Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#471420 - 08/01/2006 19:32 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
slupsk Offline
stranger

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 15
Coś się tam przegrało, ale dzięki kursowi na Stalówkę i tak się jest mocno do przodu

Do góry
Bonus: Unibet
#471421 - 08/01/2006 20:12 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Quote:

Quote:

jutro proponuje brac astorie lub jakis handi na nia , mylne moze byc ostatnie zwyciestwo z silnym polpakiem warszawian bo to raczej byl mecz przegrany przez polpak a nie wygrany przez polonie. Astoria przyzwoita ekipa mozna sprobowac



zebys sie nie zdziwil...
jak w Polonii placa(a podobno placa) to nie powinna miec problemów z pokonaniem worków z Bydgoszczy



teraz juz to wiem...w Polonii na pewno nie płacą




Zw1 szanuje Cię jako typera kosza ale nie wiem czymu wysnuwasz taki wniosek,że Polonia przegrała bo jej nie płacą.Dla mnie to śmieszny argument .Przed meczem wszystko wskazywało na wygraną Polonii ale jak to w sporcie bywa a w DBL tym bardziej nie zawsze teoretycznie lepszy wygrywa,proponuje spojrzeć w statystyki i zobaczyć jak fantastycznie rzucali gracze ASTY w szczególności za 3 pkt (Davis 9/12 za 3).Bardzo ucieszyła mnie niespodziewana wygrana moich ulubieńców w stolicy .Podsumowując,stwierdzam ,że jeszce nie raz zaskoczą Nas wyniki w DBL więc trzeba 5 razy się zastanowić czy warto stawiać pieniążki na rodzimy basket.Pozdrawiam Zw1

Do góry
#471422 - 08/01/2006 23:30 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

jutro proponuje brac astorie lub jakis handi na nia , mylne moze byc ostatnie zwyciestwo z silnym polpakiem warszawian bo to raczej byl mecz przegrany przez polpak a nie wygrany przez polonie. Astoria przyzwoita ekipa mozna sprobowac



zebys sie nie zdziwil...
jak w Polonii placa(a podobno placa) to nie powinna miec problemów z pokonaniem worków z Bydgoszczy



teraz juz to wiem...w Polonii na pewno nie płacą




Zw1 szanuje Cię jako typera kosza ale nie wiem czymu wysnuwasz taki wniosek,że Polonia przegrała bo jej nie płacą.Dla mnie to śmieszny argument .Przed meczem wszystko wskazywało na wygraną Polonii ale jak to w sporcie bywa a w DBL tym bardziej nie zawsze teoretycznie lepszy wygrywa,proponuje spojrzeć w statystyki i zobaczyć jak fantastycznie rzucali gracze ASTY w szczególności za 3 pkt (Davis 9/12 za 3).Bardzo ucieszyła mnie niespodziewana wygrana moich ulubieńców w stolicy .Podsumowując,stwierdzam ,że jeszce nie raz zaskoczą Nas wyniki w DBL więc trzeba 5 razy się zastanowić czy warto stawiać pieniążki na rodzimy basket.Pozdrawiam Zw1



warto stawiać na rodzimy basket!!!
ja nawet nie grałem tego meczu Polonii...
a co do tego czy wiem ,ze nie płacą.Przekonalem sie na własne oczy jak destrukcyjnie wpływa brak regularnych zarobków na postawę niektórych "zawodowców"...w Polonii w tym sezonie sie nie przelewa i zaległości finansowe tego klubu sa znane w koszykarskim światku nie od dziś ...nie jestem tak blisko klubu z Warszawy ale kilka razy w tym sezonie obiło mi sie o uszy ze klub z Warszawy jest niewyplacalny...po odejciu Kamińskiego ,któremu klub zalega 50 tys dolców kłopoty klubu ujrzały swiatło dzienne choc nieraz Noculak ,żartował po wygranych meczach Polonii ,ze sa po wypłacie...
dziś grało 6 zawodników Polonii...w tym Ochonko ,ktory jest mega beztalenciem...stracone 109 pkt u siebie...Polonia nigdy w historii nie straciła tyle punktów w meczu u siebie!!!
Jezeli uwazasz ,ze zwyciestwo Astorii bylo wynikiem ich rewelacyjnej gry i skutecznosci to ok...ja twierdze,ze gracze polonii im w tym pomogli swoim watpliwym zaangażowaniem spowodowanym w.w. powodami!!!

