Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4600863 - 14/04/2011 14:24 NBA Playoffs 2011
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków






Pierwsze mecze w już sobotę:
19:00 Bulls - Pacers
21:30 Miami - Phila
01:00 Orlando - Hawks
03:30 Mavs - Blazers

A w niedzielę:
19:00 Spurs - Grizzlies
21:30 Lakers - Hornets
01:00 Celtics - Knicks
03:30 Thunder - Nuggets

Cały rozkład jazdy --> Playoff schedule

Do góry
Bonus: Unibet
#4600865 - 14/04/2011 14:26 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: młody gniewny
Chicago Bulls - Indiana Pacers

W momencie, gdy wszyscy jarają się Rose, który po prostu jest idealny do zrobienia typowej amerykańskiej produkcji filmowej. Chłopak z Chicago, następca wielkiego Jordana, wychowany w trudnych warunkach, ale doszedł na szczyt. Nie tak kontrowersyjny jak LeBron, nie tak ułożony jak Durant. Idealny, nic tylko film kręcić. Oczywiście ja już dawno mówiłem, że Rose to będzie topowy zawodnik, ale to co się dzieje wokół Niego jest ostatnio nie do zniesienia, jeszcze gorsze niż trzepanie kapucyna pod każdy wsad Blake Griffina. MVP będzie jak najbardziej zasłużone i brawa dla Byków za jedynkę ( sam dawałem im trójkę ) To wszystko jednak zepchnęło na dalszy plan prawdziwego geniusza jakim jest Tom Thibodeau. Ten facet zrobił wielki zespół, bez Niego Rose byłby tylko jedynką Byków, których nikt nie śmiał by się porównywać do tych za Jordana. Czy ktoś jeszcze pamięta jak słabym obrońcą jest Boozer ? To jest taka machina w defensywie, że nic tylko uklenąć przed mistrzem. Na początku bez Boozera, potem stracili Noaha, blado wyglądała ławka i wszystko to z Bogansem w piątce. A oni wciągnęli nosem te wszystkie Miami, Orlanda i Bostony i bardzo prawdopodbne, że będą najlepszą drużyną po zasadniczym. GENIUSZ ! Wzcmonili ławkę w zimowym i teraz to stać ich na wszystko, łącznie z walką o pierścienie. I tak się podnieciłem mówiąc o trenerze, że o Indiańcach mi się w ogóle mówić nie chce. W każdym razie tam zmiana trenera wiele nie dała. Pacers wykorzystali słabość wschodu ( wielki zawód ze strony Kozłów, ale nawet rozpsrzedane Bobcats się liczyło długo ). No niby ten zespół ma potencjał, ale słabo wykorzystany, Collinson potrafi o wiele więcej, Granger to samo, Hibbert który jeszcze na początku sezonu potrafił nakryć czapą nawet Howarda, teraz wygląda miernie. Objawił się George i nawet jest w miarę sensowna ławeczka, ale bądźmy poważni. Indiańce potrafią zaskoczyć, ograć najlepszych, ale brakuje dużo temu zespołowi.

Mój typ: Chicago Bulls 4-1 Indiana Pacers

Miami Heat - Philladelphia 76ers

Pewnie nie jestem jedynym, którego zaskoczyły Szóstki, a wbrem pozorom nie powinni. Coś jest w tym zespole i chociaż bez przypomnienia sobie Eltonowi Brandowi starych dobrych czasów nie byłoby to możliwe to jednak Szóstki się przebudziły. Od zawsze się mówi, że Igła na opcje numer 1 się nie nadaje, a był na Nią skazany. Drużyna ma w miarę dobry deffence, no i w porównaniu do poprzedniego sezonu poprawiła się gra w ofensywie. Holiday to bardzo ciekawy rozgrywający, w którym moim zdaniem są wciąż duże rezerwy. Igła nie skazany na bycie pierwszą opcją, jeśli jest zdorwy potrafi dać drużynie bardzo dużo zarówno w obronie, gdzie jest mocny jak i ofensywie, a także na tablicach. Do tego sporo wartościowych rezerwowych jak Young czy Williams, chociaż ten drugi nie wiadomo w jakiej formie będzie na Playoffy po kontuzji. Może tylko ten Spencer Hawes w piątce nie wygląda wybitnie, ale akurat na rywalizacje z Ilgauskasem jest w pełni wystarczający. Ale rywalem jest Miami, które przed sezonem miały bić rekord Byków ( głośny śmiech z końca sali ). Jak był Wade w Miami, a LeBron w Cavs to były głosy, że dać im sensowną drugą opcje i biorą wszystko, dostali siebie nawzajem i rewelacji nie ma. Dla niektórych to nawet Chris Bosh jest all-starem ( tym razem to ja się śmieje ), ale daleko mu do tego, równie dobrze można Gortata nazywać all-starem patrząc na jego statystyki. W piątce, oprócz tej trójki jest Bibby i Ilagaukas, komedia. Na ławce też bida, aż piszczy, ale ma wrócić Haslem, pytanie tylko ile może wnieść pauzując cały sezon ? Na Szóstki wystarczy z pewnością, ale czy będzie to 4-0 czy 4-2 ciężko powiedzieć. Skoro sam Wade potrafił ciągnąć Miami, a LeBron Cavs to we dwójkę mogą zaistnieć, no i jeszcze jest solidny Bosh, jako numer 3 nawet bardzo dobry. Lepiej by było dla Miami zrobić tu szybką serię, ale na Szóstki muszą uważać. A chciałbym dodać przy całym szacunku do Howarda, Bryanta czy Rose, że Wade i LeBron to dla mnie najlepsi zawodnicy w lidze, ale będąc razem nie mogli wskazać lidera i na nagrodę MVP nie było szans ( bo na 90% wygra Rose )

Mój Typ: Miami Heat 4-0 Philladelhpia 76ers, ale Szóstki się mocno postawią, dopiero geniusz Wade i LeBrona w crunch-time będzie robił różnicę wink

Boston Celtics - New York Knicks

Sporo zależy od zdrowia Shaqa po tej bezsensownej wymianie, gdzie oddali Perkinsa. Oczywiście jest Big czwórka, a i ławka na prawdę godna pozazdroszczenia, ale pod koszowo może być marnie, zwłaszcza, że Garnett z wiekiem na tablicach robi się coraz bardziej stateczny. Z NYK tego, aż tak nie odczują ( jeśli w ogóle ), nawet, jeśli będzie grał tam Krstic. Ale C's myślą o znacznie wyższych celach. Czy NYK może być zagrożeniem ? Szczerze wątpię, wciąż uważam, że NYK są dość mocno przeceniani, a już na pewno nie są zespołem na długą rywalizacje z Bostonem. Dwóch all-starów i jeden były, trochę wypalony Billups. Objawił się Fields, od czasu do czasu ktoś wystrzeli z ławki jak Douglas czy Williams, ale czy to są nazwiska na godne powalczenie z Bostonem ? Jeszcze D'Antoni na ławce i jego huzia na józia, a nóż będziemy trafiać. Obrona pod koszowa bardzo słaba, a tu obecnie wydaje się, że trzeba szukać szans z Bostonem, na obwodzie będzie jeszcze gorzej. Sam Anthony to za mało, w Denver miał większą pomoc i było za mało, a Stodudamire z Billupsem jeszcze się tak nie rozumie jak z Feltonem. Niektórzy przewidują epicki pojedynek, ja osobiście daje NYK maks jedno zwycięstwo.

Mój typ: Boston Celtics 4-1 New York Knicks

Orlando Magic - Atlanta Hawks

Atlanta poszła trochę do przodu wymieniając rozgrywającego w piątce z Bibbyego na Hinricha i chociaż Kirk nie gra jeszcze na miarę możliwości, potwierdzając teorię, że pozycja rozgrywającego jest najtrudniejszą do wprowadzenia w zespół, to jednak jest to jakiś krok do przodu. Oprócz tego ich małe wielkie trio JJ-Horford-Smith. Wschód trochę poszedł do przodu, pojawiła się mocna konkurencja w postaci Miami, Byków, a naciera też NYK, więc Jastrzębie nie miały prawa obronić miejsca dającego rozstawienie. Ba, sądziłem, że nie ugrają nawet takiego bilansu i skończą jeszcze niżej ( pomińmy, że miały to być np. Kozły, które w ogóle się nie załapały do PO ). Oprócz tego w piątce pojawia się Marvin Williams, który atutów ma raczej niewiele i Jastrzębie chętnie by się pozbyły jego kontraktu. A skoro on gra to jaka musi być ławka ? Po za Crawfordem raczej śmieszna. Jeff Teague miał wygryźć Bibbyego, ale nawet to go przerosło, więc o czym my mówimy, Zaza Pachulia ? Bądźmy poważni.

Ostatnio były 2 rundy w Hawks i tak bardzo szczęśliwe, bo najpierw ledwo uporali się w rywalizacji Atlanta kontra Wade, a zaraz potem w bardzo szczęśliwych okolicznościach ograli Kozły bez Boguta i moim zdaniem słabsze niż te co są obecnie tak wiem, dziwne ). CZy jest szansa, że po kompromitacja 0-4 z Cavs i 0-4 z Magic coś się zmieni ? Pewnie uda się coś wygrać, nawet stan rywalizacji w zasadniczym 3-1 dla Hawks nie zaciemni poglądu.

Można wspomnieć jeszcze o Orlando, które z Van Gundy nie ma szans walczyć o mistrzostwo, chociażby Horward dawał z siebie 200% normy. Nie ma zmiennika dla Supermana, a ten będzie w ważnych meczach łapał faule i wtedy wchodzi na centra Ryan Anderson. I oczywiście można liczyć, że wszyscy łącznie z fałszywym centrem rzucają trójki na powiedzmy 60% skuteczności. Uda się raz, dwa, ale na serie z czołówką to będzie za mało. Co nie zmienia faktu, że Atlantę to zamiotą pod dywan, chyba, że kontuzje złapie Howard i mimo, że Atlanta w osobie bardzo przez mnie cenionego Al Horforda ma dość mocną odpowiedź to jednak całość to będzie za mało. Tu jest ławka i wystarczy jeden goacy shooter jako wsparcie dla Horwarda by pogonić Jastrzębie, a zawodników do takiej roi jest kilku. No i Nelson jako rozgrywający swoją robotę robi.

Mój typ: Orlando Magic 4-1 Atlanta Hawks

Ja tu nie widzę ciekawej rywalizacji, ale już nie mogę się doczekać ( mam nadzieję, że i Wy wink ) skomentowania par na zachodzie.

Naszła mnie wena, może kogoś zainteresuje, a nie wiedziałem gdzie wkleić. Jak zawsze chętnie wdam się w polemikę wink

Do góry
#4603703 - 15/04/2011 18:28 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Chicago Bulls - Indiana Pacers

Będzie wyrok. Najlepsza obecnie drużyna w NBA, kontra najsłabsza z tych, co się zmieściły do play-offów. Nie za bardzo widzę jak niby Indiana (po dość dziwnym sezonie) miałaby wygrać choć ten jeden mecz. Bulls szafowali siłami w końcówce RS w walce o własny parkiet w całym PO, wiedząc że pierwsza runda to będzie relatywny spacerek. Dodatkowo Danny Granger niepotrzebnie chlapnął kilka słów do prasy co pewnie tylko podniosło poziom "alarmu" w Chicago.
H2h 3-1 dla Byczków w sezonie, ta 1 wygrana Pacers to 115-108 po dogrywce (w śrdoku serii jak Byki wygrały 12 z 13 meczy).


Typy:
4:0 @2.60 betsson
lub bezpieczniejszy:
under 5.5 matches @1.47 (porównywalne promo moim zdaniem do finału '07 Spurs (-1.5) z Cavs)

BDL's Playoff Previews: Chicago Bulls and Indiana Pacers: Bulls in four

_________


Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers

Sporo opinii o tym że ta seria to coin-flip, a jeśli mamy 50% szans to czemu nie brać tych z znacznie lepszym kursem. Na otwarciu było 2.90 ale ludzie się rzucili i chyba nic dziwnego. Mavericks tradycyjnie jak na nich przystało, rządzili przez dłuższą część sezonu zasadniczego, by zwolnić pod koniec i momentalnie obudzić głosy krytyków. Roddy Beaubois po kontuzji i słaby jego sezon (mógł być x-factorem tej serii) sprawia że raczej będzie większość czasu spędzał dopingując kolegów z ławki. Zdrowie obu centrów, Chandlera i Camby'ego - niepewne.
H2h 2-2, i z tego dwa ostatnie dla Portland.

Dirk vs PTB = średnio 22p, 52% z gry, 7zb (praktycznie tak samo jak w całym RS)
Aldridge vs DAL = średnio 28p, 52% z gry, 9zb (+5 w punktach)

Typy:
Blazers @2.68 pinn
Blazers 4-2 @6 betsson
_________


jeśli chodzi o inne pary...można się doszukiwać sweepa z Lakersami i ich ogromną przewagą podkoszową (4-0 @3.00)

Orlando-Atlanta - over 5.5 matches @1.93 ?? podobno jest to korzystny match-up dla Hawks - czy ja wiem? obie ekipy grały kichę w drugiej części sezonu, ale h2h faktycznie 3-1 dla ATL, choć po takim kursie raczej bez sensu, Hawks "wchodzą" do playoffów z serią 6 porażek, nieźle sobie momentum zbudowali hehe.

