Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#500138 - 02/02/2006 23:36 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
No panowie pora zakończyć wojenke i wziąść się za analizę półfinałów

Do góry
Bonus: Unibet
#500139 - 03/02/2006 06:31 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED*
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Post deleted by Gregorian

Do góry
#500140 - 03/02/2006 06:39 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Ale świetny temat - szkoda że mistrzostwa już powoli się kończą - czytając go czuję się jakbym uczestniczył w "maratonie uśmiechu".
Nie wiem co złego widzicie w chwaleniu się sukcesami - nie powiem jak nie trafiam a ktoś się chwali jak to dzisiaj wszystko w masełko to czuję pewien niedosyt, a najlepsze samopoczucie mam jak wszystcy userzy są zadowoleni - bo wiem, że w danej chwili to nie moi znajomi wypłakują żale - tylko zajebiście bogacący się na nas buczki - dumają gdzie dały "dupska".
Tylko chwalmy się z umiarem (bez drwin i utrącania nosa tym co nie trafili - bo to znów jest żenujące).
np. wczoraj mogłem napisać? - no i jak cwaniaczki wasze kobosiki z Islandią - pewnie w ch... żeście wygrali - ale pomyślcie jaką takim postem wystawiłbym sobie opinię.
Po prostu trafiłem - jestem zadowolony - troszkę z wygranej odpaliłem buczkom na wieczornych typach ()ale za ultralajtowe stawki).
Przy chwaleniu wyznajmy jedną zasadę - zawsze musi być poparte wcześniejszymi typami przedstawionymi na forum (najlepiej z jakimś uzasadnieniem, ale nie końiecznie na pół strony.
Co do suchych typów - to tu niestety jest taki a nie inny regulamin - który mówi jednoznacznie - suche typy = PP. Ale czy nasze analizki są trafne czy nie tego nie wiemy - pamiętajmy jednak jedną rzecz - z każdego zdania nawet słabej merytorycznie analizy można wyłapać czynik który pozwoli w odniesieniu sukcesu, albo uniknięciu porażki. Ja przynajmniej postępuję w ten sposób - stosując metodę ELIMINATORA - i naprawdę jestem z niej zadowolony. Nie służy ona do zarabiania - ale zmniejszania skutków grania na minus- co w połączeniu z typami trafionymi daje całkiem nie najgorszy bilans. Stosuję to od ponad roku i nie narzekam - a to że czasami puszczam wodze fantazji - (pierwszy tydzień stycznia) - to nie moja wina - po prostu jestem graczem - ale i człowiekiem.
Nie popieram postawy Nawoja - ale też go nie potępiam - każdy człowiek ma prawo do okazywania swoich odczuć (uczuć) - tak w przypadku radości z wygranej jak i żalu z nietrafionych typów - a zkim ma się podzielić jak nie ze swoimi "znajomymi" z tego czy innego forum.
Nie wiem ale mi takie posty nie przeszkadzają - chyba że zawarta jest w nich zbyt duż dawka ironii lub drwin - a to jest wkuwiające. Ponawiam propozycję dodatkowego tematu - podsumowanie dnia - który to miałby służyć do wymiany poglądów pomeczowych - myślę że kto nie zechce do niego zaglądać ni9e będzie musiał - a jak się ktoś zechce pochwalkić - to zrobimy se fajną piaskownicę.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Sory za ten przydługawy być może nudnawy post - ale z tematu robi się niezła breja!

Do góry
#500141 - 03/02/2006 07:01 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
!!! APEL !!!

Pisze to nie jako wielki milosnik i specjalista od szczypiora, lecz jako osoba ktorej wielce zalezy na dobru tego forum!!!


Pewnie za(jebicho) by bylo jakby zawsze wszystkim typy wchodzily w przynajmniej 80% skutecznosci, ale w tym sporcie to sie udaje tylko NAJLEPSZYM.Czlowiek jest tylko czlowiekiem, jednak powinna panowac (i licze ze wkrotce ja tutaj zastosujecie) zasada WZAJEMNEJ KONTROLI.

Byl wielki bajzel w "Korcie tenisowym". Odeszlo kilku dobrych typerow i zacze;y sie rozwazania nad zmianami, doszlo do wielkich ciec wsrod moderatorow.

Obecni naleza do NAJLEPSZYCH na forum, inni uzytkownicy moga sie skarzyc ze jest za duzo cenzura, ale tylko w ten sposob da sie przegonic, a moze i nauczyc czegos te "dziecinade-blazenade szczurkow" bedacych swiecie przekonanych, ze jak podczas jakis wielkich zawodow wejdzie im pare dni pod rzad pare kuponikow to moga "rzadzic i dzielic".

Ta niewdzieczna funkcja i zadanie naleza jednak do MODERATOROW, a w tym dziale zamiast ciac i wykanczac "szczurostwo;)" wdaja sie w nimi w bezsensowne i ne konczace sie klotnie...


Moze podpadne tym co teraz napisze paru osobom, moze beda zdania zebym nie wtracal sie w nie swoje podworko i zajal tenisem, jednak w dziale "Pilka Reczna" jest co raz mniej czasu i co raz mniejsza odleglosc dzieli go od "bagna" badz "breji;)".

Najwyzszy czas aby moderatorzy pokazali, ze sa w stanie kontrolowac te podforum.

Chyba, ze nadchodzi czas na zlozenie rezygnacji i zmiany w kadrze moderatorskiej...!

To jednak zalezy od was, w swoim gronie zastanowcie sie, jak chcecie uzdrowic swoj dzial, zeby bylo to z korzyscia dla WSZYSTKICH.


P.S. Nawoj nie udawaj naburmuszonego dzieciaka, tylko zakasaj rekawy i zacznij ulepszac ten dzial...

Do góry
#500142 - 03/02/2006 07:16 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED*
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Post deleted by Gregorian

Do góry
#500143 - 03/02/2006 07:23 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED*
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Post deleted by Gregorian

Do góry
#500144 - 03/02/2006 07:34 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED*
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Post deleted by Gregorian

Do góry
#500145 - 03/02/2006 07:44 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED*
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Post deleted by Gregorian

Do góry
#500146 - 03/02/2006 07:51 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Końcówka mistrzostw.Finał Hiszpania-Francja,5 m.Niemcy.
Podwójna stawka na remisy z finalem i meczem o 3 miejsce włącznie.W meczach o nizsze pozycje-overy.

Do góry
#500147 - 03/02/2006 09:07 Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Panie i Panowie, ale zrobil sie bałagan na tym forum, ale przeciez sam sie nie zrobil, tylko to my wszyscy go zrobilismy. Skończmy już z tym bałaganem. Stać nas wszystkich na to, żeby to forum było kulturalne, rzeczowe i pełne dyskusji na temat.

Nie obrażajmy się na siebie, nie o to chodzi, dla każdego pewna krytyka o ile jest uzasadniona jest potrzebna i powinna działać motywująco.

Zapraszam do rzeczowej dyskusji

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49