Opcje tematu
#4750993 - 24/06/2011 22:33 Serie A - włoskie mercato 2011
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Co jakiś czas postaram się wklejać newsy z Włoch.

Postaram się też podać parę typów na transfery oraz zakłady długoterminowe.

AC Milan - mistrzem Włoch w sezonie 2011/2012 2,37 6/10 Unibet

I tak oto narodził się pierwszy typ na nowy sezon. Milan solidniej przepracował poprzednie mercato. W tym roku nie będzie wyprzedaży , człon zespołu , który ośmieszał Inter pozostaje.

W Interze nie dzieje się wiele dobrego , nowy trener to zwykły pajac , który nie ma pojęcia jak prowadzić taki zespół. Moratti na transfery zapewne nie wyda większej gotówki także pajac Gasperini będzie miał podobny skład do tego , którym dysponował Leonardo.

Efekt ? ja już znam mistrza Włoch. smile

Akhu , Platini i cała reszta , liczę na jakieś ciekawe wypowiedzi w tym temacie. piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#4751598 - 25/06/2011 02:53 Re: Serie A - włoskie mercato 2011 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Odrobinkę nie na temat, ale zrobiłem kiedyś małe podsumowanie statystyczne Polaków we włoskich ligach w poprzednim sezonie, więc może nie zaszkodzi wrzucić grin
Code:
Artur Boruc (Fiorentina):
   Serie A                 26/26/-29 6.17
   Coppa Italia             1/ 1/ 0
Kamil Glik (Bari): 
   Serie A                 16/15/ 0  5.6   
   Coppa Italia             1/ 1/ 0
   Europa League (Palermo)  4/ 4/ 0
Błażej Augustyn (Catania):        
   Serie A                  6/ 5/ 0  5.6
   Coppa Italia             1/ 1/ 0
   Primavera                1/ 1/ 0 
Adam Kokoszka (Empoli):       
   Serie B                  1/ 1/ 0  5.5
   Coppa Italia             1/ 1/ 0
Bartosz Salamon (Foggia):
   Lega Pro 1 gr.B         27/21/ 2  6.0
   Coppa Italia Lega Pro    5/ 2/ 0
Michał Miśkiewicz (Crociati Noceto): 
   Lega Pro 2 gr.B          4/ 4/-7  5.5 
   Coppa Italia Lega Pro    3/ 3/-2
Joao Pedro Lysiak dos Santos (Hellas Verona) gość podobno ma polskie obywatelstwo, a na pewno ma polskie korzenie ;)
   Coppa Italia Lega Pro    1/ 1/ 0

rozgrywki/ liczba meczów/ liczba meczów w podstawowej 11/ bramki/ średnia not LGDS


Już wiadomo, że Adam Kokoszka jednak zostaje w Polonii, więc niestety jednego Polaka w Calcio mniej, ale mam nadzieję, że reszta zostanie we Włoszech i może ktoś nowy dojdzie (Borysiuk, Liberacki).

Do góry
#4808676 - 24/07/2011 02:46 Re: Serie A - włoskie mercato 2011 [Re: Jose]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Inter - Galata

Mecz rozgrywany w Bochum, czyli pewnie same Turki się zlezą.
Wg mnie będzie over. Inter do tej pory 3 sparingi z ogórkami i w każdym z nich potrafił stracić.
Nowe ustawienie wprowadzane przez Gasperiniego jeszcze pewności w obronie nie daje.

3-5-2 tudzież 3-4-3 w ataku bardzo fajnie wygląda, ale póki co to nie miał kto sprawdzić jak Inter się w nim zachowuje w obronie.

Inter bez zawodników z Copa America (Cesar, Maicon, Lucio, Zanetti, Cambiasso, Milito) do tego kontuzje Santona, Viviano, Motty, Jonathana i wyjazd na MŚ U-20 Coutinho.

Pewnie, żeby to jako tako wyglądało, to Nerazzurri wyjdą mniej więcej taką '11':
Castellazzi - Caldirola, Chivu, Ranocchia - Nagatomo, Faraoni - Stankovic, Sneijder - Alvarez, Eto'o, Pazzini.