Do góry
#471423 - 09/01/2006 00:03 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
Suazo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 2666
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

jutro proponuje brac astorie lub jakis handi na nia , mylne moze byc ostatnie zwyciestwo z silnym polpakiem warszawian bo to raczej byl mecz przegrany przez polpak a nie wygrany przez polonie. Astoria przyzwoita ekipa mozna sprobowac



zebys sie nie zdziwil...
jak w Polonii placa(a podobno placa) to nie powinna miec problemów z pokonaniem worków z Bydgoszczy



teraz juz to wiem...w Polonii na pewno nie płacą




Zw1 szanuje Cię jako typera kosza ale nie wiem czymu wysnuwasz taki wniosek,że Polonia przegrała bo jej nie płacą.Dla mnie to śmieszny argument .Przed meczem wszystko wskazywało na wygraną Polonii ale jak to w sporcie bywa a w DBL tym bardziej nie zawsze teoretycznie lepszy wygrywa,proponuje spojrzeć w statystyki i zobaczyć jak fantastycznie rzucali gracze ASTY w szczególności za 3 pkt (Davis 9/12 za 3).Bardzo ucieszyła mnie niespodziewana wygrana moich ulubieńców w stolicy .Podsumowując,stwierdzam ,że jeszce nie raz zaskoczą Nas wyniki w DBL więc trzeba 5 razy się zastanowić czy warto stawiać pieniążki na rodzimy basket.Pozdrawiam Zw1



warto stawiać na rodzimy basket!!!
ja nawet nie grałem tego meczu Polonii...
a co do tego czy wiem ,ze nie płacą.Przekonalem sie na własne oczy jak destrukcyjnie wpływa brak regularnych zarobków na postawę niektórych "zawodowców"...w Polonii w tym sezonie sie nie przelewa i zaległości finansowe tego klubu sa znane w koszykarskim światku nie od dziś ...nie jestem tak blisko klubu z Warszawy ale kilka razy w tym sezonie obiło mi sie o uszy ze klub z Warszawy jest niewyplacalny...po odejciu Kamińskiego ,któremu klub zalega 50 tys dolców kłopoty klubu ujrzały swiatło dzienne choc nieraz Noculak ,żartował po wygranych meczach Polonii ,ze sa po wypłacie...
dziś grało 6 zawodników Polonii...w tym Ochonko ,ktory jest mega beztalenciem...stracone 109 pkt u siebie...Polonia nigdy w historii nie straciła tyle punktów w meczu u siebie!!!
Jezeli uwazasz ,ze zwyciestwo Astorii bylo wynikiem ich rewelacyjnej gry i skutecznosci to ok...ja twierdze,ze gracze polonii im w tym pomogli swoim watpliwym zaangażowaniem spowodowanym w.w. powodami!!!





Trochę śmieszne jest co tu piszesz... Prawda jest taka, że cała Astoria, a w szczególności Davis miał dziś dzień konia i trudno było ich jakkolwiek zatrzymać. Teoria, że gdyby Poloniści dostawali porządne wypłaty, to popędzili by tu Astorię +15 lub więcej, to czysta kpina Taka jest koszykówka, że jak jednej ekipie wszystko wpada, to trudno ich zastopować. A to że Polonia personalnie i potencjałem obecnie niewiele różni się od Asty, to zadecydowała dyspozycja dnia, gdzie Bydgoszczanie byli zwyczajnie lepsi. I po co szukać to jakiś pozasportowych przyczyn? Taki jest sport i mimo, że Polonia dzisiaj walczyła jak mogła, to Asta była dzisiaj lepsza.
Ot cała filozofia

Do góry
#471424 - 09/01/2006 05:44 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
zw1 poprostu powiedz : fuck typ mi nie wszedl , pomylilem sie. a nie ze im pieniedzy nie daja bo sie kompromitujesz.to jak grali z polpakiem to polpakowi wtedy nie placili ? a wczoraj prokomowi nie dali kasy ? lol.

