Opcje tematu
#4721476 - 11/06/2011 08:03 WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

AEGON International

Miejsce : Eastbourne, Wielka Brytania
Ranga turnieju : Premier
Data : 13.06-18.06 2011 r.
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 618'000 $
Uczestniczki : 32 zawodniczki w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.lta.org.uk
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

UNICEF Open

Miejsce : s-Hertogenbosch, Holandia
Ranga turnieju : International
Data : 12.06-18.06 2011 r.
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 220'000 $
Uczestniczki : 32 zawodniczki w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.unicefopen.nl
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#4725956 - 13/06/2011 16:08 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
tenis Agnieszka Radwańska - Jarmila Gajdosova
tenis Typ: 1
tenis Kurs: 1.53
tenis Bukmacher: Ladbrokes

Agnieszka Radwańska rozegra swój pierwszy mecz po pechowej porażce w czwartej rundzie Roland Garros. Tym razem Polka zagra na trawie - nawierzchni, na której osiąga najlepsze wyniki. Nawet przed rokiem, kiedy forma Agnieszki szwankowała, Polka była w stanie awansować do czwartej rundy Wimbledonu. W Paryżu nasza tenisistka udowodniła, że znajduje się w niezłej dyspozycji. Teraz jej rywalką będzie Jarmila Gajdosova. Patrząc na ostatnie wyniki Australijki, ten mecz idealnie wpisuje mi się w scenariusz zwycięstwa Radwańskiej. Gajdosova znajduje się na pograniczu drugiej i trzeciej ligi żeńskiego tenisa. Widać, że na ten moment nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu, który wyznaczają między innymi Na Li czy Andrea Petković. Kursy na pewno zawyża nieco fakt, że Gajdosova pokonała Radwańską podczas turnieju w Madrycie, ale na trawie będzie to zupełnie inna gra, w mojej opinii - zwycięska dla Polki.

Do góry
#4725992 - 13/06/2011 16:39 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Andrea Petkovic - Venus Williams [2] 2.27 (pinn - najwyzej na rynku)

Po takim kursie musze srobowac 5-krotna zwyciezczynie Wimbledonu. Amerykanka na trawie czuje sie bardzo dobrze, w przeciwienstwie do Petko, ktora na trawie gra bardzo malo.. w poprzednim sezonie w 1 r. Wimbledonu odpadla z cieniem dawnej Chakvetadze.
Amerykanka wraca po kontuzji kolana, podobno jest solidnie przygotowana i po kontuzji wiekszego sladu juz nie ma.. Ambitnie liczy ze wroci do dobrej formy. Petko na trawie nie grala oficialnego meczu od wymienionej wyzej porazki w Wimbledonie '10 z Czaki.
Forma Venus to napewno zagadka, papiery na gre na trawie ma.. podobno przygotowana niezla forme.. zobaczymy ile z tych zapowiedzi okaze sie prawda.
Bilans Venus na trawie 68-11 (24-2 ostatnie 5 lat)
Kursy zaczynaja spadac smile

Venus po 2.25 boks LB (polecam grac tam gdzie w razie kreczu zwrot wink )

Do góry
#4727673 - 14/06/2011 04:20 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
J Goerges vs A Ivanovic

Czeka nas ciekawy pojedynek pomiędzy rakietami nr 16 i 18 na świecie. Julia Goerges wkradła się przebojem na tak wysoką pozycję wygrywając Stuttgart i ogrywając 2 razy pod rząd Woźniacki. W tym roku nie grała jeszcze ani razu na trawie, w przeciwieństwie do swojej przeciwniczki, która doszła w poprzednim tygodniu do półfinału w Birmingham. Po drodze jednak trafiała na niezbyt wymagające przeciwniczki (Tatishvili, Marino i Lucic), odpadając z Hantuchovą. Niemka gra ciekawy tenis, dobry serwis, dobry FH i niezly BH. Liczę na dobrą dyspozycję serwisową Niemki i na lekką pomoc ze strony Any, która potrafi wywalać piłkę za piłką oraz miewa problemy z drugim serwisem. Liczę na agresywną grę ze strony Julii i narzucenie swojego rytmu, nie dając się rozkręcić Ivanović. Dodatkowo ostatni mecz wygrała Niemka 6-3 6-1 na hardzie, więc powinna poradzić sobie na jeszcze szybszej nawierzchni.

