Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#4572285 - 01/04/2011 01:57 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
napisze brzydko "Zygadlo to niech spierdala"

juz raz pokazal jaki jest, ze nie potrafi "grac druzynowo" i uwaza sie za lepszego sypacza od innych powolanych

takze ja bym mu drugiej szansy nie dał jesli bylbym trenerem

po drugie siedzi na lawce w Trento caly sezon, wiec o czym my w ogole mowimy

Drzyzga z Łomaczem niech sie ogrywaja i moze z ktoregos cos bedzie, jakis godny nastepca Gumy

i naprawde szkoda, ze Kadzia nie powolal, z Nowakowskim to bylby siwetny duet na Lige Swiatowa, on i Igla to takie luzne ziomki, najsympatyczniejsi w kadrze zawsze byli tongue

Do góry
Bonus: Unibet
#4572313 - 01/04/2011 02:09 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Cytat:
napisze brzydko "Zygadlo to niech spierdala"


Krotko , zwiezle i na temat laugh piwo za to cie lubie.

Ale masz racje co do niego. Po tej szopce ktora zrobil niech da sobie spokoj z kadra.

Do góry
#4574666 - 02/04/2011 04:56 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Olsztyn @ 1,53 ladbrokes

Stan rywalizacji 2-1 dla Olsztyna. Byc moze troszczke niespodziewanie, ale jednak ja nie jestem az tak bardzo zaskoczony, bo typowalem Olsztyn jako wygranego tej rywalizacji i mojej wersji trzymam się do końca. Cala czworka walczaca o utrzymanie jest wbrew pozorom wyrownana i to, ze Kielce mialy 7, a Olsztyn 10 to nic nie znaczy. Olsztynianom udało się zrobić "break`a" na terenie rywali i teraz są w wymarzonej sytuacji, praktycznie jedna noga się utrzymali. Są tak blisko, a jednak tak daleko. Musza wykonac jeszcze jeden krok - wygrac u siebie i postawic kropkę nad "i". Wedlug mnie uczynią to, Gromadowski i Tuia jak nie grali caly sezon, tak teraz pokazuja sie z bardzo dobrej strony i ciagna gre zespolu. A ze sypacza w Olsztynie maja dobrego wiec wykorzysta to odpowiednio. Kielce z nożem na gardle troszczkę, mogą się zrobić "cieple kluchy" z nich w pewnym momencie. Olsztyn tez presja i stres, jednak maja jeszcze jak cos szanse w 5tym meczu, Kielce takiej szansy nie dostaną. Dodatkowo mysl, ze grac beda o utrzymanie z Weglem lub Wieluniem, obie ekipy im bardzo nie leza, szczegolnie Wielun dal im sie we znaki. A wielce prawdopodobne, ze beda grac z Wieluniem. Takze Kielce w bardzo trudnej sytuacji, mozna powiedziec z nieba do piekla w jednej chwilii, nie tak dawno byli na 7 miejscu i mogli sie czuc "spokojnie", a teraz? Teraz sa jedna noga w walce o utrzymanie z druzyna, ktora im wybitnie nie lezy. Moga sie zagotować. Licze wlasnie na taki scenariusz, kto jak kto, ale Olsztyn u siebie jest mocny, motywacja na maksa. Wywra presje na przeciwniku to ten mecz jest ich. Olsztyn 3-1 i tyle w tym temacie ...

pozdro Wojtas grin

Do góry
#4574911 - 02/04/2011 15:02 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Resovia - Mostostal 2
Resovia bez Akhrema i Grozera czyli swojej glownej sily w ataku. Kedzierzyn rozpedzonuy bez ubytkow w skladzie z wracajacym do zdrowia Swiderskim co ich powinno dodatkowo wzmocnic nawet jesli nie zagra. Dla mnie faworyt jest tylko jeden i jest nim ekipa z Kedzierzyna!

