Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#499250 - 08/02/2006 00:18 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
tolban Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 3127
heh, zachowanie sedziego zalosne ... rozumiem, ze "sciany pomagaja gospodarzom" ale bez przesady ;-)

ja tam zlapalem overka po kursiku 2.2 i jestem zadowolony ... acz liczylem po cichu, ze Senegal utrze nosa troche zbyt pewnym siebie gospodarzom ;-)

w finale napewno zagram na WKS, chocby tylko dlatego, ze Egipt awansowal nieuczciwie ... ogladajac fragmenty meczu, gdy Senegalczycy suneli z kolejnymi atakami na bramke gopodarzy, jestem zdania, ze Egipt przycisniety, zgubi sie w najwazniejszym meczu PNA ;-)

no i co najwazniejsze druzyna Drogby ma juz doswiadczenie z meczu grupowego z Egiptem JAK NIE NALEZY GRAC ;-)

jestem dobrej mysli i czekam na wysoki kursik ;-)

Do góry
Bonus: Unibet
#499251 - 08/02/2006 11:15 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Mido nie zagra w finale i ma zawieszenie 6 miesięczne na mecze w reprezentacji. O jejku, ale szkoda

Dobra decyzja związku

Do góry
#499252 - 08/02/2006 14:02 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
PNA: Bardzo surowa kara dla Mido

Napastnik reprezentacji Egiptu Hassan Mido został wyrzucony ze składu "Faraonów" na finałowy mecz Pucharu Narodów Afryki z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Piłkarz Tottenhamu nie zagra także przez kolejnych 6 miesięcy w reprezentacji.

Jest to kara za zachowanie w półfinałowym spotkaniu z Senegalem (2:1).

Mido nie mógł się pogodzić z decyzją trenera Hassana Shehata, który zdjął go z boiska w 79. minucie spotkania. Napastnik Egiptu wdał się w kłótnię z selekcjonerem, a gdy zszedł z boiska doskoczył do niego i głośno wyrażał swoje niezadowolenie. Niewiele brakowało, by doszło do rękoczynów.

Po minucie wprowadzony za Mido Amr Zaki zdobył zwycięską bramkę dla Egiptu.

- Mido jest tylko jednym z 23 zawodników w kadrze. Teraz chcemy skoncentrować się wyłącznie na piątkowym finale. Nic nie może zakłócić przygotowań zespołu do meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej &#8211; powiedział asystent trenera Shehata - Shawki Gharib.

Źródło www.onet.pl

Brawo tak powinno się postępowac z takimi jak on.

Do góry
#499253 - 09/02/2006 10:44 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dlaczego nikt nie komentuje dzisiejszego meczu o 3 miejsce PNA Nigeria-Senegal?! Widzę,że muszę rozpocząć rozmowę na temat tego meczu

Dla obydwu drużyn jest to bardzo ważny mecz chociaż bardziej na pewno dla trenera Nigeri,ponieważ już podobno mówi się o jego zwolnieniu po wywalczeniu przez jego drużynę 3 miejsca na pewno ten temat ucichnie.Powiem wam,że sam już nie wiem co myśleć o tym meczu,bo od pewnego momentu ten puchar mnie zaskakuje.Senegal,który cudem wyszedł z grupy i beznadziejnie w niej grał nagle jakby odżył,wygrywa z rewelacyjną Gwineą i straszy gospodarzy turnieju Egipt,który powinien nawet walczyć w dogrywce gdyby sędzia nie udawał,że nie było karnego.Nigeria drużyna,która według mnie ma w swoich szeregach za dużo bardzo dobrych graczy,którzy nie tworzą kolektywu.Po nie zadawalającej grze Nigeria wychodzi z grupy z kompletem 9 punktów,spotyka się w ćwierćfinale z dobrze grającą Tunezją i o dziwo wygrywa ten mecz,chociaż dopiero po dogrywce,a powinni w regulaminowym czasie.Krótko mówiąc zagrali bardzo dobry mecz,po którym przyszedł półfinał z WKS ,w którym Nigeria zagrała po prostu tragicznie.Nie umiała zagrozić bramce WKS-u w żaden sposób jedyne co to próbowali strzałów z dystatnsu,które i tak im nie wychodziły.

Chciałem wam to opisać,żeby pokazać jak ten puchar jest nieprzewidywalny drużyna,która gra bardzo dobrze w grupie mierzy się z drużyną,która w grupie radziła sobie słabo i o dziwo słabsza drużyna wygrywa.Mowa tu oczywiście o meczu Nigeria-Senegal ale Nigeria-Tunezja jest tego podobnym przykładem,Tunezja grając poukładaną piłkę w grupie zmierzyła się z Nigerią,której zwycięstwa przychodziły z wielkim trudem.

