Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#5284319 - 28/03/2012 23:28 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Marseille - Bayern M. [liczba bramek]
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 3.40

Kursy na wygraną Bayernu w dzisiejszym ćiwercfinałowym pojedynku z Olympique są zgoła śmieszna. Ok. Bawarczycy złapali formę i wygrali w efektowny sposób kilka spotkań, jednak jak już pokazało ostatnie starcie z Hannoverem 96 nie zawsze idzie tak lekko, łatwo i przyjemno. Co więcej wątpię by Niemcy zaatakowali od pierwszych minut z otwartą przyłbicą mając w perspektywie rewanż na Allianz Arena. Tym bardziej, że Francuzi w kilku spotkaniach na Stade Velodrome w Lidze Mistrzów dali się poznać jako bardzo niewygodny rywal. Co więcej poza wysoko wygranym 3:0 spotkaniem z Borussią Dortmund w meczach w Marsylii zawsze padała jedna bramka, co pokazuje, że Olympique dobrze broni i nie jest skłonne do nadmiernego ryzyka. Fakt, iż dzisiejsze spotkanie jest pierwszym meczem ćwierćfinałowym zapewne również wpłynie na ofensywne poczynania Francuzów. Ponadto to, że w obecnych rozgrywkach ligowych nie grają jakoś olśniewająco i że jest to dla nich ostatnia szansa na uratowanie sezonu powinno również wpłynąć na bardziej zachowawczą postawę na boisku. Z tego wzgledu stawiam na under 1.5 goal i spodziewam się brzydkiego, nudnego meczu z możliwym nawet wynikiem bezbramkowym.

Do góry
Bonus: Unibet
#5292010 - 02/04/2012 17:08 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Sabelius]
mikado Offline
newbie

Meldunek: 26/02/2011
Postów: 27
a słyszeli o akcji Heinekena - Star Player?

Można grać na ich stronie http://www.heineken.com/pl/ucl/star-player/how-to-play.aspx, w komórce http://itunes.apple.com/us/app/heineken-star-player/id430931117?mt=8 lub na ich Facebooku.

W tym tygodniu typuje się wynik dla meczy:

04-04 20:45
Real Madryt - APOEL Nikozja
( - )
04-04 20:45
Chelsea - Benfica
( - )
03-04 20:45
Bayern Monachium - Marsylia
( - )
03-04 20:45
Barcelona - AC Milan

Do góry
#5292450 - 03/04/2012 01:49 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Barcelona - AC Milan 1 (AH -1.5) 1.70 betsson

Rewanżowy mecz 1/4 LM.
Na San Siro bez bramek, siłą rzeczy faworyt jutro tylko jeden.
Po słabszej środkowej części sezonu Barca wróciła na właściwy tor i znów gra na swoim poziomie.
W Primera Division szanse na tytuł nie są wielkie, więc Champions League to teraz oczko w głowie Guardioli i jego piłkarzy.
Trochę ta hegemonia Blaugrany mi się znudziła, zresztą nie przepadam za tym zespołem, ale z bukmacherskiego punktu widzenia nie widzi mi się w tym spotkaniu inny wynik niż w miarę łatwe zwycięstwo Barcelony.
Milan to klub solidny, w tym sezonie wreszcie gra to na co stać ten klub, ale jednak obecnie liga włoska a hiszpańska to duża odległość.
Włosi prawdopodobnie będą się bronić, ale autobusu też postawić nie mogą, bo bramka na wyjeździe dużo by im dała w przeciwieństwie do trzymania 0:0 i liczenia na to, że Messi nie odpali.
Mecz może być ciekawy, ja gram na wygraną Barcy dwiema bramkami lub więcej.

Do góry
#5292811 - 03/04/2012 15:33 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Leyton]
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Nie wydaje mi się, by zapowiadał się spacerek dla Barcy. Milan to groźny i doświadczony zespół. Racja, że faworytem tego spotkania jest Barcelona, ale kursy u buków są zdecydowanie zaniżone w stosunku do rzeczywistego potencjału obu zespołów. Pierwszy mecz pokazał, że przy odrobinie większej skuteczności Milan może "ukłuć" co pokazał w rozgrywkach grupowych, a powrót Robinho tylko wzmógł potencjał ofensywny Włochów, dlatego mój typ:

Milan strzeli - 1,79 (STS)

Do góry
#5293482 - 04/04/2012 00:55 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Barcelona - AC Milan