Goerges @ 2.2 Ladbrokes

Do góry
#4727814 - 14/06/2011 14:24 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Kirilenko M./Niculescu M. - Barrois K./Woehr J. [2] 2.75 Bet-at-home

Kiri wczoraj po fatalnej grze odpadla z sindla z babcia Date Krum, Niculescu wczoraj takze porazka w singlu po niezlym boju z Clijsters
Zabukowaly juz bilety ? grin

Do góry
#4729949 - 15/06/2011 14:27 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Serena Williams - Vera Zvonareva

Dzisiaj rewanż na zeszłoroczny finał Wimbledonu, gdzie Serena ograła swoją rywalkę 6-3 6-2.
Dzisiejszy typ opiera na tym co widziałem wczoraj, a mianowicie mieliśmy powrót Sereny na korty, grała ona w pierwszej rundzie z Bułgarką - Pironkovą [1-6 6-3 6-4] ale doszedłem do wniosku, że jeśli grałaby z jakąkolwiek inną zawodniczką z tego turnieju to już wczoraj Serena musiałby się pakować, ona dosłownie stała w miejscu, raz na jakiś czas wyszła jej jakaś akcja ale to zdecydowanie za mało i to nie jest ta Serena którą oglądaliśmy chociażby w zeszłym roku. W sumie trzymałem kciuki za Williams bo liczyłem, ze właśnie dzisiaj będzie okazja zarobić. wink
Ona jest kompletnie nie przygotowana fizycznie i na pewno trochę czasu musi potrwać by wróciła [o ile w ogóle wróci do dawnej formy].

Vera wczoraj nie miała problemów z Watson, wygrywając 6-3 6-3.

Typ: 2
Kurs: 1,57

Typ konkursowy: 0:2
Kurs: 2,50

Do góry
#4729954 - 15/06/2011 14:35 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: 19marcin08]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
F Pennetta vs J Dokic

Penneta to przede wszystkim clay korty... ale tutaj wydaje mi sie ze bedzie tez latwo i przyjemnie. Stawiam na 2-0 dla Wloszki, ktora to juz w tym roku zmierzyla sie z Dokic i wygrala latwo 2-0 6-2 6-2. Bylo to na kortach twardych w Dubaju. W Holandii trwa ale nie zmienia to dla mnie faktu ze Flavia nie bedzie miala problemu z Aussie.
Jesli patrzec przez pryzmat 1 rundy to akurat Jelena przeszla lepiej pokonujac Kudre 6-0 6-4. Flavia 'tylko' 6-4 6-4 wygrala z Alona Bondarenko.
Nie mowie ze nie bedzie bez przelaman itp. Na pewno jak graja dwie kobiety to wiekszy % jest ze bedzie over gemowy i 2-1 1-2. Jadnak mysle ze i tym razem Wloszka pokaze klase i szybko odprawi Australijke.

F Pennetta 2-0 @ 2,2 LB 3/10

Do góry
#4730006 - 15/06/2011 15:27 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...

I ja sprobuje ponownie cos z WTA : )
Makarova dobrze spisuje sie na trawie.. jak widac wyzej broni punkty za final sprzed roku.. wtedy w imponujacym stylu prezentowala sie w Eastbourne.. do finalu doszla bez straty seta a grala z Mirza, Pennetta, Petrova, Kuza, Stosur czy Azarenka - killka pojedynkow jako UD wygrala : )
Bilans Makarovej (28 w rainkingu WTA) na trawie 26-10, Kvitovej 6:5 (malo gier !)
Kvitova 8 w rankingu WTA w pierwszej rundzie 5-7 6-1 6-3 ze Sevastova (ktora na trawie tez gra sporadycznie 3-5) moze i jest faworytka ze wzgledu na ranking.. ale mysle ze Rosjanka bedzie dzis bardziej zmotywowana i spokojnie jest w stanie nawiazac walke. Mozna sprobowac takze seta dla Makarovej 1.75 doxx lub hc gemowe, powodzenia.
Kursy leca na Makarova : ) boks

