Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509591 - 10/02/2006 22:25 Polska Ekstraklasa - Kobiety
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Polska Ekstraklasa Kobiet


Najważniejsze informacje znajdują się na stronie : www.reczna.pl



Live do meczów piłki ręcznęj znajduję się pod adresem www.sportowefakty.pl



Oficjalna strona Związku Płki Ręcznej w Polsce widnieje pod adresem http://www.zprp.org.pl/serwis/



Kursy na rozgrywki ligowe polskiej żeńskiej ekstraklasy wystawia betandwin ( jak również klony - playit , betoto )


Edited by palazzi (10/02/2006 22:26)

Do góry
Bonus: Unibet
#509592 - 11/02/2006 11:45 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Przed nami 17 kolejka rozgrywek w ekstraklasie szczypiornistek. Ciekawa kolejka, ale niezbyt atrakcyjna chyba dla graczy...

Zagrałem ją rekreacyjnie - hołdując powiedzeniu - nie graj na siłę jak nie czujesz spotkań.

Typki na dzisiaj (oba za 2/10) to:

AZS AWFiS Gdańsk - Piotrcovia - 1

Gdańszczanki mimo, że wystąpią bez Karoliny Kudłacz u siebie lubią i potrafią grać z Piotrcovią. Ostatnie mecze w Gdańsku kończyły się wysoką wygraną podopiecznych Jerzego Cieplińskiego. Piotrcovia miała w tygodniu trochę kłopotów: nie trenowały właściwie Agata Wypych i Kinga Polenz (ach te przeziębienia)... i może mieć to wpływ na postawę zespołu. Gdyby grała Kudłacz to postawiłbym zdecydowanie na Gdańsk - w obecnej sytuacji daję 2/10 po kursie 1,7 na Gdańsk.

Zgoda Bielszowice - Vive Kielce - 1

Lekki kryzys Zgody wydaje się być już poza tym zespołem. Ślązaczki u siebie są mocne (poza wypadkiem przy pracy i porażką z Piotrcovią). Na pewno zespół Janusza Szymczyka będzie chciał się za tą przegraną zrehabilitować i zwyciężyć. W ostatniej kolejce bielszowiczanki potrafiły odnieść przekonywujące zwycięstwo w Szczecinie i jeśli u siebie zatrzymają Izabelę Dudę to wygrają. 2/10 na Zgodę po kursie 1,7.

Tak więc bez szaleństw...te zostawimy na kolejne serie spotkań. Pozdrawiam.

Do góry
#509593 - 12/02/2006 14:13 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
chcesz sie chwalić ? chwal sie gdzie indziej to nie to miejsce !


Edited by Gregorian (18/02/2006 16:50)

Do góry
#509594 - 16/02/2006 12:09 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
EB Start Elbląg - Sośnica Gliwice

Elbląg @2.12 BAW

2.12 na Start Elbląg wydaje mi się bardzo dobrą propozycją.Analityk wystawił taki,a nie inny kurs na gospodynie ,chyba tylko ze względu na zajmowaną pozycję w tabeli.

Według mojej prywatnej opinii , gra Startu Ebląg w zupełności odbiega od lokaty w tabeli.Dziewczyny "przespały" 1 rundę , jednak po grudniowych Mistrzostwach Europy , przerwie świątecznej z wigorem zabrały się do odrabiania strat.6 na swoich 8 punkcików zdobyły właśnie w rundzie rewanżowej,zaliczając wkalkulowane porażki z Vive(opisywałem ten mecz) ,Lubinem i Gdańskiem.W ostatniej kolejce wygrały na trudnym terenie w Koszalinie.