Kursy mówią jedno Barca jest wielkim faworytem, w ostatnich latach graja bajeczna piłke i trudno sie nie dziwic ze jest uznawana za faworyta. Ale z drugiej strony dzis zawita w koncu Milan a to nie sa pilkarze z pierwszej lapanki ze tak powiem. A w pilce czy ogólnie w sporcie piekno polega na tym ze dochodzi do niespodzianek, chociażby postawa w tej edycji druzyny z Cypru Apoelu, nikt by sie nie spodziewał ze tyle osiągną a osiągnęli jak na swoje możliwości wielki sukces. A Milan nawet jakby awansował dalej ja tego nie uznałbym za jakos wielka niespodziankę, jak to widac po kursach, jak napisalem wyzej to nie sa zawodnicy z pierwszej lapanki a ekipa ktora jest wciaz uznawana w elicie klubowej za jedna z lepszych w Europie i na Swiecie. Bilans 9 spotkan ostatnich miedzy obiema drużynami wynosi 3-4-2 w tym 4 spotkania odbyły sie na Camp Nou gdzie Barca po razie odniosła zwycięstwo i doznała smaku porazki a reszta spotkan zakończyło sie podziałem punktowym. Wiadomo statystyki to statystyki i jak ktos to kiedys napisał ,,statystyki sa jak strój bikini nie pokazują wszystkiego,,. Rozumiał bym gdyby Milan byl w kiepskiej formie ale nie jest w ostatnich 12 spotkaniach , tylko w jednym spotkaniu doznali smaku porazki, a w zdecydowanej większości kończyli spotkania zwycięstwami. Dzis bedzie trudno ale nie takie przeszkody i niespodzianki sie zdążały, dzis licze na tych teoretycznie slabszych i po heroicznym boju awansie ekipy z Mediolanu. A jesli te przypuszczalne sklady sie potwierdza to lewa strona formacji obronnej Barcy moze byc szczególna dla Milanu i akcje przeprowadzane przez Milan i dośrodkowania i wbiegi Ibry czy chociażby Boatenga moga skończyć sie golami. Jak i strzały z przedpola Seedorfa i Nocerino moga zagrozić i ewentualnie Ibra wbic gola z dobitki. Wiec faworyt jest jeden ale licze i trzymam kciuki za druzyne ktora jest uznawana na pożarcie w dzisiejszych zawodach.

AC Milan X2 3.95




Do góry
#5314412 - 17/04/2012 01:33 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Bayern vs Real
DNB Real @ 1.86

Minimalnym faworytem na starcie był Real, ale powoli ta tendencja się odwraca. Widziałem Bayern w szlagierze ligi przeciwko BVB - nie grali NIC. Real wprawdzie też obniżył loty ostatnio, ale trzeba szczerze przyznać, że w Bayernie nie widzę argumentów- dziurawa obrona, Robben bez formy, Muller jako statysta. Real ma przewagę na większości pozycji, do tego przychylność sędziów, którzy w razie czego chętnie poratują piłkarzy z Madrytu wraz z ich nieustatnnie machającym ręcyma sędzią.
To mecz sezonu dla Niemców i spodziewam się, że poraz wtóry przegrają, a jeśli nawet nie - to remis to jest maks co mogą tu ugrać, dlatego DNB po dobrym kursie to świetny typ, który mimo nieprzejednanej niechęci do ekipy madryckiej, polecam.

Do góry
#5314413 - 17/04/2012 01:34 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
*nie sędzią, a trenerem, rzecz jasna.

Do góry
#5316009 - 18/04/2012 01:39 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
piłkofan Offline
stranger

Meldunek: 17/04/2012
Postów: 1
No ja już się rozgrzewam przed meczykiem. Liczę na gole Realu i mam nadzieję że w finale znajdzie się z Barcą. To by była rywalizacja:) Śmiga z was ktos na tej apce http://www.facebook.com/heineken/app_283587751657419 ? Muszę przyznać że na euro też by się taka przydała:)

Do góry
#5316892 - 18/04/2012 18:37 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: piłkofan]
mikado Offline
newbie

Meldunek: 26/02/2011
Postów: 27
Originally Posted By: piłkofan
No ja już się rozgrzewam przed meczykiem. Liczę na gole Realu i mam nadzieję że w finale znajdzie się z Barcą. To by była rywalizacja:) Śmiga z was ktos na tej apce http://www.facebook.com/heineken/app_283587751657419 ? Muszę przyznać że na euro też by się taka przydała:)


też w tym obstawam. Ile dałeś wczoraj? Ja niestety się przeliczyłem i dałem 2:1 ale na Real niestety. Dziś Barca jest pewniakiem więc licze na popis Messiego i 3 brameczki do 1.

