Opcje tematu
#463023 - 12/12/2005 05:42 Zakłady długoterminowe
Gherman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 7412
Skąd: Bellagio
Cisza w tym dziale bo sezon się skończył, ale u wielu bukmacheró mamy ciekawą ofertę dotyczącą całego przyszłego roku.

Choćby Unibet wystawiłzdarzenia na klasyfikacje końcową Chamipon Race.

Osobiście wpadły mi w oko dwa zdarzenia...

Federer, R - Rest Of The World 1 1.61

Czy ktoś da w stanie nachapać więcej pktów od Ferdka?

Murray, Andrew - Monfils, G 2 1.90

Pojedynek dwóch, młodych, ambitnych tenisitów. Jak dla mnie bardziej rozwija się gra Czarnego, niż żygajacego chłopca Jeżeli Geal troszkę popracował w wolnym czasie, w tym roku moze być dzikim koniem wielu turniejów.


Moze ktoś u innych bookie widział ciekawe długotrwałe zdarzenia? Trzeba zainwestować kilka zł...


Do góry
Bonus: Unibet
#463024 - 12/12/2005 07:15 Re: Zakłady długoterminowe
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Gherman daj spokój postawić coś i czekać cały rok to lekka przesada moim zdaniem (chociaż typ niemal 100% pewny)

Pozwolę sobie na małą prognozę przyszłego sezonu

Co do Federera to myślę, że trudno będzie komukolwiek go zdetronizować. Najbardziej wszechstronny zawodnik jakiego miałem przyjemność oglądać. 3 rok z rzędu bez porażki na trawie ? bardzo możliwe. Pewnie w każdym ze Szlemów będzie głównym faworytem i nie ździwię się jak uda mu się wygrać 3 z pośród nich (Rolanda rezerwuje dla Nadala). Szwajcar już nas chyba przyzwyczaił, że zarobić dzięki niemu u buków jest rzeczą trudną.

Co do Rest of The World to myślę, że Rafael Nadal może w tym roku jeszcze bardziej deptać po piętach FedExowi i jego pozycję na miejscach 1-2 w końcowej klasyfikacji przyjmuje za pewnik. Wiadomo na cegle nie ma sobie równych już w wieku 19 lat i nie sądze, żeby ktoś w przyszłym sezonie mógł mu realnie zagrozić na tej nawierzchni. W każdym razie jak znowu spotka się na Roland Garrosie z Federerem to nie zawaham się zagrać na Hiszpana. Już w tym roku pokazał dochodząc do finału Mastersa w Miami i wygrywając Mastersy w Toronto i Madrycie, że potrafi grać nie tylko na cegle. Dla mnie będzie cichym faworytem w Australii i jedynym zagrożeniem dla fenomena ze Szwajcarii.
Inni Hiszpanie szczególnie podczas tej częsci sezonu, która rozgrywana jest na cegle, napewno będą liczącą się nacją. Po cichu liczę na dobre występy Ferrero i Ferrera. Robredo pewnie jak zwykle będzie grał w kratkę i na niego radziłym uważać.

Jeśli chodzi o młodych wilczków to nie widzę na horyzoncie żadnej eksplozji nowego talentu w przyszłym sezonie. Myślę, że ci którzy się już w tym roku pokazali się z bardzo dobrej strony czyli Gasquet, Murray, Monfils i Berdych mogą w kolejnym sezonie sporo namieszać i utrzeć nosa nie jednemu weteranowi. Szczególnie liczę tutaj na dwóch młodych Francuzów.

Co do weteranów to Agassi wątpie żeby mógł powtórzyć osiągnięcia z tego roku i myślę, że będzie się powoli żegnał z zawodowym tenisem. Moya, Henman, Safin, Schuettler, Novak itd. w kolejnym sezonie pewnie znowu doprowadzą niejednego typera grającego kursy 1,1-1,3 do białej gorączki. Wogóle w tym sezonie gracze ze Wschodu chyba najbardziej mnie ogolili (Davydenko,Mirnyi,Safin itp. + oczywiście Tojo i Jojo) i w przyszłym sezonie będę ich spotkania omijał szerokim łukiem.

Najbardziej zagadkowa będzie dla mnie dyspozycja Amerykanów. To musiało być dla nich spore upokorzenie, że stary Andre osiągnął najwięcej z pośród nich w ubiegłym sezonie. Roddick chyba w końcu dojdzie do wniosku, że samym serwisem wiele nie ździała, bo wystarczy słabszy dzień i 3 TB i nawet Gilles Muller może go odprawić z kwitkiem w I rundzie US Open. Ciekawe jak w przyszłym sezonie będą sobie radziły dwie sierpniowo-wrześniowe rewelacje czyli Robby Ginepri i James Blake. Być może odpowiedź poznamy już na AO.

Argentyńczycy również powinni się liczyć w nadchodzącym sezonie. Szczególnie interesuje mnie dyspozycja Corii, dla którego stracenie pozycji króla gry na cegle musiało być sporym szokiem. Nalbandian pokrzepiony zwycięstwem nad Rogerem w finale Mastersów może w końcu zacznie grać częściej na miarę swoich możliwości, bo potencjał ma jak mało kto. Gaudio jak zwykle dobry sezon na cegle, katastrofa na każdej innej nawierzchni.

Co do reszty to myślę, że na hali Ljubicic w dalszym ciągu będzie bardzo groźny, chociaż wyników z tego sezonu raczej nie uda mu się powtórzyć. W czołówce zapewne znowu na koniec sezonu zobaczymy Hewitta, Gonza, Davydenke. Po cichu do czołówki zapewne będą pukać Nieminen, Hanescu, Stepanek, Karlovic (jak poprawi serwis ), Baghdatis, Mayer. Reszcie nie wróżę, większych rewelacji.

Do góry
#463025 - 18/01/2006 12:14 Re: Zakłady długoterminowe
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
CZyli, rozumiem, że zakończenie rozgrywek ATP, a zarazem rozliczenie u bukmacherów następuje pod koniec roku czil;i w grudniu, tak ??
pozdrawiam
majlosh

Do góry
#463026 - 18/01/2006 12:56 Re: Zakłady długoterminowe
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
już dostałem odpowiedź z supportu - Listopad
pozdrawiam
majlosh

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Sensei, ElNinho[mmdea], rafal08, VVega, 11kera11), 3233 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25