Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#472935 - 29/12/2005 12:49 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

Quote:

Witam, oto pary z baw, zauwazyc mozna pare dziwnych par, czy moze ktos sie wypowiedizec ?


Alexander Herr (GER) 1.45 Noriaki Kasai (JPN) 2.55

Andreas Kofler (AUT) 1.55 Lars Byst&oslash;l (NOR) 2.30

Andreas Kuttel (SUI) 1.90 Michael Uhrmann (GER) 1.80

Bjorn Romoren (NOR) 1.65 Rok Benkovic (SLO) 2.10

Jakub Janda (CZE) 1.75 Andreas Widhoelzl (AUT) 1.95

Jakub Janda (CZE) 1.60 Janne Ahonen (FIN) 2.20

Martin Koch (AUT) 1.85 Takanobu Okabe (JPN) 1.85

Michael Neumayer(GER) 2.30 Dmitri Vassiliev (RUS) 1.55

Martin Schmitt (GER) 1.65 Janne Happonen (FIN) 2.10

Michael Uhrmann (GER) 1.85 Janne Ahonen (FIN) 1.85

Simon Ammann (SUI) 2.10 Roar Ljökelsöy (NOR) 1.65

Sigurd Pettersen (NOR) 1.75 Matti Hautamäki (FIN) 1.95

Thomas Morgenstern (AUT) 2.04 Adam Małysz (POL) 1.70




A co to jest dziwna para kolego?




Para Kofler - Bystoel było 1.85 a jest 1.55 ale to bynajmniej nie jest dziwne

Do góry
Bonus: Unibet
#472936 - 29/12/2005 12:52 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Sprawdź coś dwa razy zanim podasz jakieś info.
Z drugiej strony to i tak nic nie zmienia co do ostatniej formy Ahonena i Uhrmana




Słuchaj Ziom, mam prośbę: nie pouczaj mnie. Info, które zauważyłem nie pochodziło od frajera tylko od rzetelnego usera, w związku z tym przekazałem je szybko, bo czas to pieniądz. To, że gość się pomylił (prawdopodobnie, bo nie mogłem zweryfikować wypowiedzi w oryginale) nie jest moją winą. Sprostowanie napisałem tak szybko jak się da więc nie używaj zwrotów typu "sprawdź dwa razy" skoro nie rozumiesz kontekstu.

sory za offtopic.



Czas to pieniadz hmm przeciez skoki mozna grac do 15 a nawet 16. Nie pouczam Ciebie Ziom ale tym sposobme mogłeś wprowadzic kogoś w błąd.Te źródło może dla Ciebie jest pewne.Przecież każdy może takie coś napsiac. A ztym nie rozuimesz kontekstu to bardzo śmieszne. Ubawiłem się i dzięki Ci za to.Jeszcze raz napiszę sprawdz coś dwa razy zanim coś napiszesz. Nie zrobiłeś tego dopiero za drugim razem heheh i poprawiłeś się. Teraz rozumiesz moją uwagę. Pozdro i trafionych typów życzę

Do góry
#472937 - 29/12/2005 12:57 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

Uhrmann (To finish in the top 3) - 2,50

Jak dla mnie rewelka. Własna publika i znajomość skoczni powinna bez problemu dać mu top 3, do tego jeszcze dochodzą bardzo dobre skoki...





każdy zna tą skocznie ... bo przecież co roku tam skaczą ... a że jest w formie to swoja droga

ja dziś atakuje takie parki (Toto) ...


Mesik v Stoch --> 2 @2.40
nietak dawno bo w drugi dzien swiat panowie skakali na dużej krokwi i lepszy okazał sie nasz "lotnik" .. wprawdzie Kamil ma ta skocznie odstukana ... ... patrzac na kwalifikacje , możby by napisać .. ze pewna jedynka ... ale kwali to kwali ... konkurs to całkiem inna bajka ... Kamilek juz udowodnił ze ma możliwosci ...
a skakanie w parze z Kochem może zmobilizować naszego skoczka .. licze ze łyknie Mesika

