Opcje tematu
#4759870 - 29/06/2011 12:25 UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH



wiecej na uefa.com


Edited by Rivaldinho (30/06/2011 15:06)

Do góry
Bonus: Unibet
#4759871 - 29/06/2011 12:30 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Na szybko to TNS ,Elfsborg(-1) i Fulham(-1) wink
Jadze życzę powodzenia ale no bet
Pogram też jakieś remisy w rozpisie bo kto wie,sporo zespołów prosto po wakacjach smile

Do góry
#4761530 - 30/06/2011 02:44 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Pizza-man Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 10831
Skąd: Rz
Tromso wydaje sie tez pewka. W lidze swietnie sobie radza

Do góry
#4762006 - 30/06/2011 17:57 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5020.html

Kwale EL rok temu, moze sie komus przyda

Do góry
#4762026 - 30/06/2011 18:11 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ja wzialem sobie:

NK Varaždin - FC Lusitans

Zespol z Chorwacji powinnien dzis wysoko wygrac.. Lustitans totalna amatorka z Andory.. rok temu dostali dwukrotnie mocne lanie od Rabotnickiego Skopje (Macedonia)
FK Rabotnički 5-0 FC Lusitans
FC Lusitans 0-6 FK Rabotnički

bety:
NK Varazdin -2, -2.5 @ 1.625 FT
NK Varazdin -1, -1.5 @ 1.975 HT
+ live ;]

cs ff:
3:0 HT @ 7.50
4:0 HT @ 19.00
5:0 HT @ 51.00 ;]

na moje oko 4/5:0 sie skonczy o ile nie wyzej ooo

Do góry
#4762032 - 30/06/2011 18:17 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
takie cos znalazlem odnosnie tego meczu powyzej;
NK Varazdin have been in deep crisis for a couple of years now...their bank account is blocked, the players are unhappy, fans are in a boycott because of the club`s name (former NK Varteks) and the board can`t do anything about it cause simply THERE`S NO MONEY!
To make situation more serious, young and talented Skvorc brothers have decided to terminate their contract with the club because the club owes them a year salary (not only to them but other player too) - but as I have heard in yeterdays interview woth the club director "club will try to solve this problem and it`s not sure if they will play..."

Don`t get me wrong, Varazdin is a young and talented side and will be motivated for this match but with all the problems on their minds this match won`t be a walk in the park for them...

The bets I`m going to take are simply bets against Varazdin due to the present situation at the club and the fact that "EVERYBODY PLAYS FOOTBALL TODAY" :
therefore I`ll try HT --> X @ 4.3 and Lusitans to score @ 2.70 in my local bookie

typu nie neguje poprostu takie info znalazlem to sie dziele ale pewnie Riva czytales to smile

Do góry
#4762064 - 30/06/2011 18:38 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Czytalem, czytalem.. dziwilem sie czemu typuje X HT skoro jak fixowac to wyzszy kurs zlapia np za 2/1 czy 2/2

bety pograne wczesniej, zanim ten post pojawil sie na BA, zobaczymy.. ryzykownie to wyglada wobec powyzszego, ale narazie trzymam sie swojego.

Do góry
#4772851 - 06/07/2011 20:01 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Witam.

Jest kilka meczy w kwalifikacjach, które wydają się niezłe do obstawienia. Ja wybrałem - trochę wbrew sobie mecz Jagiellonii.


Irtysh Pavlodar-Jagiellonia Białystok 2 @ 2,05 Unibet

Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem polskiej drużyny a gola strzelił niezawodny od lat "Franek-łowca bramek". Jednak fakt, że skończyło się tylko 1-0 to efekt IMHO pecha drużyny z Białegostoku. Sytuacji mieli wiele a spalone, poprzeczka i nieraz nieporadność sprawiły, że w rewanżu trzeba będzie powalczyć. "Jadze" wystarcza do awansu remis, ja jednak gram czystą 2. Było by kompletnym nieporozumieniem bronienie wyniku z 1 meczu. Białostocczanie jadą po bramkę, jak nie dwie. Ma kto strzelać, drużyna gospodarzy nie ma wyjścia i zaatakuje prędzej czy później, a to powinna być woda na młyn dla formacji ofensywnej Jagiellonii. W takiej sytuacji zwykle zadaję sobie pytanie, co będzie jak w 85 minucie wynik na tablicy będzie 0-0? Ano przypuszczalnie gospodarze ruszą do szturmu, a że nie mają specjalnie argumentów, tym bardziej prawdopodobna staje się kontra "wyjaśniająca" sytuację. Myślę jednak, że do tego nie dojdzie i Jagiellonia, choć ustawiona defensywnie znajdzie swoje szanse na boisku i je wykorzysta.

Do góry
#4775522 - 07/07/2011 21:03 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Loonatic]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Originally Posted By: Loonatic
Witam.

Jest kilka meczy w kwalifikacjach, które wydają się niezłe do obstawienia. Ja wybrałem - trochę wbrew sobie mecz Jagiellonii.