Co do dzisiejszego meczu to grając według tej zasady,że słabszy w dotychczasowych meczach ogrywa lepszych powinno się zagrać na Nigerię i chyba ja tą zasadę przyjmę.Mam nadzieję,że piłkarze jej nie złamią Powiem wam jednak szczerze,że w tym meczu jest wszystko możliwe ale może Nigeria w końcu zagra szybszą piłkę i rozmontuje obronę Senegalu bo jeżeli zagra tak jak w meczu z WKS na pół gwizdka to nie mają żadnych szans.Typ Bardzo jestem ciekawy co wy myślicie o dzisiejszym meczu,pomóżcie mi wybrać odpowiedni typ na to spotkanie.

Do góry
#499254 - 09/02/2006 10:48 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Sorry za pomyłkę tam oczywiście powinna być Gwinea-Senegal.Tekst do skasowania,a tak wogóle można edytować swoje poprzednie teksty ?!

Do góry
#499255 - 09/02/2006 11:17 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
janko_muzykany Offline
enthusiast

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 234


Edited by Rivaldinho (09/02/2006 11:20)

Do góry
#499256 - 09/02/2006 13:37 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
witam po przerwie.
Dzis PNA : NIGeRIA - SENEGAL
Wg wsyzstkich NIGERIA to win. NIestety w tym przypadku sie nie zgodze.
Senegal wg mnie w play offach byl zespolem znacznei ciekawszym i lepszym.
AD1 )
Nigeria w meczu z WKS juz wygladalo jakby im sie nie chcailo dalej grac w tym turnieju, Senegal wrecz na odwrot, mieli pecha ze trafili na egipt
AD2)
Dla Senegalu bedzie to 2 medal w historii, wiec dla nich jest to gra o "cos"
Nigeryjczycy, jako wielokrotni zdobywcy, mecz o 3 miejsce chyab potraktuja jak o pietruszke
AD 3)
Potencjal pilkarski wg mnie na remis, nawet z lekkim wskazaniem na Senegal (bramkarz)
AD4)
Po prostu wyzszy kurs, i spokojnie X2 przy 1,57 (Bet-at-home) jest do wziecia za neiwielka kase

Do góry
#499257 - 09/02/2006 18:13 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Poziom gry dzisiejszego meczu żałosny, dramtaycznie słaby wogole brakuje słow.

Do góry
#499258 - 09/02/2006 21:55 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No to zacznijmy jutro poporstu WKS starczy farcenia egiptu Europejscy wybrzezanie jutro pokarza miejsce w szeregu gspodarzom jak dla mnei dowjeczka bez dwoch zdan potencja; napewno pilkarski po stroinie WKS sam fakt ze graja u siebei jutronei wystarczy no i nei sygerujmy sie wynikiem z grupy bo wiadomo jakim tam skaldaem gralo WKS. Jutro satwoiam stanowczo na WKS za 3,2<SZOK> i to chyba dam to za dosc spora stawencje:)

Do góry
#499259 - 09/02/2006 22:02 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff *DELETED*
r.woj.33 Offline
newbie

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 26
Post deleted by Rivaldinho

Do góry
#499260 - 09/02/2006 22:13 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
No ja mysle z epo pzerwie (nie rgalem rundy poza grupowej ) na zkaonczenie Afrykanei znwo rpzyniosa mi swieza gotwoeczke:) pozdrawiam WKS do BOJU!!!!!

Do góry
#499261 - 09/02/2006 23:54 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
A ja na przekor nieco.

Wg mnie jutro w ok 60-70 % pewna jest dogrywka.
Presja ogromna, druzyny beda panciznie blokowac dostep do bramki.
A teraz troszke dywagacji :
Gospodarze wygraja bo :
1) 12 zawodnik - kibice,
2) 13 zawodnik - sedzia i jego asystenci
3) Mido wraca i bedzie chcial sie odegrac na coachu
4) Egipt jest rownie poukladanym zespolem, jednak czynnik psychologiczny arabow i murzynow zupelnei inny - in plus jesli chodzi o walecznosc do konca dla arabow
5) wg mnie !! (osobiscie) Egipt dysponuje wiekszym potencjalem futbolowym mimo tego iz w WKS graja sami "europejczycy" itp.
Ale Egipt ma mocna skonsolidowana lige i kuuuupe kasy wiec nie stoi na straconej pozycji bo wiekszosc kadry gra w Egipcie (na marginesie Al-Ahly czy Zamalek nie sa wiele gorsze od francuskich sredniaczkow

Goscie wygraja bo :
1) Drogba
2) dobrze poukladana obrona

Podsumowujac - Egipt zdobedzie jutro Puchar Narodow Afryki - czy sie to komus podoba czy nie, graja u siebiue, w fanatycznym swiatku arabskim, w dzien swieta ktore z pieczolowitoscia obchodza co tydzien. Wraca MIDO + dotychczasowa forma i szczescie = PNA dla FARAONOW.

