Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4984160 - 19/10/2011 20:53 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
typ konkursowy

Marsylia vs Arsenal Londyn

Marsylia póki co 2 zwycięstwa - najpierw w Pireusie 1:0, potem rozgromiła Dortmund 3:0 u siebie. Arsenal szczęśliwie zremisował z Borussią i ledwo ledwo wygrał z Pireusem 2:1 na Emirates. Mimo to jakoś nie kupuję tej wielkości Marsylii i naprawdę nie widzę kompletu punktów po trzech meczach. W lidze grali średnio, mnóstwo remisów, ostatnio ta gra wróciła na właściwe tory. Arsenal zaś powoli się odbudowuje, można rzec bardzo powoli. Van Persie jest w superformie i to atut do tego by goście strzeli dziś bramkę. Marsylia przegrała tylko 3x w tym sezonie - z Lille i Lyonem, a także u siebie z rewelacyjnym Rennes, dlatego granie dwójki wydaje się ryzykowne, a skoro nie dwójka, ani jedynka to trzeba próbować remis. Konkursowo remis po 3.11;
oprocz tego warte spróbowania chyba CS 1:1 @ ~7

typ: remis
kurs: 3,11

Do góry
Bonus: Unibet
#4984775 - 20/10/2011 01:35 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Szachtar Donieck - Zenit St. Petersburg

Mecz tuz wiec szybko gospodarze maja 1 pkt wiec musza sie spiac i dzis wygrac jesli chca myslec o dalszej grze. Zenit na wyjezdzie nie przekonuje w 1 meczu z Apoelem przegrana i dzis licze na kolejna. Goscie oslabieni letko a gospodarze w calym skladzie

Typ:1
Kurs:1.87

Do góry
#4984784 - 20/10/2011 01:37 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Zenit dodatkowo bez Kerzakova,Ionova,Anyukova gracze podstawowi

Do góry
#5005296 - 01/11/2011 01:52 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Arsenal Londyn - Olympique Marsylia

Nowy miesiąc nowe wyzwania wink
Wydaje się, że powoli wraca stary dobry Arsenal i Wenger może wreszcie wygodniej się rozsiąść w czerwonym foteliku na Emiratach. Morale w drużynie po przekonującym (acz nieco szczęśliwym) tryufmie na Stamford Bridge w sobotę, urosły na potęgę. Van Persie i Gervinho wydają się być w znakomitej formie, Arteta i Ramsey zaczynają się ładnie uzupełniać w pomocy, w obronie Kościelny wygląda coraz solidniej, do tego wraca Vermaelen. W LM Kanonierzy wyglądają solidnie, wygrali szczęśliwie we Francji, gdzie Marsylia nie pokazała zupełnie nic. Francuskie zespoły na Wyspach grają słabo, skoro nie udało się na własnym terenie, w Londynie będzie jeszcze ciężej. W mojej małej klasyfikacji The Gunners są drużyną o klasę lepszą, dlatego śmiało gram jedynkę i liczę na dobry mecz.

typ: home win
kurs: 1,59

Do góry
#5006294 - 01/11/2011 15:18 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
smerfetka73 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2011
Postów: 42
Zenit St. Petersburg - Szachtar Donieck

Mecz dwóch bardzo wyrównanych drużyn które w ostatniej kolejce zremisowały ze sobą 2-2 po bardzo wyrównanym meczu. Teraz to gospodarze wystąpią w roli faworytów ale czy aż tak zdecydowanych. Obydwie drużyny walczą o bardzo potrzebne im punkty i to właśnie skłania mnie do myśli że i tym razem może paść podział punktów. Ostatnie mecze Zenitu to dwa spokojne zwycięstwa 27.10.11 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Volga 3-0
23.10.11 Wisznaja Liga Rostov vs. FC Zenit 1-3 ale to lina ukraińska. Natomiast goście pokonali 29.10.11 Ukraińska Premier League Oleksandria vs. Sz. Donieck 2-3
26.10.11 Puchar Ukrainy D. Kijów vs. Sz. Donieck 2-3 i przegrali z Metalistem 1-2. Jak widac od kilku spotkań nie było remisu i ja poszukam tu remisu po kurskie 3.64 warto.

