Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >
Opcje tematu
#501502 - 04/02/2006 19:29 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Quote:

witam
W meczu Philadelphi z Nowym yorkiem oczekuję, że dojdzie do przełamania serii obu drużyn.

Bufflo Sabres - Ottawa Senators - under 6,5

Moją ostatnią dzisiejszą propozycją będzie zwycięstwo Edmonton nad Orkami,





Witam!
Ja dziś nie mam najmniejszych przeciwwskazań aby tak było!
Do tego dziś typ lemex'a na Atlantę i nie omieszkam pominąć dziś także Nashville.
Apetycznie wyglądają dziś Diabły i Tampa ale te teamy cały czas w moim przekonaniu wymagają dłuższych "oględzin"...

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#501503 - 04/02/2006 21:35 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
komombo Offline
journeyman

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 87
Quote:



Tampa Bay-Washington
Washington po tym meczu prawdopodobnie przekroczy liczbę 150 strzelonych goli oraz 200 straconych. TB w 3 ostatnich meczach u siebie potrzebowała dogrywki aby je rozstrzygnąć.
W tym sezonie z Capitals u siebie jeszcze nie grali, natomiast w spotkaniach wyjazdowych mieli w Washingtonie 3 razy OT!!!!!!! 3:2 i 4:3 to porażki oraz 3:4 wygrana TB. Czwarty mecz przegrali w reg czasie 2:1. Kolejną dogrywkę w wydaniu TB eliminuję i mając do wyboru 1 lub 2, zaufam gospodarzom, bo wydaje mi się, że Capitals nie będzie jednak druzyną, która z Tampy zrobi sobie dostarczyciela punktów.
Typ:1




Wybacz lemex, ale grali w Tampie 28 października i Tampa wygrała 4:2

Pozdrawiam


Edited by kewin (05/02/2006 15:50)

Do góry
#501504 - 04/02/2006 21:53 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Masz rację, popelniłem błąd w zapiskach, sorki i gratuluję spostrzegawczości.

Do góry
#501505 - 05/02/2006 13:56 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Boston-Carolina
Drugie podejście Huraganów do granicy 80 pkt może być skuteczne. Carolina przewodzi na Wschodzie oraz całej lidze i lubujący się we wszelkich statystykach Amerykanie z niecierpliwością oczekują na ekipę, która pierwsza przekroczy ten pułap. 201 strzelonych i 161 straconych goli w konfrontacji z 54 punktami Bostonu przy 155-166 golach może zadecydować o zwycięstwie Caroliny. Dwa mecze Bostończyków z Montrealem zakończone ich zwycięstwem u siebie 2:0 i porażką na wyjeździe 3:1 kosztowały ich sporo sił i w tym upatruję szansy dla Caroliny, która nie przegrywa seriami. Bilans spotkań z 3 poprzednich sezonów zdecydowanie po stronie Caroliny.
Typ:2 i under 6.5
Na 8 wcześniejszych meczy Bostonu 7 razy były undery. Huragany natomiast bardziej skłonne są do wyników overowych. Mając na uwadze wyniki miedzy tymi rywalami z lat ubieglych, wiele wskazuje na under

Montreal-Philadelphia
Montreal podobnie jak Boston powinien odczuć dwumecz jaki mają za sobą. Kanadyjczycy mają problemy ze strzelaniem goli, bo jedynie pasywna Florida strzeliła na Wschodzie o jedną bramkę mniej czyli 146. Phila w ostatnich 5 meczach zachowuje się tak, jakby zaczęła oddychać rękawami. W reg czasie nie wygrali od 23stycznia mając w tym czasie dwa razy OT i 3 porażki. Philadelphia zajmuje obecnie 5 lokatę i jest ostatnią ekipą, która zamyka grupę liderów, którzy będą tasować się do ostatnich dni sezonu zasadniczego, dobierając sobie partnerów do I fazy PO. Mało skuteczny w ofensywie Montreal w meczu z oszczędzającymi się graczami Phili bez Forsberga, któremu w głowie na razie Turyn, może być okazją do zdobycia 2 pkt i poprawienia lokaty przez gości.
Typ:2

