Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4497245 - 01/03/2011 23:48 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
jastrzebie - Noliko 1
Jastrzebie u siebie ze srednia druzyna jaka jest Noliko ktore napewno jest w zasiegu gospodarzy. Wegiel w lidze mistrzow gra dobrze i rowno i mysle ze dzis rowniez powinno wykorzystac atuat wlasnego parkietu i wygrac spotkanie.

Do góry
Bonus: Unibet
#4498768 - 02/03/2011 05:50 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Skra - Zenit 1
Skra dla mnie jedna z trzech najmocniejszych ekip w Europie (obok cuneo i Trentino) i mysle ze wkoncu po sportowej rywalizacji awansuja do final four. Zenit dla mnie jest ekipa slabsza od Skry a do tego bedzie gral na wyjezdzie. Co prawda dwa lata temu pokonali oni Skre w walce o ff ale dzis Skra dla mnie wydaje sie silniejsza natomiast Zenit slabszy. Przewaga wlasnego parkietu pelna hala oraz moim zdaniem silniejszy sklad beda kluczem do wygrania pierwszego meczu ... i nie tylko pierwszego ale o tym za tydzien

Do góry
#4498804 - 02/03/2011 06:20 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Skra Bełchatów - Zenit Kazań 1 1.72 Ladbrokes

Ukształtowana Skra, grająca w tym składzie jaki obecnie posiada już drugi sezon. W Polsce to hegemon nie do złamania, ale w tym sezonie główny cel to sukces w LM. Jeśli do FF po dwumeczu z równie mocnym Zenitem nie awansujemy, to nikt wstydził się nie będzie, ale mimo wszystko trzeba liczyć na awans Bełchatowa, przynajmniej są ku temu podstawy. Szanse oceniam 50-50, minimalnym faworytem do awansu chyba Rosjanie, ponieważ rewanż i ewentualnego złotego seta grają u siebie.
Falasca, Wlazły, Pliński, Możdżonek, Kurek, Winiarski, Zatorski (L)
Ball, Michajłow, Apalikov, Abrosimov, Priddy, Tetyukhin, Babichev/Obmochaev (L)
Składy porównywalne, są te zespoły o takiej klasie, że ciężko tu o słabych stronach mówić. Liczę na dobre widowisko, no a nie oszukujmy się - jeśli Skra chce awansować to w Łodzi przy wspaniałej atmosferze i mocnym dopingu wygrać musi!
Skra boks

Do góry
#4498828 - 02/03/2011 06:46 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Cuneo - Dinamo Moscow 1 (-1.5 seta) 1.44 Ladbrokes

Cuneo to prawdopodobnie jedyny zespół, który potrafi na dzień dzisiejszy pokonać Trentino. Niektórzy eksperci czasem kuszą się nawet o stwierdzenie, że klub z Trydentu ma kompleks Cuneo. Coś w tym jest. Ale co jak co Bre Banca ekipa bardzo mocna. Potwierdza to jak na razie 2. miejscem w lidze, zwycięstwami w LM, zdobyciem Pucharu i Superpucharu Włoch. Dinamo mnie zupełnie nie przekonuje, nie złożyli działacze z Moskwy przed sezonem tak mocnego składu jak to zwykle bywało, odbija się to jakości gry Dynama, co widać gołym okiem. Jeśli jest bez kotuzji w obydwu drużynach to szóstki pewnie wyglądać będą następująco:
Grbic, Nikolov, Mastrangelo, Volkov, Parodi, Wijsmans, Henno (L)
Grankin, Yakovlev, Kazakov, Scherbinin, Veres, Dante, Stepanyan (L)
Cuneo lepsze jak dla mnie, u siebie wygrać trzeba, myślę że Grbic i spółka nie dopuszczą do głosu Rosjan.
Cuneo boks

Do góry
#4500655 - 03/03/2011 02:34 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
3.03.11 14:00
Rabita Baku - Muszyna
Typ : Muszyna +2.5seta
Kurs : 1.61

W czwartek o godzinie 14:00 dojdzie do rewanzowego spotkania Ligi Mistrzyn pomiedzy Rabita Baku a Muszynianka. W pierwszym spotkaniu tych druzyn rozgrywanym w Muszynie lepsze okazaly sie zawodniczki z Baku. Wygraly one 3-0. W rewanzu Muszyna aby awansowac do Final Four musialaby wygrac spotkanie i wygrac zloty set. Szanse na to sa niewielkie. Na pewno za to stac zawodniczki z Muszyny na wygranie chocby jednego seta. W polskiej lidze bardzo dobrze sobie radza zawodniczki z Muszyny. Potrafily one rowniez grac bardzo dobrze w Lidze Mistrzyn. We wczesniejszej fazie tych rozgrywek wyeliminowaly wloski zespol. Przegraly na wyjezdzie wprawdzie 2-3, ale zwyciely w zlotym secie. Mam nadzieje, ze Muszyna jest w stanie wygrac w Baku i doprowadzic do zlotego seta. Jednak bezpiecznie typuje na zwyciestwo w przynajmniej jednym secie. Muszyna jest ekipa doswiadczona w europejskich pucharach i wierze, ze "tanio skory nie sprzeda"...