Do góry
#5317523 - 19/04/2012 01:23 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Chelsea - Barcelona

Gospodarze po zmianie trenera i opuszczeniu ekipy przez Andre Villas Boasa i zastąpienie go byłym graczem Chelsea, Di Matteo, jakby przeszli reaktywacje, graja zdecydowanie skuteczniej. Pod wodza nowego treneiro przegrali raptem jedno spotkanie, i nie zbyle kim bo na wyjeździe z City 2-1. Podliczając na 12 rozegranych spotkań, przegrali raz, dziewięć razy wygrywali, no i dwa spotkania skończyły sie remisami. Pewnie fani chcieli by takiego obrotu sprawy od początku sezonu i walka o mistrza raczej byla by w zasięgu w rozgrywkach ligowych. Ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i straconym sezonem w lidze. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło, za to sa w Półfinale Ligi Mistrzów. Właściciele od dawna pragną zdobyć to trofeum, a szczególnie bliski byl Jose Mourinho, lecz przygoda w jego wykonaniu skończyła sie fiaskiem.Ale spotkanie tuz tuz wiec nie bede sie rozpisywał szczegółowo nad tym spotkaniem, a szczególnie ze dzis nie mam weny twórczej. Co do gry Barcy kazdy wie maestria. Gospodarzy jednak u siebie stac na dobry wynik, a takim bez wątpienia mysle byłby choćby remis, a przy odrobinie szczęścia nawet minimalna wygrana.

Remis 3.85
Chelsea 3.50 DNB

Do góry
#5324040 - 23/04/2012 05:33 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Barcelona-Chelsea

Rewanż już we wtorkowy wieczór.Początkowo miałem grać na Barcę w handi -1,5,ale po meczu z Realem mocno się zastanawiam.
Jeśli londyńczycy postawią przed polem karnym autobus i wyjdzie im jakaś kontra to nie wiem czy Duma Katalonii będzie w stanie zdobyć 3 gole.
Barcelona niby w ataku pozycyjnym klepie piłkę ,ale ostatnio nic z tego nie wynika.Brakuje tak jak jeszcze niedawno tego przyspieszenia,jakiegoś fenomenalnego podania otwierającego drogę do bramki.
Na tę chwilę chyba zaczekam pierwszy kwadrans i spróbuję coś na live,bo zwycięstwa Barcelony za 1,25 nie opłaca się brać.

Zastanowię się jeszcze nad zagraniem na over w posiadaniu piłki w Expekcie,ale poczekam jaka linię procentową wystawią.

Mam jescze trzecia opcję na over kartkowy,ale mecz posędziuje turek Cakir,którego akurat nie lubię,bo trudno go rozszywrować.

Czasami sypie kartkami,ale potrafi być również w tej kwestii tolerancyjny.

Do góry
#5325032 - 24/04/2012 16:01 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Barcelona - Chelsea

Kurs na Barce smieszny.. wiec sprobuje innej opcji. HT/FT X/1 @ 4.50 Bwin/Unibet
Fajny kurs z duza szansa powodzenia mysle. Barca nie jest w swojej najwyzszej formie co potwierdzil tylko slabszy wystep podczas sobotniego GD.
W pierwszym meczu w Londynie co by nie mowic Barca miala znaczaca przewage marnujac kilka wybornych okazji.. mozna mowic ze Chelsea zaparkowala autokar lub nawet tira na 16-tce.
Wynik jednak jest korzystny dla wyspiarzy i dzis kazda bramka stracona przez Katalonczykow moze oznaczac koniec marzen o finale w Monachium. Barca bedzie grala swoja pilke.. mozolnie budujac sytuacje bramkowe dziesiatkami podan.. jednak co trzeba oddac zespolowi Chelsea.. w defensywie spisuja sie ostatnio wybornie i napewno latwo nie bedzie przebic sie przez tak szczelna defensywe.
Chelsea na zero z Barca, w weekend z Arsnelem takze na zero.. wczesniej wygrana w wyjazdowym meczu z Tottenhamem 1:5 kaze patrzec optymistycznie na zespol z Londynu takze w kwestii awansu.
Mozna zlapac nawet kolo 3.00 za awans Londynczykow.. ciezko.. ale nie bez szans.
Jestem zdania ze przynajmniej przez 45 minut wyspiarze beda w stanie powalczyc i utrzymac korzystny wynik.. druga polowa nerwowka.. ja dzis nie wykluczam dogrywki.
Barca swiadoma tego ze strata bramki moze kosztowac ich awans.. (bo wowczas musza strzecil 3 gole) takze powinna z glowa zagrac 1 polowke i tam nie moga sobie pozwolic na strate gola.
Dla antyfanow Barcy do rozwazenia opcja karnego lub reda wink
Jak dla mnie 0:0 do HT.. FT 1:0/2:0
Tak to dzis widze.
Powodzenia. boks

