Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#458952 - 15/12/2005 14:04 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Quote:

no teraz tos mnie rozbawił i co myslisz że ktoś bedzie za, skoro teraz ma to za darmo no to musiałby być prawdziwym ....




A niech ma, mi to nie przeszkadza. Typując w ostatniej edycji ani razu nie przeszło mi przez głowę, że ktoś korzysta z moich typów. W bukmacherce nie ma żadnych gwarancji i nawet jak konkurs jest otwarty to nikt nie ma zapewnienia, że zarobi na tych typach. Sondę nawet można zrobić wśród uczestników konkursu i zadać pytanie czy dla kilku złotych gotowi są zamknąć konkurs dla odwiedzających, mogę pójść o zakład, że mało kto pochwali ten pomysł tym bardziej, że nie ma żadnych gwarancji, że podniesie to liczbę uczestników.

Quote:

Stich to nie chodzi o jakieś zamykanie się w klatce tylko o sprowokowanie ludzi by dołaczyli do konkursu, osobiście nie wierzę iz jakakolwiek reklama zwiekszy liczbe uczestników, a im wieksza pula nagród tym lepsza zabawa nie wspominając o zwiekszonej rywalizacji, nawet nie przypuszczałem że XII edycja bedzie tak ekscytująca i zacieta do samego końca, ale to dzieki nowym uczestnikom tak się stało...





Heh jak wam tak bardzo zależy na tej puli to mogę powysyłać maile do kilkudziesięciu buków z pytaniem czy są zainteresowane opcją zostania sponsorem tytularnym. Wtedy może jeszcze więcej osób do nas dołączy zachęcone większą pulą nagród.

Quote:

a wracajac do tematu superpewniaka to tylko przy punktacji +1 -2 to jest jakikolwiek sens i załatwi poczęści kserowanie



To jeszcze bardziej zloteryzuje konkurs, bo xero praktycznie zawsze jest efektem podobnej wizji na dane spotkanie, nie efektem ułatwienia sobie rywalizacji. MOże być tak, że padnie 7 superpewniaków, które sam chciałem zagrać jako typy podstawowe ale już nie moge bo to superpewniak i muszę w rezultacie grać typy na przymus.

Odnosząc się jeszcze do kwestii tej mojej prośby o podanie za mnie typu. Faktycznie gdyby taka sytuacja była notoryczna mogłoby by być lekkie zamieszanie. Sytuacja ta jednak niewiele się róźni od tej kiedy ktoś podaje typy w imieniu kolegi(równie dobrze mogłem Wam wszystkim wysłać priva z prośbą ). Osoby mające rano dostęp do internetu mają na starcie łatwiejszą sytuację a stwierdzenie, że zabrałem komuś pewny typ jest niedorzeczne i przemilcze tą kwestie. Zresztą ten ostatni tydzień był wyjątkowo ubogi w oferte. Teraz będziemy mieć całą ofertę do dyspozycji i dużo szybciej kursy się będą pojawiały więc nie powinno być problemu z zaklepywaniem typów (w końcu to była chyba jedyna taka prośba w poprzedniej edycji). Oczywiście może być w regulaminie wzmianka o zakazie globalnych próśb o podanie typu.

Pomysł majnera o kursach min. 1,5 z naziemnych popieram

Do góry
#458953 - 16/12/2005 06:30 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
Quote:

Oczywiście może być w regulaminie wzmianka o zakazie globalnych próśb o podanie typu.




własnie o to mi chodzi

a co do ograniczenia częsciowego konkursu by zwiekszyć pule nagród oraz temat superpewniaka to poczekamy na wypowiedzi innych uczestników, bo my to mozemy tak się przekomarzać do upadłego i tak nie wiele z tego wyniknie

popieram Goget twój pomysł z napisaniem do bukmacherów, moze którys sie przychyli

Quote:

To jeszcze bardziej zloteryzuje konkurs, bo xero praktycznie zawsze jest efektem podobnej wizji na dane spotkanie, nie efektem ułatwienia sobie rywalizacji. MOże być tak, że padnie 7 superpewniaków, które sam chciałem zagrać jako typy podstawowe ale już nie moge bo to superpewniak i muszę w rezultacie grać typy na przymus.




właściwie to masz rację, rozpoczecie XIII edycji wypadnie prawdopodobnie w czasie mojej sesji zatem wystapi brak czasu na przemyslane typy co jest jednoznaczne z wykorzystaniem tzw. kserówek

Do góry
#458954 - 17/12/2005 16:51 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Mamy Sponsora !!!