Do góry
#471425 - 09/01/2006 07:31 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Kolego loipop co ty wiesz o kompromitacji, żeby twierdzić że swoimi wypowiedźiami zw1 się kompromituje. Jakbyś uważnie czytał post to byś się dowiedział że pisze on, że tego meczu nie grał i nic na nim nie musiał wtapiać Zresztą daj ci Boże takie typy jak on ma A co do samego meczu Poloni - dzień konia to se można mieć, tak bywa, tylko że i jemu można pomóc brakiem zaangażowania. W Poloni źle się dzieje od dawna ...

Do góry
#471426 - 09/01/2006 11:01 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Zastanawiam się po co kruszyć kopie z tak błahego powodu&#8230;

Każdy ma po trochę racji: Astoria na pewno zagrała niesamowity mecz, który jeśli chodzi o skuteczność rzutowa nie powtórzy się prędko.

Z drugiej strony pisanie ze niewypłacalność klubu jeśli chodzi o pensje i premie nie ma wpływu na grę zespołu jest calkowiecie oderwane od rzeczywistości. Tym bardziej ze mowa o koszykówce sporcie opierającym się głównie na najemnikach ..Jestem dość blisko troszkę innej dyscypliny zespołowej i wiem jak wszelakie poślizgi w świadczeniach finansowych wpływają demobilizujaco na postawę sportowa drużyny. I akurat to nie jest jakaś moja subiektywna teoria.

Swoją drogą.. ostanie co powinno się robić to inwestować pieniadze w typy na zespoły posiadające niestabilna sytuacje finansowa i zaleglosci w wyplatach - powodzenia życzę

Jedno jest trochę irytujące. Co prawda mecz.pl to forum bukmacherskie ale z drugiej strony o meczach pisza tez pasjonaci. Przestańmy traktować każdy post jako następstwo wcześniejszego obstawienia danego spotkania u buka. Interesuje mnie jakieś wydarzenie sportowe to po prostu sobie o nim pisze, niekoniecznie je wcześniej grając. Jakiś czas temu śledząc mecz podwyższonego ryzyka mojego ulubieńca Lubo (kurs 1,25 zagrany tylko delikatnie w combo tak z sentymentu za male pieniądze ) zacząłem marudzić na forum ze przegrywa - od razu dostałem ostro w twarz ze jestem śmieszny grając po takim niskim kursie. Akurat zysk lub strata na tym meczu mnie najmniej interesowały . Trzeba trochę powstrzymać agresywne i ironiczne posty &#8211; wiedze ze ta uwaga tyczy się tez tego działu.

Do góry
#471427 - 09/01/2006 11:59 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Widzisz włodar, ta uwaga tyczy się po prostu nas wszystkich - POLAKÓW, a nie tylko tego czy owego działu forum mecz.pl
Swoją drogą trzeba walczyć z tym bo takie zachowania nam chluby nie przynoszą - pozdrawiam

Do góry
#471428 - 09/01/2006 12:11 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Quote:

Kolego loipop co ty wiesz o kompromitacji, żeby twierdzić że swoimi wypowiedźiami zw1 się kompromituje. Jakbyś uważnie czytał post to byś się dowiedział że pisze on, że tego meczu nie grał i nic na nim nie musiał wtapiać Zresztą daj ci Boże takie typy jak on ma A co do samego meczu Poloni - dzień konia to se można mieć, tak bywa, tylko że i jemu można pomóc brakiem zaangażowania. W Poloni źle się dzieje od dawna ...




