Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#499230 - 05/02/2006 17:55 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...



  • pary 1/2 :



      07.02 15:00 Nigeria vs Wybrzeże Kości Słoniowej

      07.02 19:00 Egipt vs Senegal





    Zapraszam do dyskusji..

    Official Web Side

  • Do góry
    Bonus: Unibet
    #499231 - 05/02/2006 20:11 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    aker Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 10/12/2004
    Postów: 22186
    Skąd: Chorzów
    Egipt-Senegal
    Mysle ze pod zwgledem techniki i wyszkolenia Senegal jest o lepszy i gdyby te mistrzostwa nie odbywały sie w Egipcie dałbym spokojnie na Senegal.
    Natomiast wiadomo ze gospodarzom pomagają nawet sciany (patrz sedziowe) a w tym pucharze jest to szczególnie widoczne i dlatego stawiam na awans Egiptu.

    Nigeria-WKS
    Tu mysle ze WKS jest minimalnie lepsze od czarnych Orłow i typuje to minimalne zwyciestwo Wybrzeża.

    Do góry
    #499232 - 05/02/2006 21:46 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    janko_muzykany Offline
    enthusiast

    Meldunek: 02/02/2006
    Postów: 234
    Nigeria - WKS



    Typ: Awans WKS


    Ciekawy mecz. Nigeryjczycy na tym turnieju jakos mnie nie
    zachwycili.Ostatni mecz z Tunezja pokazal ze drzemie w nich
    bardzo duzy potencjal ale miewaja slabsze momenty. WKS jako
    jedyna druzyna potrafila zatrzymac Eto'o i spolke .
    Kamerun nie byl kelnerem, byl glownym faworytem do zdobycia
    mistrzostwa afryki. Teraz moim glownym faworytem beda
    wlasnie Slonie..Mysle ze powinni sobie poradzic z
    Nigeryjczykami...WKS ma bardziej doswiadczony sklad z Drogba
    na czele.Nigeria to mimo wszystko mloda druzyna ktora jak
    mi sie wydaje zakonczy ten turniej na polfinale i
    zdobedzie 3 miejsce:).

    P.S
    Jeszcze nie wystawili kursow na Awans



    Egipt - Senegal

    Typ: Egipt


    Nie wyobrazam sobie aby Egipt zakonczyl swoj udzial na polfinale:)
    Jak pokazuje historia gospodarze bardzo czesto dochodzili do finalu i
    zdobywali mistrzostwa Afryki.
    Senegal meczyl sie z slaba Gwinea.Egipcjanie za to pewnie
    wygrali przewazajac od poczatku do konca. Wraca prawdopodobnie Mido
    i razem z Hassanem beda tworzyli piekielnie mocny atak.


    Senegal to jest porazka jesli chodzi o defensywe...

    Wiadomo ze gospodarza beda pomagaly sciany, sedziowie i fanatyczna publicznosc:)
    Senegal jak dla mnie najslabszy ze stawki polinalistow,
    swiadczyc o tym moga zdobyte 3 punkty w grupie..


    Pozdrawiam!

    Do góry
    #499233 - 06/02/2006 09:55 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    skoczek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 29/01/2005
    Postów: 3063
    Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
    Chciałem sobie porównać kursy u poszczególnych buków internetowych na mecze półfinałowe i muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się aż takich różnic w kursach:

    Nigeria - WKS
    baw: 2.50 3.00 2.65
    expekt: 2.35 3.00 3.10
    Bet-at-home: 2.50 3.00 2.70
    sportingbet: 2.60 3.10 2.70

    Egipt - Senegal
    baw: 1.85 3.20 3.85
    expekt: 2.10 3.00 3.70
    Bet-at-home: 1.90 3.25 3.70
    sportingbet: 1.909 3.10 4.333

    Jak ktoś ma konta u kilku buków to z pewnością może sobie wyliczyć co i za ile zagrać żeby mieć pewny zysk.