Do góry
#501506 - 05/02/2006 14:07 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
takie nocki jak wczoraj sa bardzo przyjemne gdy prawie wszystkie typy wchodza
Montreal-Philadelphia
nie bede nic pisac na temat meczy bo jest to kontynuacja poprzednich myslen. Czyli tu postanawiam dac x2. Montreal leci na kolejny remis po serii a Philla maze wreszcie dzis wygra.
Boston-Carolina
Niby goscie powinni wygrac ale jednak cos mi mowi ze moze tam byc roznie. Moze Carolinie przydarzy sie kolejna wpadka przeciez kiedys musza przegrac dwa mecze z rzedu a Boston wydaje sie byc do tego idealny ostatnio zalicza 2 win potem 1 porazke i znowu 2 winy czy historia lubi sie powtarzac. Dlatego mozna liczyc na jakas niespodzianke. Wiec dla podniesienia emocji proponuje 1

Do góry
#501507 - 06/02/2006 15:06 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26202
Skąd: 1984
NYI - TB
2.55 - 4.20 - 2.20
ML
2.10 - 1.77

Tampa rozegra dzis mecz z Wyspiarzami, w tym sezonie odniosla juz nad nimi 2 zwyciestwa, choc sadzac po wynikach to mecze te byly wygownane TB 3:2 i 1:2 TB. W druzynie TB najprawdopodobniej zagra juz Vincent Lecavalier(21+25), ktory nie wystapil w spotkaniu z Washingtonem. Dzisiejszy przeciwnik Tampy bedzie jednym z latwiejszych z jakimi sie spotkaja zanim nastapi przerwa w rozgrywkach spowodowana IO w Turynie. Jesli dzis TB nie zdobedzie kompletu punktow to w kolejnych meczach bedzie o nie duzo trudniej, bo grac beda: 7.02 NJ (A). 9.02 Carolina (H). i ostatni mecz, teoretycznie najlatwiejszy 11.02 Boston (A).

W tym meczu typuje WIN TB a z uwagi na historie bezposrednich pojedynkow zagram TB ML(1.77) bo w obu meczach bylo blisko OT.

Rownie ciekawa propozycja jest u6.5(1.70) na ostatnich 11 bezposrednich pojedynkow tylko raz zostala przekroczona ta linia, a w dwoch ostatnich bezposrednich pojedynkach(z obecnego sezonu) to bramkarze byli wyrozniani jako najlepsi gracze spotkania.

Do góry
#501508 - 06/02/2006 15:38 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Ottawa - Pittsburgh
1.29 kurs na Senatorów to jest jakaś kpina, to chyba najniższy kurs jaki widziałem w tym sezonie w NHL, handi też nie opłacalne. Miałem ich grać ale po takim kursie nie ma mowy. Najprawdopodobniej wyjde naprzeciwko bukom i zagram:
Pitsburgh +1,5 kurs 3,00

Do góry
#501509 - 06/02/2006 16:55 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Dziś nie czuję żadnego meczu. Jakbym miał zagrać, to na Pittsburgh (60') i na under 6,5 - tak na przekór wszystkim.
Jutro znajdą się ze 3-4 mecze underowe, a czasem dobrze jest zrobić małą przerwę.

Do góry
#501510 - 06/02/2006 18:44 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose-Calgary
Rekiny miotają się jak ryby w sieci. Potrafią wygrać mecz teoretycznie przegrany, aby wygrać ten, który powinni przegrać. 2 porażki z Anahaim u siebie w identycznym rozmiarze 2:0 mogą okazać się brzemienne w skutkach dla SJ. W Anahaim wstąpił nowy duch, który dał im nadzieję na włączenie się do walki o PO, pod warunkiem, że w meczach wyjazdowych do Edmonton, Calgary i Vancouver walczyć będą na maxa, bo to właśnie Kaczki są najbliżej ósemki. SJ jest w tej chwili blisko zniechęcenia i ich desperacja w walce o każdy punkt może ulec osłabieniu. Ta faza rozgrywek to już nie przelewki. Rekiny mają handicup w postaci mniejszej ilości rozegranych meczy, ale nie mogą tego roztrwonić i muszą zacząć wygrywać mecze seriami. Calgary gra swoje, nie szarżuje, nie dostaje batów, punktują jak bokser, który wie na co go stać i nie chce ujawnić swoich atutów. Taka taktyka przynosi efekt w postaci 4 miejsca z 67 pkt i stosunkiem bramek 143:138. SJ ma 56 pkt i bramki 158:159. Jeżeli Rekiny miałyby zastąpić kogokolwiek w PO, to może to być jedynie Calgary, Vancouver, Edmonton lub Los Angeles.Pierwsza trójka jest już nie do ruszenia, a Colorado w odpowiednim momencie postawi kropkę nad "i", pozbawiając złudzeń grupę pościgową.
Typ:OT

