Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#4968783 - 11/10/2011 22:13 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Gruzja - Grecja
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Grekom co prawda wystarczy remis w Tbilisi by zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie F i bezpośredni awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy ja jednak liczę, że podopieczni Fernando Santosa nie podejdą do tego spotkania minimalistycznie i będą chcieli wygrać.
Tym bardziej, że mają okazję zrewanżować się za dość niespodziewany remis z początku eliminacji kiedy to w Pireusie Gruzja właśnie uzyskała remis 1-1. Wtedy jednak Gruzja grała dobrze teraz niestety gra poniżej oczekiwań i niech świadczy o tym 5. miejsce w grupie, ekipa Temuriego Kecbaji wyprzedza jedynie Maltę. O tym, że obecnie Gruzja gra poniżej oczekiwań niech świadczą wyniki ostatnich spotkań: 3 porażki i 1 remis i to z Maltą dla której był to jedyny punkt wywalczony w tych eliminacjach!
Grecja w ostatnich eliminacjach dość często potykała się na Gruzję, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to je wygrywała zarówno w eliminacjach do Euro 2000 (2-1) jak i Mistrzostwa Świata 2010 (3-1) liczę na potrzymanie tej tendencji i kolejne zwycięstwo.
Warto również wspomnieć, że Grecja jest obecnie niepokonana od 15 spotkań co bardzo dobrze świadczy o ekipie Fernando Santosa oraz pokazuje jak mocny jest to rywal. Dzisiaj co prawda Grecja zagra nieco osłabiona brakiem Avraama Papadopoulosa, Vassilisa Torossidisa, Giannisa Zaradoukasa oraz Giorgosa Samarasa ale wraca do drużyny pomocnik Schalke Kyriakos Papadopoulos. Myślę, że mimo tych małych osłabień Grecję stać na zdobycie kompletu punktów w Gruzji.

Do góry
Bonus: Unibet
#4969079 - 12/10/2011 00:15 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
To Giertyszek specjalnie wprowadzasz ludzi w błąd? Czy się h...znasz? Sorry ale jak nie wiem na 100 % to nie pisze głupot, no chyba, że te patałachy na portalach internetowych głupoty wypisują, że się liczą bezpośrednie mecze...ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie??? Czy liczą się bramki czy bezpośrednie mecze? Jeśli bramki to prosiłbym o potwierdzenie z linkiem...dzięki

Do góry
#4970144 - 12/10/2011 04:07 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na zakończenie eliminacji niespodzianka w Lubljanie i Estonia gra w barażach udało mi się przewidzieć niespodziankę Irlandia wygrała Szwecja po kapitalnym i szczęśliwym spotkaniu pokonała Holandię i Dania wygrała z ekipą Ronaldo i trafiłem 4 trudne mecze wszystkim którzy dziś trafili swoje kupony gratulacje. W barażach Turcja Czechy Portugalia, Bośnia Chorwacja Irlandia i Czarnogóra pary Turcja -Chorwacja czy Portugalia - Czechy lub Irlandia -Bośnia mogą być fajne pary losowanie podobno w czwartek w Krakowie Platini zresztą wycieczkę sobie zrobił i po listopadowych terminach na reprezentacje będzie widomo kto dołączy do tej 12 szczęsliwców.

Do góry
#4996145 - 27/10/2011 17:52 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
zenon.burka Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2011
Postów: 19
Bardzoo zawiodłem sie na Portugalii nic nie mogli ugrac.

Do góry
#5025849 - 11/11/2011 02:45 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Czechy-Czarnogóra

Kompletnie nie rozumiem kursow na ten mecz. Kursy na bramke Czarnogorcow rzedu 1.80 to jakis zart. Rozumiem gdyby Czesi grali np. z Cyprem czy z Estonią, ale nie z zespołem, który na 2 mecze z Anglikami nie przegrał żadnego. Wracajac do konfrontacji Czarnogory z Anglia, to ogladalem ich drugi mecz, ten rozgrywany w Podgoricy i bylem pod wrazeniem organizacji gry Czarnogóry. W końcówce meczu mieli pełno okazji do strzelenia bramki i grali do samego konca - gola na 2:2 strzelili w 91 minucie. Druzyny z Balkanow zrobily w ostatnich latach spory progres - tyczy sie to zwlaszcza wlasnie Czarnogorcow i Bosniakow.
Czesi do barazu zalapali sie troche szczesliwie, bo de facto zadecydowal o tym mecz w Szkocji, gdzie uratowal ich remis, po strzelonej w doliczonym czasie bramce z karnego. Przyjrzyjmy sie wynikom Czechow z tych eliminacji na wlasnym boisku: z Hiszpania 0-2, ze Szkocja 1-0, z Liechtensteinem 2-0 i z Litwa.. 0-1. Szalu nie ma, a jedynym klasowym przeciwnikiem z tej grupy rywali byli oczywiscie tylko Hiszpanie. Chociazby same wyniki pokazuja, ze czeska reprezentacja to juz calkiem inna druzyna niz ta sprzed jeszcze kilku lat. Co do skladow na jutrzejszy baraz, to ze skladu Czechow wypadli Hubschman oraz Hubnik, a niepewny jest wystep Milana Barosa oraz bramkarza Cecha. W skladzie gosci zabraknie tylko Nikoli Drincicia. Zarowno Czesi jak i Czarnogorcy nie ukrywaja, ze najwazniejsze bedzie nie stracic bramki, takze zapowiada sie bardziej na pilkarskie szachy anizeli otwarta gre. W ataku licze na szybkosc i spryt Vucinicia oraz Joveticia. Biorac pod uwage kursy, ktore nam zaproponowano, widze duze value po stronie Czarnogorcow. Bede im kibicowal i licze na ich bałkański charakter boks