Celtics - Knicks czyli wszystko zdarzyć się może. Osobiście żałuję że NYK nie wpadli na Miami bo mielibyśmy gierkę 3 na 3 niczym na osiedlowym boisku...trudno tu cokolwiek przewidzieć, ale wątpię żeby seria osiągnęła aż 7 meczy jak to wiele osób prognozuje. Niemniej żadnego scenariusza wykluczyć nie można.

Miami - Phila...czy Phila ugra choć 1 mecz? Domyślam się że Igoudala będzie przeznaczony dla LeBrona i wtedy Wade będzie sobie szalał. Raczej słaby match-up dla 76ers, zwłaszcza po kontuzji Lou Williamsa, a ławka miała być ich główną tutaj przewagą. Heat 3-0 w sezonie.

OKC - Denver...słaby match-up dla Nuggets którzy marzyli o podstarzałych Mavs, a mają zupełne przeciwieństwo. Do tego nie wiadomo jak tam stoją z zdrowiem (1 mecz dopiero w niedzielę, 2gi w środę chyba więc kupa czasu) bo kilka kontuzji mieli pod koniec sezonu. Klucz dla Thunder w rękach Westbrooka, jak będzie częściej oddawał piłę do KD to będzie dobrze, a jak nie, to może być różnie. Należy się spodziewać dużej dawki Feltona bowiem Ty Lawson za słaby fizycznie że bronieć przeciw Russowi.

SAS-Memphis...Grizzz czekają na 1 w historii zwycięstwo w playoffach i chyba się doczekają. Ginobili w teorii mały uraz a w praktyce nie wiadomo, zwłaszcza że Popovich to znany oszust w tej sprawie, tylko w tym sezonie Parker oraz Duncan "niby" z kontuzjami na 2-3 tygodnie, obaj wracali po 7 dniach...


Edited by Skiper (15/04/2011 18:48)

Do góry
#4605564 - 16/04/2011 15:43 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
kamil#15 Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 1349
Skąd: ...
Na pierwszą rundę chyba nie będę zbyt oryginalny i widzę to tak:

CHI Bulls @ 1.025
MIA Heat @ 1.045
ORL Magic @ 1.15
POR TBlazers @ 2.70
SA Spurs @ 1.25
LA Lakers @ 1.045
BOS Celtics @ 1.27
OKC Thunder @ 1.44
Eight-Folds, 1 Zakład kurs 8

kupon zagrany w bet365,
po krótce słów dosłownie kilka

1) Chicago wg mnie 4-0 lub 4-1, nie ma sensu się rozpisywać, pomijając głupkowate wypowiedzi Grangera to po prostu różnica poziomów nie do przeskoczenia dla Pacers. Z drugiej strony co taki Granger miał powiedzieć "sorry jesteśmy za słabi nie powinno nas tu być" smile

2) Miami: 4-1/4-2 Myślę że 76-tki coś ugrają, myślę że raczej 1 mecz, za czym przemawia bardzo dobra atmosfera w zespole co jest efektem pracy trenera i samych zawodników którzy lubią ze sobą grać oraz fakt, że Iguodala jest takim zawodnikiem, który w jakimś stopniu jest w stanie zatrzymać LeBrona.

3) Orlando: Co prawda bilans z sezonu zasadniczego przemawia za Atlantą jednak to play off a już wielokrotnie jastrzębie udowadniały jak kiepsko sobie potrafią radzić w tej fazie gier. Poza tym Atlanta to o ile się nie mylę przedostatni atak w sezonie regularnym co przy obronie Magików nie wróży nic więcej od chaosu w ataku. No ale ze względu na te spotkania z RS to myślę o 4-1.

4) Boston 4-2 ze względu na "show", coś w stylu marketingowym - wielka walka między NY a Boston itd. bo po tej obronie którą zaprezentowali NY to raczej dla nich lipa będzie. Co prawda zdarzyły im się naprawdę dobre mecze jednak nie wyobrażam sobie wpadki Celtów w 1 rundzie. Rondo zdecydowanie X faktor smile

Zachód jeszcze opiszę, pozdrawiam

Do góry
#4605816 - 16/04/2011 18:26 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Dzis początek wzmagania w edycjii Po po miedzy Chicago a Indianą .Wg moich relacjii ten pojedynek powinien byc w miare latwo wygrany przez ekipe Bulls.Dzis Pierwszy i ostatni kandydat do MVP sezonu powiinien poprowadziic do zwyciestwa druzyne Chicago.W ostatniich meczach Rose pokazał na co go stac dzis bedzie glowną strzelbą Bulls to juz Po a tam wszysscy graja na maxa i tego oczekuje siie od Derricka.

Rose over 25,5 pkt
Fortuna 1,85

Ekipa Dallas zaczyna swoj mecz nad ranem z soboty na niedziele a ich rywalem jest Portland.W tej druzynie jest potencjał i wola zwyciesstwa jessli tylko L. Aldridge bedzie w dobrej formie bo to glowna sstrzelba Portland to Blazers maja duze szanse na wywalczenie korzytnego wyniku dla siebie.Dzis Lamarkuss i Wallace powinny poprowdzic do dzisiejsszego zwyciesstwa.

L. Aldridge over 21,5
Fortuna

Analizy takie sobie ale chodzi mi glownie o bety na dziss

1,85+1,85 =3,4

8,5/10

Do góry
#4606269 - 16/04/2011 21:02 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Kieras]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
OKC Thunder - Denver Nuggets

Kurs na jedyneczkę w miarę akceptowalny (btw powyżej już kilka słów o tej parze napisałem). Nuggets trafili w 1 rundzie chyba najgorzej jak mogli - na "podobnie" młody zespoł, co sprawia że ich szybkość, wszechstronność poszczególnych zawodników nie będzie aż takim atutem. A piszę "podobnie", bo o wiele bardziej zgrany i doświadczony (choć to drugie bywa jednym z najbardziej przecenianych czynników). Jokerem serii chyba JR Smith, bo jak on wybucha strzelecko to zazwyczaj nie ma czego zbierać, natomiast OKC mają idealnie na niego Sefoloshę (JR przeciw OKC w tym roku - 6ppg na 26% z gry), do tego numery Smitha z jego poprzednich występów w playoffach na kolana nie rzucają. Jakby tego było mało, w Denver nie mają nikogo na Duranta (31ppg na 49% z gry przeciw Denver w tym sezonie), chyba że ktoś traktuje poważnie defensywne umiejętności Wilsona Chandlera.
H2h ten sezon 3-1 dla Thunder, z czego ostatnie 2-wie ich wygrane już po tym Melo-transferze.


Thunder seria @1.46 pinn
Thunder 4-1 @4.8 (btw, nikt na espn.com tak nie typuje natomiast popiera mnie gość z si.com i dwóch z yahoo wink )

i o Smithu jeszcze:

Originally Posted By: Ric Bucher
tom (chicago)
Why do the experts hate JR Smith so much? He has almost been a model citizen the last two seasons and doesn't get the PT he deserves. A lot of players would handle it worse than JR has.

Ric Bucher
(2:05 PM)

Having seen him during last year's playoffs when he wandered away from huddles and buried his head in his hands, took inexplicable shots and blew defensive assignments, I can only tell you that model citizen stuff applied only to off the court. If that.


Edited by Skiper (16/04/2011 21:08)

Do góry
#4607520 - 17/04/2011 04:38 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Orlando-Atlanta 2 (włącznie z dogrywką) kurs 4,33 Ladbrokes

Bukmacherzy, podobnie zresztą jak zdecydowana większość ludzi typuje tutaj zdecydowanie Orlando, jako wyraźnego faworyta do awansu, a tym bardziej do zwycięstwa w pierwszym meczu u siebie. Wynika to m.in. z tego, że Atlanta od 9 lutego zaczęła grać po prostu słabo i zdecydowaną większośc spotkań przegrała. Powstaje pytanie, czy rzeczywiście forma tak spadła czy może po prostu mając w kieszeni awans do playoff troszkę odpuścili? Trudno powiedzieć, być może prawda leży jak zwykle po środku.
Do lutego Atlanta grała naprawdę bardzo dobrą koszykówkę, zdecydowaną większość spotkań wygrywali, byli w ścisłej czołówce tabeli swojej konferencji.
Orlando to silna, ale nieobliczalna drużyna, która potrafi ogrywać wysoko najlepszych, ale zdarzały im się wpadki z ogonem ligi, np. z Sacramento i z Toronto.
W sezonie zasadniczym drużyny grały ze sobą cztery razy i trzy razy górą była Atlanta.
Mam przeczucie, że u tej pary będzie 7 spotkań, dlatego po takim kursie zaryzykuję.


Co do pary Oklahoma-Denver to nie zdziwię się jeśli drużyna która awansuje z tej pary dojdzie nawet do finału konferencji. Nie zgadzam się, że Oklahoma wygra 4-1, stawiam tutaj na bardziej zaciętą rywalizację, bo Denver na własnym parkiecie potrafi zdziałać cuda, co zresztą nie raz udowodnili.

Do góry
#4607625 - 17/04/2011 05:12 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Ja tam w przeciwieństwie do buków faworyta widzę w Portland.
Wyniki z RS:

Portland @ Dallas 98:103
Portland @ Dallas 81:84
Dallas @ Portland 101:104
Dallas @ Portland 96:104

Portland 2 razy wygrało u siebie, na wyjeździe byli blisko, ale udać się nie udało. Ale za to z Geraldem w składzie wygrali 2/2. Portland ma przewagę fizyczności po swojej stronie, są silniejsi. Grają bardzo wolno, ale za to przemyślane akcje, nie tracą za wiele piłek dzięki temu, potrafią wymuszać dużo strat rywali. Wgl są mocniejsi wg mnie, mają Wallace'a, Aldridge'a, Roy'a (który z ławki wnosi sporo), Batuma, Matthews'a. Dallas ma Dirka, który wiadomo, że kozakiem jest, mają Kidda (którego bardzo lubię), Chandlera, jest wchodzący z ławki Terry. Ale mimo to nie jest to wg mnie taka siła jak Blazers. Na obwodzie będzie im ciężko z obroną, gracze z Portland są silniejsi od nich, jeżeli będą grali tyłem do kosza to obrona Dallas może mieć problemy. Poza tym - Mavs prawdopodobnie bez dwójkowego startera, czyli Rodrique Beaubois.

Do góry
#4608222 - 17/04/2011 18:51 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Iverson13]
stolipad Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 2035
Zupełnie nie w temacie, ale czy zna ktoś stronę, na której znajdę statystykę spotkań under/over danego zespołu? Interesuje mnie zwłaszcza archiwum i serie zespołów.

Do góry
#4608253 - 17/04/2011 19:03 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: stolipad]
maaajo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 13791
Originally Posted By: stolipad
Zupełnie nie w temacie, ale czy zna ktoś stronę, na której znajdę statystykę spotkań under/over danego zespołu? Interesuje mnie zwłaszcza archiwum i serie zespołów.


http://hoopdata.com/

Popatrz tutaj.

Do góry
#4608273 - 17/04/2011 19:15 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: stolipad]
Paździoch Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 21983
Skąd: Kutno
Originally Posted By: stolipad
Zupełnie nie w temacie, ale czy zna ktoś stronę, na której znajdę statystykę spotkań under/over danego zespołu? Interesuje mnie zwłaszcza archiwum i serie zespołów.

a może tu wink
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_summary_7.html

Do góry
#4609444 - 18/04/2011 01:27 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Oklahoma City - Denver Nuggets


Oklahoma juz w poprzednim sezonie zagrala kapitalnie w PO walczac

jak rowny z rownym z LAL ale w tym roku sa moim zdaniem

silniejsi. Po roznych zawirowaniach transferowych dostali pod

kosz bardzo solidnego Perkinsa i ich wyjsciowa piatka prezentuje

sie okazale. Licze na popisy strzeleckie Duranta i wsparcie z

lawki Hardena oraz Cooka. Denver ma pewne problemy ze skladem ,

nie zagra na pewno Mozgov a pod znakiem zapytania jest gra

Lawsona a takze Gallinariego i Afflalo. Thunder zaczna serie od

zwyciestwa na swoim domowym parkiecie.


Typ: Oklahoma City = @ 1,40 = Ladbrokes

Do góry
#4609905 - 18/04/2011 03:51 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Boston Celtics - New York Knicks (handicap 0:6) 1 1.9 Ladbrokes (typ konkursowy)
Szczerze mówiąc jestem bardzo zdziwiony tym, że Knicks bukmacherzy przyznają aż tak duże szanse podczas meczów w Bostonie. Żarty się skończyły i każdy będzie grał na pełnej mobilizacji i koncentracji. Celtowie na swoim terenie są niezwykle groźni, a żelazną defensywą są w stanie zatrzymać każdego. Knicks znaleźli się w play-offs głównie dzięki serii 7 wygranych na koniec, jednak i tak uważam, iż starcie przeciwko Bostonowi to dla nich za wysokie progi. Kilka dni temu nowojorczycy przegrali w tej samej hali 10 punktami i teraz oczekuję podobnego rezultatu.

