Opcje tematu
#4964508 - 09/10/2011 18:03 Serie B Sezon 2011/2012
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
2)
0W/1L -100
Data: 9.10.2011 15:00
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Spotkanie: Juve Stabia - Ascoli
Typ: 2
Kurs: 3.31

Przez wiele lat Ascoli utrzymywalo sie w Serie B. Po 8 kolejkach wydawac sie moze, że ten sezon bedzie juz dla nich ostatnim. W dotychczasowych spotkaniach zdobyli zaledwie 2 punkty i okupuja oni ostatnia pozycje w lidze. Już dzisiaj staja przed szansa aby wygrzebac sie z tego dolka. Juve Stabia to beniaminek dysponujacy jednym ze slabszych skladow w lidze. Niespodziewanie wygral jednak 3 ostatnie pojedynki. Dobrą wiadomościa dla gosci jest to, że stracil przy tym swoich dwóch najlepszych zawodnikow. W dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymi wiec Danileviciusa (600 tys E - 3 bramki) oraz Mbakogu (250 tys E). Ich miejsce zapewne zajmą : Tarantino(125 tys E) oraz Zaza (200 tys E). Na bramkarza gosci Guarna wycenianego na 500 tys E moze to byc za malo. Wogole jezeli chodzi o sklad gosci to nie powinno byc tam dzisiaj wiekszych brakow. Nie zdziwie sie jezeli tym razem takze zagraja na jednego napastnika. Papa Waigo sam w napadzie zdobyl juz 4 bramki. Szczegolnie dobrze wydaje sie wygladac w tej druzynie obsada pomocy. W tej formacji dysponuja oni zdecdowanie najdrozymi zawodnikami. Mowa tu przede wszystkim o Pederzolim (700tys E) oraz Vitiello (700tys E). Generalnie przy kursach oferowanych nam przez bukmacherow typy w ich strone sa jak najbardzeij warte gry.

Do góry
Bonus: Unibet
#5020682 - 07/11/2011 23:58 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Brescia - Sampdoria Genua

14 kolejka i spotkanie ekip co graja raczej o awans do elity. Samodoria wyglada na regularniejsza chociaż po niej spodziewaliśmy sie trochę więcej niż obecna tabela. Brescia zaczęła nie zle ale ostatnie wyniki to wielkie nie porozumienie, zespół przegrał wszystkie 5 ostatnich spotkań mały szok u kibiców można powiedzieć.Ileż można przegrywać, czas na przełamanie, można zacząć grac progresje na Brescii win. Goscie przyjadą troche osłabieni np. pierwszym bramkarzem,2 pomocnikami,2 napastnikami, gospodarze bez najlepszego napastnika Jonatasa i obrońcy Dallamano. Licze na przełamanie gospodarzy a w najgorszym wypadku nie przegranie dzisiejszych zawodów.

Brescia 2.70
Brescia (DNB)1.88

Do góry
#5098707 - 17/12/2011 02:31 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Livorno - Brescia

Trochę na szybko, więc argumenty może nie specjalnie przekonywujące crazy

W Brescii nie zagra dziś najlepszy napastnik Jonathas, ale mam nadzieję, że Feczesin go godnie zastąpi. Zasadniczo tam i tak najwięcej zależy od Juana Antonio wink
U gospodarzy troszkę większe problemy kadrowe, bo na każdej pozycji kogoś zabraknie. W obronie Perticone, w pomocy Geneviera, a w ataku Paulinho.

Brescia po ostatniej domowej porażce zmieniła trenera. Scienzę zastąpił Calori (były trener Padovy).
Właśnie przez to liczę, na chociaż częściowy efekt nowej miotły, bo to co Brescia odstawia w tym sezonie to trochę wstyd. Na zwycięstwo aż dziś nie liczę, bo Brescia na Stadio Armando Picchi raczej nie wygrywa, ale remis myślę jest w zasięgu.

