Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#4587862 - 08/04/2011 17:01 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Bielska - Dabrowa
Bielszczanki dzis juz napewno w pelnym skladzie (zreszta juz w zeszlym meczu graly i Bamber i Baranska). Mecz na neutralnym terenie w Inowroclawiu. Bielszczanki jak dla mnie maja mocniejszy sklad i takie mecze poprostu powinny wygrywac a ze apetyty sporo na puchar to dzis wyjda na 100% i powinny ten mecz wygrac. Dabrowianki powinny powoli schodzic z wyoskiego poziomu jaki prezentowaly ponad stan swoj i wrocac powoli do normalnej gry na swoim pozioimie dla mnie kazde inne rozstrzyganiecie niz wygrana BKS bedzie niespodzianka.

Do góry
Bonus: Unibet
#4588132 - 08/04/2011 20:03 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
TPS Rumia - Centrostal Bydgoszcz 2 (-2.5 seta) 1.72 Ladbrokes

Szybko i do rzeczy, bo mecz już na 30 min, więc może jeszcze ktoś połapie.
Ćwierćfinał Pucharu Polski kobiet.
Udała się drabinka Centrostalowi.
Rumia - czerwona latarnia PlusLigi, większość meczów bęcki po 3-0 w plecy.
Klub ten pokazał, że nie jest gotowy na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej i sam jest tego świadom.
Ponoć trener zapowiadał, że PP to wycieczka, swoje siły TPS szykuje na próbę podjęcia walki z Białymstokiem o utrzymanie.
Bydgoszcz otwarta droga do 1/2, jutro mecz ze zdecydowanie silniejszym rywalem, dziś pasuje szybko wygrać i odpoczywać przed półfinałem.
Turniej niedaleko Bydgoszczy, Piotr Makowski podkreśla w wywiadach, że liczy na doping kibiców, którzy na pewno na hali się pojawią.
Kadrowo zdecydowanie silniejszy Centro, liczę, że takie zawodniczki jak Leys czy Patrycha Polak pokażą dziś próbkę swoich możliwości i wygrają szybko 3-0.
Centrostal boks

Do góry
#4589647 - 09/04/2011 15:27 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
studzien Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2004
Postów: 2921
Post jest nie na temat, ale liczę na wyrozumiałość, jako że dotyczy on walki, może nie bezpośredniej, ale jednak, o PlusLigę.

Typ może trochę egzotyczny, ale chciałem zwrócić na niego uwagę ze względu na wystawione kursy.

Eliteski Skawa AZS UEK Kraków - KS Piecobiogaz Murowana Goślina 1 @3.55 Tobet

O tym jak ciężko gra się w hali przy Rakowickiej boleśnie przekonał się Chemik Police dwa tygodnie temu, który do Krakowa przyjechał po awans (po meczach w Policach było 1:1), a wyjechał bez wygranego seta.

W tym momencie stan rywalizacji to 2:0 dla Gośliny (3:0 i 3:2 u siebie).
Krakowskiej drużynie od czasu rywalizacji z Chemikiem co prawda nieco przetrzepało skład, ale nie było to przeszkodą żeby "prawie" wygrać drugi mecz w Goślinie (13:15 w TB) przy i tak solidnej ilości błędów jakie popełniły Eliteski w porównaniu z meczami z Chemikiem u siebie.

Kursy wystawione są najwyraźniej biorąc pod uwagę sytuację po rundzie zasadniczej.
Ogólnie rzecz biorąc ja bym oceniał ten mecz na takie 50/50, a już na pewno nie robił z Gośliny większego faworyta w tym meczu niż z Piły w meczu z Silesią (Tobet wystawił 1.50 na Piłę), bo jeśli tylko uda się zagrać tak jak z Chemikiem, albo chociażby z Organiką u siebie, to nie ma się o co martwić.
Pytanie tylko jak dziewczyny zniosą presję grania z dwoma meczami do tyłu (o ile w ogóle będzie, wszak sam awans do najlepszej czwórki jest już odbierany jako duży sukces).

