Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#469949 - 21/01/2006 08:24 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Do Larsson, ok 88min bylo 12-5 w rogach dla egiptu!

tylko tyle moge pomoc

Co do dzisiejszych meczow to Kamerun wydaje mi sie pewniakiem, co prawda z poczatku Eto i co niektorzy nie chcieli opuscic swoich klubow to jednak czytalem wywiad z Eto'o i utwierdzil mnie swoja wypowiedzia,ze skoro juz pojechali na puchar to zamierzaja go wygrac!!!
Cos w tym jest-przynajmniej bojowe nastawienie

Pozdroo

Do góry
Bonus: Unibet
#469950 - 21/01/2006 10:00 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
jak piszesz ze nie chcieli opuscic klubow to sie zastanwiam czy dzisiaj wygraja moze "wystarczy" im 3 miejsce i powrot do klubow wiem ze pewnie zapytacie to po wyjezdzali?
hmmm....
a co siedzie w glowie zawodnika ktory nie za bardzo chcial grac w swojej reprezentacji.
Takze moze rzeczywiscie dzisiaj bedziemy mieli pokaz lamerswta jak ktos okreslil.
Wywiadami az tak sugerowac sie nie mozna bo nie powie przeciez ze przyjechali na 3 mecze grupowe i za gora 2 tygodnie do klubow a nie za miesiac

Do góry
#469951 - 21/01/2006 10:16 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Mam kilka przemyslen co do 2 meczu w PNA
Maroko - WKŚ
Przypadkowo wczoraj w nocy na jakims niemieckim kanale ogladalem takie mini porownanie obu zespolow, fragmenty ostatnich meczy, ciekawostki ogolnie popierdolki ale zaciekawilo mnie jedno, juz tutaj ktos pisal ze Maroko moze sprawic niespodzianke i po tym co widzialem zastanawiam sie czy ta niespodzianka nie wypadnie wlasnie dzis.
Marokanczycy wygladali na druzyne ktora ma bardzo silna i zgrana obrone, calkiem niezla pomoc ktora wraz z obrona potrafi ladnie zagescic srodek pola i tym samym utrudniac rozgrywanie pilki rywalom, Ciezko mi sie wypowiadac o napadzie i bramkarzu i tu wlasnie mam pytanie:
czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat??
WKŚ ze swoim skladem jest stawiany w gronie faworytow, o nich informacji jest calkiem sporo bo ich zawodnicy wystepuja w uznanych klubach, maja europejskie maniery i bardzo wysokie mniemanie o sobie, oczywiscie nie neguje ich umiejetnosci ale wiele jest przykladow gdzie pozorni faworyci polegali z teoretycznie slabszymi zespolami.
Zastanawiam sie nad zagraniem na Maroko kursik ponad 3 kusi

Do góry
#469952 - 21/01/2006 11:09 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
czarodziej7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/07/2005
Postów: 204
ja mysle ze maroko nie przegra tego meczu a wie ktos czy w Maroko bedzie gral Jaouad Zairi??

Do góry
#469953 - 21/01/2006 12:00 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
po tych wszystkich komentarzach mi nasuwa sie wynik 2:2 WKS-Maroko tak jak wczesniej myslalem

Do góry
#469954 - 21/01/2006 13:53 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Co tu duzo mowic, wszystko pieknie zgodnie z planem...

Przeanalizowalem sobie dwa mecze gr D i mysle,ze Nigeria nie powinna przegrac z Ghana. Sa w podobnej sytuacji jak Kamerun,a w ataku niesamowicie szybki Martins

Co do Senegalu to chyba warto postawic na nich, druzyna w podobnym skladzie na MS a patrzac na cala grupe to chyba najszlabszy przeciwnik z jakim zagraja w tej fazie rozgrywek!

