Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#482641 - 16/01/2006 23:38 Re: Australian Open - 16-29.01
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
adaktusson - sanguinneti 1 (w porywach do 4.6 )

sprobowac mozna tym bardziej ze sanguinnetti nigdy nic nie osiagnal na kortach w melbourne. adaktusson po kwalach bardziej zapoznany z tegoroczna nawierzchnia co dodatkowo stanowi jego plus w tym pojedynku, a 34-letniego sanguinnetiego po 1.15 to bym w zyciu nie ruszyl dodatkowo poza granica swojego kraju

phau - berlocqu 1 1.4

ten pobyt berlocqa w melbourne to raczej cos z serii "nie do wiary". po dzisiejszej nocy-dniu bedzie sie szykowal do anstepnego challengera na clayu. niemiec za wybitnym zawodnikiem nei jest ale jest dosyc solidny i nawierzchnia przemawia na jego korzysc

karlovic - davidienko 1 (w porywach do 4.0 )

szkoda by bylo nie zagrac chorwackiego olbrzyma z rosjaninem. Jego serwis juz nei raz wyczynial cuda wiec dzisiaj moze kolejny.

murray - chela 2

chela przez ostatnie 5 lat nigdy nie odpadl w pierwszej rundzie na AO. murray do potentatow hardu narazie nie nalezy i dziwie sie optymizmowi w graniu na anglika. chela moze tutaj pokusic sie o zwyciestwo. Juz dzisiaj henman pokazal do czego zdolny jest anglik z 5-1 na 5-7

Do góry
Bonus: Unibet
#482642 - 17/01/2006 12:41 Re: Australian Open - 16-29.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
F.Santoro - A.Pavel 1 @1.599 Pinnacle

Santoro bez większych problemów w I rundzie ograł Spadee 3:6 6:0 6:2 6:3. W całym meczu popełnił zaledwie 15 niewymuszonych błędów. Z kolei Pavel w dużo dłuższej potyczce z Carlosem Moyą popełnił tych błędów 55 ale naszczęście Hiszpan popełnił ich jeszcze więcej i po meczu trwającym prawie 4 godziny wygrał Pavel 6:4 7:6 4:6 3:6 6:4. Ogólnie Pavel na hardzie od jakiegoś czasu nic wielkiego nie pokazuje. Na zeszłorocznym AO ograł go w II rundzie Raynolds, w I rundzie US Open Murray. W tym roku dwie porażki z Vikiem i Hernychem. Santoro na wielkich imprezach nie odpuszcza i myślę, że jeden z lepszych techników w całym ATP powinien awansować dalej.

P.Kohlschreiber (+6,5 hc) - I.Ljubicic 1 @1,95 GB

Ljubicic jest tu zdecydowanym faworytem i trudno się z tym nie zgodzić. Teren australijski jednak nie leży mu zbytnio, w poprzednim roku odpadł już w II rundzie z mało wtedy znanym Baghdatisem. Na tegorocznych AO w I rundzie ze słabiutkim Guccione wygrał w 3 setach 7:6 6:4 7:6 a więc 4 gemami. Niemiec Kohlschreiber w Australii czuje się z kolei bardzo dobrze. W zeszłym roku doszedł tutaj aż do 1/8 a w tym roku udało mu się wygrać z Hewittem w Adelajdzie. Myślę, że stać go spokojnie na wygranie 1 seta lub wyrównanej walki w TB a wtedy handi powinien pokryć.

Do góry
#482643 - 17/01/2006 15:15 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
[quote
P.Kohlschreiber (+6,5 hc) - I.Ljubicic 1 @1,95 GB

Ljubicic jest tu zdecydowanym faworytem i trudno się z tym nie zgodzić. Teren australijski jednak nie leży mu zbytnio, w poprzednim roku odpadł już w II rundzie z mało wtedy znanym Baghdatisem. Na tegorocznych AO w I rundzie ze słabiutkim Guccione wygrał w 3 setach 7:6 6:4 7:6 a więc 4 gemami. Niemiec Kohlschreiber w Australii czuje się z kolei bardzo dobrze. W zeszłym roku doszedł tutaj aż do 1/8 a w tym roku udało mu się wygrać z Hewittem w Adelajdzie. Myślę, że stać go spokojnie na wygranie 1 seta lub wyrównanej walki w TB a wtedy handi powinien pokryć.