Do góry
#5326222 - 25/04/2012 03:48 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No i mamy sensację.
Nie kibicowałem żadnej z drużyn,bo miałem zakład w Williamie na over kartkowy powyżej 45,5 pkt,o który byłem spokojny już po czerwonej kartce w 1 połowie.
Barcelona nie awansowała na własne życzenie.
Katalończycy z uporem atakowali środkiem wymieniając setki podań.Brakowało akcji skrzydłami,jeśli one były to nie kończyły się dośrodkowaniami,tylko zgrywaniem do środka,lub zagrywaniem piłki do tyłu.
Najgorszym dla Barcy był brak strzałów z dalszej odległości.
Tylko jeden strzał zza linii pola karnego Messiego w słupek to stanowczo za mało.
Głowa muru się nie przebije.
Jutro za to obejrzymy zupełnie inny mecz.

Do góry
#5326315 - 25/04/2012 04:14 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Real-Bayern
żółte kartki over 4,5
Bwin kurs 1,50

Jutro podążę dzisiejszym tropem i zagram na minimum 5 żółtych kartek w meczu.( Zakład dotyczy tylko żółtych,bezpośrednia czerwień się nie liczy)
Sprawa wydaje się być prosta.Mecz będzie bardzo kontaktowy.
W miarę upływu czasu będzie rosła determinacja przede wszystkim Realu,jeśli szybko nie zdobędzie bramki.Wiadomo nie od dziś,że w Realu są piłkarze impulsywni,którzy nie tylko grają ostro,ale równiez potrafią z premedytacją prowokować.
W Bayernie takim piłarzem jest na pewno Ribery i dla mnie jest on głównym kandydatem z tego zespołu do otrzymania kartki.
Ponadto francuz jest niezwykle szybki,mam znakomite przyspieszenie do boku na lewą nogę i tutaj także upatruje faulu któregoś z piłkarzy Realu na żółtko.
Reasumując będziemy mieli w tym meczu takich piłkarzy jak wspomniany Ribey,jak Boateng,Badstuber,Schweinsteiger w Bayernie,a w królewskich Pepe,Contrao,Marcelo,Ramos,Alonso.
Tych właśnie zawodników typuję do otrzymania żółtej kartki w tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się półfinale.

Sędziuje węgier Kassai,do którego mam szczęście kiedy typuję over w zakładach na kartki.

Troche ogólnikowe sa być może tutaj moje argumenty,ale na pewno walki w tym meczu i to ostrej nie zabraknie.

Do góry
#5327172 - 26/04/2012 01:21 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Real Madrid - Bayern München

Faworyt według bukmacherów jest jeden, o czym świadczą kursy na dane spotkanie, ale kursy mizerne, trzeba przyznać dla graczy, którzy dzis stoją za ekipa Jose. Kursy w okolicach 1.50 na gospodarzy, gdzie na ekipe przyjezdnych dochodzą nawet do 6.00 kurs kusi trzeba przyznać, ale nie dajmy sie tak latwo skusić. Ja dzis nie widze dużych szans dla przyjezdnych z Bawarii w odniesieniu awansu do Finału. Owszem sezon mogli by uratować wywalczeniem awansu do finału. Ale trzeba przyznać to nie jest ten wielki Bayern za swoich dobrych czasów, nie potrafią wygrac Bundesligi od 2 lat, gdzie Polska kolonia drugi raz z rzędu opanowuje lige, i chwała im za to. Bawarczycy podejrzewam nie byli by na tym etapie rozgrywek Europejskich, gdyby wcześniej trafili na drużynę która jest w formie, a wyeliminowanie Marsylii która kompletnie nic, a nic, nie gra, i w tym okresie to naprawie slabo sie spisywali, nie wzbudza wielkiego podziwu. Dzis stanie ekipa Królewskich, tak zmotywowana,po pokonaniu Barcy i to jeszcze na ich terenie w Katalonii, ktora obecnie pedzi na piatym biegu smiało mozna stwierdzić, i nie ma najmniejszego zamiaru nawet na chwile zjechać do pit stopu. Bawarczycy jesli dzis nie zagrają bezbłędnie w co watpie, wkradnie sie jakas usterka, nawet najmniejsza w szykach obronnych jak i formacji środkowej boiska. To dzisiejszą wizyte na Santiago Bernabeu na długo zapamiętają i nie beda to wcale pozytywne emocje.