Do góry
#5006379 - 01/11/2011 17:45 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
konkursowo.

BATE BORYSÓW - AC MILAN

Milan po słabym początku sezonu, w końcu złapał właściwy rytm i nie ma przesady w tym, ze znajdują się obecnie w kapitalnej formie. Na 5 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach za każdym razem Milan okazał się lepszy od swojego rywala, a w 8 ostatnich spotkaniach tylko raz musiał uznać przeciwnika, kiedy to poległ z lidze z Juventusem 0:2 - notabene tracąc bramki w 87 i 90 minucie. Bardzo dobrze zespół z Mediolanu prezentuje się zwłaszcza w ataku, w 4 ostatnich meczach Serie A zaaplikował rywalom kolejno 3, 4, 4 i 3 bramki. Milan walczy z Barcą o awans z 1. miejsca, który dałby zespołowi lepszą pozycję wyjściową przed losowaniem fazy pucharowej Ligi Mistrzów, także taki mecz jak dzisiaj musi wygrać.
Koledzy z zespołu zapowiadają też, że chcą dziś wygrać dla Cassano, który boryka się z problemami zdrowotnymi.
Co do BATE, to ich obecna dyspozycja nijak ma się do formy Milanu, bo w bardzo słabej lidze białoruskiej na ostatnie 5 spotkań wygrali tylko dwukrotnie.
Dodam tylko, że obydwa zespoły spotkały się w 3. kolejce LM przed dwoma tygodniami i Milan pokonał ekipę z Białorusi 2-0. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza.

Milan strzeli 2 lub więcej bramek
1.76

Do góry
#5006678 - 01/11/2011 22:01 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
APOEL vs. Porto

Obie ekipy prawdopodobnie w najmocniejszych zestawieniach, w tej gr. każda wygrana duzo będzie znaczyć w zestawieniu koncowym 1) Każdy sen sie kiedyś kończy w tym wypadku(APOEL) 2) Apoel złapał zadyszkę co pokazują ostatnie wyniki -- Porto trzyma poziom do czego nas przyzwyczaili 3) Dla mnie w ogólnym zestawieniu Porto jest po prostu lepsza ekipa, na pewno bardziej ograna,doświadczona na arenie Europejskiej co dziś może być widać na boisku 4) w ostatnim bezpośrednim starciu Apoel urwał pkt ,,Smoka sie nie drażni bo jak sie przebudzi to może bardzo poparzyć boks

Porto 1.80
Porto 2/2 2.81

Do góry
#5006700 - 01/11/2011 22:18 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
dam1305 Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2011
Postów: 211
Skąd: Chorzów
1.11.11 20:45
APOEL vs. Porto
Typ:Under 2.5 Goals
Kurs:1.74
Piłka nożna, Liga Mistrzów

Tez myslalem o zwyciestwie porto. Skoro kolega juz dal typ: 2 to ja drugi pewny wynik dam czyli under 2,5. Po remisie w porto dzis goscie musza wygrac jak chca miec spokojniejsza przyszlosc. Mysle ze porto bedze grac uwaznie z tylu po niespodziance w pierwszym spotkaniu, dlatego bedzie wynik 0-1 lub 0-2... Po takiej nauczce u siebie pewne ze porto skromnie wygra!!!! Statystyki przecza underowi, jednak kazda seria sie kiedys konczy. I to bedzie dzis.

Do góry
#5006708 - 01/11/2011 22:24 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Nie zdziwię sie jak padnie over smile
A tak na marginesie mialem do 3 linijek pisac schit crazy

Do góry
#5007018 - 02/11/2011 00:58 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Borussia Dortmund - Olympiakos Pireus
Jaka będzie łączna liczba bramek? Over 2.5
kurs: 1.77