Edmonton-Anahaim
Znaczną część opisu z pary San Jose-Calgary można przenieść tutaj. Edmonton teoretycznie słabszego rywala, będzie mieć dopiero 12 lutego, bo w domu powinni ograć St.Louis. Do tego dnia muszą walczyć z Anahaim, Colorado i Minnesotą. To 3 bardzo ciężkie i bardzo ważne dla każdej z ekip mecze. W 5 ostatnich swoich meczach Oliwiarki zdobywały punkty. Trudno będzie kontynuować tę passę dalej, zapewne będą walczyć, ale porażka to tylko kwestia najbliższych dni, być może dociągną do przerwy na Olimpiadę, być może porażka będzie efektem dogrywek.
Typ:OT

Do góry
#501511 - 06/02/2006 19:00 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
dzis w nocy jakos tez nic mi sie nie widzi ale jakies skojarzenia zamieszcze
Dallas - Nashville
tu bym zagral 2 lub x2 dlatego ze goscie sa od 7 meczy sa niepokonani (przewaznie remisy) a goscie zakonczyli swoja zla passe ostatnio zwyciestwem i oczekiwalbym raczej zwyciestwa Nashville moze podparte. Zreszta jak do tej pory, dziela sie zwyciestwami na przemian 3-5,3-1,2-1

Ottawa - Pittsburgh x2
ponad wszelka logike za tak niski kurs lepiej zagrac chocby 5zl na gosci a moze dogrywke wymecza

Do góry
#501512 - 06/02/2006 19:36 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Quote:

dzis w nocy jakos tez nic mi sie nie widzi ale jakies skojarzenia zamieszcze
Dallas - Nashville
tu bym zagral 2 lub x2 dlatego ze goscie sa od 7 meczy sa niepokonani (przewaznie remisy) a goscie zakonczyli swoja zla passe ostatnio zwyciestwem i oczekiwalbym raczej zwyciestwa Nashville moze podparte. Zreszta jak do tej pory, dziela sie zwyciestwami na przemian 3-5,3-1,2-1

Ottawa - Pittsburgh x2
ponad wszelka logike za tak niski kurs lepiej zagrac chocby 5zl na gosci a moze dogrywke wymecza




Dallas zaliczyli ostatnio porazke po OT z Blues,ale ten mecz odpuszczam.
Dzisiaj daje przeciwko Columbus-dzis ich passa powinna sie skonczyc-dobra passa,wiec Vancouver 1,
w Ottawie mysle ze nic takiego sie nie wydarzy jak zwyciestwo Pitts,wrecz przeciwnie
-1,5 OTTAWA

Do góry
#501513 - 06/02/2006 22:10 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
beholder Offline
member

Meldunek: 20/05/2005
Postów: 146
SJ-CAL typ 1 zobaczymy dzis czy jeszcze stac rekiny na wlaczxenie sie w walke o po,jesli dzis wygraja jest wielce prawdopodobne iz wygraja kolejny mecz.Acz wiele bedzie zalezalo od dzisiejszej potyczki.
EDM-ANAH typ 1 goscie ostatnio dosc umiejetnie i z obronna reka wyszli ze starcia z rekinami,stymze teraz czeka na nich olejista maz z nie zywy przeciwnik

Do góry
#501514 - 06/02/2006 23:05 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam

Panowie na dzis:
Columbus Blue Jackets u Vancouver Canucks (czas reg.) - Typ: Vancouver Canucks @1.70 + handi -1,5 na canucks @2.00

Nie ma co zbytnio komentować bo to kontynuacja progresji a handi to tak , bo moze kurtki polegna wiecej niz jedna bramka