Irtysh Pavlodar-Jagiellonia Białystok 2 @ 2,05 Unibet

Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem polskiej drużyny a gola strzelił niezawodny od lat "Franek-łowca bramek". Jednak fakt, że skończyło się tylko 1-0 to efekt IMHO pecha drużyny z Białegostoku. Sytuacji mieli wiele a spalone, poprzeczka i nieraz nieporadność sprawiły, że w rewanżu trzeba będzie powalczyć. "Jadze" wystarcza do awansu remis, ja jednak gram czystą 2. Było by kompletnym nieporozumieniem bronienie wyniku z 1 meczu. Białostocczanie jadą po bramkę, jak nie dwie. Ma kto strzelać, drużyna gospodarzy nie ma wyjścia i zaatakuje prędzej czy później, a to powinna być woda na młyn dla formacji ofensywnej Jagiellonii. W takiej sytuacji zwykle zadaję sobie pytanie, co będzie jak w 85 minucie wynik na tablicy będzie 0-0? Ano przypuszczalnie gospodarze ruszą do szturmu, a że nie mają specjalnie argumentów, tym bardziej prawdopodobna staje się kontra "wyjaśniająca" sytuację. Myślę jednak, że do tego nie dojdzie i Jagiellonia, choć ustawiona defensywnie znajdzie swoje szanse na boisku i je wykorzysta.



Taaa. Wbrew sobie. No chyba mnie pogięło...
2-0 HT mad
Co za kaleki puke

Do góry
#4803035 - 21/07/2011 17:55 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
columba Offline
stranger

Meldunek: 17/06/2011
Postów: 18
Skąd: Polska/Finlandia
Gaz - KuPS
Chyba przy analizie pierwszego meczu napisałem co myślę o drużynie KuPs. Już przy okazji tego pierwszego spotkania upatrywałem zwycięscy w drużynie Rumuńskiej. niestety wówczas nie trafiłem i nieoczekiwanie Finowie wygrali 1-0. Może dlatego, że nie potrafili się przyzwyczaić do sztucznej nawierzchni stadionu KuPs może jeszcze nie są w formie bo przecież liga ich nie ruszyła. Ni mniej ni więcej przegrali choć z gry tak naprawdę nie należało się im takie rozwiązanie w tym spotkaniu.
teraz nadszedł czas rewanżu i powiem szczerze, że cienko widzę zespól Fiński w tym spotkaniu.
KuPs nie ma dobrego sezonu w lidze, jest bardzo daleko, a na wyjeździe jeszcze nie wygrał meczu i raczej dzisiaj to się nie powinno zmienić.
Rumuni w pierwszym meczu atakowali, stwarzali okazja ale widać było, ze mają problemy na sztucznej trawie. teraz na własnym boisku przy wsparciu kibiców na pewno będzie bardziej widoczna różnica miedzy tymi dwoma drużynami. Mimo mojej sympatii do piłki Fińskiej w tym przypadku różnica jest zbyt wielka, żebym myślał o jakiejś niespodziance, a za takową uznam, że dzisiaj Rumuni nie awansują do następnej rundy w regulaminowym czasie.
Gaz AH -1.25 @ 1.76 (sportingbet) 6/10
Powodzenia

Do góry
#4813701 - 27/07/2011 04:06 Re: UEFA Europa League kwalifikacje 2011/12 [Re: Warren]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Witam,jestem zbulwersowany,że nikt a własciwie prawie nikt ma cykora z bukow i nie chce wystawiac kursow na awanse tak aby mozna bylo polaczyc je z liga mistrzow czyli od wtorku.
to samo tyczy sie to poprzedniej rundy wstepnej LE.
Dotyczy to zarowno bukmacherow naziemnych (poza Fortuną ale tam w poprzedniej rundzie kursy byly niegodne typera czyli poor i bukow internetowych (wyjatek Bwin ale tam w systemie z błedem można zdaje sie tylko do 8 zagrac).

Qrvica czlowieka bierze jak na dane spotkanie jest kilkanascie a nie kiedy kilkadziesiat opcji mozliwych do zagrania a brakuje tego najprostszego czyli awansu.
Czy ktos jest to w stanie racjonalnie wytlumaczyc,bo z tego wynika ze konkurencji u bukow nie ma bo jesli bylaby to by wiecej podmiotow niz te 2 co wymienilem mialoby w swojej ofercie w poniedzialek juz gotowe kursy na awans na lige mistrzow odbywajaca sie we wtorek i srode i od razu w poniedzialek na awanse z ligi europejskiej.
Moglbym zrozumiec jeszcze,ze argumentem byloby to ze trzeba na rozstrzygniecie dwumeczu czekac az 2 tygodnie ale nic takiego w gre nie wchodzi bo w poprzedniej rundzie i biezacej to jest ledwie tydzien.
Czy bukmacherzy sa debilami i nie potrafia wystawic 2 kursow na awans na spotkanie to jak zrozumiec to ze sa w stanie wystawic kursy na dokladny wynik gdzie opcji jest do n-tej potegi i wymaga glebszej analizy.

Poraz kolejny czerwona kartka dla bukow i zycze im aby w tym i nastepnym roku nie 5 z 6 podniotow naziemnych jak to bylo w 2010 r. nie mialo zysku netto ale cala 6-ka.

Wszyscy by chcieli zysku netto oczoplasu mozna dostac na opcje oferowane na ww. spotkania a ja sie pytam gdzie jest awans ?

Czy poza oboma podmiotami ktos zauwazyl jeszcze inne bo trudno sie doszukac.

Gdzie te czasy kiedy byly obecne na rynku 3 podmioty naziemne a internet praktycznie nie istnial a w poniedzialek wszyscy jak 1 mąż mieli przygotowane i gotowe do gry awanse na LM i wtedy jeszcze Uefa cup ?

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49