Matura v Schmitt --> 1 @1.70
eh ten Martin ... od wielu sezonów próbuje wrócic do czołówki ... i niestety z kiepskim skutkiem ... Młody czech załapł dobra forme ... do tego skacze w parze z ITO ... gdzie ma wieksze szanse na aawans do 30 .. przeciwnikiem Martina jest Okabe.. strasznie nierówny .. ale 16 miejsce w pucharze świata mówi samo za siebie ... i tutaj nietrafiaja do mnie argumenty że ktos skacze u siebie ... kto jest w formie bedzie leciał daleko

Małysz v Morgerstern --> 1 @1.60
na 7 pojedynków .. 5 razy wygrywał Adaś .. Morgi .. wczoraj skoczył słabiej co utwierdza mnie w przekonaniu o wahaniach formy .. no cóż Adaś kombinuje , kombinuje .. ale w 4 skocznach dobrze postartuje ...

Kofler v Okabe --> 1 @1.50
Andreas idzie w góre ..wprawdzie w Harrachovie wypadł słabiej.. ale juz w Engelbergu potwierdził że trzeba sie z nim liczyć ... do tego 3 miejsce w kwali ... licze ze bedzie w pierwszej "10" .. a Okabe ..tak jak pozostali skoczkowie japońscy ... skocze nierówno ..

stawka 4/10 , ako 9.79 , ewk 352,50j

Do góry
#472938 - 29/12/2005 13:06 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

Sprawdź coś dwa razy zanim podasz jakieś info.
Z drugiej strony to i tak nic nie zmienia co do ostatniej formy Ahonena i Uhrmana




Słuchaj Ziom, mam prośbę: nie pouczaj mnie. Info, które zauważyłem nie pochodziło od frajera tylko od rzetelnego usera, w związku z tym przekazałem je szybko, bo czas to pieniądz. To, że gość się pomylił (prawdopodobnie, bo nie mogłem zweryfikować wypowiedzi w oryginale) nie jest moją winą. Sprostowanie napisałem tak szybko jak się da więc nie używaj zwrotów typu "sprawdź dwa razy" skoro nie rozumiesz kontekstu.

sory za offtopic.



Czas to pieniadz hmm przeciez skoki mozna grac do 15 a nawet 16. Nie pouczam Ciebie Ziom ale tym sposobme mogłeś wprowadzic kogoś w błąd.Te źródło może dla Ciebie jest pewne.Przecież każdy może takie coś napsiac. A ztym nie rozuimesz kontekstu to bardzo śmieszne. Ubawiłem się i dzięki Ci za to.Jeszcze raz napiszę sprawdz coś dwa razy zanim coś napiszesz. Nie zrobiłeś tego dopiero za drugim razem heheh i poprawiłeś się. Teraz rozumiesz moją uwagę. Pozdro i trafionych typów życzę




Panowie znów prowadzicie dyskusję nie na temat
Problem można rozwiązać w jeden sposób a mianowicie nie zamieszczać tu żadnych tekstów w innych językach a juz napewno nie próbować zabarwiać ich własnym komentarzem nie rozumiejąc co zawieraja
Jeśli juz to przeczytać zamieścić strzeszczenie i podac żródło.
Pozdrawiam

Do góry
#472939 - 29/12/2005 13:06 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Wacoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/06/2005
Postów: 2987
Skąd: Olsztyn
Quote:

Matura v Schmitt --> 1 @1.70
eh ten Martin ... od wielu sezonów próbuje wrócic do czołówki ... i niestety z kiepskim skutkiem ... Młody czech załapł dobra forme ... do tego skacze w parze z ITO ... gdzie ma wieksze szanse na aawans do 30 .. przeciwnikiem Martina jest Okabe.. strasznie nierówny .. ale 16 miejsce w pucharze świata mówi samo za siebie ... i tutaj nietrafiaja do mnie argumenty że ktos skacze u siebie ... kto jest w formie bedzie leciał daleko




ja bym to zdarzenie mimo wszystko odpuscil co jak co... ale Martinowi sie w Obersdorfie zawsze dobrze skakało w 3 wczorajszych skokach , tylko kwalifikacje mu nie wyszly. Pozostale skoki byly ponad 120m. Matura zas albo treningi se odpuscil zupelnie... albo poprostu ta skocznia mu nie lezy... Fakt Niemiec skacze z mocnym staruszkiem Okabe. Ja tego polecam nie tykać Jak juz to na Martina

Do góry
#472940 - 29/12/2005 13:13 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?

