Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#501782 - 24/03/2006 10:04 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Co tu pisać? Lepiej być nie mogło. Wygrane Detroit i Montrealu, Remisy Tampy,Vancouver i Atlanty

Bez podniecania się, trzeba dalej zarabiać!
Na dziś..

Anaheim-Nashville x2
Devils-Boston 1 ( under 6,5 ) ->jak bedzie..
i na zwrot dokladny wynik 2-2 )
Florida-Rangers 1 - niech walczą..
a dlaczego to moze pozniej

Do góry
Bonus: Unibet
#501783 - 24/03/2006 10:50 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
A mnie się dziś wydaje, że Rangers wcale nie polecą się opalać na Florydę...
Florida- NYR 2 z OT i SH za 1,91 B&W

Walka o 1-sze miejsce w dywizji z Philly trwa. NYR to w tym sezonie solidna drużyna i powinna to potwierdzić. Floryda jest ostatnio mocna, dopiero teraz potwierdza dobrą grą, że nie na darmo przed sezonem uważana była za jednego z kandydatów do PO na Wschodzie. Niestety, pierwsza część sezonu nie najlepsza . Teraz szanse jeszcze są --ale teoretyczne. Dziś Rangers powinni wykazać swą "wyższość"...

Zagram to sobie w dublu z Cracovią za 1.70, bo cosik czuję fetowanie hokejowego mistrzostwa Polski dziś w Krakowie.
A ponadto trzymam kciuki za Sanok!

Pozdr

Do góry
#501784 - 24/03/2006 12:05 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
oj te ostatnie nocki nie wychodza w 100% jak by czlowiek chcial.
Pieny?Romanie nie ma sprawy moge zrobic taki maly ranking. A ty pomysl o nagrodzie . Widze ze pomysl typów na PO sie spodobal. Proponuje ze kto bedzie chcial to przesle mi wiadomosc na priva do niedzieli a do wtorku zamieszcze na forum wszystkie typy. Przynajmiej troche sie zabawimy. Punktacja jak najbardziej przydatna, chyba ze sa inne pomysly. Moze nawet znajdzie sie jakis dobroczynca z pucharem dla zwyciescy.
Na dzis widze dwa meczyki
Buffalo - Ottawa
2006-03-19 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 4 - 2
2006-02-05 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 2 - 1 PEN
2005-11-13 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 6 - 1
2005-11-03 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 4 - 10
2005-10-09 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 5 - 0
OTTAWA: 1 miejsce 68 meczy 100 pkt
skonczyli niedawno serie 12 meczy bez OT po niej maja 3 kolejne winy
BUFFALO: 3 miejsce 68 meczy 93 pkt
maja 11 meczy bez OT (7 x win i 4 x lost)
Jak widac w bezposrednich pojedynkach zdecydowana przewaga Senatorów 4 x wygrywali i 1 x doznali porazki po OT bilans 26-9. Dzis chyba wiekszosc z nas bedzie stawiac jednak na gospodarzy w kombinacji 1 i OT z prowadzonych progresji. I dzis chyba mozna spodziewac sie przelamania tej zlej passy Buffalo.
TYP:1 i OT

Anaheim - Nashville
2006-01-02 Nashville Predators - Mighty Ducks 2 - 4
2005-11-02 Mighty Ducks - Nashville Predators 4 - 1
2005-10-09 Nashville Predators - Mighty Ducks 3 - 2 PEN
ANAHEIM: 7 miejsce 68 meczy 82 pkt
nie doznali porazki w 4 meczach co ciekawsze w ostatnich 10 meczach doznali tylko 1 porazki w 60' i zanotowali 3 OT ( przegrali 1)
NASHVILLE: 3 miejsce 69 meczy 92 pkt
od 10 meczy nie pokonani w 60' 6 x win i 4 x OT (2 win/lost)
Jak na razie Kaczory sa góra w rywalizacji. Ciezko wytypowac tu wynik. Ja jednak z racji dluzszej seri zagram prawdopodobnie na win gospodarzy. Choc z fusów porannej kawy wychodzi mi na OT
TYP: 1 i OT?