Do góry
#4730012 - 15/06/2011 15:29 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
eszymek1988 Offline
old hand

Meldunek: 08/07/2009
Postów: 1143
niby się dobrze spisuje a z paszek ostatnio przegrała na trawie

Do góry
#4730501 - 15/06/2011 19:07 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Typ konkursowy

16.06.2011 11:00
Romina Oprandi - Date Kimiko
Typ: [1]
Kurs: 2.10
Buk: Ladbrokers

Ćwierćfinał turnieju rozgrywanego na trawie w holenderskim mieście Hertogenbosch. Pierwsze co mnie zdziwiło patrząc na statystyki tego spotkania to kurs 2.10 na Włoszkę(która w poprzedniej rundzie ograła Kim Clijsters 7-6 6-3), jej rywalka Date Kimiko chodź wygrała dwa ostatnie spotkania(w tym turnieju) z wyżej rozstawionymi przeciwniczkami(Dominguez-Lino 2-0 i Kirilenko 2-0) to wcześniej zanotowała serie aż 7 porażek. Grając na trawie Oprandi w tym sezonie ma bilans 6W-2L jej przeciwniczka 2W-1L, chodź nie oglądałem tych zawodniczek akcji myślę że można spróbować po takim kursie.

Do góry
#4731816 - 16/06/2011 05:46 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova

Agnieszka dobrze sobie radzi w tym turnieju, dwa mecze po 2-0. Szczególnie wygrana z Gajdosovą bez straty seta mnie mile zaskoczyła, chociaż nie darzę Agi sympatią (za jej dziecinne zachowania na korcie i minę wiecznego niewolnika). Gajdosova bardzo dobry serwis jak na rozgrywki kobiece, dobry FH. Charakterystyka podobna do Kvitovej, która jest regularniejsza, ale ze zwrotnością słabiutko, a i potrafi przez dobre 10 minut się zaciąć i walić 2m auty. Liczę w tym meczu na spryt Agi, która będzie męczyła Petrę rozrzucając ją od lewej do prawej. Kvitova w 1 spotkaniu męczyła się z Sevastovą (3 sety) oraz z Makarovą 7-6 7-6. Jeśli Adze uda się przeciwstawić serwisowi i FH Kvitovej to powinna ograć ją i to 2-0!

Radwańska 2-0 @3.25 Ladbrokes

Do góry
#4731878 - 16/06/2011 11:37 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
V Zvonareva vs S Stosur
Typ: 2
Kurs: 2.00

Na początek łyk statystyki. H2H pomiędzy obiema zawodniczkami to 6-2 na korzyść Sammy. Co więcej ostatnie sześć pojedynków padło łupem Australijki podczas, gdy Vera wygrała tylko dwa razy i w dodatku oba mecze miały miejsce aż w 2004 roku. Ewidentnie z powyższego wynika, że Stosur nie leży Zvonarevie. Co więcej turniej w Eastbourne jest rozgrywane na nawierzchni trawiastej, która powinna faworyzować zawodniczkę z Antypodów. Sammy dysponuje zdecydowanie lepszym serwisem oraz dużo lepiej od rywalki gra pod siatką (co zawdzięcza bogatemu doświadczeniu deblowemu). Co więcej Rosjanka po rozstaniu ze swoim trenerem (i być może nie tylko trenerem) gra bardzo przeciętnie. Na kortach Rolanda Garrosa choć doszła do czwartej rundy to mogła odpaść już w drugiej. Również wczorajszy występ w którym pokonała Serenę Williams chluby jej nie przynosi, gdyż Amerykanka powraca po długiej kontuzji i długimi momentami grała słabo. Dlatego też z pełnym przekonaniem stawiam na Stosur, w szczególności po tak atrakcyjnym kursie.

