Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4914386 - 13/09/2011 18:13 Liga Mistrzów 2011/2012
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

APOEL - Zenit

Kazdy kto ogladal dwumecz Cypryjczykow z Wisla widzial, jaki potencjal ma druzyna z Nikozji i jak gra w pilke szczegolnie na wlasnym boisku. Zenit w dwoch ostatnich meczach ligowych na wyjezdzie stracil 6 bramek. Rosjanie tez sa przyzwyczajeni do troche innych temperatur, niz te panujace latem na Cyprze, takze moim zdaniem moga miec dzis wieczorem ciezka przeprawe. Z tego co zobaczylem na transfermarkt.de wynika, ze wszyscy zawodnicy APOELU sa zdrowi i gotowi na dzisiejszy mecz. Mysle, ze Cypryjczycy stworza sobie niejedna sytuacje do zdobycia bramki, dlatego do konkursu podaje, ze APOEL strzeli przynajmniej tego jednego gola.

Apoel strzeli
1.46

Do góry
Bonus: Unibet
#4914749 - 13/09/2011 22:28 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
dAnTeCh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 3499
Skąd: Stalowa Wola
Combo na wtorkową LM-kurs ogólny 20,12(kursy z rana z Unibetu)1/10 tongue

Apoel-Zenit gospodarze strzelą 1,44
Kolega wyżej sporo napisał o tym typie-ja myslę podobnie smile
Chelsea-Bayer Leverkusen 1-1,48
Gdyby kurs był niższy odpuścił bym ten typ, taki jak jest obecnie satysfakcjonuje mnie ryzyko gry na niego. Chelsea jest faworytem swojej grupy i aby spokojnie awansować do dalszego etapu u siebie musi zgarniać komplet "oczek". Drużyna niemiecka co prawda ostatnio notuje dobre rezultaty (po złym starcie sezonu-m.in.szybkie odpadnięcie z Pucharu Niemiec w którym prowadzili już 3:0 <szok> ) to przeciwko londyńskiej ekipie nie daję im szans. Niebiescy zaczynają łapać swój styl pod okiem nowego trenera, mają w składzie o wiele bardziej klasowych graczy od Aptekarzy.
Genk-Valencia over2,5-1,85
Jak już kilka razy wspominałem traktuję ten rodzaj zakładów za lekko losowy, ale jak widzę szansę to gram tongue Wyniki mistrzów Belgii pokazują że z obroną u nich na bakier, ale z drugiej strony sami potrafią ustrzelić kilka bramek. O grze Hiszpanów trudno na razie cokolwiek powiedzieć(w lidzę 2 zwycięstwa , bramki 5:3), nie jest to marka tak błyszcząca jak kilka lat temu(zmiana polityki transferowej spowodowanej zadłużeniem) jednak nadal pozostają w czołowym gronie najlepszych ekip z Primera Division.
Barcelona-Milan 1 połowa 1 -1,62
Tak zastanawiałem się od której strony "ugryźć" to spotkanie i wybrałem ten wariant. Myślę że Blaugrana coś ustrzeli i przez następne minuty (do końca połowy a w konsekwencji meczu) będzie kontrolować spotkanie jak to ma w zwyczaju. Ekipa z Mediolanu ma za słabą linie pomocy by być dzisiaj równorzędnym przeciwnikiem(taka przynajmniej jest moja opinia).
Borussia Dortmund-Arsenal Londyn van Persie strzeli gola 3,15
W tym meczu zastanawiałem się nad opcjami bramkowymi(over, bts )jednak kurs że Holender strzeli bramkę "wart jest świeczki" tongue Gospodarze nie prezentują się tak dobrze w obronie jak w poprzednim sezonie, no i bez Barriosa nie strzelają tak wielu goli( i powiedzmy szczerze grają "średnio"). Kanonierzy też mają "dziki" początek sezonu co widać po ich rezultatach,niewątpliwą tego przyczyną jest pozbycie się dwóch kluczowych pomocników i znajdując ich następców "last minute". Ale to każdy wie więc teraz zastanawiam się po co to piszę tongue Wracając do typu van Persie gra na szpicy ataku, do tego jako kapitan wykonuje 11-tki i czasem rzuty wolne-także szansę na gola ma w moich oczach dużą smile

Do góry
#4914813 - 13/09/2011 23:25 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
typ konkursowy