2-2 ciagniemy dalej, wczoraj zastanawialem sie nad zagraniem 3-3 ale odpuscilem szkoda ale przeciez nie mozna miec wszystkiego.

Do góry
#501785 - 24/03/2006 12:12 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Ralph mam nadzieje ze te typ z Cracovia sie nie sprawdzi i nie postawisz za wieksza kase bo szkoda by bylo ja przegrac. Dzis bedzie podobnie jak we wtorek moze tylko bez dogrywki. To bylby final z 0-3 na 3-3 i 7 mecz. Pozdrawiam i bez urazy

Do góry
#501786 - 24/03/2006 12:34 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
U mnie już poszło. Ja mam nadzieję, że Cracovia nie da już sobie spłatać "psikusa" tak jak we wtorek. A widzę, że kolega bardziej emocjonalnie podchodzi do sprawy...no cóż, zobaczymy...
W tej chwili B&W nie oferuje już Cracovii w ofercie. Ciekawe dlaczego???

Pozdr

Do góry
#501787 - 24/03/2006 14:48 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Witam ,wczoraj wszystko po mojej mysli ,a dzisiaj sprobojemy tak


Anaheim - Nashville
Kaczuchy bez porazki od 4 spotkan bilans z predators u siebie 9W 3R 1P 37:21 ladnie ladnie .
NAshvile bez porazki od 5 spotkan ,a bez porazki w reg czasie od 10 maja krzebe chlopaki.
No ale nasuwa mi sie taki wniosek ze Kaczuchy walcza o PO a Nashville nie ma takich zmartwien to i determinacja u kaczek wieksza i bardziej bojowa.maja mocne karty na Nashvill u siebie w domu jak pokazuje statystyka

TYP 1X


Buffalo - Ottawa
A w tytm spotkaniu ze sie tak wyraze mam wizje a wizja jest taka ze Buffalo meczu nie przegra malo tego ze widzi mi sie OT ,ale mysle ze Buffalo zrobi senatorow roznica przynajmniej 2 bramek.w meczu OVEREK.
TYP 1 ,1X ,(1H-1,5) heh nie ma co typ mocny

FLORYDA -RANGERS -oczywiscie 2 takze walcza o 1 miejsce w divizji

Dallas - Chicago
Powinni to wygrac bez problemu jak nie to bedzie jutro rano bardzo wesolo
TYP 1



Columbus - Calgary
tutaj sklaniam sie ku Calgary chociaz maja kiepski bilans meczowy z kurtkami ba kiepski to malo powiedziane tragedia na wrotkach. tylko 2 wygrane 1 remis i 6 porazek 19-27 w bramkach dla kurtek .No ale punkty sa potrzebne plomieniom jesli misa o zajeci 1 miejsca w swej dywizji bo Colorado traci tylko 3 punkty.
Typ X2


Let's GO

No i oczywiscie jeszce RANGERS jak ktos napisal nie j ada na Floryde opalac sie X2 na nich

Do góry
#501788 - 24/03/2006 15:44 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
ossa Offline
stranger

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 4
Skąd: Bydgoszcz
New Jersey Devil - Boston Bruins typ 1

Dzisiaj wieczorem w hali Continental Airlines Arena drużyna New Jersey Devils zmierzy się z zespołem z Bostonu. Diabły balansują nad kreską łapiących się drużyn do PO. W tej chwili zajmując 7 miejsce, mając 2pkt przewagi na Montrealem i 1pkt. nad Atlantą, z którą wczoraj przegrali po dogrywce 6:5. Co tu dużo pisać. Drużyna Devils potrzebuje punktów i z zespołami z dolnej części tabeli nie powinna ich tracić. Zastanawia tylko fakt czy uda im się zgarnąć komplet punktów w 60'? W tym sezonie oba zespoły spotkały się trzy krotnie. Wszystkie spotkania były na styku i na swoją korzyść rozstrzygnęły je Diabły. Wygrywając dwa razy po OT i raz w regulaminowym czasie. Postawię jednak że gospodarze, którzy od 3 spotkań nie wygrali w 60min. uporają się z Niedźwiadkami.

