Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#457727 - 07/12/2005 19:04 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Quote:


Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic





nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...
nie pisz wiecej takich glupot..sam gram Udine poniewaz lubie wysokie kursy a Udine naprawde moze wygrac ten mecz...ale nigdy nie mozna powedziec ze Barca sie polozy...

Do góry
Bonus: Unibet
#457728 - 07/12/2005 19:07 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Nie wiem dlaczego wszyscy grają under w meczu Villarreal - Lille.Do tego po takim marnym kursie.Dzisiaj skończą się podchody i gra na 0:0.Tutaj już jest gra o wszystko.Obie drużyny nie mogą sobie pozwolic na kalkulowanie, a tym bardziej Lille.Przypomina mi to trochę wczorajszy mecz Milanu.Dlatego over po kursie > 2.00 biorę w ciemno.Jeśli znowu skończy się jakimś 0:0 albo 1:0, to będę zaskoczony.Zobaczymy już niedługo jak będzie.

Do góry
#457729 - 07/12/2005 19:10 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:


Juventus (handicap 1:0 dla gospodarzy) 0
mysle ze Juve wygra ten mecz jedna bramka...najwazniejsze jest zwyciestwo poniewaz Bayern moze zawsze nie wygrac swojego meczu(a juve moze wygrac 1:0 lub 2:1) Juventus bedzie atakowal..ale przeciez w pilce noznej nie wszystko uklada sie pomyli lepszym zespolom...a kurs 3.5 jak wpadnie to sie nieobraze ( tak jak wczoraj z milanem)
Juve to moja ulubiona ekipa ale nie mysle od razu w ten sposob ze wygraja 5:0...
kurs 3,5
wole zagrac takie kursy i liczyc na szczescie :P lepiej grac wysokie kursy niz male...to wam moge zagwarantowac...
powodzenia




Wydaje mi się że przy takim założeniu (całkiem słusznym ) bardziej opłacałoby się na postawienie DW 0:1.

Do góry
#457730 - 07/12/2005 19:12 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
I jeszcze uwaga dla grajacych mecz Benfica-Man UTD...
Tak sie zlozylo ze widzialem live dwa ostatnie mecze ligowe w wykonaniu Benfici: 0:0 u siebie z Beleleseses i wymeczone 1:0 na wyjezdzie z Martimo..

Wiem o gadkach ze liga i puchary to dwie rozne rzeczy..ze sie spreeza itp. ALe jezeli Benfica zagra dzis nawet 100% lepiej niz w tych dwoch meczach ligowych...to i tak nic nie ugra z Man.UTD. Bo jak napastnicy cos strzela to ich obroncy zawala.....tak zenujaco slabo gra Benfica...Zwalaszcza w OBRONIE !!!!!!!!!!
zreszta dzis sami zobaczycie w TVP w LM...
KILKA GOLI STRZELONYCH PRZEZ MANCHESTER nie bedzie dla mnie dzis zadna niespodzianka !!!! A zobaczycie co wyprawia ich bramkarz przy dosrodkowaniach z lewej strony...heheheh
WPADA W PANIKE !!!! I tyle... MAN.UTD (h 1:0) 8/10

Do góry
#457731 - 07/12/2005 19:13 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Quote:


Tylko wiesz...grzyb mnie obchodzi że Barca gra bez kluczowego zawodnika




Wczoraj Real gral bez kluczowych w meczu o pietruszke - zobacz jak sie to skonczylo.
A to nie bedzie mecz o pietruszke - to raz - a dwa Udinese to nie cienki Real
Quote:


[...] stwierdziłeś, ze Barcelona gra w tym sezonie BEZNADZIEJNIE a to już zmienia chyba sprawę.




Barcelona gra tak dobrze jak gra Ronaldinho i Eto. Bez nich traci 60% wartosci - dzisiaj bedzie to widoczne
Quote:


I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali?




