Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#4482287 - 24/02/2011 20:08 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
emilok Offline
addict

Meldunek: 21/12/2001
Postów: 483
Skąd: gg: 4453837
Dzis 3 typki z Ligi Europejskiej. Analizy meczu beda krotkie ze wzgledu na to ze pracuje nad swoja strona WWW gdzie mozna nabyc Analizy meczy Polskiej Ekstraklasy. (1 podalem wyzej do konkursu.)

Stuttgart vs Benfica

vs

Stuttgart to druzyna ktora walczy o utrzymanie sie w Bundeslidze i to powinno byc dla nich priorytetem a nie wygranie UEFA co wydaje sie czyms niemozliwym. W pierwszym meczu przegrali 2-1 co wydaje sie byc dobrym rezutlalem ale podopieczni Jesusa mieli wiele okazji by ten wynik podwyzszyc lecz Cardozo nie mial swojego dnia. Stuttgart musi przystapic do tego meczu bez swojej sily ataku czyli Pogrebnayk i Cacau co sprawia ze wygrana gosci staje sie jeszzcze bardziej prawdopodbna.

Benfica to druzyna ktora w ostatnich tygodniach gra naprawde wysmienicie. Dogonienie Porto bedzie naprawde trudne lecz walka o Lige europejska jest wciaz otwarte. Ogladalem ich ostani mecz, wielke derby ze Sportingiem gdzie druga polowe grali cala w 10 zawodnikow i tak potrafili strzelic bramke i wygrac 2-0. W obronie dobrze sie ustawiaja i ze slabym stuttgartem nie powinni miec problemu. Kurs jak dla mnie bardzo zachecajacy gdyz Benfica jest o wiele lepszym zespolem. GL

Stuttgart - Benfica pick: Benfica (+0) 1.80 7/10 188bet


Ostatni mecz na dzis to:

Sporting vs Rangers

vs

Sporting to naprawde nie jest ten sporting co kiedys. Druzyna gra slabo, w klubie nie ma prezydenta, pilkarze chca odejsc, przegrywaja wielkie derby z Benfica 2-0 chociaz cala druga polowe graja w 10 i traca gola. Na dodatek sprzedaja swoja zywa legende do Corinthians czyli Liedsona. Kto tam ma strzelac bramki? Postiga ktory wszystko marnuje? Yannick ktory jeszcze jest mlody? Ciezko znalesc pozytywow. Jedyny to taki ze zremisowali 1-1 w pierwszym meczu
Rangers w tym meczu bylo wyraznym faworytem i tak tez przebiegal ten mecz. W koncu udalo sie strzelic bramke dla Rangers z rzutu roznego lecz nie potrafili utrzymac tego remisu i stracili bramke w ostanich minutach. Ostatnie derby z Celticiem przegrane wiec sadze ze pilkarze sa naprawde ogromnie zmobilizowani aby wyjechac z Lizbony z dobrym wynikiem. Gdy spojrzalem na kurs na SCP to zdziwilem sie ze jest 1.6 odrazu moja reakcja bylo handi+1ah na rangers. Jak dla mnie to tu wynik bedzie 0-0 a moze nawet i Rangersi pokusza sie o wygrana. Sa bardziej doswiadczeni, grali w tym sezonie w LM z Valencia Man UTD i Bursasporem. Jak dla mnie po takim kursie warto stawiac na gosci.

Sporting - Rangers pick: Rangers (+1) 1.69 7/10 Canbet

Przepraszam jeszcze raz za krotkie komentarz i pewnie z bledami ale brak czasu - Analizy o Polskiej Ekstraklasie czekaja!

