Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >
Opcje tematu
#4736418 - 18/06/2011 21:05 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Maciek]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110903
Skąd: Las Vegas
Jedyne co sie zgadza to betway ,ale jak ktos ma tam kase to z wyplata nie bedzie zadnych problemow.Reszta to jakies bzdury

Spis bukow moze kiedys .Jak beda decyzje firm a nie teraz .

Do góry
Bonus: Unibet
#4736475 - 18/06/2011 21:26 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Bartez_Gambler]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Originally Posted By: z o &#174; r o
Originally Posted By: live99

Musimy czekac
To sobie czekajcie laugh

Musimy czekac do momentu ktory opisalem zeby wszystko wrocilo do normy. Nie mialem na mysli zamkniecia sie w szafie i zaprzestania typowania wynikow- po prostu przedstawilem moja wizje dalszego rozwju wydarzen.
Przepraszam tych bystrych inaczej ale nie rozbudowywal tak kazdej mysli bo wtedy wypowiedz zajmowalaby kilka stron. wink
Jednoczesnie proponuje zeby ci ktorzy nie dorosli jeszcze do normalnej dyskusji nie wypowiadali sie w watku.
Obecnie wyglada to tak ze mamy 3 rzeczowe wpisy a nastepnie 10 z wyzwiskami, watpliwym medrkowaniem i przekrzykiwaniem jeden drugiego. stop
Originally Posted By: Bartez_Gambler
Powoli stajemy się państwem policyjnym...jak ktoś tego nie dostrzega to jest skończonym debilem.
Głosującym na PeŁo daje pod rozwagę czy warto.

Troszke splycasz temat(chco nie uwazam ze calkowicie rozmijasz sie z prawda).
Po prostu nie dajmy soba manipulowac wink
Zblizaja sie wybory i bedzie coraz wiecej dziwnych akcji i zatrzyman...
Originally Posted By: forty

pewnie jakiegos totomixa prowadzisz ,idz i więcej tu nie pokazuj się

Kolejny... :S
Ja juz nie wiem czy to ja tak nieprecyzyjnie sie wypowiadam czy to wy nie potraficie prawidlowo zinterpretowac moich slow.
Naprawde ciezko mi zrozumiec jak mozna dojsc do takiego wniosku jak twoj O_o
Tak czy siak sposob w jaki sie do mnie zwracasz swiadczy o twoim poziomie i potwierdza to co napisalem wyzej- staralem sie merytorycznie wypowiedziec w temacie, pokazac swoje zdanie i zaraz w odpowiedzi pojawia sie wpisy pelne pierdol i proby dowartosciowania wlasnej osoby -_-

Do góry
#4736488 - 18/06/2011 21:31 Re: Hazard w internecie [6] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o &#174; r o
Originally Posted By: live99

Musimy czekac
To sobie czekajcie laugh


fantastyczny avatar piwo
bardzo na czasie grin

Do góry
#4736724 - 18/06/2011 23:17 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
Tweener Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2011
Postów: 334
Powinniśmy wyjaśnić sobie jedną kwestię (kto się czuje na siłach niech to zrobi)

Czy jeśli ktoś się boi, to powinien zamknąć konto u buka (bo i tak nie będzie wchodził na jego stronę bo złamie ustawę, a na maila mu będzie przychodziła reklama czy coś więc z jego punktu widzenia najlepiej byłoby zamknąć konto)

Do góry
#4736734 - 18/06/2011 23:22 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Tweener]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Originally Posted By: Tweener

Czy jeśli ktoś się boi, to powinien zamknąć konto u buka...

pytasz serio czy to jakieś jaja czy prowokacja ? confused

Do góry
#4736739 - 18/06/2011 23:24 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Tweener]
Dajmos Offline
enthusiast

Meldunek: 03/11/2010
Postów: 298
Otóż wyjaśniam. Możesz sobie wchodzić na jakie Ci się podoba strony i dostawać takie reklamy jakie tylko ktoś sobie wymarzy Tobie wysłać. Samo wchodzenie na strony nie jest i nie będzie ścigane bo to by było nierelane. Reklamę mam prawo dostać od samego Bin Ladena i co z tego,,,Dla nas jako graczy jest tylko jeden czarny scenariusz: Kapica wygra z Bukami, bo z nami nie wygra,,,

Do góry
#4736785 - 18/06/2011 23:38 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
kameleon189 Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2011
Postów: 49
Należy przede wszystkim wyhamować , trochę zdrowego rozsądku ponieważ niedługo będziemy zadawać na forum pytania :Czy jak pomyśle o Bwin.com czy Tobet to Kapica wytoczy mi proces .