Przypuszczalne składy:
Real: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Xabi Alonso - Di Maria, Oezil, Ronaldo - Benzema.
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - Robben, Kroos, Ribery - Gomez.

Real Madrid 1.50
Real Madrid -1 EH 2.35

Do góry
#5327304 - 26/04/2012 02:13 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Napo]
mikado Offline
newbie

Meldunek: 26/02/2011
Postów: 27
Dziś w [url=http://www.heineken.com/pl/ucl/star-player/fixtures.aspx][/url] Heineken Star Player też większość pewnie typują Real Madryt. Zresztą nie dziwię się po ostatniej zadymie i szarpaninie w Bayernie. Ja też się nie wyłamałem. Aczkolwiek liczę się z tym ze Bayern tak łatwo nie odpuści. Przecież Chelsea też wczoraj wybrnęła z cieżkiej sytuacji.

Do góry
#5327902 - 26/04/2012 04:53 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Ogólnie mecz bardzo dobry,pełen dramaturgii przy karnych,ale dziś chyba Bayern zagrał najlepszy mecz w sezonie.Za wyjątkiem wstrząsu w 1 kwadransie gracze z Bawarii zneutralizowali wszystkie ofensywne atuty Realu.
Żałuję troche ,że nie wszedł mi zakład,który podniosłem do overu 5,5 żółtych kartek.Od momentu zdobycia bramki przez Bayern wynik był na dogrywke.Oba zespoły zaczęły grać bardziej zachowawczo,spadło też tempo spotkania.Nie było już zbyt ostrych wejśc i tym samym już od 70 minuty byłem przygotowany na to,że będzie wtopa.
Gdyby padła bramka dla jednej z drużyn prawdopodobnie piłkarze graliby z wiekszą determinacją.Trudno sie mówi.Trzeba coś przygotowac na drugie półfinały Ligi Europy.

Do góry
#5358921 - 19/05/2012 23:40 Re: Liga Mistrzów 2011/2012 [Re: Krystian]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Bayern München - Chelsea

Faworytem bukmacherów drużyna z Bundesligi głownie z tego że podejmie ekipę z Londynu na własnym obiekcie Allianz-Arena. Kursy leca na Bawarczyków strasznie w dół, ale czy to taki murowany faworyt, z tym bym sie nie zgodził. Całe Niemcy nie wyobrażają sobie zeby ich drużyna nie zdobyła upragnionego trofeum, ciśnienie rośnie z każdą chwila i osiągnie zenit gdy sędzia gwizdnie początek zawodów. I rodzi się pytanie, czy ekipa faworytów sprosta wyzwaniu jakie na nich będzie ciążyć. Podejrzewam że nie! Na posterunkach obu ekip wygląda w miare równo dwóch świetnych bramkarzy, chociaż Cech bardziej jednak doświadczony w takich wojażach i tu plus dla ekipy z Londynu. Formacje obronne kolejny plus po stronie z Londynu wyglądają na bardziej scementowaną formacje i trudniejsza do przejścia jednak jak i bardziej ograną. Natomiast obronna Bawarczyków nie zdziwię sie jak będzie miała poważne kłopoty ze swoja szczelnością niestety, Boateng, Contento, Tymoshchuk, z całym szacunkiem ale nie wygląda to za ciekawie. W środkowej strefie boiska w destrukcji beda podejrzewam rządzić Essien,Mikel, będą biegać i walczyć ile Afryka dała ze tak powiem, sam Bastian może nie wystarczyć. Po pierwszym spotkaniu z Realem doszło do małego incydentu miedzy Robbenem i Riberym w czego efektem było wezwanie obu graczy na dywanik i wyjaśnienie sprawy, niby wszystko jest w porządku ale takie incydenty raczej w dłuższej perspektywie nic dobrego nie wróża. Kolejna szare goryczy w ekipie przywołała ostatnia sroga przegrana w Pucharze Niemiec z Borussia, co morale drużyny w całej tej sytuacji raczej nie podniosło przed dzisiejszym finałem. Chelsea wygląda jednak na bardziej zwarta i chętną drużyna do poświeceń, nie ciąży na nich tak duża presja jak na rywalu. I moim zdaniem sa dziś w stanie sięgnąć po tak upragnione dla nich trofeum. Można rzec kiedy jak nie teraz.

Chelsea wygra LM 3.30

Zabawowo:
Chelsea 4.55
Dokładny wynik 0-1 9.55
X/2 9.25

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11), 1185 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581165 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49