Borussia Dortmund vs Arsenal Londyn

"polski mecz" w LM i chyba najciekawsze spotkanie obok Barca vs Milan w pierwszy wtorek Champions League. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy, co może być podyktowane falstartem Arsenalu w lidze, a także serią osłabień kkluczowych graczy na czele z Fabgregasem. Jednakże Arsenal w ostatnich dniach wzmocnił środek obrony Perem Merteasckerem, a pomoc Mikelem Artetą, co prócz wzmocnień personalnych przyniosło też trochę pozytywnej energii do klubu. Arsenal zdobył pierwsze punkty w lidze pokonują Swansea i dziś wg mnie nie jest na straconej pozycji.
Borussia - obrońca tytułu mistrza Bundesligi - średnio weszła w sezon, w sobotę przegrała u siebie z Hertą Berlin, co pokazało nieco, iż zespół może nie być przygotowany do gry na wszystkich frontach.
To krótka charakterystyka formy obu klubów, tym co mnie przekonuje do tego, że obie ekipy strzelą bramki jest fakt, że zarówno Arsenal, jak i Borussia to zespoły bardzo ofensywne, posiadające większe atuty z przodu, niz w obronie. Borussia bardzo będzie chciała powrócic do LM zwycięstwem, więc musi się otworzyć, a to woda na młyn dla Arsenalu. BTS bardzo prawdopodobny.

Obie ekipy strzelą - TAK @ 1.77

Do góry
#4914876 - 14/09/2011 00:03 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Borussia Dortmund vs Arsenal Londyn
Typ:X
Kurs:3.29

Dwie Polskie kolonie naprzeciw siebie. Oba kluby które stawiają na młodych piłkarzy, bardzo mi się ta filozofia podoba:). Obie ekipy poniżej oczekiwań na starcie sezonu. Trener Kanonierów dalej zawieszony przez UEFA, mecz obejrzy z trybun. Myśle że remis, dla obu ekip będzie dobrym wynikiem, a wynik 0-0 jak i 2-2 bardzo możliwy.

Przypuszczalne składy:

Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Gündogan - M. Götze, Kagawa, Perisic - Lewandowski

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Song, Frimpong, Arshavin - Walcott, van Persie

Do góry
#4915951 - 14/09/2011 13:52 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Villarreal - Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 2.05

Grupa A już po losowaniu została ochrzczona grupą śmierci. I nie ma się w sumie czemu dziwić, gdyż Napoli, Manchester City, Villarreal i Bayern Monachium to kluby o uznanej marce. Tym bardzie jest więc istotne by dobrze zainaugurować rozgrywki. Dla Monachijczyków rysuje się dziś dobra okazja na zainkasowanie 3 punktów albowiem u progu sezonu Villarreal - ich dzisiejszego rywala - trapią rozmaite problemy. Po pierwsze Zółte Łodzie Podwodne wciąż boleśnie odczuwają stratę Santi Cazorli. Po drugie wyjatkowo słabo prezentuje się linia defensywna, która w dwóch meczach Primera Division pozwoliła sobie strzelić siedem bramek. Co prawda ktoś może stwierdzić, że z Barceloną i Sevillą to nie wstyd stracić tyle bramek, ale z drugiej strony Bayern nie wygląda na mniej wymagającego rywala. Tym bardziej, że Monachijczycy spisuja się doskonale, a Mario Gomez hurtowo strzela bramki jak na zawołanie. Dlatego też z pełnym przekonaniem stawiam na zwycięstwo przyjezdnych, dla których może się to okazać najłatwiejsza okazja to zainkasowania trzech punktów na wyjeździe.

Do góry
#4916540 - 14/09/2011 20:44 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Typ konkursowy.

