Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#467273 - 18/12/2005 17:37 SerieA XVII kolejka 21.XII
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
21 grudnia 2005
AC Parma - Cagliari
Juventus Turyn - Siena
AS Roma - Chievo Verona
AC Fiorentina - US Palermo
Udinese - Sampdoria Genua
Inter Mediolan - Empoli
Livorno - AC Milan
Lecce - SS Lazio Rzym
FC Messina - Reggina
Ascoli - Treviso

Wszystkie mecze o 20:30, mecz Lecce - Lazio LIVE on Polsat Sport

Do góry
Bonus: Unibet
#467274 - 19/12/2005 10:50 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
Szeva Offline
stranger

Meldunek: 10/12/2005
Postów: 13
Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?

Do góry
#467275 - 19/12/2005 10:59 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?




Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko -

Po pierwsze - primo - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane .
Po drugie - secundo - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way .
Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming
( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione )
a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie .

Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem

pozdrawiam

Do góry
#467276 - 19/12/2005 14:09 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
wulkanowiec Offline
stranger

Meldunek: 19/12/2005
Postów: 22
jestem nowy na tym forum ale czytam go od tygodnia:
dobre analizy i dyskusje:)

Do góry
#467277 - 19/12/2005 14:16 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
wulkanowiec Offline
stranger

Meldunek: 19/12/2005
Postów: 22
ASCOLI-TREVISO 1,95 2,90 3,95
FIORENTINA-PALERMO1,65 3,20 5,20
INTER-EMPOLI 1,20 5,30 10,20
JUVENTUS-SIENA 1,17 5,60 11,50
LECCE-LAZIO 2,70 2,80 2,60
LIVORNO-MILAN 3,00 2,85 2,10
MESSINA-REGGINA 2,20 2,80 3,25
PARMA-CAGLIARI 2,00 2,90 3,70
ROMA-CHIEVO 1,95 2,80 4,10
UDINESE-SAMPDORIA 2,30 2,90 2,90

co myslicie o fiorentinie, inter, juve, treviso 02 i sampdorii??

Do góry
#467278 - 19/12/2005 14:25 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
wulkanowiec Offline
stranger

Meldunek: 19/12/2005
Postów: 22
macie jakieś info o kontuzjach??

Do góry
#467279 - 19/12/2005 17:34 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ??
pozdrawiam
majlosh

Do góry
#467280 - 19/12/2005 20:31 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Wreszczie ukarano Di Canio.

Paolo Di Canio został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną za faszystowskie gesty podczas spotkań z Livorno i Juventusem. Napastnik Lazio nie zagra w środowym meczu z Lecce. Ponadto musi zapłacić 7 tyś. funtów grzywny.

W 17 kolejce zawieszeni będą także:
Ferri (Palermo), Mauri (Udinese), Felipe (Udinese), Sicignano (Lecce), Conti (Cagliari), Cordoba (Inter), Galeoto (Treviso), Gasbarroni (Sampdoria), Nedved (Juventus), Volpi (Sampdoria), Vergassola (Siena).

zrodlo: Channel4

Do góry
#467281 - 19/12/2005 21:06 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
totti_zks Offline
addict

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 502
Livorno - Milan 2 kurs. 2.1

KURS 2.1 to prezent pod choinke od buków

Jak dla mnie dość pewny mecz.Otóż Milan po ostanich wpadkach (porażka z Chievo mimo prowadzenia 1:0 i porażka z Interem w ostanich minutach )wygrał dość łatwo u siebie 4:0.Livorno niby bardzo dobrze gra u siebie ale zobaczcie z kim oni grali bilans 6 zwycięstw 2 remisy i 0 porażek.Wygrane z : Ascoli Empoli Lecce Lazio Lecce Parmą czy Regginą oraz remisy z Romą i Chievo wskazują że przy silniejszej drużynie Livorno nie jest już tak dobre.Kolejnym faktem który mnie skusił do zagrania 2 jest strata Milanu do prowadzącego Juventusu która sięga już 9 punktów.Milanowi któremu bardzo zależy na mistrzostwie pozostaje tylko wygrywać kolejne spotkania licząc na potknięcia Juve.Z moich źródeł wynika że Milan przystąpi do tego meczu bez większych osłabień.Szewa i spółka wezmą i w garść i ograją Livorno.Co myślicie o tym meczu?

Do góry
#467282 - 19/12/2005 21:08 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
nygus Offline
addict

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 509
onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ?

Do góry
#467283 - 19/12/2005 21:56 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ?




bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..)
- Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) .
Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co

pozdrawiam

Do góry
#467284 - 19/12/2005 21:59 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

no własnie, co powiecie o meczu Fiorentina - Palermo , czysta jedynka ??
pozdrawiam
majlosh




eh.....................

srynka nie jedynka
NO BET

Do góry
#467285 - 19/12/2005 23:19 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
szast-prast Offline
journeyman

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 77
Uwazam, ze Livorno jest bardzo silne a ostatnie wygrane tylko ich pewnosc siebie umocnilo.

