Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#499190 - 03/02/2006 10:31 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
outsider Offline
addict

Meldunek: 12/01/2006
Postów: 566
Dajcie spokoj z ta Gwineą...
Z kim oni dotychczas wygrali? Z rezerwami Tunezji z cieniutka RPA i po wielkich mekach z Zambią.I wlasnie ten mecz z Zambia mam glownie w pamieci .Dla mnie Gwinejczycy to przecietna druzyna z pokonaniem ktorej Senegal nie powinien miec wiekszych problemow. Byc moze po dogrywce ale wygra Senegal.

Do góry
Bonus: Unibet
#499191 - 03/02/2006 11:07 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Scobas Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/12/2003
Postów: 2218
Skąd: Przełyk
Zgadzam sie z Outsiderem, tak wszyscy rzucili sie na ta Gwinee, a ja mam calkiem odmienne zdanie na ten temat i rowniez sklaniam sie ku Senegalowi.
Ogladalem ich wszystkie mecze. Moze nie grali jakiegos dobrego futbolu, ale w meczu z Nigeria wedlug mnie to oni pokazali sie z lepszej strony. Przez pierwsze 30min dominowali na boisku, bramkarz Senegalu w tym czasie chyba wogole nie mial pilki, a jak juz to moze z jeden raz. Stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale ich nie wykorzystali, jak np. glowka z 5m nie trafiona w bramke. Gdy dowiedzieli sie ze Zimbabwe wygrywa to praktycznie odpuscili. Zadna z druzyn nie bronila, caly czas byl tylko atak jednej badz drugiej strony i skonczylo sie tak jak sie skonczylo skoro wtedy obie druzyny mialy awans.

Do góry
#499192 - 03/02/2006 11:33 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Ja spróbóje poczekać na livie na dobry kurs na egipt , granie tego ćwierćwinału po kursie 1,45 to dla mnie za mało . Jeśli będzie okazja to spróbóje egipt po kursie 1,9 minimum. W ogóle czy tak przewidywalny ten puchar : ghana to co zagrała w ostatnim meczu to tragedia i myśle że nie jednego z nas wyprowadziła w maliny.

Do góry
#499193 - 03/02/2006 11:40 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
Powiem tak, bo jeszcze nikt tutaj tego nie podjął.

Gwinea-Senegal under2,5 - 1,6 exp - 8/10

kurs w porównianiu na ponad 3 na Gwineę nie powala, ale pamiętajmy, że może być dogrywka więc jak będzie się rezultat utrzymywał koło remisu 0:0 to wredy bardziej zagrają na przetrzymanie.

Gwinea straciła mało goli a Senegal, który jest typowany przez buki jako lekki faworyt będzie prawdop. grał bez Diouf'a, nie wiem czy jest już potwierdzone.

co prawda UB, w którym zagrałem pisze, że jest to under na całkowitą ilość goli, to chyba dogrywka też się liczy, ale myślę, że tutaj będzie nudny mecz bo stawka jest już na prawde wysoka i szaleńczych ataków nie będzie.

Ja to biorę, kupuje piwo, siadam przed TV i kibicuje bramkarzom.

Do góry
#499194 - 03/02/2006 11:54 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
West Offline
stranger

Meldunek: 23/01/2006
Postów: 21
Gwinea - Senegal 1x (kursy spadły bo już 1.5 a wczoraj w nocy 1.6)

Powiem tak - już sporo sie przejechalem kiedyś na Senegalu , Senegal to już nie ta sama "firma" co pare lat temu... wypalili sie. Nie ma co wody moncic jeśli ktoś wogóle oglądal męcze Gwinei i Senegalu to wie o czym pisze...

Mecz LIVE: http://planet.nana.co.il/livetv/

Powodzenia

Do góry
#499195 - 03/02/2006 12:47 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Adizek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/06/2004
Postów: 1873
Skąd: Żory
fakt Gwinea gralo troche bezmyslnie z Zambia i dopiero w 90 min wywalczyli zwyciestwo chociaz mogli troche wczeniej (Thiam przenosi pilke nad bramka zz odleglosci 1,5-2m.)
ale ich gra jest dobra nie samowicie szybcy szkrzydlowi taki Yatarra psuje psuje i jeszcze raz psuje ale jedna akcja lub 2 moze mu wyjsc do tego ten srodkowy z St.Etienne
tam jest sporo dobrych zawodnikow i daje na Gwinee
a jak bedzie to zobaczymy za 2 godziny

Do góry
#499196 - 03/02/2006 13:09 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Śledze temat z ciekawością od początku, i uznałem, że najwyższy czas wkroczyć.

