Opcje tematu
#50526 - 21/12/2003 14:42 ku przestrodze Nordicbet !!!
SSS Offline
enthusiast

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 351
Skąd: nomansland
Okolo 2 tyg. temu obstawilem zaklad na Miss World na zwyciestwo Irlandki kurs 10 ktora jak sie pozniej okazalo wygrala. Nordicbet anulowal mi jak i mojemu koledze wygrane zaklady po godzinie od momentu ogloszenia wynikow tylko dlatego ze obstawilem sobie i koledze te zaklady z jednego komputera (mam stale IP)z 2 dwoch kont poniewaz kolega nie mial dostepu do internetu w tym czasie dlatego mnie poprosil o zagranie dla niego z jego konta podajac mi hasla . Strata jest tym bolesniejsza bo chodzi o duze pieniadze ja mialem za 200 euro po kursie 10 a moj kolega za 100 euro owy zaklad czyli wy****li nas na 2700 euro !!!!! na czysto. Teraz expekt udoskonalil system jak dobrze wszyscy wiedza i moze dojsc do podobnej sytuacji zwlaszcza w przypadku kiedy dojdzie do wysokiej wygranej poniewaz maja w regulaminie :4.6 Klient musi potwierdzić swoją chęć zawarcia zakładu indywidualnie. Wielokrotne zawieranie tego samego zakładu poprzez tę samą osobę, lub poprzez innych użytkowników, może być unieważnione pod następującymi warunkami:
4.6.1 Kiedy EXPEKT.COM podejrzewa że użytkownicy działają w sposób zorganizowany .
4.6.2 Kiedy zakłady zostały złożone w krótkim odstępie czasowym od siebie.
4.7 W jakimkolwiek przypadku omówionym w punkcie 4.6 EXPEKT.COM może wypłacić tylko sumę za zakład pojedyńczy złożony przez jednego klienta.
dlatego badzcie czujni czytajcie dokladnie regulaminy aby sie nie wpieprzyc tak jak ja z kolega.Ponizej zamieszczam tresc emaila z uzasadnieniem uniewaznienia zakladu od Nordicbetu: Accounts 119785 + 131215

We have noticed that bets are placed from the same PC on these two
accounts. All three bets on Ireland to win Miss World are cancelled due
to our rules.

1.8 It is not allowed to have more than one betting account per
customer. If a customer has been using more than one account to avoid
our rules and/or transcend our limits, we reserve the right to cancel
any bets transcending these including reducing a customers betting
limits. If this violation is repeated the entire wager amount might be
refunded.

1.9 We do not allow that different account holders from the same
household and/or family are betting on the the same object, including
the use of the same object in different combinations, to avoid our rules
and/or transcending our limits. We reserve the right to cancel any bet
transcending the limitations in these. If this is violated repeatedly,
the entire betting amount might be refunded.

1.10 NB does not accept bets when it is likely that customers act in
agreement, or as a syndicate.

1.11 Attempts to commit fraud against NB (like breaking rules 1.3-4,
1.8-10 and/or 2.3) may lead to reduction of betting limits, closing of
account, confiscation of winnings and/or cancellation of all placed bets
(even decided ones). Legal action may also be considered.

Regards,

Jan Svendsen

www.nordicbet.com

Email: jan@nordicbet.com

Do góry
Bonus: Unibet
#50527 - 21/12/2003 19:11 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SSS:
[qb](...) 1.11 Attempts to commit fraud against NB (like breaking rules 1.3-4,
1.8-10 and/or 2.3) may lead to reduction of betting limits, closing of
account, confiscation of winnings and/or cancellation of all placed bets
(even decided ones). Legal action may also be considered.[/qb][/QUOTE]LOL! Nie wiedziałem, że NB ma takie kretyńskie zasady, które to dyskwalifikują bukmachera totalnie. Firmy z czymś takim w regulaminie powinny być omijane z daleka. W zasadzie mogą każdy zakład nie po ich myśli skasować, "bo ktoś inny też na to postawił" (syndicate betting) i nie ma się nic do gadania...

SSS, co tu dużo mówić, zostałeś oszukany, ale może nie teraz, tylko już przy zaznaczaniu zgody na akceptację regulaminu...

Do góry
#50528 - 21/12/2003 19:36 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SSS:
[qb]Teraz expekt udoskonalil system jak dobrze wszyscy wiedza i moze dojsc do podobnej sytuacji [/qb][/QUOTE]Z mojego komputera w expekcie obstawia 3 osoby.
Zeby tak zrobić, musisz wysłać do nich maila i napisać, ze z twojego komutera bezie grał kolega.
Podziękują ci za wiadomość i napiszą, ze teraz nie będzie żadnych problemów, bo ich o tym poinformowałeś.