Wygrali z Palermo na wyjezdzie a to malo komu sie udaje - bo Palermo jest wyjatkowo mocna druzyna.

Poza tym Milan na wyjezdzie nie blyszczy - 3 przegrane.

Wedlug mnie padnie tutaj remis ze wskazaniem jednak na Livorno.
W bezposrednich knfrontacjach h2h Livorno 1 raz wygralo (u siebie z Milanem) a na AWAYu zremisowalo.

Wygrana u siebie Milanu 4:0 raczej nie jest wyznacznikiem z beznadziejnie slaba Messina.

Milan musi - ale Livorno tez musi bo widac golym okiem ze walczy o miejsce zapewniajace im wystep w pucharach.

Ja zagralem 1X i mysle ze wejdzie.

Livorno poza tym u siebie ani razu nie przegralo i nie bede swoich pieniedzy testowal czy uda sie to Milanowi zwlaszcza ze na wyjezdzie im za bardzo ostatnio nie idzie.

Do góry
#467286 - 20/12/2005 00:38 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

Quote:

Chętnie poradziłbym się jakiegoś experta o mecze Fiorentiny, Interu i Juventusu bo wydają się na pierwszy rzut oka czyste jedynki, chociaż największe wątpliwości mam co do Fiore bo graja z dobrze spisującym sie Palermo (chociaż wpadka Palermo u siebie w niedziele). Czekam na odpowiedź w kwestii tych trzech spotkań bo reszta w wydaje mi sie nie do grania a może Milan?




Nie uważam się za żadnego eksperta - ale na szybko -

Po pierwsze - primo - kursy na te wszystkie mecze będą mega gówniane .
Po drugie - secundo - bardzo nerwowo z Fiore - podoba mi się ta drużynka ale ilość nie wykorzystanych sytuacji - szczególnie od meczu z Juve - ( pech połączony z kalectwem ) woła o pomstę do nieba - dlatego nie ma takiej możliwości , żeby przy tak niskich kursach czekać na przebudzenie fioletowych - no way .
Siena jest drużynką , która moze zawsze numer wywinąć- jasne , że doszkiwanie się sensacji tutaj jest delikatnie mówiąc niestosowne - ale - christmas time`s coming
( sta arrivando il Nataleeeeeeee ) - dlatego najpierw proponuję zakupić prezenty ( jak jeszcze nie dobawione )
a potem mocno się zastanowić czy warto mieć smutne święta po wywrotce na mikrusowatym kursie .

Zastanawiają mnie AŻ 2 ( słownie dwa ) mecze ale o tem potem

pozdrawiam




calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x a co do dwoch faborytoww to czuje ze inter zrobi psikusa w postaci remisu a brame tak zy siak strzela goscie warte w sts za 1.7 pozdrawiam

Do góry
#467287 - 20/12/2005 11:21 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Quote:

Quote:

onda zgaduje te dwa mecze: parma i sampdoria ?




bardzo ciepło - Parma si ( to nie znaczy ,że decyzja i stawka juz dobawiona..)
- Samp rozpatrywana ale na dzień dzisiejszy mimo wszystko raczej niechętnie ....Tym bardziej ,że w Udine w klubie narady i ważne decyzje do podjęcia - nie mam absolutnie zaufania do Samp. na wyjeździe ( zresztą w tym roku już dali pieknie zarobić i chwacit ) .
Ale panowie - trza poczekać do jutra ( przecież buki pracują online....24/24 ) - zawsze to jakieś biegacze-kopacze mogą nóżkę skęcic abo co

pozdrawiam




Sampdoria 2? Gdyby Udine przegrało, byłaby to już szosta (!) porazka z rzędu, licząc ligę i puchary, jakby nie było uczestnika Ligi Mistrzów..

Oto pogromcy Udinese z fatalnej serii :

Chievo
Lecce
Barcelona
Livorno
Atalanta

Warto dodać, że w tych meczach strzelili zaledwie jedna bramke (z słabiutkim Lecce), chyba juz pora na nastepne.

Sampdoria z kolei też z kolei nie w formie, od czterech meczy nie wygrała notując aż trzy remisy i porażkę. Na wyjezdzie tez żadna rewelacja (3-1-4)..

Najbardziej pasowałby mi remis ale nie jestem tego tak pewien. 1X za 1,28?

Do góry
#467288 - 20/12/2005 12:25 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"

Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum

@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.

Nieobecni w Sampdorii

Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy.
Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.

Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.

zrodlo: Sky Sport

Do góry
#467289 - 20/12/2005 18:34 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
wulkanowiec Offline
stranger

Meldunek: 19/12/2005
Postów: 22
FC Messina - Reggina X/under?
co sądzicie messina(1-3-3) bez rewelacji u siebie natomiast reggina0-2-5) na wyjazdach nic nie pokazała, i strzeliła tylko 4 bramki a messina u siebie 7

Do góry
#467290 - 20/12/2005 20:25 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Udinese - Sampdoria Genoa

Sporo już powiedziano, teraz ja postaram się już to wszystko podsumować. Po pierwsze straszna passa Udinese to niestety fakt, porażki w ostatnich kolejkach z Chievo, Lecce i Livorno to na pewno nie to, czego spodziewają się działacze, i w jutrzejszym spotkaniu zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Co jednak będzie stało na przeszkodzie, to dłuuga lista kontuzjowanych - ciągle brakuje takich graczy jak Zenoni, Natali, Pinzi, Motta, Iaquinta oraz innych. A tych strat po prostu nie da się tak 'na zawołanie' odrobić, tak ważnych zawodników, wręcz kluczowych Udinese nie ma tylu. Do tego fakt, że 3 mecze z rzędu przegrano w dość podłym stylu nie wpłynie dobrze na morale, jestem tego pewny. Z drugiej zaś strony Sampdoria po dwóch remisach z rzędu, odpowiednio z Parmą i Romą szukać będzie jakże cennych trzech punktów. Nikogo w składzie nie brakuje, 'boost of confidence', jeśli tak to mogę nazwać jest spory, czego chcieć więcej? Wygranej, tylko tego . PointBet zrobił coś absolutnie dla mnie niezrozumiałego, wystawił dnb na Genoę z kursem przekraczającym 2.00, co jest jakże cennym zjawiskiem. Wezmę tenże zakład z średnią stawką, ponieważ sądzę, że po prostu się to opłaci.

Sampdoria to eat the ball @ 2.10 5/10


Inter Milan - Empoli AC

Jako drugi z zakładów na jutro wybrałem jeden z 'pewniaków', który jednak podejmuję z odpowiednim handicapem. Spieszę z wyjaśnieniami - obydwie drużyny bez większych problemów z problemów kadrowych. Empoli dość szczęśliwie zremisowało z Fiorą 1-1 po bardzo dobrej grze właśnie gości. Co się odwlecze, to nie uciecze i w jutrzejszej konfrontacji z Interem łatwo nie będzie. Nikt właściwie tego im nie przepowiada, jednakże ja spodziewam się dość pewnej wygranej Mediolańczyków. Ci, po jakże ważnym, wysokim zwycięstwem nad Regginą 4-0 wracają na własne boisko by pokazać swojej publiczności, na co ich stać i udowodnić, że to nie koniec walki o tytuł z Juventusem. Wygrana dwiema bramkami wysoce prawdopodobna, dlatego wybrałem -1 1/2, a nie -1 3/4, by nie mieć tylko połowy wygranej.

Inter to cover -1 1/2 handicap @ 1.725

Obydwa kursy z PointBet

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#467291 - 20/12/2005 21:50 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

"calkowicie sie zgodze z tym fiora raczej tego moze niewygrac najbardziej prawdopodobny typ to x"

Zawsze wydawalo mi sie ze granie remisow nie jest oplacalne, z takim pogladem spotkalem sie nawet na tym forum

@onda - wydaje mi sie ze zasadne jest granie dalszego progresu przeciwko Udinese, mysle ze kurs odpowiada moim oczekiwaniom. Wydaje mi sie ze Sampdoria ma wiecej niz 35% szans.

Nieobecni w Sampdorii

Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy.
Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo "dołączyli" do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.

Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.

zrodlo: Sky Sport





Cholera panowie !!!!!!!!!

Leziecie na lep jak pijane muchy !!!!!!!!!!

Nie grajcie tego meczu !!!!!!!!!
A juz na pewno Sampdorii !!!!!!!!!11
Naprawdę uważam granie jutro Sampdorii za osobliwy ( żeby nie użyć innych przymiotników ) kaprys ????
ja zastanawiam się nad wybraniem optymalnej opcji na ......jakąś zdobycz punktową Udinese !

No ale swój rozum ludzie mają i grają .

O reszcie postaram się napisać coś jutro - chociażbędzie nerwowo - bo impreza w firmie .......

pozdrawiam

Do góry
#467292 - 20/12/2005 22:05 Re: SerieA XVII kolejka 21.XII
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
Z u wagi na brak Maldiniego w meczu z Livorno gralbym ze Livorno nie przegra.
drugi moj typ to granie z podporka na sampdorie.
w Kadrze Udinese nie wystapi wp... mnostwo graczy

pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3548 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49