Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#477756 - 07/01/2006 13:28 Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Witam.

Tak jak w temacie. Na ukonczeniu jest serwis ktory ma pomagac w typowaniu. Na poczatku chcialem zeby byl to seriws z platnymi typami aczkolwiek po przeczytaniu calego forum mecz.pl doszedlem do wniosku ze nie ma to sensu. Dlatego uwazam ze warto zrobic seriws z programami pomocnymi w typowaniu i tak tez zrobilem. Znajdziecie w nim miedzy innymi program ktory pobiera kursy z 5 internetowych bukow w jezyku polskim, analizuje je i informuje na ktore zdarzenie kurs ulegl zmianie, jest takze program do porownywania kursow itp. Zwracam sie z prosba do was abyscie zaproponowali program, programy ktore wedlug was bylyby bardzo przydatne i pomocne w typowaniu - mam swietnego programiste i mysle ze wielu rzeczom mozemy sprostac takze zachecam do do dyskusji. Korzystanie z programow jak i seriwsu bedzie bezplatne.

Do góry
#477757 - 07/01/2006 14:27 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Moga to byc takze wszelkiego rodzaju akrusze itp rzeczy

Do góry
#477758 - 07/01/2006 20:59 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
eks67 Offline
stranger

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1
LeaguePad - Typuje bardzo dobrze przeważnie na gospodarzy.

Do góry
#477759 - 07/01/2006 21:13 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Czy te arkusze i programy robicie bezpłatnie?

Do góry
#477760 - 07/01/2006 21:27 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Tak. Wszystko na stronie bedzie bezplatne. Seriws jest juz gotowy tzn. jesli chodzi o szate graficzna i oprogramowanie, uzbrojony jest takze w tresc - prkatycznie wszystkie zagadnienia zwiazane z bukmacherstwem sa moim zdaniem dosc dobrze opisane, wyjasnione. Wszystko to jest zrobione wedlug mnie profesjonalnie ale mysle ze fakt ten stwierdza lub tez nie jedo - daj Boze przysli uzytkownicy. Pozniej jesli sie uda to jedyne korzysci finansowe chcielibysmy czerpac z reklam zamieszczanych na naszym seriwsie.

Przeczytalem praktycznie caly dzial "software" ale wiele tematow jest juz starej daty, niektore sugestje nieaktualne a to co wedlug mnie bylo warte uwagi wlasnie jest wdrazane.
Jednak to jeszcze malo dlatego prosze Was o pomoc za ktora z gory dziekuje.

Moim pragnieniem bylo by zrealizowanie celu jaki sobie postawilem aby kazdy uzytkownik mogl zalozyc sobie profi poprzez ktory mogby korzystac z wybranych przez siebie, udostepnianych na naszej stronie programow czy tez arkuszy itp, przechowywac tam swoje informacje itd.a z jakich programow i co dokladniej powinno znalesci sie w takim seriwsie mam nadzieje ze Wy mi podpowiecie.

Do góry
#477761 - 07/01/2006 21:28 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Quote:

LeaguePad - Typuje bardzo dobrze przeważnie na gospodarzy.




Mogbys szerzej opisac to zagadnienie ?

Do góry
#477762 - 07/01/2006 21:37 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Jeszcze jedna moze informacja - co sadzimy o platnych serwisach i dlaczego chcemy zrobic seriws z programami pomocnymi w typowaniu..Jest to opinia jaka udalo sie nam wypracowac na podstawie obserwacji oraz przeczytanych informacji zawartych na tym forum.

"Artykuł" jest nasza wlasnoscia i pochodzi z naszego seriwsu wiec prosilbym go nie powielac

Internetowe płatne serwisy bukmacherskie narastają ostatnimi czasy jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”, stały się niezwykle popularne wśród graczy. Mają oczywiście one swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników – istnieje więc od dłuższego czasu spór między typerami.

Należy jednak wziąć pod uwagę wszelkie za i przeciw i głębiej zastanowić się nad istotą toczonej dyskusji.

Bukmacherstwo to dziedzina bardzo trudna, na pewno nie jest to „sport dla każdego” – doświadczonym graczem nikt nie staje się z dnia na dzień. Zakłady sportowe są bardzo sprytnie ułożone – nie można ich w żaden sposób przechytrzyć, ponieważ wszystko jest dokładnie zaplanowane tak , aby utrudnić graczowi wygraną. Nie istnieje coś takiego jak pewniak czy pewny typ – są jedynie faworyci i outsiderzy.