Do góry
#4609940 - 18/04/2011 04:06 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Boston-New York 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 3,25 Ladbrokes

Za nami pierwsze mecze fazy playoff i już sypnęło niespodziankami i to jakimi: Orlando wyraźnie przegrało właściwie bez walki z Atlantą(choć akurat to przewidziałem), San Antonio poległo z Memphis, Lakersi przegrywają do przerwy z Nowym Orleanem, nawet Chicago Bulls mieli spore problemy na własnym parkiecie z Indianą. Czego to dowodzi? Ano tego, że granie na niespodzianki w fazie playoff to dużo lepszy pomysł niż stawianie na faworytów po nędznych kursach, gdyż różne cuda się tu działy, dzieją i będą działy.
Co do meczu Bostonu z NYK, to obie drużyny są nieprzewidywalne, tak było przez cały sezon zasadniczy. Boston to genialna defensywa, NYK to wspaniały atak, czyli jednym słowem grają ze sobą zupełnie różne drużyny. Pod koniec sezonu zasadniczego Boston grał w kratkę, NYK natomiast seriami- najpierw 6 przegranych z rzędu, potem 7 zwycięstw. Siłą NYK jest atak, sporo rzucają za 3 pkt. i jak mają dobrą skuteczność, to mogą ograć każdego. Na tym opiera się ich gra, więc aby wygrać z Bostonem, to "trójki" muszą im siedzieć. Czy tak będzie? Liczę na to, że tak. Sądzę, że jeden z dwóch meczów wyjazdowych New York wygra. Mam nadzieję, że to będzie ten mecz.
Martwi mnie to, że w tym sezonie Boston wygrał wszystkie cztery mecze z NYK, ale przecież nic nie trwa wiecznie...

Do góry
#4611726 - 19/04/2011 03:04 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Miami-Philadelphia

Dzis kolejne spotkanie Miami gra u siebie w serii do 4 zwyciestw na razie prowadzą 1:0 .Jeslii 76 marzą zeby zaistniec chociaz troche w konfrontacjii z Heat muszą dzis powalczyc o korzystny wynik dla siebie.Phiiladelphia to wg mnie nieobliczalna druzyna i potrafi wygrywac na wyjezdzie z najlepszymii co dowodem byla ostatnio wygrana w Bulls.W piierwszym pojedynku słabo spisał sie Lebron i dzis mysle ze bedziie podobnie tak samo mniiejszą liczbe punktow rzuci Bosh to moze byc kluczowe w odniesieniiu dzis zwyciestwa przez ekipe Szóstek.Licze ze Andre Iguodala dzis zagra lepsze zawody niz ostatnio i rzuci o wiele wiecej punktow niz ostatnio a co za tym iidzie bedzie bardziej rowny pojedynek.Po takim kursie zal nie spróbowac.

Typ Konkursowy
Ladbrokes

Do góry
#4611745 - 19/04/2011 03:13 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Kieras]
Dindek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4179
Skąd: CK
Originally Posted By: Kieras
Miami-Philadelphia

Dzis kolejne spotkanie Miami gra u siebie w serii do 4 zwyciestw na razie prowadzą 1:0 .Jeslii 76 marzą zeby zaistniec chociaz troche w konfrontacjii z Heat muszą dzis powalczyc o korzystny wynik dla siebie.Phiiladelphia to wg mnie nieobliczalna druzyna i potrafi wygrywac na wyjezdzie z najlepszymii co dowodem byla ostatnio wygrana w Bulls.W piierwszym pojedynku słabo spisał sie Lebron i dzis mysle ze bedziie podobnie tak samo mniiejszą liczbe punktow rzuci Bosh to moze byc kluczowe w odniesieniiu dzis zwyciestwa przez ekipe Szóstek.Licze ze Andre Iguodala dzis zagra lepsze zawody niz ostatnio i rzuci o wiele wiecej punktow niz ostatnio a co za tym iidzie bedzie bardziej rowny pojedynek.Po takim kursie zal nie spróbowac.

Typ Konkursowy

Ladbrokes

kolego kursu chyba brakuje tongue

Do góry
#4613497 - 20/04/2011 02:43 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Iverson13 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 275
Howard over 22.5 1.476
Pinnacle


Wiem, wiem kurs nie jest zajebisty, ale w Orlando nie ma kto inny za bardzo rzucać. Jest Nelson, ale on też over 25-30 nie rzuci. Niby są super strzelcy za 3, ale hola hola, oni też nie są takimi mistrzami, że zawsze im wpada miliard. Poza tym 1 mecz z Atlantą, a Arenas, JRich, Hedo i JJ oddają w sumie 12 rzutów za 3, a w RS było ich średnio ponad 18. Atlanta postanowiła bronić tak jak mogą to robić. Obronę skupiają na graczach obwodu, a na Howarda rzucają watahę rezerwowych centrów i skrzydłowych. W pierwszym meczu widać to było dobrze. Howard zagrał 45 minut z ogonkiem. Na 2 pozycjach podkoszowych 4 i 5 zagrało przez 85 minut w sumie 5 graczy. Horford (45), Collins (17), Zaza (9), Thomas (6) i Powell (8). Podejrzewam, że momentami Smith pewno grał na 4, ale nieważne. Tych 5 graczy złapało w sumie 16 fauli, większość pewnie na Howardzie. Ale cóż, taka taktyka Atlanty. W 1 meczu Howard z samych wolnych rzucił 19 punktów. Dziś nie wiem czy będzie, aż tyle, ale myślę, że barierę 15 oddanych rzutów wolnych przekroczy. W dodatku Dwight wgl ostatnio jest w formie, więc powinien spokojniutko 23 punkty rzucić...w 1 połowie.

Do góry
#4613742 - 20/04/2011 04:13 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Orlando-Atlanta 2 (włącznie z dogrywką) 4,50 Ladbrokes

Ponownie stawiam na Atlantę. Bukmacherzy jeszcze zwiększyli kurs na Atlantę, choć w ostatnim meczu zrobili z gospodarzy miazgę wygrywając 103-93. Wygląda na to, że chyba potwierdziły się moje przypuszczenia, że Atlanta po prostu odpuściła końcówkę sezonu, by złapać optymalną formę na playoffy. W pierwszym meczu Orlando było bezradne i praktycznie przez dłuższy czas tylko Howard punktował, bo reszta była dobrze pilnowana. Atlanta była bardzo skuteczna jeśli chodzi o rzuty i szybko wypracowali sobie wysoką przewagę punktową, którą dowieźli do samego końca.
Skoro w ostatnim meczu Atlanta bez problemu ograła Orlando i w tym sezonie na 5 bezpośrednich spotkań aż 4 wygrała Atlanta, to co stoi na przeszkodzie, by dziś znowu sprawili "niespodziankę"? Po takim kursie ponownie się skuszę.

Do góry
#4613755 - 20/04/2011 04:34 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
20.04.11 01:00
Koszykówka, NBA
Boston Celtics - New York Knicks
Typ: AH(0:6,5) 1
Kurs: 1.90
Ladbrokes

Boston ze swoją świetną grą w obronie nie powinien drugi raz z rzędu tak męczyć się w pierwszej rundzie play off jeśli marzy o laurach w tym sezonie... Jak większość również uważam że niedługo czeka tą drużynę ogromna przebudowa, więc znając dobrą atmosferę jaka panuje w tej ekipie sukces w tegorocznych play-offach jest jak najbardziej możliwy. Ważnym czynnikiem będzie oczywiście by nikt z ważnych graczy nie wypadł ze składu w kolejnych meczach. W pierwszym meczu Boston wygrał u siebie 87:85, przegrywając wysoko do przerwy po słabej drugiej kwarcie, jednak już w drugiej połowie pokazali obronę z której są znani. Dzisiaj powinna już być wyraźniejsza przewaga gospodarzy, którzy akurat z ekipą NYK potrafią grać w ostatnich latach, dlatego też liczę ok. 15-punktowe zwycięstwo gospodarzy, przyjdzie ono łatwiej jeśli oczywiście zabraknie pierwszego rozgrywającego ekipy gości Chaunceya Billups'a. Gospodarze zagrają bez Shaqa.

Do góry
#4616186 - 21/04/2011 06:07 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
San Antonio-Memphis 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 4,33 Ladbrokes

Jeśli patrzeć na cały sezon zasadniczy, to San Antonio grało o wiele lepiej niż ich dzisiejszy rywale, ale pod koniec marca wyniki San Antonio i ich gra bardzo się pogorszyły i o wiele częściej przegrywali niż wygrywali. Można było przypuszczać, że po prostu odpuścili końcówkę sezonu, ale pierwszy(przegrany) mecz playoff z Memphis pokazał, że chyba jednak forma San Antonio gdzieś się straciła.
Inaczej sprawa wygląda z Memphis, gdyż oni mieli słabiutki początek sezonu, a potem coraz bardziej się rozkręcali, a końcówka sezonu była bardzo dobra w ich wykonaniu, gdyż odnosili prawie same zwycięstwa, z powodzeniem rywalizowali z najlepszymi.
Pierwszy mecz pokazał, że San Antonio może mieć ogromne problemy z awansem do następnej rundy. Liczę na to, że Memphis zagra dobry mecz i ponownie sprawią niespodziankę szczególnie, że w tym sezonie(wliczając pierwszy mecz playoff) bilans z San Antonio mają dodatni.

Do góry
#4619935 - 23/04/2011 04:10 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: saturas25]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
kilka słów o serii Mavericks - Blazers, świeżo po obejrzeniu game 2:

- jeszcze nie straciłem wiary w Portland tongue ale prawda jest że statystyki dla drużyn będących 0-2 w serii są bardzo niekorzystne, dość powiedzieć że PTB raz w historii wyszli z takiego stanu, i było to w finałach roku 1977.
- obecnie kursik na nich na serię: 3.22 (2.68 było przed PO)
- linia na mecz nr 4 to minus 4 na PTB; dziwne trochę gdyż było minus 5.5 na poprzedni, i wygrany przez PTB mecz nr 3
- na czym opieram swój optymizm? po prostu Portland cały czas może jeszcze grać lepiej; poziom gry Mavs natomiast moim zdaniem to 90-95% ich możliwości
- styl gry Mavs dotychczas: gramy na Dirka plus tego strzelca który jest danego dnia gorący (Peja, Kidd, Terry). Peja po swoich wyczynach w game 2 już raczej odpuszczany nie będzie; J-Kidd wciąż jest lekceważony (niesamowite jak na 12 sekund do końca, 5p różnicy i Kidd nieatakowany przez żadnego obrońcę przez 3-4 s. trafia trójkę), a Jet to Jet i tych 20p i tak oczekiwać trzeba
- PTB: Aldrigde wiadomo, niszczy zwłaszcza gdy B-Wood go kryje + Wes Matthews (zaczął G3 6/6 z czego 4/4 za 3), świetny Roy z ławki (pytanie czy to powtórzy) i kompletnie usunięty w cień z niewiadomych przyczyn w meczu nr 3 G-Wallace
- klucz do serii: Tyson Chandler. Jak łapie szybkie faule i pomaga ale na ławce podawać napoje, to Dallas ma kłopoty a Camby (grający z kontuzją nadgarstka co widać) może "szaleć"
- znikający punkt: obrona Blazers. Słaba dotychczas i nie bójmy się tego powiedzieć. Nadzieja w Matthewsie bo korzystnie jest jak naciska Kidda (inna sprawa że wtedy jest wolny inny strzelec bo reszta defensorów obwodowych PTB na czele z bezlitośnie atakowanym Royem jest śmiechu warta)
- kącik trenera: Nate McMillan stara się zachęcać swoich podopiecznych do szybkiej transmisji ofensywnej, co jest niewątpliwie dobrym sposobem na podstarzałych Mavs, niemniej nie jest wcale takie łatwe: dotychczas punkty PTB z kontry to 13, 14 i 10p - niby ok ale też rewelacji nie ma


Edited by Skiper (23/04/2011 04:16)

Do góry
#4622540 - 24/04/2011 20:39 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
New York Knicks - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics

Ostatni mecz seri. Boston konczy zabawe w MAdison i powinno to byc spokojne spotkanie. Wiaomo ze goscie mlodzi nie sa wiec kazdy dzien odpoczynku wiecej to dla nich wazna sprawa przed potyczka z Miami. Nowojorczycy maja powazny problem, gdyz kontuzja Billupsa wyklucza go z gry a dodatkowo Amare ma swoje problemy uniemozliwiajace mu gre na 100%. W sumie nie wiadomo czy zagra bo seria juz w sumie przegrana a czy warto ryzykowac poglebienie kontuzji. Sam Carmelo nie pociagnie tego wozka. Garnett i spolka szybko pozbawia zludzen Knicksów.