Do góry
Bonus: Unibet
#4482910 - 24/02/2011 23:15 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Villarreal vs Napoli

Patrząc na dzisiejszy zestaw par jest to najciekawsze spotkanie wg mnie (oprócz Lecha) wink Ostatnie spotkania Villarealu i Napo, które miałem okazję obejrzeć choć nie w całości podsuwają mi na myśl do gry poniżej 2.5 gola.
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 0-0. Było to wyrównane spotkanie, gdzie obydwie ekipy miały swoje szanse ale żadnej z nich nie wykorzystały. Napoli potrafi grać z kontry, umiejętnie bronić korzystnego dla nich wyniku. Wyczytałem też gdzieś, że dla nich LE jest ważniejsza w tym sezonie od Serie A. Ile w tym prawdy dokładnie nie wiem, może czysta taktyczna zagrywka. Dziś ma nie zagrać od początku Cavani więc to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że obrona dziś to priorytet. Ostatni mecz z Catanią to przewaga gospodarzy ale jakby nie patrzeć goście na początku byli groźniejsi. Nie przyznano im karnego no i po jednej z akcji trafili w słupek. Cavani się 'zrewanżował' nie trafiając wątpliwego karnego. Poza meczem z Catanią w lidze w meczach z Romą, Ceseną i Chievo też padały underki.
Villareal natomiast też nie jest w najlepszej formie. Bo jakby na to nie patrzeć ich ostatnie wyniki bardzo słabe. Remis 1-1 z zamykającą tabelę Malagą, przegrane 0-1 z Depo i Levante pokazują, że ofensywa jest mizerna, pomysł na grę też przeciętny o czym mogłem się przekonać oglądając mecze z Depo i urywki z Malagą. Spodziewam się dziś przewagi gospodarzy, Napoli jednak powinno skutecznie bronić i liczyć na jakieś trafienie z kontry, które może ich wówczas przybliżyć i to bardzo do awansu. Gdyby tak się stało to ciężko mi sobie wyobrazić, by Villareal zdobyło wówczas dwie bramki przy takiej formie. Jeśli 'łódź podwodna' trafi to też spokojnie może rozbić ataki Napoli i dojechać z 1-0.
Reasumując: nie widzę żadnych przejawów, by grać inne rozwiązanie niż under 2.5 gola

Typ: Under 2.5 futbol @1,66

Do góry
#4482953 - 24/02/2011 23:30 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Braga vs Lech Poznań
Obie/jedna/żadna drużyna (nie) strzeli/lą gola
typ: Obie (Both)
kurs: 2.00
buk: Ladbrokes

Z jednej strony Braga musi zdobyć bramkę, bo tylko to przedłuża jej szansę do kolejnej rundy Ligi Europa z drugiej Lech, który ostatni raz w meczu Ligi Europa bramki nie strzeli w fazie eliminacyjnej z Dnipro Dniepropietrowsk (0:0). Dodam jednak, że był to mecz u siebie. Typ więc wydaje się bardzo prawdopodobny jeżeli zauważyć występy w tym sezonie Bragi w europejskich pucharach przed własną publicznością.
Wyniki tych meczów wyglądają następująco: 3:0 z Celtic FC, 1:0 z Sevilla FC, 0:3 z Szachtar Donieck, 2:0 z FK Partizan i 2:0 z Arsenalem Londyn.
Teraz dla odmiany mecze Lech (rzecz jasna w europejskich pucharach) w roli zespołu przyjezdnego: 1:0 z &#304;nter Baku, 0:1 z Spartą Praga, 1:0 z Dnipro Dniepropietrowsk, 3:3 z Juventusem Turyn, 1:3 z Manchester City i 1:0 z FC Salzburg.
Co pokazują te statystyki? Przede wszystkim to, że obie ekipy (Braga u siebie, Lech na wyjazdach) grają nieźle i niemal zawsze zdobywają w tym meczach bramki. Obie miały tylko po jednej wpadce, Braga z Szachtarem Donieck a Lech ze Spartą Praga.
Czy obie ekipy zdobędą dzisiaj gola? Według mnie tak. Braga przecież potrafiła strzelić gola Celticowi Glasgow, Sewilli czy Arsenalowi Londyn, zespołom z najwyższej półki. A przecież i Lech na wyjazdach zdobywał już bramki z zespołami wydaje się mocniejszymi: Juventus Turyn czy Manchester City.

