Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4112514 - 08/09/2010 02:21 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: mateekk]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17149
Skąd: Szczecin
nikt dzis nie gra anglikow ze szwajcarami ? blush
kurs 2 kusi

Do góry
Bonus: Unibet
#4112669 - 08/09/2010 03:29 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: bukma]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Anglicy już obgadani wyżej:) Away win jak się patrzy:)

Do góry
#4113551 - 08/09/2010 07:33 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: huge]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: huge
jak dla mnie to wypada tylko skorzystac z uprzejmosci bukow i brac albo francje DNB albo przynajmniej x2.po poraze z bialorusia kolejna przegrana spowodowalaby prawdziwe trzesienie ziemi,chociaz ciezko mi sobie wyobrazic wieksze trzesienie niz te w trakcie i po MŚ.francja ma dobrych zawodnikow,na pewno lepszych niz BIH pomimo braku kilku waznych zawodnikow.mysle ze ten mecz bedzie przelomowy i ja osobiscie chyba zagram czysta dwojke.

no i oczywiscie wiekszosc zagralo tak jak buki chcialy :/ a ja wam radzilem jak grac zeby wygra...

Do góry
#4113795 - 08/09/2010 17:42 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: huge]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43389
Powiem tak.. dobrze że to się skończyło i spokój na miesiąc.

Do góry
#4162111 - 08/10/2010 16:51 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Gruzja (-1.5 gola hc) - Malta 1 2.05 188bet

Trzecia kolejka spotkań kwalifikacji EURO 2012. Najpewniejszym typem dzisiejszego dnia uważam typ na Gruzję w meczu z Maltą. W ekipie gospodarzy po słabych poprzednich eliminacjach nadeszły zmiany, nowy trener, nowe nadzieje, nowe szanse. Do tej pory rozegrali 2 mecze w kwalifikacjach do Euro 2012, rozpoczęli od remisu 1:1 z Grecją na wyjeździe a następnie u siebie zremisowali 0:0 z Izraelem. Remisy w meczach z tak silnymi rywalami pokazują że idą dobrą drogą i dzisiejsze trzy punkty ich w tym utwierdzą. Gruzja w składzie z takimi piłkarzami jak: Kaładze, Iashvili, Dvalishvili jeśli chce liczyć się w dalszej walce nie ma prawa stracić choćby punktu z ekipą Malty. Goście rozpoczęli te eliminacje od przegranej 1:3 z Izraelem na wyjeździe i 0:2 u siebie z Łotwą. W zespole tym występują piłkarze grający w większości na bardzo niskim poziomie w klubach, jako reprezentacja nie liczą się nigdzie, a punkty zdobywają przypadkiem raz na dłuższy czas, udało to im się w zeszłym roku właśnie z Gruzją na wyjeździe kiedy to wygrali 2:0, jednak z racji na to że Gruzini rozpoczęli te eliminacje o wiele lepiej, oraz że niewątpliwie są lepsi czysto piłkarsko, ten zeszłoroczny blamaż uważam za kolejny czynnik na plus, powinni chcieć za wszelką cenę się zrewanżować. Po tym co wiemy po dwóch kolejkach kursy w granicach 1.35 na gospodarzy jak najbardziej do grania, myślę że Gruzini to spotkanie wygrają efektownie, kilkoma bramkami, pewnie do 0.

Do góry
#4162563 - 08/10/2010 22:39 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: mln]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Kazakhstan (2) - Belgium (0) 1 1,40

Moldova (3) - Netherlands (0) 1 1,45

dzisiaj gram taki dubelek. belgia ma raczej slaby sklad, nie gra kilku ich czolowych graczy. kazachstan u siebie nie zwykl wysoko przegrywac, to bardzo ciezki teren nawet dla czolowych druzyn. belgia ma problemy ze zdobywaniem bramek, kazachstan tez do ofensywnych ekip nie nalezy wiec przewiduje tutaj bezbramkowy remis albo wymeczone jednobramkowe zwyciestwo ktorejs z ekip. co do drugiego meczu to naprawde watpie zeby holendrzy byli w stanie strzelic na moldowie 3 bramki. ostatnio wymeczyli zwyciestwo 2:1 z finami, ktorzy zdecydowanie przegrali z moldowa. ogladalem mecz moldowa-finlandia i naprawde bylem pod wrazeniem gry ekipy gosci. tworzyli ciekawe akcje ofensywne, z ktorych czesto mogly pasc bramki. mam zastrzezenia do ich obrony, ale patrzac na sklad holendrow to naprawde niewielu ich waznych graczy jest w dobrej formie. mysle, ze wszystko zalezy od van der varta, jezeli zagra dobrze, to holendrzy sa w stanie wygrac 2 bramkami ale wyzej raczej nie. piwo