Do góry
#4622842 - 24/04/2011 23:56 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
New York-Boston

Dzis Boston moze zakonczyc serie do 4 zwyciestw.Moj typ to Paul Pierce over 21pkt.Dzieki kapiitalnej dypozycji Rondo i jego asystach do Pierca albo wjazdami pod kosz ta granica moze byc przekroczona o jakies 3-4 punkty .Buk zaoferował bardzo dobry kurs jakim jest 2,0 w innych bukach granica pkt jest 19,5 ; 20,5 .W poprzednich meczach Pierce oddawal od 16-19 rzutow z gry gdzie w osstatnim meczu mial kapiitalną sskutecznossc z gry i w sumie 38pkt,przedostatnią troche gorzej bo 20pkt i 18pkt ale jak na jednego z liderow ekipy Bostonu powinien pociągnąc wozek.

Typ Konkursowy
Ladbrokes

Do góry
#4624246 - 26/04/2011 00:44 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Dziś 3 spotkania, z czego 2 b. ciekawe:

1) SAS@MEM

Misie z premedytacja spadli na 8 miejsce przed PO, bo im matchup z SAS pasuje i jak narazie sa na calkiem niezlej drodze do sprawienia sensacji, prowadza 2-1, wiec ten mecz bedzie decydujacy dla serii, SAS nie moga sobie pozwolic na 3-1, bo to juz bedzie b. niebezpieczne, Memphis na fali, u siebie. Wnioski? Gramy pilki na liderow: Dwa spotkania temu wrocil Manu i rozkreca sie z meczu na mecz, cecha charakerystyczna - wymusza duzo rzutow owlnych wiec latwe punkty. Dodatkowo Tony Parker ewidetnie jest pod forma (brak Evy zapewne dziala;p) w poprzednich PO rzut z poldystansu to peffka ze wchodzilo, a teraz gra duzo ponizej, stad tez wiekszy ciezar wchodzi na Manu,
pick Ginobili over 18,5 pkt buk: tobet,betsafe
kurs 1.85 w obu.
drugi pick, Matt Bonner, under 6,5 pkt 1.70 betsafe.
Typowy roleplayer, nie sadze zeby w tak waznym meczu podejmowal duzo akcji.

Drugi ciekawy mecz:

Dallas - Portland (stan rywalizacji 2-2)
W zwiazku z problemami Roya przez caly sezon lider punktowy jest jeden Lamarcus Aldrige. Co prawda w ostatnim meczu Roy sie obudzil, ale podac lubi, wiec pilki do Aldrige'a i tak powinny docierac. Podobnie jak w przypadku pierwszego meczu dzis, takze ten jest bardzo wazny, wiec pilka duzo u liderow,
linia wg do gry over 22,5 pkt 1.85 betsafe

drugi pick
Tyson Chandler under 16,5 pkt + zb
Chandler to nie tytan ataku, oddaje malo rzutow, raczej wzmacnia defensywe, walke na tablicach, ale az takim dominatorem na zbiorkach nie jest zeby wykrecic grubo powyzej 10.

Jezeli chodzi o wyniki to widze dzis wygrana Spurs, POP juz cos wymysli, i portland na fali poprzedniego meczu zrobi dzis dobry wynik.

pozdrawiam

Do góry
#4624492 - 26/04/2011 03:12 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Denver - Oklahoma
Typ: 2
Kurs: 2.35

Oklahoma dowodzona przez Westbrooka, Duranta i Ibakę prowadzi w rywalizacji z Denver już 3-0 i wszystko wskazuje, że już dzisiejszej nocy zakończy rywalizację w pierwszej rundzie. Bryłki po oddaniu Billupsa i Carmelo z jednej strony są bardziej wyrównanym zespołem. Z drugiej w ich ekipie brakuje zawodnika, który byłby w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki i w decydujących momentach spotkania i zadecydować o wyniku. Przyjezdni mają do takich zadań Duranta, zaś cała ekipa Thunder potwierdza, iż okrzepła, wyciągnęła właściwe wnioski z zeszłorocznych play-off i w obecnych może zajść naprawdę daleko. Nie bez znaczenia jest również to, że goście prowadza w serii 3-0 i gospodarze mają tak na dobrą sprawę mają nikłe szanse na awans do następnej rundy. Dzisiejsze spotkanie będzie próba godnego pożegnania się z play-off. Jeśli jednak mecz nie będzie się układał po ich myśli może zabraknąć motywacji i goście mogą wygrać dzisiejsze spotkanie nawet różnicą ponad dziesięciu punktów. Z kolei gracze Oklahomy z pewnością zrobią wszystko, żeby zachować jak najwięcej sił na kolejne rundy.

Do góry
#4624565 - 26/04/2011 04:03 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs (4. mecz) (handicap 1:0) 2 1.9 Ladbrokes (typ konkursowy)

W Memphis dojdzie do czwartego starcia pierwszej rundy Play-Off pomiędzy Grizzlies a Spurs. Przed rozpoczęciem rywalizacji faworytem do awansu byli rzecz jasna koszykarze z San Antonio, którzy nieoczekiwanie przegrali pierwszy mecz na swoim parkiecie. Teraz są na "musiku", ponieważ w przypadku porażki ich rywali od następnej rundy będzie dzielić tylko jedno zwycięstwo. Już w meczu numer 3 Spurs byli blisko odzyskania przewagi, jednak przespali pierwszą połowę. Po przerwie udowodnili jednak, że są w stanie skutecznie walczyć z Grizzlies, pomimo iż parkiet w Memphis w rundzie zasadniczej był bardzo trudny do zdobycia. Teraz stawiam jednak na ekipę spod znaku trio "Duncan-Parker-Ginobili".

Do góry
#4624576 - 26/04/2011 04:33 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Dallas - Portland

Stan rywalizacji 2-2, powinno byc 3-1 dla Dirków, ale nie wiem jakim cudem stracili taką przewagę w 10 minut. Mieli +17 i cos się załamało. Chyba sie za pewnie poczuli. Rozpędziło się Portland, a w szczególności Roy i już nie dało się ich zatrzymać. Dodatkowo Kidd w głupi sposób zgubił piłkę na półtorej minuty przed końcem i stało się. Dzisiaj juz nie ma mowy o takim "odpuszczaniu" i braku koncentracji. Od początku Dallas gra swoje i wychodzi na prowadzenie 3-2. Innego wyniku nie widzę jakoś. Roy i społka sprawili juz jeden cud i nie sadze, aby pojechali na tej fali w dzisiejszym meczu. Nie tym razem.

Do góry
#4625640 - 26/04/2011 23:07 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
1) Hawks@Magic (3-1, w best-of-7)

Magic noz na gardle, wiec pytanie co zrobi Stan? Logika by podpowiadala - granie na Howarda, tyle ile sie da. Jak dostaje pilki to sobie radzi. Tylko czy Stan jest logiczny? mam watpliwosci. Mimo wszystko mysle ze jeszcze dzis Magic nie odpadna, a do zwyciestwa poprowadzi DH12.
Dlatego pick:
Howard over 27,5 pkt betsafe po 1.85

po drugiej stronie gre ciagnie JJ i Jamal. W serii 23/25/23/25 pkt w poprzednich meczach.
Na dzis over 17,5 pkt betsafe po 1.85

Z meczu Lakers - Hornets, ciagne taktyka grania na liderow,
CP3 over 14,5 asysty + zbiorki. Licze na 10+ asysty, a do tego i o zbiorki walczy wiec te 4-5 powinnien dolozyc.

Z innych pickow lekko gram: Hornets +10,5, Hawks +7,5 i Rose over 11,5 asyst i zbiorek.

pozdro

Do góry
#4626334 - 27/04/2011 03:33 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Chicago - Indiana


Bulls dzisiaj koncza rywalizacje w pierwszej rundzie z Indiana.

W ostatnim meczu Noah zagral swietnie. Bardzo dobrze prezentowal

sie pod koszem i zdobyl ponad dwadziescia punktow , dlatego

uwazam ze dzisiejsza linia jest na niego sporo zanizona. Widac

ze juz po kontuzji nie ma ani sladu , dodatkowo Rose mam jakies

problemy zdrowotne wiec powinien grac duzo pickow z Noahem ,

dlatego licze ze ten spokojnie przekroczy dzisiejsza linie.


Typ: Noah over 12 points = @ 1,76 = Ladbrokes

Do góry
#4628383 - 28/04/2011 05:06 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: 1 (-6.5 AH)
Kurs: 1.90

Konsekwentnie stawiam na to, że koszykarze Oklahomy zakończą dziś serię z Denver. W ostatnim spotkaniu do powodzenia zabrakło naprawdę niewiele, gdyż Westbrook mógł w końcówce dwukrotnie doprowadzić do remisu. Niestety tak się nie stało dlatego też liczę, że Thunders pomni tamtych doświadczeń zrobią wszystko, żeby wygrać pewnie i wysoko. W obecnych rozgrywkach wygrali wszystkie cztery spotkania rozgrywane na własnym parkiecie z Nuggets, zaś z 41 spotkań w sezonie zasadniczym na swoją korzyść rozstrzygnęli aż 30. I choć statystyki nie grają, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż Denver w obecnym kształcie do awansu do następnej rundy jeszcze nie dorosło. Dlatego też skłaniam się ku zwycięstwu Oklahomy różnicą co najmniej siedmiu punktów.

Do góry
#4630292 - 29/04/2011 04:51 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Atlanta - Orlando


Dzisiaj mecz o duza stawke dla Magic. Tylko i wylacznie

zwyciestwo w Atlancie przedluza ich szanse na wygranie calej

rywalizacji.Widzialem trzy mecze w tej seri i Hawks zdecydowanie

lepiej dla siebie wyszli na tym , gdy pozwolili Howardowi zdobyc

swoje punkty, koncentrujac sie na szczelnej defensywie na

obwodzie. W ostatnim meczu zmienili koncepcje i Orlando od

samego poczatku narzucilo swoj styl gry niszczac Hawks. Dzisiaj

Howard powinien byc prawdziwym liderem Magic i spodziewam sie

powyzej 30 punktow w jego wykonaniu.Swoje zdobedzie spod kosz

plus zapewne dostanie kilkanascie rzutow osobistych dlatego

linie powinien przekroczyc, jezeli Magic chca wygrac ten mecz.


Typ: Howard over 25,5 points = @ 1,71 = Ladbrokes

Do góry
#4633865 - 01/05/2011 04:00 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Miami - Boston

I mamy najbardziej oczekiwana pare na wschodzie.Ta seria bedzie elektryzowac caly koszykarski swiat.Sympatyzuje z Heat ale większe szanse na awans daje Bostonowi. Przede wszystkim druzyna Riversa jest bardziej zgrana bo graja ze soba od lat.Po za tym waznym aspektem ktory powinien zadecydowac o losie tej rywalizacji bedzie pojedynek pomiedzy Boshem i KG. Kevin powinien sobie poradzic w obronie z Boshem a James i Wade w dwojke nie wygraja seri dla Heat.Lawki obu zespolow sa bardzo przecietne ale pierwsza piatka Celtics prezentuje dla mnie wiekszy poziom sportowy niz Heat.Pierwszy mecz bedzie mial duze znaczenie co do tego w jakim kierunku ta seria sie potoczy.Stawiam na zgranie i doswiadczenie = Celtics.


Typ: Boston = @ 2,90 = Ladbrokes

Do góry
#4636374 - 02/05/2011 05:39 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Chicago-Atlanta 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 4,50 Ladbrokes

Przed rozpoczęciem playoff nie postawiłbym na Atlantę nawet gdyby kurs był znacznie wyższy, bo każdy wie co robiły Byki ze swoimi rywalami w końcówce sezonu zasadniczego, nie było na nich mocnych. Sytuacja jednak trochę się zmieniła, gdyż Bulls wcale nie zachwycili w meczach z Indianą- najpierw dwie bardzo szczęśliwe(a jedne cudem uratowane) wygrane u siebie, potem wymęczona wygrana wyjazdowa, następnie porażka na wyjeździe i dopiero solidne zwycięstwo u siebie w ostatnim meczu. W 4 na 5 spotkań to nie było to Chicago co w sezonie zasadniczym.
Atlanta zaskoczyła wszystkich jak najbardziej pozytywnie, gdyż wyeliminowali faworyzowane Orlando wygrywając wszystkie mecze u siebie i jeden wyjazdowy. Atlantę charakteryzowało w tych meczach dobra obrona i całkiem niezła skuteczność.
Sądzę, że jeśli Atlanta zagra na miarę swoich możliwości np. podobnie jak w pierwszym meczu z Orlando, to mają szanse sprawić kolejną niespodziankę i wygrać pierwszy mecz z Bykami.

Do góry
#4637732 - 03/05/2011 02:53 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
La-Dallas

Dzis piersze spotkanie pomiedzy Lakers a Dallas.Stawiiam na over Bryanta 26,5pkt .Ostatnio rzucil 24pkt przy niskiej skutecznoci z druzyna No.W sezoniie zasadniczym przeciwko Dallas licho mu szło 21pkt,16pkt i 28punktow.Stary juz Fischer w coraz slabsszej formie i to Kobe musi ciągnąć wozek w La tak samo dzis bedzie podobnie zagra jak w meczu Gwiazd tzn bedzie sępił i poprowadzI La do zwyciestwa.Na moje rzuci ponad 30pkt dzis.