Typ: remis
Kurs: 3.0 bet365

Do góry
#5103568 - 19/12/2011 21:32 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
allesandros Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 2053
Skąd: Gerlach
US Pescara - Sampdoria Genua
TYP: ponizej 2,5 gola

Obie druzyny bardzo potrzebuja punktów. Gospodarze po zdobyciu 1 punktu w 3 meczach chca wrocic na wlasciwy tor a goscie chca wkoncu te wlasciwa droge znalezc, gdyz czolowka zaczyna niebezpiecznie uciekac. Trudno by bylo inaczej jak nie wygrywa sie od 7 spotkan. Sampdoria ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek, ale ma za to jedna z najlepszych obron w lidze. Dzieki temu moga przynajmniej remisowac, ale to awansu nie da. Pescara wedlug mnie bedzie dzisiaj bardzo skoncentrowana i nie ruszy az tak ostro do przodu jak to lubi. Beda mieli w glowie sile defensywy gosci. tutaj strata jednej bramki moze byc bardzo kosztowna.

Do góry
#5312942 - 15/04/2012 23:35 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Kolejka przerwana


Piłkarskie Włochy są w szoku po tym jak zawodnik Livorno Piermario Morosini zmarł na zawał serca na boisku podczas meczu z Pescarą

http://www.youtube.com/watch?v=ly1C5Q2D3mw

Do góry
#5343457 - 08/05/2012 18:10 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Albinoleffe - Empoli 2 1,60

Do końca Serie B pozostały 3 kolejki,ale Empoli ma jeszcze 4 mecze,bo dziś dokończona zostanie 39 kolejka spotkań.

Sytuacja Albinoleffe już jasna,drużyna żegna się z Serie B.
Po wynikach widać,że chłopaki mają już wakacje i po prostu chcą dograć sezon.

Empoli zaś ma tylko 2 pkt przewagi nad zajmującą 20 spadkowe miejsce Vicenzą.Jak pokonają Albinoleffe to odskoczą na 5 punktów na 3 kolejki przed końcem rozgrywek Serie B.

Mecz będzie rozegrany na stadionie Atalanty w Bergamo i prawdopodobnie trybuny będą świeciły pustkami. Będzie to wyglądało jak sparring.
Stawiam wynik 0:1 lub 0:2.

Do góry
#5347521 - 11/05/2012 19:53 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Bari - Brescia

Z tego co widziałem Włoskie prognozy przewidują overowy mecz. Ja tam do końca przekonany nie jestem, ale BTS też tam widzę. Włosi prognozują 2-2, ja 1-1, generalnie bramkowy remis. Bari u siebie przeważnie gra na 0-0, ale dziś lekkie braki w obronie, nie zagrają Ceppitelli i Polenta, może to im trochę utrudni to nudne granie. W obu drużynach zabraknie też najelpszych strzelców co niby nie napawa optymizmem, ale w Bari to i tak ten najlepszy strzelec miał tylko 7 bramek blush , a w Brescii Jonathasa spróbują zastąpić Piovaccari z Feczesinem. Ten pierwszy, to jakby nie było król strzelców poprzedniego sezonu Serie B wink

Generalnie obie drużyny o nic nie grają. Bari ma jeszcze jakieś tam "szanse" na play-outy, ale musiałaby być niezła katastrofa, żeby tam wylądowali. Dziś przegrać nie powinni, ale też nie są aż tak dobrzy, żeby łatwo sobie poradzić z Brescią.

Gospodarze od 437 minut nie strzelili bramki, więc po części ten typ jest na przełamanie ich serii.

Typ: BTS

Do góry
#5348162 - 12/05/2012 03:21 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Padova - Gubbio

Kolejny typ na przełamanie fatalnej passy. Padova ostatno gra fatalnie. Nie wygrali od 5 spotkań, ale wcześniej pokazywali, że grać potrafią. Jeśli się obudzą i wygrają te ostatnie mecze, to może jeszcze się do barażu dostaną. 3 ostatnie mecze sezonu mają z drużynami broniącymi się przed spadkiem, więc nie tak łatwo, ale też nie tak trudno o komplet punktów.
Gubbio jeszcze nie spadło, ale to raczej kwestia czasu. Liczę, że to właśnie Padova okaże się katem ostatecznym.
U gości nie zagra podstawowy środkowy obrońca Simone Benedetti, co na pewno sprawy im nie ułatwi.
Wśród gospodarzy zabraknie Italiano i Cuffy. Obaj to pomocnicy i trener będzie musiał jakoś to załatać.
Mam nadzieję, że Padova jeszcze zechcę powalczyć o te playoffy i się wreszcie porządnie zmobilizuje. Na Gubbio u siebie znowu tak dużo nie potrzeba.