W Pireusie kibicie zobaczyli w starciu Olympiakosu i Borussii Dortmund cztery gole, liczę, że równie skuteczni zawodnicy obu ekip będą dzisiaj na Signal Iduna Park dlatego też postanowiłem zagrać w tym meczu over 2.5 strzelonych bramek.
Bramek należy spodziewać się głównie od piłkarzy Jürgena Kloppa, Borussia bowiem jest w bardzo trudnej sytuacji w grupie, po trzech meczach ma raptem jeden punkcik i zagrożony jest ich występ w rozgrywkach europejskich na wiosnę dlatego dzisiaj z Olympiakosem Borussia musi wygrać i przydałoby się wygrać wysoko bo ich bilans bramkowy jest jak na razie marny 2-7.
Kibice Borussii mogą jednak optymistycznie patrzeć na to spotkanie ponieważ gra zespołu przynajmniej w Bundeslidze nieco się poprawiła i niech świadczy o tym 5-0 z Kolonią. Co prawda nadal nieobecni są Mohamed Zidan, Patrick Owomoyela, Sven Bender i Marvin Bakalorz ale myślę, że i bez nich Borussia powinna sobie poradzić.
Goście natomiast przyjeżdżają do Dortmundu bez Francisco Yeste i Davida Fustera ponadto w kadrze jest Vassilis Torossidis ale i jego występ jest wykluczony. Natomiast Avraam Papadopoulos ostatnio był przeziębiony i również może nie wybiec w podstawowym składzie w dzisiejszym spotkaniu.
Liczę dzisiaj na sporo emocji w tym meczu. Dortmund musi to spotkanie wygrać i musi zaatakować Greków, bo wydaje się, że Olympiakos Pireus będzie raczej zadowolony jeżeli uda im się zdobyć tutaj punkt. Liczę również na dobrą grę napastników obu drużyn oraz zawodników odpowiedzialnych za atak i kreowanie gry szczególnie jeśli chodzi o Borussię, która ma spory potencjał mając takich piłkarzy jak Goetze, Kagawa, Perisic czy wreszcie Lewandowski. Myślę, że bramek nie powinno w tym starciu zabraknąć i warto zagrać tutaj powyżej 2.5 strzelonych bramek.

Do góry
#5007132 - 02/11/2011 01:34 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Kretol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 29717
Viktoria Pilzno - FC Barcelona
Czy obie drużyny zdobędą bramki?
Typ: NIE
Kurs: 1,47

W dzisiejszym meczu FC Barcelona zagra w Czechach z Viktorią Pilzno. W pierwszym meczu katalończycy zwyciężyli 2-0 bez zbytniego angażowania się jednak dziś pewnie będą chcieli zwyciężyć i praktycznie zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Co do zwycięstwa Barcelony raczej nikt nie ma wątpliwości ale ja stawiam jednak na to, że nie stracą oni gola. Mimo, iż ostatnio może ich gra wyglądała nieco słabiej niż ta do której przyzwyczaili kibiców to jednak 8 ostatnich spotkań zagrali na ZERO z tyłu. Ostatnia drużyną, która była w stanie strzelić gola Barcelonie była Valencia a miało to miejsce na Estadio Mestalla 21 września. Dodatkowo do obrony Barcelony w ostatnim meczu ligowym wrócił Carles Puyol, który jest ich kapitanem i moim zdaniem poprowadzi podopiecznych Guardioli do kolejnego pewnego zwycięsta z zachowaniem czystego konta.

Do góry
#5007881 - 02/11/2011 05:27 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Villarreal-Manchester City

Villarreal to zespol spisujacy sie w tym sezonie dramatycznie. Druzyna, ktorej potencjal to spokojnie TOP 5 Primera Division, na obecna chwile znajduje sie na 13. miejscu w tabeli. Wystarczy powiedziec, ze na 10 ligowych kolejek Zolta Lodz Podwodna wygrala tylko 2 mecze. W jutrzejszym spotkaniu Hiszpanie zagrają MEGA osłabieni. Z powodu kontuzji nie zagrają Nilmar, Rossi, Cani, Senna, Marcos Ruben, Angel i Christian Zapata, dlatego nie wiem kto jutro mialby strzelac bramki dla druzyny z El Madrigal.