Czekam na opinie???
Pozdrowionka

Do góry
#469955 - 21/01/2006 17:16 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Quote:

Ja tez jestem zdania Amaru Kamerun przyjechał bronic tytulu i Angola ich nei powstrzyma. Fakt ze Angola pokazała klase przegrywajac 0:2 doprowadzajac do remisu 2:2 z Marokiem, ale tak powaznie to w tym momencie Maroko nie jest jedna z lepszych druzyn afryki. Kamerun w swoim składzie ma badzo brych pilkarzy a w ataku swiety Samuel Etoo i spolka powioza Angoli

Kamerun-Angola 1 typ: 3:1 trafiony wynik

Egipt-Libia 1 3:0

Gospodarz turnieju musi pokazac sie z dobrej strony i wygrac ten mecz gdyz kolejne mecze nie beda juz takie łatwe. W skłądzie egiptu kilku dobrych graczy z Mido na czele. Libia mozna powiedizec tyle ze jest jedna z najgorszych druzyn w turnieju typ: 2:0

Tunezja - Zambia 1

Tunezja zawsze mocna gra z przecietniakim inny wynik jak zwyciestwo byłby dla mnie iespodzianką. typ:2:1

Zimbabwe - Senegal 2

Tutaj Zimbabwe jest to napewno bardzo waleczna druzyna, ktora nei zleknie sie Senegalu, mysle ze beda dosłownie grysc i drzec trawe Senegal to juz nei ta sama drużyna co z Mistrzostw swiata ale nadal grozna ekipa i mam nadzieje ze nei zlekcewaza teoretycznie slabszego rywala mysle ze tutaj po walce bedzie wynik oscylował cos granicach 1:2 dla Senegalu. typ 1:2

WKS-Maroko 1x 1:0

Tutaj najbardziej ekscytujacy mecz moim zdaniem pierwszej kolejki szalenie mocna ekipa WKS kontra Maroko.Mysle ze w tym meczu bedzie bardzo otwarta walka i over w tym meczu jak nic Skłaniałbym sie ku WKS ale dla bardziej ostroznych wersja z podporka. typ: 3:2 lub 2:2



Do góry
#469956 - 21/01/2006 18:35 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Tadol Ząbki Offline
stranger

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 20
Typ na Niedziela:

Tunezja - Zambia 1 (1.50)

Co sadzicie ??

Do góry
#469957 - 21/01/2006 19:45 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Mertesackerreal Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 564
Skąd: ŁęcznaPoland
Siema dlaczego nikt nie rozmawia na temat meczu RPA-Gwinea ? mecz ciekawy do obstawienia.Ja skłaniałbym sie tu na stawianie na RPA ? kurs zachęcająccu 2.00 . Chciałbym zebyście sie podzielili oceną tego meczu .Pozdrawiam

Do góry
#469958 - 21/01/2006 19:59 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Tadol Ząbki Offline
stranger

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 20
Quote:

Siema dlaczego nikt nie rozmawia na temat meczu RPA-Gwinea ? mecz ciekawy do obstawienia.Ja skłaniałbym sie tu na stawianie na RPA ? kurs zachęcająccu 2.00 . Chciałbym zebyście sie podzielili oceną tego meczu .Pozdrawiam




Mozliwe ale bardziej pewne wydaje sie na pocztaku Tunzeja ... jak wejdzie to sie pomysli o RPA

Do góry
#469959 - 21/01/2006 21:20 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Quote:

Siema dlaczego nikt nie rozmawia na temat meczu RPA-Gwinea ? mecz ciekawy do obstawienia.Ja skłaniałbym sie tu na stawianie na RPA ? kurs zachęcająccu 2.00 . Chciałbym zebyście sie podzielili oceną tego meczu .Pozdrawiam



Zgodzę się, że kurs jest zachęcający, ale na zagranie Na Gwineę...