Do góry
#4483732 - 25/02/2011 02:10 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Manchester City-Aris

City Podrażnione ostatnią słabą postawą na wyjezdzie w Arisie.Ostatni mecz wygrali w pucharze 5:0 i mysle ze dzis tez powinni strzelic conajmniej te 2-3bramki ofensywna gra City wymaga zeby u siebie z takimi rywalami jak aris strzlac bramki do tego aris na wyjezdzie spisuje sie bardzo kiepsko w 11meczach na wyjezdzie strzelili tylko 5 bramek do tego podraznona duma Teveza podziala moblizujaco na graczy City i mysle wlasnie ze to on otworzy pierwszy wynik spotkania jak nie z akcjii to moze tez zabrac sie za karnego

Labrokes

Do góry
#4483773 - 25/02/2011 02:19 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
phenomenon Offline
veteran

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 1314
Skąd: Łódź
typ konkursowy

24.02.2011 21:05
VfB Stuttgart - Benfica
Typ: X2
Kurs: 1.44

W rewanżowym meczu 1/16 finału LE, zespół ze Stuttgartu podejmie u siebie zespół z Lizbony. W pierwszym meczu w Portugalii padł wynik 2:1 dla Benfiki który mógł nieco zdziwić, zważywszy na brak sporej części zawodników ofensywnych w składzie gości.
Dziś zespół gości 19 raz zagra na wyjeździe z drużyną niemiecką, w poprzednich 18 meczach nie wygrał ani razu! Dziś w sumie także nie musi wygrać, ponieważ do awansu wystarczy remis, jednakże patrząc na obecną formę i wyniki obydwu drużyn, faworyt jest jeden - Benfica. Wygrana 15 meczów z rzędu (ostatnia porażka 07.12.2010 u siebie z Schalke) robi wrażenie, Stuttgart zaś jest obecnie drużyną z dołu tabeli, której głównym celem powinna być walka o utrzymanie w lidze, a nie koncentrowanie się na Lidze Europejskiej. Stuttgart do tego meczu znów przystąpi osłabiony brakiem Gebharta, Gentnera i Boki.

Do góry
#4519021 - 10/03/2011 22:12 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
typ konkursowy.

Dynamo Kijów - Manchester City

Przeglądają ofertę na dzisiejszą ligę europejską natknąłem się na ciekawy zakład na rzuty rożne w meczu Dynama z City. Po przeanalizowaniu utwierdziłem się w przekonaniu, że warto ten typ rozważyć, a mianowicie chodzi mi tutaj o liczbę rzutów rożnych uzyskanych przez drużynę Manchesteru City. Przejrzałem liczby RR City i wygląda to dość ciekawie, najpierw wziąłem pod uwagę mecze rozgrywane na wyjazdach i tutaj wygląda to bajecznie:

wyjazdowe:

Timisoara - 8
Salzburg - 7
Lech - 7
Juventus 7
Aris - 8

U siebie też jest dobrze, ale już nie tak rewelacyjnie:

Timisoara - 8
Juventus - 5
Lech - 5
Salzburg - 8
Aris - 5

I dzisiaj w meczu wyjazdowym w Landbrokes mamy zakład:
Drużyna Manchesteru City wykona powyżej 5 rzutów rożnych @2,10

Linia jak najbardziej do przeskoczenia.

Do góry
#4537367 - 17/03/2011 14:38 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
17.03.11 19:00
Manchester City - Dynamo Kijow
Typ : 1
Kurs : 1.44