Profesjonalne podejście do bukmacherstwa to przede wszystkim dokładna i głęboka analiza statystyk, ciągłe śledzenie poczynań danych drużyn, a także w dużej mierze matematyka.

Płatne serwisy bukmacherskie powinny mieć charakter informacyjno-poglądowy, ponieważ nikt nie może zagwarantować nam 100% zysku. Korzystanie z płatnych typów to indywidualne ryzyko gracza i tylko i wyłącznie jego odpowiedzialność. Żaden szanujący się serwis nie powinien nakłaniać do typowania, a jedynie wyrażać swoje opinie.

Jeżeli już zdecydowaliśmy się, że chcemy korzystać z usług płatnego serwisu bukmacherskiego, musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Należy stale obserwować skuteczność typów danego serwisu i przede wszystkim nią kierować się przy wyborze.

Drugi aspekt to fakt, iż profesjonalny serwis powinien podać swoim abonentom od 3 do 4 rekomendowanych bukmacherów, u których powinni mieć założone konta i podawać typy tylko z ich ofert.

W tak wielkim zalewie stron bukmacherskich, jaki obecnie panuje w internecie, znajdują się zarówno zawodowcy , jak również cała gama różnej maści naciągaczy, których znajomość sportu i sztuki bukmacherskiej pozostawia wiele do życzenia – jest ona na poziomie zerowym , a ich nadrzędnym celem jest jedynie wzbogacenie się na naiwności niedoświadczonych typerów.

Jest to jedna strona medalu. Ta druga to solidne serwisy z wykwalifikowana i kompetentną kadrą typerską, którym naprawdę warto zaufać i powierzyć swój kapitał.

Zadaniem gracza , decydującego się na grę poprzez taki właśnie sposób jest trafny wybór serwisu, a rezultaty dobrej decyzji powinny być bardzo zadowalające.

Naciągacze i zawodowcy – to dwie grupy działające w sieci – swoiste „dobro i zło” bukmacherskie – należy jedynie dobrze zainwestować, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać, bowiem osiągnięcia i typy profesjonalnych serwisów mówią same za siebie.

Do góry
#477763 - 07/01/2006 22:10 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Moim zdaniem bardzo przydatną rzeczą na stronie byłby "portfel gracza". Program taki, to baza wszystkich zakładów jakie dana osoba zawarła. Powinny znajdować się w niej podstawowe stastyki (skuteczność, wysokość kapitału, stawki, yield itp.) oraz jakieś wykresiki tych statystyk w funkcji czasu. W każdej chwili możnaby było przeglądać historie swoich typów. Nie chodzi mi tu o taki motyw, że dane najlepszych byłyby wyświetlane na głównej stronie i użytkownicy rywalizowaliby między sobą. Chodzi o to, żeby każdy mógł sobie w każdej chwili zajrzeć do swojego "prywatnego portfelu gracza". Wiadomo, że byłby potrzebny do tego niezły serwer, jeżeli to wszystko odbywałoby się online, ale jeżeli to jest przeszkodą to zawsze można taki program pobierać i używać go offline. Napewno wykonanie takiego programu jest bardzo proste.

Do góry
#477764 - 07/01/2006 22:47 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Quote:

Moim zdaniem bardzo przydatną rzeczą na stronie byłby "portfel gracza". Program taki, to baza wszystkich zakładów jakie dana osoba zawarła. Powinny znajdować się w niej podstawowe stastyki (skuteczność, wysokość kapitału, stawki, yield itp.) oraz jakieś wykresiki tych statystyk w funkcji czasu. W każdej chwili możnaby było przeglądać historie swoich typów. Nie chodzi mi tu o taki motyw, że dane najlepszych byłyby wyświetlane na głównej stronie i użytkownicy rywalizowaliby między sobą. Chodzi o to, żeby każdy mógł sobie w każdej chwili zajrzeć do swojego "prywatnego portfelu gracza". Wiadomo, że byłby potrzebny do tego niezły serwer, jeżeli to wszystko odbywałoby się online, ale jeżeli to jest przeszkodą to zawsze można taki program pobierać i używać go offline. Napewno wykonanie takiego programu jest bardzo proste.