Do góry
#472941 - 29/12/2005 13:20 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Wacoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/06/2005
Postów: 2987
Skąd: Olsztyn
Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?




koch i uhrman to są samobuje , ktorymi przegrasz, herr moze byc. ja polecam od siebie... Moelinger- Damjan 1 Colloredo (1-30) 1 sPEATH-iNGEBRITSEN 1

Do góry
#472942 - 29/12/2005 13:22 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?






z tego co widze to zaden dubel nie jest tylko combo
a co do kuponu, latwo nie bedzie
osobiscie gralem ale single a nie wszystko na jednym kuponie bo wiecej niz 20% szans to nie masz
Pozdrawiam

Do góry
#472943 - 29/12/2005 13:24 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Malysz A.-Widhoelzl A. 2.40 1.45 typ 2

Po wczorajszym treningu chyba powinno byc wszystko jasne. Widelec nie powinien miec problemów z pokonaniem naszego orła. Adaś mówi,że kolega miał lepsze warunki.Oglądałem na Eurosporcie i warunki mieli podobne. Powinna byc jedynka ale czy będzie.
Panowie co sądzicie na temat tej pary.

Do góry
#472944 - 29/12/2005 13:25 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?




to sie usmiałem .. "dubelka" z trzema zdarzeniami ... brawa za oryginalność

Wszyscy pisza ze Herr łyknie Roberta .. ja tutaj jestem odmiennego zdania ... Herr nic w tym sezonie nieskacze .. przebłyski.. Kranjec pokazał sie z dobrej strony na poczatku sezonu.. pozniej słabiej.. ale widać że dziś moze powalczyc o "dyszke" ...

wracajac do Martina ... jeżeli Matura przejdzie ITO to jest pozamiatane .. a kto ma wieksze szanse na wyjscie zwyciesko ze swojego pojedynku KO ? Mysle ze Matura .. i zostaje przy swoim ...
powodzenia

Do góry
#472945 - 29/12/2005 13:26 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?






z tego co widze to zaden dubel nie jest tylko combo
a co do kuponu, latwo nie bedzie
osobiscie gralem ale single a nie wszystko na jednym kuponie bo wiecej niz 20% szans to nie masz
Pozdrawiam




dziekuje faktycznie to jest combos sorka ale brak edycji postow sie klania no i dzieki za szanse pozdrawiam

Do góry
#472946 - 29/12/2005 13:27 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Uhrmann to samobój ..Niewiem czy ktos mu dzis podskoczy

Do góry
#472947 - 29/12/2005 13:28 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?




koch i uhrman to są samobuje , ktorymi przegrasz, herr moze byc. ja polecam od siebie... Moelinger- Damjan 1 Colloredo (1-30) 1 sPEATH-iNGEBRITSEN 1





Samobóje?? Dlaczego tak sądzisz. Prześlec wyniki Uhrmana a zobaczysz że na tej skoczni zawsze dobrze skakał zobacz sezon 2003/ 2004. Jakie masz przesłanki,że te typy to samobóje??

Do góry
#472948 - 29/12/2005 13:28 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
kewin wiesz juz sprostowalem fakt wiec nie wiem czemu sie nabijasz pozdrawiam ciebie i twoje typki

Do góry
#472949 - 29/12/2005 13:30 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Quote:

Uhrmann to samobój ..Niewiem czy ktos mu dzis podskoczy


a jeszcze dodam jesli ktos mu podskoczy no raczej nie bedzie to Janek

Do góry
#472950 - 29/12/2005 13:36 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

kewin wiesz juz sprostowalem fakt wiec nie wiem czemu sie nabijasz pozdrawiam ciebie i twoje typki




Nienabijam sie .. tylko sie rozbawiłem .. nic niemam do tych typków ... (pomyłka to rzecz normalna ) ...
po za Herrem ... którego niewidze jako zwyciescy z Robertem ... tyle ..

widze ciekawa pare

Kuettel v Uhrmann .. i jakoś niemoge sie zdecydować... obaj panowie ładnie w tym sezonie ...
h2h : 4:3 na korzyść Kuettela.. czyżby dziś Michael wyrównał stan rywalizacji na 4:4