Wprawdzie THOM zaproponował, żeby tą informację podać na Wigilię i potraktować to jako swego rodzaju prezent gwiazdkowy ale oczywiście nie wytrzymałem i postanowiłem Was poinformować już dzisiaj

Tak jak obiecałem napisałem wczorajszej nocy do 9 bukmacherów posiadających polską wersję językową z propozycją sponsoringu. Otrzymałem pozytywną odpowiedź od jednego buka, który bez problemów przystał na moje warunki. Tym bukiem jest Bet24.com i to on staje się sponsorem tytularnym XIII edycji Konkursu Tenisowego. Duża zasługa w szybkim załatwieniu sprawy po stronie Pana Marcina z Bet24.com, który od początku był bardzo przychylny temu pomysłowi i dogadanie szczegółów było formalnością.

Takie warunki udało mi się wynegocjować :
- 250 Euro (czyli prawie 1000 zł - równowartość wpisowego 20 uczestników) do podziału , które po zakończeniu konkursu zostanie wysłane na konta graczy w Bet24.com i po 3-krotnym obróceniu będą mogły zostać wypłacone
- Konkurs przejmuje nazwę "Konkurs Tenisowy - Bet24.com - mecz.pl "
- w każdym temacie tygodniowym w pierwszym poście będzie informacja kto jest sponsorem konkursu + baner reklamowy wielkości ok. 500 x 100 pixeli (wzór banera otrzymam jutro)

Co najlepsze nie musimy brac kursów jedynie z Bet24.com ale z wszystkich obecnych buków. Myślę jednak, że dodanie go do listy buków zobowiązuje. Jeżeli wszystko wypali to w kolejnej edycji uda nam się wynegocjować więcej.

Bet24.com ma na stronie : http://www.bookmakersreview.com/Bookmakers_Ratings/ ocenę +3 czyli taką samą jak Gamebookers, Fonbet, Globet, Admiral a lepszą niż np. BetAndWin. Z późniejszym wypłacaniem nagród nie powinno być żadnych problemów.

Myślę, że pozyskanie sponsora ostatecznie rozwiązuje problem zamykania konkursu i dominix już się więcej nie będzie ze mną przekomarzał ... Dodatkowa pula nagród powinna zachęcić nowych do zapisania się i przekroczenie puli nagród w wysokości 2000 zł będzie formalnością. Będzie to z pewnością rekord jeśli chodzi o poziom nagród w konkursach na forum mecz.pl.

Dla mnie 50 zł wpisowego powinno zostać bo to jest taka granica między dzieciarnią a ludźmi, którzy faktycznie mają pojęcie o bukmacherce i będą walczyć do końca. Zbyt duża ilość uczestników mogłaby prowadzić do zwiększenia loteryjności i nadmiernej ilość stopów (no chyba, że stop dopiero po 4 osobie wprowadzić).
Myślę, że można już powoli tworzyć temat z zapisami żeby było wiadomo jaką pulą będziemy dysponować i jak ją podzielić. Z mojej strony możnaby nagradzać w XIII edycji także graczy z 4 i 5 miejsca, ale to już w zależności od ostatecznej puli.

Tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że nikt nie będzie narzekał

Do góry
#458955 - 17/12/2005 17:31 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
No no jestem pod duzym wrazeniem Gratulacje Panowie !!! Mimo wszystko zdecydowanie powinnismy trzymac sie wpisowego 50 zl .Rowniez uwazam , iz mozna juz rozpoczac zapisy , z taka pula to juz nawet mozna by pomyslec o pieniazkach za pierwsza 5!!Ale to w zaleznosci od ilosci uczestnikow...

Pozdrawiam!

Do góry
#458956 - 17/12/2005 18:25 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
No ja jestem tez pod oromnym wrazeniem, szczerze to w zyciu bym sie nie spodziewal, gratulacje
co do wpisowego sprawa zamknieta, napewno musi byc i z tym wszyscy sie napewno zgadzaja

Do góry
#458957 - 17/12/2005 20:45 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
Nie dziwię się, że Goget nie wytrzymał z taką informacją do Świąt i chciał się nią z wszystkimi podzielić już teraz - cieszy fakt, że tak szybko się udało - początkowo sponsorem tytularnym miał być GB [rozmawiałem o tym z Conradem], ale Goget załatwił sprawę błyskawicznie i na bardzo dobrych warunkach - należy się tylko cieszyć, bo możemy korzystać z ofert innych buków, a to jest BARDZO WAŻNE - tak więc w optymistycznych nastrojach możemy patrzeć w przyszłość - sądzę, że teraz konkurs będzie bardzo atrakcyjny i przybędzie "paru nowych uczestników" - tak więc nie musimy się martwić czy starczy kasy na UD lub bilans tygodnia 10-0.