serwer to nie problem - hosting mamy bardzo dobry. Tez juz o tym myslalem tzn o takim portfelu i mysle ze go zrealizujeemy i napewno bedzie on online bo to zapewni nam stale odwiedziny. Musze tylko poszukac, znalesc cos podobnego jakis wzor zeby zobaczyc co dokladnie umiescic - moze ktos ma jakis link

dziekizbyszek kieliszek - polac mu

Do góry
#477765 - 07/01/2006 23:45 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Stach Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/04/2003
Postów: 2401
Jak dla mnie to przydaloby sie cos do porownywania kursow. Bo oprocz typu, to w bukmacherce najwazniejszy jest kurs i znalezienie najwyzszego lub prawie najwyzszego jest kluczowa sprawa w osiaganiu sukcesow.

Nie wiem jak by to moglo wygladac: czy w formie softu instalowanego na komputerze, czy tez strony porownujacej kursy - cos na wzor betbrain (betbrain jest w zasadzie idealem gdyby nie to, ze trzeba teraz placic i to nie malo za ich uslugi).

A inne bezplatne serwisy sa tak powolne i porownuja tak skromna ilosc bukmacherow, ze moza je tylko wyrzucic na smietnik.

Do góry
#477766 - 08/01/2006 08:54 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Z ilu bokow musialo by byc to porownywanie i jakich ?

Do góry
#477767 - 08/01/2006 09:21 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Stach Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/04/2003
Postów: 2401
Najlepiej od wszystkich
Wspomniany Betbrain w wersji platnej powownuje kursy od 124 bukmacherow za skromne 50E/miesiac. Mysle jednak ze nikt nie jest w stanie im dorownac. Ten serwis ma wieloletnie doswiadczenie i zapewne jakies umowy z niektorymi bukmacherami, ktore pozwalaja im na "zasysanie" kursow.

Do góry
#477768 - 08/01/2006 09:37 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
bukmacherzy nawet mysle ze nie wiedza ze kursy sa zasysane

Do góry
#477769 - 08/01/2006 13:24 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan

Do góry
#477770 - 08/01/2006 17:12 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
>Moim zdaniem bardzo przydatną rzeczą na stronie byłby >"portfel gracza". Program taki, to baza wszystkich zakładów >jakie dana osoba zawarła. Powinny znajdować się w niej >podstawowe stastyki (skuteczność, wysokość kapitału, stawki, >yield itp.)

www.betportfolio.com. Planowane przetlumaczenie w calosci na jezyk polski w lutym.
Jest absolunie wszystko, czego tylko gracz moze wymagac. Serwis niestety platny, ale co za tym idzie - jest to zbior w pelni profesjonalnych narzedzi, aby zwiekszyc zyski wiec zwraca sie szybko (ponad 50 wykresow, 130 bukmacherow, olbrzymia ilosc wyliczen i statstyk) przy jednoczesnym bardzo latwym dodawniu zakladow.

(... ciach) wszystko wymienione oraz wiecej jest na podanej stronie.

>Wiadomo, że byłby potrzebny do >tego niezły serwer, jeżeli >to wszystko odbywałoby się online, >ale jeżeli to jest >przeszkodą to zawsze można taki program >pobierać i używać >go offline. Napewno wykonanie takiego >programu jest bardzo >proste.

LOOOOOOOL, powiedz to programistom Betportfolio.com, na pewno sie usmieja. Jezeli chcesz miec profesjonalne narzedzie i w pelni zautomatyzoawane ktore bierze pod uwage i oblicza lay'e, backi, systemy, kombo...w wielu walutach, 3 systemach kursow, przy innych czynnikach tj strony typowania , kursy, stawki, roznego rodzaju yieldy, rozgrywkach, typach zakladow, rodzajach zakladow, parametrach czasowych itd. to jest to MASA obliczen (niektorzy moze nie zdaja sobie sprawy).
Do tego dochodzi laczenie tych wszystkich parametrow (+ do 130 bukow) w JEDEN prosty do obslugi program.

Pozdrawiam,
consulinho

Do góry
#477771 - 08/01/2006 17:33 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Mistrzu, a kto tu mówi o takim profesjonalnym portfelu? Wystarczą przecież podstawowe statystyki, żeby mieć z grubsza obraz naszej gry. Podałem link do betportfolio, bo nitros16 prosił o jakiś przykład, który dałby obraz tego, jak mniej więcej to wszystko ma wyglądać. Nie jestem informatykiem, ale taki portfel z podstawowymi funkcjami potrafiłbym wykonać w excelu, a jak ktoś jest dobrym programistą, to stworzenie czegoś takiego w każdym języku programowania (w którym się da) to pryszcz.