Liczę na to,że snajperki Startu : Olszewska , Błaszkowska i Mihaliova zagrają na odpowiednim poziomie , trener Czoska odpowiednio zmotywuje szczypiornistki do gry(nie ma innego wyjścia gdyż na łamach prasy zadeklarował ,że Start nie spadnie z ligi) i co najważniejsze dziewczyny podejdą do meczu z należytą koncentracją i respektem do rywala...bowiem Sośnica posiada w składzie doświadczone zawodniczki,ograne w lidze jak : bramkarkę Iwone Łącz czy Irynę Latyszewską.Start musi również zwrócić uwagę na szybki powrót do obrony gdyż Sośniczanki są znane z szybkich wznowień gry...

Według mnie 3-4 bramkowe zwycięstwo piłkarek ręcznych z Elbląga.

WYNIK : 29:26 PS. Zgodnie z oczekiwaniami ,3 bramkowe zwycięstwo Pań z Elbląga


Edited by palazzi (18/02/2006 17:42)

Do góry
#509595 - 16/02/2006 12:38 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
hudson Offline
stranger

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 14
Tu nie zamieszczamy czystych suchych typow.


Edited by Gregorian (18/02/2006 16:49)

Do góry
#509596 - 16/02/2006 12:54 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

EB Start Elbląg - Sośnica Gliwice

Elbląg @2.12 BAW

2.12 na Start Elbląg wydaje mi się bardzo dobrą propozycją.Analityk wystawił taki,a nie inny kurs na gospodynie ,chyba tylko ze względu na zajmowaną pozycję w tabeli.

Według mojej prywatnej opinii , gra Startu Ebląg w zupełności odbiega od lokaty w tabeli.Dziewczyny "przespały" 1 rundę , jednak po grudniowych Mistrzostwach Europy , przerwie świątecznej z wigorem zabrały się do odrabiania strat.6 na swoich 8 punkcików zdobyły właśnie w rundzie rewanżowej,zaliczając wkalkulowane porażki z Vive(opisywałem ten mecz) ,Lubinem i Gdańskiem.W ostatniej kolejce wygrały na trudnym terenie w Koszalinie.

Liczę na to,że snajperki Startu : Olszewska , Błaszkowska i Mihaliova zagrają na odpowiednim poziomie , trener Czoska odpowiednio zmotywuje szczypiornistki do gry(nie ma innego wyjścia gdyż na łamach prasy zadeklarował ,że Start nie spadnie z ligi) i co najważniejsze dziewczyny podejdą do meczu z należytą koncentracją i respektem do rywala...bowiem Sośnica posiada w składzie doświadczone zawodniczki,ograne w lidze jak : bramkarkę Iwone Łącz czy Irynę Latyszewską.Start musi również zwrócić uwagę na szybki powrót do obrony gdyż Sośniczanki są znane z szybkich wznowień gry...

Według mnie 3-4 bramkowe zwycięstwo piłkarek ręcznych z Elbląga.




Bardzo dobra analiza i bardzo dobra propozycja typu. palazzi - też tak sądzę i myślę, że trzeba już teraz grać Elbląg bo kurs będzie spadał. 2,12 to bajka jak dla mnie.

Poza tym za dużo więcej zagram Piotrcovię - po kursie 1,2 - 20 procent zysku jest 99 procent pewne. Koszalin ostatnio spisuje się słabo, a Piotrcovia po porażce w Gdańsku żądna rehabilitacji. Typuję wygraną Piotrcovii 7-8 golami.

Start zagram za 3/10
Piotrcovię za 10/10.

Pozdrawiam

Do góry
#509597 - 18/02/2006 19:02 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Start zagram za 3/10 - palazzi - znakomity typ - pięknie wszedł 28:25

Piotrcovię za 10/10. - 34:20

Widzę, że komuś się nie podoba, że tutaj podajemy typy - ok nie będę się wcale chwalił ani podawał typów. Miałem nadzieję, że moja wiedza dotycząca ekstraklasy piłki ręcznej kobiet będzie się mogła komuś przydać oprócz mnie, ale chyba to niepotrzebne. Gregorian pokaż Ty co potrafisz.