Ladbrokes
Typ Konkursowy

Do góry
#4639517 - 03/05/2011 23:18 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Miami-Boston
Miami-Boston

Dzis kolejne spotkanie z serii meczu o zycie dla ekipy Celtics.Ostatnie spotkanie wygladalo tak ze Jones rozwalil ich trojkami i Wade mial dzień konia.W Druzyniie Bostonu czarował tylko Allen i czesciowo w drugiej polowie Pierce a takze zmiennik West dorzucil kilka punktow to jednak za malo.Dzis w spotkaniu raczej Rondo nie zacznie od glupich 3 fauli powiniien posyłac efektowane asysty do KG -statysty w ataku w pierwszym spotkaniu.Widac bylo ze Bostonowi zalezy o czym swiadczy wyrownana ilosc zbiorek na tablicach.W pewnym momemncie nawet Miami nie moglo zrobic nic bo Boston gral swoj diffense jak za dawnych lat.Dzis licze na Rondo ktory swoją efektowną grą powinien poprowadzic do zwyciestwa ekipe Celtics.Kurs atrakcyjny wiec mozna sprobowac zeby nie zalowac.

Typ Konkursowy

Ladbrokes

Do góry
#4639752 - 04/05/2011 00:14 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Miami-Boston
Typ: Boston powyżej 88,5 pkt. w meczu 1,83 Ladbrokes

Jak najbardziej zgadzam się z typem Kierasa i z wielką chęcią sam bym ten typ podał, ale skoro Kieras już napisał analizę, to niech ma pierwszeństwo smile.
W takiej sytuacji zdecydowałem się więc na typ, że Boston zdobędzie powyżej 88,5 pkt. w meczu. W pierwszym przegranym spotkaniu Boston rzucił 90 pkt. a trzeba przyznać, że to wcale nie był dobry mecz Celtów, bo z pewnością stać ich na więcej. Boston będzie maksymalnie zmobilizowany do tego meczu, gdyż w razie przegranej ich sytuacja będzie bardzo nieciekawa.
Miami nie należy do zespołów stawiających na twardą defensywę, a Boston na wyjazdach gra odważniej niż na własnym parkiecie i nierzadko rzuca ponad 100 pkt.
W sezonie zasadniczym Boston grał z Miami na wyjeździe dwukrotnie i w jednym meczu zdobył 112 pkt. a w drugim 77. Sądzę, że teraz będzie coś pomiędzy, czyli 90-100.

Do góry
#4642999 - 05/05/2011 06:14 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Chicago-Atlanta
Typ: Atlanta powyżej 85,5 pkt. w meczu 1,83 Ladbrokes

Co tu dużo mówić- Byki po prostu grają co najwyżej przeciętnie w tych playoffach, a kursy na nich żenująco niskie. Wiadomo, że w sezonie zasadniczym grali rewelacyjnie, ale czy nie można tego samego powiedzieć o San Antonio, które się zbłaźniło w serii z Memphis? Nazwy nie grają...
Chicago pierwszym meczem z Atlantą udowodniło, że wymęczone zwycięstwa(i jedna porażka) z Indianą do nie był przypadek, a po prostu znaczny spadek formy. Atlanta zasłużenie wygrała pierwszy mecz, będąc prawie przez cały mecz na prowadzeniu, jedynie chwilowo Byki potrafiły doskoczyć, wyjść na minimalne prowadzenie po czym Atlanta znowu ich wyprzedzała, by ostatecznie wygrać mecz 103-95. Atutem Byków w sezonie regularnym była wspaniała obrona, dzięki której tracili mało punktów, a teraz tracą ich całkiem sporo, bo z Indianą w meczach u siebie tracili: 99, 90, 89, a z Atlantą 103.
Atlanta jest jedną z największych rewelacji tegorocznych playoff, gdyż najpierw wyeliminowali mocno faworyzowane Orlando, a następnie wygrany pierwszy mecz z Chicago. Kluczem do ich dobrych wyników jest solidna obrona i niezła skuteczność.
Skoro Atlanta w pierwszym meczu zdobyła 103 pkt., a słabsza od nich Indiana w każdym meczu bez problemu przekroczyła 85,5 pkt., to co stoi na przeszkodzie, by Hawks zrobili overa?

Do góry
#4645880 - 06/05/2011 22:16 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Czy ktos moze mnie oswiecic, dlaczego kurs na lakers na wygranie serii jest 3.30 a na celtics 6.0.
Obie druzyny maja dwie porazki z czego lakers na wlasnym boisku.
Smierdzi mi tu niezla podpycha.

Do góry
#4645976 - 06/05/2011 22:46 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Bo buki wierza, ze Lakersi to ciagle Lakersi, a tak do konca nie jest i moim zdaniem nie bedzie, a Boston w swojej serii no troszke ssal w Miami, ale teraz wraca Szak, czego buki nie wziely pod uwage, a przeciez z nim w skladzie Celtowie grali bardzo dobry basket. Te kursy nie sa zalezne od siebie i nie mozna tak na to patrzec. A przynajmniej nie powinno sie.

Do góry
#4646169 - 06/05/2011 23:39 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: iti]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
A moze to buki chca, zebysmy my w to uwierzyli ze LA jest sie w stanie podniesc.
Jedna z tych druzyn BOS-LAL bedzie w finale swojej konferencji.

Do góry
#4646219 - 07/05/2011 00:07 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: iti]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Originally Posted By: iti
Bo buki wierza, ze Lakersi to ciagle Lakersi, a tak do konca nie jest i moim zdaniem nie bedzie, a Boston w swojej serii no troszke ssal w Miami, ale teraz wraca Szak, czego buki nie wziely pod uwage, a przeciez z nim w skladzie Celtowie grali bardzo dobry basket. Te kursy nie sa zalezne od siebie i nie mozna tak na to patrzec. A przynajmniej nie powinno sie.


Czyli sugerujesz, że dziś Dallas to 71% lokata ? wink

Do góry
#4646253 - 07/05/2011 00:18 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Fresh'n'Funky]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Dallas-La

Dzis linie w Tobecie to isne szaleństwo na zawodnikow wszedzie na kazdego zawodnika jest ponizej wg tego buka.Dzis nie wystąpi Artest a to spore oslabienie La bo cos tam pkt jednak rzucal.Linia na Lamara Odom (Los Angeles Lakers) Points OVER 14,5PKT 2,02 mysle ze kto nie zaryzykuje ten nie bedzie liczyl hajsiku jutro.Lamar ostatnio slabo zagral ale w pierwszym meczu jak dobrze pamietam zdobyl juz 15pkt ostatnio chyba to bylo 8pkt nie patrzylem teraz dokladnie ale Lamar na pewno odda tyle samo rzutow albo i wiecej bo przeciez brakuje jednego zawodnika .Pier mi podsunął pomysł i ja z tym pomyslem musze sie zgodzic a kurs smakowity wiec za jakąś kwote warto zagrac.Panowie na dyskusje jest odzielny temat czyli quasi czat .Pozdro

Do góry
#4650338 - 08/05/2011 17:25 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Kieras]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków


Powyżej powroty z 0-3 w zawodowych ligach amerykańskich. Jakby nie patrzeć, kiedyś i w NBA takiej sytuacji doczekamy, lecz akurat szanse na to że Lakersi tego dokonają są raczej niewielkie. Kurs na nich to tylko 2.15 i nie ukrywam że jestem zawiedziony, licząc na 2.40< - a więc granie na własną odpowiedzialność.
Kluczowy mecz nr 3 LAL przez 38 minut grali podręcznikowo, przez Bynuma i praktycznie bez Bryanta, a w obronie odcinając wszystkich oprócz Dirka. Co więc się takiego dzieje że teoretyczny "szwajcarski zegarek" z LA przestał działać? Ono to, że Kobe Bryant przestał bronić, a jakby tego było mało popełnia idiotyczne faule i gubi się w rotacjach defensywnych. A bez dobrego w obronie KB24 Derek Fisher jest bardziej eksponowany niż zwykle, i popełnia błędy którymi de facto w pojedynkę zatopił LAL.
Mavs, z wyjątkiem Niemca naturalnie, wcale nie imponują. Prosta taktyka jechania z gorącym strzelcem, okazjonalnym popisem Barei czy hustle play Mariona - i to wystarcza. Mecz nr 4 moim zdaniem to spokojne 50/50, choć Dirki pewnie czują że nie mogą Lakersom nawet koniuszka linii ratunkowej rzucać - bo jeszcze ci go złapią i tylko może się pojawić szansa na podobną epicką porażkę jak w playoffach 2007 z Warriors.

Do góry
#4652935 - 09/05/2011 03:41 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Atlanta-Chicago 2 (włącznie z dogrywką) 1,60 Ladbrokes

Moim zdaniem 1,60 to bardzo dobry kurs na Bulls, gdyż wygląda na to, że weszli w swój rytm. W serii jest 2-1 dla Chicago, pierwszy mecz Byki przegrały, ale dwa następne to pewne, wysokie zwycięstwa, szczególnie ten ostatni w Atlancie, gdzie gospodarze zostali rozgromieni 82:99, gdzie popis gry dał Rose. Moim zdaniem Byki już rozpracowały defensywę Atlanty i raczej bez problemu wygrają dwa następne mecze, awansują dalej i będą się liczyć w walce o mistrzostwo. Atlanta natomiast chyba straciła formę, ich skuteczność spadła, bo dwa ostatnie mecze to słabiutkie zdobycze punktowe: 73 i 82. Jeśli Chicago zagra choć w połowie tak dobrze jak ostatnio, to o cih zwycięstwo jestem spokojny.

Do góry
#4655049 - 10/05/2011 04:00 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
boston - miami
Typ: boston

Celtowo mocno i tawardo zagrali w 3 meczu pokazujac ze sa w stanie. KG gra jak powinien w play off i tu widze wielki plus dla gospodarzy. Garnett potrafi kazdego naladowac energia. SAm Rondo bardzo mu dziekowal za pomoc po kontuzji z 3 kwarty. SAm Rajon ma grac i nie sadze aby ten uraz byl dla niego problemem. Chlop uwielbia takie mecze i nawet z jedna noga bedzie walczyl. Idealnie pasuje do Bostonu. JEsli jeszcze GLen Davis dolozy cos od siebie to spokojnie bedziemy miec 2-2.

Do góry
#4659855 - 12/05/2011 01:02 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Miami-Boston 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 4,00 Ladbrokes

Po takim krusie z wielką chęcią to zagram. Faktem jest, że Miami prowadzi w serii 3-1, ostatnio po dogrywce pokonali Boston i to na ich parkiecie, ale Boston jeszcze nie złożył broni, jeszcze nie pokazali na co ich stać, szczególnie w obronie.
Dwa mecze w Miami zakończyły się dość pewnymi wygranymi Heat, ale nikt nie powiedział, że tym razem będzie tak samo. Liczę na to, że Bostonowi po prostu wyjdzie ten mecz, bo jako drużyna według mnie nie są gorsi od Miami. Nie wierzę w to, żeby drużyna która zawsze liczy się w walce o mistrzostwo NBA, tak dobra w defensywie w ten sposób tak szybko odpadła z Miami, które tak naprawdę zgrane nie jest i bazuje na indywidualnościach.

Do góry
#4662357 - 13/05/2011 04:31 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Atlanta-Chicago 1 (włącznie z ewentualną dogrywką) 2,40 Ladbrokes

Stan rywalizacji 3:2 dla Chicago Bulls. Byki w dalszym ciągu grają słabo jak na swoje możliwości, gdyż w ostatnim meczu wygrali niby dość wysoko, bo 95:83, ale drugą i trzecią kwartę przegrali. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia Bulls, dzięki czemu objęli ponad 10 pkt. prowadzenie po pierwszej kwarcie, jednak potem przez długi czas Atlanta goniła i dogoniła, bo po trzeciej kwarcie Chicago prowadziło tylko jednym punktem. To był mecz w Chicago, a w Atlancie Byki nie mają się czym pochwalić, bo choć raz wygrali wysoko 99:82, to w drugim meczu wysoko przegrali 88:100 po bardzo słabym meczu. Sądzę, że dobrze spisująca się przez całe te playoffy u siebie Atlanta ma duże szanse wygrać ten mecz i doprowadzić do sytuacji, by zadecydowało ostatnie, siódme spotkanie w Chicago.

Do góry
#4664822 - 14/05/2011 07:24 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Memphis-Oklahoma 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 2,05 Ladbrokes

Stan rywalizacji 3-2 dla Oklahomy i to oni są zdecydowanymi faworytami do awansu. W ostatnim meczu w Oklahomie Memphis dostało potężne lanie, bo wynik 72:99 mówi sam za siebie. To może mieć duże znaczenie, bo skoro zostali tak rozgromieni, to jak tu liczyć na awans, skoro w przypadku dzisiejszej ewentualnej wygranej i tak trzeba będzie wygrać w Oklahomie? Wiara w awans Memphis nie jest chyba zbyt wielka.
Bardzo ciekawy przebieg miały oba mecze w Memphis. W pierwszym spotkaniu Oklahoma w ostatniej kwarcie wypuściła bardzo dużą przewagę, bo 13 pkt. z pewnością należy za taką uznać. Doszło do dogrywki, gdzie "Misie" pewnie wygrały. Można więc powiedzieć, że Memphis wykradło pierwszy mecz Oklahomie. W drugim meczu na roztrzygnięcie trzeba było poczekać bardzo długo, gdyż dopiero w OT po długich bojach Oklahoma wygrała rewanżując się "Miśkom".
Uważam, że gospodarze będą podłamani obecną sytuacją(ta wysoka porażka i wcześniejsza przegrana po OT), natomiast Oklahoma będzie grała bez presji, bo w zanadrzu mają mecz u siebie. W takim wypadku wygrana Oklahomy jak najbardziej możliwa.

