Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#5014757 - 05/11/2011 05:39 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Ottawa Senators - Montreal Canadiens over 6,5 bramek w meczu kurs 3,25 w Redbet

Spróbuję ponownie podać typ na wysoki over z udziałem Ottawy, liczę na podobne spotkanie co mecz Boston-Ottawa, gdzie było 5:3 dla Bostonu, a mecz wyglądał mniej więcej tak jak oczekiwałem, czyli "kulejąca" defensywa Ottawy, w bramce też słabo. Mecze Ottawy to w zdecydowanej większości wysokie overy z minimum 7 bramkami na mecz(na 13 spotkań 9 takich overów, w tym jeden po OT), szczególnie na ich lodzie, bo u siebie na 7 spotkań mają 5 overów 6,5 bramek(w tym jeden po OT z Minnesotą). Rywalem Ottawy będzie Montreal, więc będzie to spotkanie dwóch kanadyjskich drużyn z tej samej dywizji, co tylko zwiększa szanse na to, że mecz będzie ostry. W poprzednim sezonie na 6 spotkań pomiędzy tymi ekipami padły 2 wysokie overy, a w tym sezonie Ottawa gra dużo odważniej, łatwiej strzela bramki i jeszcze łatwiej je traci. Liczę na sporą ilość kar(jak to często bywa gdy grają ze sobą dwie kanadyjskie drużyny, szczególnie z tej samej dywizji) no i oczywiście bramek.

Do góry
Bonus: Unibet
#5016649 - 06/11/2011 02:44 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets over 6,5 bramek kurs 2,79 w Redbet

Teoretycznie trudniej sobie wyobrazić bardziej overowo wyglądające spotkanie(no może Phila-Ottawa). O potencjale ofensywnym Flyers już pisałem w tym temacie- nie mają problemów ze zdobywaniem dużej ilości bramek, szczególnie u siebie, gdyż ich średnia strzelonych bramek na własnym lodzie to niecałe 4 bramki na mecz. Co ciekawe przy takiej średniej Philadelphia większość tych spotkań przegrała, a zasługą jest fatalnie spisująca się defensywa i bramkarze, gdyż u siebie Flyers tracą średnio 4 bramki na mecz.
Columbus to rywal wymarzony do tego, by zrobić wysokiego overa, gdyż w meczach wyjazdowych jak do tej pory mają 3 wysokie overy i 3 normalne. Columbus na wyjazdach traci mnóstwo bramek, co najmniej po 4 w każdym meczu, co wystawia fatalne świadectwo dla ich obrony i bramkarzy, a tak skuteczna drużyna jak Philadelphia powinna to wykorzystać. Ważne jest też to, że Columbus oprócz tego, że traci, to strzela po co najmniej 2 gole na wyjazdach(raz im się zdarzyło 3 ustrzelić), w meczu z Philą również powinni co najmniej te 2-3 bramki strzelić.
Mecz dwóch drużyn, które mają poważne problemy "z tyłu", co przy ofensywnym potencjale(szczególnie Flyers) daje spore szanse na grad bramek.

Do góry
#5017058 - 06/11/2011 05:11 Re: NHL 2011/2012 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Originally Posted By: Ojro
Carolina Hurricanes - Washington Capitals 1-5 piwo

Washington Capitals 2,12 Redbet


New York Islanders - Washington Capitals

Po wczorajszej wygranej, zaufam WASH jeszcze raz. Aczkolwiek nie oczekuję tutaj łatwego zwycięstwa jak to miało miejsce wczoraj z Carolinę 1-5.
The Isles (Wyspiarze) plasują się na ostatim miejscu we Wschodniej Konferencji. Mają tylko 18 strzelonych bramek. Ponadto gospodarze bez napastnika Nino Niederreiter, ale to już dłuższa kontuzja. Goście bez zmian. Co ciekawe, gwiazda Capsów, Ovechkin, strzelił rywalom 15 bramek przeciwko NYI, być może dzisiaj pokusi się o kolejne.
Oprócz właśnie Ovechkin`a, liczę również, że dobra forma i dyspozycja gości będzie decydująca. W poprzednim sezonie, wszystkie cztery mecze wygrali Caps, zawsze jedną bramką ale wygrali. Liczę dzisiaj na rezultat 1-3, 1-2. Oprócz wygranej gości, warto też dać under 5,5. Tutaj nie będzie wielu bramek. Ofensywa Wyspiarzy to tylko John Tavares i nikt więcej.