Anaheim Mighty Ducks - Nashville Predators typ X oraz 1 z OT SH

Mocarne Kaczory są w gazie i wygrywają spotkanie za spotkaniem. Pokazując przy tym piekielną końcówkę w III tercji, gdzie potrafią odrobić straty a później przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Dzisiaj przyjdzie im zmierzyć się z kolejnym ciężkim przeciwnikiem, który w ostatnich 10 spotkaniach doznał 1 porażki po OT. W tym sezonie w 3 spotkaniach dwukrotnie lepszy był Anaheim wygrywając u siebie 4:1 oraz na wyjeździe 4:2. Zespół Nashville urwał punkty u siebie po OT, w pierwszy spotkaniu w tym sezonie między tymi zespołami wygrywając 3:2. Jest to ciężki mecz do wytypowania, ale spróbuje w tym meczu postawić jeszcze raz na Kaczory, które swoją grą już mi zasiliły trochę budżet. Jeśli poniosą porażkę, to trzeba będzie przyjrzeć się zespołowi Nashville, który po dzisiejszym dniu w następnych spotkaniach spotka się z LA(W), Phoenix(W) Detroit (D).

Do góry
#501789 - 24/03/2006 18:49 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Na temat NHL po przesledzeniu kilkunastu ostatnich wybikow zaczela mi sie wykluwac taka oto hipoteza:
Druzyny kanadyjskie sa solidarne ze soba i w razie problemow jednej z tych druzyn czy to Vancouver czy to Edmonton (a ostatnio problemy maja obie) dogaduja sie ze soba zeby 'wyprac ' jak najwiecej punktow - za remis sa 3 punkty do podzialu a za zwyciestwo bez dogrywki druzyna zgarnia tylko 2. Kto wie w jakich stosunkach sa te druzyny? Wrogich czy ta wrogosc jest udawana? Nasuwa sie podejrzenie ze w hokeju kanadyjskim korupcja jest wieksza niz w futbolu skandynawskim. Pamietacie mecz pilki noznej Dania - Szwecja na ME 2004? Do wyeliminowania Wlochow z grupy, ktorzy nie poniesli na tamtych mistrzostwach porazki potrzebny byl dokladnie remis 2-2. Zgadnijcie jaki rezultat wtedy padl?
Chcialbym zapytac czy hokej w NHL a szczegolnie miedzy kanadyjskimi druzynami to tez jeden wielki cyrk i o kant d..y mozna potluc obietnice ze 'zmieciemy przeciwnika'??
Podobnie w meczach druzyn ktore walcza o wszystko czyli awans do play off (Boston, Atlanta, Anaheim, Edmonton, Calgary, San Jose - Anaheim i San Jose akurat walcza na calego) z druzynami ktore maja ten awans pewny (Buffalo, NY Rangers, Nashville itp) baaardzo czestop padaja remisy - ile meczow ostatnio naremisowaly druzyny ktore walcza o play off?? Czy trzeba mowic ktore druzyny wygraly po karnych zgarniajac 2 punkty a goscie z pewnym awansem wywozili latwy punkt?? Czy istnieje mozliwosc ze druzyny takowe sie dogaduja co do podzialu punktow piorac3 a nie 2 punkty?
Jak tto bylo w poprzednich sezonach?
Bede bardzo wdzieczny za wyjasnienie trapiacych mnie watpliwosci
Do uslyszenia