Warto rozwazyc takie opcje:

Czarnogóra strzeli 1.80
Czarnogóra X2 2.26
remis 3.44

Do góry
#5027672 - 12/11/2011 02:34 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Irlandia to dużo lepsza drużyna, Estonia ma za sobą świetne eliminacje i to zdaje się być dla nich już szczyt na który się wspięli i wyżej już się nie da w ich przypadku. Prześledźmy wyniki tej reprezentacji od 2006 roku chociazby tu http://www.soccerway.com/teams/estonia/estonia/ i gładko mówiąc nie powalają one na kolana. Weźmy pod lupę piłkarzy gospodarzy i prześledźmy ich kariery i kluby w których występują oraz sukcesy jakie odnoszą. Delkatnie ujmując dupy nie urywa. Irlandia to drużyna o zdecydowanie wyższym potencjale i kalsie sportowej, posiada lepsze indywidualności które tworzą zgrany kolektyw. W ostatnich latach kilka niezłych wyników z wysoko notowanymi kalsowymi zespołami pokazują że drzemie w tej drużynie olbrzymi potencjał. O taką rangę grali już nie raz i powinni dziś wyjść zwycięsko z tej potyczki.

Do góry
#5031923 - 15/11/2011 02:30 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Portugalia - Bośnia i Hercegowina

Wielka piłkarska nacja, Portugalia zmuszona męczyć się w dodatkowych barażach. Po pierwszym meczu nie są ani trochę bliżej awansu, bo 0-0 to zdradliwy dla Nich wynik. Dla Bośni najważniejsze było nie stracić gola i bardzo mądrze rozwiązał to selekjoner gości doceniając jakiej klasy ma rywala na przeciwko siebie. Bośnia doczekała się świetnej piłkarsko kadry, robią duże zamieszanie kolejny raz z rzędu, ostatnio w barażach zatrzymała ich też w barażach Portugalia, teraz jest szansa wziąć rewanż, doszło doświadczenie i kilka znaczących nazwisk, pierwsza jedenastka ma w składzie na każdej pozycji zawodnika grającego w szanowanych europejskich ligach. O Portugalii dużo mówić nie trzeba, cała plejada gwiazd z tą największą światową, bezsprzecznym piłkarskim numerem 1 - Cristiano Ronaldo. Jeden wolny, drybling czy genialne dotknięcie tego gracza może przesądzić o końcowych losach tego dwumeczu, ale jednak nie będzie to proste, bo Bośnia gra na prawdę bardzo rozważnie, to już nie tylko polot i ofensywa oparta na Dzeko, ale dobra organizacja i z kontry będą bardzo groźni. Dla mnie sprawa awansu to jest 50-50, może minimalnie Portugalia ze względu na Kryśkę, ale stawiam na wyrównany mecz z wielką fetą Bośniaków, myślę, że padnie bramkowy remis.

Bośnia i Hercegowina x2 Redbet

Do góry
#5032126 - 15/11/2011 05:22 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: młody gniewny]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Originally Posted By: młody gniewny
plejada gwiazd z tą największą światową, bezsprzecznym piłkarskim numerem 1
confused

czułem, że Messi, na skutek słabej gry Argentyny zmieni reprezentację,

ale żeby na Portugalię...?

Do góry
#5032140 - 15/11/2011 05:46 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Bosniacy jeszcze nigdy w historii nie strzelili bramki Portugalczykom : )
swietne okazje w 1 spotkaniu zmarnowali Ibisevic kolo 80 minuty i w samej koncowce Dzeko.. bede kibicowal Bosniakom, ale zadanie arcytrudne.. byle szybko nie stracili wtedy moze byc ciekawie.

Do góry
#5032284 - 15/11/2011 17:39 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
typ konkursowy.

