Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#457707 - 07/12/2005 16:02 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
A odnosnie Werderu, to myślę, że nikt juz tam nie wierzy w mozliwośc awansu do nastepnej rundy, ale tylko wygrana gwarantuje im udział w pucharze UEFA, więc wygrać poprostu muszą, a jak Barca ogra Udinese to graja dalej w CL.
Według mnie to jest pewniak dnia, oprócz tego zaufam MU i zagram sobie remis Thun, w tym przypadku również chodzi o udział w UEFA. Również Villareal wcale nie musi wygrac, bo nawet w przypadku wygranej MU przy remisie z Lille awansuja z 2 miejsca. ponadto
Podsumowując gram dzisiaj tak:

Werder - Panata 1
Villareal - Lille X do przerwy
Sparta - Thun X
Benfica - MU 2

Do góry
Bonus: Unibet
#457708 - 07/12/2005 16:50 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Baaart Offline
newbie

Meldunek: 05/12/2005
Postów: 32
Witam wszystkich!Wczoraj 2 dychy do przodu!
Dzisiaj znowu szykuja sie kolejne...
Moje typy na dzisiaj:
Villareal-Lille 1
Do składu gospodarzy wrócili dwaj najlepsi piłkarze w zespole-Riquelme i Forlan!Gdy dodamy do nich Sorina i świetnego ''Lucho''mam świetną paczkę która pewnie wygra swoje najwazniejsze spotkanie w sezonie i awansuje do dalszej rundy!RIQUELME!RIQUELME!RIQUELME!tYPUJE 3:0!

Benfica-Man Utd
Widze że mecz jest szeroko opisany Ja zagrałem spokojnie z podpórką to jednak nie tam Man Utd co jeszcze pare lat temu...ale zobaczymy typuje 0:1

Werder-Panata
Werder musi wysoko wygrac i liczyć na barcelone żeby awansować.Uważam iż jest to jeden z najpewniejszych meczy
typuje 5:1Werder to drużyna dzieki której wygrałem sporo kasy,ufam im po prostu o nareszcie zagra Klose!
To tyle,podsumuwując
Kurs:3
Stawka:10 zł
Przewidywana wygrana:28zł i pijemy POZDRO

Do góry
#457709 - 07/12/2005 17:25 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Super mega pewny kupon:

Werder -1,5 1.76
Udinese 1 2.70
Manchester X2 1.20

kurs 5.70

Pewniejszych meczy nie ma. Wchodzi na 100% i buk dostaje w zeby

Super pewny kupon jest naprawde super ale prosilbym uprzejmie o zalozenie super pewnego tematu w dziale PP i zamieszczanie tam swoich super pewnych kuponow
dziekuje


Edited by Biszop (07/12/2005 17:39)

Do góry
#457710 - 07/12/2005 17:51 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Co do manchesteru to nie jestem pewien juz na Old traford z Villareal zapowiadali wygrana a skonczyło sei remisem uwazam ze kazdy wynik jest mozliwy:D

Do góry
#457711 - 07/12/2005 17:52 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
qbasmuggy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 3517
Skąd: Kraków
Coz tu dzisiaj mamy:
Werder 1 1.28
Rozpisywac sie tu nie bede, bo wszystko "przedpiścy" napisali. W skrócie Werder aby dalej grać w pucharach czy to CL czy PUEFA, musi wygrac i wygra ! A 28% zysku piechotą nie chodzi.

Villareal 1X 1.12 /ew: under 2.5, 0:0/
Tu też sytuacja klarowna. Remis wystarczy gospodarzom aby uzyskać upragniony awans, a ze jeszcze wraca do skladu Riquelme, to o wynik jestem spokojny.
Warto tez nad underkiem, co prawda 1.5 nie zacheca za bardzo, no ale czego sie mozna spodziewac po grupie w której na 10 meczy padł 1 over ! i aż 5 razy 0-0, i taki wynik tez delikatnie zagram po kursie 7.00.