Ktoś obraził wcześniej Etoo porównując go do Drogby.
Oboje atletyczni, z świetnymi warunkami fizycznymi.
Gra głową na podobnym poziomie. A jeśli chodzi o technike to juz dwie inne bajki. Drogba to jest typ snajpera... cos a la Rudd. Jakas dobitka, jakis rykoszet. Rzadko kiedy dostaje on pilke, mija dwoch obronców... i strzela bramke. Raczej żeruje w klubie na takich zawonikach jak Cole czy SHWP. Etoo w Barcelonie tez gra snajpera, jednak z koniecznosci. W rzeczywistosci lepiej on sie cuzje grajac jako napastnik... jest na tyle kreatywny i ma przeglad gry ze doskonale sprawdza sie w takiej roli. W Kamerunie ma on wieksza swobode, gdyz slabszych kolegów obok siebie, i automatycznie wiecej pilek jest kierownych do niego. W takich okolicznosciach dopiero moze pokazac pelnie swoich mozliwosci. Drobga to rzemieślnik.... Etoo to artysta. Staralem sie zachowac obiektywizm... to ze jestem kibicem Barcelony, nie ma tutaj zadnego znaczenia.

Apropo ćwierćfinałów.

Zagrałem sobie Gwinea... ale to tak żeby sie lepiej mecz ogladalo. Uwazam iz bedziemy swiadkami underowego spotkania. Nie wykluczam bezbramkowego remisu... i rzutów karnych.

W wieczornym spotkaniu ciezko bedzie o niespodzniake...

Jutro Kamerun po kursie w okolicach @2 wyglada smokowicie, choc osobiscie poszukam jakiegos dobrego kursu na awans. Kamerun z pewnoscia mial łatwiejsza grupe od WKS, ale czy to ich wina ? Pewnosc sibie z jaka grali i awansowali jest ntaprawde imponujaca. To nie tylko Etoo, jest jeszcze kilku ciekawych, kreatywnych graczy... chociazby Geremi na prawym skrzydle. Z pewnoscia WKS nastawi sie na gre w obronie i bedzie staralo sie wyprowadzac kontry... majac taki czołg jak Drogba.. wydaje sie ze taktyka całkiem dobra. Ja jednak stawiam na Kamerun. Jest lepszym zespolem w moim mniemaniu. A jak nie bedzie im szło... to zawsze mają jeszcze Samuela.


Do góry
#499197 - 03/02/2006 13:21 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
jeszcze ogladajac WKS bardzo wazny jest fakt ich bramkarzy. Oboje graja zenade- mijaja sie z gornymi pilkami, brak pewnych chwytow. A ze 2gi bramkarz gra w Beveren to o czyms swiadczy

Kamerun wygra i to mysle, ze nawet 2oma bramkami. WKS ma niezlych graczy z przodu, ale w obronie tragedia. Kamerun z graczami pokroju Eto, czy Geremi powinien miec kontrole w srodku pola.

mozna sprobowac Kamerun (-1) - WKS 1

Do góry
#499198 - 03/02/2006 13:56 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
kost0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/03/2005
Postów: 1963
Skąd: wawa
Zadzam się, że Kamerun jest bezdyskusyjnym faworytem tego meczu. Pamiętam mecz w eliminacjach do MŚ kiedy WKŚ poległo w Kamerunie 0:2, nie mając nic do powiedzenia. Na własnym stadionie nie ugrali nawet punktu. Na dzień dzisiejszy są po prostu słabsi i tyle. Obrońcy, lekko naciskani, gubią się jak dzieci we mgle. Kamerun wygra, bo ma coś do udowodnienia, a udowodni gdy zdobędzie Puchar Narodów Afryki. Pozdrawiam!

Do góry
#499199 - 03/02/2006 13:58 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Egipski prom z ok. 1400 osobami na pokładzie zatonął w nocy na Morzu Czerwonym - poinformował dyrektor egipskiego urzędu morskiego, Mahfuz Taha Marzuk. Według dotychczasowych danych przeżyło ok. 30 osób. Wyłowiono kilkadziesiąt ciał.


  • ja Odpuszczam dzis Mecz Egipyu.. po tym c o sie wydarzylo wole odpuscic mecz Egiptu z Kongo.. a 1x szkoda grac..