Typ: 1

Do góry
#5352020 - 14/05/2012 23:50 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Serie B
14.05.12 20:45
Albinoleffe - Werona
Typ: AH(1,5:0) 2
Kurs: 2.00 (1.92)
PinnacleSports (betsson)

Spotkanie 40 kolejki Włoskiej Serie B pomiędzy zajmującym ostatnie miejsce w ligowej tabeli zespołem Albinoleffe, który nie ma już jakichkolwiek szans na utrzymanie a walczącym o bezpośredni awans do Serie zespołem Hellas Werona. Gospodarze po 39 spotkaniach na koncie mają zaledwie 25 punktów i są zdecydowanie najsłabszym zespołem ligi, do Vicenzy zajmującej ostatnie miejsce, które nie oznacza bezpośredniego spadku tracą aż 13 punktów, czyli nie ma już oczywiście ten zespół żadnych szans na utrzymanie. O tym jak fatalna musi być sytuacja w tym klubie niech świadczy fakt, że mają obecnie serię 11 spotkań przegranych z rzędu, a nie wygrali od 23 kolejek, tj. od listopada zeszłego roku. Nie ma nawet co dzielić ich wyników na te u siebie i wyjazdy, spisują się równie słabo. A zagrają dziś z zespołem, który będzie zdeterminowany do osiągnięcia zwycięstwa, mają jeszcze szansę powalczyć o bezpośredni awans, co prawda tracą trzy punkty ale przed resztą zespołów z czołówki również jeszcze trzy mecze w tym bezpośredni pojedynek walczących o awans zespołów Torino i Sassuolo. Co prawda Werona nie jest w wielkiej formie, w ostatnim czasie na wyjazdach spisywali się fatalnie, tracąc mnóstwo ważnych punktów, jednak w maju oba mecze, które są za nimi kończyły się ich zwycięstwami po 1:0. W meczu z fatalnie grającym zespołem Albinoleffe liczę na pewne zwycięstwo gości.

Do góry
#5358782 - 19/05/2012 22:07 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Verona - Varese

Wydaje mi się, że dziś wygra Verona. Potrzeba im zgarnąć trzy punkty, żeby mieć szanse na bezpośredni awans. Varese nawet mimo porażki do barażu powinno się dostać. Jakby dziś przegrali, to trzeba im będzie zremisować w ostatniej kolejce z Sampdorią i całkiem możliwe, że taki właśnie remis będzie satysfakcjonował obie ekipy.

Verona u siebie gra bardzo skutecznie, ale z drugiej strony Varese gra świetnie na wyjeździe. Taki ten mecz bardziej no bet, ale większa motywacja u gospodarzy i mam nadzieję, że to zdołają pokazać.
Goście dzisiejszego spotkania wygrali ostatnie 4 mecze i to też mnie bardziej przekonuje na postawienie na Veronę i przerwanie tej serii.
Włoscy typerzy też typują Home Win, więc płynę z falą grin

Typ: 1

Do góry
#5359628 - 20/05/2012 04:39 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Ascoli - Crotone

Goście utrzymanie już mają pewne, a i żadne inne baraże im nie zagrażają. Co pozwala mi sądzić, że będą w jutrzejszym meczu w formie wakacyjnej tongue
Ascoli natomiast całkiem inna beczka. Dla nich jutrzejszy mecz musi skończyć się ich zwycięstwem. Dlatego musi, bo w ostatniej kolejce jadą do Padwy, a ona może jeszcze grać o playoffy.
W drużynie gości nie zagrają trzej ofensywni gracze: Florenzi, Gabionetta i Sansone. A innymi słowy ze wszystkich dobrych atakujących zagra tylko ten, albo aż ten najlepszy Caetano.
Ascoli po prostu musi to wykorzystać i przedłużyć swoje szansę na pozostanie w lidze bez konieczności grania playoutów. Motywacji nie powinno im zabraknąć, a umiejętności też jakieś tam mają. Całkiem niedawno mieli serie 6 czy 7 meczów bez porażki. Jak na drużynę broniącą się przed spadkiem to całkiem niezłe osiągnięcie. Crotone gra w kratkę i jutro wypada im przegrać.