Calgary Flames u San Jose Sharks (czas reg.) - Typ: San Jose Sharks @2.20

Bedzie to mecz z gatunku byc moze juz o byc albo nie byc dla $J$ maja co prawda 3 mecze mniej niz 8 colorado( niby 2/3 sezonu dopiero) ale strata punktowa jaka moze byc po tym spotkaniu moze tak podziałac na psychike ze rekiny juz sie nie podniosa. Ja jednak jestem dobrej mysli i wierze ze rekiny odprawia z kwitkiem lekko zagubionych graczy plomieni w ostatnich kilku meczach.
Na dokladke handi na rekiny -1,5 @3.10


Anaheim Mighty Ducks u Edmonton Oilers (czas reg.) - Typ: Edmonton Oilers @1.95

Oliwiarki całkowicie przyzwoicie prezentują sie na wlasnej tafli miejmy nadzieje ze bedzie tak i tym razem w pojedynku przeciw bardzo "nierownym" kaczorom.

to tyle dzis szybciutko po spac trzeba, a godzina nie młoda:)
pozdro i powodzenia

Do góry
#501515 - 06/02/2006 23:20 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Ostatnio coś dużo remisów w naszej NHL...i nawet lemex zaczął grać na OT więc coś jest na rzeczy...Generalnie ostatnie kolejki przed Olimpidą mogą być "dziwne" ale i czas taki ,że dla niektórych drużyn to już ostatni gwizdek.
Dziś poniedziałek a ja poniedziałków w NHL nie za bardzo lubię więc za małe staweczki dziś pójdzie:

Ottawa-Pittsburgh over 6,5 1.71 B&W
Na Sens za mały kurs aby się żyłować a over bardzo możliwy gdyż Ottawa ostatnio strzelecko nie zachwyca (oprócz 7 bramek w Pittsburgh'u tylko jedna w Buffalo, 3 w NJ i 0 u siebie z Bostonem) a w dodatku w bramce Ottawy prawdopodobnie nie wystapi Haszek więc i Pingwiny powinny coś ustrzelić...

NYI-TBL under 6 1.83
Dawno nie grałem underów więc trzeba zacząć, bo zaciętych pojedynków coraz więcej. Dziś taki widzę w NY więc na under się skusiłem, bo nijak Tampy w tym sezonie nie mogę "rozgryźć"...Z drugiej strony dwa mecze między tymi drużynami zakończyły się underami i zwycięstwem TBL więc boję się ,że może być dziś odwrotnie. Zobaczymy za niedługo...


Edmonton-Anaheim X2 1.80
Kaczory się jeszcze nie poddały i tu zapowiada się ostra walka z duzym prawdopodobieństwem OT i undera. Wybrałem X2, bo coś mi podpowiada ,że Oliwiarki dziś nie dadzą rady...

Vancouver-Columbus(+1,5) 2 1.83 z OT i SH
Orki wracaja do domu po wojażach a Columbus ostatnio "zachwyca" nas typerów. Niech dziś siła będzie z Kurtkami, bo nie wydaje mi się aby doszło do jakiegoś pogromu będącego w gazie Columbus...

SJS-Calgary 2 2.05 z OT i SH
Rekiny i Płomienie...Co wyjdzie dziś z tej mieszanki? Solidniej prezentują się goście i wg mnie nie dadzą dziś szans SJS.


Ciekawie jeszcze wygląda Grand Salami (+4,5) na gości za 1,85
Pozdrawiam

Do góry
#501516 - 07/02/2006 07:04 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam po nocce:
Vancouver
Vancouver -1,5
Edmonton
SJS
Tak jak wczoraj pisałem, nikogo skreślać nie mozna ale mimo sympatii do rekinow, ich gra dopoki sie nie poprawi to miejsca w 8 dla nich nie widze pozdro

Do góry
#501517 - 07/02/2006 10:15 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Na dzis takie propozycje.
Washington - Florida
Powoli mozna chyba zaczac szykowac sie na OT gospodarzy. Jak pokazuje historia to ostatnie spotkania tych druzyn konczyly sie przynajmniej 1 win dla WAS. W tym sezonie wyniki zdecydowanie na korzysc panter 3-4(po karnych),2-3,2-3,2-3 choc jak widac meczy ich sa zciete i koncza sie 1 bramka przewagi. Biorac jeszcze pod uwage te ze oba zespoly ostatnio graja w kratke (po zwyciestwie przychodzi porazka i na odwrot) to sklaniam sie na WAS ktorzy ostatnio przegrali a FLO wygrala. Ponoc historia kolem sie toczy.
Typ:1zOT