Do góry
#509598 - 18/02/2006 19:37 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
maxxey :

Rób dalej swoją robotę na forum , bo naprawdę widać tego efekty.

Jesteś z Piotrkowa , chodzisz na mecze zarówno pań jak i panów , masz kontakt z tą dyscypliną,a takich na forum jest bardzo mało.

Swoją drogą mam do Ciebie pytanie : czy masz również wiedzę na temat ekstraklasy mężczyzn ? Potrzebuję kogoś z kim mógłbym zamienić kilka zdań , podyskutować na temat meczy , kogoś kto mógłby wpłynąć jakimiś argumentem ,że inaczej patrzyłbym na dany mecz pod kątem obstawiania

Kobitki grają zgodnie z oczekiwaniami , natomiast liga facetów po ME trochę się "zakręciła".Może to kwestia tych pierwszych kolejek po ME - tak jak to pisałem , nie mniej jednak na pewno wspólnymi siłami byłoby nam łatwiej

Pozrawiam
palazzi

PS.Odezwij się maxxey na priv jeśli znajdziesz chwile.

Do góry
#509599 - 18/02/2006 19:39 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Szkoda czasu,Maxxey.Tutaj jest wazna sztuka dla sztuki.A typki były znakomite,żałuję tej Piotrkowii ze nie grałem.

Do góry
#509600 - 18/02/2006 23:00 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Start zagram za 3/10 - palazzi - znakomity typ - pięknie wszedł 28:25

Piotrcovię za 10/10. - 34:20

Widzę, że komuś się nie podoba, że tutaj podajemy typy - ok nie będę się wcale chwalił ani podawał typów. Miałem nadzieję, że moja wiedza dotycząca ekstraklasy piłki ręcznej kobiet będzie się mogła komuś przydać oprócz mnie, ale chyba to niepotrzebne. Gregorian pokaż Ty co potrafisz.




MAXXEY niepotrzenie sie uniosles i obraziles. Doceniam to co robisz na tym forum i przyznam ze bardzo cie cenie i twoja wiedze. Jestem przeciwnikiem jednak zakladania nowych postow z wpisywaniem wynikow i pokazywaniem co mi weszlo a co nie, uwazam ze to jest lekkim tworzeniem zamieszania na forum. Usunalem Twoja wiadomosc ktora wlasnie zawierala tylko i wylacznie wyniki. Jestem przeciwnikiem tez podawania suchych czystych typow np XXX - YYY kurs ZZZ typ XXX i nic wiecej. Do tego sluza specjalne dzialy zwane PRIVATE PICS. Teraz nie pisze tego do ciebie ale przy teh okazji chcialem napisac to do Wszystkich uzytkownikow, jesli podajecie jakis typ, to prosze was podajcie jakies swoje przemyslenie, jakas argumentacje dlaczego tak a nie inaczej, zeby inny mogl przeczytac i wniesc cos nowego do watku, zeby toczyla sie dyskusja i wymiana pogladaow a nie tylko podawanie suchych typow. Moze byc nawet jedno ale konkretne zdanie, dlaczego wlasnie taki typ, dlaczego wlasnie to warto zagrac. Szczegolnie slowa te kieruje do kolegi Nawoja, ktory posiada ogromna wiedze jesli chodzi o pilke reczna, i ma wiele swietnych pomyslow i wiele swietnych typow, jednak Nawoj zdarza ci sie napisac tylko tekts typu, JA DZISAJ ZAGRAM NA XXX, PO KURSIE ZZZ i na wszelki wypadek dorzuce remis. Wszystko byloby dobrze, ale mi tutaj jednak brakuje tego chociaz jednego zdania komentarza dlaczego wlasnie tak, moze jakies konttuzje, moze cos, moze jakies dodatkowe informacje, napisz to.

