dyskusji, komentowania, ponieważ rozmowa sama z sobą jest dość nudna .

Pozdrawiam

SenD

Do góry
Bonus: Unibet
#455873 - 13/12/2005 19:41 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
USM Annaba - CA Bordj Bou Arreridj

Kursy dość niespodziewanie bardzo niskie na gospodarzy, jako że Annaba, zajmująca obecnie dziesiątą lokatę podejmie szóstą drużynę ligi... Choć różnica punktów jest niewielka, różnica kursów jest ogromna. Dlatego co mogę zrobić, to polecić grę na CA Bordj, która jest strasznie wartościowa. I nawet to, że na rozegrane 4 spotkania Annaba nie przegrała, ba, nie zremisowała żadnego mnie nie odstrasza. Dwa przecież grała z Tlemcenem oraz Blidą... Z drugiej strony Bordj grał naprawdę dobre zawody z liderem, Kabylie, przegranym 0-2. U siebie także są niepokonani... Historia nie wskaże tak naprawdę jednoznacznego faworyta, na obydwa spotkania z poprzedniego sezonu drużyny wygrały po jednym, Annaba wygrała u siebie 2-0, CABB 3-0... Pełne value na gości, kurs jest taki, którego nie mogę ominąć.

WA Tlemcen - MC Alger

Mecz pozostawię praktycznie nietknięty, 8-1 dla Tlemcenu w zeszłym roku, jednakże słaba forma w tym sezonie oraz fakt, że MC przegrywa bardzo nieznacznie, wystarczy za argumentację.

Podsumowując zakłady:
CA Batna - USM Blida X2 @ 2.25 2/10
CR Belouizdad - Aso Chlef 1 @ 1.60 + USM Alger - NA Hussein-Dey 1 @ 1.25 - AKO 2.00 - 2/10
USM Annaba - CA Bordj Bou Arreridj 2 @ 7.10 2/10
USM Annaba - CA Bordj Bou Arreridj X2 @ 2.56 4/10

Zapraszam do komentowania

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455874 - 14/12/2005 19:46 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Jordan League, 15-16.12.05

15 grudnia:
Al-Yarmouk - Jordan Youth Club 4.50 4.50 1.45
16 grudnia:
Al Jazeera - Kufer Soom 1.65 4.25 3.45
Al-Faisaly - Al-Ramtha 1.50 4.50 4.10
Al-Hussein - Al-Baq`a 1.50 4.50 4.10
Al-Wihdat - Shabab Al Hussein 1.25 5.75 6.25

Al-Yarmouk - Jordan Youth Club

Value? Raczej nie, choć niewiele brakuje... Warto grać? Tak, na pewno. Młodzieńcy z Jordanu grają z meczu na mecz coraz lepiej, wystarczy spojrzeć na bardzo dobrą formę Fadiego Lafiego, który zdobył już 5 bramek w całym sezonie, strzelając dwie na wagę zwycięstwa w ostatnim spotkaniu z Al-Faisaly... Do tego należy dodać ich pewną sytuację w tabeli, mają 6 punktów przewagi nad drugą drużyną Faisaly, co nawet po tylu spotkaniach jest ważne. Takie spotkania, jak jutrzejszy mecz z Yarmoukiem muszą wygrywać. Jutrzejsi gospodarze wygrali tylko 1 spośród sześciu spotkań granych na własnym stadionie. Należy dodać, że miało to miejsce na początku sezonu, z Ramthą, która grała do tego osłabiona brakiem Guadera, który opuścił już w pierwszej połowie boisko z powodu czerwonej kartki. Do meczy z Jazeerą czy też Shababem działacze woleliby nie wracać, ponieważ odpowiednie remisy 0-0 oraz 1-1 mówią sporo. Dopowiem tylko, że Yarmouk będzie nieco zmęczony ostatnią konfrontacją z Wihdatem, miało to miejsce tylko 4 dni temu, gdzie zostali pokonani aż 0-3.
Nie wierzę w porażkę JYCu jutro, tak więc wezmę ten zakład z dość wysoką stawką, 8/10 jest bardzo dobrym wyborem. Siła ofensywna gości powinna załatwić wszystko .