Mogę napisać o tych 3 meczach, które wygrali 6-1, 6-1, 4-1... to były spotkania z serii nie chcę się nam biegać, ale wypada wygrać, coby się Milaniści nie śmiali. No i tak sobie od czasu do czasu zagrali coś szybszego i spokojnie powygrywali. Wes jak postanowił zagrać jakąś prostopadłą piłkę, to Ci biedni amatorzy nie wiedzieli w którą stronę biec. Jedynemu któremu się chciało żwawiej poruszać po boisku był Castaignos.

A co do Galatasaray, to kupili Muslerę, Ujfalusiego i F. Melo.
Muslery pewnie jeszcze nie ma z Copy, a Melo to jest pionek, równie dobrze mogli sobie Muntariego kupić. Nie mam pojęcia kto tak pogrywał w sparingach i kto jutro wyjdzie, ale kto by to nie był nikogo nie przestraszy.

Grali do tej pory bodajże 12 towarzyskich. Z poważniejszymi rywalami poprzegrywali (Leverkusen 0-1, Twente 0-1, Fenerbahce 0-1). Na moje oko póki co, to oni są słabi, ale jak już pisałem wg mnie gola strzelą, a że Inter to wygra, to over będzie izi grin

Nie ma tu specjalnych argumentów, bo co tu napisać na początku okresu przygotowawczego.
Dawno nie pisałem niczego o Interze, więc z tej tęsknoty popełniłem tego posta. Nie sugerujcie się nim specjalnie tongue )

Inter win 2.2
Over 2,5 1.75

gwizdek

Do góry
#4825850 - 03/08/2011 01:19 Re: Serie A - włoskie mercato 2011 [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Superpuchar Włoch

AC Milan - Inter Mediolan 1 @2,340 3,5/10 Pinnacle

Chciałem poczekać z analizą co najmniej do czwartku jednak kursy spadają na dół więc postanowiłem , że już dzisiaj przedstawię swoje zdanie na temat tego meczu.

Zacznę od rywali. Milan praktycznie się nie zmienił. Nadal mają najlepszy atak w lidze , przeciętną pomoc , przeciętną obronę , solidnego bramkarza i jakiegoś pajaca na ławce trenerskiej. I właśnie taki Milan dwa razy w tamtym sezonie pokonał Inter , od tak sobie. Starczy , teraz przejdźmy do Interu.

Inter na ten mecz ma w ataku Pazziniego , Eto i dwa manekiny (Pandev , Castaignos). W pomocy jest Wes i jeszcze kilku , tacy co to biegają po boisku i w zasadzie tyle , ten jeden to jeszcze fajnie potrafi czerwoną złapać. W obronie Samuela , Zanettiego (nie zagra) i jeszcze kilku , jeden w kasku biega i nie widzi rywali... przynajmniej tak mi się wydaje , bo zawsze się chłop ustawi dość tak daleko od zawodnika , którego wypadałoby pokryć. W bramce jest Julio , ale on niestety trochę bez formy. Na ławce po prostu magik , myślałem , że po Leonardo nie da się już lepiej trafić z trenerem ale jednak się myliłem.

Chłop sobie wymyślił , że Inter będzie grał 3-4-3. Napiszę krótko , oni tak grać nie potrafią i szybko się tego nie nauczą , ta taktyka nie jest dla Interu. W obronie to wygląda bardzo biednie i aż się boję pomyśleć jak bezwzględnie może to wykorzystać Milan. City wbiło trójkę na luzie. Nawet kiedy oddawali inicjatywę , to Inter w ataku nie miał zbyt wielu pomysłów. Podobnie było w meczu z Galatą.

Można również spróbować AC Milan (-1) @3,55. smile

Do góry
#5108393 - 22/12/2011 14:46 Re: Serie A - włoskie mercato 2011 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Udinese Calcio w 1/4 Coppa Italia @2,50 3/10 Unibet

Sampdorii już nie ma , a to właśnie klub z Genoi wyrzucał ich w ciągu ostatnich trzech lat z Coppa Italia. W tym roku terminarz mają bardzo łaskawy , Chievo i Siena , oba mecze u siebie.

Kurs dobry , także nie odstrasza mnie fakt , że Udine odpuści puchar dla ligowych rozgrywek.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2670 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579823 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49