Podsumowując:
Werder 1 & Vila 1X --> 1.28*1.12 --> 1.43
43% zysku w niespelna 2 godziny

Do góry
#457712 - 07/12/2005 17:55 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Typował bym w wynik 1-0 dla Vileralu skoro remis daje im awans to mysle ze zbytnio nie beda sie forsowac ewentualnie 2-0 wiecej raczej nie:D

Do góry
#457713 - 07/12/2005 17:56 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Dołączam się do tego co napisał Biszop Twoje super typy są naprawdę zajefajne i już lecę, oj lecę zagrać.

A tak powaznie to nie uważam, że w meczu Udine z Barcą będzie 100% remis. Myśle że pomimo braków asów blaugrany i tak będą atakować i walczyć o 3pkt i o prestiż.

Jeśli chodzi o Werder no to najpewniejszy typ ze wszystkich dzisiejszych

Tak się przedstawia mój kuponik na dzisiaj (kursy expekt):

Club B. - Bayern 2 1,65 - najmniej pewny typ z tych meczy...
Rapid - Juve 2 1,50
Villa - Lille under 1,50
Werder - PAO 1 1,30

AKO 4,82

Tyle...pozdrawiam i życzę winów

Do góry
#457714 - 07/12/2005 18:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32
Co do werderu to nie wiem czy najpewniejszy mecz Panatinaikhos gra jeszcze o puchar uefa mysle ze nie chciał by zakonczy przygody pucharowej juz dzis sadze ze raczej tu moze byc remis moze sie myle ale czesto w ostatnich meczach sa niespodzianki

Do góry
#457715 - 07/12/2005 18:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Barcelon Offline
newbie

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 32

?

Do góry
#457716 - 07/12/2005 18:04 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Co do werderu to nie wiem czy najpewniejszy mecz Panatinaikhos gra jeszcze o puchar uefa mysle ze nie chciał by zakonczy przygody pucharowej juz dzis sadze ze raczej tu moze byc remis moze sie myle ale czesto w ostatnich meczach sa niespodzianki




Chcieć nei znaczy móc..no ale zobaczymy

Do góry
#457717 - 07/12/2005 18:04 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Bardzo krótka i treściwa analiza:

Werder super hiper ofensywny zespol u siebie - Panatha slabo z takimi gra. Tu wynik 1:0 bedzie sensacja

Udinese - oni dziwnie graja. Ale jak chca to potrafia. Te 1:0 Barcelonie wmontuja. Barcelona gra beznadziejnie na wyjazdach, slabo z Wlochami - mysle ze nie maja najmniejszych szans bez swoich gwiazdaczek. 5% ze wygraja!
Barca to super ofensywny zespol niby - ale z Udinese im ta ofensywa bokiem wyjdzie ->patrz mecz z Panathinaikosem cieniutko

A MU - coz - jak Fergusson mowi- wazne zeby sie zakwalifikowac i remis im starczy.

Do góry
#457718 - 07/12/2005 18:08 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Bardzo krótka i treściwa analiza:

Werder super hiper ofensywny zespol u siebie - Panatha slabo z takimi gra. Tu wynik 1:0 bedzie sensacja

Udinese - oni dziwnie graja. Ale jak chca to potrafia. Te 1:0 Barcelonie wmontuja. Barcelona gra beznadziejnie na wyjazdach, slabo z Wlochami - mysle ze nie maja najmniejszych szans bez swoich gwiazdaczek. 5% ze wygraja!
Barca to super ofensywny zespol niby - ale z Udinese im ta ofensywa bokiem wyjdzie ->patrz mecz z Panathinaikosem cieniutko

A MU - coz - jak Fergusson mowi- wazne zeby sie zakwalifikowac i remis im starczy.




No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...

Do góry
#457719 - 07/12/2005 18:20 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Quote:


No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...




Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
- potwierdzeniem tego jest brak kluczowego zawodnika
- Villareal gra lipę w tym sezonie
- Real gra jeszcze wiekszy piach w tym sezonie (z Lyonem 0:3 HT w LM - pfffffffff)
- Werder gra super ofensywna pilke i Barca to lubi - stad ten wynik

Nie znasz pilki wloskiej - zobaczysz dzisiaj na livescore co znaczy gdy Wlosi musza wygrac.

Taki styl gdy Barcelnie nie odpowiada jaki stosuje Udinese

PS.
Juventus gra dobrze wyjazdowki gry nie gra o pietruszke i Olympic Lyon

Do góry
#457720 - 07/12/2005 18:21 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Mysle ze twoj kupon jest amatorski - do kuponu dolaczasz 2 mecze druzyn ktore o nic nie graja.

Do góry
#457721 - 07/12/2005 18:26 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
BENFICA - MAN UTD

Nie bede podawal analizy. Wczoraj udalo mi sie trafic Gatusso zolta kartka. Na dzis wypatrzylem Rooneya. Unibet placi 2.80. Mecz o awans, o wielkie pieniadze. Portugalczycy i Anglicy nie przepadaja za soba, ponadto kazdy wie jak gra Rooney. Zespol portugalski niezwykle techniczy, a co za tym idzie ciezko im bedzie odebrac pilke. Man Utd czesto bedzie faulowal.
Mecz poprowadzi Kyros Vassaras. Grek na pewno nie pozwoli sobie wejsc na glowe.

Pozdro

P.S. Zapomnialem dodac najwazniejszego: Man Utd musi grac dalej

Do góry
#457722 - 07/12/2005 18:28 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bang! bang! Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 19
Mysle, ze dobrze kombinujesz z ta kartka. Wysoki kurs - dobry typ

Do góry
#457723 - 07/12/2005 18:33 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Rapid Wiedeń - Juventus Turyn

To już koniec przygód z europejskimi pucharami Rapidu na ten sezon na pewno liczyli na p.Uefa bo nie sądze że na pierwszą 16 Bayern i Juve poza zasięgiem i tego można było się spodziewać.Rapid 5 meczy i 5 porażek zaledwie dwie strzelone bramki i 12 straconych.Juve awans już ma ale teraz z którego miejsca ?
mają szanse na pierwsze i dzisiaj będą chcieli to wykożystać.Nie widze innej możliwości niż zwycięstwo nad słabymi austriakami.

Rapid Wiedeń - Juventus Turyn ---> 2 HT ---> 2.15

Do góry
#457724 - 07/12/2005 18:49 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Quote:

Quote:


No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...




Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
- potwierdzeniem tego jest brak kluczowego zawodnika
- Villareal gra lipę w tym sezonie
- Real gra jeszcze wiekszy piach w tym sezonie (z Lyonem 0:3 HT w LM - pfffffffff)
- Werder gra super ofensywna pilke i Barca to lubi - stad ten wynik

Nie znasz pilki wloskiej - zobaczysz dzisiaj na livescore co znaczy gdy Wlosi musza wygrac.

Taki styl gdy Barcelnie nie odpowiada jaki stosuje Udinese

PS.
Juventus gra dobrze wyjazdowki gry nie gra o pietruszke i Olympic Lyon




Tylko wiesz...grzyb mnie obchodzi że Barca gra bez kluczowego zawodnika i gra o nic, bo stwierdziłeś, ze Barcelona gra w tym sezonie BEZNADZIEJNIE a to już zmienia chyba sprawę. A ztego co piszesz to wszystkie drużyny grają beznadziejnie. I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali? Na takiej podstawie to stwierdzasz? To jedziemy dalej:
Bayern - Juve 2:1 (i co z tego że z Bayernem)
Juve - Bayern 2:1
Schalke - Milan 2:2
Fenerbahçe - PSV 3:0
Fenerbahçe - Schalke 3:3
Milan - PSV 0:0
PSV - Milan 1:0
Bets - Chelsea 1:0
O meczach remisowych Liverpoolu z Chelsea nie wspomne bo po co.
Porto - Inter 2:0
Nie wiem jakich ty wyników chcesz...może z poszczególnych lig? Po prostu naucz się przyznawać do winy (Ty udajesz profesjonaliste czy co?) a nie teraz będziesz sie kłócił jaka to BEZNADZIEJNA Barcelona jest na wyjazdach. Ja nie twierdze że z takim skłądem to leciutka wygrana ale nie będziesz mi pieprzył że na wyjazdach barca nic nie gra...