Do góry
#4513545 - 08/03/2011 22:01 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
8.03.11 2030
Noliko(-1.5) - Jastrzebski typ 1
kurs 1.55 expekt

Szybkie batogi które odbiorą w meczu nasi zawodnicy i walka o wszystko w ,,zlotym secie,, - taki przewiduję scenariusz dzisiejszego wieczoru. Zyczę wielu emocji.

Zegarek

Do góry
#4513968 - 09/03/2011 01:29 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Noliko Maaseik (-1.5) - Jastrzebski Wegiel 1 1.53 ladbrokes

W pierwszym meczu juz powinno byc 3-1 dla Belgow...przelaczylem przy prowadzeniu 5 pkt w czwartym secie i nie wiem jakim cudem to przegrali...wlaczam pozniej a tutaj tb smile Udalo sie troche szczesliwie wygrac ale podejrzewam ze dzisiaj raczej nic nie beda mieli do powiedzenia w meczu, bo zloty set to co innego. Jak bedzie 2-0 w setach to mysle ze juz odpuszcza i skupia sie na zlotego seta niz tracic nie potrzebnie sily. Belgia to bardzo goracy teren i ciezko tam wygrac. Od kilku lat sa znani z tego ze bardzo dobrze graja u siebie a gorzej na wyjazdach. Noliko idzie jak burza w lidze pewnie wygrywajac mecz po meczu, no ale tam tak zawsze bylo ze liczyly sie tylko dwie druzyny. Nie dawno wygrali wazny mecz w Roeselare 3-1, ale w pucharze przegrali 2-3. A Wegiel...kazdy zna jego sytuacje i troche sie pomeczyli z rezerwami Wielunia. Niestety jakos Wegiel mnie nie przekonuje w tym sezonie oslabili sie i to duzo...ale moze szczescie usmiechnie sie do nich po raz kolejny i wygraja zlotego seta

Do góry
#4516174 - 09/03/2011 21:35 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
9.03.11 16:00
Zenit - Skra
Typ : Pierwszy set - Skra
Kurs : 2.75

Rewanzowe spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzow 2 fazy play-off. Jedna noga w Finale Four wydaja sie byc Rosjanie. Ale to jest siatkowka i wszystko moze sie wydarzyc. Ja licze na dobra gre polskiego zespolu i zwyciestwo w starciu z Rosjanami i zwyciestwo w zlotym secie. Zawodnicy sa zmotywowani do walki z Zenitem, jak mowia w komentarzach udzielanych przed tym spotkaniem. Nic nie maja do starcenia, dlatego powinni od poczatku ruszyc na Zenit. Pierwszy set bedzie kluczowym setem byc moze dla calego pojedynku. Kto lepiej w niego wejdzie? Mysle, ze Skra. Na gospodarzach bedzie spoczywa ogromna presja i poczatek tego spotkania prawdopodobnie nie bedzie dla nich wymarzony. Skra nastawiona od poczatku na boj o smierc i zycie powinna pierwszego seta wygrac, aby podtrzymac nadzieje na wyeliminowania slynnego rosyjskiego klubu.

Do góry
#4516209 - 09/03/2011 22:00 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
9.03.2011
Zenit (-1.5) - Skra typ 1 kurs 1.5 Unibet

w mojej opini starcie polskiej mysli szkoleniowej (Nawrocki) z rosyjska siatkowka w Kazaniu moze dac wylacznie taki efekt.

Zycze powodzenia

zegarek

Do góry
#4516969 - 10/03/2011 01:29 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Dynamo - Cuneo 2
Po niespodziewanej porazce jak dla mnie w pierwszym meczu we Wloszech Cuneo stoi pod sciana i zarazem przed bardzo trudnym zadaniem bo jutrzejszy mecz musi wygrac a zeby awansowac dalej musi wygrac jescze zlotego seta. Jak dla mnie Cuneo ma lepszych graczy na poszczegolnych pozycjach i jutro majac noz na gardle zepna sie i pokaza swoja wyzszosc nad Rosjanami. Dynamo w tym roku i tak daleko doszlo graja bardzo nierowno i jutro nie beda wstanie przeciwstawic sie zdeterminowanym Wlochom ktorym w pierwszym meczu bardzo malo wychodzilo i mysle ze drugi mecz taki im sie nei zdarzy!