Do góry
#472951 - 29/12/2005 13:36 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Quote:

przesledzilem caly temat i zagram:
koch-okabe 1
uhrman -ahonen 1
kranjec-herr 2

jak sadzicie warto takiego dubelka puscic za 5/10?




to sie usmiałem .. "dubelka" z trzema zdarzeniami ... brawa za oryginalność

Wszyscy pisza ze Herr łyknie Roberta .. ja tutaj jestem odmiennego zdania ... Herr nic w tym sezonie nieskacze .. przebłyski.. Kranjec pokazał sie z dobrej strony na poczatku sezonu.. pozniej słabiej.. ale widać że dziś moze powalczyc o "dyszke" ...

wracajac do Martina ... jeżeli Matura przejdzie ITO to jest pozamiatane .. a kto ma wieksze szanse na wyjscie zwyciesko ze swojego pojedynku KO ? Mysle ze Matura .. i zostaje przy swoim ...
powodzenia






no i co z tego ze Herr nic nie skakal wczesniej? To jest dopiero poczatek sezonu i wiadomo ze forma bedzie dopiero rosla poszczegolnyxch zawodnikow. Herr lubi ta skocznie co pokazal we wczorajdszym dniu, ladne wyjscia z progu i dalekie skoki.
A Kranjec to nie obliczalny strasznie zawodnik, watpie aby oddal dzis dwa dobre skoki, wczoraj mu wyszedl ale wiatr mial bardzo dobry. Napewno nie porozumienie jest granie na Kranjca po kursie kolo 1,6 u naziemnych na Herra powzyej 2.0 i napewno warto grac bo szasne oceniam na 50%

Do góry
#472952 - 29/12/2005 13:39 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
widze ciekawa pare

Kuettel v Uhrmann .. i jakoś niemoge sie zdecydować... obaj panowie ładnie w tym sezonie ...
h2h : 4:3 na korzyść Kuettela.. czyżby dziś Michael wyrównał stan rywalizacji na 4:4




A nie lepiej zagrac Ahonen - Uhrman na 2 stan rywalizacji 4-3 też może byc remis. Sądzę też że Ahonen to nie maszyna która od kilku lat skacze bardzo dobrze. A Uhrman i Kuettel są w tym sezonie naprawdę w dobrej formie. Pozdro

Do góry
#472953 - 29/12/2005 13:39 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Quote:

kewin wiesz juz sprostowalem fakt wiec nie wiem czemu sie nabijasz pozdrawiam ciebie i twoje typki




Nienabijam sie .. tylko sie rozbawiłem .. nic niemam do tych typków ... (pomyłka to rzecz normalna ) ...
po za Herrem ... którego niewidze jako zwyciescy z Robertem ... tyle ..

widze ciekawa pare

Kuettel v Uhrmann .. i jakoś niemoge sie zdecydować... obaj panowie ładnie w tym sezonie ...
h2h : 4:3 na korzyść Kuettela.. czyżby dziś Michael wyrównał stan rywalizacji na 4:4





kewin widze lubisz sie nabijac i to samo ja teraz ztrobie
Pierwszy raz widze h2h w skokach kurde przeciez to sa zawody na roznych skoczniach o roznych parametrach w roznych warunkach pogodowych. A patrzac na h2h to totalna glupota.
Ciezka para strasznie i buki dobrze wyceniaja szanse, wole ominac to szerokim lukiem bo nie widze jakies oplacalnej gry w ktorąkolwiek strone
Pozdrawiam

Do góry
#472954 - 29/12/2005 13:41 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
boozy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2004
Postów: 2773
Skąd: Ostrów Wlkp!
Quote:



Kuettel v Uhrmann .. i jakoś niemoge sie zdecydować... obaj panowie ładnie w tym sezonie ...
h2h : 4:3 na korzyść Kuettela.. czyżby dziś Michael wyrównał stan rywalizacji na 4:4




He mam ten sam problem. Ale zagram chyba dopiero jak zobaczę wyniki dzisiejszego treningu. Chociaż boje się, że kurs będzie wtedy już nie do grania, bo cały czas leci w dół

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2359 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581081 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49