Bog mi dal takie typy jak on ma sadze. Staram sie je z tej dziedziny czasem wpisywac.Poza tym nie chodzi tu o przechwalanie sie co i jak.Chodzi mi o to ze jak mi mecz nie wchodzi np Prokom. To mowie ok, moj blad przyznaje sie, przyjmuje fale krytyki zwiazana z nieudanym typem a nie wpisuje po meczu ze nie placa jednak Sopocianom( a moglbym wpisac ze brakowalo im motywacji) ale to jest tylko i wylacznie moj blad!Dzien konia hmm... poprostu mi sie wydaje ze Astoria jest sportowo lepsza druzyna zreszta tak zagralem i zgarnalem $. Zle sie dzieje od dawna ? Wygrana z Polpakiem to zly wynik ? Wtedy nikt nic nie mowil o ich problemach finansowych. Pojawily sie tak nagle jak tsunami rok temu. Nic panowie. Koncze te wywody,ja bede robic swoje czyli pisac mecze ktore jak dla mnie zakoncza sie zwyciestwem ekip.Pozdrawiam i jesli ja nie wiem nic o kompromitacji to co niektorzy nie wiedza nic o pokorze , ktora nalezy wykazac po nietrafionym typie.

Do góry
#471429 - 09/01/2006 12:42 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Właśnie tu jest problem - bo niby czemu ktoś podając swój typ ma wysłuchiwać takie czy owakie fale krytyki. Jak tak dalej będzie to nikt nie będzie typów podawał, bo po co ma wysłuchiwać obelg itp. pod swoim adresem. Nikt nikomu nie każe grać czyichś typów - to każdego indywidualna ocena. I nie doprowadzajmy do takiej sytuacji aby żądać od osoby błędnie wytypującej wynik meczu przeprosin za to że nam podała zły typ - bez przesady

Do góry
#471430 - 09/01/2006 13:35 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Quote:

Właśnie tu jest problem - bo niby czemu ktoś podając swój typ ma wysłuchiwać takie czy owakie fale krytyki. Jak tak dalej będzie to nikt nie będzie typów podawał, bo po co ma wysłuchiwać obelg itp. pod swoim adresem. Nikt nikomu nie każe grać czyichś typów - to każdego indywidualna ocena. I nie doprowadzajmy do takiej sytuacji aby żądać od osoby błędnie wytypującej wynik meczu przeprosin za to że nam podała zły typ - bez przesady




umie sie przyznac ze popelnil blad a nie przepraszac. Teraz Ty czytaj ze zrozumieniem.

Do góry
#471431 - 09/01/2006 13:58 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Proponuj jedno &#8211; unikajmy na forum tak patetycznych określeń jak poddanie się fali krytyki za nietrafiony typ, czy czegoś zbliżonego do pokory. Wprowadzania ich w życie w praktyce co raz za czas się pojawia tojak dla mnie ciężka choroba...

Sprawa jest prosta - podaje swój typ, argumentując go w miarę oczywiście racjonalnie ( bez głupotek i oryginalnych złotych myśli ) Najważniejszy jest tok rozumowania kory jest swego rodzaju alibi &#8211; a jeśli ktoś bez nawet minimalnej analizy jak papuga z niego korzysta a potem bluzga ile się do to ma poważny problem. Zresztą każdy kto tu zerka potrafi stwierdzić czy dany typer jest wart zaufania , czy jego decyzja była poparta wiedza a nie zabawa w strzelanie.Dla przykladu dla mnie jedynymi sportami zimowymi które poważam są ..te rozgrywane w hali - ale świetnie wychodzę na obstawianiu np. biathlonu bo mam do kogoś w jego kwestii zaufanie (pozdro Kubar )

Każdego propagującego teorie ze przy typowaniu kosza można mieć powiedzmy 90-100% skuteczności zapraszam na seans z lodowata woda..