Analizy na piątek pojawią się jutro wieczorem.

Zakład na jutro - Jordan Youth Club @ 1.40 8/10

Zapraszam do komentowania

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455875 - 16/12/2005 20:16 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Spróbuję jutro coś napisać na temat Marokańskiej ligi, jako że nie pisałem więcej o Jordanii, a to z prostego powodu - połowa kursów z BAW zniknęła, nie było więc o czym mówić. Może coś jutro odrobię...

Sobota:
FAR Forces Armée Royales - RCA Raja C. Atlhlétic 2.35 2.25 3.80
MAT Maghrib Association - Tétouan IRT Itihad de Tanger 2.10 2.30 4.50
WAC Wydad - UTS Union Touarga 1.25 4.00 12.00
Niedziela:
CODM Mekn&#232;s - MCO Mouloudia Oujda 1.60 2.45 10.00
DHJ Difaa Hassani - HUSA Jdidi Hassania Agadir 1.70 2.50 7.00
IZK Itihad Z. Khemisset -ASS Association de Salé 6.50 2.35 1.80
OCS Olympique de Safi - JSM Massira 1.90 2.35 5.50
SCCM Chabab Mohamédia - OCK Olympique de Khouribga 5.75 2.40 1.85

Na obecną chwilę widzę kilka ładnych zakładów, jednak jeszcze ich nie zdradzę...



Aha, i jeszcze kwestią podsumowania - Jordan Youth Club wygrał łatwo 3-1, z Algierii trafiona tylko Blida, ale szczegółowe statystyki za chwilę.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455876 - 16/12/2005 20:21 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Egipt - -12,6u
Arabia Saudyjska - -12u
Maroko - -12,45u
Algieria - -5,5u
Zjednoczone Emiraty Arabskie - +0,48u

Łącznie - -42,07u

Czy jest sens? Czy ktoś to czyta? Walczę, próbuję, czy jednak warto...? Strata bardzo duża, czytalność mała... Czekam na jakiekolwiek wypowiedzi :].

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455877 - 17/12/2005 18:00 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
SenDPL : pytasz czy jest sens.Ja odpowiem JEST. Nie od razu Kraków zbudowali jak to sie mowi.Ja sie nie wypowiadam bo jestem kompletnie zielony Ale czytam i się uczę i uczę i uczę z pewnoscią sie przyda.(zwłaszcza przy rozgrywkach pucharowych,tak myslę) .pozdrawiam i nie rezygnuj ps.czy mozesz czasem wkleic tabelę?byłaby lepsza przejrzystość.

Do góry
#455878 - 17/12/2005 19:48 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Dzięki za tę wypowiedź. Staram się jak mogę . Oto i tabela:


Nie są uwzględnione wyniki Wydadu z Unionem oraz Maghribu z Tangerem, odpowiednio 3-0 oraz 0-0.

IZK Itihad Z. Khemisset - ASS Association de Salé

Ups... Kursy bardzo interesujące...Sale, mające za sobą cztery wyjazdowe porażki z rzędu podejmie teraz ostatnią drużynę ligi, Khemisset. Zacznę mówić o meczu może najpierw o gościach. traci do lidera już 7 punktów, zajmując obecnie piątą lokatę. Po jutrzejszym spotkaniu ma jednak już szansę na czwartą, zajmowaną z taką samą ilością punktów co Raja i FAR. Co jednak mnie napawa średnim optymizmem, to fakt, że ASS ma duże problemy w początkowych minutach drugiej połowy - porażka z FARem po golach straconych w 59 i 60 minucie, z Wydadem po golu w 53 czy Khouribgą, tracąc gole od 64 minuty. Jutro taka sytuacja zdarzyć się nie może, jeśli chcą marzyć o wygranej. Nie napawa mnie optymizmem mnie także wygrana z Safi po golu w 87 minucie, gdy w 86 stracili gracza przez czerwoną kartkę... Z drugiej strony, IZK gra u siebie, powiedzmy-solidnie. Remisy kolejno z Wydadem, FARem, Chababem czy nawet wygrana z Unionem stawia ich w dość dobrym świetle.
Czego się spodziewać jutro? Bardzo zażartej gry, wręcz gryzienia trawy, tak mi się przynajmniej wydaje. Zagram na remis, kurs 2.35 świetny nie jest, jednakże wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, szczególnie, że historia to potwierdza. Mała stawka.