Jeżeli chodzi o Juve i o Bayern to myślę że te drużyny mają o co grać. Wyjście z 1 miejsca i granie z leszczami (nie licząc m.in. Chelsea) jest wygodniejsze od grania z Barcą, Lyonem, Milanem czy Interem...

Do góry
#457725 - 07/12/2005 18:55 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
a oto moj super pewny kupon...lepszy od tego kolegi troche wyzej:
Udinese jak wszyscy wiemy Udine potrzebuje remisu do awansu... ale watpie zeby grali na remis poniewaz takie granie wiadomo jak ise konczy...Barca przybyla do Udinese bez Roniego i Eto co tym bardziej nie rozumiem dlaczego kursy leca w dol na Barce ( chyba wszyscy gracie X2 ) oczywiste jest to ze Barcelona mimo oslabienia bedzie walczyla o 3pkt mimo awansu ale to pilkarze Udine maja noz na gardle i to oni beda grysc trawe aby awansowac...Barca gra ofensywny football...mam nadziehje ze Udinese skontruje kilka razy i cos ukuje...
kurs 3,6 biore bo wydaje sie byc zawyzony ( z tego wzgledu ze udine potrzebuje remisu i na remis jest 2,4)
Sparta : Thun X
Sparta gra ostatnio beznadziejnie...ogladalem nawet kawalki meczow w lidze mistrzow poniewaz mam Ceska Televizje w lidze nic nie graja ...maja slabszy zespol od Thun ktory przyjezdza tu po remis...wydaje mi sie ze Thun awansuje..mecz bedzie zaciety do ostatniego gwizdka...remis wskazany
kurs 3,6
Juventus (handicap 1:0 dla gospodarzy) 0
mysle ze Juve wygra ten mecz jedna bramka...najwazniejsze jest zwyciestwo poniewaz Bayern moze zawsze nie wygrac swojego meczu(a juve moze wygrac 1:0 lub 2:1) Juventus bedzie atakowal..ale przeciez w pilce noznej nie wszystko uklada sie pomyli lepszym zespolom...a kurs 3.5 jak wpadnie to sie nieobraze ( tak jak wczoraj z milanem)
Juve to moja ulubiona ekipa ale nie mysle od razu w ten sposob ze wygraja 5:0...
kurs 3,5
wole zagrac takie kursy i liczyc na szczescie :P lepiej grac wysokie kursy niz male...to wam moge zagwarantowac...
powodzenia

Do góry
#457726 - 07/12/2005 19:00 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Nie mialem czasu wiec zagrane tylko statystycznie.

BARCELONA ma siedem zwycietw z rzedu...wiec teraz gdy nie musi to akurat dobry moment ze nie wygra.

JUVENTUS od 14 meczy nie zremisowal, wiec teraz odpowiedni moment jest na to z ambitnymi austriakami.

ARSENAL wygral ddotychczas 100 % spotkan u siebie wiec dzis ma dobry moment aby nie wygrac a nic wielkiego i tak sie nie wydarzy...


ZAGRANE GRUBO 9/10

Udinese - Barcelona 1X 1.33
Rapid - Juventus X2 1.12
Arsenal - Ajax X2 2.15

AKO: 3.2

PS. Wczoraj elegancko na tej zasadzie weszla Chelsea kurs na remis 3.75 byl...Tez miala 100 % wygranych meczy u siebie.....do wczoraj


pzd

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Józef Małolepszy, alfa, igea23, Sony, rafal08), 3553 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580261 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49