Ps. Akurat wczoraj przy okazji 2 typów z Lega basket w/w regule dotyczaca argumentacji złamałem...ale to z braku czasu

Pozdrawiam wszystkich - lepiej pogadajmy tylko i wylacznie o samej koszykowce

Do góry
#471432 - 09/01/2006 15:36 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

zw1 poprostu powiedz : fuck typ mi nie wszedl , pomylilem sie. a nie ze im pieniedzy nie daja bo sie kompromitujesz.to jak grali z polpakiem to polpakowi wtedy nie placili ? a wczoraj prokomowi nie dali kasy ? lol.



naprawde nie widze powodów mojej kompromitacji ...
przeciez ja tylko skomentowałem Twoje zdanie na temat tego spotkania...a ,ze nie mialem racji to przeciez kazdy widzi...
mam tez odmienne zdanie na temat rewelacyjnej formy strzeleckiej Astorii ale to prawo tego forum ,a że sie z nim nie zgadzasz to ja na to nic nie poradzę...masz do tego,jak każdy zresztą, prawo...peace

Do góry
#471433 - 14/01/2006 09:56 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
- c1amak - Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 2116
Skąd: Polska
15 kolejka Dominet Basket Ligi

Moje analizy meczy

Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław TYP: 2 w HANDI +29 dla Noteci (totomix i ekspekt) KURS: 1.9
Polpharma to pewniak wiec co tu dużo pisać. Noteć to chłopcy do bicia w PLK. Polpharma złapała ostatnio zadyszkę i w tym meczu da odpocząć podstawowym zawodnikom (wypowiadał się na ten temat prezes Polpharmy) i będą występować rezerwowi, którzy i tak poradzą sobie z Inowrocławiem. ALE !! rezerwy nie przerzucą 29 pkt handi które oferuje Totomix i Ekspekt

Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek TYP: 2 kurs:[color=yellow] 1.87 - jak dla mnie to PROMOCJA !!
Anwil wygral ostatni mecz ligowy z Prokomem (słabym spisujacym się w PLK ostatnio) i napewno oznacza to ze wraca do gry w lidze. Ostatnio coprawda przegrał w ULEBIE (zabrakło Ignerskiego!!) ale tylko 5 pkt, grał z czołowym zespołem grupy B no i gospodarze mieli bardzo dobrą skuteczność za 3pkt - trafili 14 na 26 rzutów.
Pierwszy mecz z Energa Anwil przegrał na swoim parkiecie, jednak teraz powinien się zrewanżować. Ma mocniejszy skład od Energi i jeśli Ignerski już zagra po kontuzji kolana a myślę ze zagra to wraz z Swansonem i Scottem wygrają ten mecz. Za Energa przemawia na pewno przewaga wlasnego boiska, wysoka pozycja w tabeli PLK (która może po tym meczu się obrócic i to Anwil moze byc wyzej) oraz to ze wygrala pierwszy mecz z Anwilem na wyjezdzie - ale tamten Anwil to juz wg. mnie historia. KURS z PROFA


Prokom Trefl Sopot - Era Śląsk Wrocław TYP: 1 kurs: [color=yellow]1.15
Prokom w dołku jeśli chodzi o PLK - zapomniał ostatnio jak się wygrywa. Ale dwóch porażek we własnej hali jednej za drugą nie poniesie. No i wygrana w Eurolidze pokazuje jak mocny jest Prokom na własnym parkiecie! Trzeba pamiętać że jest to najmocniejsza drużyna PLK - przynajmniej narazie . Era nie zachwyca ostatnio więc mecz powinien się zakończyć pewnym zwycięstwem Prokomu. KURS z PROFA