Washington Capitals `60 2,08

Do góry
#5017216 - 06/11/2011 06:39 Re: NHL 2011/2012 [Re: Fresh'n'Funky]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Originally Posted By: Fresh'n'Funky
Originally Posted By: jackm
Miło że ktoś założył temat odnośnie nowego sezonu,kiedyś to tętniło życiem a teraz frown


a teraz tętni reklamami Redbetu grin


laugh laugh

piwo piwo grin

Celna uwaga wink

Do góry
#5018163 - 06/11/2011 20:56 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
CFab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/11/2010
Postów: 11665
Skąd: Leicester/Perth
Florida - Tampa Bay 1X2 @ 2.42 konkursowo

Tampa ostatnio się przebudziła, 5 z 7 wygranych spotkań w tym ostatni w wielkim stylu po powrocie z 0:2 z Hawks. Stamkos i Lecavalier przypomnieli sobie grę z przed roku i od razu są efekty. Floryda niemrawa, z Hawks fartem doprowadzili do dogrywki, wcześniej dali się ograć u siebie Winnipegom, którzy bądź co bądź lepiej wyglądają na własnej tafli. Floryda gra w kratkę, a dziś vs Tampa taka gra nie pozwoli im na korzystny wynik.

Do góry
#5019210 - 07/11/2011 01:51 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
New York Rangers - Winnipeg Jets over 4,5 bramek w meczu kurs 1,60 w Redbet

Dzisiaj dla odmiany niski overek, choć oczywiście wyższy też można zagrać. Bukmacherzy i eksperci w tym meczu przewidują raczej under, ja jednak widzę to inaczej. New York Rangers u siebie gra odważnie, będzie to już ich szóste spotkanie z rzędu w roli gospodarza, dotychczas w pięciu rozegranych meczach tej serii padły aż 4 overy 4,5 bramek, z czego 3 z nich to grad bramek, oto wyniki NYR w meczach u siebie: 2:4 z Toronto, 4:5OT z Ottawą, 5:2 z San Jose, 2:1OT z Anaheim, 5:3 z Montrealem. Jak widać tylko mecz z Anaheim był ubogi w bramki.
Winnipeg jeśli chodzi under/over 4,5 bramek, to w zdecydowanej większości overy. Obrona Winnipeg spisuje się słabo, ich rywale z łatwością dochodzą do dogodnych sytuacji. Oglądałem ich mecz z NY Islanders i to, że nie stracili w nim żadnej bramki, to był istny cud i niesamowity dzień ich bramkarza Pavelca. Obronił on w tym meczu grubo ponad 30 strzałów, z czego kilka z tych obron zasługuje na najwyższe uznanie. Prawda jest taka, że wiecznie bramkarz ich ratować nie będzie, a na dobrą grę z tyłu nie ma raczej co liczyć, a Rangersi u siebie potrafią skutecznie wykorzystywać słabą grę obronną rywali, więc liczę tutaj na te ok. 3-5 bramek NYR. Winnipeg z przodu radzi sobie dobrze, mają średnią strzelonych bramek prawie 3 na mecz, więc biorąc pod uwagę styl gry Rangersów u siebie, to tutaj ze 2-3 bramki powinni strzelić. Uważam, że nie powinno być problemu z pokryciem tego niskiego overa.