Do góry
#4733385 - 17/06/2011 04:37 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
panas7 Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2011
Postów: 94
typ konkursowy
Spotkanie: Kvitova - Hantuchova
Typ: 2

Jutro arcyciekawy i myślę że prestiżowy pojedynek pomiędzy najlepszymi tenisistkami Czech i Słowacji. Obydwie tenisistki rozegrały dzisiaj 3 setowe pojedynki. Obydwie tenisistki grają bardzo podobnie, są nawet podobnie zbudowane pod względem fizycznym. Hantuchova jednak jest bardziej doświadczoną tenisistką, pokaała w turnieju w Birminham że świetnie czuje się w grze na trawie, przegrała dopiero w finale z rewelacją ostatnich miesięcy Niemką polskiego pochodzenia Lisicką. Hantuchova z Williams pokazała że serwis na trawie bardzo jej pomaga, można powiedzieć że dość regularny jest jej serwis, Kvitova zaś popełnia wiecej podwójnych błedów serwisowych. Jeżeli nie siedzi jej pierwsze podanie to nie idzie jej łatwo w swoich gemach serwisowych co pokazał mecz z Radwańską. Kvitova dopiero po tiebreaku wygrała mecz z naszą Agnieszką. Kvitova ma bardzo dobry płaski forehand, lecz za to Hantuchova oprócz również dobrego forehandu gra o wiele,wiele lepiej przy siatce, jak wiemy volley na trawiepo wyrównanym meczu to Hantuchova wygra ten pojedynek, w meczu z Williams było widać że Daniela jest bardzo zmotywaowana i zależy jej na grze i zwycięstwie w tym turnieju, nie wydaje mi się że odpuści mecz żeby odpocząc przed Wimbledonem.

Do góry
#4733458 - 17/06/2011 14:13 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: eszymek1988]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
R Oprandi vs J Dokic

W akcji widzialem obie, Oprandi widzialem w akcji na livescorze jak te cyferki sie pokazuja i... wszystko wiem. Wczorajszy jej mecz to mnostwo breaków z obu stron (grala z Date Kimiko). I jak tu myslec o dzisijeszej wygranej.
Jelene widzialem dwa razy, ale za to w przekazie TV. Ciezko bylo ja zlamac. O ile Pennetta byla/jest bez formy o tyle postawa in minus Larsson bylem zaskoczony. Spodziewalem sie wiekszej walki. Ale jakos nie potrafila poradzic sobie ze swietnie serwujaca w tym turnieju Australijka.
Dzisiaj widze w miare pewny Dokic WIN i to 2-0. Jesli jakis wiekszych bledow popelniac nie bedzie to powinno byc szybko. Ostatnie dwa mecze to swietne serwisy, c bardzo pomagaly wygrac.
Gralem dwa razy przeciwko Dokic. Mam nadzieje, ze jak pogram ja dzis to nie zrobi mi 'kuku' i przegra?

J. Dokic 2-0 @ 2,10 LB 3/10 (stawka niska, bo kobiety) wink

Do góry
#4733472 - 17/06/2011 14:37 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
tenis Stosur-Bartoli
W moim odczuciu zdecydowaną faworytką tej rywalizacji jest Australijka.Zagrała wczoraj dobry mecz przeciwko Zvonarevej, gdzie wyszła spod topora przegrywając 4-6 2-4 i broniąc bp !
W poprzednich meczach pokonała , a raczej zdekladowała Petrovą oraz Jovanovski.
Bartoli także pokonała dobre zawodniczki Safarovą i Martinez jednak w tych meczach punkty wygrywane returnem były zbliżone a nawet gorsze od rywalek.
Stosur posiada dużo więcej atutów na trawkę , świetny serwis , bardzo dobry forhand zwłaszcza gdy gra odwrotny forhand to rywalka ma mało do powiedzenia. Do tego dochodzi świetna gra przy siatce , ale inaczej być nie może.. przecież to kiedyś znakomita deblistka.
Obie mają bardzo dobry bilans na trawce , ale na tą chwilę Stosur ma wiele więcej atutow i nie powinna mieć problemów z pokonaniem otyłej Francuzki.