City z kolei to jedna z najlepszych obecnie druzyn w Europie. Anglicy przyjezdzaja do Villarreal strasznie zmotywowani, bo jak na zlosc w grupie LM im sie nie wiedzie (dopiero przed 2ma tygodniami ugrali pierwsze 3pkt pokonujac wlasnie jutrzejszego przeciwnika) i sa w potrzebie zgarniecia jutro kompletu punktow. W kontekscie absencji kluczowych graczy hiszpanskiego zespolu cel ten wydaje sie bardzo realny, tym bardziej, ze gracze z Manchesteru znajduja sie w kapitalnej dyspozycji. Caly pilkarski swiat widzial jak przed tygodniem zdemolowali United na wyjezdzie 6-2, a w ostatniej kolejce pokonali Wolves 3-1. W tym meczu faworyt jest tylko jeden i kazde inne rozstrzygniecie niz wygrana gosci bedzie dla mnie niespodzianka sporego kalibru.

City
1.56

Do góry
#5008055 - 02/11/2011 14:32 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
smerfetka73 Offline
newbie

Meldunek: 03/10/2011
Postów: 42
lyon-real madrid
Away and Over 2.5 Goals 2.41

Przed piłkarzami Realu Madryt wyjazdowe spotkanie z Olympique Lyon w Lidze Mistrzów. Jose Mourinho podkreśla, że jego zespół jest teraz znacznie silniejszy niż w ubiegłym sezonie. Real gra wysmienicie i w tym roku jest w stanie zdetronizowac nawet Barcelone, mysle ze jedynym zespołem ktory moze pozbawic go rofeum LM jest MC. Ale nie o tym miałam pisać Real w gazie ostatnie spotkanie wygrał 1-0 ale 5 wcześniejszych wygrywał zdobywając 4 bramki w tym jedno z dzisiejszym rywalem. Lyon zagra bez Bastosa i kilka innych niewiadomych z wystepem. Ostatnie spotkania to dwa zwyciestwa z ekipa St.Etienne 2-0 i 2-1 dzis spokojne zwyciestwo realu ale myśle tez ze postrzelaja sobie rowniez dzisiaj moj CS 1-3

Do góry
#5008081 - 02/11/2011 16:00 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Ajax Amsterdam - NK Dinamo Zagrzeb
typ: Ajax Amsterdam -1.5 gola
kurs: 2.29

W Chorwacji Ajax wygrał 2-0, wtedy podopieczni Franka De Boera byli w lekkim kryzysie, a mimo to potrafili pokonać mistrz Chorwacji i to dość pewnie. Teraz Ajax wydaje się mieć kryzys za sobą o czym świadczą dwa efektowne zwycięstwa nad Rodą w ostatnim czasie (4-2 i 4-0). Trzeba więc potwierdzić dobrą formę i zainkasować 3 punkty z Dinamo, bo niespodziewanie Ajax ma bardzo duże szansę na awans z tej grupy i jeżeli dzisiaj jeszcze wygrają będą bardzo blisko celu.
Według mnie ze zwycięstwem nie powinno być problemu, ja nawet nieco optymistycznie postanowiłem zagrać na zwycięstwo Ajciden z handicapem bramkowym.
Oprócz bowiem przerwania serii bez zwycięstwa i wyjścia z kryzysu w Ajaxie mogą być też zadowolenie z poprawą sytuacji kadrowej, do gry wracają już Lorenzo Ebecilio i Aras Özbiliz (ten pierwszy dostał powołanie na dzisiejszy mecz) a kontuzjowani są jedynie Nicolai Boilesen, Kolbeinn Sigthórsson i Thulani Serero więc sytuacja kadrowa wygląda zdecydowanie lepiej niż nawet przed pierwszym starciem obu ekip.
Problemy ma natomiast Dinamo do kontuzjowanych Mehmeda Alispahića , Mathiasa Chago i Igora Bišćana dołączył Tonel. A występ Arijan Ademi i Šime Vrsaljko wydaje się wątpliwy.
Myślę więc, że Ajax powinien swoją szansę wykorzystać i po raz drugi pokonać Chorwatów, mam nadzieje, że w równie efektownym stylu.