Do góry
#4577455 - 03/04/2011 17:03 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Resovia Rzeszów - Zaksa K-K 1 2.10 Ladbrokes

2-gi mecz półfinałowej rywalizacji w PlusLidze.
Prowadzi ZAKSA 1-0. wczoraj na Podpromiu wygrała 3-2.
Problemy Sovii znamy.
Nie w pełni formy Achrem, nie gra Grozer (choć wczoraj Józek wcale źle nie zagrał).
Przyznam, że wczoraj w TB z czysto bukmacherskiego punktu widzenia kibicowałem gościom.
Dlaczego?
Bo nie wyobrażam sobie, aby Reska jechała do Kędzierzyna ze stanem 0-2, a wiadomo było, że jeśli KK wygra, to kurs na dziś na Sovię będzie bardzo OK.
Co się dzieje i działo w ciągu sezonu z tymi drużynami, to każdy wie, nie ma co tu 'bredni' pisać.
Ten mecz po prostu to 50/50 a przy kursach 2.1 - 1.66 i fakcie, że to Sovia ma własny parkiet skłania mnie do gry na Rzeszowian.
Sovia po 1-1 boks

Do góry
#4577562 - 03/04/2011 17:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Resovia-Zaksa

Jestem z goła iinnego zdaniia co kolega Leyton wiiadomo jak wazny jest mecz dla Resovii ale Zaksa przy staniie 2;0 bedzie w konfortowej sytuacjii.Wczorajszy mecz to kapitalna gra blokiem Zaksy i Witczak byl tez glownym motorem napeędowym w Kędzierzynie.Do tego wiiaddomo nie wpełni sił jest Achrem ,Grozer nie zagra a w Józefackiego jakoś nie wierze.Kędziierzyn ma na tyle doświadczony sklad ze powinien udokumentowac dzisiejszą wygraną.

Typ Zaksa
typ konkursowy Ladbrokes

Do góry
#4579308 - 04/04/2011 17:48 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
panas7 Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2011
Postów: 94
AZS Olsztyn - Fart Kielce
typ Fart Kielce +1.5

W dzisiejszym meczu może zdarzyć się teoretycznie wszystko, lecz nie wierzę w to że Kielce gładko 3:0 bądz 3:1 przegrają. W dzisiejszym meczu będą musieli wznieść się na wyżyny jeśli chcą walczyć w "spokoju" o utrzymanie, porażka znacznie oddala ich od utrzymania, a przecież ta drużyna naprawdę solidnie prezentowała się w fazie zasadniczej. Uważam też że Fart ma silniejszą kadrę, mam tu na myśli tak świetnych i doświadczonych siatkarzy jak: Kapfer, Szczerbaniuk, Castard czy libero Lambourne. Kurs na handicap +1.5 jest bardzo atrakcyjny tzn w okolicach 1.70. Stawiam na zwycięstwo Kielc, wolę jednak podeprzeć się tym iż mogą przegrać po tiebreaku.

typ konkursowy ladbrokes

Do góry
#4587758 - 08/04/2011 15:27 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
ZAKSA - Resovia Rzeszow 1 1.66

Trzecie spotkanie polfinalowe o wejscie do finalu i po raz kolejny przed ZAKSA otwiera sie szansa awansu do finalu wystarczy wygrac dwa spotkania u siebie. Tym bardziej ze w Rzeszowie nie gra Grozer to powinni to wykorzystac, chociaz Jozefacki godnie go zastepuje kazdy atak konczyl wiec na pewno zaskoczyl nie jednego, ale watpie zeby dzisiaj mu sie udalo powtorzyc taki mecz, udalo sie to wykorzystac w pierwszym meczu a drugi jakos dziwnie oddali bez walki. Moze braklo im sil...bo jakos wygladali na troszke zmeczonych i bez wiary. Na pewno komplet kibicow dzisiaj bedzie i pomoga zawodnikom w osiagnieciu kolejnego celu na dzisiaj czyli wygrania trzeciego spotkania. Zawsze pojedynki miedzy tymi zespolami byly emocjonujace i przewaznie sie konczyly w tie-breaku jak bedzie tym razem? Moj typ 3-1

Do góry
#4587810 - 08/04/2011 16:07 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Vamos_Rafa Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/10/2010
Postów: 2493
Grozer pojechał do Kędzierzyna, powinien wyjść w pierwszej szóstce.A wtedy możemy się spodziewać prawdziwej wojny. Mój typ 3-2 dla Resovi.

7/10
+1,5 seta Resovia (1,60)

Do góry
#4587823 - 08/04/2011 16:15 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Vamos_Rafa]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: Vamos_Rafa
Grozer pojechał do Kędzierzyna, powinien wyjść w pierwszej szóstce.A wtedy możemy się spodziewać prawdziwej wojny. Mój typ 3-2 dla Resovi.