Do góry
#4589656 - 09/04/2011 15:45 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Trefl Sopot - Bielsko-Biala 1 1.44

Dzisiaj polfinaly pucharu polski i widze jutro final Muszyna - Trefl, zdecydowanie najlepsze zespoly w Pluslidze kobiet. Bielsko mnie w ogole nie przekonuje w tym sezonie, po czym widac w tabeli gdzie zajmuje czwarta pozycje i w sumie to ledwo co wywalczona ta pozycja. Pewnie chcialy ominac Muszyne i trafic na Trefl w playoff ale dzisiaj Trefl pokaze im ze to bez roznicy tak czy tak by odpadly, bo Trefl z Muszyna prezentuja zblizony poziom. Wczoraj Trefl szybko i przyjemnie nie dajac cienia watpliwosci Lodzi kto jest lepszy chyba nawet mniej niz godzine trwal ten mecz. Za to Bielsko musialo grac dlugi i wyczerpujacy pojedynek z Dabrowa gdzie przegrywaly juz 0-2, ale podniosly sie i ostatecznie wygraly. Dzisiaj juz takiego szczescia nie beda mialy, bo przeciwniczki zdecydowanie lepsze. Bielsko stac na max ugranie seta w tym pojedynku.

Do góry
#4592404 - 10/04/2011 16:15 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Muszynianka - BKS Bielsko

Zaczne moze od wczorajszego meczu Muszyny. W sumie to spotkanie jak na kobiety przystało. Na początku Mineralne troszkę przysnęły i dały wyjsc Bydgoszczy na prowadzenie 14-9, jednak potem run 13-0 dla wicemistrzyn Polski i set zakonczyl sie 25-17. Drugi set bez historii, w trzecim lekko znowu Muszyna przysnela, jednak w koncowce pokazala jak sie gra i kto tutaj jest lepszy. Co do meczu Bielska to mozna skomentowac to jednym zdaniem - frajerstwo Trefla. Mialy tyle szans, a wszystko popsuły. To juz drugi mecz Bielska w ciagu dwoch dni kiedy to przeciwniczki w pewnych momentach bardzo pomagają, az za bardzo. Do skladu oczywiscie juz wrocila Ania i Natalia, jednak na Muszyne to nie wystarczy moim zdaniem. Juz w rundzie zasadniczej Mineralne pokazaly miejsce w szeregu Bielsku, dzisiaj powinno byc podobnie. Muszyna zmierza po podwojna korone i watpie, aby ktos je powstrzymal. Dla Bielska to moze jedyna szansa na zakwalifikowanie sie do LM, bo w lidze nie daje im szans przejscia Muszyny w 3 meczach. Takze jedyna ich szansa, to to, ze dzisiaj trafi sie ten 1 na 10 meczow gdzie Mineralne pokaza slabosc i przegraja. Jednak nie przewiduje takiej slabosci dzis. Pelna mobilizacja i 3-1 Muszyna.

Do góry
#4592422 - 10/04/2011 16:24 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Nie, żebym się czepiał, ale 1 na 10 meczów to równe 10% szans Aluprofu, więc delikatnie mówiąc - trochę przesadziłeś. grin

Co do samego meczu też uważam, że Mineralne, ale nie po takich kursach jakie mamy.

Więc z mojej strony albo skończy się na oglądaniu albo grze na live, bo Muszyna lubi przesypiać początki.

Do góry
#4592460 - 10/04/2011 16:39 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
dobra niech będzie, ze dzis moze sie trafic wlasnie ten jeden z 2 na 10 meczów gdzie Bielsko ma szanse z Muszyną grin

Do góry
#4627134 - 27/04/2011 20:39 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Gwardia Wrocław - Dąbrowa Górnicza 2 1.72 Ladbrokes