Do góry
#5021177 - 08/11/2011 03:52 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Boston Bruins - New York Islanders over 6,5 bramek w meczu kurs 3,26 w Redbet

Dwa ostatnie mecze pokazały, że Boston najprawdopodobniej wrócił na właściwe tory i skuteczność też wróciła. 5 strzelonych bramek Ottawie, a przede wszystkim 7 strzelonych bramek na wyjeździe z Toronto to pokazuje jaki potencjał ofensywny drzemie w tej drużynie. NY Islanders to bardzo dobry przeciwnik na podtrzymanie tej passy, gdyż ich defensywa jest słaba(szczególnie na wyjazdach, gdzie w trzech meczach stracili aż 11 bramek), Boston z całą pewnością będzie miał mnóstwo dogodnych sytuacji w tym meczu i jeśli bramkarz Islanders nie będzie miał jakiegoś super dnia, to o 4-5 bramek Bostonu jestem spokojny. Oglądałem trzecią tercję meczu NY Islanders-Waszyngton i Waszyngton choć przegrał mecz, to z łatwością stwarzał sobie dogodne sytuacje. Jeśli chodzi o grę w ataku NY Islanders, to przeważnie oddają oni wiele strzałów na bramkę, a ostatni wygrany 5:3 mecz z Waszngtonem pokazał, że ich gra z przodu się poprawiła. Oglądałem też ich mecz z Winnipeg i choć nie strzelili tam bramki, to oddali dobrze ponad 30 strzałów, no ale bramkarz Winnipeg wyczyniał cuda w bramce...
Mecze w Bostonie to właściwie gwarancja ostrego spotkania, z bójkami, karami, szybką grą, więc o dużą ilość strzałów i dogodnych sytuacji jestem spokojny. W poprzednim sezonie na 4 bezpośrednie mecze padły 2 overy 6,5 bramek, w tym spotkaniu również liczę na taki over.

Do góry
#5022562 - 09/11/2011 01:29 Re: NHL 2011/2012 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Los Angeles Kings - Nashville Predators

Wygrana gospodarzy, Królów, to typ dnia na jutro, a raczej dzisiejszą nockę. Widziałem ich dzisiejszy mecz nad ranem z Rekinami. Byli lepsi dopóki SJ nie wyrównało, potem gospodarze wrzucili piąty bieg i z 1-0 zrobiło się 1-3 w 2 tercji. W trzeciej próbowali pod koniec jeszcze dociągnąć, ale ciężko wygrać, gdy Sharks są w gazie, a wczoraj po strzeleniu na 1-1 naprawdę zaczęli grać.
Dlaczego dzisiaj wygrają, a no bo w końcu muszą wygrać mecz po 5 z rzędu porażkach. Predators mają dwie wygrane, ale następną pewnie będą mieli z Canadiens 13go.
O składach nie będę wspominał, poprostu czuję, że Królowie dzisiaj rozniosą gości. Wierzę w przerwanie passy i to już w pierwszej tercji. Wynik to 4-1 5-1.
Jak to w NHL i większości innych amerykańskich sportów bywa. Myślę, że jutro będzie pewne zwycięstwo!

LAK 2,19 Redbet 7/10

Dodatkowo jutro Capitals po ok 2,0 powinni wygrać. To co zrobili w meczu z The Isles to... poszedłem spać po 1 tercji, gdy prowadzili 2-0, sprawdzam wynik i... 3-5! Teraz Oviechik i reszta powinni zrewanżować się kibicom.

Do góry
#5022910 - 09/11/2011 04:28 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Washington Capitals - Dallas Stars over 5,5 bramek kurs 1,91 w Redbet