Montreal - Buffalo Sabres
MON ma w tej chwili 56 pkt i 53 rozegrane mecze w walce o osemke robi sie coraz ciasniej. Z BUF czekaja ich dwie potyczki dom/wyj moze cos ugraja. Na razie wyniki sa 2 do 2 2-3(OT),1-3,3-2,3-2. Ja postanawiam grac na porazke BUF wkoncu nie przegrali 5 meczy. A ze lubia tez remisowac tym bardziej interesuje mnie ten meczyk.
Typ:1zOT

Toronto - Atlanta
Bezposredni pojedynek druzyn walczacych o 8-emke, przewaga jest po stronie TOR ktore ma 3 pkt wiecej i 1 mecz mniej rozegrany. Dla mnie ATL jest dobra druzyna na kontynuacje ich zwyciestwa tym bardziej ze ich kolejni przeciwnicy OTT/MON/BUF i po serii 7 meczy bez wina (przelamali ja ostatnio) powinni byc spragnieni kolejnych zwyciestw a potrafia to robic. Do tej pory starcia 4-0,5-1,9-1 w tym sezonie a poprzedni 4-2,4-1,3-1,2-3(OT) wic jak widac zdecydowanie na korzysc TOR. ATL od 6 meczy z nimi nie wygrala i dostawala lanie wiec tym bardziej przekonuja mnie goscie
Typ:OTz2

Minnesota Wild - Los Angeles Kings
Tu oczekiwanie przelamania seri LA na win. Jak nie dzis to potem w kolejce CLB/CHI. W tym sezonie tylko jeden mecz 2-1(OT) zeszly sezon 1-1,1-3,2-2,2-2.I tu rodzi sie pytanie czy nie lepeij wybrac OT. I zgodnie z wczesniejsza zapowiedza wybieram OT.
Typ:OT

Colorado - Edmonton
2 miejsca roznicy w tabeli i mozliwosc dogonienia EDM przez COL. Ostatnie wyniki EDM (6 meczy bez lost) wiec wydaje sie ze dzisiejszy rywal idealny do przelamania seri. Ostatnie wyniki tych druzyn to: 3-2,2-5,5-3,7-1,3-4
Typ:1
Jeszcze zastanawiam sie co wybrac z tych meczy pawna wyboru jak na razie moze byc MINN-LA. Moje spostrzezenia co do win/lost odnosza sie tylko do 60'

Do góry
#501518 - 07/02/2006 13:39 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
fiolek80 Offline
member

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 147
Skąd: Tychy
Po dluzszym zastanowieniu sie postanowilem zagrac
Minnesota - Los Angeles OTz2
Colorado - Edmonton 1
Toronto - Atlanta OTz2
Montreal - Buffalo 1zOT
z WAS zrezygnowalem

Do góry
#501519 - 07/02/2006 14:56 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Ja dziś jak zwykle zagrałem ilość bramek.

Toronto - Atlanta over 5,5 goals
Obie drużyny lubią strzelać sporo goli i dużo też tracą. Wydaje mi się, że to goście wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. A 2 lata temu kto by pomyślał> Zdziadziło się Toronto i to bardzo.

Colorado - Edmonton over 5,5 goals
Ostatnio tylko 3 gole z Detroit, a we wcześniejszym meczu z Edmonton 5. Może dziś będzie więcej?

New Jersey - Tampa Bay under 6,5 goals
New Jersey to dla mnie underowa drużyna, chociaż rzadko na nią stawiam. Tampa Bay ostatnio 5 czy 6 goli huknęła. Dziś tyle raczej nie strzelą.

Minnesota - Los Angeles under 6,5 goals
W weekend 10 bramek z Phoenix - mały szok. Dziś wydaje mi się, że może być także OT.