Dlatego prosze was, zeby nasze forum opieralo sie na dyskusji, na konkrtach, nie wymagam doglebnych analiz, ktore nic nie wnosza, chce zeby byly zawarte konkrety, zeby do podawanego przez was typu, pomyslu bylo jakies wasze przemyslenie dlaczego wlasnie tak a nie inaczej. A co do chwalenia sie i podawania wynikow, chodzi o to zeby nie zasmiecac tematu, mozna np podsumowac dzien, na koniec dnia wpisujac w jednym poscie wyniki ciekawszych meczow ktore byly tutaj dyskutowane, a nie zeby kazdy zakladal nowy post z wynnikiem swojego typu ktory podawal.

To wszytsko nie dotyczy tylko tego tematu, ale pisze ogolnie do calego dzialu pilka reczna , chce zebyscie mnie wszyscy dobrze zrozumieli.

Dziekuje
Gregorian.

Do góry
#509601 - 19/02/2006 11:49 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Oki Gregorian. Zostawmy to - nie ma sensu się kłócić ani obrażać - to nie miejsce na to - tutaj jesteśmy po to aby podawać sobie typy, analizować mecze i przy okazji wspomóc swój budżet. Wykasuj tę dyskusję i jedziemy dalej. Na weekend szykuje się kilka fajnych spotkań u kobitek i facetów. Pozdrawiam.

Zapraszam do dyskusji


Edited by Gregorian (19/02/2006 13:47)

Do góry
#509602 - 19/02/2006 18:31 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI ( 18.02 - 19.02 )

Vitaral Jelfa Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śląska 33:28 (16:13)

EB Start Elbląg - Sośnica Gliwice 29:26 (17:14)

Vive Kielce - Zagłębie Lubin 28:34 (12:16)

Łącznościowiec Szczecin - AZS AWFiS Gdańsk 28:29 (11:16)

Piotrcovia Piotrków Tryb.- AZS Politechnika Koszalińska 34:20 (16:12)

22.02 środa

AZS AWF Katowice - SPR ICom Lublin

Do góry
#509603 - 20/02/2006 21:05 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Chcialem sie zapytac specjalistow o meczyk ze srody 22.02:
AZS AWF Katowice - SPR ICom Lublin
i overek 50,5 po 1,85 w BAW.
Meczyk najslabszej druzyny ekstraklasy AZS z 3-cia w ligowej tabeli druzyna z Lublina . Wydaje mi sie ze linia nie jest jakos specjalnie wygorowana. Mimo ze Akademiczki ostatnie w tabeli ( bez zwyciestwa ) jednak nie sa najgorsza druzyna jesli chodzi o stracone bramki. Z kolei druzyna SPR-u przekroczyla linie 50,5 w 14 na 17 meczow ktore grala w tym sezonie.

Do góry
#509604 - 21/02/2006 09:54 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Niby Montex odniesie pewne zwyciestwo ale czy wynik przekroczy 50,5?
Lublinianki odpadly juz z pucharu EHF i liga jest juz na pierwszym planie-powinny nastrzelac bramek ale trzeba pamietac ze Katowice to najslabszy zespol w lidze a w bramce Montexu- Chemicz + do tego nie zagraja Iza Puchacz i Saba Włodek wiec na pewno o wiele bramek mniej...no i jeszcze mobilizacja wiemy jaka jest grajac z takimi zespolami-chec wygranej jaknajmniejszym nakładem sił.
Terz myslalem o tej lini nad overem ale jednak odpuszcze-zabaczymy czy dobrze zrobilem:)
Czekam czy wystawia ten hp ktory tam widnieje:)szkoda jesli sie nie zdecyduja:)
Kto patrzył ten wie:)
Pozdrawiam.

Do góry
#509605 - 21/02/2006 11:09 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Ta linia nie została wystawiona przypadkowo. Lublinianki mają za sobą mecz pucharowy z Debreczynem i tak jak napisał harris nie zagra Sabina Włodek. Nie zagra także Tania Sztefan co znacznie osłabi ofensywę lublinianek. Katowiczanki natomiast grają bardzo ambitnie, nieźle spisują się też w defensywie (szczególnie w pierwszej połowie - później brakuje już sił).