Pozdrawiam

P.S. A Goget'owi należy się

Do góry
#458958 - 18/12/2005 10:53 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Zróbmy sobie prezent świąteczny i podzielmy się tą kasą

Tak na poważnie dobra robota! Jestem podobnego zdania co mejner, kursy u naziemnych powinny być podwyższone chociażby do 1,5. Tak jak i jestem przeciwko temu by konkurs był zamknięty

Pozdrawiam
Schranzer

Do góry
#458959 - 19/12/2005 07:57 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
Goget jeden sponsor i chcesz otwartego konkursu tak łatwo ci nie odpuszcze , nie wspominając że spodobało mi sie to przekomarzanie z tobą

a tak powaznie, to cos mi sie wydawało że twoje pojawienie się w konkursie bedzie naprawdę czymś pozytywnym no i prosze najpierw znakomity wynik w UD a teraz załatwiłes sponsora, wielkie brawa dla ciebie no i na dzień dzisiejszy temat zmkniecia konkursu przed niebioracymi w nim udziału zostaje zawieszony ale mysle ze dzięki tej dyskusji udało się zwiekszyc pule nagród na samym poczatku konkursu.

zapisy do XIII edycji można już rozpocząć, co ty na to Thom?, no i oczywiscie poczatek proponowałbym w tygodniu który otwiera kwale do AO

wpisowe 50 zeta pozostaje to chyba oczywiste, no i to co jest wazne chodzi o jakąś reklame tego konkursu, skoro juz jest sponsor, mozna też powysyłać wiadomości kazdemu uzytkownikowi mecz.pl o konkursie...

Do góry
#458960 - 19/12/2005 08:27 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
"skoro juz jest sponsor, mozna też powysyłać wiadomości kazdemu uzytkownikowi mecz.pl o konkursie... "

No tu chyba trochę przesadziłeś - wiesz ile to czasu by zajęło? - najlepiej zrzucic to znowu "na kogoś" - sądzę, że już dużo osób o tym wie, że mamy sponsora i jak powstanie temat z tym związany to chętnych będzie sporo.

Co do tematu z zapisami owszem można już założyc - ale moim skromnym zdaniem trochę za wcześnie - co do rozpoczęcia konkursu to równo z turniejem AO [pomijając kwale] - tak jak to było zawsze, no chyba, że większośc będzie chciała wcześniej.

Do góry
#458961 - 20/12/2005 16:22 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Co do zapisów to otworzymy i przykleimy tematy w ATP, WTA i ogólnym dziale. Narazie może nie wszyscy to zauważą ale gwarantuje, że jak tylko rozpocznie się sezon tenisowy to będzie tu zaglądać znowu dużo osób i nikt nie przegapi. Napewno zmiana nazwy Konkursu i pojawienie się w niej nazwy sponsora(co będzie widoczne na głównej stronie forum) zachęci wszystkich ciekawskich do zajrzenia. Cały bajer żeby ich odpowiednio zachęcić do zapisów

Zanim jednak rozpoczniemy zapisy może ostatecznie ustalimy Regulamin

Zmiany, co do których nie było sprzeciwu,albo zdecydowana większość była za :
1. Usuwamy Expekt i Unibet dodajemy Bet365 i Millenium (i bet24 oczywiście)
2. Zostajemy przy obecnym wpisowym i nie zamykamy konkursu
3. Nie wprowadzamy superpewniaka
4. Krecze traktujemy tak jak buk (czyli tak jak do tej pory)
5. Jednoznacznie określamy co można grać - standardowe typy (1 lub 2), set betting, first set, handicap (I set i cały mecz), outrighty (w obrębie tygodnia), ilość setów
6. Typ podany po czasie traktować jako nietrafiony
7. Max 2 stopy w tygodniu (ta opcja była najbardziej popularna)
---
8. Konkurs rozpoczynamy w I tygodniu AO

Do dyskusji :
1. Max 2 typy na to samo spotkanie
2. Podnieść minimalny kurs dla naziemnych
3. Dodać dodatkowo do opcji wyboru co można grać i do dyskusji : under/over, czy będzie TB, at least one set

(Dla mnie 1. Tak, 2.Tak do 1,55, 3. Nic już nie dodawać wystarczy to co w punkcie 5.)