O godzinie 19.00 dojdzie do rewanzowego spotkania 1/8 Ligi Europejskiej pomiedzy Manchesterem City a Dynamem Kijow. W pierwszym spotkaniu tych druzyn rozgrywanym na Ukrainie lepsze bylo Dynamo, ktore wygralo 2-0. Wynik jest jednak nieco mylacy. W tamtym spotkaniu zawodnikiem meczu byl bramkarz Dynama Shovkovski, ktory wybronil 5 celnych strzalow. Dynamo oddalo 6 celnych strzalow na bramke rywala, za to 2 razy zakonczyly sie bramkami. W rewanzu wszystko moze sie wydarzyc. Manchester u siebie jest bardzo grozny. Czy awansuje trudno powiedziec, ale spokojnie powinien wygrac. Jesli tylko swoje celowniki odpowiednio nastawia Dzeko, Balotelli czy Silva zwyciestwo powinno byc pewne w tym spotkaniu. Manchester przy dopingu wlasnych kibicow ma nawet szanse odrobic straty i awansowac do kolejnej rundy. Jesli natomiast bramke strzeli Dynamo to sprawa ta sie bardzo skomplikuje. Dynamo zwykle na wlasnym boisku jest bardzo mocne, wyjazdowe spotkania graja w kratke (chocby porazka z Tiraspolem 2-0 w grupie). Jednak w tym meczu jest duza szansa na zwyciestwo Manchesteru City .

Do góry
#4537383 - 17/03/2011 14:59 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
"W rewanzu wszystko moze sie wydarzyc" - to po cholere grasz na gospodarzy po 1.44 ?

Do góry
#4537466 - 17/03/2011 16:40 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
rafako Offline
a.k.a. "typer 1986"

Meldunek: 12/05/2004
Postów: 1612
jakie moze byc handi w meczu lotosu? 1,15 kurs to handi jakies 7-8 pkt?

Do góry
#4537472 - 17/03/2011 16:43 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: rafako]
wojbest1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2009
Postów: 45437
Skąd: Kraków
Originally Posted By: typer 1986
jakie moze byc handi w meczu lotosu? 1,15 kurs to handi jakies 7-8 pkt?
11,5

Do góry
#4537754 - 17/03/2011 19:13 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Spartak Moskwa - Ajax rnz 2 1.86 ladbrokes

Jest to remis nie ma zakladu...czyli w przypadku remisu to zwrot. Postanowilem dzisiaj sprobowac na ajax bo mialem okazje ogladac pierwszy mecz i byli druzyna dominujaca. Ciagle atakowali i na live pewnie kazdy postawil na nich...tylko brak skutecznosci i jeden strzal ze strony Spartaka Moskwa spowodowaly wynik 1-0 dla Rosjan, wiec dzisiaj Ajax musi atakowac od pierwszych minut i licze ze te spotkanie wygraja bo sa zdecydowanie lepsza druzyna. Ruszyla teraz liga rosyjska i Spartak przegral az 4-0 ! Ajax natomiast przegrywal do przerwy bo pewnie chcieli wygrac jak najmniejszym nakladem sil ale w drugiej polowie pokazali swoja sile wygrywajac pewnie 3-1. Dzisiaj moze tak latwo nie bedzie ale licze na zwyciestwo Ajaxu i awans do kolejnej fazy

Do góry
#4538426 - 18/03/2011 00:13 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy - LB

Zenit St. Petersburg - Twente

Kto by pomyślał, że po pierwszym meczu w Holandii losy meczu mogą być niemal rozstrzygnięty, niemal - ponieważ Zenit u siebie jest niezmiernie groźny i na pewno łatwo się nie podda. Porażka 0:3 na pewno chluby Zenitowi nie przynosi - ale dzisiaj zrobią wszystko by straty odrobić. Czy im się to uda? Pewnie troszkę zabraknie ale myślę, że Zenit stać na zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Twente dzisiaj bez Ruiza i Dauglasa. Zapewne będziemy świadkami meczu prowadzonego w szybkim tempie - a landbrokes oferuje nam zakład wygra Zenit a w meczu panie 3 lub więcej goli @2,62.
Pachnie mi wynikiem coś koło 2:1, 3:1 a wtedy zakład wchodzi.