    Do góry
    #499234 - 06/02/2006 17:21 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    grzesol Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 19/08/2005
    Postów: 7541
    Egipt-Senegal 1
    Wydaje mi się,że jest to dość pewny mecz.Ostatnie 2 spotkania ćwierćfinałowe to mało bramek i remisy.W tym meczu remis nie padnie,a zwycięży Egipt.Senegal cudem praktycznie wyszedł z grupy,żeby później zagrać bardzo dobry mecz przeciwko Gwinei co było dla mnie i dla pewnie wielu śledzących PNA dużym zaskoczeniem.Do składu Egiptu wróci już zapewne Mido,który na pewno będzie chciał powiększyć swoje konto bramkowe.Jakoś nie wydaje mi się,żeby Senegal utarł nosa Egipcjanom,którzy grają bardzo dobrze i co najważniejsze u siebie.Nie będą chcieli zmarnować tak doskonałej okazji do zagrania w finale PNA,a Senegal nie będzie dla nich trudną przeszkodą.Dla mniej odważnych proponuję zagrać na awans Egiptu 1.55 w toto-mixie brać póki duży kurs

    Nigeria-WKS no bet
    Bardzo ciężko wskazać faworyta tego meczu bo tak naprawdę go nie ma Obydwie drużyny mają szansę na zwycięstwo,a to co zrobiło WKS w meczu z Kamerunem musi budzić respekt.WKS zagrało w tym meczu bardzo dobrze z tyłu co było niewątpliwie zaskoczeniem po poprzednich meczach,w których obrona wyglądała jak dziurawy ser szwajcarski.Skłaniałbym się w tym meczu na awans Nigerii bo kurs 1.8 kusi ale boję się obstawiać ten mecz bo w nim jest wszystko możliwe.

    Do góry
    #499235 - 06/02/2006 23:15 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    P!T3R Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/05/2005
    Postów: 13213
    Skąd: Żeszuf :P
    A ja zagram sobie coś takiego:
    Egipt-1--->1 Kursik niczego sobie 3,6
    Egipt-1--->X Tu podobny kursik 3,5

    Moim zdaniem te typy mają duże szanse powodzenia, wiadomo egipt gospodarz i do tego grają naprawde dobrą piłke...Myśle że egipt wygra w regulaminowym czasie gry....Przy pełni szczęscia można na tych dwóch singielkach sporo wyciągnąc wystarczy tylko że Egipt wygra 2:0 lub 3:1 pozdr0

    Do góry
    #499236 - 06/02/2006 23:39 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Biszop Offline
    Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

    Meldunek: 24/11/2003
    Postów: 28405
    Skąd: Pod barem w Zurichu
    Ja sobie wypatrzylem cos takiego:
    zaklad podwojny
    pierwszy strzelec bramki - Drogba + correct score 2-1 dla WKS kurs na takie zdarzenie 41 wg mnie sporo za duzo ale mi sie to bardzo podoba, Drogba powinien strzelic jesli zagra od poczatku, wielki jak slon i zwinny jak kot napastnik powinien poradzic sobie ze slabszymi obroncami Nigeryjskimi, jedyne czego sie obawiam to tego ze nie zachowa kolejnosci i strzeli 2 bramke zamiast 1 , do tego dokladny wynik 2-1 calkiem mozliwy bo mnie osobiscie Nigeria nie przekonuje na tyle aby mowic o niej w kategoriach faworyta.
    Oczywisnie nie polecam tego nikomu do grania, zagram to sobie za mala stawke i bede spokojnie ogladal bo te mistrzostwa sie dla mnie skonczyly po sobotnim wyczynie wlasnie Nigeryjczykow ktorzy mieli tyle 100% do zdobycia bramki dajacej mi overa, a nie strzeli po przerwie ani jednej
    KIbicuje chlopakom z WKS, a Nigeria niech spada na szczaw bo ich nie lubie i juz

    Do góry
    #499237 - 06/02/2006 23:45 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Logan Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/12/2003
    Postów: 14507
    Skąd: Lublin
    Ja sobie wypatrzylem overa w tym meczu po kursie 2,5. Mial byc pojedynek Drogby z Eto to moze bedzie z Martinsem i sobie troche postrzelaja chlopaki.