Do góry
#477772 - 08/01/2006 17:54 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Caly pic w pobieraniu kursow i porownywaniu ich polega na tym ze kazdy bukmacher mam inaczej zakodowane nazwy zespołow. Betandwin bedzie mialo zakodowana nazwe w taki sposob a inny bukmacher w zupelnie inny. Program pobuierajac kursy gubi sie i nie wie co gdzie przypozadkowac dlatego robimy slownik gdzie wpisujemy typ i nazwe zdarzenia i przyporzadkowujemy to odpowiedniuemu zdarzeniu proponowanemu przez daneego bukmachera. Ile jest z tym pracy mozna sobie policzyc gdzy jest to ilosc zdarzen razy ilosc bukmacherow czyli od groma no ale wiadomo cos za cos. Taki portfel to mysle ze nie bedzie problemu wiec to tylko kwestja czasu i zastanowienia sie nad tym co w nim umiescic i w jaki sposob.

Do góry
#477773 - 08/01/2006 18:02 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
>Mistrzu, a kto tu mówi o takim profesjonalnym portfelu? >Wystarczą przecież podstawowe statystyki, żeby mieć z grubsza >obraz naszej gry.

Jak juz wpisujsz zaklady to lepiej zeby program Ci naprawde znalazl gdzie mozesz wyciaganc wiecej, gdzie mniej etc. a nie tylko globalne statsy (choc i to dobre Chodzi przeciez o to zeby sie polepszyc i miec wiekszy zysk.

>Podałem link do betportfolio, bo nitros16 >prosił o jakiś >przykład, który dałby obraz tego, jak mniej >więcej to >wszystko ma wyglądać. Nie jestem informatykiem, ale >taki >portfel z podstawowymi funkcjami potrafiłbym wykonać w >excelu, a jak ktoś jest dobrym programistą, to stworzenie >czegoś takiego w każdym języku programowania (w którym się >da) to pryszcz.

Ok. podstawowe tak, sek w tym ze one niewiele daja. Jak juz dzialac, to do konca.

Do góry
#477774 - 10/01/2006 15:50 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Zgadza sie jak robic to pozadnie:)!

Do góry
#477775 - 10/01/2006 16:32 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Jeżeli zrobicie taki portfel (mam nadzieję, że tak), to będziecie musieli mieć bardzo wypasiony serwer, bo na pewno będzie chciało z niego korzystać ogromna liczba graczy (zapewne nie tylko z Polski). Dlatego lepiej robić ten portfel w naszej wersji językowej - spowoduje to zniechęcenie się graczy zagranicznych. Wiadomo, że chcecie, aby korzystała z niego jak największa liczba osób, bo będą większe zyski z reklam, ale chyba lepiej zrobić coś co będzie działało dobrze niż przesadzić i mieć potem problemy z przeciążeniami serwerów.

Taka mała sugestia

Do góry
#477776 - 10/01/2006 21:27 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Serwis jak narazie jest cały w jezyku polskim - pozniej jak beda powody to przetlumaczymy na nagielski- tak samo z programami, Na poczatku byly by w jezyku polskim aby sprawdzic poprawnosc funkcjonowania ich jak i calego seriwsu a pozniej bedziemy sie martwic co dalej. Serwer mam bardzo dobry takze spoko.Zabieramy sie do pracy i liczymy na dalsze sugestje a za te bardzo dziekujemy

Do góry
#477777 - 12/01/2006 15:36 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
A zna ktoś może taki programik jak portfel gracza? Czy są one dostępne? chodzi mi tylko i wyłąncznie o bezpałtne wersje.

Do góry
#477778 - 13/01/2006 15:50 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
z tego co wiem bezplatnych nie ma.

Do góry
#477779 - 29/01/2006 13:48 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
I jak tam nitros16? Są jakieś postępy? Może jakiś przybliżony termin otwarcia?