A no na takiej, ze trzeba miec minimum pojecia jaki futbol lezy danej druzynie a jaki nie lezy. PAO nie gra super ofensywnego futbolu z takimi smiesznymi gogusiami i taka smieszna Barcelonka sie juz gubi. Real i Villareal to se Barca w najmocniejszym skladzie moze ograc w lidze hiszpanskiej jak onegdaj Wiselka w naszej lidze - ale ze zmotywowanym Udinese i w okrojonym skladzie im nie wyjdzie
Quote:


Na takiej podstawie to stwierdzasz? To jedziemy dalej:
Bayern - Juve 2:1 (i co z tego że z Bayernem) zly przyklad - Bayern jest zespolem odbiegajacym od reszty gdy gra u siebie, jesli chodzi o skutecznosc. Zle porownanie

Schalke - Milan 2:2 a to co ma niby pokazac - ze Milan taki kozak na wyjazdach? Moze 4 lata temu
Fenerbahçe - PSV 3:0 czerwona kartka - PSV gra bardzo dobrze na wyjazdach!
Fenerbahçe - Schalke 3:3
Milan - PSV 0:0
PSV - Milan 1:0 - znowu ten Milan
Bets - Chelsea 1:0 wypadek przy pracy - pokaz ile razy Chelsea przegrala na wyjezdzie




Wydaje mi sie ze kozakujesz gosciu.
Graj se jak chcesz kubik.

Do góry
#457732 - 07/12/2005 19:14 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:


zreszta dzis sami zobaczycie w TVP w LM...




Gdzie tam TVP. Ani to komentować nie umie ani obrazu mi dobrego nie dali...POLSAT SPORT rlz

Do góry
#457733 - 07/12/2005 19:14 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
A ja bym się wcale nie zdziwił jakby dzisiaj Man U powiedziało papa lidze mistrzów

Do góry
#457734 - 07/12/2005 19:21 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Randall...moja opinia o meczu Manchesteru..jest opatra na obserwacji gry tylko Benficki...
A masz racje Manchesteru nie widzialem ostatnio jak gra...wiec sa zawsze dwie strony medalu. Ale wystarczy ze Man. UTD zagra chociaz "TAK SLABO" jak w pierwszym meczu tych druzyn w Anglii....to wystarczy aby pokonac Benfice...

Forma Benfici wtedy i dzis TO JAK DZIEN DO NOCY.. Wtedy w/g mnie byli o wiele blizsi zwyciestwa niz beda dzis...

PS. Kubik a ja nie mam polsatu..i musze sluchac szpaka...nie wiecir czy kupili juz prawa do Losowania Mundialu??

Do góry
#457735 - 07/12/2005 19:22 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:


I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali?




A no na takiej, ze trzeba miec minimum pojecia jaki futbol lezy danej druzynie a jaki nie lezy. PAO nie gra super ofensywnego futbolu z takimi smiesznymi gogusiami i taka smieszna Barcelonka sie juz gubi. Real i Villareal to se Barca w najmocniejszym skladzie moze ograc w lidze hiszpanskiej jak onegdaj Wiselka w naszej lidze - ale ze zmotywowanym Udinese i w okrojonym skladzie im nie wyjdzie
Quote:


Graj se jak chcesz kubik.




Oj zmieniasz teraz całą sprawę...piszesz że te wszystkie drużyny z którymi Barca wygrała na wyjeździe to są słabe...więc znowu pytam na jakiej podstawie stwierdzasz, ze Barcelona gra BEZNADZIEJNIE na wyjazdach? Bo na wyniki to się jakoś nie przekłada. Coś wymigujesz się...

A no i następnym razem pisz już tak jak cię w szkole uczyli(?), a nie "tak se" od niechcenia(?).

Do góry
#457736 - 07/12/2005 19:23 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Quote:

Quote:


Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic





nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...



Sam glupoty gadasz kolego. Jak nie wiesz o czym pisze to nie komentuj.
Pewne procesy motywacyjne w glowach pilkarzy zachodza samoistnie - w zaleznosci - od meczu - i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy. Co wiecej - nie maja na to wplywu. Zupelnie inaczej 'wychodza' z pilkarza jego umiejetnosci (wysokiej klasy pilkarza w renomowanym klubie - nie mam tu na uwadze Odry Wodzislaw ) w meczu 'must win' a zupelnie inaczej to ma miejsce w meczu 'fajnie wygrac ale jak sie przegra nic sie nie dzieje'

Zupelnie inaczej gra swiatowej klasy pilakrz i cala druzyna gdy musi wygrac:

- mecz Barcelona - Milan (HT 0:1; FT 2:1) - i taki Ronaldinho sie o malo co nie skitral a strzelil i wygral z Milanem.