Do góry
#4163985 - 09/10/2010 17:34 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: huge]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Może ktoś wie, w jakich okolicznościach padła wczoraj bramka dla Gruzji? Bo wszystkie livescory (które akurat oglądałem) pokazały wynik 0:0. Unibet, gdzie grałem ten mecz na live pokazał poprawnie 1:0, a kupon rozliczył na 0:0. Dopiero później zrobili korekty. Dziwne to wszystko

Do góry
#4164015 - 09/10/2010 17:53 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: MarcoviaMarki]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: MarcoviaMarki
Może ktoś wie, w jakich okolicznościach padła wczoraj bramka dla Gruzji? Bo wszystkie livescory (które akurat oglądałem) pokazały wynik 0:0. Unibet, gdzie grałem ten mecz na live pokazał poprawnie 1:0, a kupon rozliczył na 0:0. Dopiero później zrobili korekty. Dziwne to wszystko

http://www.youtube.com/watch?v=qBbaEJnLrDc

Do góry
#4168249 - 11/10/2010 23:41 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: royalflush]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43389
Włochy - Serbia 1 1,83
cóż się stało??

Do góry
#4168316 - 12/10/2010 01:00 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Wyspy Owcze - Irlandia Północna

12 października o godzinie 17:00 w ramach kwalifikacji do Euro 2012 dojdzie do spotkania pomiędzy reprezentacją Wysp Owczych i Irlandii Północnej. Obie drużyny dzieli przepaść piłkarska. Wyspy Owcze to jedna z najgorszych reprezentacji na świecie. A w Europie tuż obok San Marino i Andory są po prostu najgorsi. Trudno znaleźć jakikolwiek piłkarski argument przemawiający na korzyść Wysp Owczych. Raz na "ruski rok" nie uda im się przegrać meczu więcej niż jedną bramką. O zwycięstwie czy remisie mogą pomarzyć raz czy dwa na kilka lat. W kwalifikacjach na ME 2008 zanotowali 12 porażek. Strzelili tylko 4 bramki i aż 43 stracili. Co daje nam 3,9 średnio bramki na mecz ! W tym roku również nie wygląda to za specjalnie z ich strony. Po 4 meczach mają bilans bramkowy 2:15, chociaż z Estonią wygrywali 0:1 do 90 minuty i ostatecznie przegrali 2:1. Reszta meczów to po piątce od Słowenii i Włoch. Wyjazdową trójkę strzelili natomiast Serbowie, którzy ostatnio sensacyjnie przegrali u siebie z Estonią.
Irlandia Północna w rankingu FIFA jest na 45 miejscu, więc w porównaniu do Wysp Owczych (138 miejsce) znacznie lepiej to wygląda. Drużyna z wysp zaczęła nawet dość dobrze kwalifikacje, chociaż zagrała na razie tylko dwa mecze. Wygrali jeden mecz na wyjeździe ze Słowenią, która grała na mistrzostwach świata i wywalczyli u siebie cenny remis z Włochami 0:0. Teraz na pewno będą głodni 3 punktów ze słabą reprezentacją Wysp Owczych. O ile wygrają ten mecz będą mieli tyle samo punktów co lider grupy C czyli Włochy (7 punktów). W poprzednich eliminacjach odnieśli 3 zwycięstwa w tym jedno sensacyjne z Hiszpanią 3:2 i remis z Danią.
Główną siłą Irlandii Północnej są tacy zawodnicy jak:
David Healy, 77 meczy 35 bramek.
Neil Lennon kapitan Celticu Glasgow.
Aaron Hughes, obrońca w drużynie Fulham.
Selekcjonerem reprezentacji Irlandii Północnej jest Neil Worthington po odejściu poprzedniego trenera Sancheza do Fulham.