...tylko ze Kulszrajb nie ma takiego atutu do "trzymania" handi jak Guccione - SERWIS...

Tutaj bedzie na styku tego handi, jednak jesli Ljuba wygra pierwsze 2 sety, to w 3 powinno byc odpuszczenie przez Phillipa, i moze skonczyc sie 6-0/1...

Duzo pewniejszy -handi Blake'a. Faurel to zawodnik z ktorym taki handi moglby zrobic nawet Olej:P.

Jednak -handi nie lubie za bardzo grac, ladnie wygladaja na dzis: Wawriniec+7 6/10, Bagha+4 7/10 i moj Simon+7 4/10.

Staszek jest w bardzo dobrej formie, czego nie mozna powiedziec o Nalbim(tryumf w mastersie moze miec wplyw ). 1r i meczarnie z Udomechoke'iem nie wroza mu zbyt dobrze w tegorocznym AO i dzis startuje 1 etap gry przeciwko Davidowi .


P.S. Czy ja wiem, ze rok temu Marcos nie byl taki znany...zalezy od "poziomu wtajemniczenia" w tenisowa karuzele


Pozdro!
Pokój
Maciek

Do góry
#482644 - 17/01/2006 16:29 Re: Australian Open - 16-29.01
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Bagh/Sko- Chel/Gaud 2 1.89 9/10

Wszędzie na ta parę płacą 1.30-1-45 a tu taki prezencik od PROFKA. Albo jest cos o czymś nie wiemy albo po prostu jutro odbiore duzo siana



Fyrs/Matk-Sang/Sta 1 1.41

Nasza para posiada większy potencjał, Sanguinetti i Starace to gracze singlowi absolutnie nie pasujący stylem gry do siebie, jak dla mnie łatwy mecz



Hrb/Mert-Gal/Lev 1 1.4

Tutaj równiez stawiam na serwis Mertinaka i doświadczenie Hrbatego.Przeciwnicy graja ze spoba po raz 1 i to w takiej imprezie. Hrbaty z kolegą razem tworza niezłą całość, nie powinni miec większych problemów jeżeli wszytsko bedzie funkcjonować w optymalnym porządku. Na dodatek Levinsky większość meczy właśnie rozegrał w parze z Hrbatym więc wydaje mi sie że Dominik zna słabsze strony swojego kolegi

Do góry
#482645 - 17/01/2006 16:41 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
2 ostatnie pary bez zastrzezen typy, ale... czemu dziwisz sie co do wysokosci kursu na Bagha i Skocha...

1.Gaudio z Chela grali razem na hardzie x2 - oba mecze przegrane...

2.Obaj Arg graja single wciaz, Gaudio dzis w noc 4h przed meczem deblowym. I z pewnoscia na 100% grac nie bedzie, zreszta watpie zeby Chela tak zagral rowniez majac w myslach jutrzejsze spotkanie z Lleytonem, w ktorym ma zreszta wielkie szanse na zwyciestwo .

3.Skoch to bardzo doswiadczony deblista, a w polaczeniu z dobra dyspozycja Baghdatisa moze dac ciekawa mieszanke...


Po "twoim" kursie owszem, mozna to zagrac, ale juz napewno nie potym wspomnianym przez ciebie ok 1.4.


P.S. Duzo wyjasnia mecze singlowe Homo-Gastonka i Marcosa, ktore zaczynaja sie o tej samej porze...

Goget : Macias nie cytuj postów bezpośrednio nad Twoją wiadomością bo to bezsensu. Każdy wie do ktorego postu się odnosisz


Edited by Goget (17/01/2006 17:51)

Do góry
#482646 - 17/01/2006 20:34 Re: Australian Open - 16-29.01
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
witam po dlugim okresie nieobecnosci.. widze ze forum sie troche zmienilo.. w sensie, stracilo (chyba??) wielu ciekawych i dociekliwych analizatorow, ktorych opinie, przyznam szczerze zawsze mi pomagaly w typowaniu...

ale do rzeczy...

chce dzisiaj za gruba kaske zagrac trzy, cztery meczyki.. ktorych niemal jestem pewien

