Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#497646 - 31/01/2006 09:56 Re: Skoki narciarskie - Puchar Świata - Zakopane
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
Quote:

Panowie mam pytanie, oszukali mnie w TOTO-MIXIE :) Miałem obstawione zdarzenie Koflera z Romorenem KL1 (czyli zdarzenie ktory z nich bedzie wyzej w koncowej klasyfikacji konkursu) Wyszlo jak wyszlo i stalo sie najbardziej nieprawdopodobne roztrzygniecie, mianowicie obaj skoczkowie otrzymali ta sama note koncowa , czyli zostali sklasyfikowani na tej samej pozycji. W takim zdarzeniu KL1 nie mozna obstawiac remisu i takiej samej noty... Bylem przekonany ze otrzymam za to zwrot, co sie okazalo? Ide dzis do totomixa kulturalnie odebrac wygrana a tu sie okazuje ze w wynikach jest wyrazna dwojka na Romorena(choc w konkursie byli na tym samym miejscu). Czy spotkaliscie sie kiedys z takim przypadkiem? Jezeli tak to co w tym przypadku musze zrobic?



tak ja mialem kiedys identyczna sytuacje..
rok temu para kuettel-amman mialem postawione na kuettela..jednak w ulotce ,gazetce czy gdzies..jest napisane ze decyduje wtedy nota z pierwszego skoku i zaklad udupilem a caly kupon przegrany

pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#497647 - 31/01/2006 10:48 Re: Skoki narciarskie - Puchar Świata - Zakopane
breugel Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 379
Zakłady są ważne, jeśli wymieniony zawodnik (Z, WP, M 1, M 2, M 3, M 4, M 5) lub wszyscy wymienieni zawodnicy zostaną sklasyfikowani po pierwszej kolejce skoków.
W przypadku zajęcia tej samej lokaty przez dwóch lub więcej zawodników o rostrzygnięciu zakładu decyduje nota z pierwszej kolejki skoków (z wyj. KLS). Zakład KLS jest ważny wyłącznie w przypadku rozegrania dwóch pełnych serii skoków i startu wymienionych zawodników w obu seriach ( z regulaminu totomixa)

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, pacyfista, Kretol, Sensei, alfa, igea23, ElNinho[mmdea], akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega), 3927 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582141 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25