Do góry
#4169629 - 12/10/2010 21:54 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: aka shakal]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Kolejna kolejka eliminacji moje typy na dziś to cztery spotkania Szwajcaria-Walia 1
Finlandia - Węgry 1
Słowacja - Irlandia X
Łotwa - Gruzja X
Szwajcaria po 2 porazkach powinna zdobyć pierwsze 3 pkt Finlandia tez powinna wykorzystać atut własnego boiska by wlczyć przynajmniej o 2 miejsce w grupie w pozostałych 2 spotkaniach moga paść remisy bo wyrównane zespoly grają zarowno Gruzję jak Irlandię stać nawet na niespodziankę na wyjeździe sądze jednak że dojdzie do podziału punktów w tych meczach Pozdrawiam i zycze wszyskim powodzenia opinnie innych mile widziane

Do góry
#4172329 - 14/10/2010 06:51 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczoraj dobry dzien w eliminacjach dla mnie trafiłem swoje cztery typy bo spoźniłem sie do Totalizatora i mecz Finlandii mi odpadł bo był po 17 00 dzięki temu fuksowi dolożylem sobie Holandię i zarobilem 350 zł mój kupon ostatecznie wyglądał następująco Słowacja - Irlandia 10
Łotwa -Gruzja X
Holandia-Szwecja 1
Estonia- Słowenia 2
Przypadek sprawil, że nie obstawiłem Finlandii,bo było po kuponie widocznie sprzyjała mi wczoraj fortuna jednak muszę przyznać iż eliminacje do tego turnieju sa bardzo trudne do wytypowania z 4 kolejek eliminacji jedynie w 2 wytypowałem poprawnie swoje mecze ogolnie zarobilem 700 zł przy wkładzie 150 zł więc generalnie jestem na plusie i to dzięki wygranym w dwóch ostatnich kolejkach we wrześniu w pierwszej kolejce nie zagrałem bo przegapilem kolejkę 2 okazala się nietrafiona w 3 trafiłem Francję i w kwalifikacjach afrykańskich Maroko oraz remis Kenii z Uganda w kwalifikacjach do PNA i właśnie ostatnie spotkania spowodowały dodatni przychód w moim budzecie i piękną złotą jeśień w pazdzierniku zarówno w pogodzie jak i w finansach.
Zastanawiam się czy nie zagrać jakąś kwotą jeszcze na spotkania eliminacji do ME do lat 17 i 19 bo tak do konca miesiąca też odbywają swoje kwalifikacje moze jeszcze coś ugram w kolejnych tygodniach pozdrawiam forumowiczów i równiez życzę wygranych innym tej jesieni w innych rozgrywkach.

Do góry
#4556271 - 25/03/2011 16:12 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Austria vs Belgia
typ: Belgia
kurs: 3.00 // Ladbrokes

Jest to bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o układ sił w grupie A. Jak wiadomo niepodzielnie w tej grupie dzielą i rządzą Niemcy za ich plecami natomiast trwa walka o 2. miejsce pomiędzy Turcją, Austrią i Belgami. Na razie najlepiej wychodzą na niej Austriacy, którzy zajmują 2. miejsc, Belgowie są na pozycji 4 i dzisiejszy mecz jest dla nich szalenie istoty w walce o 2. miejsce. Porażka sprawi, że do Austrii będą tracić już 6 punktów (i jeden mecz rozegrany mniej), remis też im niewiele daje dlatego powinni zagrać dzisiaj o komplet punktów. Według mnie stać ich na to.
Belgowie to drużyna dość młoda w której oczywiście jest kilku rutyniarzy jak Timmy Simons czy Daniel Van Buyten. Ale głównie do młoda i bardzo perspektywiczna ekipa, która już pokazał się z niezłej strony w przegranych meczach z Turcją i Niemcami, pokazując, że będą w tej grupie groźnym rywalem. Są przecież tutaj młode perełki jak Toby Alderweireld, Romelu Lukaku czy Eden Hazard są też już bardziej znani ale przecież młodzi Vincent Kompany, Moussa Dembélé, Anthony Vanden Borre, Axel Witsel czy Steven Defour. Naprawdę bardzo ciekawa drużyna.
Pisząc o meczu Austria - Belgia nie można nie wspomnieć o meczu z ubiegłego roku kiedy to po niesamowitym meczu padł remis 4-4 a decydujące bramki padały w 90 minucie.
W porównaniu do tamtego spotkania Austria musi sobie radzić bez Sebastiana Proedla, Paula Scharnera i Franza Schiemera, który jednak nie zdoła się wykurować na to spotkanie. Jest to trzech zawodników pierwszej drużyny i nawet powrót Emanuela Pogatetza tego nie zrekompensuje. Belgowie natomiast zagrają bez Logana Baily'ego, Jonathana Legeara i Marouane Fellainiego. Wraca natomiast Moussa Dembélé jest również Kevin Mirallas, Silvio Proto, Daniel Van Buyten czy Anthony Vanden Borre.
Faworytem bukmacherów są tutaj Austriacy, grają co prawda u siebie ale według mnie Belgów stać na korzystny wynik a nawet zwycięstwo.