Inter Mediolan - Trabzonspor

Przeglądając ofertę z Ligi Mistrzów moją uwagę zwrócił ten oto mecz.
Inter słabo zaczął ten sezon, najpierw porażka z Milanem w Superpucharze Włoch, a potem na inaugurację ligi przegrana z Palermo 4:3.
Ale także wyniki meczów towarzyskich nie napawają optymizmem kibiców Interu, wyniki takie jak przegrana z Chievo 2:3 czy remis z Olympiakosem 2:2 (a już było 0:2) chluby zespołowi z Meazza nie przyniosą.
Trabzon awansował do LM bocznymi drzwiami ponieważ wykluczone z tych rozgrywek zostało Fenerbahce, Trabzonowi przypadło granie w eliminacjach ale odpadli z Benficą i gdy już wszyscy myśleli o Lidze Europejskiej taki oto zbieg okoliczności i dzisiaj Trabzon będziemy oglądać w Lidze Mistrzów.
W Turcji także jedna kolejka za nami.
Trabzon zaliczył remis w Manisy dość pechowy bo prowadzili do 88' 1-0.. jednak mecz skończył się wynikiem 1-1.
Dużo, bardzo dużo osób dzisiaj gra na Inter po kursie 1,40 co jest dla mnie nie do przyjęcia przy obecnej formie Interu.
Do konkursu podaje czysty REMIS po kursie 4,20 i wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest wielce prawdopodobne.

Do góry
#4917245 - 15/09/2011 00:31 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Lille-CSKA
Typ:1
Kurs:1.62


Żeby myśleć o awansie trzeba wygrywac mecze u siebie. Ekipa Lille zdaje sobie sprawe, że na wyjazdach w Mediolanie,Moskwie,Trabzonsporze bedzie ciężko.Więc trzeba byc mało gościnnym u siebie, a dzis jest doskonała okazja do wygranej, i rozpoczęcia rywalizacji w dobrym stylu. Ekipa gości nie wystąpi w optymalnym zestawieniu, największa stratą jest pierwszy bramkarz Igor Akinfeev razem z Keisuke Honda. CSKA może byc troche wymęczone ostatnimi dwoma derbami ze Spartakiem 2-2 i przegranym ostatnio meczem z Dynamo 0-4 co nie wróży dobrze.Mysle więc że ekipa Obraniaka i Jelenia dziś odniesie zwycięstwo, oby z naszymi na boisku i dobra grą smile (Można zaryzykować że Lille będzie prowadzić już po 1 połowie).

Do góry
#4917543 - 15/09/2011 01:07 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Villarreal-Bayern München

Bayern wcale nie musi dzis wygrac, ostatnia wygrana 7-0 nad Freiburgiem moze zmylic trop, Villareal to nie ta liga co ostatni przeciwnik Bawarczyków. Ekipe gospodarzy stac na zastopowanie gosci,a z drugiej strony Bayern może gladko wygrać, na pewno przyjeżdżają po wygrana, pewni siebie co ich może zgubić, dla mnie może byc mała niespodzianka dziś mój typ 1x 1.82

Do góry
#4941651 - 27/09/2011 22:25 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
CSKA Moskwa - Inter Mediolan

Normalnie takie kursy jakie sa na Inter(3) brałbym z pocałowaniem reki. Ale Inter falsart zaliczył na poczatku sezonu. Decyzja była szybka zmiana trenera na doświadczonego Ranieriego. Co zaowocowało już w pierwszym meczu z Bolonia wygraną 3-1. Inter jeszcze nie gra paroma filarami, ale taki klub jak Inter musi miec szeroka kadre. Co do CSKA to ja nie wiem gdzie taki chura optymizm, ostatnio wygrali z Volga 3-1 ale wcześniej 4 mecze pod rzad bez wygranej. Inter 4 ostatnie mecze zawsze wygrywał z CSKA, strzelając 8 goli tracąc 3. Dla mnie najpewniejszym typem wydaje sie x2 po 1,60. A dla większego ryzyka spróbuje że po 1 połowie będą prowadzić 3.76.

Do góry
#4944258 - 29/09/2011 01:08 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Olympique Marsylia - Borussia Dortmund

Obie ekipy nie zachwycają w lidze w ilości zdobytych pkt.Ale w Lidze Mistrzów w pierwszej kolejce zagrali nieźle.Gospodarze wyjazdowe zwycięstwo nad Olympiakosem 0-1 bardzo cenne.Goście remis 1-1 z Arsenalem ale to Borussia grała lepiej w całym spotkaniu. Dziś sadze że padnie remis, obie ekipy dla mnie bardzo zbliżone formą jak i umiejętnościami.