Do góry
#4668957 - 16/05/2011 02:11 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Okc-Memphis

Dzis gracze z Okc w swoim ostatnim meczu wieczoru podejmą Miśki.Moim typem to jest M Conley game points z doliczonym czasem over 14pkt .Conley.W pierwszych meczach z Okc 24 pkt i 15pkt przy w miare dobrej sskutenosci.Ostnio bardzo zawodzi ma bardzo niską skutecznosc.Miśki dziss musszą liczyc na jego skutecznosc bo w przeciwnym razie nawet na chwile nie bedą mieli szanssy wygrac meczu.

Typ Ladbrokess

Do góry
#4669306 - 16/05/2011 03:40 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Chicago-Miami

Dzis pierwsze spotkanie pomiedzy Heat a Bulls.Gracze z Miami wyjatkowo latwo rozprawili sie z Bostonem ale z wiadomych przyczyn.Dzis gracze z Chiacgo wg mnie poniosą pierwszą porazke bo sam rose i brak wparcia w ostatnich meczach ze strony m.in Buzzera nie da zwyciestwa .Miami gra w transie dzis najwiecej powinien punktowac Wade tak jak to bylo w zasadniczym sezonie .Rose sam nie wygra meczu.Ciezkie boje do tej pory Chicago mialo na swojej drodze ,a Miami to pretendent do Tytułu misstrzowskiego osobiscie mysle ze w tej serii wygraja 4-1.

Typ Ladbrokes

Do góry
#4672998 - 18/05/2011 03:50 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Dallas-Oklahoma 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 3,20 Ladbrokes

Trochę się sobie dziwię, że zdecydowałem się na taki typ, bo teren w Dallas to według mnie jednym z najtrudniejszych do podbicia w NBA. Dlaczego więc taki typ? Dlatego, że jak dla mnie to kursy są przesadzone. Spodziewałem się, że na Oklahomę będzie gdzieś ok. 2,50-2,80, a tu wyraźnie ponad 3.
Dallas zafascynowało chyba cały koszykarski świat tym, że ograli 4:0 Lakersów. Warto jednak wziąć pod uwagę, że Lakersi w tym sezonie byli słabi jak na swoje możliwości, a ostatni mecz Dallas z Lakersami był ok. półtora tygodnia temu, od tego czasu Dallas nie gra, kto wie czy nie wpłynie to na nich negatywnie. Wiecznie tak dobrej formy trzymać nie można.
Oklahoma w pierwszej rundzie fazy playoff nadspodziewanie łatwo pokonała bardzo mocne Denver 4:1, a w drugiej rundzie wygrali z Memphis 4:3. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale w końcu Memphis odprawiło z kwitkiem San Antonio, co było jedną z największych niespodzianek. Mecze Oklahomy z Memphis stały na wysokim poziomie, podobnie jak te z Denver. Na dodatek Oklahoma jest bardziej w rytmie meczowym niż Dallas i to też może mieć wpływ.
Co ciekawe w tym sezonie póki co wszystkie mecze między tymi ekipami wygrywali goście...
Sądzę, że Dallas jest faworytem tego meczu, ale nie takim jak wskazują na to kursy.

Do góry
#4673036 - 18/05/2011 04:53 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Dallas-Oklahoma

Chlopakow z OKL zaczalem sledzic dokladnie od sezonu 2009/2010 i bylem mile zaskoczony. Druzyna znikad , bez (wowaczas) wielkich gwiazd z meczu na mecz grala coraz lepiej...
Durant i Westbrook w poprzednim sezonie szli jak burza i mysle, ze brakiem doswiadczenia a takze pod wielka presja nie sprostali niestety LA pozniejszym mistrzom.
W tym sezonie rowna dobra forma, lecz spodziewalem sie po nich wiecej...

Jednak co by nie bylo pokonali DEnver dosc latwo, co wg mnie nie bylo specjalnie trudne dla nich, bo Brylki po odejsciu Carmello stracilo 40 % swojej wartosci...
Pozniej czas na Memphis, ktore zachwycilo wszystkich i pokonali SAS, ktore nie potrafilo obronic wydawalo sie 1 miejsca pewnego przed PO. W pewnym momencie jakby sie zablokowali i przegrywali o wiele za duzo, tak tez do PO przystapili ze sporym brakiem pewnosci siebie....

Dallas zagralo chyba mecz zycia numer 4 z LA. Skutecznosc zwlaszcza rezerwowych to chyba rekord ligi, jesli ktos chcialby wziac pod uwage celnosc i ilosc trafionych rzutow z gry, szczegolnie za 3 pts...

Dzis takiego meczu nie moga powtorzyc, gdyz nie mozliwe jest pwtorzenie perfekcyjnego wystepu smile

Kidd-Westbrook

Jason juz od dawna nie jest tym zawodnikiem , ktorego pamietam z lat mlodosci :), nie zdobywa praktycznie punktow 7.9 PPG, a jesli zdobywa to na fatalnej skutecznosci... spelnia swe zadanie jako asystujacy...

Westbrook to obok Duranta wiodaca postac , nierzadko MVP meczu, dobry strzelec, swietnie asystuje, jesli bedzie grac zespolowo stworzy znaczna przewage na pozycji numer 1

Jason-Russel 0-1

Durant-Novitzki
Ciezko tutaj wytypowac kto jest lepszy, zawodnikow takich chcialby miec kazdy w skladzie, doswiadczenie dla Niemca, glod gry i talent dla Kevina...

Dirk-Kevin 1-1

Oklahoma gra praktycznie nie zmienionym skladem z zeszlego sezonu, wyajtkiem jaki trzeba odnotowac jest Perkins w skladzie, zamist Krtica..., ktory w mojej ocenie byl lepiej zgrany z zespolem i jego gra byla efektywniejsza niz Perkinsa...

Pozostali gracze z pierwszej piatki lekka przewaga po stronie Dallas... smile
Rzuty wolne to kolejny plus Oklahomy...

H2H

2-1 dla Dallas, przy cyzm trzeba zaznaczyc, ze Oklahoma wygrala na wyjezdzie, ale w Dall nie bylo wtedy niemca. Zwrocic uwage nalezy rowniez na fakt iz Oklahoma 2 razy przegrala u siebie i to wyraznie, nie potrafiac utrzymac przeagi po 3 kwartach...

Podsumowanie:
Dallas jest na pewno faworytem,ma przewage parkietu i lepsza lawke, ale zespol z OKL jest nieobliczalny , zgrany glodny sukcesu i dosc doswiadczony aby z tej serii jak i calego cyklu wyjsc zwyciesko...

P.s.
zapraszam do dyskusji smile

Do góry
#4676246 - 20/05/2011 00:40 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Dallas-OKC

Dzisiejszej nocy mysle ze gracze Okc zepną pośladki i jeszcze bardziej powalczą z Dallas a co za tym idzie choc troche zatrzymja gre Dirka albo 3-jki Jasona.Stawiam dzis na over Russella Westbrooka bo to przede wszystkim zalezy od niego czy Okc powalczy w drugim meczu serii .W ostatnim meczu dzieki jego rażącej nieporadności okc przegralo spotkanie 3-15 z gry a mimo to uzyskał juz 20pkt dzieki zdobyczy na linii bo czesto go faulowali.Co do meczow z sezonu zasadniczego nie ma co porownywac bo wtedy jeszcze nie bylo wymiany na linii Okc-Boston.Stawiam ze dzis przegroczy linie o jakies 3-5pkt.

7,5/10

Typ Konkursowy
Ladbrokes

Do góry
#4680365 - 22/05/2011 05:10 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Oklahoma-Dallas 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 2,20 Ladbrokes

Obie drużyny grają wspaniałą, miłą dla oka koszykówkę i co ważniejsze w swoich ostatnich meczach są bardzo skuteczne. Stan rywalizacji po dwóch meczach w Dallas to 1:1 po dwóch bardzo dobrych spotkaniach. Teraz czas na pojedynki w Oklahomie. Uważam, że Dallas wygra co najmniej jedno z tych spotkań, dlatego kurs ponad 2,00 jak najbardziej mi odpowiada. Dallas potrafi grać na wyjazdach, co pokazali w meczach z Lakersami, bo ograć dwa razy z rzędu Lakersów to duża sztuka. Co ciekawe w sezonie zasadniczym zespoły(Dallas i Oklahoma) dwa razy ze sobą grały w Oklahomie i dwa razy górą było Dallas wygrywając 111:103, 103:93, czyli pewne zwycięstwa, choć to było pod koniec zeszłego roku. Aktualnie w rewelacyjnej dyspozycji jest Dirk Nowitzki, który jest wyjątkowo skuteczny, szczególnie w rzutach wolnych, których nie pudłuje, stąd faulowanie go nie jest dobrym pomysłem.

Do góry
#4682632 - 23/05/2011 02:01 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Miami-Chicago 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 2,75 Ladbrokes

Bukmacherzy w tej parze wyraźnie faworyzują Miami, co widać po kursach- w meczach u siebie Chicago było tylko lekkim faworytem, a Miami na własnym parkiecie według nich jest wyraźnym faworytem. Na dzień dzisiejszy jak dla mnie obie ekipy mają szanse 50-50 by awansować. Miami spisuje się nadspodziewanie dobrze dzięki geniuszowi swoich gwiazd, a Chicago to głównie dobre zgranie no i geniusz Rose'a. Drużynowo jednak Chicago według mnie jest lepsze. Stan rywalizacji to 1:1. W pierwszym meczu Bulls zmiażdżyli Miami wygrywając 103:82, ale drugi mecz przegrali 75:85. Byczki rzadko kiedy mają dwa tak słabe mecze pod rząd więc uważam, że trzeci mecz będzie dla nich zwycięski. Chicago w tym sezonie wygrało z Miami aż 4 z 5 spotkań(razem z tymi z playoffów). Widać, że potrafią z nimi grać więc liczę na to, że dziś dadzą radę, po takim kursie warto grać.

Do góry
#4683083 - 23/05/2011 04:47 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Miami Heat - Chicago Bulls

Co w trawie piszczy wie praktycznie każdy, jednak czy aby na pewno? Więc, na pewno to nie żyje Mikołaj Kopernik, na pewno też jest kilku graczy Chicago którzy ewidentnie nie są w formie, a bez nich, Bulls nie wygrają z Heat. Mowa tu między innymi o Carlosie Boozerze, jest to kapitalny obrońca, jednak wymóg jest taki że musi rzucać punkty - a to mu ostatnio nie idzie.

Liczby Bulls w ostatnim meczu, 28-82(34%) z gry, 3-20 za trzy(15%), 16-26 rzuty wolne co daje 60%. Mając takie liczby za "plecami" ciężko o to by rzucać w Miami pewnie. Bullsi ostatnio nie trafiali, ręka będzie drżeć - bo co będzie jak znowu będą pudłować. Jestem pewny że sztab psychologów zrobił swoją robotę, aczkolwiek teraz w playoffie nie ma czasu na takie rzeczy, wszystko dzieje się zbyt szybko i na leczenie zranionej psychiki jest tu za późno. Bullsi nie rzucali dobrze w ostatnim meczu, to fakt.

To już nie pierwszy raz, kiedy kilka ważnych ogniw Bulls nie trafia rzutów. Korver nie dostarcza trójek, o Boozerze wspomniałem, Deng ostatnio się nie popisał a trója bardziej wchodzi mu w Chicago, Boogans raczej już nie powtórzy 5-ciu trójek jak w meczu z Pacers NIGDY, a Asikowi, Watsonowi i dla Noah mówię DZIĘKUJĘ.

Heat w sumie nie popisali się trójkami(3-13) ale to już kuleje od serii z Szóstkami. Reszta, OK. Do ekipy wrócił Haslem który okazał się poprostu sreberkiem, wypełnił lukę i może nawet zasilił konto ofensywne z nadmiarem.

Heat mają zbyt wiele opcji - lepszych, pewniejszych, mocniejszych. Niech nawet Rose i rzuci 35(ostatnio 24), to jest dalej za mało - jak tylko jeden, może maks dwóch rzuca "double-digits" - a teraz jeszcze w Miami mecz.

Bosh jak zaczął grać, James miewa się coraz lepiej i gra lepiej niż on sam(wow), a Dwayne? Chalmers potrafi ukuć i jest 1.5 razy lepszym zmiennikiem niż Watson. Coś nie tak z Jonesem było - ale ten i tak ma życiowe playoffy, Anthony jak na zbiórce ofensywnej chodzi. Jedynie zastrzeżenia można mieć do Bibby`iego - za to że partaczy rzuty od 70 spotkań z rzędu.