CODM Meknes - MCO Mouloudia Oujda

Najłatwiej byłoby mi powiedzieć, że jestem 'cut in the middle', ale w końcu językiem obowiązującym u nas jest polski . Czuję kolejny mecz na remis, CODM ma dość dobre wyniki na własnym boisku, jednakże nie mogę się przekonać, że Sa&#239;di Mostapha, który ma na koncie już kilka trafień, najlepszy strzelec CODMu, znowu strzeli...Mouloudia z drugiej strony w zeszłym sezonie miała dobry sposób na Meknes, dwa razy 1-1 to w ich przypadku dobre rezultaty. No bet, kursy bardzo dobrze ustawione, brawo dla BAWa.

OCS Olympique de Safi - JSM Massira

Safi, Safi i jeszcze raz Safi! Najlepszy zakład kolejki(pomijając dzisiejszy Wydad @ 1.25)... Spieszę z wyjaśnieniami - Massira cztery spotkania z rzędu na remisy 0-0, nawet z Wydadem, kiedy grali z przewagą dwóch zawodników, nie strzelili bramki. Forma na wyjazdach nie wygląda niby aż tak źle, 1-3-0 określiłbym średnio, jednakże jutro w konfrontacji z Safi nie mają żadnych szans. Po dwóch porażkach na początek sezonu na własnym boisku, odpowiednio z CODMem oraz Hassanią, grają coraz lepiej. Wygrane z Maghribem oraz Khemissetem wydają się to potwierdzać, remis z FARem i nieszczęsliwa przegrana z Sale utwierdzają mnie w przekonaniu, że jutrzejsze spotkanie wygrają bez problemów. Zeszły sezon - 2-1 oraz 1-0 dla Safi. Kurs 1.90? Biorę ze średnią stawką od zaraz...

Mecze SCCM Chabab Mohamédia - OCK Olympique de Khouribga oraz DHJ Difaa Hassani - HUSA Jdidi Hassania Agadir zostawię bez komentarzy, jako że ciężko mi jest pisać na temat, na który nie mam zdania...

Reasumując zakłady:
IZK Itihad Z. Khemisset - ASS Association de Salé X @ 2.35 2.5/10
OCS Olympique de Safi - JSM Massira 1 @ 1.90 5/10

Zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455879 - 17/12/2005 22:16 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Tak sie zapytam z ciekawosci czy nie wiesz kto jeszcze to trzyma? bo te kursy z BaW sa jekies.....dziwne?NP.CODM Mekn 1.60 X 2.45 MCO Mouloudia Oujda 10.00
albo: IZK Itihad Z. Khemisset 6.50 X 2.35 ASS Association de Salé 1.80 . Wiekszosc X płacą po 2.35 (w sumie normanie biorąc pod uwage ze na ok 180 spotkan prawie 70 to remisy ) ale moze gdzies te x sa wieksze, wtedy nic tylko zamknąć oczy i rypać X-y w kazdym spotkaniu i jeszcze jedno czy jest gdzies tabela uwzględniajaca mecze domowe i wyjazdowe ? pozdrawiam i...poć sie dalej

Do góry
#455880 - 18/12/2005 09:53 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk


Nigdzie indziej grać Marokańskiej ligi grać nie można, a co do remisów... Podam Ci pewną statystykę:
Ostatnia kolejka - 3 remisy na 7 spotkań.
Przedostatnia - 2 remisy na 8 spotkań.
Dalej do tyłu - 3 remisy na 7 spotkań.
I jeszcze dalej - 3 remisy na 6 spotkań.

Tak więc jeśli chciałbyś grać same remisy i być z tego na plusie szanse są raczej znikome. Jeśli nawet trafisz taką kolejkę, jak ta, która miała miejsce 12-13 listopada, to mały zysk zostanie zniwelowany przez kolejną kolejkę z mniejszą ilością remisów.