Remis 3.1

Do góry
#4944294 - 29/09/2011 01:22 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
dam1305 Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2011
Postów: 211
Skąd: Chorzów
28.09.2011 20:45
Arsenal - Olympiakos
Typ: Over 2.5 Goals
Kurs: 2.02

Dla arsenalu jest to mecz o spokojniesza wizje awansu... dla olympiakosu mecz ten juz urasta do rangi meczu o zycie. W najgorszym przypadku w moim mniemaniu to wlasnie z arsenalem beda walczyc o 3 miejsce w grupie i gre w lidze europy. dlatego uwazam ze padnie tu wiecej goli niz oba underowe mecze druzyn w pierwszej kolejce. Wydaje mi sie ze wynik bedzie oscylowal kolo 2-1 lub 2-2. Arsenal w lidze na 6 meczy mial 2 undery a grecy 17 overow w 30 meczach.
Mysle ze to najwyzsza pora na over.

Do góry
#4981904 - 18/10/2011 16:10 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Lille Osc - Inter Milan
typ: X
kurs: 3.26
REDBET

Grupa B Ligi Mistrzów jest chyba jedną z najciekawszych a już na pewno jedną z najbardziej wyrównanych, jest to spowodowane głównie faktem słabej formy Interu. Dzisiaj Nerazzurri zagrają z mistrzem Francji Lille i nie będą faworytem ja jednak uważam, że są wstanie zdobyć przynajmniej punkt.
Lille mimo, że dwa ostatnie mecze ligowe wygrało to jednak swoją grą nie zachwyca, Inter natomiast od początku sezonu jest w sporym kryzysie, który tłumaczony jest głównie faktem dużej ilości kontuzji w zespole. I faktycznie coś jest na rzeczy, dzisiaj na Stade Lille Metropole de Villeneuve zabraknie orlana, Samuela, Ranocchi, Coutinho czy Poliego ale w porównaniu z ostatnim meczem ligowym z Catanią są w kadrze meczowej Sneijder, Julio Cesar oraz Chivu.
Jeśli chodzi o Lille to w ekipie Les Dogues zabraknie Tulio De Melo ale zagra jedna z gwiazd zespołu Moussa Sow.
Według mnie w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta, niby bukmacherzy dają większe szansę Lille ale Inter to jednak wciąż drużyna mająca w swoich szeregach gwiazdy światowego futbolu. Myślę, że podział punktów byłby tu najbardziej sprawiedliwy i tym samym nie zaszkodziłby żadnej z ekip. Ponadto byłoby to już trzecie spotkanie zakończone remisem w Lidze Mistrzów Lille a jak wiadomo takie serie lubią trwać więc mam nadzieje, że dzisiaj ta seria zostanie potrzymana.

Do góry
#4982072 - 18/10/2011 18:03 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

Napoli - Bayern

Spotkanie, ktore smialo mozna nazwac hitem nadchodzacej kolejki Ligi Mistrzow. Bayern w kapitalnej formie, wygrywa wszystko co sie da, wystarczy powiedziec, ze w 11 meczach w tym sezonie stracil.. 1 bramke i stalo sie to w pierwszej kolejce Bundesligi, a wiec 7 sierpnia, czyli prawie 3.5 miesiaca temu. Statystyka szokująca.. ale jak wiadomo kazda passa kiedys sie konczy. Bayern przyjezdza dzis do Napoli, ktore to z kolei nie przegralo 9-ciu ostatnich spotkan rozegranych na wlasnym stadionie w europejskich pucharach (a wygralo az 6 z nich). Napoli grajac z topowymi rywalami, potrafi sie naprawde mocno zmobilizowac i zagrac super zawody, w tym sezonie za przyklad niech posluza 3 bramki wbite Milanowi, takze 3 Interowi czy 2 Villareal. Wlosi maja w swoich szeregach supersnajpera Cavaniego. Jak juz wspomnialem, patrzac chociazby i tylko ze statystycznego punktu widzenia, czas w koncu, by ekipa z Monachium stracila bramke. Do konkursu podaje minimum 2 bramki strzelone przez Napoli, bo kurs jak na takie rozwiazanie zachęca, a biorąc pod uwage to co wyzej napisane, na pewno nie jest to opcja nierealna.