Do góry
#50529 - 22/12/2003 00:53 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
nierja Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 317
Skąd: Chorzów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SSS:
[qb]Okolo 2 tyg. temu obstawilem zaklad na Miss World na zwyciestwo Irlandki kurs 10 ktora jak sie pozniej okazalo wygrala. Nordicbet anulowal mi jak i mojemu koledze wygrane zaklady po godzinie od momentu ogloszenia wynikow tylko dlatego ze obstawilem sobie i koledze te zaklady z jednego komputera (mam stale IP)z 2 dwoch kont poniewaz kolega nie mial dostepu do internetu w tym czasie dlatego mnie poprosil o zagranie dla niego z jego konta podajac mi hasla . Strata jest tym bolesniejsza bo chodzi o duze pieniadze ja mialem za 200 euro po kursie 10 a moj kolega za 100 euro owy zaklad czyli wy****li nas na 2700 euro !!!!! na czysto. Teraz expekt udoskonalil system jak dobrze wszyscy wiedza i moze dojsc do podobnej sytuacji zwlaszcza w przypadku kiedy dojdzie do wysokiej wygranej poniewaz maja w regulaminie :4.6 Klient musi potwierdzić swoją chęć zawarcia zakładu indywidualnie. Wielokrotne zawieranie tego samego zakładu poprzez tę samą osobę, lub poprzez innych użytkowników, może być unieważnione pod następującymi warunkami:
4.6.1 Kiedy EXPEKT.COM podejrzewa że użytkownicy działają w sposób zorganizowany .
4.6.2 Kiedy zakłady zostały złożone w krótkim odstępie czasowym od siebie.
4.7 W jakimkolwiek przypadku omówionym w punkcie 4.6 EXPEKT.COM może wypłacić tylko sumę za zakład pojedyńczy złożony przez jednego klienta.
dlatego badzcie czujni czytajcie dokladnie regulaminy aby sie nie wpieprzyc tak jak ja z kolega.Ponizej zamieszczam tresc emaila z uzasadnieniem uniewaznienia zakladu od Nordicbetu: Accounts 119785 + 131215

We have noticed that bets are placed from the same PC on these two
accounts. All three bets on Ireland to win Miss World are cancelled due
to our rules.

1.8 It is not allowed to have more than one betting account per
customer. If a customer has been using more than one account to avoid
our rules and/or transcend our limits, we reserve the right to cancel
any bets transcending these including reducing a customers betting
limits. If this violation is repeated the entire wager amount might be
refunded.

1.9 We do not allow that different account holders from the same
household and/or family are betting on the the same object, including
the use of the same object in different combinations, to avoid our rules
and/or transcending our limits. We reserve the right to cancel any bet
transcending the limitations in these. If this is violated repeatedly,
the entire betting amount might be refunded.

1.10 NB does not accept bets when it is likely that customers act in
agreement, or as a syndicate.

1.11 Attempts to commit fraud against NB (like breaking rules 1.3-4,
1.8-10 and/or 2.3) may lead to reduction of betting limits, closing of
account, confiscation of winnings and/or cancellation of all placed bets
(even decided ones). Legal action may also be considered.

Regards,

Jan Svendsen

www.nordicbet.com

Email: jan@nordicbet.com[/qb][/QUOTE]A ska wiedziales ze ona wygra???

Do góry
#50530 - 22/12/2003 02:13 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
Pewnie surebet był znaleziony.

Do góry
#50531 - 22/12/2003 05:20 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
nierja Offline
enthusiast

Meldunek: 03/04/2002
Postów: 317
Skąd: Chorzów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Pewnie surebet był znaleziony. [/qb][/QUOTE]Ale tam nie ma 3 kandydatek tylko z szansami co najmniej 15...

Do góry
#50532 - 22/12/2003 05:29 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
ja uwazam ze nie powinienes sie poddac i walczyc o swoje!

a jesli nordicbet cos takiego robi, to ja u nich konta nie zakladam, a wlasnie o tym myslalem! dzieki za info!

tez myslalem o irlandce ale nie bylo gdzie obstawic!

Do góry
#50533 - 22/12/2003 05:46 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
DonAntonio Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 1006
Skąd: Kołobrzeg
Poczekaj az bedziemy w Unii i wtedy znajdz jakiegos adwokata w Norwegii, za te sume 2700 euro moze miec ladna stawke oplaty za swe uslugi. Tylko na poczatku musisz sie z nim dogadac , zeby ocenil Wasze szanse a kase wzial z wygranej sprawy. Masz 3 lata na dochodzenie swoich roszczen, jesliby sad w Norwegii nie wydal korzystngo wyroku zawsze sie mozna odwolac do Strasbourga. Zycze powodzenia iwo: Musisz wykorzystac kazda instancje, bo walek jest konkretny i oczywisty.

Do góry
#50534 - 22/12/2003 05:54 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
DonAntonio Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 1006
Skąd: Kołobrzeg
Jednak sie doczytalem ze firme maja zarejestrowana na Kostaryce , sprawa moze byc ciezka, ale nie jest niemozliwa do wygrania. W ambasadzie Kostaryki powinienes sie dowiedziec , jakie sa etapy skladania pozwu przeciwko ich firmom. Walcz do konca , tyle kasy Wam za....i

Do góry
#50535 - 22/12/2003 17:07 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DonAntonio:
[qb]Jednak sie doczytalem ze firme maja zarejestrowana na Kostaryce , sprawa moze byc ciezka, ale nie jest niemozliwa do wygrania. W ambasadzie Kostaryki powinienes sie dowiedziec , jakie sa etapy skladania pozwu przeciwko ich firmom. Walcz do konca , tyle kasy Wam za....i [/qb][/QUOTE]Jeśli to Costa Rica, to nic nie zdziałasz w sądzie.

Do góry
#50536 - 22/12/2003 17:08 Re: ku przestrodze Nordicbet !!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał nierja:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Pewnie surebet był znaleziony. [/qb][/QUOTE]Ale tam nie ma 3 kandydatek tylko z szansami co najmniej 15...[/qb][/QUOTE]Można przecież było "sprzedać" Irlandkę.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, Sony, rafal08, ElNinho[mmdea], _Lider, Szuman), 3534 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49