Do góry
#4518367 - 10/03/2011 16:33 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
10.03.11 17:00
Dynamo M. - Cuneo
Typ : Pierwszy set - 2
Kurs : 1.83

Podobna sytuacja jak we wczorajszym spotkaniu pomiedzy Skra a zenitem. Wlosi, aby miec jeszcze szanse na awans powinni od poczatku spotkania "siasc" na Rosjanach i zmuszac ich do bledow. Zwyciestwo w pierwszym secie pozwoli powoli odrobic zaleglosci z pierwszego przegranego przez Wlochow u siebie meczu. Na pewno przed tym dwumeczem akcje na Wlochow lepiej staly. Dlatego Wlosi powinni zagrac podobnie jak Skra wczoraj. Od pierwszych minut zaatakowac ekipe Dynama i regularnie powiekszac swoja przewage. Rosjanie pok\azali to rowniez wczoraj, ze nie graja najlepiej jak sa pod presja, zwlaszcza u siebie. Zwyciestwo w piewszym secie przez Cuneo wydaje sie byc pewne. Zwyciestwo w meczu - trudno powiedziec.

Do góry
#4518641 - 10/03/2011 19:38 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
patelmistrz Offline
addict

Meldunek: 17/01/2010
Postów: 446
Pierwszy set? -trudno powiedzieć, Cuneo to jednak troche nieobliczalny zespół. Spróbuje jednak zagrać czystą 2 na nich. Myślę, że wiele zależy od tego jak zagra zespół Dynama, Cuneo zagra swoje - czy to wystarczy na Dynamo? We Włoszech Dynamo zagrało rewelke, a że nic dwa razy sie nie zdarzy Forza Cuneo

Do góry
#4520581 - 11/03/2011 06:02 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie Dynamo Moskwa, a gospodarz, obrońca tytułu Trentino BetClic będzie rywalem Jastrzębskiego Węgla w półfinale turnieju Final Four Ligi Mistrzów siatkarzy w Bolzano.
Zadecydowały o tym niuanse regulaminowe. W finale rozgrywek nie mogą bowiem wystąpić drużyny z jednego kraju. Dlatego w drugim półfinale zagrają dwa rosyjskie
zespoły - Dynamo Moskwa oraz Zenit Kazań (wyeliminował PGE Skrę Bełchatów).

- Do zmiany przeciwnika nie przywiązujemy wagi
, ponieważ na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn - powiedział PAP prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki.

+ http://www.sport.pl/siatkowka/1,64948,9235017,Siatkarska_LM__Liga_kanciarzy.html smile

Do góry
#4542521 - 19/03/2011 15:46 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Rabita Baku - Pesaro 2 1.83 ladbrokes

Troche dziwne ze buki bardziej faworyzuja Azerki niz Wloszki...W sumie to ladbrokes juz 50/50 bo wczesniej tez mial kurs 2 ale w innych bukach jeszcze mozna zlapac kursy 2 na Pesaro. Moim zdaniem lepszy maja sklad niz Baku poza tym ciagle licza sie w walce o Mistrzostwo Wloch...zajmuja drugie miejsce majac punkt straty do Bergamo. Pamietam ze niektorzy po obejrzeniu Baku z Prostejovem widzieli Muszyne w finale ktora eliminuje Azerki...a tutaj nawet seta nie ugraly w sumie to sam dawalem Muszynie wiecej szans niz Baku...bo strasznie sie meczyly z Czeszkami. Jakos nie widze Azerek w finale...licze na final Fenerbahce - Pesaro i Skowronska zagra przeciwko swojemu bylemu klubowi. Pesaro ma mocna sile ataku Hooker i Flier...od nich zalezy w jakiej beda dyspozycji jak zagraja na dobrym poziomie to Pesaro zobaczymy w finale

Do góry
#4542553 - 19/03/2011 16:00 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Faworyzują Baku pewnie dlatego, bo Hooker nie zagra wyjechała do USA lecząc kontuzję bez porozumienia z władzami klubu i jest o to trochę szumu smile Na jej pozycji zagra Saccomani, która w przyjęciu prezentuje poziom juniorki tongue Bez Hooker Pesaro w fazie grupowej przegrało z Baku 3:1 także faworyzowanie Baku wcale nie dziwi.