DGP Azoty Unia Tarnów - AZS Gaz Ziemny Koszalin NO BET lub TYP: 2 z HANDI +6pkt dla AZS , KURS: 1.9 (totomix,ekspekt)
Mecz w którym wszystko się może zdarzyć. Unia z jednej z najsłabszych drużyn stała się teamem który wygrywa (4 zwycięstwa podrząd i to nie z byle kim - m.in. Sląski i Anwil). Jeśli chodzi o AZS to gra tam jeden z największych gwiazdorów PLK - Chudney Gray. To właśnie on wraz z Steffonem Bradfordem zdobywają połowę punktów swojej drużyny - i bardzo wiele zależy od ich dyspozycji. Trzeba również wziąść pod uwagę że od 5 stycznia Koszlinanie rozegrali już 4 mecze (5.01 - ze Śląskiem, 7.01 - ze Zgorzelcem, 10.01 - z Kotwicą u siebie i 11.01 - z Kotwicą na wyjeździe) i jeszcze teraz podróż przez cała Polskę do Tarnowa - więc mogą być faktycznie zmęczeni. Natomiast drużyna Uni przegrała mecz Pucharu Polski z zespołem Znicz Jarosław (pretendedt do extraklasy! - lider 1 ligi) ALE podstawowa piątka odpoczywała w tym meczu. AZS w podsumowaniu dotychczasowym ligi spisuje się ogólnie lepiej - wyżej w tabeli i raczej wyrównana forma (mimo że są słabi to nie przegrywają wysoko). Obie drużyny okupuja dolną część tabeli i walczą o miejsca w playoff. Ten mecz to dla nich jeden z ważniejszych więc pewnie obie przystąpią bardzo zmobilizowane. Jak dla mnie każdy wynik możliwy. Przewaga na stronę UNI bo ostatnio świetnie się spisuje w rozgrywkach ligowych i zawodnicy są wypoczęci, jednak gdyby AZS nie grał w ostatnim tygodniu 4 meczy to byłby dla mnie faworytem. Czyli : NO BET


KS Polpak Świecie - Stal Ostrów Wlkp. NO BET - ALE KURS [color=yellow]2.74 na STAL KUSI !!
Polpak jest dla bukmacherów faworytem - Gra na własnym boisku na którym wygrywał z Energą, Turowem, oraz Astorią ostatnio. Drużyna ze Świecia prezentuje się w tym sezonie fenomenalnie - 2 miejsce w tabeli (tyle samo punktów co Prokom). Jednak Stal się wzmocniła w okresie świątecznym i pokazała swoją moc w meczu z Polpharmą a wcześniej z Prokomem. Jeśli powtórzą ten wyczyn z Polpakiem to będziemy mieli doczynienia z kolejną bardzo mocną drużyną w PLK. Liczę się z tym że może być w tym meczu niespodzianka i Stal może wygrać.
PS. Kurs na Stal (w Profku) jest bardzo obiecujący i warty ryzyka! za mniejszą kase proponuję STAL lub NO BET w tym meczu


Astoria Bydgoszcz - SKK Kotwica Kołobrzeg TYP: 1 kurs: [color=yellow]1.23
Astoria ostatnio ma bardzo dobrą passę - wygrana z Polonią (bardzo dobra dyspozycja strzelecka Astorii w tym meczu!) i z Turowem i wątpię by na własnym parkiecie przerwała ją porażka z Kotwicą.


Polonia SPEC Warszawa - BOT KS Turów Zgorzelec TYP: 2 kurs: [color=yellow]1.87 - i znowu PROMOCJA w Profie!
Dwie największe niewiadome tego sezonu.Polonia - dużo się mówi o kłopotach finansowych tej drużyny, gra w kratkę - najpierw wygrywa wysoko z Polpakiem a następnie przegrywa z Astorią. Turów też rozczarowuje w obecnym sezonie. Mimo stabilności finansowej nie potrafi wygrywać meczu za meczem - zamiast tego zmienia zawodników. W ostatnim meczu z Koszalinem trener Wojciech Kamiński (były szkoleniowiec Polonii - zna na wylot zawodników i możliwości jutrzejszego rywala) eksperymentował z nowym składem. I nowi zawodnicy zaprezentowali się bardzo optymistycznie:

Quote:

"Najciekawiej wyglądała gra nowego zawodnika Turowa Alvina Cruza z Yannem Mollinarim. Ten drugi występował wtedy na boisku jako obrońca, a piłkę rozgrywał Portorykańczyk. Cruz w debiutanckim spotkaniu zachwycił publiczność w Zgorzelcu. Zawodnik jest jeszcze szybszy od Francuza, rzadko, kiedy decyduje się na rzut i zdecydowanie woli podawać piłkę kolegom z drużyny. Mylne są statystyki nowego rozgrywającego. Cruz na swoim koncie miał przynajmniej dwie asysty więcej, a trenuje z drużyną dopiero od czwartku.
Kibice w przygranicznym mieście będą zadowoleni także ze ściągniętych do Turowa dwóch nowych zawodników podkoszowych. Dwanaście zbiórek Ernesta Browna robi spore wrażenie. Amerykanin na dodatek wraz z Kevinnem Pinkneyem współpracowali ze sobą wyśmienicie, o czym świadczy akcja z pierwszej minuty drugiej kwarty. Piłka trafia do Browna, ten do kosza ma zaledwie dwa metry, jednak widzi nabiegającego rodaka i pomiędzy dwoma obrońcami podaje piłkę do Pinkneya. Amerykanin przy szale publiki kończy akcję wsadem. Z kolei Brown w końcówce pierwszej kwarty na własnej połowie przechwytuje podanie pod kosz i przez pół boiska mijając przeciwników jak slalomowe tyczki zdobywa punkty.
"




Turów przegrywał na wyjezdzie mecze bardzo małymi różnicami punktów: z Polpakiem 2pkt, wczesniej z Anwilem 4pkt i Popharmą 2pkt. Myślę że wreszcie pokusi sie o zwycięstwo!


jakies komentarze??

pzdr

Do góry
#471434 - 14/01/2006 11:20 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Kolejka bardzo cieżka do typowania...przynajmniej dla mnie...wiec stawki beda odpowiednio niższe
pokusze sie o komentarz do jednego z opisywanych przez Ciebie spotkań bowiem o reście wystarczajaco duzo napisałeś:)...
Czarni - WTK
nie uważam ,ze 1.87 to jakaś promocja...
Mimo ,ze nie podejmuje sie typowania tego meczu to dla mnie lekkim faworytem sa gospodarze...
Dlaczego...
po 1
Trener
Griszczuk juz niedługo zastąpi Urleba na stanowisku 1 szkoleniowca Włocławian i takie mecze jak ten dzisiejszy maja dodatkowy podtekst dla obu panów...uważam ,że "uczeń przerośnie mistrza" po raz kolejny
po 2
Pewnie wszyscy jesteście pod wrazeniem gry Anwilu w meczu z Prokomem ,ktory byl transmitowany w TVP3 ale moim zdaniem jest to obraz nieco mylący...troche czasu minie ,ze maszynka ,która poukładał Słoweński trener bedzie grała tak jak tego oczekują we Włocławku...
jest jeszcze taki gracz jak Przemek Frasunkiewicz ,który nie pała szacunkiem dla trenera Anwilu i po raz kolejny bedzie wychodził z siebie zeby mu cos udowodnić...
poza tym pełna hala Czarnych i warunki w jakich sie tam gra...
wszystkim ,ktorzy beda mieli okazje polecam odwiedzic kiedys Gryfie...na meczach jest tak gorąco jak nigdzie indziej w Polsce(ja dzisiaj tam będe:))...
chciałem opisać troche atmosfere tam panujaca ale to samemu trzeba przeżyć...
jedyny + dla Anwilu,to to ,ze ma Dante Swansona...to on rok temu pogrązył Czarnych...przypomne,ze Czarni Prowadzili 9pkt na 1:30 i ten zawodnik wygrał Anwilowi mecz rzucajac w tym okresie 11pkt!!!
dzisiejszy bet to ponownie Stal...nie tak mocno jak tydzien temu bo to zaden value bet ale mecz bedzie bardzo wyrownany i roztrzygnie sie w samiej koncowce...po cichu mam nadzieje ,ze wygra ja Ostrów...hp 5.5 jest za niski by probowac go mocniej zagrac...
Asta ze 1.35 to tez wartosciowy typ ale w miejscowej prasie trenerzy zapowiadaja rewanz za pogrom jaki Bydgoszczanie sprawili Kotwie w 1 rundzie...