Do góry
#458962 - 20/12/2005 17:23 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Można też pogadać z Conradem aby podwiesił w kazdym dziale wiadomość o konursie tenisowym, dzięki sponsorowi konkurs dużo zyska i wg mnie prestiżowo będzie się tylko ukłaniał przed play offami mecz.pl. Conrad wystarczy, że zrobi nam tą reklamę w jakiś weekend, kiedy to najwięcej userów przesiaduje na necie.

Nie mam zastrzeżeń do powyższych podpunktów. Chciałbym podyskutować o naliczaniu punktów w Konkursie. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda następująco:

User 1 55-25
User 2 53-19

Wiadomo, że User 1 wygrywa bo ma większą ilość 'punktów trafionych', a czy nie lepiej byłoby to zmienić? Czyli robić bilans +/- ? Wtedy User 2 wygrałby konkurs, przyznam się ze kiedy zobaczyłem pierwszy raz tabele w pierwszym tygodniu to sie zdziwiłem czemu byłem niżej, okazało się właśnie że naliczanie jest inne niż sądziłem. Dla mnie ilość typów nietrafionych również powinno mieć jakieś znaczenie w Konkursie.

Pozdrawiam
Schranzer

Do góry
#458963 - 20/12/2005 17:44 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Hej

Nie było mnie jakiś czas al e poczytałem i nadrobiłem zaległości

Zgadam się z zaproponowanymi zmianami również za ograniczeniami do max 2 typów na jedno spotkanie i podniesienie kursu u naziemnych.

Jeżeli chodzi o większą liczbę opcji do wyboru to tu akurat nie mam nic przeciwko

@ Schranzer

Moim zdaniem zdecydowanie powinien wygrać User 2 (od kiedy decyduje liczba trafionych, a nie bilans?) i wynika to z regulaminu konkursu. Nie śledziłem końcowej klasyfikacji ale jeżeli wyżej w tabeli był user 1 to jest to albo pomyłka albo oszustwo - bo nie przypominam sobie zgody na taką zmianę w regulaminie.

Do góry
#458964 - 20/12/2005 17:53 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
Schranzer jak to kiedys tez poruszalem, chyba w poprzedniej eycji, wiec Coronach tak juz wlasnie bylo, ze wygrywa kto ma wiecej punktow +, a powinno byc wlasnie inaczej...

Do góry
#458965 - 20/12/2005 18:02 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
No to było niezgodnie z regulaminem, nigdy na to patrzyłem bo mnie to nigdy nie dotyczyło

Jeżeli liczą się tylko trafione spotkania to po co w ogóle podajemy bilans?

Do góry
#458966 - 20/12/2005 18:07 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
heh.
Chcecie podnieść liczbę uczestników jednocześnie obniżając liczbę typów na dane spotkanie do 2?

przy turniejach z drabiną na 32 grajków to jest max 31 spotkań
/16+8+4+2+1/. teraz jeszcze szukamy spotkań z kursem ponad 1,5. powiedzmy, że będzie to 15 spotkań/ktoś może napisać, w każdej parze można szukać doga więc będzie tego 31 /.

ATP w tygodniu mamy średnio 2-3 turnieje małe, ew 1 duży 2 małe, ew szlem. w WTA podobnie.

czyli w tygodniu mamy około max 60 spotkań do grania.

przy powiedzmy 30 uczestnikach, może więcej? ok, 40 i przy 2 stopach, daje to 2*60 spotkań podzielić przez 40*7 typów userów. wychodzi mi 0,42 typa na usera
no tak, są jeszcze kuszące deble i chalengery są jeszcze handi/5d i gb je daje od dalszych rund, ew fonbet, ale gra ktoś tam?/

uważam, że chyba nie w tą stronę powinniście iść
konkurs zrobi się bardziej przypadkowy, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, dodatkowo dojdzie szukanie typów na siłę.

taka jest moja opinia, pozdrawiam serdecznie

pozdrawiam.

Do góry
#458967 - 20/12/2005 18:18 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Max 2 typy ma to samo spotkanie dotyczy stopowania po 2 typach czy grania przez jednego gracza kilku opcji przy jednym spotkaniu?