    Do góry
    #499238 - 07/02/2006 00:09 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    outsider Offline
    addict

    Meldunek: 12/01/2006
    Postów: 566
    Quote:

    Ja sobie wypatrzylem overa w tym meczu po kursie 2,5. Mial byc pojedynek Drogby z Eto to moze bedzie z Martinsem i sobie troche postrzelaja chlopaki.




    No to gramy to samo
    expekt daje nawet 2.54 i ja taki kurs biore w ciemno.
    Patrzac wybitnie pod katem statystyki to sie po prostu kalkuluje.
    Nawet biorac pod uwage stawke meczu ten kurs jak dla mnie jest zawyzony.

    Do góry
    #499239 - 07/02/2006 00:26 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    boca juniors Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 26/05/2003
    Postów: 10031
    Skąd: Frei Stadt Danzig
    Egipt 1

    Gospodazre może nie porywają swoja grą,ale grajz bardzo skutecznie i konsekwentnie,zbliżajac sie do finału.Dziś zagrają z Senegalem,który mnie bardzo zadziwil,ze dotarł do 1/2, moim zdaniem nie powinni wyjsć z grupy.No ale wyszli wielkim fartem,po czym ograli jak się okazało grubo przereklamowaną Gwineę.Ale w tym półfinale,moim zdaniem nie mają zbytnio szans,gospodazre sa ekipą dużo lepiej poukładaną,grającą bardzo dobzre taktycznie,no i grają u siebie,przez co maja wsparcie kibiców no i sędziów:)
    Dobre kursy po 1,8 w zupełności mnie zadawalają,po tym co widziałem dotychczas,uważam,że gospodarz wygra ten mecz.

    WKS (awans)

    Tak jak napisałem,gra Słoni sie rozkręca,widać ,że ejst to drużyna turniejowa,która umiejętnie rozkłada siły.Wyszli z grupy minimum wysiłku ,ale w 1/4 pokonali faworyzowany Kamerun,choć dopiero w karnych,ale zawsze.Mają bardzo silny skład,świetnych napastników,doskonałego trenera i widać,ze są silni i pewni siebie.Nigeria docżłapała sie do 1/2 ,ale wciaż nie widze w nich potencjału na mistrza,wygrali łatwą grupe,a potem ograli tunezje,która zagrała fatalnie.Owszem superorły to bardzo ciekawa ekipa,majaca kilka indywidualności,ale WKS jest moim zdaniem silniejszy i to oni lub Egipt wygrają tą impreze.

    Do góry
    #499240 - 07/02/2006 08:58 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    zbyszek Offline
    member

    Meldunek: 09/11/2005
    Postów: 126
    Jakoś nie mogę zrozumieć moich szanownych kolegów piszących tak jak Janko "zatrzymali Kamerun"
    Cóż karne to loteria i juz, a w przebiegu meczu raczej nie widziałem, zeby WKS jakoś grał rewelacyjnie. Raczej Kamerun zagrał żałośnie szczególnie po przerwie, ogólnie ten turnie w/g mojego skromnego zdania to przedewszystkim straszliwa gra obronna przeważajacej liczby zespołow.
    Ogólnie mecz na remis lub na "powyżej" 2,5 bramki...tak, tak powyżej, zupełnie nie moge zrozumieć oszacowania buków tego zdarzenia.
    Jak napisałem słaba gra obronna to mankamenty, a i bramkarze nie są jakimiś tuzami futbolu, wiec zakładajac, ze obie druzyny posiadaja ogromna siłe ognia w liniach napadu..po prostu wykorzystam przeszacowanie na plus 2,5 bramki a może będę bardzo zadowolony...
    Pozdrowionka

    Do góry
    #499241 - 07/02/2006 11:06 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    JP2 Offline
    old hand

    Meldunek: 18/07/2005
    Postów: 1163
    Skąd: Watykan
    Egipt dla mnie 7/10
    Senegal jakiś taki niewyraźny

