Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#457667 - 07/12/2005 11:53 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Trener piłkarskiego Mistrza Włoch- Don Fabio Capello ujawnił, że w dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów nie wystawi najmocniejszego składu.
Dokonam kilku rotacji w składzie, nie będzie to całkowicie inna drużyna-ale pojawi się kilku nowych zawodników z zapasem sił. Ostatnio rozegraliśmy dwa ciężkie spotkania, a teraz przyjdzie nam grać na nienajlepszej murawie. Niektórzy moi zawodnicy są zmęczeni, na takim boisku jeszcze szybciej może dojść do kontuzji. Już awansowaliśmy z grupy, ale na boisku pojawi się silny Juventus. Rapid to niebezpieczna drużyna. U siebie potrafią napsuć sporo krwi rywalom. Z drugiej jednak strony w mojej drużynie kilku zawodników będzie chciało mi coś udowodnić...


http://www.juventus-fc.com

Do góry
Bonus: Unibet
#457668 - 07/12/2005 11:59 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:

Benfica Lizbona - Manchester United manchester wejdzie




Ja pierdolę. Staram się w ogóle nie odzywać na tym forum, bo jestem sobie zwykłym grajkiem. Ale czasem mnie ponosi jak czytam. Stary, dodałem Cię do ulubionych autorów postów. Dajcie mi bana czy coś, bo jakoś sam nie mogę przestać tu zaglądać, ale takie kurwa wpisy, takie i wiele innych, rozwalają mi dzień....

--
pzdr.bcn1899 *Madrid, cabrón, saluda al campeón*

Do góry
#457669 - 07/12/2005 12:31 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
YaReK84 Offline
journeyman

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 55
Skąd: Szczecin
Jak to napisał ktoś wcześniej, ja również jestem zwykłym grajkiem, i swoich typów nie opieram na jakiś tam super analizach, ale mimo wszystko podziele się swoimi przemyśleniami:

Rapid-Juventus

Wydaje mi się, że Juventus jako, że gra ze słabszym przeciwnikiem niż jego rywal Bayern postara się wygrać w tym meczu upatrując w tym swojej szansy na zajęcie 1 miejsca.

Arsenal-Ajax
Mecz w zasadzie o nic, dlatego wydaje mi się, że obie ekipy wyjdą na to spotkanie na luzie i będzie remis albo zwycięstwo Arsenalu.

Brema-Panathin.

Werder wie przed jaką szansą stoi i wydaje mi się, że to dla nich wystarczający powód do tego by wygrać z nienajlepszymi grekami.

Villarreal-Lille

Cieżki mecz, obie ekipy graja na mało bramek, Lille na wyjeździe przegralo z Benficą oraz zremisowalo ze slabym MU, a villarreal u siebie zremisował z MU oraz Benficą, wydaje mi sie ze remis albo zwycestwo Villa.

Do góry
#457670 - 07/12/2005 12:33 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Wedlug moich informacji Juve wyjdzie chyba tak:
Buffon - Zambrotta, Thuram, Cannavaro, Chiellini - Camoranesi, Vieira, Nedved - Del Piero - Trezeguet, Ibrahimovic

ale moge sie mylic




skład Juve według Gazzetta dello Sport to:

Juventus: Abbiati - Balzaretti, Thuram, Kovac, Chiellini - Camoranesi, Vieira, Blasi, Mutu - Zalayeta, Del Piero.

Rezerwa: Chimenti, Cannavaro, Nedved, Giannichedda, Zambrotta, Trezeguet, Ibrahimovic.

ja takim meczów o nic, nie ruszam, bo to czysta loteria. piszecie, że zespoły kalkukują które miejsce najlepiej zająć. ja się z tym nie zgodzę, może jakby rzeczywiście na drugich miejscach były ewidentnie słabsze zespoły, to może.. ale jak na 2 pozycji jest Chelsea i Real M. to wątpie by ktoś chciał na nich trafić, mimo że Real ostatnio kuleje. uważam, że zespoły zamiast kalkukować dadzą najlepszzym zawodnikom odpocząć, bo czekają ich jeszcze mecze ligowe i tyle.

Do góry
#457671 - 07/12/2005 12:37 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Farbi Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 267
Skąd: Opole
Arsenal - Ajax

Arsene Wenger da odpocząć kilku kluczowym piłkarzom i nie weźmie ich do kadry na mecz z Ajaxem Amsterdam w Lidze Mistrzów.