Do góry
#499262 - 10/02/2006 00:17 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Mnie tam się nie widzi ten Egipt...
W sumie wygrali tylko pewnie ze słabymi Libią i Kongo oraz rezerwowymi Słonikami.Natomiast z solidnym Maroko ledwo zremisowali, z nieźle radzącym sobie Senegalem też nic nie pokazali,wygrali dzięki sedziom i głupocie obrońcy gosci.
Kiedy sie ich przyciśnie,gubia się,brak im klasowych graczy,Mido jest mdły i cieńki jak dupa węża,do tego wydaje mu sie,ze jest wielką gwiazdą i pajacuje,jego brak będzie handi dla faraonów.
WKS natomiast bardzo poukładana ekipa,z doskonałym trenerem,widać,że są mocni i są ekipa turniejową,umiejętnie rozkładają siły i z meczu na mecz grają lepiej , a rywali mieli sporo trudniejszych niż gospodarze(taki Kamerun to Egipt nosem wciąga).Do tego drogba,prawdziwy lider zespołu i egzekutor , do tego ma kilku klasowych pomocników na boisku,bardzo dobra ekipa , moim zdaniem ciężki mecz,możliwe spore emocje,ale ja zagrałem na zdobycie pucharu przez Słonie,jak dla mnie sa lepszym zespołem,jak się nie spalą i sedziowie znowu jakis kabaretów nie odwalą-wygrają ten turniej.

Do góry
#499263 - 10/02/2006 00:37 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:


Mido wraca i bedzie chcial sie odegrac na coachu




Mido nie wraca bo jest zawieszony na 6 miesięcy przez federację, po tym co powiedział wczoraj wcale się nie zdziwię jak nałożą wkrótce na niego dożywotnią dyskwalifikację.

Quote:


Wg mnie !! (osobiscie) Egipt dysponuje wiekszym potencjalem futbolowym mimo tego iz w WKS graja sami "europejczycy" itp.




Bardzo interesująca teza... zważywszy na to, że WKS to kuźnia piłkarskich talentów, z których wiele trafia do Europy (nadmienię tylko drużynę SK Beveren, która praktycznie w całości składa się z graczy z WKS). Egipcjanie mają swoje talenciki ale do prawdziwego futbolu na światowym poziomie przebijają się one nad wyraz rzadko, absolutnie nie zgadzam się z tym co napisałeś.

Quote:


Na marginesie Al-Ahly czy Zamalek nie sa wiele gorsze od francuskich sredniaczkow



Jako fan piłki francuskiej będę nieprzejednanie bronił "średniaków" francuskich. Jestem skłonny twierdzić, że znajdujący się w strefie spadkowej Strasbourg pokonałby w/w drużyny, zresztą ostatnio właśnie do zespołu z Alzacji trafił egipski obrońca z czołowej drużyny w lidze egipskiej i spisuje się przeciętnie.

Quote:

Wraca MIDO + dotychczasowa forma i szczescie = PNA dla FARAONOW.



Pierwsze zaneguje po raz wtóry - Mido nie zagra, drugiego negował nie będę bo dla mnie to jeden wielki NO BET, no, ze wskazaniem na WKS ale wygraną Egipcjan zaskoczony nie będę.

Pozdrawiam!

Do góry
#499264 - 10/02/2006 09:25 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Quote:


Gospodarze wygraja bo :
1) 12 zawodnik - kibice,






Eeeee ta publiczność strasznie jest "drętwa" i więcej jest na trybunach wrzawy niż dopingu...

Do góry
#499265 - 10/02/2006 09:39 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
noo z Mido faktycxnie sie pospieszylem to byla inf0rmacja ktpra uslyszalem w jakims radiu w knajpce siedziac.