Do góry
#501790 - 24/03/2006 19:14 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Hmmm, wydaje mi się że za bardzo doszukujesz się tu "spiskowej teorii dziejów". Odpowiem Ci pytaniami : dlaczego Edmonton przegrał u siebie z Vancouver 1:4? Dlaczego wczoraj Montreal pokonał Toronto 5:1 ? Moim zdaniem idziesz złym tropem.
Pozdrawiam

Do góry
#501791 - 24/03/2006 19:21 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
wiesz ja nie mowie ze takie druzyny beda wszystko remisowac ale widoczne jest ze remisuja one bardzo czesto i najczesciej druzyny potrzebujace punktow jak kania dzdzu wygrywaja karne - remisy u bukmacherow maja stawke 4.20 i wiadomo ze nie zawsze wchodza - ale kto gra na nie progresje wychodzi na tym na swoje o ile ma wystarczajaca kasy. Chcialem zauwazyc ze chyba oplaca sie grac progresje na remisy Edmonton Bostonu Atlanty i Vancouver plus Kaczory i San Jose zrobia wszystko zeby swoich meczow nie przegrywac
Czy to falszywa hipoteza?

Do góry
#501792 - 24/03/2006 19:35 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ja unikam szukania odpowiedzi na postawione przez Lorda Devastatora pytania i na tym etapie rozgrywek wolę zachować umiar zarówno co do stawek, jak i typowania zwycięzców spotkań. Wybieram typowanie Under/over lub ilość goli w meczu niż "szarpanie mózgiem" w poszukiwaniu uzasadnienia dla typu, a "goście" z kijami w rękach i tak mogą zrobić ze mnie "wała".
Tylko w meczach istotnych dla układu tabeli i między rywalami, gdzie nie może być mowy o jakimkolwiek kombinowaniu można pokusić się o typowanie "winera" i wcale nie trzeba doszukiwać się spiskowej teorii dziejów, bo każda drużyna może mieć swój słabszy dzień, liderzy mogą być zmęczeni, bramkarz na "bani" itd, itd.
Czasami ślepy traf może okazać się najlepszym doradcom.
New Jersey-Boston
Pittsburgh-NYIslanders
Florida-NYRangers
Buffalo-Ottawa
Wszystkie w/w mecze 5-6 goli w 60 min.

Do góry
#501793 - 24/03/2006 19:55 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Z tego co widze to chyba jeszcze nikt nie napisal o meczu Pittsburgh - NY Islanders. Druzyna NYI od 10 spotkan bez OT, natomiast ekipa Pittsburgh od 7 meczow bez OT. A dodac do tego trzeba ze na 4 rozegrana spotkanie w tym sezonie miedzy tymi druzynami 3 razy bylo OT.

Tak wiec dzisiaj:

Pittsburgh - NY Islanders --> X

Do góry
#501794 - 24/03/2006 20:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
To moze ja napisze tak :
Faktycznie Lord Devastator wymislil saobie niezla teorie spiskowa w NHL gdyby to byla prawda i wyszla na jaw zapewne lige by rozwiazali .

Lord Devastator szukaszustawionych spotkan w amerykanskim sporcie to Ci proponoje przyjzenie sie takim ligom AKADEMICKIM nm Koszykowki i fudbolu amerykanskiego. Co do koszykowki akademiskiej w sezonie zasadniczym spotkania sa ustawiane 1 na kolejke jak nie lepiej a pod koniec sezonu jesli faworyt ma klopoty z awansemdo PO to dopiero sa jaja .A skad to wiem ok 2 lat temu grzebiac w necie bo stronach bukmacherskich znalazlem jakies smieszne stare forum gdzie aktualne wpisy byly tylko w koszykowce akademickiej i tylko 5 osob (forum polskie) otoz ta 5 pisala sobie jaki mecz danego dnia jest ustawiony w NCCA i jak obserwowalem tylko przez miesiac na 8 wpisow 8 weszlo a kursy pow.2.30.spytasz czemu nie gralem tych typow niset nie mialem konta u zadnego buka w necie a nasz naziemne syfy nawet nie wiedza ze takie ligi sa .no ale coz teraz tylko zaloje ze link stracilem.
kiedy byl tez ten temat poruszony na forum bukm..com dos dlugo sie trzymal ale jak skutecznosc rosla w temacie i zaczeli jasno pisac USTAWKA admin temat zamkna i skasowa ciekawe czemu ?