Do góry
#4556801 - 25/03/2011 21:18 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: krz1910]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
WALKA O UDZIAŁ W EURO 2012 TRWA!

Już w tym tygodniu rozegrane zostaną kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2012, które jak wiadomo zorganizowane są w Polsce i na Ukrainie. Z kilkunastu spotkań kilka zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. W poszczególnych grupach układ w tabelach jest zróżnicowany, ale powoli krystalizuje się też sytuacja kilku zespołów. Po paru kolejkach meczów staje się wiadome kto weźmie udział w ME 2012, a kto nie. Spójrzmy zatem na wybrane przez nas mecze.
Szlagierem najbliższych spotkań eliminacyjnych jest wg nas konfrontacja aktualnych mistrzów Europy i świata &#8211; Hiszpanów z Czechami. Na chwilę obecną obie reprezentacje wiodą prym w grupie I. Nasi południowi sąsiedzi są przez wielu skazani na pewną porażkę w Hiszpanii. BetClic zwycięstwo gospodarzy wycenił na 1,25, Czech na 11,00, lecz prawdopodobny jest remis. Jeśli uważacie podobnie, kurs na taki wynik meczu wynosi w BetClic 5,50.
W innym, zapewne emocjonującym, spotkaniu Słowenia podejmie na własnym terenie Włochy. I tu mamy podobną sytuację, jak w grupie I. Włosi prowadzą w grupie C, a tuż za nimi z trzema punktami mniej plasuje się kadra Słoweńców. Sądzimy, jednak, że gospodarze nie poradzą sobie z włoską drużyną i przegra. Nie będzie to jednak wysokie zwycięstwo Włochów. Typ na rezultat 1:2 na korzyść gości znajduje się oczywiście w naszej ofercie i równy jest 8,00.
Zwróćmy także uwagą na jeszcze jeden pojedynek. Dla tych, którzy przy okazji meczów eliminacyjnych szukają ciekawego, wysokiego kursu proponujemy postawienie zakładu &#8222;połowa/cały&#8221; na mecz Norwegii z Danią. Norwegowie po trzech rozegranych meczach zainkasowli komplet punktów i prowadzą w grupie H. Duńczycy są dalej za nimi i Portugalią z sześcioma oczkami na koncie. Uważamy, że dojdzie w tym meczu do małej niespodzianki i Dania wygra całe spotkanie, po tym jak gospodarze będą się cieszyć do przerwy. Kurs w BetClic na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny i wynosi 25,00.
Są to tylko nasze propozycje na mecze eliminacyjne do EURO 2012. Każdy z Was ma zapewne swoje typy i przewidywania. Z pewnością szeroka oferta BetClic zaspokoić może potrzeby każdego. Dodatkowo przypominamy, że możecie skorzystać z zakładów wielokrotnych oraz kombinować zakłady na żywo!