    Co do Drugiego meczu Nigeria-WKS to zagrałem
    3/10 X HT

    Martins - Drogba Kto lepszy? przekonamy sie
    kolo godziny 16

    Pozdrawiam

    Do góry
    #499242 - 07/02/2006 12:28 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    marcpot Offline
    veteran

    Meldunek: 08/09/2003
    Postów: 1280
    Skąd: szpicbergen
    ja (choc kogo to obchodzi w sumie..?) puscilem over2,5 w nigaria-wks.
    jedyne co ogladalem z tego turnieju to karne wks. fakt, ze strzelali chlopcy bezblednie ale ci ich bramkarze to kurwa plakali w tej bramce prawie zamiast bronic. bramkarz na europejskim poziomie wyciagnal by pare pilek. a ze bramkarz wks wydawal sie jeszcze gorszy to licze na jego bledy dzis i z drugiej strony tez. ach ci afrykanscy bramkarrze..

    Do góry
    #499243 - 07/02/2006 14:00 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    tolban Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 25/08/2005
    Postów: 3127
    widze po raz kolejny dosc nieumiarkowany optymizm, jesli chodzi o wynik meczu gospodarzy PNA z druzyna Senegalu ;-)

    padaja nawet opinie, ze Egipt pokryje handi -1 ...


    ja daje na zwyciestwo Egiptu 50 % szans ...

    owszem Egipt gra dobrze ... bedzie mial za soba 75 tys. tlum, ale trzeba wziac pod uwage presje, jaka bedzie on wywierac, bo jak wiadomo, w miare jedzienia, apetyt rosnie ;-)

    Senegal, coz na poczatku wielkie rozczarowanie, piekielne meczarnie, jesli chodzi o mecze grupowe, ale juz w ostatnim pojedynku z Gwinea byla to calkiem inna druzyna ;-)
    sporo tez zalezy od tego, czy Diouf i Kolly beda zdrowi, bo grajac z urazami, nie bedzie z nich wielkiego pozytku ;-)


    ja dzis smialo gram over 2.5 w tym meczu po kursie 2.2 (jak dla mnie rewelacja)

    Dotychczasowe mecze obu zespołów:
    Egipt: z Libią 3:1, z Marokiem 0:0, z Wybrzeżem Kości Słoniowej 3:1, z DR Kongo 4:1

    Senegal: z Zimbabwe 2:0, z Ghaną 0:1, z Nigeria 1:2, z Gwineą 2:3

    jesli Egipt potrafil druzynie Didiera wpakowac 3 bramki, bedzie potrafil zrobic to i w meczu z Senegalem ;-)

    tacy zawodnicy jak : Henri Camara, El Hadji Diouf, Hossam Hassan, Mido czy Niang powinni spokojnie zapewnic w tym meczu overa ;-)

    Do góry
    #499244 - 07/02/2006 16:27 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    detomis Offline
    stranger

    Meldunek: 30/01/2006
    Postów: 9
    napisalem typ X do polowy nigeria-wsk
    ciekawe dlaczego ten post sie nie pojawil.O czym to swiadczy?modernizatorzy a sa nimi buki wybieraja co zechca.i to oni nakrecaja to cale forum....Radzilbym uważać na to co pisza....
    pozdr

    Do góry
    #499245 - 07/02/2006 17:00 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Dziabor Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 11/08/2005
    Postów: 14266
    Skąd: Civitas Kielcensis
    Quote:

    napisalem typ X do polowy nigeria-wsk
    ciekawe dlaczego ten post sie nie pojawil.O czym to swiadczy? modernizatorzy a sa nimi buki wybieraja co zechca.i to oni nakrecaja to cale forum....Radzilbym uważać na to co pisza....
    pozdr





    jako by nie bylo offtopic, to mysle ze dzis Egipt spokojnie sobie poradzi, jako gospodarz pomagaja im sciany, co do Senegalu to juz wogole nie przypomina druzyny ktora kiedys po pieknym meczu ogrywala Francje (jak dobrze pamietam) w meczu otwarcia i sprawila wielka niespodzianke!! chociarz tu takich tuzow jaka dawniej byla Francja nie ma, napewno nie ma ich w calej afryce!! Senegal w tym turnieju do tej pory nie pokazal nic wielkiego, wygrana ze slabiutkim Zimbabwe i szczesliwe zwyciestwo z Ghana, dla mnie to juz nie ta sama druzyna!!