Do góry
#4538456 - 18/03/2011 00:25 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
ja tyko krotko i mysle na ze w temacie.

analizujac mecz mc z ukraincami nie typuje czy ktos wygra czy jak bo chyba mc da rade ale gole w tym meczu beda na pewno i mysle sobie tak ze warto zaryzykowac ze gola strzeli tevez bo tylko on tak naprawde ma nosa w mc do bramek a wiadomo ze bede gnietli dynamo. z drugiej opcji mozna zaryzykowac ze scheva strzeli jesli ukraincom wyjdzie kontra to nie ma bata jak strzelcem zostanie andrjej bo tylko on zagra na szpicy

kursy odpowiednio
tevez 2.10
scheva 3.50

kursy z expekt

Do góry
#4585354 - 07/04/2011 15:43 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Lukasz111 Offline
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 31950
Porto - Spartak

W dzisiejszym ćwierćfinale Ligi Europejskiej Porto zmierzy się ze Spartakiem.
Porto w tym sezonie gra rewelacyjnie. W lidze na 5 kolejek przed końcem zapewnili sobie mistrzostwo nie odnosząc ani jednej porażki!
W LE zanotowali jedynie porażkę u siebie z Sevillą 0:1 a w pozostałych meczach notowali świetne wyniki i pewnym krokiem zmierzają do finału tych rozgrywek. Mam jedynie nadzieje, że nie za mocno zabalowali w niedziele po zdobyciu mistrzostwa ligi i w pełni profesjonalnie podejdą do tej potyczki.

Co można powiedzieć o Spartaku? Niewiele dobrego, choć wyeleminowanie Ajaxu robi wrażenie. Jednak w wysokiej formie być nie mogą o czym świadczą 2 wyjazdowe mecze ligowe w których przegrali 3:1 i 4:0.

Typ: Porto

Do góry
#4585392 - 07/04/2011 16:30 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
VuLyNX Offline
old hand

Meldunek: 06/01/2009
Postów: 742
1/4 Ligi Europejskiej
07.04.2011 g.21.05
Porto - Spartak
Typ: Porto strzeli 4 gole i więcej
Kurs: 5.50
Buk: Ladbrokes

Podobnie jak kolega wyżej podał, ogromnym faworytem nie tylko tego meczu ale również i całej LE jest Porto, bez dwóch zdań. Wygrywają wszystko jak burza, w niedziele zapewnili sobie mistrzostwo kraju i ze spokojnym sumieniem mogą skupić się na Lidze Europejskiej.

Najtrudniejszego rywala wg mnie mają już za sobą, czyli CSKA, gdyż moim zdaniem była to drużyna na miarę finału LE.

Na dzisiaj proponuję po dość niezłym kursie typ na festiwal strzelecki zawodników Porto. Zagrają oni w najsilniejszym składzie: (przewidywane) Helton; Fucile, Rolando, Otamendi, Pereira; Guarin, Fernando, Moutinho; Valera, Hulk, Falcao

Patrząc na wyniki, które padają w tegorocznych ćwierćfinałach europejskich pucharów można pokusić się o stwierdzenie, że i dzisiaj zobaczymy kilka bramek. W tym sezonie 4 i wiecej goli Porto strzelili w następujących meczach:
08.01.2011 POR D1 FC Porto 4-1 CS Marítimo
11.12.2010 POR Cup FC Porto 4-0 Juventude de Évora
07.11.2010 POR D1 FC Porto 5-0 SL Benfica
25.10.2010 POR D1 FC Porto 5-1 Uniao Leiria
16.10.2010 POR Cup FC Porto 4-1 AD Os Limianos
26.08.2010 UEFA EULQ FC Porto 4-2 Racing Genk

Wprawdzie niezbyt ich wiele ale i ciężar gatunkowy zgoła inny. Spartak moim zdaniem to najsłabsza drużyna obecnych ćwierćfinałów, tylko niefrasobliwości zawodników Ajaxu z pierwszego meczu mogą dziękować, że nie skończyło się w tym meczu blamażem. No cóż, mówią, szczęście sprzyja lepszym laugh Ale dzisiaj limit się skończy.

Przewidywany skład Spartaka na dzisiejsze spotkanie:
Dikan; Makeev, Suchy, Sheshukov, C Kombarov; McGeady, Ibson, Carioca, D Kombarov; Alex; Welliton
Rosjanie również wysyłają do boju najsilniejszy skład. Pytanie tylko z jakim nastawieniem wyjdą na ten mecz? Jeżeli jednak dopuszczą do tylu sytuacji podbramkowych co w Amsterdamie to wynik może okazać się miażdżący.