Do góry
#4559397 - 26/03/2011 20:15 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Norwegia - Dania Typ X 3,20
Bardzo ciekawy mecz się zapowiada pomiędzy dwoma zespołami ze statystyk wynika, że Dania ma bardzo dobry bilans w spotkaniach z Norwegią częściej z nimi wygrywała niż schodziła pokonana grając jako gość ostatnio remis 2:2 zanotowali i zwycięstwo Duńczyków.
Norwegia straci w tym meczu pierwsze 2 pkt w eliminacjach i sytuacja w tabeli odwróci się na korzyść Portugalii po 4 meczach Norwegia z 10 pkt Dania z 7 pkt i Portugalia też z 7 pkt.
Norwegia nie powinna przegrać tego spotkania w czerwcu wyjazd do Portugalii nie mogą stracić trzech punktów to dla nich jedno z najważniejszych spotkań q tych eliminacjach.
Dania odniosła 2 zwycięstwa i przegrała z Portugalią remis uzna za korzystny wynik dla siebie o zwycięstwo może przy okazji Norwegowie jeśli zagrają jak w lutym i skupią się solidnie na defensywie by gola nie stracić ewentualnie strzelić jak nadarzy się okazja to możliwy wynik 0:0.
Bulgaria - Szwajcaria typ 2 2,50
Dla obu zespołów wazny mecz w kontekscie walki o 2 miejsce z Anglią lub sensacyjną Czarnogórą. Szwajcaria moim zdaniem jest w stanie pokonać Bułgarię odniosła jednak tylko jedno zwycięstwo nad Walią u siebie. Początek eliminacji niekorzystny dwie porażki spowodowały, że Szwajcaria z faworyta stała się drużyną walczącą o byt w tych eliminacjach.
Bułgaria nie przekonala mnie swoją postawą w tych eliminacjach nawet skromne zwycięstwo na wyjeździe było mało przekoujace myślę, że ten mecz zadecyduje o losie Szwajcarii w tych rozgrywkach bardziej niż o losie Bułgarii.
Jeśli Szwajcaria przegra to drugie miejsce będzie w zasięgu rewelacyjnej Czarnogóry lub może Anglii.
Albania - Białoruś typ 2 lub 0
Oba zespoły spisują się rewelacyjnie w październiku wygrała Białoruś 2:0 która zgromadziła 8 pkt i jest bez porazki w tych eliminacjach.
Albanie spokojnie stać na remis w tym meczu jeśli nie o wygraną ostatnie 2 konfrontacje w eliminacjach do Euro 2008 to remis Albanii 2:2 na Bialoruśi i wygrana naszych wschodnich sąsiadów 2:4 w Tiranie.
W tym meczu Białoruś może pokusić się o 3 pkt by utrzymać się na pozycji drugiej w swojej grupie raz udało sie pokonać i to reprezentację Francji na początku eliminacji.
Białorus miała by wówczas 11 pkt naprawdę mają o co grać i minimum 5 pkt lub więcej przewagi nad Bośnią i Rumunią.
Jeśli Białoruś nie wygra to najprawdopodobniej remis znów padnie.
Z innych spotkań to ciekawe kursy na faworytów Izrael Irlandię i Cypr czy zwycięstwa odniosą Chorwacja i Rosja na wschodzie nie wykluczone Armenia ponownie nieżle sobie poczyna w kolejnych eliminacjach.

Do góry
#4563472 - 28/03/2011 03:46 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Kolejna kolejka eliminacji do Euro za nami pomimo wytypowania remisu w skandynawskich derbach i wygranej Izraela nad Łotwą i Irlandii nad Macedonią nie sprawdziły się przewidywania zwycięstw Szwajcarii czy Białorusi,które pozbawiły mnie wygranej.
Białoruś mogła conajmniej remis ugrać w spotkaniu z Albanią,pewnie mieli swoje sytuacje podobnie jak Szwajcarzy o ten mecz najbardziej się obawiałem, iż moga zagrać asekuracyjnie by nie przegrać bo to wykluczało jedną z nich z eliminacji.
Remis w bezpośrednim pojedynku spowodował,że Szwajcaria i Bułgaria na półmetku muszą wygrywać swoje spotkania i liczyć na potknięcia Czarnogóry w przeciwnym razie nie będą mogli marzyć nawet o barażu.
O sporym pechu mogą mówić Chorwaci którzy w 90 min przegrali mecz w którym mogli ugrać przynajmniej punkt podobnie Rosja nie dała rady na Wschodzie i w grupie zrobilo się bardzo ciekawie cała czwórka reprezentacji ma szanse na pierwsze miejsce po 10 pkt w czerwcu sporo emocji w grupie B będzie. Holandia, Hiszpania i Niemcy mają znaczaca przewagę nad pozostałymi rywalami praktycznie bilety na turniej mogą prawie rezerwować.
Zobaczymy jak będzie we wtorek może fortuna okaże się bardziej łaskawa dla graczy. piwo gwizdek nauka

Do góry
#4564423 - 28/03/2011 20:10 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
void Offline
member

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 187
W meczu z Turcją w Austrii nie zagraja Prödl, Schiemer, Janko, Kavlak, Junuzovic.