A inny mecz pokazuajcy to o czym pisze to Bayern Monachium - Chelsea - 2 gole dla Bayernu w ostatnich minutach i 3:2

Nie wykluczone ze Udinese to wygra pod koniec meczu - warto zagrac na Live na 1 gdy kurs bedzie wyoski a w 75' bedzie remis

STOP TAKIM POSTOM

Do góry
#457737 - 07/12/2005 19:25 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
"Telewizja Polska S.A. stara się o zakup praw do transmisji losowania grup przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata, które odbędzie się 9 grudnia w Lipsku - poinformowano w oświadczeniu przekazanym PAP."

Wciąż się starają, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że obejrzymy losowanie...

Do góry
#457738 - 07/12/2005 19:27 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
ta ...i pewno puszcza losowanie z dwugodzinnym poslizgiem !!!!!!!!! hehehehheeehehe

Do góry
#457739 - 07/12/2005 19:28 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Naldo i Borowski nie zagraja dla Werderu,Klose w pierwszej jedynastce-i znowu typowa pogoda dla gospodarzy na Weserstadionie,pada lekko deszcz,a przy takiej pogodzie Werder w pucharach jest nie do pokonania!

Do góry
#457740 - 07/12/2005 19:28 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
no to ja spadam ...ogladac Jak Rud Nietrloy bawic sie bedzie z bramkarzem Benfiki jak z dzieckiem hehhehe...

Do góry
#457741 - 07/12/2005 19:29 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Quote:

A ja bym się wcale nie zdziwił jakby dzisiaj Man U powiedziało papa lidze mistrzów





Czego sobie szczerze zyczę. Beznadziejna druzyna. Benfika jest w stanie rozjechac pseudo gwiazdy z Manchesteru gdyz MU nic nie gra.
Najbardziej smiesza mnie gadki: "graja dla Besta", "muszą wygrac dlatego wygraja". Czas na pozegnanie z LM farciarzy. Polsat i TVP nie mieli juz nic lepszego pokazac tylko taka kopanine... Dno. Ostatnia kolejke pokazali...2 mecze po 0-0
(o ile dobrze pamietam).

Diabły do domu i bedzie jednych nieudacznikow mniej.

Do góry
#457742 - 07/12/2005 19:29 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Dobra...przynajmniej na czas meczu nie chce się to z nikiem kłucić i podziwiać piękno(?) futbolu...narazie.

Do góry
#457743 - 07/12/2005 19:33 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
donic ...TO TY JESZCZE NIE WIDZIALES W JAKIEJ FORMIE JEST teraz BENFICA hhehehhehe To dopiero jest zenada... ZOBACZYSZ za 90minut pa.

Do góry
#457744 - 07/12/2005 19:48 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
ArTEk Offline
stranger

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 6
Skąd: okolice Tarnowa
mam nadzieje ze za te 90 minut bede szczesliwy

Do góry
#457745 - 07/12/2005 20:36 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

donic ...TO TY JESZCZE NIE WIDZIALES W JAKIEJ FORMIE JEST teraz BENFICA hhehehhehe To dopiero jest zenada... ZOBACZYSZ za 90minut pa.




No no...hehe. To nam Benfica zamieszała Sam jestem ciekawy drugich 45 minut. Co do Barcelony to dwie poprzeczki zaliczone przez GIULY'ego

Co do Juve to napisałem że powalczy o 1 miesce w tabeli no i prosze !!! 0:3 Juve.

No i Werder (mój najbezpieczniejszy typ) wpada tesh po overku

Do góry
#457746 - 07/12/2005 20:39 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Aha no i ja nic nie chcę pisać ale w tym wypadku MU nie wpada nawet w PU

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Sensei, VVega, latajaca_holenderka, igea23, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], rafal08, Sony), 3608 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581700 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49