Napoli strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 3.32

Do góry
#4982255 - 18/10/2011 19:42 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
W dzisiejszej kolejce LM przychyliłbym sie do typu Lile z Interem uważam podobnie remis możliwy do osiągnięcia przez Inter a i Lile dobrze radzi sobie w lidze francuskiej w spotkaniu Napoli - Bayern obstawił bym wynik 2:2 mimo że Bayern nokautuje kolejnych rywali w Bundeslidze to jednak są europejskie puchary i Napoli pomimo porażki w lidze bedzie przynajmniej punkt ugrać z silną ekipą Bayernu tym bardziej remis Monachiun tez satysfakcjonuje myślę że spotkanie będzie ciekawe.
Dodatkowo fajne spotkanie w tej kolejce z Zagrzebiu gdzie Dinamo zmierzy się z Ajaxem typ 2 lub 02.
Jesli Ajax chciałby powalczyć o drugie miejsce z Lyonem powinno obowiązkowo wygrać w Zagrzebiu gospodarze też bedą próbowali ugrać przynajmniej jakieś punkty w taj LM chociaż na własnym boisku dlatego też ta podporka z remisem bo jak wiadomo każdy walczy o swoją kasę więc dla Dinama to każdy punkt cenny 2 na Ajax 2,45 naprawdę kuszact tylko nie do końca pewny bo Ajax lubi na wyjazdach remisować podobnie jak Benfica z Bazylea chociąz tutaj wydaje mi się że czasem może być wynik do tego z Rumunii 0:1 w Benfica zgarnia komplet trudno powiedzieć bo Bazylea zdobyla punkty na Manchesterze a na swoim terenie to mogą zrobić niespodziankę jak maja dobry dzien a przeciwnik ich zlekceważy lub w słabszej formie

Do góry
#4982371 - 18/10/2011 20:35 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
FC Otelul Galati - Manchester United
Typ: 2/2 (ht/ft)

Wydaje mi sie, że Ferguson dosc powaznie traktuje rywala z Rumuni i bardzo mu zalezy na zwyciestwie. 2 mecze bez wygranej w LM powoduja ze MU jest lekko pod sciana. Szkot w weekend dal troche luzu Rooneyowi, Valenci i Naniemu. Zdecydowanie ich oszczedzał na dzisiaj aby glodni gry juz w pierwszej polowie wybili z glowy komukolwiek jakies marzenia ze nie wyjda z grupy C tegorocznej LM. Gospodarze sa w jakims malym kryzysie (4 mecze bez wygranej i to 3 w swojej jakby nie bylo nienajsilniejszej lidze) i trudno wyobrazic sobie by mogli przelamac sie wieczorem. Widze tu dosc mocne ataki Angoli od poczatku i bramke w pierwszych 30 minutach. A pozniej kontrola i w drugiej dorzuca jeszcze jedna. 0-2 MU

Do góry
#4982518 - 18/10/2011 22:06 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
CSKA Moskwa - Trabzonspor
X2 2.11

CSKA wygląda ze z forma u nich kiepsko, porażka z Interem u siebie można bylo usprawiedliwić że Inter wszedł na wlasciwy tor ale Inter miał tylko przebłysk i dalej tankuje, następne mecze 2 remisy z Kubanem i Groznym mnie nie przekonują że dzis bedzie lepiej. Goscie graja równo łapia punkty i co co wazne nie przegrywają dzisiaj jak by zgarnęli cała pule sa głównym faworytem do zajecia 1 miejsca. Kursy że nie przegraja dla mnie dobre i spróbuje x2 po 2.11. Dodatkowo liczac na dobra gre naszych kadrowiczów smile

Do góry
#4982723 - 19/10/2011 00:21 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
typ konkursowy
Real Madryt vs OSC Lyon

W zasadzie sezon LM bez takiego meczu to sezon stracony wink
Prawie rokroczna rywalizacja między obydwoma drużynami w tym roku ma miejsce już na poziomie grupowym. Od 2005/2006 oba zespoły grały ze sobą aż 8-krotnie: zmieniają się piłkarze, trenerzy, taktyki, ale jedno w tych meczach pozostaje bez zmian - undery 3,5. Na 8 meczy tylko raz padł taki rezultat 2:2 na Santiago Bernabeu w 2006 roku, a więc 7 razy under 3,5. Do tego w tym roku w LM zarówno Real jak i Lyon nie strzelają na potęgę i żadna z tych drużyn nie przekroczyła linii 3 bramek. Wszystko to przemawia za underem 3,5 a kurs 1.60 za to zdarzenie jak najbardziej do przyjęcia.