GAUDIO - LARS
nie wierze ze argentynczyk odpusci wysmienita okazje pojawienia sie w trzeciej rundzie... chociaz ze wzgledu na swoja himerycznosc nigdy nie lubie go obstawiac, nie wydaje mi sie aby ta cecha miala sie objawic wlasnie w dniu dzisiejszym

GINEPRI - GREMELMAYR
Amerykanin ma po raz pierwszy okazje zajsc troche wyzej niz tylko pierwsza runda <hahaha> w Melbourne... jego rywal pokonal Bjorkmana, ale ktoz to jest ten schodzacy ze sceny, stary Szwed... wyjatkowo pewny singielek....

ANCIC - HERNYCH
po tym ile nerwow kosztowalo mnie sledzenie na zywo wyniku spotkania Hernych - Vicente, stwierdzilem ze musze zagrac przeciw niemu... tylko jeden faworyt...

Dzisiejsze spotkania mysle bez problemow powinni tez wygrac Berdych, Nieminen, Blake i Roddick.
Do niespodzianki dnia, nie wiem czemu... ale cos mi podopowiada.. typuje Ljubicica...

tyle... kurcze.. rozruszajmy te forum, zwlaszcza ze okazja wielka... hehe, jak wielki szlem

Do góry
#482647 - 17/01/2006 21:20 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
P.S1.Bjorkman stary Szwed, ktory raptem 3 miesiace temu pokazywal 10 lat mlodszym "gwiazdom" gdzie jest ich miejsce... jesli nie lubisz obstawiac homosa to nie rob tego! glowna zasada: nie graj wbrew sobie!

P.S2. Forum jest w dobrej kondycji, zostali i pisza Ci ktorzy wiedza wystarczajaco duzo na temat Jeu de paume . Brak "szczorkow" i niech tak zostanie, wkrotce sie przekonasz, ze tak jest duzo korzystniej:)

Goget : Macias ale ja proszę


Edited by Goget (17/01/2006 22:02)

Do góry
#482648 - 17/01/2006 21:22 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Goget dla porzadku i niepotrzebnych nieporozumien lepiej zeby byly cytowania, w celu pozbycia sie niejasnosci...

Do góry
#482649 - 17/01/2006 21:26 Re: Australian Open - 16-29.01
rtsmistrz Offline
enthusiast

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 339
Skąd: Polsza
w sumie to buczki na dzisiejszy wieczór nie zaproponowaly zbyt ciekawych kursów. bo tasiemce z kursami ok 1,05 są raczej mało atrakcyjne. mysle ze warto zagrac w meczu Santoro-Pavel na Francuza . Rumun pokonał po 5-setówce schorowanego Moyę, co w moim odczuciu nie sprawiłoby wiekszych problemow Santoro. na pierwszy rzut oka taki typ przyszedł mi do głowy, a wiadomo ze pierwsze odczucie zawsze bywa najlepsze.
F. Santoro - A. Pavel 1,6 Zabojad

podobno szukamy niespodzianki... hmmm
ciezko wskazac <lol> moze Hernych napaskudzi Anciciovi hehe
a co do meczu Roddick - Moodie to w ciemno biore wynik 7-6 7-6 7-6

Do góry
#482650 - 17/01/2006 22:00 Re: Australian Open - 16-29.01
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Feliciano Lopez - Gilles Muller ---1--- @ 1.44
Obaj zeszly rok na hardzie mieli nie za ciekawy. ciut lepszy mial lopez, ktory byl na malym plusie. luksemburczyk w wielkim szlemie daleko nigdy nie dochodzil i mysle,ze tego dnia zakonczy sie jego wystep w australii. poza tym chluby mu nie przynosi wymeczone 5setowe zwyciestwo ze slabiutkim mello w pierwszej rundzie.

Tommy Robredo - Dmitry Tursunov ---1--- @ 1.95
Mysle,ze rusek juz do nastepnej rundy nie przejdzie. robredo zaczal ladnie rok wygrywajac copa del rey.mimo, ze pozniej juz nie bylo tak dobrze i nawet przyszla porazka z dzisiejszym rywalem. mysle, ze hiszpan wezmie rewanz i pokona swojego pogromce z Sydney.