Waszyngton to drużyna wyjątkowo skuteczna jeśli chodzi o grę z przodu, wygląda to naprawdę ciekawie, grają z pomysłem i stąd zdobywają tyle bramek(ich średnia wynosi 4 bramki na mecz). Ich skuteczność jest jeszcze wyższa jeśli chodzi o grę na własnym lodzie, gdyż u siebie ich średnia wynosi aż 4,5 bramki na mecz(liczę też bramki poza regulaminowym czasem gry). Jeśli chodzi o stracone bramki, to tutaj sytuacja Waszyngtonu różowo nie wygląda, bo ich średnia to blisko 3 stracone bramki na mecz(u siebie średnio dobrze ponad 2), co jest raczej średnim wynikiem, ale to wynika raczej z ich odważnego stylu gry. Ostatnie mecze Waszyngtonu to prawie same overy(w 6 spotkaniach na ostatnich 7 był over i to zazwyczaj bardzo solidny 8 lub więcej bramek).
Dallas w tym sezonie radzi sobie doskonale, jest liderem swojej konferencji, zdobywa dość dużo bramek(ponad 3 na mecz, ale ostatnio coraz więcej), a dwa ostatnie mecze Dallas to istny popis strzelecki, gdyż wygrali 7:6OT z Colorado i 5:2 z Caroliną.
Obie drużyny w ostatnim czasie notują overy, nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, natomiast obrona i bramkarze spisują się średnio. Uważam, że przy ofensywnym potencjale obu ekip bramkarze będą mieli mnóstwo do roboty i jeśli nie będą w jakiejś kapitalnej dyspozycji, to z pokryciem tego overa nie powinno być problemu.

Do góry
#5024138 - 10/11/2011 01:51 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Ottawa Senators - New York Rangers over 4,5 bramek w meczu kurs 1,60 w Redbet

O grze i wynikach Ottawy w tym sezonie już pisałem i podtrzymuję swoje zdanie. To jest maszynka do strzelania, a w szczególności tracenia bramek. Na 15 rozegranych spotkań Ottawa ma 45 strzelonych(średnia to 3 zdobyte gole na mecz) oraz aż 55 straconych bramek, co daje średnią ponad 3,5 bramki na mecz. Na te 15 spotkań Ottawa w aż w 13 z nich notowała overy 4,5 bramek(choć 2 razy nie w regulaminowym czasie gry). Ostatnie dwa mecze Ottawy były ubogie w bramki, a dwa takie mecze dla tej drużyny to już i tak zbyt długa seria, czas więc na więcej goli, bo zdecydowanie jest to drużyna overowa i moim zdaniem warto typować w ich meczach overy, bo w ataku wyglądają ok, a w defensywie słabo.
Drużyny grały już ze sobą w tym sezonie i to całkiem niedawno, bo pod koniec października, wówczas Ottawa wygrała na wyjeździe 5:4OT i dziś liczę na podobny mecz, z dużą ilością bramek, choć mi wystarczy skromny over 4,5.

Do góry
#5025912 - 11/11/2011 03:13 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Boston Bruins - Edmonton Oilers over 4,5 bramek w meczu kurs 1,68 w Redbet

Bukmacherzy uważają, że tutaj dużo bramek nie padnie(tzn. dużo większe szanse dają na under 5,5 niż na over), stąd kurs nawet na niskiego overa jest atrakcyjny. Jest tak zapewne dlatego, że patrząc na wszystkie mecze tego sezonu można łatwo stwierdzić, że te drużyny są underowe, ostatnio jednak wiele się zmieniło. Wygląda na to, że Boston odzyskał swoją formę, jest aktualnie w niesamowitym gazie, bo 18 strzelonych bramek w trzech ostatnich meczach robi wrażenie, podobnie jak całkowita suma bramek w ich meczach: 8 z Ottawą, 7 z Toronto, 8 z NY Islanders. Teraz ich rywalem będzie Edmonton, czyli drużyna z całkiem solidną grą "z tyłu", grająca raczej spokojny hokej, jednak ja uważam, że w tym meczu to Boston narzuci swój styl gry, czyli szybką grę, mnóstwo strzałów na bramkę, kary itd.
Wierzę w doskonałą aktualnie formę ofensywną Bostonu i wierzę, że Edmonton też ze 2 bramki strzeli, bo na wyjazdach strzelają średnio ponad 2 bramki. Uważam, że taki kurs na to zdarzenie jest atrakcyjny.