typ: under 3,5
kurs: 1,60

Do góry
#4983786 - 19/10/2011 17:03 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

Barcelona-Pilzno

Nie ma sie tutaj co rozpisywac. Kazdy wie jaka przepasc jest miedzy tymi druzynami. Pilzno to absolutny kopciuszek tej edycji Ligi Mistrzow i kazdy inny wynik niz kilkubramkowa wygrana Barcelony bedzie tutaj sporą sensacją. W dodatku goscie przyjezdzaja na Camp Nou bez swoich dwoch zawodnikow: Pavlika i Pilara. O absencjach Barcy nie ma co pisac, bo to czy w takim meczu na skrzydle zagra Pedro czy Alexis, a na srodku Thiago a nie Fabregas to w przypadku takiego przeciwnika jak Czesi nie robi zadnego znaczenia. Spodziewam sie statystyk podobnych do meczu z Osasuna, gdzie posiadanie pilki przez Barce ksztaltowalo sie na poziomie ok. 85% i szturmu od pierwszej minuty meczu, a co za tym idzie kilku strzelonych przez Barce bramek.

Barca strzeli minimum 4 gole
1.66

Do góry
#4983952 - 19/10/2011 18:58 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wczorajszym typem dnia był Śląsk , dzisiaj jest to Milan -1,5 po 1,875 boks . Bate Borisov nie jest już tak mocne jak jeszcze parę sezonów temu. Na ostatnie 12 spotkań biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki zdołali wygrać tylko 3.

Z Bate w letnim okienku transferowym odeszło dwóch podstawowych piłkarzy, Pavel Nekhajchik - najlepszy strzelec, oraz Igor Shitov podpora defensywy. Na dziś kontuzjowani są Rodionov oraz Kuntsevich a więc poważne osłabienie zwłaszcza absencja Rodionova powoduje że siła rażenia białoruskiego zespołu nie będzie dziś zbyt imponująca.

Przedsmak tego co może dziś spotkać Bate Borisov mieliśmy w zeszłej kolejce, gdzie Barcelona rozgromiła na wyjeździe 5:0 białoruski zespół. Milan korzystnie wypadł w weekendowym starciu z Palermo i dzisiaj wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazują że powinni urządzić sobie stzrzelecką kanonadę.

boks boks boks

Do góry
#4984157 - 19/10/2011 20:50 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
FC Barcelona - Viktoria Plzno
Chelsea Londyn - KRC Genk

W środowych spotkaniach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów dojdzie do dwóch spotkań w których wielkie kluby spotykają się z kopciuszkami. FC Barcelona podejmuje Viktorię Plzno a Chelsea Londyn zagra z KRC Genk. Hiszpanie po remisie u siebie 2:2 z Milanem ograli na wyjeździe bez problemów BATE Borysów 5:0, Czesi natomiast po remisie u siebie z BATE 1:1, przegrali w Mediolanie 0:2. Chelsea pokonała bez problemu 2:0 u siebie Bayer Leverkusen oraz zremisowali 1:1 z Valencią na wyjeździe, Genk również z Valencią podzielił się punktami remisując 0:0 oraz przegrali na wyjeździe z Bayerem 0:2. Dziś w obu meczach gospodarze potrzebują trzech punktów by ze spokojem przystąpić do rewanżów z pozycji lidera. Barcelony nie trzeba nikomu przedstawiać, taki zespół jak Viktoria Plzno nie będzie miał nic do powiedzenia, to gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty będą kontrolować spotkanie i tylko od nich będzie zależało jak wysoko wygrają to spotkanie, zapewne w pierwszej połowie strzelą 2-3 bramki i w drugiej połowie będą już tylko spokojnie kontrolować ten mecz, liczę na podobny wynik jak ten z ostatniej kolejki na wyjeździe z BATE. Również Chelsea nie powinno mieć żadnych problemów z ograniem u siebie Belgów, od dłuższego czasu grają świetnie, a do tego Genk ma bardzo słaby okres, nie wygrał w lidze trzech ostatnich spotkań i nie widzę opcji by mogli w jakikolwiek sposób zagrozić gospodarzom, tu również powinno się skończyć wysokim zwycięstwem w okolicach 4:0. Dziś faworyci mają o co grać i wydaje się że oba zespoły wysoko pokonają swoich rywali.

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon), 3354 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581603 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49