A teraz w poszukiwaniu niespodzianki
Tomas Berdych - Gilles Simon @.5.93
Ma mlody francuz potencjal, ladnie przeszedl kwale i jakos takie mam przeczucie ze moze dzis pokonac Tomaszka.

Do góry
#482651 - 17/01/2006 23:20 Re: Australian Open - 16-29.01
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Witam,

Jutro widze 2 bardzo ale to baaardzo mozliwe underdogi moim zdaniem:

Max Mirnyi - Davide Sanguinetti

LLeyton Hewitt - J. J. Chela 2

Dokladnie sobie przeanalizowalem te mecze, posprawdzalem, poszperalem i wychodzi mi, ze conajmniej jeden z nich wchodzi a kursy okolo 2.5 - 3.

Max i wielki szlem to . Owszem jest niezlym deblista ale przy jego warunkach i mozliwosciach powinien byc czolowym singlista ale ma psyche zryta. W poprzedniej rundzie ledwo ledwo uporal sie ze slabiutkim Ascione. Davide mam nadzieje przypomni sobie wspanialy wystep w zeszlorocznym US Open i tu tez troche zamiesza. H2H 2-1 dla Maxa i wszystkie mecze wyrownane /no ten na trawie troche mniej /. Szanse oceniam po rowno a wiec czemu nie zaryzykowac za 1/10?

Co do drugiego meczu to nie myslcie czasem, ze sugeruje sie tym, ze Chela ogral Murraya i nagle jest wielki . Gram to 1/10 bo forma Hewitta to DRAMAT obecnie. Wkleje tylko jego wyniki tegoroczne a wszystkie mecze na wlasnych smieciach:

ADELAIDA
R32 Hernych, Jan (CZE ) 0 4-6 6-2 6-4
R16 Kohlschreiber, Philipp (GER ) 0 3-6 6-0 5-7

SYDNEY
R32 Spadea, Vincent (USA ) 57 2-6 7-5 6-3
R16 Melzer, Jurgen (AUT ) 57 6-1 6-4
Q Seppi, Andreas (ITA ) 17 6-4 5-7 5-7

plus 5 setow z Vikiem w 1 rundzie. Dla mnie to sa jaja . Taki gracz nie ma prawa meczyc sie z Hernychem, Kohlschreiberem, Spadea czy Seppim . Naprawde tu moze byc spokojnie zwyciestwo Cheli a kurs ponownie smakowity. H2H 2-1 dla kangura i wszystkie mecze na hardzie.

Tak wiec mamy juz 2 x 2.

Gram tez chyba tripla: Hrbaty /wiadomo Dick raz mnie nabral i wystarczy/, Grosjeana /Monaco? nie dziekujemy ci clayowcu/ i Horna /Phau to nie jest nawet sredni gracz a peruwianczyk ogral niezlego Monfilsa/. Tu jeszcze nie wiem jaka stawka bo myslalem o dublu Dominik i Seba za 7/10. Duzo ale zawsze mozna obroci sianem choc ako kolo 1.35 wyjdzie. Dla mnie tylko krecze tam moga spowodowac inne wyniki.

Do góry
#482652 - 18/01/2006 06:23 Re: Australian Open - 16-29.01
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Ten post odnosi się do tego wyżej

Monfils grał chyba z kontuzją(wnioskuje po zapiskach z quasi) więc zwycięstwo Horny mało znaczące.

Do góry
#482653 - 18/01/2006 06:31 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Co do spotkania Horny z Phauem to dla mnie faworytem ok 60/40 jest niemiec. bo dzisiejszym zyciowym sukcesie Gremelmayra z pewnoscia wzrosly morale w obozie niemieckim.

Hornie nigdy Australia nie pasowala pod wzgledem warunkow od gry, a takze na rebound ace nigdy nic nie osiagnal.