Do góry
#5025957 - 11/11/2011 03:32 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
ST. Louis Blues - Toronto Maple Leafs

Ciekawe spotkanie zapowiada się w St. Louis... Toronto po dwóch wysokich porażkach 1-5 0-7, jedzie do drużyny która potrafiła pokonać Czarne Jastrzębie 3-0. Dodatkowo w Toronto można powiedzieć, że szpital. Brak takich zawodników jak Reimer, Colby Armstrong, Tim Connolly. Stąd pewnie takie spadki na gospodarzy.
Ostatni mecz tych drużyn odbył się w poprzednim sezonie i Leafs wygrali 6-5.
Stawiam dzisiaj również na OVERRR i to gruby bo 6,5. Liczę na to, że mimo wszystko Toronto będzie chciało wygrać to po tych dwóch haniebnych porażkach, a Blues są zespołem, któremu dosyć łatwo strzela się bramki. Aczkolwiek ostatnio, coś prawie same undery. Więc czas na przełamanie i festiwal strzelecki.
Większość buków uważa że będzie więcej walki na lodzie niż finezji i strzałów na bramkę. Ja myślę, że Toronto się przełamie i postrzela, za co rywale nie będą im dłużni i również dołożą.

OVERRR 6.5 3,1 Redbet

Do góry
#5028232 - 12/11/2011 05:43 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
New Jersey Devils - Washington Capitals over 4,5 bramek w meczu kurs 1,69 w Redbet

Kolejne ze spotkań, gdzie nie potrafię zrozumieć co kieruje bukmacherami wystawiającymi kursy na under/over. Tutaj bukmacherzy typują under 5,5(tak wynika z kursów), nie mam pojęcia dlaczego. Wystarczy popatrzeć na styl gry Waszyngtonu- czyli odważna gra, duża pomysłowość w ofensywie i dość kiepska defensywa. Na 13 rozegranych spotkań Waszyngton ma strzelonych aż 50 bramek(wliczam też te, które nie zostały strzelone w regulaminowym czasie), co daje średnią prawie 4 bramki na mecz. Jeśli chodzi o bramki stracone, to średnio tracą niecałe 3 bramki na mecz, ale ostatnio tracą znacznie powyżej średniej, gdyż na 5 ostatnich spotkań stracili aż 22 bramki co pokazuje aktualną formę ich defensywy/bramkarzy.
Rywalem Waszyngtonu będzie New Jersey, które w tym sezonie gra odważniej niż w tamtym, szczególnie ich mecze na własnym lodzie ubogie w bramki nie są, gdyż średnio pada w New Jersey dobrze ponad 5 bramek na mecz.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze, to w ostatnich latach pomiędzy tymi zespołami padało dość dużo bramek i rzadko kiedy nie udawało się pokryć over 4,5.
Uważam, że mecz będzie otwarty, z dużą ilością bramek, a skromny over 4,5 tylko ze względu na sytuację konkursową, normalnie podałbym typ na wyższy over.

Do góry
#5029564 - 13/11/2011 05:29 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Boston Bruins - Buffalo Sabres over 6,5 bramek w meczu kurs 3,26 w Redbet

Ponownie gram over w meczu, Bostonu, tym razem wysoki over. Od mojej ostatniej analizy zmieniło się jedynie to, że Boston po raz kolejny wygrał w pięknym stylu 6:3 z Edmonton i w czterech ostatnich meczach Bruins zdobyli 24 bramki(czyli średnia 6 na mecz), co jest wielkim wyczynem. Boston bez najmniejszych problemów stwarza sobie w meczach mnóstwo dogodnych sytuacji i wiele z nich wykorzystuje. Przy odważnym stylu gry Bruins ich rywalom też nie brakuje okazji, stąd te 2-3 bramki zwykle tracą. Ich rywalem będzie Buffalo, z którym to Boston przegrał 4 ostatnie mecze(w tym sezonie jeszcze nie grali), co tylko zwiększy motywację Bostonu, która i tak jest ogromna. Liczę na podtrzymanie strzeleckiej passy Bostonu, Buffalo ostatnio też jest w dobrej formie jeśli chodzi o ofensywę, bo dwa ostatnie mecze Buffalo to 6:5OT z Winnipeg i 5:1 z Ottawą, więc swoje też powinni ustrzelić.