Do góry
#501795 - 24/03/2006 20:42 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
typy na dziś:
1. Buffalo - Ottawa
Buffalo gra 12(chyba:)) meczy bez OT więc grając progresję na OT szabel typuję OT. Żeby w razie braku OT nie stracić za dużo gram na zwrot 1.
Typ: 1 i OT

2. Anaheim - Nashville
Nashville ma aktualnie 10 meczy bez porażki w regulaminowym czasie. Aktualnie są w mini serii 4 wyjazdów. Grają mecze z Detroit (wygrany po OT 3:2), Anaheim (to dziś), LA Kings i Phoenix. Jeżeli i tutaj braknie ich porażki to kończą marzec podejmując Detroit. Jeżeli jeszcze dodamy, że dzisiejsi ich przeciwnicy są w niezłym gazie i grają o PO to cóż innego można zagrać w tym meczu?
Typ: 1

3. New Jersey - Boston Bruins
Diabły mają 3 mecze na minus. Teraz grają dwa mecze w domu ze słabym Bostonem i chimerycznymi Liściami z Toronto przed wyjazdem do Ottawy. Jeżeli chcą zagrać w PO to jeden z tym meczy wygrają chodźby przyszło im połamać wszystkie kije o kaski przeciwników.
Typ: 1

Do góry
#501796 - 24/03/2006 22:04 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Quote:

Z tego co widze to chyba jeszcze nikt nie napisal o meczu Pittsburgh - NY Islanders. Druzyna NYI od 10 spotkan bez OT, natomiast ekipa Pittsburgh od 7 meczow bez OT. A dodac do tego trzeba ze na 4 rozegrana spotkanie w tym sezonie miedzy tymi druzynami 3 razy bylo OT.

Tak wiec dzisiaj:

Pittsburgh - NY Islanders --> X




Witam

Ostatnie OT NYI miała 10 marca z Devils (7 zreszta tez z nimi) tak ze wychodzi mi ze od 6 spotkań jest bez OT

Ja dzisiaj Buffalo OT i na zwrot chyba 1 jak narazie a potem sie zobaczy

Pozdo
Czarny

Do góry
#501797 - 24/03/2006 22:15 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Racja, dzieki za poprawe, gdzies przeoczylem ten mecz. Jednak pomimo tego zdecyduje sie zagrac X w tym meczu.

Do góry
#501798 - 24/03/2006 22:16 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam

Ze wzgledu na to ze w mojej głowie pojawiły sie pewne zawirowania ( nie mylic z odwirowaniami ) i dzisiejszy układ gier jest jaki jest to postanowilem:
a) za wiele nie kombinować
b) za wiele nie myślec
c) zaufać sobie

Wiec tak zagralem sobie kuponik kombo @ 3.03 stake 4/10 :

Calgary Flames u Columbus Blue Jackets 2006-03-25 01:05 Spread (czas reg.) Columbus +1,5 - 1.48
New York Islanders u Pittsburgh Penguins 2006-03-25 01:35 Spread (czas reg.) Pittsburgh +1,5 - 1.43
Ottawa Senators u Buffalo Sabres 2006-03-25 02:05 Spread (czas reg.) Buffalo +1,5 - 1.43