Skład RPA :
Goalkeepers: Moneeb Josephs (Ajax Cape Town), Calvin Marlin (SuperSport Utd), Avril Phadi (Jomo Cosmos)

Defenders: Siboniso Gaxa (SuperSport), Pierre Issa (OFI Crete/GRE), Ricardo Katza (SuperSport), Mbulelo Mabizela (Valerenga/NOR), Tshepo Masilela (Premier Utd), Vuyo Mere (Mamelodi Sundowns), Jimmy Tau (Kaizer Chiefs)

Midfielders: Mlungisi Gumbi (Golden Arrows), Joseph Makhanya (Orlando Pirates), Siyabonga Nkosi (Bloemfontein Celtic), Daniel 'Sailor' Tshabalala (Pirates), Simphiwe Tshabalala (Free State Stars), Elrio van Heerden (FC Copenhagen/DEN), Benedict Vilakazi (Pirates)

Strikers: Benni McCarthy (Porto/POR), Lebohang Mokoena (Pirates), Katlego Mphela (SuperSport), Nkosinathi Nhleko (Viking Stavanger/NOR), Siyabonga Nomvete (Pirates), Sibusiso Zuma (Arminia Bielefeld/GER)


Skład Gwinei:
Goalkeepers: Kemoko Camara (Hafia), Naby Diarso (Satellite), Aboubacar Bangoura (Chateauneuf/FRA)

Defenders: Dianbobo Balde (Celtic/SCO), Ibrahima Camara (Parma/ITA), Morlaye Cisse (Sedan/FRA), Mamadou Diallo (Lokeren/BEL), Daouda Jabi (Ajaccio/FRA), Mamadi Kaba (Gueugnon/FRA), Oumar Kalabane (Auxerre/FRA)

Midfielders: Ousmane Bangoura (Charleroi/BEL), Sekouba Camara (Kaloum), Fode Mansare (Toulouse/FRA), Ibrahima Souare (Jura Sud Foot/FRA), Kanfory Sylla (Ethnikos/GRE), Mohamed Sylla (Leicester/ENG), Pablo Thiam (VfL Wolfsburg/GER)

Strikers: Ibrahima Bangoura (Troyes/FRA), Ismael Bangoura (Le Mans/FRA), Sambegou Bangoura (Stoke/ENG), Kaba Diawara (Ajaccio/FRA), Pascal Feindouno (St Etienne/FRA), Ibrahima Yattara (Trabzonspor/TUR)

Przy takich ubytkach w składzie RPA to kurs choćby z Pinnacle wygląda ekstra 3,95. Remis wyceniony jest na 3,16.
Gdy sam czytałem i przeglądałem skład Gwinei to nie umiałem uwierzyć kto tam gra. A w składzie RPA piłkarze przede wszystkim z lokalnej ligi - z resztą nie za bardzo silnej.

Do góry
#469960 - 21/01/2006 21:56 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
dzis po obejrzeniu meczu WKS, stwierdzam ze mialem o wiele wieksze oczekiwania co do ich gry!!! kilku zawodnikow z WKS odgrywa wazne role w czolowych druzynach europejskich, a momentami grali jak dzieci zero taktyki wykopy byle dalej od bramki!! maroko momentami przechodzilo zawodnikow WKS jak tyczki, gdy tylko zaczynali grac szybko kombinacyjna pilke obrona WKS byla bezradna!!natomiast taktyka WKS opierala sie na dlugich wykopach i zgraniu pilki do skrzydlowych badz na napastnika!!! mimo wygranej 1:0 mysle ze jesli gra WKS sie nie poprafi daleko nie zajda, mimo to ze Maroko to najgrozniejszy rywal w grupie, to po wyjsciu z niej juz nie bedzie tak lekko!!! a ja WKS upatrywalem na czarnego konia MŚ !!!pzdr

Do góry
#469961 - 21/01/2006 22:06 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Mertesackerreal Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 564
Skąd: ŁęcznaPoland
Quote:

Quote:

Siema dlaczego nikt nie rozmawia na temat meczu RPA-Gwinea ? mecz ciekawy do obstawienia.Ja skłaniałbym sie tu na stawianie na RPA ? kurs zachęcająccu 2.00 . Chciałbym zebyście sie podzielili oceną tego meczu .Pozdrawiam



Zgodzę się, że kurs jest zachęcający, ale na zagranie Na Gwineę...