7/10
+1,5 seta Resovia (1,60)


No wlasnie raczej nie wyjdzie,Travica mowi ze liczy na Jozefackiego a Groezer moze wyjdzie na kilka punktow smile
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art868,zaksa-asseco-resovia-czas-na-konfrontacje-nr-3-i-4-.html

Do góry
#4589524 - 09/04/2011 09:24 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Mostostal - Resovia 2
Co tu napisac na takim etapie trudno szukac jakis argumentow no mzoe zaczne tak chcialbym bardzo zeby to resovia zagrala ze Skra bo moim zdaniem jest silniejsza od kedzierzynian i tylko pech i kontuzje spowodowaly to ze mamy wynik jaki mamy. Jutro mecz o zycie dla Rzeszowian i mysle ze zagra jutro juz Grozer jak bedzie taka koniecznosc a w takim ukladzie jak napisalem wczesniej Resovi ajest poprostu lepsza no i drugi dzien z rzedu widzielismy jak w Rzeszowie zagral Witczak i uwazam ze jutro moze byc podobnie. Resumujac dla mnie jutro Resovia bierze mecz.

Do góry
#4589645 - 09/04/2011 15:26 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
ZAKSA - Resovia
1 @1,53 ladbrokes

Wczoraj Resovia nie istniała, pełno błędów. Forma Józefackiego to nieporozumienie, wyrzucił z 20 piłek w aut. Grozer wczoraj wchodził i niewiele pomógł, złapał kilka bloków i nie wiem czy skończył jakiś atak. Zespoły są teraz na podobnym poziomie, ale Guma robi różnice i odbija się to na wynikach.:) 3-0 albo 3-1 dla ZAKSY dziś.

Do góry
#4589705 - 09/04/2011 16:41 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
No dokladnie pelno bledow a sety i tak przegrane do 21 22 22 wiec takiego pogromu nie bylo a drugi dzien z rzedu tyle bledow mialaby Sovia popelnic? NO WAY dzis wygrana Resovii

Do góry
#4598905 - 13/04/2011 17:53 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wielun +1,5 @ 1,57 ladbrokes

Juz dzis zaczynamy batalię o utrzymanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Spotykaja sie tutaj druzyny, ktorych sie spodziewalem przed sezonem. Jednak wieksze szanse na pozostanie w lidze dawałem i nadal daje Wieluniowi. Przed sezonem nie wiedziałem, ze Kielce będą im tam leżeć. Wielun z nikim nie grał tak dobrze jak z Kielcami. Z nikim nie wygral tyle razy. Moze i kazda seria sie kiedys konczy, jednak ja twierdze, ze to bedzie kolejny dobry mecz dla Wielunia.
Ostatnio duzo czytalo sie o sprawie sonsorow, dzisiaj wszystko prezes zdementował, moze to zaslona dymna, kto wie, jednak dobrze zrobil, bo ktos chce zrobic kociołek w szeregach Wielunia, aby zawodnicy zamiast skupiac sie na walce, skupiali sie na pieniądzach. Nawet gdyby to byla prawda, to chyba kazdy bedzie chcial sie pokazac jak najlepiej, aby moc pozostac w plsie czy to grajac dalej w Wieluniu czy to podpisujac kontrakt z inna ekipa, ktora zauwazy jego dobra gre. Dlatego tak czy owak jest o co walczyc.
Gramy systemem do 4 zwycięstw ze zmiana gospodarza po kazdym meczu. Nie zdziwie sie jak Wielun zakonczy tą rywalizację 4-2.
W Kielcach maja male problemy, a to kontuzja Castarda, a to powolania na LS, a to kompleks Wielunia. Jest o czym rozmyslac przed tak waznymi meczami.

Wielun dzis 3-2 tongue oczywiscie byly wyzsze kursy, ale typ musialem dzis dopiero podac...

Do góry
#4601389 - 14/04/2011 19:10 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
ladbrokes organizuje konkurs i nie potrafi nawet przecietnej oferty wystawic na siatke, zalosne to...