3. mecz rywalizacji w 1/4 fazy play-off w PlusLidze kobiet.
Stan rywalicji 1-1 (wyniki z Dąbrowy: 3-1 i 2-3).
Dla mnie zdecydowanym faworytem w tej bitwie o półfinał od początku był zespół MKS, który rozgrywa znakomity sezon.
Podopieczne Waldemara Kawki na przekroju wszystkich rozgrywek wydają się być najrówniej grającą drużyną.
Liczyłem na to, że Dąbrowianki po 2. meczach u siebie będą prowadzić 2-0.
Na to się zanosiło, ale w meczu nr zawodniczki MKS prowadząc 2-0 w setach rozluźniły się i oddały wygrane spotkanie.
Dziś myślę, że Matea Ikic i jej koleżanki nie popełnią tego samego błędu i wygrają, bo są po prostu zespołem od Gwardzistek lepszym.
MKS boks

Do góry
#4631413 - 29/04/2011 20:15 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
wszyscy zapatrzeni w plazowke ostatnio, wiec moze ja cos skrobne tutaj

czy Trefl zagra wreszcie na swoim poziomie cale spotkanie? w pierwszym meczu gladko jechaly Mielec i sie rozprezyly w trzecim secie i oddaly. Znowu drugie spotkanie to chyba obudzily sie dopiero w trzecim i zdolaly wygrac 3:2.

jak ebdzie dzisiaj? wygrac wygraja, ale ja ide 2 handi -2.5. Moze i lekkos zalone ale po @2.65 to wezme. Jak trefl zacznie dobrze od poczatku i sie nie rozluzni to Mielec piszczec bedzie tylko

Do góry
#4634389 - 01/05/2011 17:27 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Centrostal - Bielsko Biala
Typ : Bielsko Biala

Typ konkursowy ...

4 mecz playoff miedzy obiema druzynami . Po wczorajszej wygranej Bielska to goscie prowadza 2-1 . Mecz byl do polowy 4 seta pod dyktando Bielska i nagle stanely i gospodynie doprowadzily do tiebraku. W tiebreaku duza przewaga Centrostalu i zimna krew w koncowce Bielska zdecydowala o wygranej. Dzis czuje juz latwiejsza przeprawe dla Gosci maja lepsze zawodniczki i wiecej opcji w ataku. W koncowce meczu Kowalkowska najlepsza atakujaca Centrostalu odczuwala juz spore zmeczenie i czuje ze dzis juz wszystkie pilki nie beda do niej kierowane a szczegolnie te trudne reszta zawodniczek nie potrafila skonczyc. Licze na lepszy kolektyw druzyny gosci i dzis pewna wygrana i zapewnienie awansu .

Do góry
#4634430 - 01/05/2011 17:39 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
CFab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/11/2010
Postów: 11665
Skąd: Leicester/Perth
Nie wiem czy ten sam mecz oglądaliśmy, ale to była jedna wielka sinusoida, więc pisząc "do połowy 4 seta pod dyktando Bielska" moim zdaniem się mylisz. Pierwszy set powinien być wygrany przez "moje" dziewczyny, ale od stanu 19:16 zabrakło konsekwencji. W drugim secie Bielszczanki przecież nie istniały. Ewa Kowalkowska jak zwykle klasa, ale bez przesady. Patrycja Polak kończyła równie ważne piłki z momentami beznadziejnych wystaw, a i podejmowała ryzyko, które nie raz się opłaciło. Trochę więcej sprytu i ogrania co by nie mówić mniej doświadczonego zespołu z Bydzi i mecz mógł się skończyć 3:1 dla dziewczyn Piotra Makowskiego.

Do góry
#4679142 - 21/05/2011 17:16 Re: PlusLiga Kobiet 2010/2011 [Re: Krystian]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
i jak nastroje dzisiaj? bielsko + muszyna?

sopot wogole mnie nie przekonuje, wydaje mi sie ze muszyna powinna wejsc izi

ale czy bielsko? zdolaly sie psychicznie pozbierac po przegranej? obawiam sie ze mogly jeszcze nie i dzisiaj wtopia, mozliwe ze pozbieraja sie na drugi mecz dopiero

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, Sensei, ANZELMO, burbon, alfa, ElNinho[mmdea]), 3647 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49