Do góry
#4561476 - 27/03/2011 16:44 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
27.03.11 18:00
Trentino - Zenit
Typ : Zenit +1.5 seta
Kurs : 1.8

Wielki final Final Four. Gospodarze Trenitino Volley zmierza sie z mistrzem Rosji Zenitem Kazan. Kto ogladal wczorajsze polfinaly, na pewno czuje pewnien niedosyt odnosnie gry trentino i zachwyt pod katem gry Zenitu. Trentino wygralo wczoraj 3-0, jednak styl nie byl zadowalajacy. Mnostwo bledow popelniali gospodarze przede wszystkim w przyjeciu. Divis jak szedl na zagrywke, to nogi sie uginaly pod przyjmujacymi wloskiej ekipy. Kolejne bledy wynikaly z zagrywki. Mnostwo popsutych zagrywek, oraz prostota ich zagrywania. Rusek nie mial zbytnuich problemow z ich dbiorem i dobrym nagraniem. Ekipa Jastrzebskiego Wegla sporo napsula krwi Trentino. Dzisiaj jednak naprzeciwko klubowych mistrzow swiata ekipa znacznie przewyzszajaca klasa ekipe z Polski. Zenit Kazan co roku gra w turniejach finalowych ligi mistrzow. Bedzie zatem okazja do rewanzu za final w ubieglym roku. Ekipa z Rosji we wczorajszym polfinale zaprezentowala najwyzszy poziom siatkowki. Brylowali w kazdym elemencie gry. Najwieksza zaleta tej ekipy jest jednak rozgrywajacy - Amerykanin Ball. Jest to bardzo doswiadczony 40-letni zawodnik, ktory z pilka robi co chce. Obecnie najlepszy rozgrywajacy na swiecie. Nie powinien miec dzisiaj wiekszych problemow z gubieniem bloku rywali. Kolejny swietny zawodnik w tej ekipie to jego rodak Priddy. Jest to atakujacy swiatowej klasy. Nie boi sie zaatakowac z kazdej nawet niezmiernie trudnej pilki. Srodkowymi w tej ekipie sa rosyjskie wieze - Apalikov i Abrosimov . Do tego warto dodac przyjmujacego Mikhailova oraz libero i mamy druzyne marzen. Zenit ma rowniez swietnego trenera- Alekno, ktory odnosil sukcesy jako siatkarz i zawodnik roznych klubow i reprezentacji. Rosjanie sa lepsi przede wszystkim w przyjeciu, zagrywce i rozegraniu. Trentino byc moze jedynie minimalnie w bloku nad nimi goruje. Mimo, ze graja u siebie - Rosjanie wygraja final. Bo sa po prostu na dana chwile najlepsza ekipa. Ja stawiam jednak bardzo bezpiecznie , ze Zenit ugra conajmniej 2 sety. Dawaj Kamanda !!!

Do góry
#4561693 - 27/03/2011 18:12 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: janik85]
janko muzyk Offline
addict

Meldunek: 08/09/2010
Postów: 593
Nie zebym sie czepial, ale to co napisales o Priddym chyba mialo byc o Mikhaliovie wink a jezeli chodzi o sam typ, to rowniez gram zenit +1.5 seta. Graja mega solidnie, najwieksza przewage maja na ataku, Stokr nie jest napewno atakujacym z najwyzszej polki i dziwie sie co on robi w "najlepszej" druzynie swiata shocked

Do góry
#4562088 - 27/03/2011 20:09 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: Giertyszek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Trentino - Zenit 1
Ja tutaj gram zdecydowanie na Trentino ktore po wczorajszym spacerku dzis zagra wkoncu na 100% i ogra Zenit co do tego nie mam zadnych watpilowosci. Trentino to najlepsza druzyna na swiecie i dzis to udowodnia. Zenit moze i jest solidny ale na Trentino mysle ze zamalo co do przewagi na ataku to nie bylbym taki pewien czy jest az tak duza jak pisza koledzy natomiast na przyjeciu dla Trentino jest juz kolosalna takie moje zdanie plus mocny serwis i ruskie sie pogotuja takie moje zdanie dlatego dzis zdecydowanie stawiam na Trentino.

Do góry
#4562330 - 27/03/2011 21:36 Re: Liga Mistrzów 2010/2011 [Re: AMATORnowicjusz]
janko muzyk Offline
addict

Meldunek: 08/09/2010
Postów: 593
Moze sprostuje, to co napisalem o ataku - chodzilo mi konkretnie o pozycje atakujacego, ze Stokr jest przecietniakiem w porownaniu do Maxima smile Co do przyjmujacych to tutaj nie ma watpliwosci, ze Matey i Osmany sa najlepsza para swiata. Srodek i rozegranie z lekkim wskazaniem na Zenit. Takie jest moje zdanie, co do pierwszych skladow. Najwiekszym problem bedzie mial Zenit gdy Mikhailov sie zatnie, bo Cheremisin ma juz najlepsze lata za soba i raczej nie pomoze druzynie, a odwrota sytuacja jest w Trentino tam gdy Stokr schodzi, to pojawia sie Sokolov, ktory wcale nie jest gorszy od czecha, przynajmniej w moim odczuciu. To wszystko co napisalem, to jest oczywiscie tylko moje subiektywne zdanie na temat tego meczu, bo jak pisalem wczesniej pogralem Zenit +1.5 tongue

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49