Ostatnie mecze wyjazdowe, w których Spartak stracił 4 gole i więcej:
14.03.2011 RUS D1 FK Rostov 4-0 Spartak Moscow
01.02.2011 INT CF Rosenborg BK 4-0 Spartak Moscow
03.11.2010 UEFA CL Chelsea FC 4-1 Spartak Moscow
26.06.2010 INT CF Valerenga 4-2 Spartak Moscow
10.05.2010 RUS D1 Alania Vladikavkaz 5-2 Spartak Moscow

Spartak ostatnio gra w kratke, przegrywa w lidze na wyjazdach, w LE wygrywa na wyjeździe z Ajaxem i Bazyleą.
Na pewno będzie to dla nich trudny mecz. Porto poradziło sobie z CSKA, dlaczego by mieli nie poradzić sobie ze Spartakiem i już dzisiaj wysoka wygraną zapewnić sobie wejście do półfinału?
Stawiam na wysoką wygraną gospodarzy.

Do góry
#4585477 - 07/04/2011 17:36 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Benfica Lizbona - PSV Eindhoven
typ: powyżej (2.5) goli
kurs: 1.99
buk: Ladbrokes

Przeanalizujmy dotychczasowe mecze obu ekip w Lidze Europejskiej już na wiosnę. Benfica w 1/16 wygrała dwukrotnie z VfB Stuttgart (2-1 u siebie i 2-0 na wyjeździe), natomiast w 1/8 grali z Paris Saint-Germain FC, u siebie wygrali 2-1 natomiast na wyjeździe zremisowali 1-1. Jak widać, w meczach u siebie Benfica jak na razie notuje overy.
PSV Eindhoven w 1/16 mierzyła się z LOSC Lille, na wyjeździe padł remis 2-2 a u siebie wygrali 3-1. W 1/8 potrafili wyeliminować Rangers FC (0-0 u siebie i 1-0 na wyjeździe). Widać więc, że PSV jeżeli trafi na zespół grający piłkę do przodu (takim jak Lille) to wyniki w ich meczach są wysokie, myślę, że Benfica do takich zespołów będzie dzisiaj należeć, bo będą dzisiaj chcieli wygrać a potencjał z przodu mają spory (podobnie zresztą PSV).
Zapowiada się więc nam dzisiaj znakomity pojedynek ofensywny Javier Saviola i Óscar Cardozo z drugiej Balazs Dzsudzsak i Ola Toivonen. Myślę, że bramki w tym meczu powinny padać. Benfica jak wiadomo, będzie chciała zrehabilitować się za porażkę u siebie z Porto, która miała taki efekt, że Porto mogło świętować mistrzostwo Portugalii na Estadio da Luz, ponadto będą chcieli uzyskać przewagę przed rewanżem na Philips Stadium, ponieważ rewanż do najłatwiejszych na pewno nie będzie należeć. Pamiętać jednak, że PSV jeszcze w tej edycji Ligi Europa nie przegrał i nawet gdy przegrywali 0-2 potrafili wyciągnąć wynik na 2-2. Warto więc chyba zagrać tutaj powyżej 2.5 goli strzelonych.

Do góry
#4586269 - 07/04/2011 22:23 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy.

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven

Fajnie wygląda typ kolegi wyżej, że w meczu padną co najmniej trzy gole - fajne kursy wystawili na to zdarzenie bukmacherzy. Mecz w Lizbonie wyobrażam sobie za rozgrywany w szybkim tempie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Ze względu, że nie mogę podać już typu na ilość goli, zdecydowałem się wybrać rzuty rożne - a mianowicie, typ, że Benfica zdobędzie więcej niż 6 rzutów rożnych @2,00.

W poprzednich meczach LE - Benfica potrafiła przekraczać tę linie. W dwumeczu ze Stuttgartem u siebie wykonywali 11 RR - natomiast na wyjeździe 7. Wcześniej z PSG u siebie zaledwie 5 a na wyjeździe 8.