Co do kibicow to istotnie neiprowadza dopingu, ale jestt wrzawa no i w koncu w zasiegu wzroku 80 000 ludzi robio wrazenie na kazdym

Co do poziomu szkolenia. Chodzilo mi o to ze wlasnei wiekszosc z WKS trafia to srednich klubow (oprocz Dorgby i Dindane i Kone). Skoro twierdzisz zecale Beveren to gracze z WKS - w takim razie tymbardziej nei jest to zaden zachwyt . Beveren z tego co wiem to slaby sredniak Jupilera, wiec skoro bylyby to prawdziwe perelki w wiekszosci, sciagnieto by paru chocioaz do Ligue 1.

Co do samego meczu- polecam granei 1X. Jest to pewny typ, WKS jezeli wygra to po zacietym boju w dogrywce - wioadomo final, i nie bedzie tu poziomu zaangazowanai nigeryjczykow .

Do góry
#499266 - 10/02/2006 09:44 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Witam. Dzis wszyscy beda p ostronie Eiptu kibice, sędziowie i mysle ze piłkarze Egiptu niesieni dopingiem znow wygrają z WKS moim zdaniem tym razem bedzie 2:1 dla Egiptu.

Do góry
#499267 - 10/02/2006 11:36 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ja myślę, że wygra WKS - chyba że sędzia będzie bruździł. W Afryce różne rzeczy się zdarzają..

Ktoś powie - przecież to finał! Tylko że w półfinale sędzia nie dał przeciw Egiptowi ewidentnego karnego w 90 minucie.


Egipt jest zespołem dobry, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że finał dla nich to jakby zawyżenie faktycznej wartości tego zespołu.
Ich gra na kolana nie powala - a teraz po całym tym cyrku związanym z Mido, nie tylko Egipt traci najlepszego (na papierze) gracza, ale jeszcze atmosfera zrobiła się nerwowa.


Wybrzeże Kości Słoniowej ma w swoich szeregach teoretycznie lepszych piłkarzy na czele z "czołgiem" Drogbą.
Grają jak na afrykańczyków bardzo europejski futbol, co specjalnie nie dziwi, skoro niemal wszyscy tam grają.

A więc - solidnie w tyłach - z rozmysłem z przodu. Bez żadnych fajerwerków czy typowej dla afrykańczyków nieodpowiedzialności w grze.

I to myślę będzie ich głównym atutem w finale - wygra zespół mądrzej grający, czyli WKS. Prawdopodobnie będzie to 1-0.

O ile sędzia nie nabruździ...

Do góry
#499268 - 10/02/2006 11:43 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Morten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 3349
Skąd: Słupsk/Warszawa
Dokładnie. O ile sędzia nie będzie 12 zawodnikiem Egiptu, to wszystko wskazuje na zwycięstwo WKS. Egipt pokazał, że wcale nie jest tak znakomicie zgrany jakby to wyglądało. Gol z karnego w półfinale trochę ustawił mecz, ale jak Senegal strzelił na 1:1 to nagle zaczęli się denerwować. Wszyscy wystraszeni, nie wiedzą jak się zachować. Jeżeli Słonie strzelą pierwszą bramkę to myślę, że Egipt popłynie. Czołg i spółka grają, tak jak Bzyku napisał, bardziej europejską piłkę. Nie brakuje zagrań piętą itp., ale robią to w dobrych momentach, nie przesadzają z fajerwerkami. Wydaje mi się, że w przednich formacjach WKS wygląda zdecydowanie solidniej. Zobaczymy w jakiej dyspozycji będzie sędzia...

Do góry
#499269 - 10/02/2006 12:18 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
mmario Offline
enthusiast

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 234
Skąd: BYDGOSZCZ/OLSZTYN
Wielki finał Pucharu Narodów Afryki. Gospodarz turnieju Egipt spotkaj sie w nim z druzyną Wybrzeża Kości Słoniowej. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego mezu jest druzyna WKS. Nie wiem dlaczego wszyscy stawiają Egipt jak pewniaka do wygrania tego turnieju. Moim zdaniem własne ściany to za mało by zdobyć Puchar. WKS w tym turnieju spisuje sie znakomicie. Po drodze do finału wyeliminowała takie drużyny jak Nigeria,Kamerun.Uważam, ze Drogba , Aruna Kone i spolka zdobedą mistrzostwo w regulaminoowym czasie.A doskonałym typem na zagranie dzisiejszego spotkania jest HT/FT ja widze to tak:

x/2 kurs 7.50 Bet365

Pozdrawiam

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (_Lider, Szuman, igea23, Józef Małolepszy, ANZELMO, ElNinho[mmdea]), 3583 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49