Do góry
#477780 - 29/01/2006 22:28 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Terminow zadnych nie podaje ale pracujemy. Zagladam tu - patrze czy sa jakies nowe sugestje ktore nalezalo by uwzglednic takze mysle ze wszystko jest na dobrej drodze by niedlugo cos zaprezentowac

Do góry
#477781 - 30/01/2006 09:50 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
thxluk Offline
enthusiast

Meldunek: 10/02/2005
Postów: 291
Witam.Sorki ze nie w temacie ale mam mam pytanko do nitros 16
czy duzo pracy zajełoby napisanie\sworzenie programu który by informował o aktualizacji ston www??(np na maila)
Jestem całkowity amotorem w tych sprawach wiec prosze o wyrozumiałosc!!
pozdrawiam

Do góry
#477782 - 30/01/2006 12:19 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Nie wiem - ciezko mi odpowiedziec na to pytanie gdyz nie ja jestem programista. Zapytam sie tych co sa i postaram sie odpowiedziec w miare szybko.
Tak na marginesie szukam ludzi ktorzy potrafia php+mysql tzn. moj brat szuka do pracy w swojej firmie. Pensia 2 tysiace zł netto/ miesiac- jelsi jest ktos zaintersowany prosze pisac na maila

Do góry
#477783 - 01/02/2006 23:51 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
thxluk Offline
enthusiast

Meldunek: 10/02/2005
Postów: 291
jakies info?

Do góry
#477784 - 02/02/2006 00:08 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Ja w ogóle nie wiem jaki jest sens istnienia takiego programu. Jeżeli dobrze rozumiem, to program ma informować cię, czy wybrane przez ciebie strony zostały zaktualizowane. Przecież łatwiej jest wejść na stronę i zobaczyć, niż odpalać ciągle ten program, aby przysłał nam emaila o aktualizacji (lub wrzucić go do autostartu, żeby non stop czuwał). Bezsensu to jest, albo cię nie zrozumiałem

Do góry
#477785 - 02/02/2006 21:04 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
thxluk Offline
enthusiast

Meldunek: 10/02/2005
Postów: 291
Tak program by non stop czuwał a jesli chodzi o s[prawdzanie stronek recznie to przy 20 ..... kilka razy dziennie ....
A mi chodzi a jak najszybsza wiadomosc o aktualizacji.Program nie musiałby powiadamiac akurat na e mail!!Znajjomy znalazł program o nazwie Laughing Man 0.4 niestety dla maca:(
pozdrawiam

Do góry
#477786 - 04/02/2006 23:14 Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
ktotoadi Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 40
Skąd: Fidżi
Witam, poszukuje programu w exelu, którym mógłbym badać możliwe wygrane w systemach typu np. 2/4 , 3/4, 3/5 itp. , wpisując kursy poszczególnych zdarzeń - mógłbym wtedy obliczyć ewentualną wygraną poszcególnych pozycji, które by zostały trafnie wytypowane.

Do góry
#477787 - 05/02/2006 09:44 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Poszukaj sobie googlami Przyspieszacz.

Do góry
#477788 - 05/02/2006 13:37 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
POP$ON Offline
journeyman

Meldunek: 01/02/2005
Postów: 66
Quote:

Witam, poszukuje programu w exelu, którym mógłbym badać możliwe wygrane w systemach typu np. 2/4 , 3/4, 3/5 itp. , wpisując kursy poszczególnych zdarzeń - mógłbym wtedy obliczyć ewentualną wygraną poszcególnych pozycji, które by zostały trafnie wytypowane.



PODAJ E-MAILA TO CI WYŚLE

Do góry
#477789 - 05/02/2006 23:13 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
nitros16 Offline
member

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 144
Do konca maja powinno juz cos byc - wiem ze to kupa czasu ale dla nas wcale nie

Do góry
#477790 - 11/02/2006 12:48 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Może warto byłoby zaproponować program plus minus podobny do betportfolio niekoniecznie aż tak wypasiony z wykresami bajerami hydroelektromasazami łagodzącym gorycz wtopy. Zamiast tego może lepiej połozyc nacisk na wygode w generowaniu raportów oraz ich publikacji na tym forum w formacie UBBCode z kolorowaniem, justowaniem, a nawet emotikonami np w Private Picks, a wszystko za nacisnieciem jednego przycisku. Sformatuj wg stylu uzytkownika i wyslij do jego prywatnego tematu bilans tygodnia, miesiaca itp. Duzo się mowi o ujednoliceniu stawkowania w PP, podawaniu aktualnych bilansów - zajęcie zmudne, czasochlonne. Program wspierający to z jednej strony ułatwiłby prowadzenie tematów w PP, jak i korzystanie z tych tematów (przejrzystosc, czytelnosc).