Sprawa wygląda następująco - podstawą tutaj jest czujka, po prostu nie czuję dzisiaj Bulls i "siadając" na Heat -4.5 czuje się o wiele spokojniej i mam wrażenie DOBREGO typu.

Bullsów nie czuję, gram Heat na spread`zie.

Typ: Heat -4.5

Do góry
#4685276 - 24/05/2011 04:11 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Oklahoma-Dallas 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 2,55 Ladbrokes

Stan rywalizacji to 2:1 dla Dallas. Sytuacja Oklahomy już w tej chwili jest bardzo nieciekawa, bo nawet w przypadku wygrania tego meczu będą musieli co najmniej raz wygrać w Dallas. W przypadku porażki w tym meczu ich szanse na awans spadną właściwie do zera, więc koszykarze Oklahomy będą grać pod olrzymią presją, której moim zdaniem nie wytrzymają. W ostatnim meczu Oklahoma zagrała tragiczną pierwszą kwartę, którą przegrała 12:27, a na początku drugiej kwarty Dallas powiększyło przewagę do ponad 20 pkt. i było już właściwie po meczu. Dallas jest wyjątkowo skuteczne w tych playoffach i w przeciwieństwie do Oklahomy nie ma takich momentów przestoju(poza jednym kuriozalnym meczem z Portland), przez które Oklahoma przegrała już niejeden mecz, np. z Memphis albo ten ostatni nokaut w pierwszej kwarcie z Dallas. Sądzę, że presja prędzej czy później da o sobie znać koszykarzom z Oklahomy i Dallas zwiększy prowadzenie na 3:1.

Do góry
#4685315 - 24/05/2011 05:02 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: saturas25]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks

Ciężki mecz dla Mavs, nie da się tego ukryć. Thunder teoretycznie przy 1-3 są poza playoffem, bo mały procent taki wynik serii potrafi ogarnąć - tym bardziej że następny mecz będzie w Dallas.

Co należy podkreślić, to fakt iż już drugi raz w tegorocznym playoffie Mavs roztrwonili 23 punktową przewagę, wcześniej z Portland, w ostatnim meczu, mimo tego wygranym, w pewnym momencie Thunder ucięli 23 punktową przewagę Mavs. Fakt ten nie stawia Mavs w dobrym świetle.

Liczbę którą należy podkreślić to 1-17 za trzy Thunder, 0-8 za trzy Durant, 0-4 za trzy Harden, 0-2 Cook. Gdyby chociaż weszły trzy trójki więcej - co normalnie Thunder trafia, finał byłby inny.

Dużo dzieje się wokół Tylera Chandlera. Gracz Mavericks zebrał ostatnio 15 piłek, jednak znowu uwikłany został w techniczny faul i ma już na koncie 3 techniczne faule w playoffie, przy siódmym - zawodnik zostaje zawieszony na jeden mecz. Ostatni technical, po rzekomym łokciu w Hardena przy walce o zbiórkę. Faktem tu jest iż, Chandler zebrał sporo - bo Thunder sporo chybili, druga sprawa, Chandler na tablicach rządzi, z Thunder 8, 13, 15 kolejno - wcześniej z Thunder 18, 10, 18 zbiórek. On poprostu lata. Ja zapamiętałem na długo jego alley-upy z Lakers.

Jak to może wyglądać?
Durant i Westbrook powinni zrobić swoje, Harden coś może wrzucić, Ibakę i resztę w trumnie czeka ciężka robota przeciwko Chandlerowi. Zależy, może to pójść w dwie strony, Chandler może ich ogarnąć ale też foul trouble może ogarnąć Tylera, będzie miał starcia z Perkinsem i resztą, a sędziowie w meczu w Oklahomie mogą gwizdnąć coś przeciwko niemu - z drugiej strony, wokół Chandlera jest teraz spore zamieszanie, sędziowie traktują go zbyt ostro.

Nowitzki dzisiaj chodzi po 2.18 za over 27.5 - także buki sugerują tutaj że niemiec trochę odpokutuje. Ostatnio 7-21, 18 punktów. Mecz życia Mariona, 9-13 i jego 18 bardzo pomogło. Peja z Terry`m trafili po jednej trójce i wystarczyło.

Nie bez kozery spread ustawiony na minusie na Thunder. Oni tutaj dają lepsze sygnały - z drugiej strony, Mavs mają więcej opcji niż Durant(0-13 za trzy w ostatnich dwóch meczach)+Westbrook i lepiej chodziła im trója. Durant jest nie zapominajmy najmłodszym back2back królem strzelców NBA. Tak jak Dirk może poprowadzić Mavs do zwycięstwa rzucając 48, Durant może i przekroczyć pięćdziesiątkę.(w sez. zasadniczym 32 i 28 przeciwko Mavs).

Typy(wszystko z OT, Pinn&Lads):
Kidd over 8.5 pts @1.8
Kidd over 22 pts+rebs+asst @1.83
Chandler over 9.5 rebs @1.91(Lads, @1.81 Piny)
Chandler over 18 pts+rebs+asst @1.83
Durant over 29.5 pts @1.9
Ibaka under 7.5 rebs @1.72
Marion over 13.5 pts @2.31
Westbrook under 6.5 asst @1.98
OVER 196 @1.96
Thunder -3.5 @1.9

:T

Do góry
#4685317 - 24/05/2011 05:07 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
a nie bedzie tu under nie sadze zeby gospodarze grali szybkiego kosza beda dokldniej przeprowadzac akcje wiedza jaka jest stawka

Do góry
#4685318 - 24/05/2011 05:08 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: czołg]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
Originally Posted By: czołg
a nie bedzie tu under nie sadze zeby gospodarze grali szybkiego kosza beda dokldniej przeprowadzac akcje wiedza jaka jest stawka

ale jak im wynik bedzie uciekac to przyspiesza, mloda krew, gorące glowy...

Do góry
#4685325 - 24/05/2011 05:17 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Teraz jest taki moment, że Dallas może oddać Thunder "to co zabrali" Lakersom.

Do góry
#4687656 - 25/05/2011 01:37 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Tekken]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Miami-Chicago

Dziss kolejne spotkanie pomiedzy Bulls a Heat.Stawiam dzis progresją bo wkoncu chlopak powinien wg mnie swoje rzucic.W poprzednim spotkaniu krolowal Bosh ktory dzis nie powinien byc juz tak skuteczny ,swoje na pewno rzuci Lebron ale stawiam na Wada bo ostatnio rzucal same undery .W sezonie zasadniczym za to Wade rzucal przeciwko Bulls prawie zawsze overa licze tez dziss na niego ze rzuci powyzej 25pkt a kurs jest zachecajacy.

Typ konkursowy
Ladbrokes

Do góry
#4687948 - 25/05/2011 05:47 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Miami-Chicago 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 3,00 Ladbrokes

Piękny to kurs na Chicago. Póki co Bulls sobie nie radzą z Miami. Stan rywalizacji to 2:1 dla Miami. Pierwszy mecz to wysoka wygrana Chicago, a potem dwie porażki. W ostatnim meczu Bulls wbrew pozorom(patrząc na wynik) byli dość blisko wygranej, bo mecz był bardzo wyrównany, dopiero pod koniec Heat uciekli i ostatecznie wygrali 96:85. Ja w dalszym ciągu wierzę w Chicago, wierzę, że powróci ich forma z sezonu zasadniczego, gdzie byli najlepszą drużyną NBA i gdzie wygrali wszystkie trzy mecze z Miami. W tych playoffach Byki miały już mecze na swoim bardzo wysokim poziomie, np.: 103:82 z Miami w pierwszym meczu, 93:73 na wyjeździe z Atlantą w ostatnim meczu serii, 99:82 na wyjeździe w trzecim meczu z Atlantą. Liczę na to, że dziś ponownie zobaczymy Chicago Bulls w ich najlepszym wykonaniu.

Do góry
#4689838 - 26/05/2011 01:03 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Dallas-Oklahoma 2 (włącznie z ewentualną dogrywką) 3,80 Ladbrokes

Widać, że bukmacherzy już definitywnie skreślili Oklahomę. Fakt, że Dallas prowadzi w serii 3:1 i mało kto się spodziewa, by Oklahoma się podniosła, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że mecze między tymi zespołami są bardzo zacięte i wyrównane. W ostatnim meczu Dallas wielkim cudem wygrali po dogrywce, a przegrywali już solidnie pod koniec czwartej kwarty. Niestety presja Oklahomy dała o sobie znać. Teraz sytuacja jednak jest inna, bo Oklahoma jest już można powiedzieć "na wylocie" i ten mecz zagrają bez żadnej presji, a Dallas zapewne już czuje się zwyciężcą i w tym widzę szanse Oklahomy. Na dodatek w drugim meczu serii Oklahoma wygrała na wyjeździe z Dallas 106:100. Moim zdaniem kurs jest zawyżony, bo siła gry obu zespołów jest na podobnym, bardzo wysokim poziomie.

Do góry
#4690313 - 26/05/2011 03:10 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Dallas-Okc

Dzis w nocy moze ostatnie spotkanie pomiedzy Okc a Dallas.Ostatn mecz to oni wygrali na parkiecie Okc i prowadzą w serii 3:1 do 4 zwyciestw.Ostatnie Okc wygrywajac na 5min przed końcem przegali gre a wtedy rozpoczeło sie Dirk show i Dallas odrobilo 15 punktową strate.Dzis Okc jest przy scianie a jak nie idzie to Durant musi pociągnąć wozek zeby powalczyc w konfrontacjii.Ostatnio 29pkt,24pkt przy fatalnej skutecznosci za 3 pkt 0/8 ,24pkt przy za 3pkt 0/5 i w pierwszym meczu serii 40pkt .Mysle ze ponad 30powinien luzno dzis przeroczyc .Stawiam Over 28,5 pkt w meczu.

Typ Konkursowy
Ladbrokes

Do góry
#4703866 - 01/06/2011 04:28 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Dallas Mavericks - Miami Heat

Kurs na Miami jest zanizony, glownie z uwagi na staty wlasnego parkietu gospodarzy. Oczywista sprawa jest ze kluczem do wygrania dzis Dallas bedzie gra Nowizkiego, ktory jest w swietnej formie i cala gra gosci opiera sie glownie na jego dyspozycji. Do tego Nowitzki trafia ponad 50% rzutów za trzy w tych playoffach, nie gorsze staty maja jego koledzy z zespolu. We wczesniejszych seriach obrona gospodarzy skupiona byla na bronieniu strefy podkoszowej, natomiast Dallas to druzyna ktora skupia sie na grze w dystansie i tu spodziewam sie problemow Miami.

Do tego Dallas maja swietna lawke rezerwowych a przy problemach gwiazdorow Miami; Wade problem z ramieniem, Lebron palec u stopy czy Miller z kciukiem typ na Dallas jest zwyczajnie oplacalny, watpie aby Lebronowi udalo sie zatrzymac Nowitzkiego.

Ladbrokes @2.8

Do góry
#4705365 - 02/06/2011 15:18 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Dallas Mavericks at Miami Heat
D Nowitzki game points including OT
Over (25.5) 1.833 Ladbrokes

Ladbrokes wystawil swietna linie do grania, swietna na over. Nowitzki w pierwszym meczu rzucil 27 punktow pomimo dosc przecietnego wystepu, owszem Miami gralo bardzo dobrze w obronie, ale taka lina to promocja, spodziewalem sie okolo 30-32 punktow. Jesli Dallas chce cos osiagnac w tym finale to koniecznie jutro musza wygrac a bez znakomitej gry Nowitzkiego jest to niemozliwe, na pewno bedzie zmobilizowany maxymalnie wiedzac co oznacza kolejna przegrana i 0-2 w serii, dlatego spokojnie mozna grac over poki jeszcze jest tak ustawiony.

Do góry
#4706356 - 03/06/2011 01:49 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: connor]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
jeszcze odnośnie pierwszego spotkania

chłopaki tworzą historię:



Joel Anthony & Mike Bibby 1st pair of starters to go scoreless for winning team in NBA Finals game since Butch Beard & Clifford Ray in 1975. &#8212; via Michael Lee of the Washington Post

Do góry
#4706571 - 03/06/2011 05:27 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Dallas - Miami

Nawiązując do wypowiedzi powyżej Miami to przede wszystkim trójka indywidualności Wade-James-Bosh będących w wybornej formie i tyle można napisać o tej drużynie, ponieważ reszta wyraźnie odstaje. Mavs z liderem Nowitzkim ma dużo szerszy skład i tym mogą przeciwstawić się w/w trójce, w pierwszym meczu rzuty, które zazwyczaj trafiają pudłowali i rezerwowi Mavs zagrali słabo dlatego przypuszczam, że dziś spiszą się lepiej. Stojakovic, Terry, Barrea zwłaszcza po porażce będą chcieli się zrehabilitować i pokazując duże wsparcie dla drużyny. Sądze iż kurs na Miami jest przeszacowany i liczę na przełamanie Mavs oraz bilans 1-1 po dwóch meczach w Miami, który przybliża Dallas do mistrzostwa.