Chorwacja - Turcja
EH (0:1) 1 2.90
Chorwacja zdobędzie 3 bramki lub więcej

Rewanżowe spotkanie pomiędzy reprezentacjami Chorwaci i Turcji o awans na Mistrzostwa Europy, które w przyszłym roku zostaną rozegrane w Polsce i na Ukrainie. Pierwszy mecz w Turcji zakończył się wynikiem 0:3, Chorwaci okazali się drużyną zdecydowanie lepszą i bez najmniejszych problemów uporali się z rywalami. Ja już od dłuższego czasu widzę że Turcy prezentują się bardzo przeciętnie, jeśli do tego dodamy wynik pierwszego meczu, to że będą musieli zagrać odważnie, a jako że prezentują się przeciętnie, myślę że tak dobry zespół jak Chorwaci zagra jutro spokojnie i wykorzysta po raz kolejny wszystkie potknięcia rywali. Chorwaci u siebie mają serię 10 zwycięstw z rzędu, która trwa już ponad dwa lata, a ostatni mecz przegrali ponad trzy lata temu z Anglikami. Turcy natomiast są beznadziejni na wyjazdach, ostatni raz zwycięstwo na wyjeździe odnieśli ponad rok temu. Po tym co dzieje się przed rewanżem, po wypowiedziach piłkarzy i trenera dzisiejszych gospodarzy można wywnioskować że cała reprezentacja Chorwacji jest nadal w pełni skoncentrowana i wie co mają dziś robić by przypieczętować w okazały sposób ten awans. Uważam, że dzisiaj bez problemu uporają się z Turkami, liczę na wynik w graniach 4:1. Zwycięstwo w tym meczu da im także inny spory sukces, otóż wyprzedzą Rosjan więc podczas losowania grup Euro 2012 będą znajdować się w drugim koszyku, czyli unikną w fazie grupowej Anglików, Niemców i Włochów.

oprócz tego myślę że dzisiaj jednak Portugalia rozprawi się z BiH. U siebie myślę że jednak zdominują ambitnych, lecz jednak dużo słabszych rywali, już na wyjeździe mieli sporą przewagę, u siebie jeśli w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie wygrają przynajmniej 3 bramkami (kurs >4), goście jak się otworzą, spróbują zaatakować skończą marnie. Sądzę że wygrają Portugalczycy w okolicach 3:0.

Podobnie widzę spotkanie Irlandii, Estonia jest za słaba by zagrozić w jakikolwiek sposób rywalom, pewnie skończy się spokojnym 2:0

jedynie spotkanie Czarnogóry z Czechami może skończyć się różnie, no bet.

Do góry
#5033636 - 16/11/2011 04:48 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niestety zagrałem dzisiaj zwycięstwo Czarnogóry ta niestety zaprezentowała się nieskutecznie w ataku marnując conajmniej 3 dobre sytuacje z Czechami,którzy pomimo iż bronili się w meczu przyjadą do nas na Euro.
Czechy awansowały zasłużenie mieli w tych eliminacjach sporo szczęscia w barażach również,jednak Czarnogóra wyeliminowała się przez nieskuteczność w ataku i niefrasobliwość w obronie.
Dziś nie ma możliwości by być tak nieskutecznym w meczu jak gospodarze i awansowac do mistrzostw.
Generalnie jesli mielibyśmy zagrać z Czechami w grupie to po dzisiejszym meczu nie jest to taki przeciwnik, którego mielibyśmy się bać i nie zdobyc punktów.
Remis Czarnoóry z Anglikami był chyba przypadkowym dobrym wynikiem, który zweryfikowały oba mecze barażowe Czarnogóra to dobry zespół chociaz jeszcze nie na tyle by wywalczyć sobie awans do turnieju finałowego.
Na koniec sezonu reprezentacyjnego porażka w meczach barażowych widać czas na przerwę w typowaniu do kolejnych spotkań do zobaczenia w 2012 roku.

Do góry
#5037745 - 18/11/2011 16:09 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: kiki1981]
zenon.burka Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2011
Postów: 19
Piękny mecz Portugalii zakończony bardzo zadowalającym wynikiem 6-2 smile Wiecie ,że drużyna Portugalii na czas euro 2012 ma zamieszkać w hotelu w pod Poznańskiej Opalenicy smile

Do góry
#5037765 - 18/11/2011 16:40 Re: Eliminacje ME 2012 r. (Polska-Ukraina) [Re: zenon.burka]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
Originally Posted By: zenon.burka
Piękny mecz Portugalii zakończony bardzo zadowalającym wynikiem 6-2 smile Wiecie ,że drużyna Portugalii na czas euro 2012 ma zamieszkać w hotelu w pod Poznańskiej Opalenicy smile


super hotelik - miałem okazję niedawno tam spędzić trzy dni tongue

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sensei), 3541 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49