+HCP na Phaua wezme, powinno byc kolo +3.5

P.S.Kolokoval "nawet nie sredni gracze" nie dochodza do cwiartek turnieji ATP i graja 3-setowki z Moya. JAK DLA MNIE Phau jest w TOP30 na hardzie:)

P.S2. Simon 3/2 i 2-1;p jestem caly w skowronkach, oby wytrzymal

Do góry
#482654 - 18/01/2006 08:58 Re: Australian Open - 16-29.01
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Dla mnie tez Phau jest faworytem w meczu z Horna i szanse na zwyciestwo obu panow oceniam podobnie jak kolega 60-40>Ogladalem mecz Monflis- Horna i francuz wygladal na chorego...kaszlal bez przerwy i poleciala mu krew z nosa... ogolnie byl oslabiony co bylo bardzo widoczne... probowal walczyc ale w takiej dyspozycji byl bez szans.Co do Phau to nie jest on zadną rewelacją ,choc nie ogladalem jego meczu z berlocq (ktory jest typowym "ziemniakiem" nie ma zadnych osiagniec na hard'zie a na clayu sukcesy odnosi tylko w challengerach)to po sledzeniu wynikow live moge stwierdzic ze walka byla dosc wyrownana a obaj tenisisci lamali sie jak dziewczyny Horna prezentuje natomiast przyswoity serwis co na szybkich nawierzchniach ma duze znaczenie.Domyslam sie ze ten pojedynek bedzie dosc wyrownany wiec sadze ze warto zagrac over gemow w meczu jesli jakis buk ma taki zaklad w ofercie.Pozdrawiam

Do góry
#482655 - 18/01/2006 12:12 Re: Australian Open - 16-29.01
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Mirnyj-Sanguinetti 2-2,10 H2H 1-2 7/10
W następnej rundzie zwycięzca tego meczu zmierzy się z Federerem(ten musi wygrać z Mayerem) i już ten fakt spowoduje że Mirnyj już bedzie mial w gaciach (jego psychika mnie rozp....).Sądze ze początek spotkania zaważy na wyniku(jak będzie przegrywał Białorusin odpuści i skoncentruje się na deblu).Włoch to stary wyjadacz kortu w tym roku bilans 1-2 przegrana z Juzhnym i Blakiem i zwycięstwo z O.Rochusem - wyniki te wstydu nie przynoszą.Sanguinetti e 1R ppokonał malo znanego Adaktussona 3-0, a Mirnyj sprawił niemiłą niespodzianke wygrywając z Ascione 3-2 po trzy godzinnej walce.

Verdasco-Vliegen 2-2,0 H2H 0-2 7,5/10
Lewo ręczny Hiszpan chyba jest w trakcie budowy formy bo przegrana w Sydney z Monaco na hardzie jest żałosna.Vliegen odwrotnie dobra gra Belga wygrana m.in. z Srichapchanem, Schutlerem trzy setowe przegrane batalie z Ljubicicem i Seppim w tym roku.Verdasco w 1R pokonał 3-0 Carlsena co jest jakimś wyczynem na hardzie(oby ostatnim), natomiast Vliegen pokonał 3-0 Ch.Rochusa.

Do góry
#482656 - 18/01/2006 12:54 Re: Australian Open - 16-29.01
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Verdasco - Vliegen ---1--- @ 1.55
Vliegen juz zrobil mala niespodzianke dochadzac do polfinalu z Chennai, dzis mysle,ze niespodzianki raczej nie bedzie. Verdasco bardziej ograny na hardzie.a poza tym h2h 0-2 (jeden mecz na clayu a nie na hardzie a drugi mecz vliegen wygral az 4 lata temu na hardzie. a to ze pokonal ch. rochusa mnie nie dziwi, bo ch. na hardzie nie jest zbyt dobrym zawodnikiem

Do góry
#482657 - 18/01/2006 12:58 Re: Australian Open - 16-29.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
K.Vliegen (+ 2,5 hc) - F.Verdasco 1 @1,85 GB

Belg od początku roku w bardzo wysokiej formie. Półfinał w Chenai i wyrównana walka z Ljubicicem. W I rundzie nie pozostawił cienia złudzeń Ch.Rochusowi. Verdasco na hardzie do tej pory poza nielicznymi przebłyskami raczej przeciętny do tego aktualna forma pozostawia nieco do życzenia . Widziałem jego spotkanie z Nieminenem na US Open i Fin sobie spokojnie przebijał piłkę a Hiszpan walił w siatkę albo w aut. Vliegen to też typowy przebijacz w dodatku w wysokiej formie. Verdasco przed tygodniem w Sydney przegrał z Monaco co uważam za sztukę na hardzie. Do AO pewnie kilka rzeczy poustawiał ale z regularnością pewnie znowu będzie miał problemy. Vliegen ma tutaj duże szanse na zwycięstwo a ja na wszelki wypadek zebezpieczam się handi.