    Egipt - Senegal 1

    Do góry
    #499246 - 07/02/2006 19:12 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    skoczek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 29/01/2005
    Postów: 3063
    Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
    no to ja się wypowiem co myślę o meczu, który się niedawno skończył.
    niecierpię egiptu, a szczególnie Mido, który uważany jest przez komentatorów, a jeszcze bardziej przez siebie za gwiazdę. dla mnie jest to gówniany piłkarz co pokazał w dzisiejszym meczu. nic mu nie wychdoziło, komentatorzy eurosportu ciągle go zachwalali jaki to on jest cudowny i w ogóle. w sytuacji, w której egipcjanin któryś wypił piłkę z linii nie mówił, że uratował swój zespół tylko pieprzył o fenomenalnym Mido, który perfekcyjnie wykopał piłkę w aut z pola karnego dając trochę odsapnąć zespołowi.
    następnie podczas zmiany, która z pewnością jak się okazało później była potrzebna Mido gwiazdor darł mordę na trenera. ale zaraz potem już zgasł, bo jego zmiennik strzelił bramkę po 2 czy 3 minutach bycia na boisku. Mido dla mnie to gówno nie piłkarz, a podnieca się sobą bardziej niż Beckham. Wiem, że zaraz zaczniecie gadać, że wp oprzednich meczach był świetny itd. ale i tak nie mzieni to mojego zdania o nim.

    powinien być remis na co z pewnością zasłużył senegal, któremy powinien zostać podyktowany rzut karny, ale oczywiście gruby sędzia nie widział całego zajścia no bo, po co biegać jak można oceniać wszystko z 30 metrów. a z drugiej strony pewnie bał się 70 tys. wkurwionych kibiców egiptu.

    także to tyle co do tego meczu.

    p.s. mój typ był trafny, bo typowałem overa, nie to , że się żalę ,bo mi kupon nie wszedł

    Do góry
    #499247 - 07/02/2006 19:24 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    moor6 Offline
    5 minut po czasie

    Meldunek: 13/05/2005
    Postów: 19746
    Skąd: katowice tychy
    no to teraz ostatni akt wspaniałych meczy w Egipcie

    Egipt - WKS
    ciekawa konfrontacja słoni z gospodarzami turnieju.Kto wyjdzie z tego pojedynku zwyciezki .Minimalne wieksze szanse daje Egiptowi (a to tylko ze względu na to ze grają na swoich"smieciach").Ogólnie wydaje sie ze mecz bedzie przebiegac underowo.

    Do góry
    #499248 - 07/02/2006 19:29 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    janko_muzykany Offline
    enthusiast

    Meldunek: 02/02/2006
    Postów: 234
    nonono moje typki weszly jak maselko:) pozniej napisze cos o finale i meczu o 3 miejsce:)

    Do góry
    #499249 - 07/02/2006 23:36 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    P!T3R Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/05/2005
    Postów: 13213
    Skąd: Żeszuf :P
    Quote:

    A ja zagram sobie coś takiego:
    Egipt-1--->1 Kursik niczego sobie 3,6
    Egipt-1--->X Tu podobny kursik 3,5

    Moim zdaniem te typy mają duże szanse powodzenia, wiadomo egipt gospodarz i do tego grają naprawde dobrą piłke...Myśle że egipt wygra w regulaminowym czasie gry....Przy pełni szczęscia można na tych dwóch singielkach sporo wyciągnąc wystarczy tylko że Egipt wygra 2:0 lub 3:1 pozdr0




    Do góry
    Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    0 zarejestrowanych użytkowników (), 3242 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5581602 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49