W Lizbonie Benfica jest niezwykle skuteczna i każdemu gra się tutaj źle. Gospodarze powinni atakować, więc powinno tych rożnych być sporo.

Do góry
#4586416 - 07/04/2011 23:19 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Porto - Spartak

Typ : Porto wiecej niz 7 rzutow roznych .

Typ konkursowy .

Wszyscy dzis widza pewna i wysoka wygrana Porto . A Spartak to nie takie ogorki na jakie wygladaja w LM i LE na wyjazdach wygrali 4 mecze ! i przegrali tylko w Chelsea. Ostatnio grajac w Ajaxie bronili sie przez 90 min i nie stracili gola a kontra dala im wygrana wiec pokazuja ze umieja grac na wyjazdach i sie bronic. Nie twierdze ze Porto nie wygra ale moze miec znacznie trudniej niz mysli wiekszosc. Dlatego typuje na rogi Porto to druzyna ktora caly mecz atakuje a przy defensywnej taktyce Spartaka typ na rogi wydaje sie idealny. Na koniec pare statystyk...

Porto u siebie ...
vs.Cska 4 rogi
vs.Sevilla 11 rogow
vs.Sofia 9 rogow
vs.Besiktas 10 rogow
vs.Rapid 13 rogow
vs.Genk 6 rogow

Spartak na wyjazdach
vs.Ajax stacone ...13 rogow
vs.Basel stacone ...7 rogow
vs.Zilina stacone ...5 rogow
vs. Chelsea stacone ...8 rogow

Do góry
#4586609 - 08/04/2011 00:14 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
janik85 Offline
member

Meldunek: 04/02/2011
Postów: 169
7.04.11 21:05
Porto - Spartak Moskwa
Typ : 1
Kurs : 1.4

Niewatpliwie faworytem dwumeczu pomiedzy FC Porto a Spartakiem wydaje sie byc portugalska ekipa. Smoki wpokonujac na wyjezdzie Benfice Lizbona zapewnili sobie tytul mistrza Portugalii na kilka kolejek przed zakonczeniem rozgrywek. Sa w wysokiej o czym swiadczy zwyciestwo z najgrozniejszym rywalem w lidze i to na ich terenie. Aby moc myslec o polfinale Ligi Europejskiej Porto powinno wygrac najlepiej do zera w pierwszym spotkaniu. Wlasne boisko bedzie dodatkowym atutem. Wsparcie kibicow i chec siegniecia po to trofeum powinna sprawic, ze ekipa Smokow powinna wypunktowac dzisiaj rywala z Rosji. Spartak Moskwa wyeliminowal w poprzedniej rundzie Ajax Amsterdam. Dla wielu byla to spora niespodzianka. Jednak wiadomo, ze Ajax to juz nie ten sam zespol, gdy gral w nim Luis Suarez. Niekiedy w pojedynke ten zawodnik wygrywal spotkania. Dzisiaj juz niespodzianki nie powinni byc i Porto powinno zdecydowanie pokonac druzyne z Moskwy.

Do góry
#4601399 - 14/04/2011 19:15 Re: Liga Europejska - 1/16 finału [Re: Platini]
panas7 Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2011
Postów: 94
Sporting Braga - Dynamo Kijów
typ: awans Dynamo Kijów

Moim zdaniem dalej w dalszym ciągu faworytem tego spotkania są gracze z Ukrainy. Wbrew pozorom wynik 1:1 nie jest złym wynikiem dla Dynama w kontekście awansu. Wynik 1:1 oznacza dogrywkę zaś każdy inny remis oznacza awans Dynama. Minimalne zwycięstwo Dynama jest dzisiaj bardzo prawdopodobne, wg serwisu eurofutbol.pl trener z Bragi ma przed dzisiejszym meczem 13 zawodników do dyspozycji...Największe problemy są w bloku obronnym. Dynamo nie raz już pokazało swoją wartość w obecnej edycji LE, Braga natomiast nie prezentuje nic nadzwyczajnego.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, igea23, 11kera11), 1376 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49