"Ljungberg, Pires, Gilberto, Sol Campbell i Jens Lehmann odpoczną. Pozostali są w kadrze. Dla nas to okazja, aby zakończyć grupę na czele i być niepokonanym, okazja by się odbic po rozczarowaniu z Boltonem i wreszcie okazja dla młodszych graczy" - powiedział Wenger.

Dodajmy, że niestety w meczu z Ajaxem nie zagra także Dennis Bergkamp, który odniósł kontuzję i zapewne ku swojemu wielkiemu rozczarowaniu nie zagra z klubem, w którym się wychował.

Kadra na mecz z Ajaxem Amsterdam: Manuel Almunia, Mart Poom, Emmanuel Eboue, Kolo Toure, Philippe Senderos, Sebastian Larsson, Thierry Henry, Jose Antonio Reyes, Robin van Persie, Lauren, Mathieu Flamini, Alexander Hleb, Quincy, Francesc Fabregas, Arturo Lupoli, Pascal Cygan, Johann Djourou, Kerrea Gilbert

www.arsenal.of.pl

Kontuzjowani w Arsenalu: Clichy, Cole, Bergkamp

jak wiadomo, Arsenal w sobote przegral na wyjezdzie z Boltonem 2:0, po bezbarwnej grze. W LM Arsenal sie swietnie spisuje i na dodatek powaraca Hleb. W dzisiejszym emczu w skaldize Arsenalu zobacyzmy mlodych zmiennikow, ktorzy naprawde sa swietni i beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony. sadze ze Ajax pomimo tego ze wygral w niedziele to dzisiaj nie wywiezie ani jednego punktu z Highbury

Arsenal - Ajax typ 1

Do góry
#457672 - 07/12/2005 12:37 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Mateusz_AWF Offline
journeyman

Meldunek: 21/04/2005
Postów: 88
Skąd: Wołomin
Ja mysle ze nawet jesli Juve da odpoczac najlepszym zawodnikom to i tak Rapid nie strzeli bramki. A kurs na to w okoloicach 2 wiec mysle ze jest to jedna z PROMOCJI w dzisiejszej kolejce

Do góry
#457673 - 07/12/2005 12:38 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Villareal - Lille

Analizując sytuację w grupie D (zresztą bardzo underowej) wychodzi mi, że drużynie gospodarzy do awansu wystarczy remis !!!
To Lille musi wygrać, by myśleć nie tylko o 1/8 LM, ale nawet PUEFA !!!

Znając inklinację Francuzów do defensywy biorę dwie opcje pod uwagę (zagram chyba dopiero na LIVE):
1 - kontry w wykonaniu Villareal i ich zwycięstwo
2 - pierwsza bramka dla gości i ich twardy defens

Reasumując, najlepiej chyba zagrać under (choć kursy marne w granicach 1.5 - 1.55).

Do góry
#457674 - 07/12/2005 12:39 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
WItam,ja dzis jestem zainteresowany 2 meczykami-
1) Udinese-"Moja"Barcelona-i pojde i zagram tu dokładny wynik 1-1--dlaczego każdy wie,jaka marka jest Barcelona i nie bedzie chciec przegrywac,a prezesi przed meczykiem,pewnie na herbatke pojde-i"NOwy::D coach BArcy ma argumenty po swej stronie,bo wie ,ze nawet bez Króla,i Wyścigówki,mają taki team,że głowa boli-lecz na pewno większa sympatie sie ma do Włochów ,niz NIemiaszków-a i piłkarze zagraja bardzo spokojnie,bo po co sie nabawić kontuzji,0-0 jest nie zbyt łądnym wynikiem-a na 2-2 i wyższy-nie bedzie zapotyrzebowania-wieć jedny zdaniem-Na ukłądy nie ma rady"-przypomnijcie sobie DANIA -SZWECJA,wtedy makaroniarze na wałku-dziś nie-:)
2)MU kusi mnie nawet dokłądy 2-0,argumenty po stronie MU(mimo nie najlepszej formy)marka,z piłkarzami ,którzy przewyszają podopiecznych KOemana,nie będa sie ogladac na wynik na El Madrigal:)-,przyjezdza RONALDO wiec kolejna motywacja-zreszta plusów i to konkretnych po stroonie wyspiarzy jest więcej-,atpie by Sir ALex-na gwiazdke-miał zagrać w Uefa-a Rudd i Wayne w coraz lepszej formie-POZDRAWIAM,życzac wygranej-i proszać o komentarze:)

Do góry
#457675 - 07/12/2005 12:44 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże
podobnie jak wiekszosc jestem przekonany ze dzis ManUtd nie przegra tego spotkania X2 to typ wart ryz(dz)yka - moze dzieki tej wygranej nie stac mnie bedzie na maybacha ale zysk jest najwazniejszy wiec zagram go grubo..