Do góry
#5031100 - 14/11/2011 04:20 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
dzis sprobuje cos z podworka Saturasa.. mam 2 opcje na ten mecz: wygrana Philadelphi oraz wysoki over..
Florida bardzo pozytywnie ostatnie w ofensywie 5:2 z Winnipeg i 5-1 z Toronto (oba na wyjezdzie)
u siebie wczesniej 4-3 OT z Tampa, 2-3 OT z Chicago oraz 3-4 OT z Winnipeg
Philla ostatnio 1-2 TB [A} OT
ale wczesniej:
Philadelphia Columbus 9:2
Philadelphia New Jersey 3:4OT
Buffalo Philadelphia 2:3
Philadelphia Carolina 5:1
Philadelphia Winnipeg 8:9
Montreal Philadelphia 5:1
Philadelphia Toronto 4:2
Philadelphia St. Louis 2:4
Philadelphia Washington 2:5

mozna sie spodziewac otwartej gry co mam nadzieje zaowocuje kilkoma bramkami boks
over 6 @ 2.27 Pinn
konkursowo over 6.5 @ 2.91 Redbet

Do góry
#5031167 - 14/11/2011 05:01 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Anaheim Ducks - Minnesota Wild

Stawiam na gości. Te spotkanie to spotkanie ekip za którymi nie przepadam... w szczególności Wild dali mi się we znaki, przegrywając wtedy gdy stawiałem, wygrywając kiedy ich olewałem. Dziś uważam, że po dwóch wyjazdowych porażkach: z Królami i Rekinami, czas na wygraną. Kaczory w tym roku strasznie cieniują, mają ogromne problemy ze strzelaniem bramek (aczkolwiek ostatnio strzeliły 4, ale i tak wygrali tylko 4-3). Liczę, że nieobliczalna Minnesota pokaże więcej niż ostatnio, a sami będą lepiej bronić.
Typ ten głownie na przełamanie 2 porażek, dodatkowo forma gospodarzy kiepska, no i kursy na gości ok 3,0 co jak najbardziej skłania do grania. Gdyby nie brak opcji ML w Redbet to nie stawiałbym tutaj 1X2, a tak niestety pójdzie typ na wygraną w `60.

Wild 2,79 RB, np. w Uni jest po 2,95 wink

Do góry
#5031228 - 14/11/2011 05:32 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers over 4,5 bramek w meczu kurs 1,60 w Redbet

Tak się zastanawiałem który typ dać- over czy Edmonton... Uważam, że kurs na Edmonton jest przesadzony, a Chicago zbyt faworyzowane, ale do konkursu wybieram "bezpieczny" typ na over 4,5 bramek.
Siła rażenia Chicago na ich lodzie jest bardzo duża, gdyż zdobywają tam średnio prawie 4 bramki na mecz. Miałem okazję już w tym sezonie oglądać Chicago w akcji i ich gra w ataku robi wrażenie, ta wysoka średnia to nie przypadek. Gorzej(dla typu lepiej) to wygląda jeśli chodzi o stracone bramki, bo u siebie tracą ok. 3 bramek na mecz. Na 9 rozegranych u siebie spotkań w tym sezonie wszystkie mecze kończyły się overem 4,5 bramek(choć 2 spotkania po OT). Bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami w dwóch ostatnich sezonach, to 7 overów 4,5 i tylko jeden under. Kurs jak na niski over całkiem przyzwoity.

