Opcje tematu
#4519798 - 11/03/2011 02:39 I Liga Polska - 2011
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Polonia Bydgoszcz
Lotos Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils
Start Gniezno
GTŻ Grudziądz
PSŻ Lechma Poznań
RKM ROW Rybnik

Orzeł Łódź



Terminarz:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/01/01/terminarz-i-ligi-zuzlowej/

Do góry
Bonus: Unibet
#4592556 - 10/04/2011 17:26 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Row Rybnik - Polonia Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 1.45 tobet

Polonia ma przed sobą jeden cel awans. Skład w porównaniu z zeszłym sezonie poza wymianą Jonsson/Gapiński nie wydaję sie być słabszy patrząc na kadry pozostałych zespołow. Młodzież również objeżdżona w wielu imprezach nabiera doświadczenia przywożąc raz w czas drugą lnie seniorską rywala za plecami.
Rybniczanie wystawiają wszystko co maja najlepsze z czekoladowym Antonio na czele. Zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek. Jednak stawiam na "ekstraligowców".


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:40)

Do góry
#4623475 - 25/04/2011 16:13 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno

Tor na Łotwie zawsze leżał drużynie z Gniezna i tym razem powinno być podobnie. W ekipie Startu zabraknie Kacpra Gomólskie,pauzującego za wykluczenie do końca zawodów w poprzedniej kolejce. W jego miejsce pojedzie Oskar Fajfer,jednak nie należy oczekiwać po tym zawodników podobnej zdobyczy punktowej.
Silnymi pkt dzisiaj powinni być bracia Jabłońscy oraz Nicholls. Niewiadomą pozostaje Michał Szczepaniak i Lewis Bridger. To w dużej mierze od nich będzie zależał końcowy wynik. Tym razem to gospodarze mają mocniejszych juniorów. Jednak pozostali zawodnicy nie są pewniakami do dużej ilości zdobyczy pkt. Kjastas nie rozwinął się tak jak powinien, a miał ku temu zadatki. Jakoś nie che mi się wierzyć by Klindt czy Kylmaekorpi wyskoczyli w tym meczu.
Mecz powinien być bardzo zacięty szansę oceniam na 45-55 dla Startu. Jak będzie okaże się wkrótce.

Mój typ Start 3.10
Start +8,5


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:41)

Do góry
#4623798 - 25/04/2011 20:26 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Peter Ljung -1,5pkt - Daniel Pytel 1 1,55

Panowie są na dwóch różnych biegunach jeśli chodzi o 2011 rok. Peter to jeden z liderów drużyny z Poznania. Daniel po przejściu z Poznania do Rybnika kompletnie rozbity. Nic nie wychodzi od początku sezonu. Jeśli chłopak nie złapie formy i nie dogada się ze sprzetęm to będzie nadal krucho. Dziś ustawiony w parze z Schleinem co nie wróży wielkich zdobyczy. Dla mnie powinno się zakończyć wynikiem 9pkt Ljung - 3 pkt Pytel realnie patrząc.


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:41)

Do góry
#4634691 - 01/05/2011 19:01 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz [2] 2.20 2.75/10
+ X @ 16.00 0.25/10



Biore Bydgoszcz po tym kursie, liczylem na max 1.8.. a tu ku mojemu zdzwieniu kurs od rana nie spadl wink Polonia podrazniona po porazce w rybniku, nie widze drugiej takiej wpadki.. Gniezno nie jakies super mocne.. takza zaliczyli wpadke w Daugavpils ktore Polonia zdemolowala. Poza atutem wlasnego toru nie wiele widze plusow po stronie gospodarzy. Jak twierdzi menager Polonii Robert Sawina Bydgoszcz mocno zmotywowana i sporo pracowala nad sprzetem po przegranej w Rybniku.. przed kilkoma dniami sparing z Polonia Pila 39:39 (13 biegow - bez Emila i Grzesia Walaska) (tor w Gnieznie podono podobny) wiec licze ze bedzie dobrze..
Emil wczoraj mocny.. mama nadzieje ze wreszcie sie przylozy do startow na zapleczu bo powinnien tam rzadzic i dzielic a narazie jezdzi ponizej oczekiwan kibicow

Menadżer Polonii wie, że gospodarze niedzielnego pojedynku przygotują twardą nawierzchnię toru. - W Gnieźnie spodziewamy się twardego toru, dlatego nasze treningi odbywały się w Pile właśnie na takiej nawierzchni. Moi zawodnicy bardzo starannie przygotowują się do tego pojedynku i wszyscy w komplecie zjawili się na treningu. We wtorek 26 kwietnia w Pile pojawił się nawet Emil Sajfutdinow, który również szukał odpowiednich ustawień sprzętu właśnie pod kątem niedzielnego pojedynku ze Startem. Dlatego chcę pochwalić całą drużynę za zaangażowanie w treningi. - mówi Sawina.