  • Do góry
    #499200 - 03/02/2006 14:45 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Adizek Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 23/06/2004
    Postów: 1873
    Skąd: Żory
    Quote:

    fakt Gwinea gralo troche bezmyslnie z Zambia i dopiero w 90 min wywalczyli zwyciestwo chociaz mogli troche wczeniej (Thiam przenosi pilke nad bramka zz odleglosci 1,5-2m.)
    ale ich gra jest dobra nie samowicie szybcy szkrzydlowi taki Yatarra psuje psuje i jeszcze raz psuje ale jedna akcja lub 2 moze mu wyjsc do tego ten srodkowy z St.Etienne
    tam jest sporo dobrych zawodnikow i daje na Gwinee
    a jak bedzie to zobaczymy za 2 godziny



    no wiec tak 83 min. 2:1 prowadzi Senegal.
    Gwinea w grupie to byla szybkosc i ....... tylko szybkosc ogladajac ten mecz myslalem ze moze sie przeslizgna po dogr. lub karnych dalej ale nie a bylby niesamowity pewniak przeciwko Gwinei dzisiaj zabraklo w tej druzynie nawet szybkosci.
    Druga rzecz kto wymyslil im taka taktyke dlugie gorne pilki na jednego-dwoch zawodnikow z przodu.Takze moim zdaniem mimo ze na nich postawilem zasluzenie odpadaj z turnieju.Pa Gwineo

    Do góry
    #499201 - 03/02/2006 15:13 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Logan Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/12/2003
    Postów: 14507
    Skąd: Lublin
    Quote:

    Egipski prom z ok. 1400 osobami na pokładzie zatonął w nocy na Morzu Czerwonym - poinformował dyrektor egipskiego urzędu morskiego, Mahfuz Taha Marzuk. Według dotychczasowych danych przeżyło ok. 30 osób. Wyłowiono kilkadziesiąt ciał.


  • ja Odpuszczam dzis Mecz Egipyu.. po tym c o sie wydarzylo wole odpuscic mecz Egiptu z Kongo.. a 1x szkoda grac..



  • wlasnie chcialem podac ta sama informacje

    Tez odpuszczam ten mecz, nie wiadomo jak zareaguja zawodnicy na wiesc o smierci ponad 1000 rodakow




    U wybrzeży Egiptu zatonął prom z 1400 osobami, wyłowiono kilkadziesiąt ciał


    Egipskie władze morskie poinformowały, że z katastrofy egipskiego promu "Salaam 98" uratowano około 100 osób. Na pokładzie promu, który zatonął w nocy z czwartku na piątek na Morzu Czerwonym, znajdowało się około 1400 ludzi, w tym ponad 1150 Egipcjan.

    Ratownicy wyłowili z morza kilkadziesiąt ciał. Brak jakichkolwiek sygnałów, by Polacy znajdowali się wśród pasażerów - poinformowała ambasada RP w Kairze.

    Polski konsul pozostaje w stałym kontakcie z operatorami turystycznymi w Hurghadzie i Szarm el-Szejk - powiedział I sekretarz ambasady Jacek Buda.

    Zarówno od operatorów, jak i od samych turystów nie ma informacji, by w katastrofie ucierpieli obywatele polscy. Z oficjalnych wypowiedzi strony egipskiej wynika, że promem płynęli głównie Egipcjanie, Saudyjczycy i Sudańczycy.

    Do zatonięcia - z nadal niewyjaśnionych przyczyn - doszło na wodach egipskich na wysokości Hurghady. Prom, płynący z Duby w Arabii Saudyjskiej do egipskiego portu Safadża (Safaga), zniknął w nocy z radarów służb morskich. Nie dotarł do Safadży, gdzie powinien był pojawić się nad ranem. Duba i Safadża leżą w odległości ok. 100 km na przeciwległych brzegach w północnej części Morza Czerwonego.

    Do góry
    #499202 - 03/02/2006 15:15 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    skoczek Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 29/01/2005
    Postów: 3063
    Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
    Długie górne piłki sprawdziły się w przypadku Gwinei w potyczce z Tunezją, gdzie napastnicy gwinejscy bez problemu wyprzedzali obrońców tunezyjski nawet ok. 1 m na 3 m biegu. Jednak w tym meczu widać było, że Senegalczycy są o wiele lepiej przygotowani i biegowo nie odstawali od Gwinejczyków. A co do meczu to uważam, że druga odsłona była ciekawa.