Typ: 1

Do góry
#5367819 - 26/05/2012 20:29 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Pescara - Nocerina, czyli zemsta Zemana!

Wróćmy się o rok do rozgrywek Serie C. Był 23. kwietnia 2011r. i trzy kolejki do końca sezonu. Prowadzona przez Zdenka Zemana walcząca o Playoffy Foggia, podejmowała na własnym boisku pewną awansu Nocerine. Spotkanie to zakończyło się wręcz skandalem. Wynik: 0-1 i aż trzy nieuznane bramki dla Foggii.
Teraz nadarza się idealna szansa na zemstę dla Zemana, bo można wyrzucić z Serie B Nocerinę.
To byłby pierwszy powód dla którego Pescara nie odpuści tego meczu. Kolejny jest choćby taki, że kibice Pescary są zaprzyjaźnieni z kibicami Vicenzy, z którymi to Nocerina walczy o utrzymanie. Nikt w Pescarze chyba nie wyobraża sobie, żeby kosztem Vicenzy utrzymała się Nocerina.

Trzeci argument myślę jest dość ciekawy. Mianowicie, jeśli Lorenzo Insigne dobije do granicy 20 bramek w sezonie, czyli strzeli dziś 2, to otrzyma nowiutkie Porsche od Prezydenta Pescary grin

W skrócie Pescara według mnie zdemoluje dziś Nocerinę. Mają tak piekielnie mocny skład szczególnie w ofensywie, że dla nich strzelić ze 3 Nocerinie nie powinno sprawić żadnego problemu. Insigne, Verratti i Immobile, to po prostu nie ten poziom. Oni już w przyszłym sezonie będą gwiazdami w Serie A.

Typ: 1

Do góry
#5367865 - 26/05/2012 20:55 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Przyjemnie się czyta Twoje analizy Akhu piwo

i pojawia się moje pytanko - czy bez znajomości włoskiego można dojść do takich ciekawostej jw.?

Do góry
#5367946 - 26/05/2012 21:40 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
A dziękuję za pochwałę wink

Tak, tak, bez znajomości włoskiego da się to ogarniać. Ja po włosku też niekoniecznie, aczkolwiek tyle we włoskiej siedze i tyle stron zdarza mi się przeglądać, że można już trochę łapać o czym są teksty, a resztę załatwia translator.

Wszystko, to raczej kwestia wyszukania odpowiednich stron, a nie biegłej znajomości języka. Oczywiście mniej czasu zajmowałoby analizowanie gdyby znało się włoski.

Pozdrawiam piwo

Do góry
#5368428 - 27/05/2012 01:10 Re: Serie B Sezon 2011/2012 [Re: huczek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Bari - Gubbio

Bari to zespół który utrzymał się w lidze (15 miejsce), natomiast Gubbio to jeden ze spadkowiczów (21 miejsce).
Oba zespoły w ostatnim czasie są w tragicznych formach.
Bari w ostatnich pięciu meczach mają bilans 0-2-3 a Gubbio 0-1-4.
Bukmacherzy sugerują nam, że padnie trochę bramek wystawiając kurs po 1,60 na oVer, ale patrząc na obecną formę jednych i drugich aż nie chce mi się w to wierzyć.
Bari ostatnie pięć meczów u siebie remisowało z czego aż trzykrotnie po 0-0.

Under 2.5 po @2,22 czy 2,35 w 365 wygląda na prawdę smakowicie, mimo, że sam nie jestem zwolennikiem Underów.

Konkursowo zaszalejmy i spróbujemy trafić U1.5 grin
Nie jest to niemożliwe - w meczach z udziałem Bari aż 15 razy padał góra jedna bramka, natomiast w meczach Gubbio 12-krotnie.

4,70 zważywszy na formę obu zespołów i wakacje dla jednych i drugim może skończy się 0-0 lub 1-0? Czemu nie.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sony), 3330 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579824 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49