Do góry
#4706343 - 03/06/2011 01:41 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
Po zakończeniu ligowych i pucharowych rywalizacji w całej Europie przyszła pora na kolejne piłkarskie emocje. Tym razem związane bezpośrednio z walką o udział w Euro 2012, które rozegrane będą w Polsce i na Ukrainie. Polska zagra towarzysko z Argentyną, podczas gdy na kilkunastu stadionach Starego Kontynentu piątek i sobota upłyną pod znakiem meczów eliminacyjnych. Trzy z tych konfrontacji zasługują na szczególną uwagę. Przy okazji warto zerknąć na atrakcyjne kursy jakie proponuje nam Betclic.

Zakład bez ryzyka 200PLN

Austria - 8,00 x - 4,75 Niemcy - 1,35

Reprezentacja Austrii od dawna stara się dorównać poziomem piłkarskim do swych sąsiadów. Niestety dla Austriaków wciąż bezskutecznie. Dowodem na to niech będzie postawa Niemców w bieżącej edycji eliminacji do ME 2012. Nasi zachodni sąsiedzi wiodą prym z kompletem punktów prowadząc w tabeli grupy A. Austriacy, gospodarze najbliższego pojedynku z Niemcami, plasują się na 4. lokacie i muszą wygrywać. Trudno jednak spodziewać się, aby komplet punktów stał się ich łupem w meczu z rozpędzona niemiecką machiną.

Chorwacja - 1,30 x - 4,75 Gruzja - 10,00

Będzie to o tyle ciekawe spotkanie, że w meczu rozegranym jesienią w Tbilisi faworyzowani Chorwaci przegrali. Czy w piątek zrewanżują się oni swoim rywalom z Gruzji? Gruzja traci do Chorwacji obecnie zaledwie jeden punkt. Po za tym stan rywalizacji w grupie F jest bardzo wyrównany. Z pewnością zaostrzyło to apetyty gości, którzy tanio skóry nie oddadzą. Z drugiej strony, Chorwaci w przypadku wygranej mogą zostać liderami w tabeli. Należy być ostrożnym w typowaniu na pewne zwycięstwo gospodarzy, choć bez wątpienia inny wynik byłby niespodzianką.

Mołdawia - 6,50 x - 3,90 Szwecja - 1,50

Reprezentacja Szwecji nie ma już szans na wyprzedzenie wicemistrzów świata - Holendrów i wygranie grupy E. Zdobycie trzech punktów na niełatwym terenie w Moładawii umocni Skandynawów na 2. miejscu. Mają bowiem oni jednakową ilość oczek co Węgrzy, ale za to dwa rozegrane mecze mniej. Warto wiedzieć, iż Szwecja nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu oficjalnych spotkań. Mołdawian stać było dotychczas jedynie na zwycięstwa z outsiderami z Finlandii i San Marino.

Do góry
#4706479 - 03/06/2011 03:12 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
Austria vs Niemcy 3.06 20.35
typ: 2/2
kurs 2.0 Ladbrokes
typ konkursowy

Trener Austrii poświęcił obecne eliminacje na budowe nowej drużyny, skład jest oparty na mlodych i mniej doświadczonych zawodnikach, efekty widac, w 5 meczach Austriacy zdobyli 7 pkt bramki 9-8 i w walce o udział w ME juz się nie liczą. Niemcy wygrali wszystkie mecze, bilans bramek 17-1. Liczę na pewne i łatwe zwycięstwo zawodników Joachima Loewa

Do góry
#4706549 - 03/06/2011 04:05 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
W obecnej kolejce eliminacji sporo spotkań z udziałem faworytów mozna zagrać typowy zestaw teoretycznie pewnych meczów.
Austria - Niemcy typ 2
Włochy - Estonia typ 1
Chorwacja - Gruzja typ 1
Mołdawia - Szwecja typ 2
Liechtenstein - Litwa typ 2
Rumunia - Bośnia i Hercegowina typ 1X
Generlnie osobiscie raczej nie jestem przekonany by grać takie mecze po niskich kursach, bo zawsze ktoś może kupon zawalić kurs z tych 6 spotkań wynosi zaledwie ok 5,30.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 1300 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49