    Do góry
    #499203 - 03/02/2006 15:40 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    wiqtor Offline
    member

    Meldunek: 06/11/2005
    Postów: 152
    ja postawie 1-1 w meczu egipt-kongo. uwazam ze bedzie tutaj niespodzianka i egipt tak latwo nie wygra. do tego wspomniana (mozliwa) absencja mido...

    pozdrawiam

    Do góry
    #499204 - 03/02/2006 15:46 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    krisek Offline
    old hand

    Meldunek: 18/01/2006
    Postów: 1140
    Skąd: Inowrocław gg2713248
    No jak dla mnei najlepszy mecz jak do tej pory i za czapkiu z glow rpzed zawodnikami Gwinei i Senegalu....Niestety dzis Gwinea po raz peirwszy ( i ostatni w tym tunrieju) mnei zawiodla ...co do drugiego dizisiejszego meczu mysle ze katastofa statku nei bedize miala wplywu na posatwe pilkarzy egiptu kluczowe natomiast moze byc to cyz wystapi Hasssan Mido mimo wszsytko dla mnei zwyciestwo gospodarzy:)

    A co do jutra to tak jak tutaj prawie wszyscy widze jednego zdecydowanego faworyta i jeest nim niewatpliwie kamerun. Tutaj juz prawie wszytko na temat tegomeczu zostalo napsine iwec ja sie nei bede rozpisywla napisze tylko ze inny wynik niz zwyciestwo Kamerunu bedzie dla mnei dosc spora niespodzinka:)

    Do góry
    #499205 - 03/02/2006 15:54 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Madafakanumanoi Offline
    member

    Meldunek: 26/08/2005
    Postów: 152
    Kamerun jutro będzie masówką, mam złe wspomnienia z takich zdarzeń ale kto nie ryzykuje ten nie ma 1,8 wygląda wporzo

    Do góry
    #499206 - 03/02/2006 16:02 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    outsider Offline
    addict

    Meldunek: 12/01/2006
    Postów: 566
    Ciekawy zaklad na drugi dzisiejszy cwiercfinal wystawil expekt:

    Czas pierwszej bramki

    1. Up to 27 mins (inc) 2.00
    2. After 27 mins 2.00
    3. Brak goli 9.00

    I gram tu druga opcje czyli gol miedzy 28 a 90 min.
    Mysle ze Kongijczycy w poczatkowej fazie meczu skoncentruja sie na tym aby nie stracic szybko bramki ktora ustawilaby mecz a te 27 min napewno sa w stanie wytrzymac...pozniej gdyby dluzej utrzymywal sie wynik bezbramkowy pozostanie ew. kontrowanie na live.
    Uwazam ze ten kurs wart jest ryzyka.

    Do góry
    #499207 - 03/02/2006 16:02 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    bolo_lacznik Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/12/2004
    Postów: 6382
    Quote:

    No jak dla mnei najlepszy mecz jak do tej pory i za czapkiu z glow rpzed zawodnikami Gwinei i Senegalu....


    To chyba ogladalismy dwa inne spotkania , przecież to co oni grali (nie licząc ostatnich 5 min bo padały bramki) to byl antyfutbol!! Przez blisko 80 minut jedna wielka kopanina !!Osobiscie rzygac mi sie chcialo jak to oglądałem ale mus to mus(LIVE)

    Do góry
    #499208 - 03/02/2006 16:14 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    Scobas Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 22/12/2003
    Postów: 2218
    Skąd: Przełyk
    Quote:

    To chyba ogladalismy dwa inne spotkania , przecież to co oni grali (nie licząc ostatnich 5 min bo padały bramki) to byl antyfutbol!! Przez blisko 80 minut jedna wielka kopanina !!Osobiscie rzygac mi sie chcialo jak to oglądałem ale mus to mus(LIVE)



    A poprzednie mecze nie byly jedna wielka kopanina? Wedlug mnie wszystkie, a jesli nie to na pewno 90% z nich to byl antyfutbol. Zreszta z tego co widzialem do tej pory zawsze w wykonaniu druzyn z czarnego ladu tak jest. Nawet w spotkaniach ligowych ow krajow... a tych juz kilkanascie mialem okazje obejrzec.

    Do góry
    #499209 - 03/02/2006 16:17 Re: Puchar Narodów Afryki - faza playoff
    bolo_lacznik Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 17/12/2004
    Postów: 6382
    Zgadza się Scobas ale to bylo wyjatkowo przygnębiające i jak kto pisze " czapkiu z glow rpzed zawodnikami Gwinei i Senegalu.... " to sorki ale moja pozostanie na swoim miejscu

    Do góry
    Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, akagi, kemp, pacyfista, ANZELMO, Kretol, alfa, VVega, Lukasz111, wHiTe_StAr), 3292 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5581236 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49