Skład RPA :
Goalkeepers: Moneeb Josephs (Ajax Cape Town), Calvin Marlin (SuperSport Utd), Avril Phadi (Jomo Cosmos)

Defenders: Siboniso Gaxa (SuperSport), Pierre Issa (OFI Crete/GRE), Ricardo Katza (SuperSport), Mbulelo Mabizela (Valerenga/NOR), Tshepo Masilela (Premier Utd), Vuyo Mere (Mamelodi Sundowns), Jimmy Tau (Kaizer Chiefs)

Midfielders: Mlungisi Gumbi (Golden Arrows), Joseph Makhanya (Orlando Pirates), Siyabonga Nkosi (Bloemfontein Celtic), Daniel 'Sailor' Tshabalala (Pirates), Simphiwe Tshabalala (Free State Stars), Elrio van Heerden (FC Copenhagen/DEN), Benedict Vilakazi (Pirates)

Strikers: Benni McCarthy (Porto/POR), Lebohang Mokoena (Pirates), Katlego Mphela (SuperSport), Nkosinathi Nhleko (Viking Stavanger/NOR), Siyabonga Nomvete (Pirates), Sibusiso Zuma (Arminia Bielefeld/GER)


Skład Gwinei:
Goalkeepers: Kemoko Camara (Hafia), Naby Diarso (Satellite), Aboubacar Bangoura (Chateauneuf/FRA)

Defenders: Dianbobo Balde (Celtic/SCO), Ibrahima Camara (Parma/ITA), Morlaye Cisse (Sedan/FRA), Mamadou Diallo (Lokeren/BEL), Daouda Jabi (Ajaccio/FRA), Mamadi Kaba (Gueugnon/FRA), Oumar Kalabane (Auxerre/FRA)

Midfielders: Ousmane Bangoura (Charleroi/BEL), Sekouba Camara (Kaloum), Fode Mansare (Toulouse/FRA), Ibrahima Souare (Jura Sud Foot/FRA), Kanfory Sylla (Ethnikos/GRE), Mohamed Sylla (Leicester/ENG), Pablo Thiam (VfL Wolfsburg/GER)

Strikers: Ibrahima Bangoura (Troyes/FRA), Ismael Bangoura (Le Mans/FRA), Sambegou Bangoura (Stoke/ENG), Kaba Diawara (Ajaccio/FRA), Pascal Feindouno (St Etienne/FRA), Ibrahima Yattara (Trabzonspor/TUR)

Przy takich ubytkach w składzie RPA to kurs choćby z Pinnacle wygląda ekstra 3,95. Remis wyceniony jest na 3,16.
Gdy sam czytałem i przeglądałem skład Gwinei to nie umiałem uwierzyć kto tam gra. A w składzie RPA piłkarze przede wszystkim z lokalnej ligi - z resztą nie za bardzo silnej.




dzięki za info..ja juz wczesniej postawiłem na RPA ale teraz załuje..nawet nie wiedziałem ze w takiej Gwniei tacy zawodnicy grają..ja jednak licze na cud

Do góry
#469962 - 21/01/2006 22:43 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
muchinio Offline
Felietonista

Meldunek: 09/01/2006
Postów: 2100
dla mnie faworytem jest Kamerun, myśle że chłopaki będą się chcieli zrehabilitować za brak awansu na MŚ, a jedyną możliwością jest wygranie przez nieposkromione lwy PNA o czym mówił sam Eto, po dzisiejszym meczu trochę obawiam się o WKS chociaz wygrali

Do góry
#469963 - 21/01/2006 23:38 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Jesli Eto utrzyma taka forme to Kamerun rzeczywiscie faworytem jest. Zapowiada sie turniej wlasnie tego zawodnika. Zaczal wysmienicie i bedzie trudno go powstrzymac w kolejnych meczach. Musi byc zdeterminowany bo na wycieczke sobie nie pojechal. na poczatku watpilem czy pojedzie na te rozgrywki ale jednak sie zdecydowal. I celuje pewnie w trofeum a jak widac to od najwiecej od Eto zalezy w druzynie Kamerunu.