Do góry
#471435 - 14/01/2006 16:28 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
na dzis takze dalem jak zw1 na stal. Nie za jakies ogromne sumy ale rekreacyjnie zeby w tv sie milo ogladalo.Takze sadze ze mecz bedzie bardzo zaciety.No i moze Reese z Harringtonem troche trojek cisna w koncowce ? okaze sie za 2 h

Do góry
#471436 - 14/01/2006 16:57 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
Dj ReaL S Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 3539
Skąd: Węgorzewo
Quote:

15 kolejka Dominet Basket Ligi

Moje analizy meczy

Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław TYP: 2 w HANDI +29 dla Noteci (totomix i ekspekt) KURS: 1.9
Polpharma to pewniak wiec co tu dużo pisać. Noteć to chłopcy do bicia w PLK. Polpharma złapała ostatnio zadyszkę i w tym meczu da odpocząć podstawowym zawodnikom (wypowiadał się na ten temat prezes Polpharmy) i będą występować rezerwowi, którzy i tak poradzą sobie z Inowrocławiem. ALE !! rezerwy nie przerzucą 29 pkt handi które oferuje Totomix i Ekspekt

zajebiste info masz.....gdzie ta lawka? fakkkk

Do góry
#471437 - 14/01/2006 17:41 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
elenes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 4100
Skąd: Warszawa
No dzieki temu tez sie przejechalem...
Zabraklo 4 pkt...ech...

Do góry
#471438 - 14/01/2006 17:47 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Quote:

Quote:

15 kolejka Dominet Basket Ligi

Moje analizy meczy

Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław TYP: 2 w HANDI +29 dla Noteci (totomix i ekspekt) KURS: 1.9
Polpharma to pewniak wiec co tu dużo pisać. Noteć to chłopcy do bicia w PLK. Polpharma złapała ostatnio zadyszkę i w tym meczu da odpocząć podstawowym zawodnikom (wypowiadał się na ten temat prezes Polpharmy) i będą występować rezerwowi, którzy i tak poradzą sobie z Inowrocławiem. ALE !! rezerwy nie przerzucą 29 pkt handi które oferuje Totomix i Ekspekt

zajebiste info masz.....gdzie ta lawka? fakkkk



jak sie nieznasz na koszu to niestawiaj i niemiej pretensji to kolesia ktory napisal ta analize przeciez on nie kazal stawiac ci tego meczu
a tak pozatym to w polfarmie pierwsza piatka grala tylko 20 minut reszte czasu na boisku spedzali gracze rezerwowi wiec bylo tak jak napisal pozatym zabraklo w noteci ich najlepszego zawodnika pewnie nieplaca mu i dlatego niezagral

Do góry
#471439 - 15/01/2006 07:15 Re: ERA Basket Liga 2005-2006 cz2
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
na dzis Bot Turow za 1.87 mozna sprobowac w profie 3/10
Turowianie lepszy sklad, lawka ... no co prawda radke w druzynie , miejmy nadizeje ze nie wyjdzie. Stosunkowo bardzo wazny mecz jesli chodzi o uklad tabeli.W pierwszym meczu wygrana Turowa 13 pkt , pozwole sobie zauwazyc ze 16 pkt zdobyl hughes, ktorego juz nie ma w WWA. Po cichu licze ze Owens zle zagra bo dwa mecze pod rzad na dobrym poziomie ? Owens ? ooo nie

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3155 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581866 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49