Do góry
#457676 - 07/12/2005 12:47 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
MU by awansować nie patrzec się na innych musi wygrać. Może też zremisować, ale do 1/8 przejdzie tylko wtedy jeśli w drugim meczu Villareal wygra. Natomiast Żółtej Łodzi Podwodnej wystarczy zaledwie remis. Co innego Lille, który musi wygrać (chyba że MU przegra - wtedy tylko remis )

Do góry
#457677 - 07/12/2005 12:56 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
Lille
home : 6 1 2 13-3
away : 1 4 3 10-11

o ile u siebie traca malo, tak na wyjezdzie juz nie jest tak kolorowo ;-)

obstawiam wynik 1:0 dla Villa, gradu bramek napewno nie bedzie znajac zapedy francuzow do ataku

wielkiem atutem bedzie stadion El Madrigal i kibice go wypelniajacy.Pilkarze Villareal napewno sa swiadomi szansy przed jaka stoja, wiec raczej nie beda grac na remis,ograniczajac sie tylko do murowania wlasnego pola karnego Dzis zolta lodz podwodna zatopi Francuzow

"Villarreal gave today the name list of players called for the match against Lille. Manuel Pellegrini, the yellow trainer has called 20 players, among which we find Diego Forlán, Santi Cazorla and Antonio Guayre, who did not play yesterday against Barcelone due to their injuries.
The complete list is formed by the goalkeepers, Sebastián Viera and Mariano Barbosa; and the players Javi Venta, Kromkamp, Peńa, Gonzalo, Arzo, Arruabarrena, Josico, Senna, Sorín, Riquelme, Roger, Cazorla, Héctor Font, Diego Forlán, José Mari, Antonio Guayre, Xisco Nadal and Lucho Figueroa.
Alessio Tacchinardi and Quique Álvarez will not be in the game next Wednesday due to their respective injuries."

Do góry
#457678 - 07/12/2005 13:12 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
bkbk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 1720
Skąd: Szczecin
Pytanie: Werder-Panata

Przy zalozeniu ze Barca Wygra z Udinese, a Werder pojedzie Panatinaiki beda miec po tyle samo punktow zwyciest, remisow i wtop, to od czego konkretnie bedzie zalezec awans jednej z tych druzyn? Z gory dzieki.

Do góry
#457679 - 07/12/2005 13:15 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
bezposrednie spotkania, a dokladnei ich bilans

Do góry
#457680 - 07/12/2005 13:15 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Bedzie zalezec od wynikow ich bezposrednich meczow.

Do góry
#457681 - 07/12/2005 13:15 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
od wynikow bezposrednich spotkan miedzy udinese a werderem

Do góry
#457682 - 07/12/2005 13:19 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
kubik Offline
journeyman

Meldunek: 22/11/2005
Postów: 65
Jeśli Werder wygra i barca pojedzie z Udine do 1/8 przejdzie Werder. Udine by myśleć o 1/8 starczy remis.

Do góry
#457683 - 07/12/2005 13:20 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
bylem pierwszy ;-)

Do góry
#457684 - 07/12/2005 13:29 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
Zwracam uwagę na kursy na remis w meczu Udine-Barca oscylujace ~2,5. Czyżby BUKi coś wiedziały skoro tak niskie kursy?

Do góry
#457685 - 07/12/2005 13:30 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Zapowiada się ciekawy wieczór w grupach C i D. Trudno wyrokować już teraz, jak już pisałem wcześniej zainwestuję dzisiaj w LIVE. Zbyt wiele jest czynników decydujących o wyniku meczu o których w tej chwili niewiele wiem (pogoda, składy, taktyka, a przede wszystkim dyspozycja dnia).

Jedno jest pewne - krocie zarobią dziś właściciele sieci telefonii komórkowej

Do góry
#457686 - 07/12/2005 13:44 Re: liga mistrzów-6 kolejka(środowe mecze)
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
faktycznie juz ponizej 2,5 w sts-ie ;-) ... czyzby werder osiagnal dzis pyrrusowe zwyciestwo ? -)

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, Akhu, Sensei, kemp, VVega, rafal08, pacyfista, Sony, igea23, Kretol), 3604 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581732 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49