Do góry
#501520 - 07/02/2006 19:41 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Colorado-Edmonton
Lawiny zamykaja górną, premiowaną awansem do PO, połówkę tabeli. Nie mogą pozwolić sobie nadłuższy pobyt w tym rejonie, bo będzie to działać jak płachta na byka na ich rywali. Dzisiaj jako pierwsza ekipa z Zachodu przekroczą liczbę 200 strzelonych goli, chyba, że przegrają do zera, ale to jest małoprawdopodobne. Edmonton w nocy zdobył 2 pkt po SH 6:5, które były wynikiem ostrej młócki z Kaczorami. Anahaim nie złożyło jeszcze broni i porażkę Lawin przyjmą z
pocałowaniem kija. 2 wcześniejsze mecze Lawin z Oliwiarkami to 5:3 i 2:5, a w Edmonton 4:3 dla gospodarzy oraz 1:7, 2:3 dla gości. Przegrana Colorado w tym meczu może mocno skomplikować ich sytuację. Passa Edmonton jeżeli nie zostanie przerwana w Colorado, to może jeszcze potrwać, bo
następne mecze to Minnesota i St.Louis. Wiele będzie zależeć również od wyniku spotkania Minnesoty z LA.
Typ:1

Minnesota-Los Angeles
4 najbliższe mecze Minnesoty powinne dać odpowiedź, czy Wild włączą się jeszcze do walki o PO. Układ gier mają bardzo ciężki, ale punkty zdobyte na LA, Colorado, Edmonton czy nawet Vancouver będą miały dla Minnesoty podwójną wartość. 2-3 porażki natomiast ostudzą rozpalone głowy tropicieli sensacji. W 3 ostatnich sezonach w pierwszych meczach padały remisy 2:2, a drugie mecze wygrywali Królowie. W Los Angeles w tym sezonie wygrała Minnesota 2:1 po OT. Dobra gra obronna Minnesoty przy umiarkowanej ostatnio skuteczności LA oraz nie najlepszej passie Królów może dać OT.
Typ:OT

New Jersey-Tampa Bay
Najlepszym rozwiązaniem dla obu ekip byłaby dogrywka, bo nawet przegrany dopisze sobie punkt, a zawodnicy będą mogli szanować kości na Turyn. NJ w tym sezonie przegrało z TB 3:6 i była to 4 z rzędu porażka z Tampą na własnym lodzie od sezonu 2002/2003. TB ogólnie radzi sobie na wyjazdach do Atlantic Division bardzo dobrze, bo 2 razy ograli Philę, 2 razy NYIslanders z tym,że raz po OT, wygrali z Pittsburghiem, wygrali po OT z NYRangers i jedyny raz właśnie z NYR przegrali. Przypadek-czy metoda?
Typ:OT

Montreal-Buffalo
Pojutrze dojdzie do rewanżu w Buffalo,może warto zaryzykować win Canadiens. W końcu do 8 Toronto brakuje im tylko 5 pkt, a do zdobycia zostało jeszcze prawie 60.
Typ:1

Do góry
#501521 - 07/02/2006 20:03 Re: - NHL - (sezon 2005/2006) - cz. V -
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26202
Skąd: 1984
na dzis spotkanie dwoch chyba najbardziej nieobliczalnych ekip w NHL

NJ - TB
u/o 5.5
1.83 - 2.00

na trzy bezposrednie spotkania tylko raz padl under, pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 3:6 TB, w drugim bylo TB 2:8 a ostatni to TB 1:0 po OT. O overach w dwoch pierwszych meczach zadecydowaly szybko stracone pierwsze bramki, dzis jednak mecz powinien wygladac tak jak ostatnie ich spotkanie tj. koncentracja od pierwszych do ostatnich sekund, niewiele wykluczen a co za tym idzie niski wynik po trzech tercjach. Dla obu ekip to wazny mecz, obie graja ostatnio coraz lepiej i sukcesywnie buduja przewage nad grupa poscigowa w drodze do PO. Z ciekawostek dodac nalezy, ze NJ nie wygralo z TB u siebie w regulaminowym czasie od 5 spotkan. Obecnie NJ jest niepokonane na swoim lodowisku od 7 meczy, czy dzis TB po raz kolejny pokona gospodarzy konczac ich serie 7 domowych tryumfow? Moim zdaniem tak ale mozliwe, ze dopiero po OT.

Reasumujac, obie druzyny wiedza na co stac przeciwnika wiec grac beda bardzo uwaznie by szybko nie stracic bramki ktora moglaby ustawic to spotkanie.Poza tym licze na dobra postawe goalkeeperow obu ekip.
Typ na ten mecz u5.5 - 1.82

Do góry
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, Lukasz111, igea23, Józef Małolepszy), 3198 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581563 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49