Azs Czestochowa @ 3,40

Przed meczami o 3 miejsce powiedzialem sobie, ze to bedzie zacieta rywalizacja. Powiedzialem sobie rowniez, ze Czestochowa wygra jeden mecz na wyjezdzie z troszke przybitą, po porazkach z Zaksa, Resovia. Wczoraj nie zdazylem zagrac na Czewe - czysty fart, dlatego dzisiaj z wiekszym jak dla mnie prawdopodobienstwem zagram. Czewie nie udalo sie wygrac wczoraj, choc byli bardzo blisko. Dzis powinno im sie juz to udac. Wiele razy bywa tak, ze faworyt przegrywa jakis mecz u siebie w playoffach, takze dzis nie zdziwi mnie w ogole porazka Rzeszowa. Nie zdziwi mnie rowniez jesli obie druzyny wroca na Podpromie, aby w piatym meczu rozstrzygnac kto zdobedzie brazowy medal Mistrzostw Polski. Jeszcze apropo wczorajszego meczu, to w Czewie wciaz nieobecny Murek, mial tam jakis epizod, ale nie jest jeszcze gotowy. Kadrowo Rzeszow wcale nie wyglada lepiej, Grozer caly czas niepewny, Ahkrem caly czas problemy z kolanem, dodatkowo dochodza inne. A na barkach tych dwoch skrzydlowych opiera sie cala gra Rzeszowa. Takze po wczorajszym maratonie dzisiaj nie musi im sie wcale tak dobrze grac. Czewa duzo mlodsza, szybsza regeneracja i jedziemy z faworytem.

tongue

Do góry
#4602935 - 15/04/2011 03:47 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wagner za Daszkiewicza w Farcie, hehe taka zmiana w takim momencie, zegnamy Kielce papa ooo grin

Do góry
#4611075 - 18/04/2011 22:34 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
AZS Czestochowa - Resovia Rzeszów 2 1.72 Ladbrokes

Walka o 3. miejsce w PlusLidze, mecz nr 3.
Stan rywalizacji 2-0 dla Sovii.
Na Podpromiu w pierwszym meczu 3-2, w drugim 3-0.
O ile przy tym 3-2 Czewa miała szanse na wygraną, o tyle na drugi dzień podopieczni Marka Kardosa zostali 'zjedzeni' przez Rzeszów.
Reska miała być drugą siłą w Polsce w tym sezonie.
Ten cel się nie udał, bo lepiej prezentowała się w ostatecznym rozrachunku ZAKSA, zarówno w Pucharze Polski, jak i lidze, a także CEV Cup-ie.
Moja wizja jest taka, że Rzeszowianie jak najszybciej już ten - nie ma co ukrywać - mniej udany sezon chcą zakończyć.
Potrzeba jednego zwycięstwa na AZS-em.
Brąz wraca dziś do lepszego kadrowo Rzeszowa.
Sovia boks

Do góry
#4612732 - 19/04/2011 21:50 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Zaksa K-K - Skra Bełchatów 2 1.50 Ladbrokes

3. mecz fianłowy PlusLigi.
Stan rywalizacji 1-1.
W Bełchatowie mieliśmy wyniki 2-3 i 3-1.
Mało osób spodziewało się, że podopieczni Krzysztofa Stelmacha wrócą do KK z choćby jedną wygraną.
A jednak stało się.
Skra w tym przegranym meczu nie zagrała źle, to ZAKSA zagrała znakomicie, myślę że to było minimum 90%/95% możliwości tego zespołu.
W drugim meczu Skra wyszła bardziej wyluzowana, co widać było w dwóch pierwszych gładko wygranych setach, później jednak Kędzierzyn znów uwierzył w możliwość wygranej i był bliski doprowadzenie do TB, ale skończyło się 3-1.
Bełchatów jest zespołem mocniejszym i wcale nie będę zdziwiony, jeśli już w Kędzierzynie podopieczni Jacka Nawrockiego odbiorą złote medale za 7. z rzędu Mistrzostwo Polski.
Przypomnę, że w tamtym roku w rywalizacji Skry z Węglem w Bełchatowie też zaczęło się od 2-3 i 3-1, ale w Jastrzębiu 2 razy wygrała Skra i zdobyła majstra.
Skra boks