Reasumując ja nie gram tej linii - najbardziej prawdopodobne wyniki według mnie to: 20:29, 21:30, 22:29 - czyli na dwoje babka wróżyła. Będą ciekawsze mecze w weekend i tam coś znadzie się lepszego do grania. Pozdrawiam (to oczywiście tylko moje subiektywne zdanie).

Do góry
#509606 - 21/02/2006 14:59 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
zgadzam sie z harrisem i maxxeyem, linia 50,5 ustawiona jest tak ze trudno ja ruszyc i ugryzc, nie za bardzo wiadomo jak sie do niej zabrac i w ktora strone,d latego mytsle ze lepiej odpuscic sobie ta linie bo naprawde nic niewiadomo jak potoczy sie to spotkanie. Tutaj moze byc tak ze druzyny rzuca 45 bramek i wcale nie bede zaskoczony a moze sie zdarzyc tak ze rzuca okolo 55 bramek i tez nie ebdzie to niespodzianka. Dlatego dl amnie no bet granie na under/over 50,5.

Do góry
#509607 - 22/02/2006 12:13 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
heh...na dodatek hp -11,5 Montex
tez nie wiadomo jak to ugrysc,roznie moze byc,Katowice w pierszym meczu dostały lanie od lublinianek 30 pkt,chociaz ostatnio przegraly w Gliwicach tylko 6 pkt.
Ciezko jednoznacznie okreslic co do tego hp ale ja skłaniałbym sie do +11,5 na Katowice.

Do góry
#509608 - 22/02/2006 12:29 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Harris +11,5 na Katowice to bardzo bardzo ryzykowny typ, ja bym odradzal granie takiego typu poniewaz takjak pisalem wczesniej w tym meczu nic niewiadomo i nie wiem czy Katowice sa dzisiaj w stanie zagrac dobre spotkanie, nie wiem tez jak zagraja Lublinianki, ja zostawiam ten mecz w spokoju, czekam na weekend, w tym meczu naprawde moze sie zdarzyc wszystko i nie bedzie zadnego zaskoczenia, Lublinianki moga wygrac 16 bramkami ale moga tez wygrac np 8 bramkami. DLatego ja przechodze z daleka od tego meczu.

Do góry
#509609 - 22/02/2006 13:43 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
A według mnie handicap +11.5 na Panie z Katowic jest dobrą propozycją na dzisiaj :

1."Montexiary" jak wspomnieli koledzy przyjeżdżają do Katowic bez 4 znaczących zawodniczek : Sabiny Włodek, Tatiany Sztefen, Izy Puchacz i Ewy Damięckiej.

2.Bez tych zawodniczek "piłkarsko" i tak dziewczyny z Lublina są lepsze...jednak b.duże znaczenie może mieć tutaj motywacja - katowiczanki są po prostu lekceważone przez rywalki z ekstraklasy , co nie dziwi ,patrząc na ich zerowy dorobek w lidze.

3.Nie sądzę ,również ,żeby lublinianki forsowały jakieś niebotyczne tempo gry.W kontekście krótkiej ławki rezerwowych,granie przemyślanych i długich akcji będzie miało duże znaczenie.

4.Wierzę w ambicje i serce do gry akademiczek.Dochód z meczu jest przeznaczony na rzecz rodzeństwa Kamili Barkiewicz,która zginęła pod gruzami hali targowej w Katowicach.Organizatorzy zapraszają jak najwięcej ludzi do obejrzenia spotkania,dlatego też mam nadzieję ,że dziewczyny z Katowic będą miały wsparcie ze strony publiczności.

Do góry
#509610 - 22/02/2006 20:07 Re: Polska Ekstraklasa - Kobiety
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
AZS Katowice - SPR Icom Lublin (Razem) Powyżej 50,5 Powyżej 50,5
Konkurs-Ograc buków

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, igea23), 3341 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49