Do góry
#469964 - 22/01/2006 00:06 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No nic opiszmy jutrzekjszy dzionek:)

Tunezja - Zambia 1 Fianlista mistostw europy zmierzy sie z Zambia. tunezja jest najlepiej zorganizowana druyzna w afryce ma bardoz dorbego trenera Lemera (nei patrzcie na pissownie). Pratyczni wszyscy gracze tunezyjscy grja w ligach europejskich zmbia natomiast jest zlozona glwonei z grczy z z rodizmych lig i tutaj tez przewga dla tunezykjczykow poza tym obronca tytula nie powinen rpzegrywac z zambia i mysle zee zaczna ten turniej od spokjnego zwyciestwa:)

RPA _ Gwinea X2 sklady wszyscy widizmy powyyzej obdywu druzyn pwoyzej w elimnacjach rpa wygrywalo tylko ze slabeuszami natomiast gwineea potrafila wygrac z tuneezja zremisowac z maroko ostnio pokonali togo i mysle ze jutrzejszgo meczu nei powinni przegrac zaastanwiam sie nawet nad czysta dwojka;)

Pozdrawima i powodzenia:)
Do tej pory afryka 3/3 zoabcyzmy jak bedie dalej:)

Do góry
#469965 - 22/01/2006 00:27 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Pozwolilme sobei rozlozyc zespol Gwinei na czyniki pierwse...przedstawie to ponizej moze sie komu przyda do anlizy tego meczu:)

Gwinea:
balde podstawowy obronca celticu , Jabi podstawowy obronca AUXERRE , Fedundo Gwiazda ST. etienne POMOCNIK, Diawara podstawowy napastnik AJACIO

oprcoz tego w gwinei graja:Ibrahima Camara (AC Parma, Włochy), Oumar Kalabane (AJ Auxerre, Francja), sa tio obroncy wchodzacy na zmainy w swoich klubach, Fode Mansare (Toulouse, Francja), pomocnik wchoadzacy z lawki, Ismael Bangoura (Le Mans, Francja), napadzior rezerwowy

i do tego : Mamadou Alimou Diallo (Lokeren, Belgia), Mamadi Kaba (FC Gueugnon, Francja),- obroncy ,Ousmane Bangoura (Charleroi, Belgia), Mohamed Sylla (Leicester City, Anglia), Pablo Thiam (VfL Wolfsburg, Niemcy),
- pomocnicy ,Ibrahima Bangoura (Troyes, Francja),Sambegou Bangoura (Stoke City, Anglia),Ibrahima Yattara (Trabzonspor, Turcja).
- napasttnicy . Niestety nie znalazlem jakei pelnia role w sowich klubach


Natomiast RPA to ZUMA plus gracze z rodzimych lig...

Do góry
#469966 - 22/01/2006 00:29 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
acha no i oczywsiscie BENNY MCcarty:P

Do góry
#469967 - 22/01/2006 08:19 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Yattara (Trabzonspor, Turcja) oczywiście podstawowy napastnik w Trabzonie. W tym sezonie ma na koncie 6 bramek. Myślę, że i dzisaj coś "ukłuje"

Do góry
#469968 - 22/01/2006 09:40 Re: AFRICA NATIONS CUP 2006
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Gwinea x2 -1,666 czy Gwinea 2 za 3,40 ? hmmmm...

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, burbon, wHiTe_StAr, igea23), 1977 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581200 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49