Do góry
#482658 - 18/01/2006 14:59 Re: Australian Open - 16-29.01
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Quote:

Verdasco - Vliegen ---1--- @ 1.55
Vliegen juz zrobil mala niespodzianke dochadzac do polfinalu z Chennai, dzis mysle,ze niespodzianki raczej nie bedzie





No pewnie, że dzis niespodzianki i Vliegen dosyc gładziutko wygra. Jest w naprawde niezłej formie, dot ego tog racz wyjątkowo solidny. A Verdasco? Goget napisal już o tym jakie auty potrafi zapodawac. Na dodatek ten mecz o 11.00 czyli będą grac w największym upale - na pewno to regularnosci Verdasco nie poprawi - było wczoraj widac jak męczyli sie w tych warunkach wszyscy.

DLa mnie 1.98 z profka, jak prezent.

Do góry
#482659 - 18/01/2006 16:20 Re: Australian Open - 16-29.01
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Goget zgadzam sie z hcp Vliegena, Belg jesli zagra z taka regularnoscia jak z Krzysiem R. to moga byc 3 sety... Verdasco do poteg jesli chodzi o koncentracje nie nalezy, a belgijscy kibice probke swoich mozliwosci dali dzis w meczu ToJa z Xavierem;).


...

Na 3R:

Ancic-Ferrer 1 6/10

Mario zagral z Hernychem na bardzo wysokiej skutecznosci wygrywanych pilek z 1 serwisu - 91%. Czech nie mial okazji na brejka.
Jesli dzis bedzie siedzial mu serwis podobnie to Ferrer moze w polowie meczu zaczac po swojemu "plakac" i gladko dostanie...

I teraz najwazniejsze zdanie: 84 UD Braccialiego!!! Tak sie znalazl David w 3r.

Czas na jego dobra gre przyjdzie za okolo 2 miesiace, podczas turniejow w USA.



Nalbi-Nieminen 2 (+4) 6/10


Jarkko z cala pewnoscia w lepszej formie, Jarko jest graczem ktory lubi dlugo trzymac pilke crossem, a Nalbandian nie lubi grac z zawodnikami ktorzy dysponuja "zlotym strzalem" z koncowej linii, hehe na wiecej niz 50/50 bedzie to spotkanie 5-setowe;] i licze, ze Jarkko nie dostanie zadnego secika do <2, wtedy powinno byc wszystko elegancko, Jarkko ML 3/10




P.S.Oczywiscie dzis Groszek+Coria 9/10 i oraz +8 hcp Mayera (dzis wlaczy sie Ferdek ekonomista i bedzie 7/6 7/6 7/6:P)

Edit: Handi na Mayera oczywiscie +9.5;]

P.S.Dzis Oli obchodzi urodziny... ladnie wyglada +hcp na Lukacza oraz +2.5seta na Kima, ktory jest bardzo grozny na hardzie i cos urwac powinien Davydence

Pozdro!
Pokój
Maciek


Edited by Schranzer (18/01/2006 19:40)

Do góry
#482660 - 18/01/2006 20:13 Re: Australian Open - 16-29.01
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Andreev (game HC -6) - Sluiter @1,85 Fonbet
Andreev (set HC -1,5) - Sluiter @1,45 GB

Tydzień temu narzekałem na Igora, że się ślizga w turnieju, ale dziś wypatrzyłem ciekawy typ, przeciwnik nie jest tak wymagający jak Seppi czy Tursunov, Helender to typowy średniak, nieźle wiedzie mu się w challach, czasem uda mu sie rozegrać dobre widowisko, ale na ogół przecietnie to wygląda. A Andreev? Wygrywał już ważne turnieje i wie co to za smak, trzeba przyznać że Rusek jest systematyczny, gra na swoim poziomie. Jedyną chyba przewagą Sluitera będzie bieganie do siatki, Holender całkiem dobrze radzi sobie przy niej. Jednak klasa obu panów jest wyraźna.

Schranzer

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, VVega, 11kera11, Sensei, Igor, Zaixi), 4383 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582756 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31