Przy okazji
Quote:

Witam.Sorki ze nie w temacie ale mam mam pytanko do nitros 16
czy duzo pracy zajełoby napisanie\sworzenie programu który by informował o aktualizacji ston www??(np na maila)




Proszę 30-dniowa wersja próbna w pełni funkcjonalna TimelyWeb

Do góry
#477791 - 14/02/2006 22:25 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
hydromasaze dobra rzecz
A tak powaznie, masz funkcje export (HTML) w Betportfolio.com.
Na mejla. POzniej wklejasz.

Do góry
#477792 - 14/02/2006 22:25 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
no i masz export do excela, w kilku tabelach, z legenda.

Do góry
#477793 - 16/02/2006 11:57 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Cześć

Jest dużo tabel zrobionych w Excelu dla progresji o zwiększonym zysku/ryzyku, ale czy ktoś widział taką tabelkę dla progresji o stałym zysku?

Współczynnik, który oblicza nam wysokość kwoty, którą powinnismy postawić na następnym poziomie oblicza się wg wzoru: KURS/ZYSK czyli dla kursu 3.00 bedzie to 3/2 = 1.5

i teraz

chciałbym na każdym poziomie zarobić ok. 10 PLN więc

I POZIOM 5 PLN x 3.00 = 15 - 5 = 10 PLN
II POZIOM 7.5 PLN (5 x 1.5) x 3.0 = 22,5 - 12,5 = 10 PLN

itd. .....

Jeżeli ktoś z Was potrafiłby zrobić taką tabelkę dla progresji o stałym zysku to myślę, że byłoby to bardzo duże ułatwienie dla wielu graczy. W takiej tabeli zamiast kursu i początkowej stawki moznaby było wpisywać kurs (stała wartość na każdym poziomie czyli w powyzszym przykładzie 3.0) + zysk jaki gracz chce osiągnąć na każdym poziomie (w powyzszym przykładzie 10 PLN).

Pozdro

Do góry
#477794 - 02/03/2006 16:05 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
Chcieliscie - macie. Betportfolio jest za darmo. przez miesiac promocja (roczne konta). trzeba zalozyc konto w mybet, wplacic i zaczac grac z tym bukiem i w promocji jest Betportfolio.com gratis przez rok!

Do góry
#477795 - 02/03/2006 16:06 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
tylko trzeba to zrobic przez link ze strony Betportfolio.com tutaj

Do góry
#477796 - 02/03/2006 16:25 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
No to rzeczywiście za darmo Ja z niecierpliwością czekam co nam nitros pokaże

Do góry
#477797 - 02/03/2006 23:02 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
O M&A sie nie powinno mowic przed czasem, no ale nic nie wiadomo

Do góry
#477798 - 21/04/2006 08:51 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
KacMa Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2001
Postów: 350
Skąd: Szczecin
Quote:

Witam.Sorki ze nie w temacie ale mam mam pytanko do nitros 16
czy duzo pracy zajełoby napisanie\sworzenie programu który by informował o aktualizacji ston www??(np na maila)
Jestem całkowity amotorem w tych sprawach wiec prosze o wyrozumiałosc!!
pozdrawiam




ja ci odpowiem - w juhc.

Przy szacowaniu zakłądałem, że chodzi ci o info jak się zmieni kurs na jakiejś stronie.

Do góry
#477799 - 01/06/2006 18:33 Re: Zaproponuj software pomocny w typowaniu a zrobie go
galahad Offline
enthusiast

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 249
Skąd: Starogard Gd.
i co z tym "swietnym" serwisem? kiedy startuje?

do admina - wez ty sie czlowieku nie wyglupiaj - usuwanie wiadomosci tylko dlatego ze uzylem niepelnej nazwy pewnej strony bez podlinkowania nawet tylko potwierdza skargi innych osob o usuwaniu tematow. nie obchodza mnie wasze gry podjazdowe. zadam szacunku i zachowania moich postow! tym bardziej ze to bylo pytanie a nie reklama. co to jakas inkwizycja? po raz pierwszy sie wkurzylem na ten serwis...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, ANZELMO, VVega, alfa, Sensei, akagi, kemp, Kretol, Lukasz111), 3335 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581239 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49