Byc moze zadna ze wskazanych przeze mnie druzyn nie wygra, ale handi ma to do siebie ze lubi czasem pomoc wiec tak :
CLB nie gra juz o nic, szczerze powiem ze nie analizowalem tego meczu , nie zagladalem w statystyki z meczy bezposrednich tego sezonu po prostu zazanczylem i tyle
PITT- druzyna ktora podejmuje u siebie Wyspiarzy,ktorzy wlasciwie jak co sezon niby maja walczyc o ta "8" ale tak naprawde to daleko im do poziomu ktory przezentuje czołówka ligi, mysle ze w tym meczu moze pasc OT ( jak to juz ktos o tym wczesniej wspominał) co by mnie urzadzalo...
"szable" hmm w sumie mozna powiedziec ze tu gram przeciw sobie, doskonale wiem ze Senatorzy moga spokojnie wygrac ten meczyk...aczkolwiek nie musza wiecej niz jedna bramka tu tez prawdopodobny OT...ale uprzedzam odrazu ze moje typy nie sa dzis dobrane poda katem jakiegokolwiek zwiazku z progresja ktorejs z druzyn badz par druzyn... one po porstu sa i czy ten pomysl okarze sie madry czy glupi zobacze rano...kiedy bede wczesniej niz zwykle wychodził pozałatwiać kilka spraw.
Pozdro i Powodzenia( bo sie moze ono dzis przydac)

Milej nocy

Do góry
#501799 - 24/03/2006 23:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
postawa Floridy w ostatnim czasie budzi uznanie a i Rangers nie będzie chyba dziś "na zwiedzaniu" a raczej będą walczyć o zwycięstwo.nic tylko wychodzi na to, że złapią sie dziś za łby na Floridzie. Wydaje się że spotkanie będzie zacięte i wyrównane wobec tego mała ilość goli wydaje się prawdopodobna i warta zaryzykowania nawet przy linii 5,5. Kurs zachęca. Swoją drogą przy okazji tego spotkania pomyslałem, że jeśli przychodzi do karnych z udziałem Floridy to przeważnie właśnie oni wygrywają. Powód: Luongo- mistrz w bronieniu karnych. Jeśli więc wynik oscylował będzie w okolicy remisu to lekki hanicap po stronie Floridy, która w dogrywkach gra pasywnie - czekając aż Luongo w SO zrobi swoje.Tak czy inaczej:
Florida Panthers - New York Rangers - under 5,5
i może delikatnie na OT

Do góry
#501800 - 25/03/2006 07:54 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Witam
Przed nami weekendowa kolejka, moze jak z samego rańca jak umysł swieży zaczne typowanie to bedzie szczęśliwsze.

Boston Bruins - Buffalo OT i 1 na zwrot

Jeśli nie dzieś to kiedy Buffalo przerwie serię swoich meczy bez win. Bruisn puki co oddaje wiekszośc swoich ostatnich meczy ( na 11 ostatnich tylko 2 win w tym jedno po OT) .Następny mecz Buffalo gra z Rangersami potem znowu z Bruins, Devils i 2 razy Toronto. Myśle, że jak ktoś jeszcze nie zaczął progresji na OT lub win Bufalo to jest to dobry moment. W najbliższych spotkaniach powinny one sie zakończ.

A tak na marginesie to Phoenix ma 10 bez OT może by i tu zacząć progresje, tele że sezon sie kończy

Carolina - Washington x2

Najdłuższa seria Washington jeśli sie nie myle w tym sezonie 8 bez win.Najbiższe mecze Washington to 2 z Carolin ą,Montreal,Ottawa i znowu Carolina. No trudno tu upatrywać sie zwycięstwa Washington , ale jak historia uczy i wujek Lemex, nie zawsze umiejetności drużymy sa ważne, a współczynnik w tych meczach na pewno beda wysokie więć czas na polowanie. Gram z OT bo podobno w bumacherce nie można być też i zachłannym, a i wspólczynni niczego sobie bo 2,6 w expekt.


To tyle analiz z rańca

Miłego dnia
Czarny

Do góry
#501801 - 25/03/2006 07:58 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
czarnyn Offline
newbie

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 36
Skąd: Radom
Oczywiscie Boston Bruins - Buffalo OT i 2 na zwrot (chyba jeśzcze śpię)

Do góry
Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, wHiTe_StAr), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49