Stawiam że Australijka wygra 2-0

Do góry
#4735524 - 18/06/2011 14:11 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: grajus87]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
J Dokic vs R Vinci

No niestety, wczoraj Oprani skreczowala i typ 2-0 poszedl... Dzis stawiam rowniez na Australijke, ktora to jest 'w gazie'. Swietnie serwuje w Holandii, miewa i gorsze chwile i latwo ja tez zlamac, ale mimo wszystko forma w turnieju imponuje.
Vinci ani razu nie widzialem, no moze poza syferkami na livescorze grin jednak nie powinnismy niedoecniac jej osiagniec.
Stawiam rowniez na Dokic poniewaz kurs 2,20 lekko zawyzony, przy dwoch rownych zawodniczkach i to nie z tej najwyzszej polki dalbym 50-50 + stres i WTA. A ogladajac mecze Jeleny nie pozostaje mi nie postawic na nia.

J. Dokic @ 2,20 LB 7/10

Do góry
#4735590 - 18/06/2011 15:36 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Broda0987 Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2010
Postów: 1519
Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Widziałem wczorajszy mecz Dokic z tą obandażowana kaleka Oprandi. Do momentu kontuzji nadgarstka Wloszki,była ona rownorzędną przeciwniczką i nic nie wskazywalo na to imponującą formę Dokic.A bardzo widoczna byla jej nieudolnosc przy dochodzeniu do skrotow Wloszki.Ona ruszala sie jak mucha w smole.Obojetnie jak zagrany skrot,wysoki czy niski to kopalnia punktow dla Oprandi.Zdominowała ją dopiero po odniesieniu kontuzji.Nad świetnoscią serwisu też można się zastanawiac, skoro dała się przełamać. Vinci to doświadczona tenisistka i w/g mnie nie da narzucic sobie stylu gry Dokic. A skroty i grę przy siatce ma lepiej opanowane od Oprandi-to znakomita deblistka. I to powinno być kluczem do zwyciestwa. Uważam,że slusznie buki upatrują Wloszke jako faworytkę dzisiejszego meczu.

Do góry
#4736356 - 18/06/2011 20:28 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
tenis Petra Kvitova - Marion Bartoli
tenis Typ: 1 / 2:0
tenis Kurs: 1.8 / 3.0
tenis Bukmacher: Ladbrokes

Finał turnieju w Eastbourne, gdzie panie dziś rozgrywały już półfinały. Bartoli pokonała Stosur, która w ogóle nie podjęła walki, natomiast Kvitova okazała się lepsza od Hantuchovej, która w drugim secie skreczowała. Oglądałem ten pierwszy pojedynek i widzę, że Francuzka wcale nie radzi sobie specjalnie dobrze w tych warunkach. Miała szczęście, że Stosur w tych warunkach radziła sobie dramatycznie, jeżeli o jakimkolwiek radzeniu może być tutaj mowa. Kvitova gra natomiast "konkretnie", miała swoje słabe momenty w tym turnieju, ale te najwidoczniej już za nią. Zwycięstwo nad Słowaczką to tego najlepszy dowód.

Do góry
#4736524 - 18/06/2011 21:48 Re: WTA - Eastbourne, Hertogenbosch - 12-18.06 [Re: Goget]
Broda0987 Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2010
Postów: 1519
nie doceniacie wy tej Bartoli,nie doceniacie...to finalistka Wimbledonu,przypadkiem tam sie nie dostała....a nie lubicie za wygląd zewnetrzny,jakby to bylo najważniejsze w tenisie...na chacie tylko swinie,morświny,grube pulpety i tym podobne wyzwiska...

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3462 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49