Do góry
#4612972 - 19/04/2011 23:42 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
A ja nieskromnie mowiac od poczatku twierdzilem, ze Mostostal wygra w Belchatowie jeden mecz, a cala rywalizacja zakonczy się 3-1 dla Skry. Mojego zdania nie zmieniam, Skra wygra kolejne dwa mecze i zapewni sobie zloty medal.
Pierwszy mecz byl bardzo dobry i emocjonujacy do konca. Kedzierzynianie wzniesli sie na wyzyny swoich mozliwosc, a Skra grala jakos tak dziwnie. Brakowalo Winiarskiego, nie oszukujmy się, Antiga to juz nie jest to samo co kiedyś. Drugi mecz to juz pokaz siły Skry w pierwszych dwoch setach oraz nieudany zryw Zaksy. Jak sie skonczylo wszyscy wiemy, emocjonujacym czwartym setem wygranym dopiero na przewagi przez gospodarzy. Stan rywalizacji 1-1. Zaskoczenie? Nie. Zaksa w tym roku zalicza juz trzeci final - PP + Cev + PL. Imponujące, maja wiecej finałów niz Skra. Ale na tym koniec, ich miejsce to "2", gdzie nie graja tam są "2" i tego niech sie trzymają tongue To i tak wielki sukces dla tego klubu, powrót na podium po tylu latach posuchy. Pamietam mecz o braz w tamtym roku, 2-0 dla Zaksy w ogolnej rywalizacji oraz 2-0 i 23-19 w 3 meczu rozgrywanym w Rzeszowie... jak sie skonczyło wiemy, Rzeszów zdobył brązowy medal grin

Zeby nie lac juz wody... Skra jest za mocna na Zakse, jutrzejszy mecz obstawiam 3-1, a następny 3-2 (bo Zaksa postawi wszystko na jedna karte i uda im sie te 2 seciki ugrać). Guma nie będzie w stanie wygrac meczu dla Kedzierzyna, nie tym razem.


Co do drugiego "finału" tongue Równiez stan 1-1. Obie ekipy dały sobie po liściu na wyjeździe i teraz wracamy znowu do Kielc. Tym razem juz nie przewiduję wygranej Wielunia, jakos dziwnie przeczuwam win Kielc i to będzie ich ostatnia wygrana w tej rywalizacji mam nadzieje, bo siatkówka na najwyzszym poziomie nie moze zniknac z miasta z tyloma siatkarskimi tradycjami i sukcesami jak Wieluń grin Pierwszy mecz wszyscy pamietamy, 2-0 24-22 dla Wielunia i Wielun wygrywa dopiero po tie breaku. Drugi mecz to szybki spacerek kielczan, nie ma o czym pisac, 3-0 i dziekujemy. Obie ekipy mocno zmotywowane, jednak tym razem wlasny parkiet musi pomoc gospodarzom, nie chce mi sie wierzyc, ze kolejny raz daja sie ograc u siebie, tych porazek maja juz za duzo, ta bylaby chyba gwozdziem do trumny. W Kielcach zmiana trenera i jednak cos ruszyło, na ile to wystarczy? Mysle, ze na jutrzejszy mecz na pewno, a co dalej? Dalej Wieluń 3 wins in row grin Mecz jest oczywiście 50/50 tak jak juz pisalem kiedyś, ale ja mam przeczucie i pod to przeczucie typuje Kielce. Czuje ich wygraną w kosciach, ale kursik na Wielun naprawde kuszący, biorąc pod uwagę historię spotkan między tymi ekipami.

Do góry
#4616395 - 21/04/2011 15:15 Re: PlusLiga Mężczyzn 2010/2011 [Re: Misiek]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Zaksa K-K - Skra Belchatow 2 1.44 Ladbrokes

No i mamy spodziewane 2-1 dla Skry w rywalizacji do trzech zwycięstw.
Nie oznacza to nic innego, że podopieczni Jacka Nawrockiego, jeśli dziś wygrają, to odbiorą złote medale.
Czy tak będzie?
Moim zdaniem jak najbardziej tak.
Wczoraj widzieliśmy, że w bardzo dobrej formie są Wlazły i Kurek.
Szczególnie ten pierwszy dał się Kędzierzynianom we znaki.
W tym ustawieniu z Mario na serwisie ZAKSA miała spore kłopoty.
Kędzierzyn walczył, walczył - jak na finał przystało - ale czegoś tu brakuje by pokonać Skrę.
Aby dziś ZAKSA mogła przedłużyć rywalizację, potrzebna byłaby gra na świetnym procencie przyjęcia, tak by Guma mógł rozgrywać a nie wystawiać, choć i tak Paweł robi co może.
Dla mnie dziś Skra bierze tytuł, nie widzę 5. meczu tongue
Skra boks

Do góry
Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49