Jeśli tego pierwszego to jestem przeciw, jeśli tego drugiego to jestem za

Do góry
#458968 - 20/12/2005 18:25 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
no chodzi o identyczne typy, ze moge sie tylko 2 razy powtorzyc lub 3 ale to i tak kwestia otwarta do momentu zapisow i ilosci osob, wiec mysle ze ten temat wtedy powinien powrocic jak lista uczestnikow bedzie

Do góry
#458969 - 20/12/2005 18:40 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Jeszcze raz bo nie wszyscy kapują

2 stopy na osobę chodzi oto że dany uczestnik może postawić znaczek max 2 w tygodniu (czyli podać typ jako 3), pozostałe 5 typów może być podane jako drugi i nikt nie będzie miał pretensji.

Natomiast 2 typy na jedno spotkanie chodzi o to, że na to samo spotkanie można podać max 2 typy a nie np. set betting,handi,1 set,ilość setów, under/over bo tak można jednym spotkaniem załatwić sprawę a przecież wiadomo, że nikt tak w rzeczywistości nie gra. W Play-Offach mecz.pl również jest taki punkt regulaminu, że można max 2 opcje zagrać na to samo spotkanie.

Llama jest ATP i WTA każdy napewno w ciągu tygodnia nie powinien mieć problemów z podaniem 7 typów.

Do góry
#458970 - 20/12/2005 23:32 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy

Witam

Pozwole sobie dodac takze pare spostrzezen.
Jezeli chce ktos pobawic sie i potypowac z ludzmi,ktorzy wiedza o co chodzi i nie typowac w innym konkursie z dziecmi to ten konkurs jest swietna zabawa.
Prawde mowiac to ze swoich typow co podawalem w konkursie to z ponad 80 typow tak naprawde u buka puscilem chyba z 5.
Daczego?? To bardzo proste.W konkursie czesto tak jest ,kto pierwszy ten lepszy. Czyli jak powazny gracz chce puscic powazny typ to potrzebuje pozbierac pare informacji o danym meczu i niz cos uzbiera to oczywiscie nie moze go podac w konkusie bo jest juz STOP.Moje typy byly czesto strzaly na slepo i dziwie sie ,ze nie najgorzej jescze wyszlo(chyba 14 lat grania jakies slady zostawily
Co do konkursu.
7 typow zdecydowanie za duzo (ale jako strzaly na slepo moze byc)
2 Stopy w tygodniu jest bezsens (nigdy nie czekalem zeby dac jako 3 STOP)
Karniak za typ po czasie tez uwazam za bezsens (raz mi sie tak zdarzylo i napewno nikt tego nie robi specjalnie)

Wysokosc minimalnego kursu bym zostawil. Moze jako ciekawostke to bym pozwolil raz w tygodniu spelnic warunek minimalnego kursu jakims typem 2 ako (czyli 2 spotkaniami np. 1,2 x 1,3 =1,56) czesto sa spotkania o malych kursach gdzie mozna zrobic ciekawy kursik.

W kilku edycjach napewno nie zagram,ale nie wykluczam swojego udzialu moze gdzies pod koniec nastepnego roku.
Pozdrawiam organizatorow i innych swietnych zawodnikow.
Zycze dobrej zabawy

Drak

Do góry
#458971 - 21/12/2005 13:28 Re: Konkurs - Regulamin, Dyskusja, Zapisy
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Sądzę że z zapisami powinniśmy wystartować z początkiem nowego roku. Zrobić dobrą reklamę i ruszyć pełną parą z początkiem AO. Chciałbym się ustosunkować do wypowiedzi Draka. Otóż podanie 7 typów przy większej liczbie uczestników może być naprawde uciążliwe, jeśli zgłosi się 30/40 uczestników to konkurs może wyglądać w ten sposób ze kto pierwszy wyłapie lepszy kąski ten je otrzyma i pozostanie padlina, czyli granie na mus, myślę ze 5 typów na tydzień w zupełności by wystarczyło, ale to jest moje zdanie. Pewnie zaraz ktoś napisze ze w poprzedniej edycji przecież było podobnie, kto pierwszy ten lepszy, tyko że liczba uczestników była jak dla mnie w normie, teraz liczymy że nowych userów przybędzie i trzeba się z tym liczyć.

Sprawa 'Usera 2' dalej nie jest rozwiązana, czekam na opinie reszty, głównie THOMa i Gregova, bo to oni czuwają nad konkursem.

Schranzer

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3185 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25