Szymon Woźniak przyznaje, że tor w Gnieźnie należy do jego ulubionych. - Wbrew pozorom dość często miałem okazję startować w Gnieźnie i bardzo lubię ten tor. Także jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że po niedzielnym meczu nadal miło będę wspominał pierwszą stolicę Polski - mówi wychowanek Polonii Bydgoszcz.


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:42)

Do góry
#4634743 - 01/05/2011 19:22 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
cerberek Offline
stranger

Meldunek: 21/02/2008
Postów: 20
Skąd: Sopot
Nie mam za bardzo czasu na rozpisywanie wiec na szybkiego.
Gniezno,Rybnik i Grudziądz wygrywają swoje mecze.


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:42)

Do góry
#4635039 - 01/05/2011 20:57 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Rivaldinho jak mogłeś myśleć o kursie 1,8 na Bydzie. Przecież przegrali na wyjeździe już raz. Gniezno to nie ogórki by było po 1.8.

To samo mogę napisać o Starcie. Bojowa atmosfera po blamażu na Łotwie. Wraca Kacper Gomólski,który powinien poradzić sobie z juniorami z Bydgoszczy. Mocnymi pkt w ekipie Polonii to Emil Sajfutdinow Grzegorz Walasek ale czy reszta jest wielce mocniejsza od zawodników Startu?

Mecz na pewno będzie zaciętym widowiskiem jednak w moim przekonaniu faworytem są gospodarze.

Start win.


Edited by Green Arrow (04/05/2011 02:42)

Do góry
#4650187 - 08/05/2011 15:52 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Polonia BDG - Orzel Lódź
Typ: Emil over 12.5
Kurs: 1.65
Tobet

Po 4 kolejkach Emil slabiutko z klasyfikacji punktowej.. tej linii jeszcze w tym sezonie w barwach polonii nie przekroczyl.. a jest to zawodnik ktorego stac na krecenie sie kolo kompletu w kazdym meczu.. szczegolnie na zapleczu Extraligi.. czas podreperowac troche staty i zaufanie kibicow, ktorych ostatnio regularnie zawodzi. Z kim jak nie z beniaminkiem.. ostatnio po GP chyba Emil poszalal i nie wygral nawet biegu, mimo to Polonia wywiozla komplet punktow z trudnego terenu w Gnieznie.. dzis beniaminka z Lodzi czeka tegie lanie.. ciezko bedzie im wygrac jakikolwiek wyscig... jak dla mnmie pewne zwyciestwo bydgoszczan i licze ze Emil wreszcie pojedzie na miare oczekiwan.
Nie widze za bardzo kto by mial zabierac Emilowi punkty w ekipy gosci.. wedlug mnie bet ma prawo nie wejsc tylko i wylacznie w opcji dowozonych bonusow przez Emila.
Wczoraj nie bylo GP - to jest plus grin

Do góry
#4651786 - 08/05/2011 23:49 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Dawno nie czulem sie tak oszukany laugh laugh frown Emil 3,3,3,3
Polonia demolka 66:24 a bet wtopa laugh bo w 10 biegu puscili juniora zamiast Emila..
i tak z kompletem punktow zaklad u***bany laugh

Do góry
#4723789 - 12/06/2011 16:06 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk
Emil over 11.5 @ 1.70 tobet