Co do tabel u siebie i na wyjeździe - zaraz postaram się je wkleić:

Tabela u siebie:


Tabela wyjazdowa:


Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455881 - 18/12/2005 15:05 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Ale nawet przy tych kolejkach gdzie wpadały 3 remisy na 8 spotkan(licząc X po"normalnym" kursie ok.3) lekki zarobek by byl. pozyjemy zobaczymy moze naziemni wprowadzą do swojej oferty a wtedy jade samymi remisami

Do góry
#455882 - 18/12/2005 15:14 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Tyle, że normalny kurs na remis w lidze Maroko to średnio 2.35-2.75... Wydaje się proste, jednakże nie do końca opłacalne.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455883 - 18/12/2005 17:38 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
ano własnie ,dlatego sie pytalem o innych bookow.(licząc na lepsze kursiki)pozdro

Do góry
#455884 - 18/12/2005 18:32 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Wyniki na dzisiaj:
SCCM Chabab Mohamédia 0 : 0 OCK Olympique de Khouribga
DHJ Difaa Hassani Jdidi 1 : 0 HUSA Hassania Agadir
CODM Meknes 2 : 1 MCO Mouloudia Oujda
IZK Itihad Z. Khemisset 2 : 1 ASS Association Sportive de Salé
OCS Olympique de Safi 1 : 1 JSM Jeunesse Sportive El Massira

Tak jak się spodziewałem, kurs na Sale był sporą pomyłką, Chabab zdobył jakże cenny punkt z Khouribgą... Na dzisiaj -7.5u, jako że Lamrabet uratował IZK golem z 80 minuty, a Safi nie potrafiło sobie poradzić z JSM...

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455885 - 19/12/2005 19:52 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
ZEA Division I:
20 grudnia:
Al Ahli - Banni Yas 1.15 5.80 11.00
Al Nasr - Al Sha`ab 1.25 4.60 8.60
Emirate - Al Ain 2.45 3.90 2.15
Dibba AH - Al Wasl 1.85 3.80 3.05
21 grudnia:
Al Jazeera - Al Shabab 1.30 4.25 7.75
Al Wahda - Al Sharjah 1.30 4.25 7.75

Al Ahli - Banni Yas

Mecz z cyklu must win dla gospodarzy. Różnica między nimi a prowadzącą Al Wahdą to już 10 punktów, i choć mając jeden mecz rozegrany mniej, to i tak jest to sporo. Spodziewam się tutaj jutro niejakiego pogromu, jako, że Al Ahli po bardzo pechowo przegranym spotkaniu właśnie z Wahdą u siebie 3-4, następnie remisując z Dibbą 2-2 po golu zdobytym przez nich w 95 minucie i remisie z obecnie trzecim teamem ligi, Sharjahem pokonało bardzo łatwo Wasl 3-0, po dwóch golach Khalila. Z drugiej strony natomiast Banni Yas bez żadnych sukcesów w wyjazdowych spotkaniach, traci sporo bramek, a ostatnie dwa mecze bez zdobytej bramki utwierdzają mnie o wysokim zwycięstwie gospodarzy. Maksymalna stawka.

Al Nasr - Al Sha`ab

Mecz zdecydowanie nie do gry, kursy tak niskie na gospodarzy, że wręcz śmieszne, poza tym jeden z graczy nie zagra, po tym jak ujrzał ostatnio czerwony kartonik, gra Sha'abu nie przekonuje mnie do konća, jednakże mogą się oni pokusić choćby o remisik.