Do góry
#5032045 - 15/11/2011 03:42 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers

Caroline widziałem raz, jak grali z Capitals... słabiutko a potem beznadziejnie i przegrali 1-5. Lotników jeszcze nie widziałem i trudno mi tu coś powiedzieć.
Stawiam jednak właśnie na gości. Ciekawe kursy, Huragany nie potrafią utrzymać formy i wygrać dwóch meczy. Ostatni świetnie zagrali i wygrali z... Pingwinami 5-3! A teraz kolejny ciężki rywal. H2h mówi sama za siebie i jakoś wierzę, że dzisiaj będzie tak jak to było już kilka razy, wygrana Philly. Ostatnie spotkanie wygrali goście 5-1, uważam, że w nocy zobaczymy wynik 2-3, 1-4 max, nie wierzę w wysoki wynik i wysokie przekonywujące zwycięstwo Lotników. A jak powstrzymają Skinnera, Ruutmu to powinni spokojnie wygrać, bo wg mnie Ci dwaj zawodnicy są decydujący jeśli chodzi o ofensywę Caroliny.

Flyers 2,35

Do góry
#5032147 - 15/11/2011 06:05 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 1X kurs 1,63 w Redbet

Hurricanes w tabeli są bardzo nisko, co jest dośc dziwne, bo ich skład wskazywał na to, że powinni zajmować dużo wyższą lokatę. Carolina u siebie, a Carolina na wyjeździe to tak jakby dwie różne drużyny. U siebie Hurricanes w tym sezonie potrafią wygrywać z czołówką, np. ostatnia wygrana 5:3 z Pittsburghem, 3:0 z Chicago, z Tampą na początku sezonu dotkliwie przegrali, ale potem się zrewanżowali. Przegrane mecze u siebie Caroliny oprócz tego z Tampą to: 2:5 z Dallas i 1:5 z Waszyngtonem, czyli absolutna czołówka, jedynie porażka 2:3OT z Ottawą to lekki wstyd. Pokonać Caroline na jej lodzie to nie jest łatwe zadanie, a z grą Philadelphii różnie bywa, potrafią wygrać w pięknym stylu jak np. 9:2 z Columbus, ale defensywa Flyers potrafi też zagrać fatalnie, jak np. z Winnipeg(9 straconych bramek) czy Montrealem(5 straconych bramek). Drużyny grały już ze sobą raz w tym sezonie i na lodzie Flyers było 5:1. Liczę na to, że Hurricanes się zrewanżują za tamten mecz, a kurs na 1,63 na 1X moim zdaniem do przyjęcia.

Do góry
#5033114 - 16/11/2011 02:10 Re: NHL 2011/2012 [Re: saturas25]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Boston Bruins - New Jersey Devils over 5,5 bramek w meczu kurs 2,30 w Redbet

Widać, że bukmacherzy są przekonani, że w tym meczu będzie under, a ja ponownie gram over. Boston idzie jak burza, 5 ostatnich spotkań Bruins to wysokie overy i strzelone przez Boston 30 bramek, co daje średnią 6 bramek na mecz... Jak ta ekipa wpadnie w trans, to potrafią w ciągu 2-3 minut strzelić ze 3 bramki rywalom. Ostatnie 6 spotkań Bostonu to overy: 6:2 z Buffalo, 6:3 z Edmonton, 6:2 z Islanders, 7:0 z Toronto, 5:3 z Ottawą, 2:4 z Montrealem i jak widać to w zdecydowanej większości bardzo wysokie overy. Pewnie, że ta passa kiedyś musi się skończyć, ale dopóki im tak dobrze idzie, to z chęcią gram overy w ich meczach szczególnie po takim kursie, który dla mnie jest absurdalny i powinien być po prostu odwrócony. Sądzę, że ponownie zobaczymy w Bostonie szalony mecz z dużą ilością bramek.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, Józef Małolepszy, pacyfista, 11kera11, Sensei, igea23, VVega, wHiTe_StAr, ElNinho[mmdea], rafal08), 3116 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581515 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49