Tak jak pisalem na qc.. Bydgoszcz dzis powalczy o pelna pule.. 8 punktow straty do bonusa za porazke w Gdansku do odrobienia.. linia hc -12.5 mnie nie interesuje mocno stykowo ustawiona..
Na moje oko wynik w okolicach 50:40 - 54:36
Jezeli chcemy dzis myslec o bonusie Emil musi mocno zapunktowac.. ostatnio w lidze sie ogarnal i po 2 kolejnych kompletach wykreconych na Poznaniakach czas na udany wyste przeciwko Gdanszczanom. Gdansk dzis oslabiony brakiem Mikaela Maxa.. silnymi punktami beda napewno Darcy Ward, Magnus Zetterstroem i Thomas Jonasson, ale jakos nie wierze aby Emil az 4 punkty na nich stracil. W pierwszym przegranym meczu w Gdansku Emil Sajfutdinow - 11 (3,3,3,2,0) - w ostatnim 15 biegu z tego co pamietam jakies problemy sprzetowe


Lotos Wybrzeże Gdańsk przystąpi w osłabieniu do niedzielnego hitu I ligi w Bydgoszczy. Przeciwko Polonii nie wystąpi Mikael Max, któremu odnowił się uraz kręgosłupa. W miejsce Szweda gdańszczanie najprawdopodobniej zastosują zastępstwo zawodnika.
Miejsce "Cyber Mike'a" mógłby teoretycznie zająć Renat Gafurow, jednak z dochodzących do nas informacji wynika, Rosjanin również nie czuje się na siłach, by wystąpić w niedzielnym meczu. "Gafur" doznał poparzenia uda podczas ostatniego meczu w Gdańsku. Co ciekawe, uraz ten nie przeszkodził mu jednak w starcie na Wyspach Brytyjskich, gdzie w środę w meczu przeciwko Wolverhampton Wolves wywalczył dla Poole Pirates 9 punktów i 2 bonusy w czterech wyścigach. Gdańszczanie w Bydgoszczy zameldują się najprawdopodobniej w 6-cio osobowym składzie.

SF

BDG po bonusa boks


Edited by Green Arrow (13/06/2011 22:44)

Do góry
#4729066 - 14/06/2011 23:56 Re: I Liga Polska - 2011 [Re: Green Arrow]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Polonia nie będzie mogła już liczyć tylko na wsparcie Ratusza

W najbliższym czasie w sportowych spółkach miejskich szykuje się prawdziwa finansowa rewolucja. Szczególnie boleśnie mogą to odczuć żużlowcy oraz kibice I-ligowej Polonii Bydgoszcz.
Prezydent Rafał Bruski podczas spotkania z piłkarzami Zawiszy z okazji awansu na zaplecze Ekstraklasy mocno skrytykował projekt budżetu spółki ŻKS Polonia. Dlatego też przed rozpoczęciem sezonu z klubu usunięto prezesa Jacka Wojciechowskiego, związanego z poprzednim prezydentem Konstantym Dombrowiczem. W najbliższym czasie szykuje się również zmiana w finansowaniu klubu.

W połowie maja gruchnęła wieść, że Polonia pod koniec sezonu może mieć blisko kilkaset tysięcy złotych długu. Taką sytuację przedstawił prezes Marian Dering. - Ja mówiłem o kwocie, która stanowi tzw. "sztywne" zobowiązania wobec zawodników, wynikające z podpisanych przed sezonem kontraktów. Chcę również dodać, że przedstawiając tę prezentację przyjąłem wariant pesymistyczny. Ta kwota, czyli 967 000 zł może być sporo mniejsza. Ale wolałem podać wyższą sumę, żeby później nie musieć się tłumaczyć, że nie udało mi się zrealizować pewnych zamierzeń - tłumaczył generał w rozmowie z SportoweFakty.pl.

Tymczasem prezydent Rafał Bruski był mocno zdziwiony różnicami w budżetach lidera i wicelidera I ligi. - W piłce nożnej Zawisza awansował do I ligi z budżetem sięgającym 2,5 miliona złotych. GTŻ Grudziądz, który jest obecnie liderem zaplecza Speedway Ekstraligi także dysponuje podobną sumą. Polonia na awans potrzebuje prawie siedmiu milionów złotych. Coś tu jest nie tak. Jestem za tym, aby miasto tylko w połowie finansowało w przyszłości wydatki sportowych spółek akcyjnych. Na chwilę obecną zastaliśmy stan po poprzedniej ekipie i musimy to zmienić. Bydgoszcz przez następnych kilka lat ma dziurę budżetową w wysokości siedmiuset tysięcy złotych - podsumował Bruski.

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3306 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581553 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49