Do góry
#4706582 - 03/06/2011 06:36 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
czubek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 2135
Skąd: LZS Jarocin
nie chce pisac zbednych tekstow subektywnych ani zeby to zabzmialo ze wszystkie rozumy czlowiek pozjadal ale moje zdanie o grand finale:

jezeli cofnac sie w czasie do przerwy miedzy sezonowej, to kogo sprowadzilo heat to czlowiekowi w glowie sie troche przewrocilo. LBJ to klasa sama w sobie. nie mowimy tu o druzynie pilkarskiej gdzie jeden gracz z gowna cukierka nie zrobi, ale gosciu udowodnil ze cavs bez niego nie istnieja. w krytycznych momentach koles potrafi wzisac pilke w swoje rece i zrobic z nia co trzeba czy to za linia 7,24 czy nad obrecza.
malo gwiazd?? moze nam trzeba predatora vel cris bosh. kojarzy ktos dinozalry z toronto?? chyba tak samo ja wolves gdy gral tam KG. jest gdzies troche z boku obok uszatka i DW ale jak trzeba swoje dolozy.
co do pozostalej piatki to graja naprawde malo minut by nazwac ich prawdziwymi starterami (chyba po to zeby tworzyc historie taka co napisal Baqu).
a w rezerwie wyleczony U. Haslem. czarnuch ktory naprawde jest sercem za miami. wole m. chalmers'a niz troche bezplcowego bibbi'ego.
hit po drodze do finalu pokonali zagubiona file, zawsze solidny boston, i rewelacyjne byki.
co do mavs... szkoda mi oklahomy. "gowniarze" nie potrafili czasami dograc do konca co mieli. najbardzie wkurzala mnie postawa R westbrooka, ktory zamiast szukac partnerow na lepszych pozycjach probowal zdobyc wiecej punktow niz durant...
a mavs to przede wszystkim szkop. naprawde final conferencji byl jego. boje sie stawiac na over punktowy dirka bo z takiego slepego pedu grajacych nic nie wynika dobrego (a mecz wg mnie bedzie under'owy). a rezerwowi, peja i jj barea, jak pisalem wczesnie z gowna cukierka nie bedzie. jedynie terry swoimi 3kami moze ciagnac wynik (moze over tego gracza). z pierwszej piatki na wyroznienie zasluguje jeszcze marion, ale juz troche oldboy. rozgrywajacy j.kidd czasami jak ma sytuacje czysta rzutowa to szkuka gdzie tu zagrac....
typy na 2 game:
heat pin ~1.5
hcp heat
under 187 (caly czas w gore w ciagu dnia)

Do góry
#4719282 - 10/06/2011 05:38 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
kosz Dallas Mavericks - Miami Heat
kosz Typ: 2
kosz Kurs: 1.9
kosz Bukmacher: Ladbrokes

Wiadomo, że tym spotkaniem Mavericks żegnają się z Dallas. Wiadomo też, że na pewno ten finał NBA przeniesie się jeszcze do Miami. Pytanie, kto będzie prowadził 3:2. Oglądałem trzy z czterech dotychczasowych meczów i moim faworytem do wygrania ligi są koszykarze Miami. To spotkanie jest wyjątkowo ważne, ponieważ w przypadku porażki staną pod ścianą i będą musieli wygrać obydwa mecze u siebie. Spotkanie numer 4 przegrali przez własne frajerstwo. Prowadzili już dziewięcioma punktami i nagle w ich poczynania ofensywne wkradła się zadziwiająca niemoc. W innych meczach ostatnie minuty były zazwyczaj "LeBron-time", tymczasem tutaj James popełniał proste błędy i nie trafiał kluczowych piłek. Nie sądzę jednak, żeby tak słaby występ przytrafił mu się po raz drugi z rzędu. Heat mają zdecydowanie więcej opcji, które mogą przeważyć na ich korzyść. Po Jasonie Kiddzie widać już ogromne zmęczenie rywalizacją, a Terry z Nowitzkim to trochę za mało. Obie drużyny na pewno zdają sobie sprawę z tego, że trzeba zagrać perfekcyjny mecz. W takich warunkach ja widzę zwycięstwo Miami Heat.

Do góry
#4723566 - 12/06/2011 13:44 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Miami Heat vs Dallas Mavericks
1
1.454
ladbr

Dallas prowadzi 3-2, ostatnie dwa mecze w Miami, oczywiscie seria moze zakonczyc sie juz jutro, ale ogladajac wzystkie mecze tego finalu moge powiedziec tylko tyle ze Miami przez wlasna glupote nie zakonczylo juz tej serii, zwlaszcza gdy mieli wygrany drugi mecz u siebie. Nie wyobrazam sobie aby u siebie przegrali jutro z Dallas, wezme tez hc na to spotkanie poniewaz spodziewam sie ze wygraja zdecydowanie. Ostatnie dwa spotkania Lebrona to zaledwie 8 punktow w 4 meczu i 17 punktow w 5tym, w jutrzejszym meczu potwierdzi swoja wartosc, zwlaszcza ze graja u siebie, a Miami jest tam niesamowicie mocne. Oby tylko nie zabraklo im znowu koncentracji w samej koncowce.

Wszystko musi rozstrzygnac sie w 7 meczach i tak jak mowi Szaranowicz maksymalna liczba czisburgerow zostanie sprzedana grin

Do góry
#4724711 - 12/06/2011 22:32 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Elimination game dla Miami, dodatkowo ogromna presja na LBJ, ktory jest wysmiewany wrecz przez media ze nie radzi sobie w CrunchTime. Z rzutami rzeczywiscie mu srednio idzie, ale przez to bardziej sie stara na deskach i szuka kumpli przy podwojeniach. A pilki na pewno bedzie mial sporo, bo kiedy ma pokazac ze zasluguje na miano King i porownywanie go z Jordanem jak nie w Game 6 przy 2-3 w plecy.

LBJ over 6,5 asyst
betsafe
kurs 1.67

LBJ over 14,5 as + reb
betsafe
1.85

Do góry
#4725425 - 13/06/2011 03:13 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Cieszy mnie fakt ze wszyscy uwazaja dla Miami ten mecz to "must win". Biorac to pod uwage jak rowniez wysoki kurs w takiej sytuacji na Miami, utwierdza mnie to w przekonaniu ze juz dzisiaj bedziemy mieli mistrza.
Kilka argumentow:
1. Najwazniejszy jak dla mnie ktory czesto przytaczam. 95% ludzi przegrywa. Bukmacher to nie instytuacja charytatywna. Niewiele osoba kusi sie na zagranie Dallas po kursie 2.90 sadzac ze bedziemy miec 7 meczy w tej serii.
2. Sytuacja z poprzednich finalow sie nie powtorzy. kiedy to bylo 7 meczy i boston prowadzilo w serii 3:2 zeby potem przegrac 2 kolejne mecze.
3. Skoro dla Miami jest to mecz o wszystko kurs na nich powinien oscylowac w granicach 1.20 lub mniej. Kurs 1.45 to niezly wabik.
4. Dzisiejszy mecz bedzie mial znacznie wieksza ogladalnosc niz mecz #7 we wtorek. Nie dajcie sie zwiesc, ze im wiecej meczy tym wiecej wplywow z reklam i tak dalej. W ten sposob wszystkie mecze playoff ciagniete by byly na maksa zeby jak najwiecej kasy wyciagnac z reklam. Dzisiaj jest idelany moment zeby zakonczyc sezon 2010-2011.
5. Jesli po tych moich wypocinach radzicie mi postukac sie w czolo, to tym bardziej mnie umacnia w przekonaniu ze dzisiaj Dallas bedzie mistrzem LOL

A teraz kilka luznych przemyslen.
Ci ktorzy beda ogladac, obserwujcie uwaznie prace drukarzy (czyt. sedziow), do tej pory przechodzili samych siebie. Od razu bedzie mozna zobaczyc kto jest faworyzowany i czy bedziemy mieli 7 mecz czy tez nie.
Wielka niewiadoma to LeBrick. Jak donosza plotki gosc przechodzi lekkie zalamnie po tym jak rzekomo wyszlo na jaw ze Rashard Lewis mial romans z jego narzeczona. Zeby bylo ciekawiej to Mark Cuban wlasciciel Mavs na mecz 5 zafundowal Rashardowi front court seats. Podchody niczym z brazylijskiej telenoweli.

W takich okolicznosciach w dzisiejszym meczu sklaniam sie ku Dallas.
Jesli to oni zdobeda tytul mistrza to znaczy ze moja strategia "reverse psychology" dziala i podziela sie nia z wami.

Do góry
#4725485 - 13/06/2011 03:45 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
_REKIN_ Offline


Meldunek: 29/06/2003
Postów: 2931
Skąd: Warszawa
No dobra pora coś skrobnąć w końcu to koncówka, końcówki sezonu mojej ulubionej ligi tongue

Jak dla mine Miami mogło wygrać każdy z dotychczasowych meczy. Dallas mogło wygrać 4z5. oglądałem 2 pierwsze od deski do deski przed postawieniem kasy.

W ostatnim meczu ciekawa sytuacja, przy stanie 100-100 lub 102-100 kiedy Jaames fauluje w ataku, roztrzasana przez telewizje z US. Jak dla mnie sedziowie jeżeli beda drukowac to tylko na strone miami (chcac sie podswiadomie zrechabilitowac za blad/ nie bład z 5 meczu).

bardzo prawdopodobne są jak dla mnie trzy scenariusze:

1. 6 mecz wygrywa Dallas i koniec serii (warunek skuteczność za 3 pow.45% + wade jakies odnowienie kontuzji) 25%

2. 6 mecz wygrywa wyrażnie Miami powyżej 12pkt i przegrywa w 7 meczu 25%

3. 6 mecz na styku jak 4 poprzednie wygrywa miami rożnica poniżej 8 pkt. i w 7 meczy rozjpiernicza Dallas pow. 16 pkt smile 30%

4. reszta scenariuszy 20% grin

jestem za 3 punktem bo po 2 meczu postawilem sporo na Miami.

GOGOGO MIAMI dobrze2

Do góry
#4725618 - 13/06/2011 05:49 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Miami Heat vs Dallas Mavericks
typ: 2
kurs: 3,10
buk: Ladbrokes


prawdopodobnie ostatni mecz obecnego sezonu NBA. Dallas prowadzi 3-2 i mimo iz ostatnie 2 (teoretycznie) spotkania mają się odbyć w Miami, to wlasnie druzyna z Dallas ma psychologiczną przewage. Faworyzowani heat są teraz pod ogromną presją, natomiast Mavericks nawet w przypadku niepowodzenia w najbliższym spotkaniu nadal będą mieli w perspektywie jeszcze jedno spotkanie, a to powinno sprawic ze będą mogli zagrac swobodniej i z mniejszym ciśnieniem, co przełoży się na ich jeszcze lepszą gre. james < nowitzki. James'a porównują do Jordana, a prawda jest taka, ze ma on tyle z MJ'a ile ja z George'a Clooneya smile coś tam gra, ale osobiście zupelnie się nim nie zachwycam. Nowitzki też bez finezji - niemiecki zimny profesjonalizm. kurs 3,10 jest imo jak najbardziej value. Osobiście tez bardzo kibicuje w tej rywalizacji druzynie Dallas, dlatego też mam nadzieje, ze dzisiejszy mecz będzie ostatnim w sezonie

Do góry
#4725622 - 13/06/2011 06:09 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
Zapomnialem dodac o waznym aspekcie a rekin wspomnial o drukowaniu.
Rok 2006 Final NBA pomiedzy tymi samymi zespolami. Take wielkiej drukarni na korzysc DWhistle i calego Miami to nie bylo juz dawno.
Teraz sedziowie i cala organizacja NBA sa to winni kibicom z Texasu.
Takze Dallas mistrzem.

Do góry
#4725753 - 13/06/2011 09:54 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
95% ludzi przegrywa i bedzie przegrywac. Niewazne czy to jest gielda czy zaklady bukmacherskie. Jesli bedziecie grali razem z trendem czy kopiowali to co tlum robi to zawsze bedziecie na minusie.
Reverse psychology works and its proved.

Do góry
#4727187 - 14/06/2011 00:49 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
http://www.chicagotribune.com/sports/sns-lebron-james-jokes-pg,0,6119247.photogallery?index=sns-lebron-james-jokes-pg-016


Mistrzowskie kawały!

laugh

Do góry
#4727205 - 14/06/2011 00:54 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: sznikers]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Originally Posted By: sznikers
95% ludzi przegrywa i bedzie przegrywac. Niewazne czy to jest gielda czy zaklady bukmacherskie. Jesli bedziecie grali razem z trendem czy kopiowali to co tlum robi to zawsze bedziecie na minusie.
Reverse psychology works and its proved.


na podstawie jednego typu ciezko budowac cala teorie, ktora tak w sumie nic nie mowi, oprocz tego - graj odwrotnie niz wszyscy

Do góry
#4727721 - 14/06/2011 05:41 Re: NBA Playoffs 2011 [Re: Skiper]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
LeBron w 6 meczu na -24 grin

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25