Do góry
#4736790 - 18/06/2011 23:40 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
kameleon189 Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2011
Postów: 49
przepraszam za link bo buka nie było moim celem reklamowanie go

Do góry
#4736829 - 18/06/2011 23:56 Re: Hazard w internecie [6] [Re: kameleon189]
Dajmos Offline
enthusiast

Meldunek: 03/11/2010
Postów: 298
Originally Posted By: kameleon189
Należy przede wszystkim wyhamować , trochę zdrowego rozsądku ponieważ niedługo będziemy zadawać na forum pytania :Czy jak pomyśle o Bwin.com czy Tobet to Kapica wytoczy mi proces .


Bardzo możliwe że właśnie o to chodzi. Jak nie uda mi się ścigać graczy to przynajmniej niech myślą że są ścigani. A ja mam pytanie natury formalnej. Mamy pozew przeciwko bukowi i co wtedy? Buk jest 'zablokowany' do czasu gdy nie zasądzi się że działa legalnie (coś na zasadzie aresztu) , czy buk działa do czasu gdy udowodni mi się nielegalność? Ta druga wersja jest o tyle optymistyczna że wiadomo ile takie sprawy mogą trwać niezależnie od wyroku,,,

Do góry
#4736871 - 19/06/2011 00:18 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."

Do góry
#4736888 - 19/06/2011 00:24 Re: Hazard w internecie [6] [Re: kameleon189]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: kameleon189
przepraszam za link bo buka nie było moim celem reklamowanie go
Za późno. Już po Ciebie jedziemy.

Do góry
#4736936 - 19/06/2011 00:51 Re: Hazard w internecie [6] [Re: KUERTEN.]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."



Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.

Do góry
#4736953 - 19/06/2011 00:57 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
Tweener Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2011
Postów: 334
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]

Do góry
#4736954 - 19/06/2011 00:57 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Oczywiście w "swobodnie" chodzi o "swobodnie ograniczać".

Do góry
#4736955 - 19/06/2011 00:59 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Tweener]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz
Originally Posted By: Tweener
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]

moim zdaniem najpierw beda scigac buki ktore oferuja zaklady dla polski bez zezwolenia mf

Do góry
#4736970 - 19/06/2011 01:03 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Art300]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: Art300
Originally Posted By: KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."



Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.


fakty sa takie a nie inne

Do góry
#4736973 - 19/06/2011 01:05 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Pizza-man]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: Tweener
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]

moim zdaniem najpierw beda scigac buki ktore oferuja zaklady dla polski bez zezwolenia mf


ta. podobno juz Tommy Lee Jones,podpisał angaż do grupy poscigowj

Do góry
#4736976 - 19/06/2011 01:08 Re: Hazard w internecie [6] [Re: KUERTEN.]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Art300
Originally Posted By: KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."



Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.


fakty sa takie a nie inne


Łaskawie sprecyzuj, jakie "takie" fakty ?
Bo ja mogę analogicznie stwierdzić: fakty są inne, a nie takie.

Do góry
#4736979 - 19/06/2011 01:11 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Piostar]
Tweener Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2011
Postów: 334
wiadomo, że wszyscy sztucznie ignorują sprawę, ale każdy w głębi duszy ma wątpliwości, dlatego logicznym wydaje się pytanie: po czym Urząd Celny chce wyszukiwać graczy łamiących prawo hazardowe. Ponieważ jest to nowelizacja ustawy która daje UC nowe narzędzia do ścigania, więc po IP. Dlatego warto się zastanowić co zrobić w takiej sytuacji - bo jeżeli logowanie się na stronę buka może zostać użyte przeciwko nam to nie lepiej zamknąć konto?

Do góry
#4736983 - 19/06/2011 01:15 Re: Hazard w internecie [6] [Re: Tweener]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Originally Posted By: Tweener
jeżeli logowanie się na stronę buka może zostać użyte przeciwko nam to nie lepiej zamknąć konto?

tak, lepiej, zamknij juz to konto i przestań pierdolić mad

Do góry
Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy), 3325 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49