Do góry
#5008088 - 02/11/2011 16:11 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: smerfetka73]
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Originally Posted By: smerfetka73
lyon-real madrid
Away and Over 2.5 Goals 2.41

Przed piłkarzami Realu Madryt wyjazdowe spotkanie z Olympique Lyon w Lidze Mistrzów. Jose Mourinho podkreśla, że jego zespół jest teraz znacznie silniejszy niż w ubiegłym sezonie. Real gra wysmienicie i w tym roku jest w stanie zdetronizowac nawet Barcelone, mysle ze jedynym zespołem ktory moze pozbawic go rofeum LM jest MC. Ale nie o tym miałam pisać Real w gazie ostatnie spotkanie wygrał 1-0 ale 5 wcześniejszych wygrywał zdobywając 4 bramki w tym jedno z dzisiejszym rywalem. Lyon zagra bez Bastosa i kilka innych niewiadomych z wystepem. Ostatnie spotkania to dwa zwyciestwa z ekipa St.Etienne 2-0 i 2-1 dzis spokojne zwyciestwo realu ale myśle tez ze postrzelaja sobie rowniez dzisiaj moj CS 1-3


zgadzam się że Real w tym sezonie jest mocniejszy smile ale patrząc na historie spotkań Lyon na własnym stadionie nie przegrał z Realem a grali międyz sobie 4 razy... ja bym asekuracyjnie spróbował 1x smile

Do góry
#5008094 - 02/11/2011 16:34 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Manchester Uniter - Otelul Galati

Na Old Trafford przyjeźdza dzisiaj aktualny mistrz Rumunii - Otelul.
Nie ma się co oszukiwać, każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy będzie dużą sensacją.
Otelelu słabo spisuje się nie tylko w Lidze Mistrzów (3 mecze - 0 punktów) ale również na swoim krajowym podwórku. Po 12 kolejkach - 8 pozycja nie napawa dumą aktualnego Mistrza.
Manchester wiadomo jeszcze dochodzi do siebie po derbach z City (1:6) i takimi meczami, muszą nabierać pewności siebie i wygrywać pewnie i przekonująco.
Wyjścia z grupy także nie są jeszcze pewni bowiem MU zajmuje 2 miejsce z 2-punktową stratą do Benfici i zaledwie jednym punktem przewagi nad Basel.
Dwa tygodnie temu oba zespoły zagrały ze sobą w Rumunii i United wygrało 2-0 po dwóch trafieniach Rooneya.

Nie brakuje osłabień w obu zespołach.
Manchester zagra dzisiaj bez: Vidića, Machedy, Giggsa, Cleverleya, Smallinga, Younga.

Otelul zagra dzisiaj bez: Filipa, Salageanua, Busa.

Mimo, że osłabień w zespole gospodarzy jest więcej to myślę, że Ferguson ma kim zastąpić tych piłkarzy i dzisiaj zobaczymy kilka razy jak piłka wpada do bramki Rumunów.

Typ: Manchester United strzeli 4 gole lub więcej @2,62

PS. Dla bardziej odważnych opcja, że MU strzeli 5 goli lub więcej za 5,30 grin

Do góry
#5008177 - 02/11/2011 19:03 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Kretol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 29717
Bayern Monachium - SSC Napoli
Ile bramek strzeli drużyna gości?
Typ: 0
Kurs: 1.85


Dziś Bayern Monachium podejmuje w 4 kolejce spotkań grupowych Napoli. Monachijczycy w tym sezonie mega dobrze sprawują się wygrywając praktycznie wszystkie możliwe mecze zazwyczaj kończąc mecz z czystym kontem. Liczę tutaj na pewne zwycięstwo Bayernu, który już w pierwszym spotkaniu był lepszą drużyną jednak po przestrzelonym rzucie karnym Mario Gomeza oraz bramce samobójczej mecz zakończył się wynikiem 1-1. Do tego typu kieruje mnie fantastyczna forma obrony Bayernu jak i bramkarza Manuela Neuera który w tym sezonie na stadionie Alianz Arena dał się pokonać jedynie jeden jedyny raz w meczu otwarcia sezonu przeciwko Borussi Mönchengladbach. Podsumowując, moim zdaniem Bayern nie straci gola dzięki obronie w której grają między innymi Lahm i Boateng i wygra spotkanie znacznie zbliżając się do 1/8 finału i umacniając sie na 1 miejscu w tabeli grupy A.