Emirate - Al Ain

Przez chwilę zastanawiałem sie, czy to nie pomyłka... 2.15, po tym jak było 2.60? Ciągle za dużo, biorę to za prawie maksa, który byłby przy 2.6. Ale do rzeczy - Emirate ma sporego farta grając u siebie, 1-0 z Shababem, 1-0 z Waslem... Już to powinno nam coś powiedzieć! A do tego dorzucę jeszcze fakt, że Ain gra ostatnio świetnie, dość nieszczęśliwie ułożył im się mecz z Wahdą, gdzie wynik 1-4 nie oddaje całego spotkania - wszystko ułożyła czerwona kartka dla Fakhera, którą otrzymał w 55 minucie(reszta bramek padła po tym incydencie). Wszystko wskazuje na to, że zostanie zastąpiony bardzo dobrze grającym w tym sezonie Obaidem Harebem, 23 letnim defensorem.
Dla mnie to pewniak kolejki, nie taki, jak Ahli, jednakże po takim kursie must-bet!

Obaidem Harebem

Dibba AH - Al Wasl

Ostatni z jutrzejszych pojedynków, gdzie ostatnia w tabeli Dibba podejmie przedostatni Wasl. Powiem krótko - ciągle ogromne value na Wasl. Kurs był 3.60, teraz mamy 3.05, a ja spodzeiwam się jeszcze większej 'obniżki' Dibba, najgorsza drużyna ligi nie powinna mieć większych szans z Waslem, nawet, jeśli ten jest na przedostatnim miejscu.

Podsumowując:
Al Ahli - Banni Yas 1 @ 1.15 10/10
Emirate - Al Ain 2 @ 2.15 9/10
Dibba AH - Al Wasl 2 @ 3.10 7/10

Mam nadzieję na bardzo udany mid-week przed świętami .

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455886 - 20/12/2005 19:42 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Wyniki za dzisiaj:
Al-Ahli 7 : 1 Banni Yas
Dubba Al-Husun 2 : 3 Al-Wasl
Al-Wehda 2 : 1 Al-Sharjah

Czy można chcieć więcej? Wszystkim stawiam dzisiaj , zysk za dzisiejsze dwa spotkania wyniósł +16.2u! . Na jutro czekam tylko na Al Ain i będę mógł mówić o bardzo udanych świętach...

Komentarze, opinie mile widziane.

Pozdrawiam

SenD


Do góry
#455887 - 21/12/2005 14:36 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
Mefis Offline
enthusiast

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 233
Skąd: Wieluń
Dziś o 16.20 jest mecz
Al Jazeera - Al Shabab
Jak prawie każdy mecz z ligi ZEA powinien tu być over...
Mecze w pełnym słońcu i praktycznie brak obrony sprawia,że powinny się posypać bramki
Al Jazeera - Al Shabab Over 2,5 @1.4
Pozdrawiam :-)

Do góry
#455888 - 21/12/2005 14:46 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Małe ostrzeżenie - Al Jazeera gra na styku undera i overa u siebie, natomiast defensywa Shababu jest bardzo solidna i sądzę, że granie tego overa po tylko 1.4 nie jeswt za bardzo wartościowe.

BTW - Al Ain prowadzi w końcówce 1-0 jeżeli się nie mylę .

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#455889 - 21/12/2005 14:49 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
Mefis Offline
enthusiast

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 233
Skąd: Wieluń
Pożyjemy zobaczymy
a co do pozostałych spotkać to
Al Ain 1:0 FT
Al Nasr 3:2 FT
Ostra gra w Al Nasr... 2 czerwone
Pozdrawiam

Do góry
#455890 - 21/12/2005 18:12 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
verbena Offline
veteran

Meldunek: 20/12/2005
Postów: 1409
Gratulacje za trafne typy.Pozwoliłem sobie zagrać ostatni Twój typ tzn. Al Ain.Często zaglądam na stronę dotycząco ligi arabskiej pod adresem http://www.football.ae/a/en/allmatches/sid/4.html
Myślę że też z niej korzystasz. W przyszłości postaram się czasami dodac swoje 5groszy w temacie.
Pozdrawiam

Do góry
#455891 - 21/12/2005 18:13 Re: Ligi Azjatyckie i Afrykańskie
Mefis Offline
enthusiast

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 233
Skąd: Wieluń
No miałem racje
Al Jazeera - Al Shabab Over 2,5 @1.4 IN

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rafal08, wHiTe_StAr, czubek, akagi, Sensei, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, igea23, Platini), 2202 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581216 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49