Przewidywany skład Bayernu:
Neuer - Boateng, Van Buyten, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Schweinsteiger, Müller, Kroos, Ribery - Gomez

Do góry
#5008681 - 02/11/2011 23:31 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Inter Mediolan - OSC Lille

Trener Lille Garcia znowu Polaków na Ławce zaspawa szkoda Ludo co mial pewne miejsce w klubie zaliczal duzo goli i asyst nagle jak otrzymał Polski paszport i zaczął grac dla nas zostal odsuniety na ławke i takie sa fakty. Jak obecnie Z Polanskim w Mainz smile. Ludo odejdź od nich moja rada ilez mozna byc pomijanym.
-Lille na pewno bez Basa,Balmonta gracze pierwszej druzyny, niepewny Chedjou.
-Inter bez J.Cesar Gk podstawowy, zastąpi go bardzo doświadczony bramkarz z Wloskich boisk 35 letni Castelazi mysle ze nie zawiedzie. Forlan nie zgłoszony,Nagatomo,Cordoba,Maicon go bedzie brakowac ale sa zastepcy wkoncu to Inter i nie bazuje tylko na 11 zawodnikach.
Lille pod presja i to duza jesli chca wywalczyc awans, musza grac o 3 oczka i sie otworzyć i tu licze na zabójcze kontry Interu.
Inter wygrywajac dzis postawi duzy krok w strone awansu. Inter zawodzi ależ ilez mozna zawodnicy sami stwierdzili i przyznali sie do zlej gry i troche spaw wyjaśnili mysle miedzy soba . Musi w końcu przyjść efekt pracy trenera Ranieriego ktory ma marke wsrod trenerow w Europie.
Inter nie wygral w Lidze Mistrzów prawie od roku na wlasnym terenie dziwne ale prawdziwe, w koncu musza sie przełamać i ja licze ze bedzie to dzis wieczorem. Jesli Inter bylby na fali wygranych spotkan na pewno kurs bylby duzo niszy wiec dla mnie git i gramy.
Inter 2.2
1/1 3.50


Edited by Platini (02/11/2011 23:41)

Do góry
#5008854 - 03/11/2011 01:30 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
wbj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/08/2010
Postów: 2664
Skąd: Manchester
KONKURS

Trabzonspor - CSKA

pierwsza połowa/druga połowa X/2 6.60

Dziś w grupie B zapowiada się bardzo ciekawie spotkanie dwóch drużyn które mają po 4pt (Trabzonspor CSKA), Trabzon dość przypadkowo wygrał pierwszy mecz z Interem , Inter ewidentnie bez formy bił głową w mur i został skarcony w samej końcówce bramką która zaważyła o wyniku całego spotkania, dwa tygodnie temu srogie lanie zaserwowali kebabą piłkarze z Moskwy (wygrywając 3-0) byli drużyną o dwie klasy lepszą ,dziś reważ w Turcji i bardzo ważny mecz dla układu tabeli , presja będzie duża , jedyne co przemawia za piłkarzami Trabzonsporu to atut własnego boisku , reszta juz po stronie CSKA która jest drużyną bardziej doświadczoną na arenie międzynarodowej oraz umiejętności poszczególnych piłkarzy też są po stronie gości. Turcja zawsze ciężki teren dla każdej drużyny przyjezdnej , nie będzie łatwo , myśle że drużyna z Moskwy przechyli szale zwycięstwa dopiero w drugiej połowe dlatego typ na remis do przerwy / wygraną po przerwie dla mnie bardzo realny.

Do góry
#5009813 - 03/11/2011 16:45 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
zenon.burka Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2011
Postów: 19
Wczoraj Tj. 02.11.2011 klasę pokazał wielki Real na czele z CR7 smile Piękny mecz w wykonaniu c ałej drużyny.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49